Torebki O-bag - miłośniczki, część II - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-04, 18:58   #1411
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Mini
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-04, 19:04   #1412
angeladab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
Tak, to piaskowa

Witam Was w nowej części wątku Dopiero teraz, ale od ostatniego wpisu nie próżnowałam Obecnie w kolekcji mam o baga standardowego w kolorach lazurowym, skalistym, stalowym, turkusowym. W dodatku od pani z olx skusiłam się jeszcze na lawendę w standardzie i piaskowego o baga mini, więc obecnie z torebek już nic nie planuję Jeszcze tylko dokupię z dwa dodatkowe komplety sznurów (obecnie mam długie czarne i naturalne) i będę o-bagowo zaspokojona na jakiś czas Swoją drogą do o baga mini kupiłam organizer we flamingi i jest świetny, chociaż na zdjęciu wydaje się dużo jaśniejszy niż jest w rzeczywitości.

Zdjęcia mojej całej kolekcji wrzucę na początku przyszłego tygodnia, gdy będę w domu
angeladab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-04, 19:07   #1413
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

jak się namyśliłam to niedostępna jest - nie zdążę przed wyjazdem
edit: kliknęłam na schaffie ..
__________________
---


Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2015-06-04 o 21:58
mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-04, 20:15   #1414
patgozolek
Zadomowienie
 
Avatar patgozolek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Jakiś czas temu skusiłam się na klasyka w kolorze petrol, jednak kiedy zobaczyłam lazurową na Waszych zdjęciach zmieniłam zdanie

W przyszłym tygodniu jadę po pierwszego obaga
Gdzie taniej niż na fullspocie trafie liny? Na schaffie nie mają aktualnie długich, a tylko te uchwyty mi się podobają

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez angeladab Pokaż wiadomość
Tak, to piaskowa

Witam Was w nowej części wątku Dopiero teraz, ale od ostatniego wpisu nie próżnowałam Obecnie w kolekcji mam o baga standardowego w kolorach lazurowym, skalistym, stalowym, turkusowym. W dodatku od pani z olx skusiłam się jeszcze na lawendę w standardzie i piaskowego o baga mini, więc obecnie z torebek już nic nie planuję Jeszcze tylko dokupię z dwa dodatkowe komplety sznurów (obecnie mam długie czarne i naturalne) i będę o-bagowo zaspokojona na jakiś czas Swoją drogą do o baga mini kupiłam organizer we flamingi i jest świetny, chociaż na zdjęciu wydaje się dużo jaśniejszy niż jest w rzeczywitości.

Zdjęcia mojej całej kolekcji wrzucę na początku przyszłego tygodnia, gdy będę w domu
Z chęcią zobaczę Twoją kolekcje !
__________________
wszystko to tylko kwestia czasu

Affection, acceptance and unconditional love. We all want it. We all look for it. But, when we find it, it’s flat out terrifying.



Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie.
patgozolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-04, 21:55   #1415
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Niunkowska Pokaż wiadomość
Ja też, ja też Gdańsk pozdrawia! Ujawnia się posiadaczka turkusowego standardu i białego basketa.
I potwierdzam - zauważyłam kilka oBag "na mieście" i czasem głośno komplementuję
też mam turkus w standardzie, do tego stalową i Maxi Signal Blue.
z basketem jeszcze nikogo nie widziałam, będę czatować!
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 10:37   #1416
Niunkowska
Raczkowanie
 
Avatar Niunkowska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 221
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

No to Ciebie nie widziałam w akcji ;-)
A mojego basketa wyprowadziłam na spacer wczoraj - znajomy nie mógł się nadziwić, że noszę coś pomiędzy wiadrem, a pojemnikiem po dużych śledziach w śmietanie Ach Ci mężczyźni
Niunkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 11:11   #1417
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

ile się czeka mniej więcej na wysyłkę z schaffy ?
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-05, 11:38   #1418
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
Dziwne są strasznie te mel pop!! Właśnie nie ma reguły ze rozmiar większe - ja po opiniach zamowilam 38 ( mam 37 /38 i sie okazały za duze! musialam domawiac 37 i teraz jest super
to jednak sprawa indywidualna, ja zawsze z balerinek am najwiekszy rozmiar bo 39....... a botki/ kozakimam 38 dziwne


Cytat:
Napisane przez nikas7 Pokaż wiadomość
Co do mel to ja mam stope 38 czasami 38,5 a mel 38 potrafia byc za male, 39 za duze co prawda nie wszystkie ale jednak ciezko sie wszczelic w rozmiarowke. Butsklep ma duzy wybor i darmowa wysylke i darmowy zwrot tak wiec najlepiej brac 2 rozmiary i zly odeslac. Niestety moze byc tajk jak u mnie, ze odeslalam oba. Melissy rowniez nie zawsze pasuja w swoim rozmiarze, np queen bralam 39 i sa ok.

najlepiej mierzyć, ale nie zawsze jest mozliwość

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja też przy mel pop doradzam brać większe, tzn połówki niech zawsze dobijają do pełnego... ja mam małe 37 i Pop37 są na mnie na styk, dosłownie na styk

Hej jak jest z tymi Oclock, czy one mają jakąś wodoszczelność? Ja może i bym się skusiła, ale nie mogę znaleźć żadnych danych technicznych... Wiadomo, po zegarku za 100zł cudów nie oczekuję, ale na taki, który nie ma w ogóle żadnej wodoszczelności, to delikatnie mówiąc gwiżdżę t

Dla mnie pudrowa na białych eco nie przejdzie... zbyt, plastikowo, infantylnie... look jak z początku lat 90 Ja bym wymieniła, zdecydowanie
Anitak, wszystkoz alezy od tegości stopy, ja wziełam z pop swój rozmiar 38, bow sklepie był ok, ale jednak one sa na styk i polewanei wrzatkiem by się rozciagnęły nic nie dało;( polęcą w świat ;( a ja kupie większe...ten modela bardzo mi sie podoba, no ale na mnei jednk za małe

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
tak

Cytat:
Napisane przez angeladab Pokaż wiadomość
Witam Was w nowej części wątku Dopiero teraz, ale od ostatniego wpisu nie próżnowałam Obecnie w kolekcji mam o baga standardowego w kolorach lazurowym, skalistym, stalowym, turkusowym. W dodatku od pani z olx skusiłam się jeszcze na lawendę w standardzie i piaskowego o baga mini, więc obecnie z torebek już nic nie planuję Jeszcze tylko dokupię z dwa dodatkowe komplety sznurów (obecnie mam długie czarne i naturalne) i będę o-bagowo zaspokojona na jakiś czas Swoją drogą do o baga mini kupiłam organizer we flamingi i jest świetny, chociaż na zdjęciu wydaje się dużo jaśniejszy niż jest w rzeczywitości.

Zdjęcia mojej całej kolekcji wrzucę na początku przyszłego tygodnia, gdy będę w domu
czekam na fotki

i takei moje kolory
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 12:28   #1419
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Niunkowska Pokaż wiadomość
No to Ciebie nie widziałam w akcji ;-)
A mojego basketa wyprowadziłam na spacer wczoraj - znajomy nie mógł się nadziwić, że noszę coś pomiędzy wiadrem, a pojemnikiem po dużych śledziach w śmietanie Ach Ci mężczyźni
dobre
__________________



Edytowane przez kunia1
Czas edycji: 2015-06-05 o 12:29
kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 13:01   #1420
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Denerwuje mnie Fullspot. Nie odpisują na maila, a zależało mi na czasie. Pewnie odpowiedzą mi w poniedziałek dopiero, a zanim wymienią pomylone rączki też trochę minie. Miała któraś z Was pomyłkę w wysyłce? Zastanawiam się czy w ogóle jest jakaś szansa, że dostanę to w przyszłym tygodniu.
theorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 13:19   #1421
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez zakochanitomy Pokaż wiadomość
Ja tez z mel doradzam większe a najlepiej jak jest możliwość to mierzyć
dziewczyny gratuluje nabytków
Ja pare dni odpuściłam forum i basket mi przeszedł no ale weszłam na sekundeczke i kurde czytam granatowe jakieś liny mi tu wrzucacie noo jaaa dziękuje bardzo do białej chciejstwo i do żółtej ;( ja dzis białą eksploatuje a co niech sie brudzi i właśnie te grabatowe liny
Załącznik 5992167
Pięknie to wygląda...
No biała, granatowe liny i heja nad morze!

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez pyati Pokaż wiadomość
Ja też chcę o bracelet Ale czekam na jakąś darmową dostawe czy coś

A na schaffie mini magenty znowu niet. Mojemu mężowi się lazurowy podobał, ale kurcze lazurowy chciałam opocket Mini nie chcę.

Moja pudrowa
Taki okruszek słodki... na tym pierwszym zdjęciu wygląda jak dla laleczki, prześliczna!

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość


Anitak, wszystkoz alezy od tegości stopy, ja wziełam z pop swój rozmiar 38, bow sklepie był ok, ale jednak one sa na styk i polewanei wrzatkiem by się rozciagnęły nic nie dało;( polęcą w świat ;( a ja kupie większe...ten modela bardzo mi sie podoba, no ale na mnei jednk za małe
Widziałam fotkę Twoich, czadowe, bo w macie! Szalenie podobają mi się właśnie matowe czarne meliski, a w tym modelu to już w ogóle , bo takie delikatne są Z wrzątkiem też strach, bo ozdoba na kleju...
Szkoda, że 38 na mnie za duża będzie, bo przydałyby mi się takie

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Właśnie dotarł mój żółtek Jest troszkę cieńszy od starych, sznury odstają. Zamówiłam mini organizery i krótkie linki...ale najpierw przymierzyłam z dużym i nie jest źle. Podoba mi się bardziej na czarnych
Ja jestem dziwak, bo mnie się na jasnych podoba... a na czarnych no to tak se...

Moja turkusowa pierwszy raz wczoraj wyglądała jak turkusowa i to taki prawdziwy, czysty, przepiękny turkus, a było to o zachodzie słońca
Musiałam zjawisko turkusu obfocić, żeby nie było, że producentowi całkiem baniak zryło z nazewnictwem
A w ogóle to w ostatnich trzech dniach turkus wyszedł na prowadzenie, jest na pierwszym miejscu w moim rankingu! Tak jak on wygląda przy słonecznej pogodzie to nie da się tego opisać, kolor ideał!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1274.jpg (48,6 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1275.jpg (42,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1276.jpg (46,6 KB, 46 załadowań)

Edytowane przez Anitka25
Czas edycji: 2015-06-05 o 13:24
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-05, 13:43   #1422
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Zamówiłam magente ale bez sznurów bo nie ma na szaffie długich jasnych, a jak myślicie do magenty z jasnymi sznurami jaki kolor organizera by pasował? bo może kupie materiał i sama uszyje lub zaniosę do krawcowej, bo nie uśmiecha mi się płacić prawie 100 zł za organizer gdzie prawie za tyle mogę mieć mini lazurową która jest moim następnym celem

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Pięknie to wygląda...
No biała, granatowe liny i heja nad morze!

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------



Taki okruszek słodki... na tym pierwszym zdjęciu wygląda jak dla laleczki, prześliczna!

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------



Widziałam fotkę Twoich, czadowe, bo w macie! Szalenie podobają mi się właśnie matowe czarne meliski, a w tym modelu to już w ogóle , bo takie delikatne są Z wrzątkiem też strach, bo ozdoba na kleju...
Szkoda, że 38 na mnie za duża będzie, bo przydałyby mi się takie

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------



Ja jestem dziwak, bo mnie się na jasnych podoba... a na czarnych no to tak se...

Moja turkusowa pierwszy raz wczoraj wyglądała jak turkusowa i to taki prawdziwy, czysty, przepiękny turkus, a było to o zachodzie słońca
Musiałam zjawisko turkusu obfocić, żeby nie było, że producentowi całkiem baniak zryło z nazewnictwem
A w ogóle to w ostatnich trzech dniach turkus wyszedł na prowadzenie, jest na pierwszym miejscu w moim rankingu! Tak jak on wygląda przy słonecznej pogodzie to nie da się tego opisać, kolor ideał!
Faktycznie piękny kolorek i w końcu adekwatny do nazwy
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 13:47   #1423
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
Zamówiłam magente ale bez sznurów bo nie ma na szaffie długich jasnych, a jak myślicie do magenty z jasnymi sznurami jaki kolor organizera by pasował? bo może kupie materiał i sama uszyje lub zaniosę do krawcowej, bo nie uśmiecha mi się płacić prawie 100 zł za organizer gdzie prawie za tyle mogę mieć mini lazurową która jest moim następnym celem
Gratki
Ja mam szary organizer, po czasie tylko się upewniłam, że lepszego wyboru nie mogłam dokonać Biały brudliwy i do czarnego body nie bardzo... Kremowy obawiałam się że będzie wyglądał na pożółkły i przy pudrowej czy turkusowej zbyt mdło, Czarny nie chciałam żeby dominował przy jasnych body... A szary do wszystkich wygląda super!
Aha, jak już wypełni Ci się portmonetka na Schaffie, to ja mimo wszystko polecam orginał, naprawdę nie będziesz żałować, a po odbiciu 30% cena już tak nie straszy
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 13:51   #1424
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Gratki
Ja mam szary organizer, po czasie tylko się upewniłam, że lepszego wyboru nie mogłam dokonać Biały brudliwy i do czarnego body nie bardzo... Kremowy obawiałam się że będzie wyglądał na pożółkły i przy pudrowej czy turkusowej zbyt mdło, Czarny nie chciałam żeby dominował przy jasnych body... A szary do wszystkich wygląda super!
Aha, jak już wypełni Ci się portmonetka na Schaffie, to ja mimo wszystko polecam orginał, naprawdę nie będziesz żałować, a po odbiciu 30% cena już tak nie straszy
Dziękuje
O właśnie szary może pasować do magenty i jasnych sznurów, bo właśnie czarny moim zdaniem nie bardzo, biały i beżowy zbyt brudzący.
Mam oryginalny organizer czarny w mojej skalistej z czarnymi sznurami i fakt jestem bardzo zadowolona, i kupiła bym oryginał ale na szafie nie widziałam szarego a z fullspotu troche drogo....
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 13:53   #1425
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Ja mam dziś magente na czarnych s znurkach z czarnym organizerem i wygląda mega
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 13:56   #1426
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Ja mam dziś magente na czarnych s znurkach z czarnym organizerem i wygląda mega
No tak wtedy pasuje czarny organizer ale do magenty i jasnych sznurów już chyba nie koniecznie:P
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 13:59   #1427
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Tzn ja lubię magente i na jasnych i na czarnych. Na jasnych (żółta tez) jest taka delikatna,na czarnych mega rzuca się w oczy. Ale uważam że sznurki i organizer powinny być w tym samym kolorze tworząc całość. nie mierzylam czarnych sznurkow bo uważam ze trzy kolory na tak prostej torbie to już dużo
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 14:05   #1428
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Tzn ja lubię magente i na jasnych i na czarnych. Na jasnych (żółta tez) jest taka delikatna,na czarnych mega rzuca się w oczy. Ale uważam że sznurki i organizer powinny być w tym samym kolorze tworząc całość. nie mierzylam czarnych sznurkow bo uważam ze trzy kolory na tak prostej torbie to już dużo
No tak ale ja jasnego organizera nie chcę ze względu na to że będzie się brudził a ja w torebce mam dosłownie wszystko :P więc myślę że szary będzie pasował
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 14:06   #1429
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Ok
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-05, 14:11   #1430
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Ok
heheh ale magenta na czarnych sznurach z czarnym ogranizerem jest piękna kiedyś chciałam tak, ale teraz mam skalistą na czarnych sznurach i z czanrym organizerem i myślę żeby inaczej skompletować magente
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 14:32   #1431
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Niunkowska Pokaż wiadomość
No to Ciebie nie widziałam w akcji ;-)
A mojego basketa wyprowadziłam na spacer wczoraj - znajomy nie mógł się nadziwić, że noszę coś pomiędzy wiadrem, a pojemnikiem po dużych śledziach w śmietanie Ach Ci mężczyźni
haha. dobre.
widziałam dzisiaj n uczelni dziewczynę ze skalistym Obagiem na długich czarnych sznurach i jakoś tak smutno.
Anitka ja też męczę mój turkus ostatnio
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 14:45   #1432
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
ile się czeka mniej więcej na wysyłkę z schaffy ?
Jak kupiłaś wczoraj to dziś wyśla, pod warunkiem, ze ją mają;-P
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 19:26   #1433
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Jest ta klapka do opocket co chciałam, ale kurcze zestaw wychodzi 297 zł. Troszkę dużo, musze się zastanowić
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 19:30   #1434
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Jak kupiłaś wczoraj to dziś wyśla, pod warunkiem, ze ją mają;-P
dzieki, anulowałam ...
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 22:11   #1435
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Widziałam fotkę Twoich, czadowe, bo w macie! Szalenie podobają mi się właśnie matowe czarne meliski, a w tym modelu to już w ogóle , bo takie delikatne są Z wrzątkiem też strach, bo ozdoba na kleju...
Szkoda, że 38 na mnie za duża będzie, bo przydałyby mi się takie


Moja turkusowa pierwszy raz wczoraj wyglądała jak turkusowa i to taki prawdziwy, czysty, przepiękny turkus, a było to o zachodzie słońca
Musiałam zjawisko turkusu obfocić, żeby nie było, że producentowi całkiem baniak zryło z nazewnictwem
A w ogóle to w ostatnich trzech dniach turkus wyszedł na prowadzenie, jest na pierwszym miejscu w moim rankingu! Tak jak on wygląda przy słonecznej pogodzie to nie da się tego opisać, kolor ideał!
Anitka, ale one nie są matowe... może fotka tak jakos wyszła model ten bardzo mi sie podoba, no ale nie chce butów na styk, bo wiem,ze rozmiar 39 jest 0,5 cm większy , więc będą idealne pozatym stopy latem troche puchną ,więc rozmiar sam się dopasuje
Co do wrzątku, to wlałam do środka buta, tam gdzie mnie uwierało w palce, ale tylko na chwilę,potem założyłam mokre skarpetki, ale but się na długośc nie rozciągnął z samą ozdobą nic się nie stało
no nic na razie leżą , teraz i tak śmigam w snadałkach.
Anitka Ty też masz mel pop, ale jasne no nie? ja mam ten sam model tylko całe czarne i jak u Ciebie z rozmiarem?

Turkusowa piękny kolor niemal go uchwyciłaś taki letni
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 07:37   #1436
mdominikaa
Raczkowanie
 
Avatar mdominikaa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 83
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

[QUOTE=mała migotka;51645579] to jednak sprawa indywidualna, ja zawsze z balerinek am najwiekszy rozmiar bo 39....... a botki/ kozakimam 38 dziwne




najlepiej mierzyć, ale nie zawsze jest mozliwość


Namierzyłam sklep gdzie sa mel i przy najbliższej okazji jadę mierzyć dopiero kupować on line! Dziękuje za rady dziewczyny

Tymczasem... wybieram się dzisiaj do krawcowej, szyć min. organizer Tak samo, mam malutki dylemat jaki kolor, szary, bezowy? Co myślicie? Przypominam jestem posiadaczka lawendowej

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez pyati Pokaż wiadomość
Jest ta klapka do opocket co chciałam, ale kurcze zestaw wychodzi 297 zł. Troszkę dużo, musze się zastanowić
Faktycznie, cene troszkę wysoka Ale co sie nie zrobi dla wymarzonej torebci

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
No tak ale ja jasnego organizera nie chcę ze względu na to że będzie się brudził a ja w torebce mam dosłownie wszystko :P więc myślę że szary będzie pasował
O tak, czyli podobnie jak u mnie. Zdecydowanie za duzo rozniastych rzeczy w torebce i boje sie, ze jasny organizer moze sie nie sprawdzić

Edytowane przez mdominikaa
Czas edycji: 2015-06-06 o 07:30
mdominikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 07:45   #1437
nikas7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 118
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Moja pudrowa z Schaffy dalej nie przyszla, zamowienie z 1 czrewca i status ciagle w realizacji :/
nikas7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 08:52   #1438
edycisko
Raczkowanie
 
Avatar edycisko
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 380
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość

Moja turkusowa pierwszy raz wczoraj wyglądała jak turkusowa i to taki prawdziwy, czysty, przepiękny turkus, a było to o zachodzie słońca
Musiałam zjawisko turkusu obfocić, żeby nie było, że producentowi całkiem baniak zryło z nazewnictwem
A w ogóle to w ostatnich trzech dniach turkus wyszedł na prowadzenie, jest na pierwszym miejscu w moim rankingu! Tak jak on wygląda przy słonecznej pogodzie to nie da się tego opisać, kolor ideał!
ja też łażę ostatnio z turkusem ....bardzo się cieszę ze zostawiłam... hmm , liny ,niestety też mam tak zmechacone

Cytat:
Napisane przez Niunkowska Pokaż wiadomość
No to Ciebie nie widziałam w akcji ;-)
A mojego basketa wyprowadziłam na spacer wczoraj - znajomy nie mógł się nadziwić, że noszę coś pomiędzy wiadrem, a pojemnikiem po dużych śledziach w śmietanie Ach Ci mężczyźni
__________________
"A teraz prędko ,zanim dotrze do nas że to bez sensu" by król Julian

Edytowane przez edycisko
Czas edycji: 2015-06-06 o 10:02
edycisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 10:12   #1439
Goffka
Zakorzenienie
 
Avatar Goffka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 9 827
GG do Goffka
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Hej Mały offtop
Jak Wam sie podobaja te spodnie?
Goffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 10:48   #1440
edycisko
Raczkowanie
 
Avatar edycisko
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 380
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

a czemu nie ? nie dla mnie co prawda ale do białych trampek i białego gładkiego t-shirta , może być całkiem fajnie , bo do tych stylizacji ze zdjęcia na pewno nie
__________________
"A teraz prędko ,zanim dotrze do nas że to bez sensu" by król Julian

Edytowane przez edycisko
Czas edycji: 2015-06-06 o 10:49
edycisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 23:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.