Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-30, 13:30   #1411
magdusiah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witam wszystkich. Ja tak wpadam w trakcie no i jestem świeżutka jako Wizażanka. Mam troszkę odwrotną sytuację i liczę, że ktoś mi poradzi. Otóż problem jest zasadniczo podobny: mam rudo - czerwono - brązową pulpę na głowie i również dążę do zimnego brązu niezbyt ciemnego. Jednak odwrotnie niż Szanowne Koleżanki nie mam nic przeciwko zieleni na łepku ... Myślałam sobie o zmieszaniu 5. 07 majirel z ... No właśnie z czym żeby nie był tak ciemny ???. I zdecydowanie efekt końcowy MOŻE wpadać w zieleń ... Czy ktoś poratuje
magdusiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 13:41   #1412
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

skoro czerwien to metalik wiec 7 jest dobrze no a na te rude pasowałby popiel czyli 1 wiec aby za ciemno nie było radze albo 6.1 albo 7,1
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 13:51   #1413
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

A ja kupiłam Pralinę Castinga i bede dziś farbować
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 13:55   #1414
magdusiah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Bardzo dziękuję Mini1991 !!!! Będę próbować ... Zobaczymy co wyjdzie. Jeszcze nigdy nie wyszło nic co wcześniej zamierzałam, więc i tak nic nie tracę . A tak ogólnie do całego wątku: aby go przeczytać spędziłam przy komputerze ostatnie dwie godziny i nauczyłam się piekielnie dużo o tonacjach i odcieniach... Gdzie ja byłam wcześniej. Lecę do hurtowni
magdusiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 14:19   #1415
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

tzn ja mysle :P najlepiej sie nie znam :P

viki a ona ruda nie bedzie ta pralina??
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 14:51   #1416
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
tzn ja mysle :P najlepiej sie nie znam :P

viki a ona ruda nie bedzie ta pralina??
liczę na to że nie ma oznaczenie 530 wiec powinien by brąz z żółtym i też czytałam w wątku o Castingu ze ona sie ponoć na żółto spiera co bardzo by mi pasowało no nic zobaczymy jak to wyjdzie, bo nie chce pzez jakiś czas używac farby a na richessy narazie nie mam kasy :P
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 16:08   #1417
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

daj znac jak wyjdzie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 07:44   #1418
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny, wczoraj się zafarbowałam, więc zdam relację

początkowo w planie był tylko majirel 7.22, ale ostatecznie zmieszałam tubę 7.22 z połową 7.1
i całe szczęście, bo na moich kłakach ten opalizujący blond nijak zimny nie jest
zieleń, owszem, wygaszona, ale coś za coś - włosy mam.... hmmm.... lawendowe???
przy skórze (gdzie mnóstwo świeżych siwulców) ostro zalatują malinową czerwienią

całość nie wygląda źle - szczególnie, że ostatnio mam podrażnioną i zaróżowioną buzię, która niespecjalnie dobrze wyglądała przy bardzo zimnym odcieniu włosów
jednak mimo wszystko trochę zbyt ciepło jak na mój gust - chyba za mało dałam 7.1, następnym razem zrobię pół na pół
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 09:00   #1419
omesia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 64
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

DO madziunia80 i Mini1990
Czy na pewno richesse 8.02 nie chwyci mi wlosow na czarno?Naturalny odrost 1cm(mysi kolor),a reszta misz masz z pasemkami w przeszlosci i po ostatnim farbowaniu(Joanna capuccino) znow sa widoczne.Moze nie tak jasne,jak przed,ale widac,ze farba sie zmywa.kurde,patrzac na probke koloru nie wydaje sie,zeby mogl wyjsc az tak ciemny,ale wole sie upewnic,jakos mam stracha.Do fryzjera nie pojde,bo do nich nie mam zaufania za grosz,wole poczekac na wasza opinie i robic samemu.Aha...nakladac najpierw na odrosty a pozniej na calosc,czy odrazu na calosc?
omesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 09:44   #1420
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Omesiu, jakim cudem miałyby wyjść czarne włosy?? Przecież ósemka to już jasny blond
ja mam na włosach poziom 5 i też nie są czarne trochę za dużo paniki jest na tym wątku Uspokoić się, bo będą baty i nie zadawać takich pytań, bo przestanę zaglądać

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez magdusiah Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Ja tak wpadam w trakcie no i jestem świeżutka jako Wizażanka. Mam troszkę odwrotną sytuację i liczę, że ktoś mi poradzi. Otóż problem jest zasadniczo podobny: mam rudo - czerwono - brązową pulpę na głowie i również dążę do zimnego brązu niezbyt ciemnego. Jednak odwrotnie niż Szanowne Koleżanki nie mam nic przeciwko zieleni na łepku ... Myślałam sobie o zmieszaniu 5. 07 majirel z ... No właśnie z czym żeby nie był tak ciemny ???. I zdecydowanie efekt końcowy MOŻE wpadać w zieleń ... Czy ktoś poratuje
Magdusiah, witam imienniczkę
5.07, jeśli nie chcesz za ciemnych włosów zmiksowałabym z 7.1, wyjdzie poziom 6, czyli ciemny blond. Zresztą widzę, że Mini już radziła. Powodzenia
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 12:25   #1421
szuwar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Talking Jak pozbyć się rudego ????

Mam pytanko ostatnio zafarbowałam włosy na bardzo jasny blond złocisty i jak można się domyślić wyszedł trochę rudawy.Kolor nie jest zły ale nie jest ki w nim ładnie. Czy jeśli zafarbuje na brązowy to pokryje mi dawny kolorek i nie będzie żadnych prześwitów ?????
szuwar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 14:35   #1422
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

madziu ucze sie od mistrza
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:04   #1423
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

grr... TŻ stwierdził ze po tym Castingu jestem ruda ((((( chyba sie jednak poddam... u mnie uzyskać brąz bez rudościu to chyba niemożliwe... wiec w ramach wielkoanocy chyba wróce do blondu
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:26   #1424
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

no viki ja tez słyszałam ze ta pralina ruda strasznie.. u mnie chyba tez ;/ a blond zostac nie moge ;/ lipa


p.s madzik zamówiłam sobie na mazidlach olej kokosowy tak jak radziłas ale nie wiem jak sie go stosuje.. tylko na włosy czy na skóre tez.. ogólnie mi napisz :P
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/

Edytowane przez Mini1991
Czas edycji: 2009-03-31 o 20:51
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:53   #1425
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
no viki ja tez słyszałam ze ta pralina ruda strasznie.. u mnie chyba tez ;/ a blond zostac nie moge ;/ lipa


p.s madzik zamówiłam sobie na mazidlach olej kokosowy tak jak radziłas ale nie wiem jak sie go stosuje.. tylko na włosy czy na skóre tez.. ogólnie mi napisz :P
eh ja mam o tyle dobrze ze ładnie mi w blondzie dobrze albo i źle bo bardzo mnie kusi powrót... a castingi chyba wogle rudo wychodzą niestety... szkoda bo naprawde delikatna ta koloryzacja i prawie wogle mi włosów nie przesuszyła i wogle nie zniszczyła wiec gdyby nie te rudości to byłoby to moje KWC
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 07:40   #1426
omesia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 64
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dzieki za odpowiedz.Taaa panika jest,ale juz ... mniejsza o 100%,totalny luz.Czekam na farbe z allegro i nie wnikam.Pozdrawiam.
omesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 09:08   #1427
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
no viki ja tez słyszałam ze ta pralina ruda strasznie.. u mnie chyba tez ;/ a blond zostac nie moge ;/ lipa


p.s madzik zamówiłam sobie na mazidlach olej kokosowy tak jak radziłas ale nie wiem jak sie go stosuje.. tylko na włosy czy na skóre tez.. ogólnie mi napisz :P
Mini tylko na włosy. Ponieważ jest to bardziej masło, to należy około 1 łyżki rozpuścić w kąpieli wodnej (tłumaczę - do miseczki wrzucasz olej kokosowy, i miskę kładziesz na garnek z gorącą wodą, żeby się olej rozpuścił, ewentualnie do gotującej się wody wkładasz pojemnik, w którym jest olej kokosowy i czekasz aż się rozpuści). Olej wsmarowujesz tylko we włosy, zakrywasz folią aluminiową i nakładasz ręcznik - tak siedzisz przez około pół godziny. Zmywasz dokładnie, myjesz włosy, nakładasz balsam i tyle. Na początku dobrze nakładać raz w tygodniu, potem można rzadziej. Olej kokosowy możesz też pomieszać z olejkiem rycynowym, jajkiem, czy naftą kosmetyczną. TYLKO UWAGA na naftę, ponieważ zbyt długie jej trzymanie na włosach może przesuszyć, a nawet przepalić włosy, z naftą max 10 minut.

Omesia, ojej jaki ton oficjalny Nie obrażać się dziewczynki, tylko naprawdę jest tu tyle cennych informacji w tym wątku, że powtarzanie ich co 2-3 strony po prostu mija się z celem
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2009-04-01 o 09:09
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 11:38   #1428
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cześć Dziewczynki! Piękna wiosnaaaa! Dawno mnie nie było, ale miałam kłopoty z netem.

Moja oberżyna się spłukała... I teraz oczywiście nie wiem co dalej. Nie będę się trwale farbować na żaden fiolet ani czerwień. Stawiam jednak na brąz. Tylko nie wiem jaki.... Jasny czy ciemny... Bo to że zimny to wiadomo

Ale żeby mieć namiastkę szaleństwa to kupiłam sobie kilka pasemek czerwono-fioletowych i sobie je doczepię na mikroringach pod spodem włosów Taa... Wpływ wiosny moje drogie!!

Wracając do brązu.... Nie wiem co wybrać!! Majirel czy Richesse??!!?
Madziunia jak tam Twoja zimnowatość po 5,12?

Myślę o tym kolorze - mimo, że ciemny, albo o zmieszaniu 6,01 z 7,02.

Jakieś sugestie ktoś ma??
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 12:19   #1429
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dołączam się do wątku ponieważ chodzi o chłodny brąz...



Chciałem tutaj porównać składy farb Loreal Recital Preference oraz Feria Preference, wypisze składniki którymi się różnią:
Składniki w Feri których nie ma Recital:
- p-AMINOPHENOL
- 2-AMINO-3-HYDROXYPYRIDINE
- 4-AMINO-2-HYDROXYTOLUENE
- 6-HYDROXYINDOLE
- 2-METHYL-5-HYDROXYETHYLLAMINOPHENOL
Składniki w Recitalu których nie ma Feria:
- 2,4-DIAMINOPHENOXYETHANOL HCL
- m-AMINOPHENOL
- HYDROXYPROPYL BIS (N-HYDROXYETHYL-p-PHENYLE-NEDIAMINE) HCL
- PHENYL METHYL PYRAZOLONE
- p-PHENYLENEDIAMINE
Wody utlenione różnią się tym że w Feri jest składnik „PHOSPHORIC ACID” no i ma koncentrat Color Booster ale to nie jest w każdych odcieniach
Która jest lepsza? Recital czy Feria (chodzi mi głównie o trwałość)
Nie wiem czy to jest tak że każda feria i recitale mają te same skłądy czy każdy odcień ma inny?
Która z tych dwóch farb jest lepsza? Zależy mi na popielatym ciemnym blondzie robiłem Recital Islande 7.1 L wyszło jak na zdjęciu (kolor był…taki rudy brąz, bo była dekoloryzacja i był pomarańcz na to kilka farb brązowych a Islande ochłodziła nieco odcień) tuż po dekoloryzacji nakładałem garnier color naturals 7 Blond i dwukrotnie Joanna Orzechowy Brąz, no i Islande)

Zastanawiam się czy nie lepsze są farby w kremie np Excelence bo bardzo lubie Loreale więc wole coś z loreala. Na majirela na razie nie mam pieniędzy a zostało mi połowe Islande.
Bo wydaje mi się że te farby są dziwne, nie łapią mocno i szybko się wypłukują ale ogromną zaletą jest połysk, brak niszczenia, odzywka, no i oryginalne kolory, bo z innych firm chyba nie znajde ciemnego popielatego blond który nie wyjdzie ciemny.
I czy farby w żelach są lepsze do tych w kremie? Które są lepsze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03983.jpg (59,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03984.jpg (69,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03985.jpg (59,2 KB, 37 załadowań)

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2009-04-01 o 12:22
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 13:00   #1430
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Shade, okazało się, że mam 5.12 pół na pół z 5 naturalną zmieszane, trochę się spłukało, ale rude nadal nie jest. Zastanawiam się teraz, jak już za te 5 tygodni pójdę farbować, to czy nie skusić się na 4.21 z richesse, jest bosssssssssskiiiiiiiiiii
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 16:05   #1431
Sol Freya Angelica
Raczkowanie
 
Avatar Sol Freya Angelica
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 68
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Moje 5,71 i 4,11 Majirel sie niestety potwornie wyplukaly Kolor ladnie wygladal przez pierwsze dwa tygodnie. Teraz minal miesiac i z chlodnego brazu malo mi zostalo Chyba glowny plus tej farby, to to, ze nie zniszczyla mi wlosow, bo trwalosc marna. Dziewczyny, jaka farba sie powoli wyplukuje? Bo ja juz zwatpilam w piekny kolor na dlugi czas

Edytowane przez Sol Freya Angelica
Czas edycji: 2009-04-01 o 16:07 Powód: pomylka
Sol Freya Angelica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 16:15   #1432
bannanka
Raczkowanie
 
Avatar bannanka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 30
GG do bannanka
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

A ja ponawiam pytanie czy któraś z was używała Wella color touch 6.71 albo 5.71?? bo ja ide robic nim wlosy w nastepny piatek i jestem ciekawa jak wychodzi :P
bannanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 16:50   #1433
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez bannanka Pokaż wiadomość
A ja ponawiam pytanie czy któraś z was używała Wella color touch 6.71 albo 5.71?? bo ja ide robic nim wlosy w nastepny piatek i jestem ciekawa jak wychodzi :P
Jesteś pewna, że chodzi Ci o Color Touch a nie Koleston?? Ja robiłam 6,71 właśnie z Kolestonu czyli z farby trwałej. Heh.... Farbka przekochana ogólnie... gdyby nie to, że wyszła totalnie... ciepło!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 17:46   #1434
bannanka
Raczkowanie
 
Avatar bannanka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 30
GG do bannanka
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

tak tak na pewno chodzi mi o color touch

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

mozna ten kolor kupic tu -> http://sklepfryzjerski.pl/sklep/inde...132&osCsid=274

na zdjeciu moze nie wyglada rewelacyjnie ale widzialam na zywo i jest ladny taki popielaty
bannanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 17:59   #1435
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Chyba musisz po prostu zaryzykować.....

A ja weszłam na tę stronę i...... Ujrzałam boski kolor!!!!!!!!
Wklejam!! Patrzcie!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6NP.jpg (13,1 KB, 150 załadowań)
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 18:34   #1436
sue1
Raczkowanie
 
Avatar sue1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 33
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cześć dziewczyny! Musze odrazu się przyznać że nie przebrnęłam przez cały wątek więc jeżeli podobne pytanie było przepraszam ale bardzo licze na waszą pomoc.
Przez ostatnie 4 lata robiłam (zawsze u fryzjera)pasemka, na przemian z balejażem. Aż wreszcie zdecydowałam się że wróce do mojego naturalnego koloru(średni/ciemny blond). Ażeby przejście nie było gwałtowne kazałam sobie na odrostach zrobić pare pasemek. Fryzjerka wybrała dla mnie farbe(odrazu zaznacze że nie wiem jakiej firmy) o odcieniu 7(ale przyciemniła ją, z tego co zrozumiałam dodała mniej %). I tu zaczął się koszmar. Moje odrosty są rude. Może nie wściekle rude ale jest to średni blond z dużą przewagą rudego, najgorzej jest przy skórze głowy. Nie ma co ukrywać w słońcu to jest to marchewka. Na długości kolor się trochę gubi, może przez pasemka. Zgłosiłam reklamacje. Jutro mam iść coś z tym zrobić. Ale obawiam się tej fryzjerki. Nie umie ona odpowiedzieć mi co się stało. Wmawia mi że to reakcja moich włosów. Mi się wydaj że wybrała za jasny odcień, który pod wpływem podgrzania(lecitkiego aby pasemka wyszły w pięknym kolorze jasnego bląd) wzmocnił działanie rozjaśniające farby. I teraz co ja mam zrobić. Niezabardzo chcę przefarbować całą głowę na ciemniejszy odcień. Może zrobić ciemniejsze pasemka, które zgubią tą rudość. Proszę pomóżcie mi!!!!!!!
A raczej nie moge iść do innego fryzjera bo jestem w Anglii i na ten zabieg wydałam 60 funtów, więc raczej wolałabym skorzystć z reklamacji.
sue1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 19:09   #1437
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

shade co to za kolor swietny!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 19:44   #1438
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
shade co to za kolor swietny!
To profesjonalna Goldwell Colorance. Kolor Ciemny blond naturalnie perłowy (nic mi to nie mówi, ale wygląda boskooooo!!) W przypływie szału położyłam na głowę rozjaśniacz!! Pozbyłam się tym samym resztek oberżyny - znów mam zamiast niej rudości i złocistości. Teraz trzymam maskę na włosach Plan następujący:
Jutro idę obadać ten kolor z Goldwella! A jak się okaże nie taki jak powinien to kupuję Richesse 5,12 i zmieszam go z Lodową Szarością 9,11 :P
A co tam... Jak szaleć to szaleć!!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 21:32   #1439
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witam
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!


Edytowane przez Aguśkaa83
Czas edycji: 2009-04-06 o 18:23
Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 21:57   #1440
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

bez rudosci i czerwieni a miałas??
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.