Ty też nie odnajdujesz się wśród lemurów ? Witamy pośród koali :D. - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-18, 00:06   #1441
Clevleen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 702
Dot.: Ty też nie odnajdujesz się wśród lemurów ? Witamy pośród koali :D.

Cytat:
Napisane przez MaliMariposa Pokaż wiadomość
ja myślę o jakimś kierunku menadżerskim, coś z finansami jak Clev i wgl coś w tym guście bo mnie to kręci, aleee z drugiej strony ja słyszałam że ciężko o prace w tym bo dużo ludzi na to idzie... Ale maturę już mam mniej więcej ogarniętą i wiem co będę zdawać.
Ja już zrezygnowałam z moich studiów. Tzn. no teoretycznie do końca grudnia udaję, że cośtam chodzę, ale postanowiłam uzbierać kasę i w przyszłym roku wynieść się na budownictwo na AGH, bo matura mi na to akurat pozwoli. Na tych studiach teraz czuję się taka bezcelowa, tak mało ambitna, że aż mnie skręca.

Jeeeeej, baby, ale Wy narzekacie, niejedna chciałaby być taka chudziutka.
Ja ważę jakieś 57 kg przy 176cm i w sumie nie jest źle, pewne części ciała mogłabym mieć chudsze, inne grubsze (Dotka, zazdroszczę rosnącej klaty... ), ale cóż, skoro jestem za leniwa, żeby cokolwiek się poruszać, to nie wolno mi narzekać.
__________________
she's nobody's baby now
Clevleen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 00:27   #1442
Olina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 600
Dot.: Ty też nie odnajdujesz się wśród lemurów ? Witamy pośród koali :D.

Haloooo! Dziewczyny! Jak matury,szkoły ,studia,praca ??
__________________
)
Olina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 08:30   #1443
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Ty też nie odnajdujesz się wśród lemurów ? Witamy pośród koali :D.

Heej ! Z matur jestem bardzo zadowolona, dostałam się na kierunek, o którym marzyłam od gimnazjum: dietetyka w Poznaniu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 22:34   #1444
Olina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 600
Dot.: Ty też nie odnajdujesz się wśród lemurów ? Witamy pośród koali :D.

Old -To super tylko sie cieszyć
__________________
)
Olina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 06:49   #1445
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Ty też nie odnajdujesz się wśród lemurów ? Witamy pośród koali :D.

Cytat:
Napisane przez Olina Pokaż wiadomość
Old -To super tylko sie cieszyć
A co u Ciebie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 14:15   #1446
Olina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 600
Dot.: Ty też nie odnajdujesz się wśród lemurów ? Witamy pośród koali :D.

Cytat:
Napisane przez old cookie Pokaż wiadomość
A co u Ciebie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja złożyłam papiery na kierunek na który chciałam isc od zawsze,a mianowicie na archeologie. No i dostalam się , mega sie ciesze.
Chociaz mnostwo ludzi mowi mi,ze to nie jest taki dobry wybor,ze co potem z praca,ale nie przejmuje się. Robie swoje ,najwyżej bede żałować.
poczatkowo mialam tez skladac do Torunia na antropologie kultury,ale to moze za 3 lata.
__________________
)
Olina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 20:55   #1447
gabryssiaa
Zakorzenienie
 
Avatar gabryssiaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 5 648
Dot.: Ty też nie odnajdujesz się wśród lemurów ? Witamy pośród koali :D.

HEEEJ!
Nie wierzę, że wpadłam na pomysł, żeby odszukać swoje hasło na pierwszej założonej poczcie i żeby napisać
Co u was? jak na studiach?
Ja wybrałam finanse i rachunkowość w rodzinnym Lublinie, ale nie wiem czy to dla mnie. Ale utkwię w tym pewnie, bo na nic innego nie mam pomysłu.
Wesołych Świąt

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Daria, pamiętam jak Cię przypadkowo znalazłam na instagramie!
Teraz poszukałam na fejsie, Ty już ze swoim Kamilem jesteś 4 lata Jak ten czas zleciał, dopiero co Ci się tak podobał.. Jak tam wam się układa?
gabryssiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-02, 10:44   #1448
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Ty też nie odnajdujesz się wśród lemurów ? Witamy pośród koali :D.

Cytat:
Napisane przez gabryssiaa Pokaż wiadomość
HEEEJ!
Nie wierzę, że wpadłam na pomysł, żeby odszukać swoje hasło na pierwszej założonej poczcie i żeby napisać
Co u was? jak na studiach?
Ja wybrałam finanse i rachunkowość w rodzinnym Lublinie, ale nie wiem czy to dla mnie. Ale utkwię w tym pewnie, bo na nic innego nie mam pomysłu.
Wesołych Świąt

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Daria, pamiętam jak Cię przypadkowo znalazłam na instagramie!
Teraz poszukałam na fejsie, Ty już ze swoim Kamilem jesteś 4 lata Jak ten czas zleciał, dopiero co Ci się tak podobał.. Jak tam wam się układa?
Gaaabi, jak super Cię tu widzieć
Ja jestem na dietetyce w Poznaniu, marzyłam o tym od 3 klasy gimnazjum i się udało Na razie trochę wieje nudą, mam nadzieję, że przedmioty od drugiego semestru będą ciekawsze
Z Kamilem za 6 dni mamy 4,5roku i sama się zastanawiam kiedy to zleciało Mieliśmy kilka złych momentów, kiedy nasz związek wisiał na włosku, ale jakoś udało nam się z tego wygrzebać i wyszliśmy na prostą. Studiujemy w jednym mieście i mamy plan, żeby od II roku razem zamieszkać

Mam nadzieję, że reszta dziewczyn też się odezwie Jestem ciekawa co u Was!
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3

Edytowane przez old cookie
Czas edycji: 2015-01-02 o 10:45
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 11:48   #1449
gabryssiaa
Zakorzenienie
 
Avatar gabryssiaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 5 648
Dot.: Ty też nie odnajdujesz się wśród lemurów ? Witamy pośród koali :D.

Cytat:
Napisane przez old cookie Pokaż wiadomość
Gaaabi, jak super Cię tu widzieć
Ja jestem na dietetyce w Poznaniu, marzyłam o tym od 3 klasy gimnazjum i się udało Na razie trochę wieje nudą, mam nadzieję, że przedmioty od drugiego semestru będą ciekawsze
Z Kamilem za 6 dni mamy 4,5roku i sama się zastanawiam kiedy to zleciało Mieliśmy kilka złych momentów, kiedy nasz związek wisiał na włosku, ale jakoś udało nam się z tego wygrzebać i wyszliśmy na prostą. Studiujemy w jednym mieście i mamy plan, żeby od II roku razem zamieszkać

Mam nadzieję, że reszta dziewczyn też się odezwie Jestem ciekawa co u Was!
No to super ! ja jestem z moim (pierwszym) teraz 9 miesięcy i już były takie momenty.. ale mimo wszystko warto walczyć, jeśli się wie, że jest to odpowiednia osoba u Ciebie tez najgorszy był ten pierwszy rok? Wtedy chyba najwięcej się uczy na błędach..

Fajnie, że zamieszkacie ze sobą. Co prawda ja miałam kilka takich sytuacji, że byłam z nim gdzieś przez kilka ładnych dni i super jest razem!
gabryssiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 19:50   #1450
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Ty też nie odnajdujesz się wśród lemurów ? Witamy pośród koali :D.

Cytat:
Napisane przez gabryssiaa Pokaż wiadomość
No to super ! ja jestem z moim (pierwszym) teraz 9 miesięcy i już były takie momenty.. ale mimo wszystko warto walczyć, jeśli się wie, że jest to odpowiednia osoba u Ciebie tez najgorszy był ten pierwszy rok? Wtedy chyba najwięcej się uczy na błędach..

Fajnie, że zamieszkacie ze sobą. Co prawda ja miałam kilka takich sytuacji, że byłam z nim gdzieś przez kilka ładnych dni i super jest razem!
9 miesięcy to już całkiem ładny staż Opowiadaj o nim jak się poznaliście, ile ma lat, co robi itp
U nas pierwszy rok to była sielanka, zero kłótni, złoszczenia się, potem zaczęły wychodzić rzeczy, które nas nawzajem w sobie wkurzały, ale nadal nie było kłótni, bo po prostu nie mówiliśmy sobie, że coś jest nie tak. Później (jakoś 2-3 miesiące przed drugą rocznicą) wszystko pękło, zaczęło się sypać i było bardzo, bardzo źle, wtedy się wydarzyło bardzo dużo złych rzeczy między nami. Ale cały czas byliśmy razem, nie rozstaliśmy się ani na chwilę. Oboje jesteśmy zdania, że takie rozstania "na trochę", bo "potrzebuję czasu", "muszę to przemyśleć" itd. to bezsens, bo się juz do siebie nie wraca. Wydaje mi się, że na dobre udało nam się z tego wszystkiego wygrzebać dopiero jakoś rok temu i od tego czasu jest super
My póki co byliśmy najdłużej tydzień ze sobą, na wakacjach :P Ale myślę, że dogadalibyśmy się, mieszkając razem Pewnie będę musiała go trochę ustawić i wychować w kwestii sprzątania, ale myślę, że dam radę
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3

Edytowane przez old cookie
Czas edycji: 2015-01-18 o 19:53
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-18 20:50:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.