Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;) - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-30, 21:17   #1411
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Anuha ja nie oddam. Pobeczałam się na myśl żłobka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 21:36   #1412
patrycjakarabasz
Rozeznanie
 
Avatar patrycjakarabasz
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 970
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Jakoś mi tak z tymi papciami przyszło do głowy na myśl zimy i w ogóle. Latem pewnie nosić nie będzie. Starsza pamiętam na boso całe lato po trawie przelatala. No nie wiem. Moja ospowa kruszynka nie śpi, bawi się z ojcem... Gorączka zeszła to i humor wrócił. Boże, staje przy wszystkim co napotka

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
patrycjakarabasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 22:15   #1413
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Apap to sam paracetamol i teraz sa nowe zalecenia, MG tez o nich mowila, najpierw ibuprofen, a jak goraczka zbija sie na krotko dowalic paracetamolemWspolczuje osoy, taki maluszek... Jak zaczyna dziecko chodzic mozna kupic mieciutkie, najlepiej skorzane, bez usztywnianej piety i twardej podeszwy. Nawet hmka ma takie wkladane skorkowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy nowe, ja takie od 3 lat znam
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
No ja kapci do domu też nigdy nie kupowałam. Tzn jakieś mamy gdy do sąsiadów idą na przykład. Ada dostanie ewentualnie w maju do żłobka jeżeli już.

Ogólnie to już doła łapię, że za 4 miechy mam oddać tego liliputa do żłobka

Dziewczyny dużo dużo dużo zdrówka dla Was!

My jutro jedziemy całą bandą na basen. Oby i Ada nie dołączyła do tej zasmarkanej drużyny
Policzyłam, że na biletach rodzinnych, z uwzględnieniem karty dużej rodziny i z Adą za darmo wybulę 180 zł za wejście. A ja nawet nie lubię basenu i naprawdę się poświęcam dla rodziny a znając moje szczęście jeszcze przywlekę pipkową grzybicę

Dziewczyny jak tam jutro balujecie? ja w środku lasu, obeszliśmy okolice i nawet się w domach nie świeci, więc chyba ludzie nie zjechali na swe dacze i powinno być cicho. No chyba że jeszcze jutro się zwalą
Ja z kolei dziś myślałam że synek taki był mi bliższy mały. Spedzlama z nim mnóstwo czasu... Wiecznie był głównie tylko że mną... Nie byłam mega zmartwiona ale jednak była to dla niego zmiana... O Heli tak nie myślę o żłobku. Ona nie jest tylko że mną. A to młody harpagani a to coś.. Jakos tak czuję się jakbyśmy były mniej związane. Nie wiem jak to nazwać. Więcej ona musi się dostosować do naszego życia niż ja do niej i tak czasem na doczepke ją ciągam typu do zloba dzień w dzień czy tego chce czy nie czy płacze czy nie... Da radę w żłobie!
Rozważam kiedy zacząć coś ją dawać. Chyba w kwietniu

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 22:27   #1414
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Nie wiem czy nowe, ja takie od 3 lat znam Ja z kolei dziś myślałam że synek taki był mi bliższy mały. Spedzlama z nim mnóstwo czasu... Wiecznie był głównie tylko że mną... Nie byłam mega zmartwiona ale jednak była to dla niego zmiana... O Heli tak nie myślę o żłobku. Ona nie jest tylko że mną. A to młody harpagani a to coś.. Jakos tak czuję się jakbyśmy były mniej związane. Nie wiem jak to nazwać. Więcej ona musi się dostosować do naszego życia niż ja do niej i tak czasem na doczepke ją ciągam typu do zloba dzień w dzień czy tego chce czy nie czy płacze czy nie... Da radę w żłobie!
Rozważam kiedy zacząć coś ją dawać. Chyba w kwietniu

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Ja wiem ze w tamtym roku Ali jacz wrzucala nowe oficjalne zalecenia o ibuprofenie jako leku pierwszego rzutu. Ale z tego co widze i tak matki zaczynaja od paracetamolu. Ja 3 razy dalam paracetamol bo mlody mial goraczke po szczepieniu i go nozka bolala. A tam tfu tfu odpukac nie potrzebowal
Dziewczyny czy spacerowki z takimi podwojnymi kolkami ciezej sie prowadzi niz z pojedynczymy? One jakos lataja bardziej?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”

Edytowane przez Misha_
Czas edycji: 2019-12-30 o 22:30
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 22:50   #1415
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Anuha ja nie oddam. Pobeczałam się na myśl żłobka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie dajesz do żłobka?

Ja zdecydowanie nie jestem gotowa na to, żeby oddać go za 4 miesiące. Ale myślę, że się nie dostanie, także po sprawie. Wciąż mam plan oddać go dopiero po wakacjach. I już wiem, że ja pewnie będę to gorzej znosić niż mały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 22:51   #1416
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

No ta ja mam zupełnie odwrotnie niż Sq. Podporządkowane jest praktycznie wszystko Krzysiowi. Ja karmie tylko cycem, nie jeżdżę co tydzień na uczelnie, nie zostawiam chłopaków ciągle samych.. Przecież ja Bartka zostawiłam niance jak miał 4 msc na całą noc. Beze mnie, bez przygotowania to było na naszym weselu. Jak miał 7 msc to cała noc był z moją mamą. Teraz w życiu by mama nie została z Krzysiem. Niby Bartek jest mamusiowy, ale to z Krzysiem jestem bliżej.. Szybciej odczytuje jego potrzeby, szybciej je załatwiam, mniej się denerwuje i nie mam oczekiwań. Jestem w stanie zrezygnować z planów i zajęć, bo Krzyś mnie potrzebuje i co więcej, nie mam z tym większego problemu ani wyrzutów. Aż dziwnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 03:35   #1417
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
No ja kapci do domu też nigdy nie kupowałam. Tzn jakieś mamy gdy do sąsiadów idą na przykład. Ada dostanie ewentualnie w maju do żłobka jeżeli już.



Ogólnie to już doła łapię, że za 4 miechy mam oddać tego liliputa do żłobka



Dziewczyny dużo dużo dużo zdrówka dla Was!



My jutro jedziemy całą bandą na basen. Oby i Ada nie dołączyła do tej zasmarkanej drużyny

Policzyłam, że na biletach rodzinnych, z uwzględnieniem karty dużej rodziny i z Adą za darmo wybulę 180 zł za wejście. A ja nawet nie lubię basenu i naprawdę się poświęcam dla rodziny a znając moje szczęście jeszcze przywlekę pipkową grzybicę



Dziewczyny jak tam jutro balujecie? ja w środku lasu, obeszliśmy okolice i nawet się w domach nie świeci, więc chyba ludzie nie zjechali na swe dacze i powinno być cicho. No chyba że jeszcze jutro się zwalą
Żel lacibios femina. Zaraz po basenie/ po pryszcznicu. Polecam!

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 04:35 ---------- Poprzedni post napisano o 04:33 ----------

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
No ja kapci do domu też nigdy nie kupowałam. Tzn jakieś mamy gdy do sąsiadów idą na przykład. Ada dostanie ewentualnie w maju do żłobka jeżeli już.



Ogólnie to już doła łapię, że za 4 miechy mam oddać tego liliputa do żłobka



Dziewczyny dużo dużo dużo zdrówka dla Was!



My jutro jedziemy całą bandą na basen. Oby i Ada nie dołączyła do tej zasmarkanej drużyny

Policzyłam, że na biletach rodzinnych, z uwzględnieniem karty dużej rodziny i z Adą za darmo wybulę 180 zł za wejście. A ja nawet nie lubię basenu i naprawdę się poświęcam dla rodziny a znając moje szczęście jeszcze przywlekę pipkową grzybicę



Dziewczyny jak tam jutro balujecie? ja w środku lasu, obeszliśmy okolice i nawet się w domach nie świeci, więc chyba ludzie nie zjechali na swe dacze i powinno być cicho. No chyba że jeszcze jutro się zwalą
Jutro Kazio u teściow, my mogliśmy iść na "bal" ze znajomymi i ich znajomymi, ale chyba zostajemy w domu. Zwolniło się miejsce. Jutro zdecydujemy

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-31, 06:48   #1418
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Dzień dobry. Noc beznadziejna, ale to ze względu na mnie. Telepało mnie z gorączki, więc spałam w piżamie i szlafroku ciepłym i pod kołdrą. I Olka ciągle na piersi wisiała... Upociłam się że nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 07:03   #1419
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Noc beznadziejna, ale to ze względu na mnie. Telepało mnie z gorączki, więc spałam w piżamie i szlafroku ciepłym i pod kołdrą. I Olka ciągle na piersi wisiała... Upociłam się że nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedna jesteś! Przerąbane chorować jak ma się dziecko. Nie da się iść na L4 z macierzyńskiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 07:12   #1420
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

U nas też wczoraj jakieś dziwne usypianie, nagle wróciła jej energia, zaczęła skakać, kombinować, zjadła jakieś dzikie ilości... Myślałam że mnie coś trafi, prawie 1,5h usypiałam

My jesteśmy zapisane do żłoba na marzec/kwiecień (teraz myślę że bardziej jednak kwiecień..) i na samą myśl mam gacie pełne :/

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 07:27   #1421
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Ja też nie czuję się gotowa na żłobek. Nie chodzi o rozłąkę z dzieckiem na te kilka godzin, ale o organizację dnia: szykowanie rano, zawożenie, odbieranie, po drodze pewnie zakupy, telefony ze żłobka że chora, że ryczy, zwalnianie się z pracy, chodzenie do lekarza po zwolnienia itd. Jak sobie przypomnę siebie sprzed ciąży to czasem samej ciężko mi było zebrać się rano do roboty, a co dopiero z małą... Muszę poprawić organizację
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-31, 08:11   #1422
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Biedna jesteś! Przerąbane chorować jak ma się dziecko. Nie da się iść na L4 z macierzyńskiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przerąbane. Dzisiaj jest lepiej. Przynajmniej na razie. Puściła mnie głowa i gardło, za to zawala nos i zaczynam kaszleć. Jupi!
Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Ja też nie czuję się gotowa na żłobek. Nie chodzi o rozłąkę z dzieckiem na te kilka godzin, ale o organizację dnia: szykowanie rano, zawożenie, odbieranie, po drodze pewnie zakupy, telefony ze żłobka że chora, że ryczy, zwalnianie się z pracy, chodzenie do lekarza po zwolnienia itd. Jak sobie przypomnę siebie sprzed ciąży to czasem samej ciężko mi było zebrać się rano do roboty, a co dopiero z małą... Muszę poprawić organizację
Oesu. U mnie to samo z tą poranną organizacją. Masakra lekka będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 08:17   #1423
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Nie wiem czy nowe, ja takie od 3 lat znam Ja z kolei dziś myślałam że synek taki był mi bliższy mały. Spedzlama z nim mnóstwo czasu... Wiecznie był głównie tylko że mną... Nie byłam mega zmartwiona ale jednak była to dla niego zmiana... O Heli tak nie myślę o żłobku. Ona nie jest tylko że mną. A to młody harpagani a to coś.. Jakos tak czuję się jakbyśmy były mniej związane. Nie wiem jak to nazwać. Więcej ona musi się dostosować do naszego życia niż ja do niej i tak czasem na doczepke ją ciągam typu do zloba dzień w dzień czy tego chce czy nie czy płacze czy nie... Da radę w żłobie!
Rozważam kiedy zacząć coś ją dawać. Chyba w kwietniu

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
A wiesz że mam podobne przemyślenia? Pomijając już to że jak mały się urodził to czas nie leciał mi z prędkością światła, jakoś tak wszystko chyba bardziej powoli... Pamiętam że na 3 miesiące kupiłam mu maskotkę w prezencie z racji ukończenia tego cwierćrocza, natomiast przy małej to było " o Jezu już 3 miesiące??" ..tak samo na pół roku. Może nie że jestem z nią związana mniej, tylko inaczej... Też do przedszkola ciągam bo muszę, chce czy nie, małego odprowadzić trzeba. I też to raczej mała się dostosowuje do naszego życia. Także naprawdę rozumiem o czym mówisz
Niemniej jednak stwierdzam że inaczej kocha się synka a inaczej córeczkę
Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Noc beznadziejna, ale to ze względu na mnie. Telepało mnie z gorączki, więc spałam w piżamie i szlafroku ciepłym i pod kołdrą. I Olka ciągle na piersi wisiała... Upociłam się że nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O fak, współczucia! I zdrówka dużo!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 08:31   #1424
patrycjakarabasz
Rozeznanie
 
Avatar patrycjakarabasz
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 970
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

A wiecie, że u nas stary będzie musiał organizować wyjscia? Ja na 7 do pracy, wyjeżdżam od 6. Stary na 9. Musi dowiezc starsza do szkoły, młodsza do żłobka. Będzie jazda

Że starsza dawał radę, ale zaczęli jak miała 3 lata, więc dziecko trochę bardziej ogarnięte. W ogóle u starszej w przedszkolu mnie nie znali, ojciec zawoził, babcia odbierała, a ja matka wyrodna. Starałam się na zebrania chodZic.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez patrycjakarabasz
Czas edycji: 2019-12-31 o 08:34
patrycjakarabasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 09:06   #1425
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

U nas noc tragiczna.. Wstalysmy 7-40 A dalej jestem nieprzytomna. Karmilam chyba 6 razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 09:11   #1426
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

U nas mały odsypiał w nocy wczorajszy dzień, bo wyrodni rodzice zabrali go wczoraj do galerii i mało spał, ale o dziwo zasnął w końcu na trochę w tej galerii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 09:22   #1427
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
U nas noc tragiczna.. Wstalysmy 7-40 A dalej jestem nieprzytomna. Karmilam chyba 6 razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie mały ma teraz bunt na pierś. Nie wiem czy to kwestia choroby, ale już mnie to mega irytuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 09:47   #1428
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
A wiecie, że u nas stary będzie musiał organizować wyjscia? Ja na 7 do pracy, wyjeżdżam od 6. Stary na 9. Musi dowiezc starsza do szkoły, młodsza do żłobka. Będzie jazda

Że starsza dawał radę, ale zaczęli jak miała 3 lata, więc dziecko trochę bardziej ogarnięte. W ogóle u starszej w przedszkolu mnie nie znali, ojciec zawoził, babcia odbierała, a ja matka wyrodna. Starałam się na zebrania chodZic.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
U nas też stary zawiezie córkę do żłobka, bo on chodzi do pracy na 10:00, a ja staram się być w biurze 7:00-8:00, żeby wyjść o rozsądnej porze. Ale pewnie i tak ja ubiorę małą i przygotuję dla niej jedzenie, bo on ją zabierze głodną i w samych rajstopach albo w piżamie

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
U mnie mały ma teraz bunt na pierś. Nie wiem czy to kwestia choroby, ale już mnie to mega irytuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wkurzające, co nie? Moja tak miała całe życie i już mnie momentami szlag trafiał
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 09:56   #1429
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Elsabel, a Ty już nie karmisz? Coś mnie ominęło strasznie wkurzające. Zobaczymy czy to kwestia choroby czy po prostu. Może to dobry moment żebym zaczęła odstawiać.

Wybrałam się do centrum po zakupy na sylwestra (żeby coś zjeść przed tym tv chociaż :p) i wpadłam na genialny pomysł, żeby wybrać się samej na kawę i śniadanie (Sq, to tak co do samotnego wyjścia do kawiarni). Na ten sam pomysł wpadło pół miasta. No ale co tam, mały i tak ma porę drzemki więc siedzę i czekam pol h na śniadanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-31, 09:57   #1430
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
U mnie mały ma teraz bunt na pierś. Nie wiem czy to kwestia choroby, ale już mnie to mega irytuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kazik ma bunt na butelkę... W dzień czasami zaciska usta i odwraca głowę. Za to sos pomidorowy z koperkiem wciągnął jak zły

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 11:07   #1431
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

My po basenie. Ada śpi na mnie, czekamy na resztę drużyny. Ada z pół godziny to była wystraszona i jojczała, ale tż ją powoli oswajał i na koniec już fikała. Przyjechaliśmy na otwarcie, więc przez pierwszą godzinę byliśmy tylko my. No wynająć cały basen za 180 zł to ja rozumiem no ale siedzę z mokrą głową, bo się z Adą nie ogarnęłam


Ja mam wrażenie, że ten czas ostatnio przyśpieszył. Jakoś dotychczas nie brałam do siebie tego żłobka i powrotu na etat, ale jak sobie uświadomiłam, że Ada ma zaraz 8 miesięcy to szokłam, że to już

My mamy żłobek obiecany od maja, ale nie wrzucę jej od razu na cały etat tylko stopniowo chcę w tym maju. W kwietniu kilka razy z nią pójdę by miejsce poznała.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 11:53   #1432
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Hej w ostatnim dniu tego roku. Szykujecie się już na imprezki?
U nas z organizacja poranna te na męża głowie, bo ja zaczynam pracę albo o 6 albo o 11/12. A żłobek od 7. Jeśli zrobię prawko to może będę brać dziewczyny ze sobą do przedszkola, ale nie planuje. Przy dzieciach nauczyłam się nie wybiegać za daleko w przyszłość
A teraz znów jesteśmy w podróży, jeszcze 2 godziny a mi się tak strasznie chce siku. Ale przecież się nie zatrzymam, bo się obudzą:P tak fajnie być matką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 12:05   #1433
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Kazik ma bunt na butelkę... W dzień czasami zaciska usta i odwraca głowę. Za to sos pomidorowy z koperkiem wciągnął jak zły

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Lila czasem aż ryczy jak widzi butelkę A potem w nocy sobie odbija i wciąga jak opętana co 3h Nie wiem jak to ogarnąć



Ja już mam posprzątane, zakupy zrobione, jeszcze muszę zrobić sałatkę. I może do Rossa i Pepco uda się skoczyć


Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.


Edytowane przez smerfetk_a
Czas edycji: 2019-12-31 o 12:06
smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 12:13   #1434
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

U nas bardzo spokojnie. Zrobiłam zakupy, stary gra w grę, po 14 pójdę usypiac Stasia na drzemkę. Potem zrobimy zapiekankę i sałatkę, on pojedzie zawieźć moich rodziców na bal sylwestrowy j wróci. Stasio, tv, szama, piwa 0% i my i tyle aż mi dziwnie bo nie pamiętam kiedy spędzałam sylwestra w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 12:20   #1435
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

U nas tylko moi rodzice, brat z żoną i córką i jedni znajomi. No i nasza piątka. Biorę planszówki, dla dzieci i świecące bajery i też sobie odpoczniemy przy dźwiękach baby shark czy innych czarnych jagódekz radlerem dla humoru oczywiście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 12:28   #1436
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Laski była u mnie od 27 grudnia kuzynka lat 11, wczoraj wróciła do domu o godzinie 15 a teraz dzwoniła do mnie jej mama, że młoda ma ospę! Jakie jest prawdopodobieństwo, że mój mały też będzie miał? Fuck! nie ogarniam tych chorób! Zaraz będę czytać w necie
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 12:31   #1437
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
U nas bardzo spokojnie. Zrobiłam zakupy, stary gra w grę, po 14 pójdę usypiac Stasia na drzemkę. Potem zrobimy zapiekankę i sałatkę, on pojedzie zawieźć moich rodziców na bal sylwestrowy j wróci. Stasio, tv, szama, piwa 0% i my i tyle aż mi dziwnie bo nie pamiętam kiedy spędzałam sylwestra w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A sylwestrowe kapcie w cekiny są?!

Byłam dziś w Pepco na szybko, dorwalam śliczna bluzkę dla malej, spodnie sztruksowe i leginsy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 12:35   #1438
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Ja zapomniałam kapci w cekiny na całe szczęście mąż założył kolorowe skarpety, a robi to tylko ten jeden raz w roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 12:42   #1439
patrycjakarabasz
Rozeznanie
 
Avatar patrycjakarabasz
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 970
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Laski była u mnie od 27 grudnia kuzynka lat 11, wczoraj wróciła do domu o godzinie 15 a teraz dzwoniła do mnie jej mama, że młoda ma ospę! Jakie jest prawdopodobieństwo, że mój mały też będzie miał? Fuck! nie ogarniam tych chorób! Zaraz będę czytać w necie
Witaj w klubie.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
patrycjakarabasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 12:42   #1440
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Ja zapomniałam kapci w cekiny na całe szczęście mąż założył kolorowe skarpety, a robi to tylko ten jeden raz w roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uff! Honor uratowany!
Ale ja też nie mam kapci w cekiny, nie ogarnęłam...chociaż wyjście na 1,5 godziny do centrum też się liczy chyba jako wyjście nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-21 11:11:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.