Wszystko o Emu cz. 3 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-26, 12:56   #1441
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasikbc Pokaż wiadomość
tak wiem czytałam że emu kit potrafi więcej szkody niż pożytku uczynić

a czy któraś z Was mogłaby mi na priv podesłać namiary na sklep internetowy z dobrą ceną tych stingerów?

a i jak to jest w przypadku doboru numeru emu? bo uggi bierze się normalnie (ani za małe ani za duże) przynajmniej ja tak wzięłam i jestem zadowolona
angielski Amazon
Co do rozmiaru - jesli uggi masz w swoim to emu mysle ze tez powinnas. Ja np. Jestem zwolenniczka swojego rozmiaru, w mniejszych czesto paluch wystaje
A i jeszcze cos: emu sa znacznie szersze od ugg i ta roznica moze Cie znniechecic - ugg sa bardziej dopasowane do stopy ale za to mniej slitasne
Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
można pisać w jakim sklepie są zniżki ale NIE MOŻNA reklamować swoich aukcji na wizażu reklama jest płatna...

btw. jak jesteś klonem Akasha88 to się tym nie chwal, bo po zbanowaniu nie wolno zakładać nowego konta (tzn. udzielać się ponownie na forum)
Ja czasami wrzucam tu jakies okazje z all i nic nie dostalam. Skad wiedza czy to moje czy tez nie??
Qrde chyba musze przestudiowac regulamin
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 13:13   #1442
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
Ja czasami wrzucam tu jakies okazje z all i nic nie dostalam. Skad wiedza czy to moje czy tez nie??
Qrde chyba musze przestudiowac regulamin
okazje z allegro to nic złego, zresztą jest nawet wątek na wizażu o atrakcyjnych ofertach z all
to dotyczy tylko reklamowania własnych aukcji - na wizażu nie wolno niczego sprzedawać, a reklama jest płatna (można sobie wykupić i wstawiać wtedy linki w podpis)

Akasha88 napisała wprost, że sprzedaje swoje buty i podała do nich link z all, w dodatku nie tylko na tym wątku ... także moderatorzy nie musieli długo nad tym myśleć

dodam jeszcze, że po banie nie wolno zakładać nowego konta (zostanie ono ponownie zbanowane)
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 13:53   #1443
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
ja mam ostrogi i to dopiero jest ból
w nowych szwu nie czuję za to w starych bardzo i bez skarpet ani rusz.
współczuję, da się coś z tym zrobić?
Cytat:
Napisane przez kasikbc Pokaż wiadomość
Już dziś wyglądają lepiej są jaśniejsze, choć nie takie jak na początku, ale moja miłość do nich ani trochu nie zmalała
Zrobiły się takie mniej puszyste, mniej podane na dotyk, ale to chyba normalne, bo w końcu dostały warstwę płynu, który wsiąknął.
Te buty impregnowałam tym oryginalnym z kitu i a pozostałe skórzane impregnatem z Bamy i myślę że jakbym Bamą potraktowała uggsy ,to ani trochę nie zmieniły by barwy, bo ten impregnat jest "lżejszy" (rozpyla się pod większym ciśnieniem).

W ogóle mam nadzieję że nie zostanę wyproszona z uwagi na posiadanie konkurencyjnych walonków
Jak czytam Wasze posty i oglądam fotki coraz częściej myślę o nabyciu dodatkowej pary krótkich butów właśnie Emu. Podobają mi się strasznie te krótkie w kolorze indygo. To są te stingery? W jakiej cenie można je nabyć? One chyba lepsze są i nie trzeba ich impregnować, bo już coś tam mają, tak?
myślę, że tu jest w miarę przyjazna atmosfera, więc zapraszamy
emu mini były i wool/bronte i stingery (polecane przez nas) nie trzeba impregnować
Cytat:
Napisane przez AgataZumba Pokaż wiadomość
Żelowe wkładki są super Ja mam sposób żeby ich nie przyklejać do buta tylko do zapiętka na naszej nodze cienka skarpetka i nie spadają i buty nie obcierają Tak robiłam jak miałam iść na moje zajęcia w obcierających adidasach Myślę że w Emu ta metoda też się sprawdzi
Ja osobiście nie mam z tym problemu, ale troche szkoda byłoby mi kilkanaście złotych na jedno wyjście, żeby je przykleić na skarpetkę
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 14:04   #1444
AgataZumba
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 48
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie mam z tym problemu, ale troche szkoda byłoby mi kilkanaście złotych na jedno wyjście, żeby je przykleić na skarpetkę
nie miałam ich na jedno wyjście. przyklejałam do swojej skóry nie skarpetki. Zawsze można je odkleić i później znów przykleić. Ja swoje umyłam i znowu stosowałam.

Edytowane przez AgataZumba
Czas edycji: 2012-10-26 o 14:08
AgataZumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 14:46   #1445
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
angielski Amazon
Co do rozmiaru - jesli uggi masz w swoim to emu mysle ze tez powinnas. Ja np. Jestem zwolenniczka swojego rozmiaru, w mniejszych czesto paluch wystaje
A i jeszcze cos: emu sa znacznie szersze od ugg i ta roznica moze Cie znniechecic - ugg sa bardziej dopasowane do stopy ale za to mniej slitasne
Moje Emu są idealnie dopasowane do stopy. Mimo, że mam zwykle rozmiar 37/38 to wzięłam 38 i są tak dobrze dopasowane, że zastanawiam się czy mi duży palec się nie odznaczy A myślałam, że noga mi będzie latać, a tu taki psikus. Zwłaszcza, że mam drobną stopę i np. japonek nie mogę nosić, bo paseczki są za szerokie
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 17:56   #1446
sweetieblack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
Moje Emu są idealnie dopasowane do stopy. Mimo, że mam zwykle rozmiar 37/38 to wzięłam 38 i są tak dobrze dopasowane, że zastanawiam się czy mi duży palec się nie odznaczy A myślałam, że noga mi będzie latać, a tu taki psikus. Zwłaszcza, że mam drobną stopę i np. japonek nie mogę nosić, bo paseczki są za szerokie
A z tyłu Ci nie klapią?
__________________
Emu Stinger LO Charcoal!
sweetieblack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 18:19   #1447
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
Moje Emu są idealnie dopasowane do stopy. Mimo, że mam zwykle rozmiar 37/38 to wzięłam 38 i są tak dobrze dopasowane, że zastanawiam się czy mi duży palec się nie odznaczy A myślałam, że noga mi będzie latać, a tu taki psikus. Zwłaszcza, że mam drobną stopę i np. japonek nie mogę nosić, bo paseczki są za szerokie
ja żeby uzyskać taki efekt to musiałabym mieć rozm 37 (nosząc 39) i wycięte dziury na przedni palec
Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
współczuję, da się coś z tym zrobić?
póki co oszczędzam jak mogę - ostry ból mnie złapał do tej pory raz czy dwa i jak na złość zawsze gdzieś się trzasnę
za to obrzydliwie to wygląda - mój TŻ zawsze się ze mnie śmieje i mówi że taki mały mutant ze mnie - byś widziała moje malutkie palce u stóp
a kupując dopasowane buty pierwsze co to biorę je na 'tatowy' warsztat i 'wygładzam'... młotkiem wszystkie kanty/zakończenia/zgrubienia na zapiętkach
podejrzewam że to zasługa mega płaskich balerinek - takich co to podeszwy prawie wcale nie mają - chodząc w nich czułam się jakbym szła na boso - o zgrozo teraz dopiero sobie zdaje sprawę jaka to jest katorga dla kręgosłupa/stóp/itd. młoda i głupia byłam

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2012-10-26 o 18:30
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 19:25   #1448
kaataarzyyna
Przyczajenie
 
Avatar kaataarzyyna
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 28
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Drogie Wizażanki!

Poszukuję Emu Bronte mini w kolorze szarym, ktokolwiek widział ktokolwiek słyszał? upewniając się- czy ten model powinien być rozmiar mniejszy?
kaataarzyyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 19:30   #1449
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kaataarzyyna Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki!

Poszukuję Emu Bronte mini w kolorze szarym, ktokolwiek widział ktokolwiek słyszał? upewniając się- czy ten model powinien być rozmiar mniejszy?
szukaj pod 'wool' to szybciej znajdziesz. ew. ukala
tak, należy brać rozm. mniejsze.

ukala:
http://allegro.pl/buty-ukala-by-emu-...705642637.html
emu wool:
http://allegro.pl/emu-australia-bron...702985726.html
rozmiaru nie podałaś a wyszukiwarka naprawdę nie gryzie, mi to zajęło może 2 minuty

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2012-10-26 o 19:35
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 19:38   #1450
kaataarzyyna
Przyczajenie
 
Avatar kaataarzyyna
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 28
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
szukaj pod 'wool' to szybciej znajdziesz. ew. ukala
tak, należy brać rozm. mniejsze.
Dzięki!
Szczerze mówiąc ukala do mnie nie przemawia
szukam wszędzie krótkich szarych niestety bezskutecznie, wszędzie pełno stingerów które są strasznie drogie, lub właśnie ukala które mnei osobiście nie przekonują.
Może ktoś poleci jakiś sklep w Warszawie bądź okolicach?
kaataarzyyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 19:40   #1451
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kaataarzyyna Pokaż wiadomość
Dzięki!
Szczerze mówiąc ukala do mnie nie przemawia
szukam wszędzie krótkich szarych niestety bezskutecznie, wszędzie pełno stingerów które są strasznie drogie, lub właśnie ukala które mnei osobiście nie przekonują.
Może ktoś poleci jakiś sklep w Warszawie bądź okolicach?
w stacjonarnych zawsze będzie drogo. zerknij na amazon uk

a jeśli masz stopę do max 36 to moze wallaby

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2012-10-26 o 19:41
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 20:13   #1452
kaataarzyyna
Przyczajenie
 
Avatar kaataarzyyna
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 28
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
w stacjonarnych zawsze będzie drogo. zerknij na amazon uk

a jeśli masz stopę do max 36 to moze wallaby

szczerze mówiąc ta strona jest dla mnie jak czarna magia, trochę boję się zamawiać zza granicy. Możesz mi coś pow na jej temat?

Niestety moja stopa to 40/41 haha więc mogę pomarzyć

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Właśnie zmierzyłam swoją nogę, prawie 27cm, a buty które znalazłąm rozmiar 40 to 25,7, czyli zakup bezsensowny?
kaataarzyyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 20:14   #1453
kasikbc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 235
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
myślę, że tu jest w miarę przyjazna atmosfera, więc zapraszamy
emu mini były i wool/bronte i stingery (polecane przez nas) nie trzeba impregnować
miło mi, dziękuję
kasikbc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 20:14   #1454
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kaataarzyyna Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc ta strona jest dla mnie jak czarna magia, trochę boję się zamawiać zza granicy. Możesz mi coś pow na jej temat?

Niestety moja stopa to 40/41 haha więc mogę pomarzyć
ja tez tak mowiłam choć angielskiego u mnie ani dudu ale Dziewczyny polecaja no i na 101 % oryginały dostaniesz. poczytaj jeszcze dość obszerny post na pierszej stronie wątku o sklepach.

piszesz ze 40/41 to akurat Ci podałam wool'e wyżej - chyba że chcesz 39? duży przeskok jak dla mnie
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 20:18   #1455
kaataarzyyna
Przyczajenie
 
Avatar kaataarzyyna
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 28
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
ja tez tak mowiłam choć angielskiego u mnie ani dudu ale Dziewczyny polecaja no i na 101 % oryginały dostaniesz. poczytaj jeszcze dość obszerny post na pierszej stronie wątku o sklepach.

piszesz ze 40/41 to akurat Ci podałam wool'e wyżej - chyba że chcesz 39? duży przeskok jak dla mnie
sorry, nie zauważyłam tych linków. z tym allegro to jest tak, ze do końca to nie wiadomo czego się psodziewac. wiem ze wyszukiwarka nie gryzie, tylko placac te 300zl wolalabym miec oryginal :p
kaataarzyyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 20:21   #1456
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kaataarzyyna Pokaż wiadomość
sorry, nie zauważyłam tych linków. z tym allegro to jest tak, ze do końca to nie wiadomo czego się psodziewac. wiem ze wyszukiwarka nie gryzie, tylko placac te 300zl wolalabym miec oryginal :p
te wool'e to akurat real foto mają no i to na bank emu wool a i sprzedawca wiarygodny.
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 20:24   #1457
kaataarzyyna
Przyczajenie
 
Avatar kaataarzyyna
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 28
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
te wool'e to akurat real foto mają no i to na bank emu wool a i sprzedawca wiarygodny.
dzięki za pomoc!
natomiast zastanawia mnie jedna rzecz, że w tym linku one mają ł. 26cm a na innej str int mają właśnie 25,7. Moja noga to 27cm więc to chyba zbyt duża różnica?
Lawina pytań, ale chcę byc pewna.
kaataarzyyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 20:28   #1458
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

no chyba że wolisz przepłacić 100 % i kupić w stacjonarnym ale wówczas to w ogóle nie ma sensu bo w sklepowej cenie wool'i kupisz stingery online.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kaataarzyyna Pokaż wiadomość
dzięki za pomoc!
natomiast zastanawia mnie jedna rzecz, że w tym linku one mają ł. 26cm a na innej str int mają właśnie 25,7. Moja noga to 27cm więc to chyba zbyt duża różnica?
Lawina pytań, ale chcę byc pewna.
Emu ma rozmiarówkę w całych cm więc raczej 26 cm bo tak odpowiednio 38 ma 24 cm, 39-25 czyli adekwatnie 40/41 powinno mieć min. 26 cm.
masz stopę 27 więc powinno być jak najbardziej ok - wiadomo - wool'e

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

początkowo mogą być ciasne ale rozejdą się/ubiją.

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2012-10-26 o 20:32
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 20:38   #1459
kaataarzyyna
Przyczajenie
 
Avatar kaataarzyyna
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 28
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
no chyba że wolisz przepłacić 100 % i kupić w stacjonarnym ale wówczas to w ogóle nie ma sensu bo w sklepowej cenie wool'i kupisz stingery online.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------


Emu ma rozmiarówkę w całych cm więc raczej 26 cm bo tak odpowiednio 38 ma 24 cm, 39-25 czyli adekwatnie 40/41 powinno mieć min. 26 cm.
masz stopę 27 więc powinno być jak najbardziej ok - wiadomo - wool'e

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

początkowo mogą być ciasne ale rozejdą się/ubiją.

hmm to dziwne, ze na innej str podają 25,7. moze zaryzykuje bo sa tansze.

a odznaczony palec im nie grozi mimo wszystko? bo jednak 1cm to spora roznica jak na moj gust :p
kaataarzyyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 20:47   #1460
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kaataarzyyna Pokaż wiadomość
hmm to dziwne, ze na innej str podają 25,7. moze zaryzykuje bo sa tansze.

a odznaczony palec im nie grozi mimo wszystko? bo jednak 1cm to spora roznica jak na moj gust :p
wątpię a nawet jeśli to wool'e szybko się ubijają.
z kolei jeśli weźmiesz 42 (czego sobie nie wyobrażam ) to palucha nie będzie widać ale po 2 tyg. z nich wylecisz.

1 cm to wbrew pozorom nie jest tak dużo - ja weszłam w stingery rozmiar mniejsze mimo że maja o wiele grubsze futro.

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

swoją drogą ja tam polecam stingery - jeśli chcesz mini tym bardziej - w porównaniu z wool'ami cena niewiele większa a jakość o niebo lepsza

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2012-10-26 o 20:45
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 20:51   #1461
kaataarzyyna
Przyczajenie
 
Avatar kaataarzyyna
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 28
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
wątpię a nawet jeśli to wool'e szybko się ubijają.
z kolei jeśli weźmiesz 42 (czego sobie nie wyobrażam ) to palucha nie będzie widać ale po 2 tyg. z nich wylecisz.

1 cm to wbrew pozorom nie jest tak dużo - ja weszłam w stingery rozmiar mniejsze mimo że maja o wiele grubsze futro.

haha miałam doświadczenie z Emu Wool, dlugimi wiązanymi, rozmiar 42 zamawiane przez internet, nie wyleciałam z nich jedynie dlatego, ze były wiązane.
Chyba się zdecyduję na te 40 choć mimo wszystko mam obawy

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cena nie wiele większa? Stingery to wydatek 600zł czyli drugie tyle :d
kaataarzyyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 21:01   #1462
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kaataarzyyna Pokaż wiadomość
haha miałam doświadczenie z Emu Wool, dlugimi wiązanymi, rozmiar 42 zamawiane przez internet, nie wyleciałam z nich jedynie dlatego, ze były wiązane.
Chyba się zdecyduję na te 40 choć mimo wszystko mam obawy

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cena nie wiele większa? Stingery to wydatek 600zł czyli drugie tyle :d
skoro masz juz doswiadczenie to tym bardziej bierz te 40/41.

A stinger mini? Za 4 stowki dostaniesz
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 21:02   #1463
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

czy Wy też macie tak, że boso jest wam cieplej niz w skarpetkach w Emu ?
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 21:06   #1464
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
skoro masz juz doswiadczenie to tym bardziej bierz te 40/41.

A stinger mini? Za 4 stowki dostaniesz
proszę:
http://allegro.pl/stinger-mini-indig...741185166.html
http://allegro.pl/emu-australia-stin...718261959.html
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 21:11   #1465
kaataarzyyna
Przyczajenie
 
Avatar kaataarzyyna
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 28
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3


niemożliwe, ze za 299zł... a nad tymi drugimi już się zastanawiałam, złapałam kontakt z panią, tylko oto pytanie szare czy chestnut
kaataarzyyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 21:23   #1466
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kaataarzyyna Pokaż wiadomość
niemożliwe, ze za 299zł... a nad tymi drugimi już się zastanawiałam, złapałam kontakt z panią, tylko oto pytanie szare czy chestnut
jeśli chodzi Ci o ich oryginalność to są oryginalne - okazje się zdarzają no ale odstrasza trochę brak histori użytkownika - to fakt.
co do koloru - oba które podałaś są ładne, wszystkie są ładne to zależy co wolisz, co Ci się bardziej podoba, co nosisz i jakie kolory głównie
chestnut ma swój urok, jest taki naturalny. szary natomiast sama kupiłam (jasny-putty) i pasuje mi do szarego futerka przy kurtce takie o! moje spostrzeżenie

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2012-10-26 o 21:28
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 21:39   #1467
majekbee
Przyczajenie
 
Avatar majekbee
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 22
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez AgataZumba Pokaż wiadomość
ja bym wolała uzbierać na stingery Pamiętaj że nawet Emu zrezygnowała z produkcji wooli, czyli moim zdaniem to był nie wypał.
to ze standardowych produkują już tylko stingery?

niestety nie stać mnie na mini stingery, są dwa razy droższe:/
a skąd takie złe opinie o woolach? ktoś w ogóle je ma?
pamiętam jak kupowałam moje bronte, też mówili, że nie ma co kupować, a jak dla mnie są idealne
majekbee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 21:42   #1468
kaataarzyyna
Przyczajenie
 
Avatar kaataarzyyna
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 28
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
jeśli chodzi Ci o ich oryginalność to są oryginalne - okazje się zdarzają no ale odstrasza trochę brak histori użytkownika - to fakt.
co do koloru - oba które podałaś są ładne, wszystkie są ładne to zależy co wolisz, co Ci się bardziej podoba, co nosisz i jakie kolory głównie
chestnut ma swój urok, jest taki naturalny. szary natomiast sama kupiłam (jasny-putty) i pasuje mi do szarego futerka przy kurtce takie o! moje spostrzeżenie

rozumiem, ja stwierdziłam, ze szare beda pasowaly do czapki...

kuszą te stingery oj kuszą
kaataarzyyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 21:54   #1469
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kaataarzyyna Pokaż wiadomość
rozumiem, ja stwierdziłam, ze szare beda pasowaly do czapki...

kuszą te stingery oj kuszą
no widzisz! każde wytłumaczenie jest dobre
bierz stingery

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez majekbee Pokaż wiadomość
to ze standardowych produkują już tylko stingery?

niestety nie stać mnie na mini stingery, są dwa razy droższe:/
a skąd takie złe opinie o woolach? ktoś w ogóle je ma?
pamiętam jak kupowałam moje bronte, też mówili, że nie ma co kupować, a jak dla mnie są idealne
czy ja wiem czy takie dużo droższe właśnie wałkuje ten temat jeśli nie zauwazyłaś

miałam woole i wiem że szkoda kasy na nie - kupiłabym je tylko na suchą jesień jeśli już.
mogłaś mieć stare bronte a one były lepsze niż wool.
aktualnie Emu już wool'i nie produkuje, teraz ukala jest na tapecie
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 21:54   #1470
kaataarzyyna
Przyczajenie
 
Avatar kaataarzyyna
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 28
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
no widzisz! każde wytłumaczenie jest dobre
bierz stingery

z tym, że słyszałam o stingerach, że strasznie się odznacza stopa? Długo je masz?
kaataarzyyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 14:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.