BLENDER - jaki wybrać? który najlepszy? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-02, 21:37   #121
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Blender za około 200 zł.

ja mam zestaw sencor i mogę gorąco polecić
http://www.sencor.pl/blendery

800W moc, cichy i te kolorki
dorwałam swój w leclercu na promocji 150zł
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 15:12   #122
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Blender za około 200 zł.

Miałam Bosch i padł po 1,5 roku okazjonalnej pracy,a że mieszkam za granicą to zakupionego w PL blendera nie mogłam reklamować

Pojemnik do szatkowania w Philips jest chyba większy i nad tym robotem bym pomyślała.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 18:57   #123
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Blender za około 200 zł.

Mamy od roku philipsa i polecam. Pierwsze 9 miesięcy używaliśmy dla dziecka do robienia papek. Fajne jest dobieranie mocy, łatwo się czyści. Teraz używamy co -3 dzień i jest ok. Używamy wszystkich elementów.

Zastrzeżenia mam bo:
panel się niedawno odkleił- ale to pewnie można samemu zrobić tylko nie ma kiedy.
w trzepaczce pękł jeden drut (być może niewłaściwe użytkowanie).
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 20:48   #124
f8bf2a01d7db5d2618e88c157e13c8aff79429a0_5e9640c4cec01
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 187
Dot.: BLENDER - jaki wybrać? który najlepszy?

Podbijam pytanie szukam blendera ręcznego maxx do 150-200 zł. Blender używam codziennie do robienia omletów, mój stary Brauna powoli przestaje funkcjonować.

Znacie jakieś dobre i funkcjonalne modele ?
f8bf2a01d7db5d2618e88c157e13c8aff79429a0_5e9640c4cec01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 12:32   #125
warzywnysok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Blender jaki jest najlepszy?

blender vitamix jest najlepszy polecam
warzywnysok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 19:53   #126
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: BLENDER - jaki wybrać? który najlepszy?

ja mam 2 blendery, jeden droższy bosch z serii msn, a drugi za niecałe 150zl sencor, którego używam znacznie częściej bo ma śliczny malinowy kolor znacznie łatwiej sie go czysci, kolejny plus dla niego to wieksza misa do koktajli i moc, niby 6lat gwarancji jest na niego, nie wiem ile ma bosch, trzeba poszukać w internecie,
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 13:27   #127
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: BLENDER - jaki wybrać? który najlepszy?

Polećcie jakiś łatwo czyszczący I max 100 zł
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 15:15   #128
Olala929
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 22
Dot.: BLENDER - jaki wybrać? który najlepszy?

Russell Hobbs robi dobre, a niedrogie blendery. Koleżanka ostatnio polecała mi taki czerwony z kilkoma akcesoriami. Mówi, że chodzi bez zarzutu a wydała niewiele ponad 100zł.
Olala929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 09:00   #129
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Dot.: BLENDER - jaki wybrać? który najlepszy?

Ja mam ☠☠☠☠☠☠☠☠☠ TM5 to bardziej robot kuchenny, ale idealny do wszystkiego !
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 08:25   #130
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: BLENDER - jaki wybrać? który najlepszy?

Podbijam, szukam czegoś co poradzi sobie z orzechami na masło orzechowe i nie kosztuje majątku. Nie wiecie czy ten z Lidla jest jeszcze w sprzedaży?A może inny?
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 09:39   #131
201607181133
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 40
jaki blender?

Witajcie,
nie bardzo wiem do jakiej kategorii dać pytanie.
Poszukuje jakiegoś fajnego i MAŁEGO blendera, żeby móc zmiksować owoce i warzywa na papkę.
Potrzebuję go małego , ponieważ często jestem w trasie, i chce go zabierać ze sobą, a w sprzedaży są same olbrzymy, na allegro też czegoś szukałam ale z marnymi efektami,
Może macie jakieś sprawdzone blendery i nie drogie ? potrzebuje opinii, bo też nie chce kupować w ciemno.
https://www.google.pl/imgres?imgurl=...Dk4QMwgqKA4wDg
201607181133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 12:13   #132
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: jaki blender?

mam blender za 20 zl z biedronki albo lidla i powiem Ci ,ze dziala niezle

nawet cos twardszego idzie nim zmiksowac(np cieciorke) tylko sie nagrzewa mocno wtedy, ale jesli chodzi Ci tylko o warzywa i owoce to zasadniczo obojetne co kupisz
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 13:58   #133
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: jaki blender?

Kup taki "patykowy". On będzie najmniejszy, a można go używać z każdym naczyniem. Ja mam Russela Hobbsa, kosztował na Allegro jakieś 35 zł. Moja mama ma prawie taki sam, tej samej firmy, i też się super spisuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 206-8625_PI_TPS512119.jpg (3,4 KB, 9 załadowań)
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 14:39   #134
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: jaki blender?

chcesz papkę z warzyw i owoców czy tzw smoothie? Zwykłe blendery samych owoców i warzyw bez dodatku fazy ciekłej (wody, soku, mleka) nie ruszą. Do tego są rozdrabniacze. Blender musi też mieć odpowiednio dużą moc, żeby np kruszyć lód lub twardsze owoce np jabłka, a taką moc mają tylko w miarę duże.

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Kup taki "patykowy". On będzie najmniejszy, a można go używać z każdym naczyniem. Ja mam Russela Hobbsa, kosztował na Allegro jakieś 35 zł. Moja mama ma prawie taki sam, tej samej firmy, i też się super spisuje.
Mam taki, można nim co najwyżej zupkę zmiksować. ewentualnie banana z wodą.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 14:49   #135
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: jaki blender?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Mam taki, można nim co najwyżej zupkę zmiksować. ewentualnie banana z wodą.
no pytanie co chce zrobic autorka, bo ja tez mam taki i wystarczy mi na to co robie-zupy krem, sosy, koktajle i okazyjnie cieciorka

daje tez rade takim blenderem zmiksowac same warzywa jak sa ugotowane-np kalafiora i brokula
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 15:05   #136
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: jaki blender?

No właśnie, do twardszych rzeczy np jabłek, mango (w smoothie) ja mam bodajże 700W blender a do gotowanych warzyw każdy będzie dobry.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 15:54   #137
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: jaki blender?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Mam taki, można nim co najwyżej zupkę zmiksować. ewentualnie banana z wodą.
Ja nim miksuję wszystkie warzywa i owoce i daje radę. Z jabłkami też, bo w tym roku robiłam przetwory. Lodu nie próbowałam, bo smoothie robię w takim do smoothie, żeby nie przelewać.

Blender ręczny też może mieć 700W - http://archiwum.allegro.pl/oferta/bl...180128910.html Jak ktoś chce mieć jeden do wszystkiego i blendować twardsze owoce i warzywa.

Swoją drogą twarde mango bardzo mnie rozbawiło No chyba jak ktoś blenduje mango razem z pestką.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.





Edytowane przez Veredise
Czas edycji: 2015-12-31 o 16:00
Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 16:10   #138
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: jaki blender?

Ja mam philipsa 600 W i moge polecic. Wczesniej mialam boscha turbo 700W mial nawet koncowke do kruszenia lodow, ale z tym nie dawal rady, jednak do innych rzeczy poza lodem byl dobry.

Blenderem robie zupy kremy (jak warzywa sa ugotowane), koktajle owocowe na bazie jogurtow, poza tym utrze mi surowego ziemniaka i cebule na placki ziemniaczane (robilam i wyszlo), sieka cebule i czosnek do potraw (nawet nie mam recznej wyciskarki do czosnkow), wszelakie sosy pomidorowe do spaghetti czy lazanii, sosy grzybowe.

Zaraz beda wyprzedaze, wiec warto zajrzec tez na obnizki w sklepach agd.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:06   #139
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: jaki blender?

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Ja nim miksuję wszystkie warzywa i owoce i daje radę. Z jabłkami też, bo w tym roku robiłam przetwory. Lodu nie próbowałam, bo smoothie robię w takim do smoothie, żeby nie przelewać.

Blender ręczny też może mieć 700W - http://archiwum.allegro.pl/oferta/bl...180128910.html Jak ktoś chce mieć jeden do wszystkiego i blendować twardsze owoce i warzywa.

Swoją drogą twarde mango bardzo mnie rozbawiło No chyba jak ktoś blenduje mango razem z pestką.
archiwum allegro? no i on nie kosztuje 35zł Nie wiem, jakie twój ręczny ma ostrza, ale na ogół są malutkie i trzeba by ciąć to mango w drobne kosteczki , może wtedy faktycznie da radę. Przetwory z jabłek to się z ugotowanych/duszonych robi chyba
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-01, 13:18   #140
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: jaki blender?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
archiwum allegro? no i on nie kosztuje 35zł Nie wiem, jakie twój ręczny ma ostrza, ale na ogół są malutkie i trzeba by ciąć to mango w drobne kosteczki , może wtedy faktycznie da radę. Przetwory z jabłek to się z ugotowanych/duszonych robi chyba
Jezu, kobieto, podałam go jako przykład Ciężko ci zrozumieć? Ktoś szuka poręcznego blendera, to mu podaję przykład tego patykowego, bo kielichowy jest nieporęczny. Proste?
Pierwszy podałam jako ten, który mam, a drugi jako przykład, że są patykowe, które mają moc 700W. Wzięłam pierwszy link z wyszukiwarki, jak ktoś będzie chciał dokładnie taki kupić, to sobie wpisze w google markę i znajdzie inną aukcję.
A to jakiej marki, gdzie i za ile sobie kupi to już jego sprawa. Pytanie nie jest było o tani blender czy o tym gdzie kupić, tylko o to jaki jest najbardziej poręczny. Więc ja mówię - taki właśnie, ręczny, a nie żaden inny. Jak masz inne zdanie to je wyraź, a ode mnie się odstosunkuj. Jak na razie, to żadnej porady nie dałaś, tylko jedziesz po pomysłach innych. To wg ciebie jaki blender będzie mały (bo o taki jest pytanie), taki który łatwo wziąć ze sobą i który ma dużą moc i ci zblenduje to super twarde mango? Kielichowy? Czy jaki?

I nie, nie trzeba kroić mango w małe kosteczki, bo co z tego, że blender ma małe ostrza, jak przecież nim ruszasz w pojemniku, w którym blendujesz. A przetwory można robić z jabłek surowych tak samo. Ja nie lubię rozgotowanej paćki jabłkowej, więc robię z surowych mus. Ale rozumiem, że wiesz lepiej z jakich robię i wiesz, że mój blender nie daje rady
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.





Edytowane przez Veredise
Czas edycji: 2016-01-01 o 13:23
Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 18:18   #141
Jose88
Przyczajenie
 
Avatar Jose88
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 20
Dot.: BLENDER - jaki wybrać? który najlepszy?

Mam starego boscha i nowego philipsa - Philipsa używam raz na ruski rok, ale polubiłam go, jedno co mi się w nim nie podoba to przycisk z prędkościami - lubią się psuć, w boschu miałam ten problem. Bosch jest cały plastikowy co jest dla mnie wadą - jednak stal to stal + Philips ma więcej akcesoriów, na co akurat ja zwracam uwagę, bo jak popsuł mi się mikser to ubijałam śmietanę blenderem.
__________________
Ucz się ze swoich snów, czego ci brakuje. Jose
Jose88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 19:16   #142
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: jaki blender?

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
. To wg ciebie jaki blender będzie mały (bo o taki jest pytanie), taki który łatwo wziąć ze sobą i który ma dużą moc i ci zblenduje to super twarde mango? Kielichowy? Czy jaki
mysle ze do mango to conajmniej mlot pneumatyczny
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 17:16   #143
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: jaki blender?

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Jezu, kobieto, podałam go jako przykład Ciężko ci zrozumieć? Ktoś szuka poręcznego blendera, to mu podaję przykład tego patykowego, bo kielichowy jest nieporęczny. Proste?
Pierwszy podałam jako ten, który mam, a drugi jako przykład, że są patykowe, które mają moc 700W. Wzięłam pierwszy link z wyszukiwarki, jak ktoś będzie chciał dokładnie taki kupić, to sobie wpisze w google markę i znajdzie inną aukcję.
A to jakiej marki, gdzie i za ile sobie kupi to już jego sprawa. Pytanie nie jest było o tani blender czy o tym gdzie kupić, tylko o to jaki jest najbardziej poręczny. Więc ja mówię - taki właśnie, ręczny, a nie żaden inny. Jak masz inne zdanie to je wyraź, a ode mnie się odstosunkuj. Jak na razie, to żadnej porady nie dałaś, tylko jedziesz po pomysłach innych. To wg ciebie jaki blender będzie mały (bo o taki jest pytanie), taki który łatwo wziąć ze sobą i który ma dużą moc i ci zblenduje to super twarde mango? Kielichowy? Czy jaki?

I nie, nie trzeba kroić mango w małe kosteczki, bo co z tego, że blender ma małe ostrza, jak przecież nim ruszasz w pojemniku, w którym blendujesz. A przetwory można robić z jabłek surowych tak samo. Ja nie lubię rozgotowanej paćki jabłkowej, więc robię z surowych mus. Ale rozumiem, że wiesz lepiej z jakich robię i wiesz, że mój blender nie daje rady
borze zielony, jaka tyrada gdyby twój ręczny był dobry to jego byś poleciła a nie jakiś z netu. proste, nie?
Ja w odróżnieniu od coniektórych nie polecam tego, czego nie próbowałam, tyle.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 12:21   #144
201607181133
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 40
Dot.: BLENDER - jaki wybrać? który najlepszy?

http://allegro.pl/blender-russell-ho...201708977.html a czy któraś z Was miałą na przykład coś takiego? spodobał mi się, tylko opinie, jedni piszą że fajny, że dwa kubki z zamknięciem , że mocny, że zblenduje wszystko, tylko kilka osób pisało że strasznie głośny.
201607181133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 15:22   #145
Szreat4
Przyczajenie
 
Avatar Szreat4
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 20
Dot.: BLENDER - jaki wybrać? który najlepszy?

Właśnie mi się ostatnio spodobał ten blender i myślę cały czas nad jego kupnem. Ciekawie czy się sprawdza, bo cenę ma całkiem przystępną
__________________
Doświadczenie składa się z nieskończonych dwuznaczności – motywów, uczuć, przyczyny i skutku
Szreat4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 20:11   #146
201607181133
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 40
Dot.: BLENDER - jaki wybrać? który najlepszy?

http://www.ceneo.pl/29082802#tab=reviews



dość dużo opinii na temat tego blendera
201607181133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 14:29   #147
ewell
Raczkowanie
 
Avatar ewell
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 160
Dot.: Blender jaki jest najlepszy?

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
Kruszyłaś w nim lód? Ugniatałaś ciasto? Na tych dwóch funkcjach mi zależy Mam też pytanie jak reguluje się w nim moc? Myślisz, że leworęczna osoba nie będzie miała z tym problemu?
hej wybacz mi tak późne odpisanie

Nie kruszyłam w nim jeszcze niestety lodu, ale ma specjalną końcówkę do tego..
A co do ciasta, to i owszem nawet parę dni temu ciasto do pierogów i byłam w szoku jak szybko mi je 'ugniotło' Pierwszy raz miałam czyste ręce, a nie pooblepiane ciastem :P

a i co do regulacji to na górze jest pokrętło, więc nie ma żadnej różnicy raczej czy to osoba lewo czy praworęczna

Już mam trochę ten blender i nadal jestem w nim zakochana i polecam wszystkim
ewell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 07:36   #148
201607181133
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 40
Dot.: Blender jaki jest najlepszy?

http://allegro.pl/blender-fitness-ho...741675491.html coś takiego jeszcze znalazłam, ale nie wiem czy ten kruszy lód, widać że te ostrza są mniej ostre, bardziej zaokrąglone niż w tym http://www.ceneo.pl/29082802#tab=reviews.
201607181133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 20:18   #149
beja01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7
Dot.: BLENDER - jaki wybrać? który najlepszy?

Ja kupiłam blender Amiki, jest super i ładnie wygląda, czarny wybrałam tak żeby pasował jak najbardziej, kupiłam taki większy, nie do ręki, taki stojący mam. Wszystko ładnie blenduje, często robię w nim shake, bo teraz one takie popularne są One mają też pojemnik w którym można przygotować potrawę, a później w nim ją przechowywać. Tez w takim kielichowym przetrzymujecie jedzenie ?
beja01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 21:13   #150
a3389c1658f289371e9f53ba70ebd6b73c85f48f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 967
Dot.: BLENDER - jaki wybrać? który najlepszy?

Czy w koncu doszliscie juz do wniosku.... ktory blender jest najlepszy?
Wysoka moc silnika (np 700W) nie ma nic wspolnego z dobrym blendowaniem (to jest chwyt producenta), bo to jest moc zuzycia energi a nie moc wyjsciowa. Kiedys byly odkurzacze 3500W ktore nie odkurzalyPrzyklad em ze tak jest sa blendery ESGE (srednio 160 W do 200W)
http://www.conrad.pl/?websale8=conra...=681292_Okazje
http://www.conrad.pl/?websale8=conra...1211468_Okazje
a3389c1658f289371e9f53ba70ebd6b73c85f48f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-14 01:06:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.