POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman! - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-02, 13:32   #1441
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

http://epoznan.pl/news-news-63035-Ru..._Tylman”

Ten sam agent który wcześniej zobaczył kropki po drugiej stronie rzeki?
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:32   #1442
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez StillStunning Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie nad teoria spiskowa level high-czyli jej facet pracujacy w policji ktory mial kontakty z grupami przestepczymi.Policjant ma konflikt z jedna z nich,uprowadzaja mu dziewczyne,kolega zaginionej nie wiedzial co sie swieci,ale widzial cala akcje, ale zatail bo zostal zastraszony. Kazali mu zeznac ze ona sama wpadla,policja po miesiacach przeczesywania Warty przestaje szukac,dziewczyna uznaja za zmarla, a kolega za nieudzielenie pomocy dostaje stosunkowo maly wyrok.Wiem,ze poniosla mnie wyobraznia,ale poki nie ma ciala to nie wykluczam niczego

Wyslane za pomoca LG
Trochę Cię chyba poniosło, ale moim zdaniem jej chłopak może mieć coś z tym wspólnego, mnie nadal dziwi, że zgłosił zaginięcie dopiero po południu, gdzie dziewczyna dzwoniła do niego i mówiła, że wraca, nie chce rozmawiać z rodzicami itp. ale to mogą być tylko moje wymysły.
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:33   #1443
Narv
Raczkowanie
 
Avatar Narv
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 44
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Były taki teorie ??
"Były"? Wciąż żyją własnym życiem.
Narv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:33   #1444
Narv
Raczkowanie
 
Avatar Narv
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 44
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Były taki teorie ??
"Były"? Wciąż są.
Narv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:36   #1445
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Ktoś widział potwierdzenie informacji z wykopu w jakimś bardziej wiarygodnym miejscu?

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Instrukcja jak zawsze mieć rację jako detektyw

ja wiedziałem ze ona nie żyje i dlatego szukałem dokąd poszła po drugiej stronie rzeki a na wszelki wypadek miałem też trzecia tajemnicza teorię której nie wyjawilem bo mogłoby się okazać jeszcze inaczej i wtedy bym powiedział ze od początku była dla mnie pewna a tamte dwie dla zmyly huehue i nawet jak przyznam rację bo niby co już pewne a będzie jednak inaczej to dalej będę mówić ze to moja strategia była
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:37   #1446
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Nie wiem czy była już o tym mowa, ale w którymś artykule była informacja, że dziennikarz dowiedział się od kogoś z policji, jakoby świadek (prawdopodobnie ten mężczyzna, które przechodził przez pasy na Mostowej) zeznał, że Adam Z. "wydzierał się" na Ewę. Sam podejrzany mówi o "nieporozumieniu". W świetle tych doniesień wątpliwe wydaje mi się, żeby to był po prostu nieszczęśliwy wypadek. Prędzej, że Ewa przed kolegą uciekała lub chciała mu się wyrwać i w ten sposób wpadła do rzeki. Wtedy rzeczywiście można by mówić o przyczynieniu się do śmierci.
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:39   #1447
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość

Chyba ze Rutkowski ma dowód na to ze Adam kryje osobę od znaków swietlnych i kropki na moscie już się jakoś wyjasnily a chłopak wskazuje zły brzeg rzeki dla zmylenia. Pewnie wkrótce ogłosi konferencję. Na razie pokazywał tylko strzelanie w ciemno.
Już oglosił
Dzisiaj o 17.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 13:39   #1448
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Na prawdę myślicie że gdyby to był nieszczęśliwy wypadek to facet przez 10 dni nie przyznał by się, że coś takiego miało miejsce? Udawalby dalej ze nic nie pamięta?
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:39   #1449
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

[QUOTE=Krolowa Julianna;53667294]Ktoś widział potwierdzenie informacji z wykopu w jakimś bardziej wiarygodnym miejscu?[COLOR="Silver"]

nie znaleziono ciała Ewy jeśli o to pytasz
tutaj na zywo transmisja z poszukiwan nurkow
http://wtkplay.pl/live
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:41   #1450
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Na prawdę myślicie że gdyby to był nieszczęśliwy wypadek to facet przez 10 dni nie przyznał by się, że coś takiego miało miejsce? Udawalby dalej ze nic nie pamięta?

ja mysle ze tak moglo byc, skoro uciekł i jej nie pomógł to się bał konsekwencji tego dlatego milczał
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:42   #1451
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Na prawdę myślicie że gdyby to był nieszczęśliwy wypadek to facet przez 10 dni nie przyznał by się, że coś takiego miało miejsce? Udawalby dalej ze nic nie pamięta?
Było już mówione ze mógł nie pamiętać.
A błąd popełniony z niewezwaniem pomocy, niezależnie od tego czyja to wina, tylko ulatwilby wydanie wyroku przez gawiedz. Nie wezwał od razu: przyznanie się dzień tydzień lub miesiąc później nic nie zmieni dla kogoś kto utonął.

Zresztą jejku mówimy o ludziach którzy by go zabili bo nie odwiozl jej taksowka to o czym my gadamy.

Jak dla mnie mógł się tak samo bać niezależnie os tego czy coś zrobił czy nie a internetowa nagonka i sugestie Rutkowskiego tylko utrudnialy.

Edytowane przez 201606270916
Czas edycji: 2015-12-02 o 13:44
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 13:43   #1452
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Jeśli ta hipoteza o nieszczęśliwym wypadku jest prawdziwa, to samo nie udzielenie pomocy to jest to coś strasznego.
Ale że nie wszedł do wody? To nie jezioro, to rzeka, a te są bardzo zdradliwe. Jeżeli faktycznie było tak że dziewczyna się ześlizgnęła i zaraz zaczęła tonąć, to pewnie nawet na trzeźwo bez zabezpieczenia nie lazłabym do wody żeby nie musieli szukać dwóch trupów, a co dopiero po ciemku i po pijaku.
Oczywiście powinien od razu zadzwonić po pomoc, tyle że nie jesteśmy na jego miejscu więc trudno oceniać co wtedy myślał i dlaczego zachował się tak, a nie inaczej.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;53666385]Nie wiem i nic by to nie wnioslo do tego tematu. Rozmawiamy stricte o przypadku Ewy Tylman. Chociaz dodam, ze z tego co pamietam, to matka Iwony Wieczorek bardzo sobie chwalila dzialania i ogólny kontakt z Rutkowskim, w przeciwienstwie do dzialan policji. Tak czy inaczej... nie wiem po co to szarpanie? Jechalyscie tutaj dobre pare dni po Rutkowskim, teraz wyszlo na jego, to pewnie ciezko przelknac sline i przyznac, no, ze przeczucia mial jednak dobre od poczatku... Jest kontrowersyjny i czasami zachowuje sie niemadrze, ale odnosnie tej sprawy akurat od poczatku widac bylo, ze wie kto glownie jest w to zamieszany, pomimo 100-tki Wizazanek tutaj, ktore bronily tego chlopaka przed zlym Rutkowskim [/QUOTE]
Bo policja nie chwali się swoimi działaniami, zasadą jest trzymanie gęby na kłódkę, żeby potencjalny winny nie wiedział co się święci. Oczywiście może to sprawiać wrażenie bezczynności.
Dziewczyny już kilka razy pisały dlaczego jechały po Rutkowskim i że nie broniły "niebieskiego", sprzeciwiały się robieniu szopki i rzucaniu oskarżeń nie mając na nie dowodów.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:44   #1453
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
ja mysle ze tak moglo byc, skoro uciekł i jej nie pomógł to się bał konsekwencji tego dlatego milczał
Ja myślę, że to trochę bez sensu. Przez te 10 dni milczenia podejrzenia padały cały czas na niego. Dla świętego spokoju, jego i rodziny Ewy, po jednym dniu mógł wyznać prawdę jeśli to był nieszczęśliwy wypadek. Powiedziałby, że był pod wpływem alkoholu, że jest mu przykro bla bla i jeszcze nic by mu z tego nie zrobili, bo nie był świadom tego co robił itd.. A to wygląda tak, jakby coś jej zrobił i po prostu liczył na to ze się nie wyda. Nie wiem no mi się wydaje ze w przypadku nieszczęśliwego wypadku, każdy prawdziwy kolega by o tym powiedział po kilku dniach max, kiedy rodzina zaginionej odchodzi od zmysłów...
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:45   #1454
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Na prawdę myślicie że gdyby to był nieszczęśliwy wypadek to facet przez 10 dni nie przyznał by się, że coś takiego miało miejsce? Udawalby dalej ze nic nie pamięta?
Niemożliwe, nie? Żaden świadek, żaden podejrzany nigdy, przenigdy w żadnej sprawie nie zmienił zeznań, nie przypomniał sobie czegoś, nie przyznał się po czasie. Nigdy. Impossibru.

Nie umiem pojąć, co tak bardzo dziwnego w tym widzicie. Nie pamiętał/udawał, że nie pamięta - teraz pamięta. Ta da.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:46   #1455
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Chyba, że na prawdę nic nie pamiętał i nagle go olśnilo
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:47   #1456
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Nie wiem no mi się wydaje ze w przypadku nieszczęśliwego wypadku, każdy prawdziwy kolega by o tym powiedział po kilku dniach max, kiedy rodzina zaginionej odchodzi od zmysłów...
No to ten był sztuczny, bo powiedział po 10, a nie po 6.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:47   #1457
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Ja myślę, że to trochę bez sensu. Przez te 10 dni milczenia podejrzenia padały cały czas na niego. Dla świętego spokoju, jego i rodziny Ewy, po jednym dniu mógł wyznać prawdę jeśli to był nieszczęśliwy wypadek. Powiedziałby, że był pod wpływem alkoholu, że jest mu przykro bla bla i jeszcze nic by mu z tego nie zrobili, bo nie był świadom tego co robił itd.. A to wygląda tak, jakby coś jej zrobił i po prostu liczył na to ze się nie wyda. Nie wiem no mi się wydaje ze w przypadku nieszczęśliwego wypadku, każdy prawdziwy kolega by o tym powiedział po kilku dniach max, kiedy rodzina zaginionej odchodzi od zmysłów...
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:49   #1458
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

a gdzie były informacje ze to jej bliski kolega?

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

moze pamietal caly czas, a wolal mowic ze nic nie pamieta. ale nie mi oceniać
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:50   #1459
lotnica
Raczkowanie
 
Avatar lotnica
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: niebko
Wiadomości: 241
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
a gdzie były informacje ze to jej bliski kolega?[COLOR="Silver"]
Może detektywi na fb sobie dopowiedzieli?
Albo wizażanki
lotnica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 13:51   #1460
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez lotnica Pokaż wiadomość
Może detektywi na fb sobie dopowiedzieli?
Albo wizażanki
chyba tak
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:53   #1461
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Ja nie mówię, że bliski ale taki który nie chciał dla niej źle. Ja nikogo nie oskarzam detektywem tez nie jestem po prostu dla mnie to dziwne i tyle
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:54   #1462
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Alkohol nie jest okolicznością lagodzaca ani dla niej ani dla niego,
Trochę jest, bo jednak ogranicza zdolność do racjonalnego myślenia, a spacery po pijaku nie są czynnością zakazaną.

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Taką właśnie teorię słyszałam dziś w tramwaju.
Że kolega kłamie (wcześniej kłamał, więc teraz też kłamie), że dziewczyna na pewno żyje, że niemożliwe, że wpadła do rzeki. Dlaczego? Bo Rutkowski przecież widział ich na moście jak idą, jak ktoś do nich biegnie, sygnały świetlne. I że policja jest głupia, bo olewa "dowody" Rutkowskiego. Ewidentnie kolega sprzedał Ewę i teraz udaje, że ona wpadła do rzeki, by zamydlić oczy policji i by przestali jej szukać w domach publicznych na całym świecie.
Niech szukają czarnej wołgi
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:54   #1463
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

na tvn24 mówią, że policja sprawdza związek psychiczny i uczuciowy niebieskiego z ewą.
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:54   #1464
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Za dużo się już naczytalyscie chyba, że wszystkich uważacie za detektywów, jasnowidzow kto tylko napisze jedno zdanie na ten temat. podobno bawili się razem na imprezie i pracowali wspólnie, wiec wnioskuje ze raczej wrogami nie byli
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:54   #1465
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Ewy brat wypowiadał się na temat jej kolegi podczas konferencji,że nie miał powodów (według niego) by coś jej zrobił bo nawet awansowała go w pracy. A czy był to blisko znajomy to nie wiem nie słyszałam.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:55   #1466
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Dobra bliski, nie bliski. Każdy normalny człowiek zareagowałby na krzywdę drugiego człowieka. Więc nie ma znaczenia jak bliskie relacje ich łączyły,powinien jej pomóc.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:56   #1467
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Ewy brat wypowiadał się na temat jej kolegi podczas konferencji,że nie miał powodów (według niego) by coś jej zrobił bo nawet awansowała go w pracy. A czy był to blisko znajomy to nie wiem nie słyszałam.
Ale tak dla jasnosci-kolega w niebieskiej kurtce jest homoseksualista i to nie zadne domysly Rutkowskiego?
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:57   #1468
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ale tak dla jasnosci-kolega w niebieskiej kurtce jest homoseksualista i to nie zadne domysly Rutkowskiego?
Czytałam gdzieś ze kolega zmienił orientację na jeden dzień i ze nie jest to prawda
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:58   #1469
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Trochę jest, bo jednak ogranicza zdolność do racjonalnego myślenia, a spacery po pijaku nie są czynnością zakazaną.
Czyli czlowieka, który prowadzi samochód po alkoholu i kogoś potrąca mozna jakoś usprawiedliwiać,bo miał ograniczoną zdolność do racjonalnego myślenia?
Nikt na siłę nikomu nie wlewa.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:59   #1470
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś ze kolega zmienił orientację na jeden dzień i ze nie jest to prawda
nie wierzę. a kiedy ty ostatnio zmieniłaś swoją orientację? bo ja dawno mam swoją i nie zdarza mi się jej zmieniać.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 20:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.