starsi rodzice - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-26, 10:52   #121
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez icanbeyoursweetdream Pokaż wiadomość
jejku jak mozesz mnie tak obrażać!!!!!!
A coś Ty taka nadwrażliwa? Nie napisałam, że jesteś burakiem, ale że z Twoich wypowiedzi wyłania się taki obraz. Zacznij nad tym pracować.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 10:56   #122
icanbeyoursweetdream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 52
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Autorko, niedawno napisałam coś takiego:

,,Ale Ty będziesz żyła i mieszkała ze swoim facetem czy Twoi rodzice? Boisz się może, że Cię od pomocy finansowej odetną czy co? Jak zwiążesz się z kimś, kto nie jest tak sytuowany jak oni?''

Mogłabyś się ustosunkować jakoś?
oczywiście że ja będę mieszkała z nim i nie wiem czy będą mi pomagac czy nie, ja się nad tym nie zastanawiam w ogóle, choć wydaje mi się że pragniesz usłyszeć ode mnie że tego się boje i udowodnić że przecież pieniądze to nie wszystko, jeśli się mylę przepraszam

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Ty umiesz czytać? Czy w szkołach prywatnych czytania nie uczą? SYKLAMEN napisała, że ONA wcześniej naskrobała posta na którego nie odpisałaś a nie że ty! LOL
nie chodziłam do prywatnej szkoły nie wiem o co CI chodzi ???? masz chyba ze sobą jakiś problem że z zwykłego niedoczytania zdania się nabijasz
icanbeyoursweetdream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 10:58   #123
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez icanbeyoursweetdream Pokaż wiadomość
nie chodziłam do prywatnej szkoły nie wiem o co CI chodzi ???? masz chyba ze sobą jakiś problem że z zwykłego niedoczytania zdania się nabijasz
Nie mam ze sobą problemu w przeciwieństwie do ciebie, bo twój problem chyba zaczął cię przerastać. Daj spokój temu biednemu chłopakowi, zasługuje na lepszą
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 10:59   #124
icanbeyoursweetdream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 52
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
A coś Ty taka nadwrażliwa? Nie napisałam, że jesteś burakiem, ale że z Twoich wypowiedzi wyłania się taki obraz. Zacznij nad tym pracować.
z Twoich wypowiedzi nie wypływa żaden obraz osoby godnej do naśladowania...i popracuj nad kulturą wypowiedzi

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Nie mam ze sobą problemu w przeciwieństwie do ciebie, bo twój problem chyba zaczął cię przerastać. Daj spokój temu biednemu chłopakowi, zasługuje na lepszą
rady zazwyczaj się kończą na ''rzuć tego chłopaka" hehe normalne;/ tylko większość kobiet ma problem u siebie i siedzi na siłe w związkach ze strachu
icanbeyoursweetdream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:01   #125
slonko8918
Zakorzenienie
 
Avatar slonko8918
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 9 845
Dot.: starsi rodzice

W dzisiejszych czasach nie ma podziału na klasy. Każdy powinien być równy, nie rozumiem jak można oceniać ludzi ze względu na wykształcenie czy pochodzenie, przede wszystkim wiek. Ludzie bez studiów w dzisiejszych czasach mają lepiej często niż ludzie ze studiami, skończywszy zawodówkę. A poza tym mając nawet te studia można być głupim jak but. Mówisz, że Twoi rodzice są wykształceni, ale patrząc na ich myślenie i sterotypowe podejście i to jak Ciebie wychowali, że wstydzisz się wieku swoich "teściów", a przede wszystkim to, że tak podchodzą do twego brata i jego żony wychodzi na to, że nie mają dość szerokich horyzontów. A jeśli chodzi o ludzi starszych, każdy z nas się ze starzeje, Ty, ja i Twoi rodzice również, więc co to jest za wstyd, że ktoś jest w podeszłym w wieku. Udzielam się w hospicjum jako wolontariuszka i nie wyobrażasz sobie jakie ciepło i mądrość bije od tych ludzi. Każdy z nas ma swoją jakąś historię, jesteś młoda i może tym ludziom dać trochę radości swoją obecnością, ale z takim podejściem to wątpię czy Ciebie zaakceptują skoro wstydzisz się ich wieku. O twoim Tż nie wspomnę, bo nie wiem jak można wstydzić się swoich rodziców. Może on się nie wstydzi ich tylko Ciebie albo nie chce Ciebie ich z Tobą poznać. Pomyślałaś o tym?

Cytat:
Napisane przez icanbeyoursweetdream Pokaż wiadomość
Reasumując:
Najlepszym kandydatem na Twojego męża byłby lekarz, prawnik, ewentualnie biznesmen z dobrze prosperującą firmą. Nie dogodzisz.
Jeśli Go kochasz i chcesz z Nim być, to Twoi rodzice muszą to zaakceptować. Poza tym jesteś z Nim,a nie z jego rodzicami (których ja nota bene nie uważam za gorszych, ale są ludzie i ludziska).

tak mi się wydaje że tak by chcieli
A co Ty księżniczka jesteś? Bez przesady Będzie lekarz, ale będzie tłukł, będzie źle Cię traktował, ale lekarz, dobra partia dla córeczki. Najważniejsze to, żeby był dobry, szanował i kochał.

Ten wątek mnie przeraził, myślałam, że takie myślenie już dawno odeszło do lamusa.
__________________
Trochę się szyje...

Szyciolandia
slonko8918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:01   #126
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez icanbeyoursweetdream Pokaż wiadomość

rady zazwyczaj się kończą na ''rzuć tego chłopaka" hehe normalne;/ tylko większość kobiet ma problem u siebie i siedzi na siłe w związkach ze strachu
Tak? Prowadzisz na ten temat badania? WIększość, czyli ponad 50% możesz podać źródło tych rozważań?
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:04   #127
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez icanbeyoursweetdream Pokaż wiadomość
oczywiście że ja będę mieszkała z nim i nie wiem czy będą mi pomagac czy nie, ja się nad tym nie zastanawiam w ogóle, choć wydaje mi się że pragniesz usłyszeć ode mnie że tego się boje i udowodnić że przecież pieniądze to nie wszystko, jeśli się mylę przepraszam

To powinnaś się zastanowić z czego będziecie żyć, czy dasz sobie radę sama, czy będziesz potrzebowała finansowej pomocy rodziców.
Bo jeżeli rzeczywiście są tacy jak piszesz i nie będzie im się podobało, że wiążesz się z ''taką'' rodziną to mogą się na Ciebie obrazić i wtedy już Ci nie pomogą. Dlatego teraz zupełnie niezłośliwie radzę Ci, żebyś nie zwlekała z zapoznaniem do ostatniej chwili przed ślubem, jak ktoś tu radził. Tylko zorganizowała to spotkanie dużo wcześniej i poznała opinię swoich rodziców o tych ''biedakach''.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 11:04   #128
icanbeyoursweetdream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 52
Dot.: starsi rodzice

[

A co Ty księżniczka jesteś? Bez przesady Będzie lekarz, ale będzie tłukł, będzie źle Cię traktował, ale lekarz, dobra partia dla córeczki. Najważniejsze to, żeby był dobry, szanował i kochał.

jestem tego samego zdania co Ty, większość tych nowobogackich szczególnie jest zepsutych wewnętrznie
icanbeyoursweetdream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:06   #129
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Tak? Prowadzisz na ten temat badania? WIększość, czyli ponad 50% możesz podać źródło tych rozważań?
Też jestem ciekawa źródła tychże informacji.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez icanbeyoursweetdream Pokaż wiadomość
[

jestem tego samego zdania co Ty, większość tych nowobogackich szczególnie jest zepsutych wewnętrznie
Rozumiem,że piszesz o swoich rodzicach...?
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:06   #130
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez icanbeyoursweetdream Pokaż wiadomość
jestem tego samego zdania co Ty, większość tych nowobogackich szczególnie jest zepsutych wewnętrznie
No... nie trzeba daleko szukać.. na wizażu
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:09   #131
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: starsi rodzice

Autorko, napisałaś że istota twojego problemu to fakt że twoi rodzice patrzą krzywo na rodziców tż (sic!!!). Ale sama wcześniej napisałaś że się ich wstydzisz bo są starzy i jeszcze parę innych kwiatków... Więc jak to jest?
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 11:14   #132
icanbeyoursweetdream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 52
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
To powinnaś się zastanowić z czego będziecie żyć, czy dasz sobie radę sama, czy będziesz potrzebowała finansowej pomocy rodziców.
Bo jeżeli rzeczywiście są tacy jak piszesz i nie będzie im się podobało, że wiążesz się z ''taką'' rodziną to mogą się na Ciebie obrazić i wtedy już Ci nie pomogą. Dlatego teraz zupełnie niezłośliwie radzę Ci, żebyś nie zwlekała z zapoznaniem do ostatniej chwili przed ślubem, jak ktoś tu radził. Tylko zorganizowała to spotkanie dużo wcześniej i poznała opinię swoich rodziców o tych ''biedakach''.
wiesz jeśli ich zapoznam wcześniej to boję się że ich nie zaakceptują a ja nie chce się rozstawać z tym chłopakiem, nie wiem jakie jest najlepsze rozwiązanie. U mnie jest tez problem taki że tak naprawdę nigdy nie miałam chłopaka takiego jak teraz: dobrego do rany przyłóż.
Tylko samych nienormalnych jakiś.. Zaczęłam się teraz zastanawiać czy rzeczywiście nie pozbędą się mnie raz na zawsze ale trudno wolę żyć w biedzie z nim niż w lepszych warunkach z rodzicami.. A jeśli nic mi nie pomogą finansowo to trudno.. będzie to o nich świadczyło;/ a co zrobić z tym zapoznaniem... nie wiem. może i masz rację.... że nie trzeba tego odciągać, ale z drugiej strony niby wiedza o nich troche i póki co nic nie mówią... może nie będzie tak źle

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Autorko, napisałaś że istota twojego problemu to fakt że twoi rodzice patrzą krzywo na rodziców tż (sic!!!). Ale sama wcześniej napisałaś że się ich wstydzisz bo są starzy i jeszcze parę innych kwiatków... Więc jak to jest?

przeczytaj całośc ale w skrócie problem ma korzenie w mojej rodzinie i dlatego takie mam podejscie

Edytowane przez icanbeyoursweetdream
Czas edycji: 2012-05-26 o 11:17
icanbeyoursweetdream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:14   #133
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez icanbeyoursweetdream Pokaż wiadomość
wiesz jeśli ich zapoznam wcześniej to boję się że ich nie zaakceptują a ja nie chce się rozstawać z tym chłopakiem, nie wiem jakie jest najlepsze rozwiązanie. U mnie jest tez problem taki że tak naprawdę nigdy nie miałam chłopaka takiego jak teraz: dobrego do rany przyłóż.
Tylko samych nienormalnych jakiś.. Zaczęłam się teraz zastanawiać czy rzeczywiście nie pozbędą się mnie raz na zawsze ale trudno wolę żyć w biedzie z nim niż w lepszych warunkach z rodzicami.. A jeśli nic mi nie pomogą finansowo to trudno.. będzie to o nich świadczyło;/ a co zrobić z tym zapoznaniem... nie wiem. może i masz rację.... że nie trzeba tego odciągać, ale z drugiej strony niby wiedza o nich troche i póki co nic nie mówią... może nie będzie tak źle

Jeżeli się od Ciebie odwrócą z powodu rodziców Twojego faceta, to pozostaje mi tylko współczuć.
Uprzedz ich jak sprawa wygląda, powiedz co i jak a potem zorganizuj spotkanie. Jeżeli naprawdę zamierzasz za swojego faceta wyjść. Bo jeżeli nie, to nie ma co sobie głowy zawracać spotkaniami.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:15   #134
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: starsi rodzice

może porozmawiaj z nimi szczerze o swoich obawach, może niepotrzebnie siebie ( i nas) nakręcasz.
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:17   #135
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez icanbeyoursweetdream Pokaż wiadomość
z Twoich wypowiedzi nie wypływa żaden obraz osoby godnej do naśladowania...i popracuj nad kulturą wypowiedzi
Nie wiedziałam, że szukasz na forum wzorów do naśladowania, wybacz w takim razie. Myślałam, że chciałaś odpowiedzi na zadane pytanie. Analogicznie ktoś (Twój facet na przykład) mógłby mieć obawy, czy spodobasz się jego rodzicom/kumplom, bo jesteś za niska, za wysoka, masz nieodpowiedni głos...i milion innych cech, na które nie masz wpływu... I co wtedy? Ma Ci kolana podpiłować, żebyś była niższa? Jakiej odpowiedzi oczekujesz poza jedną słuszną: ogarnij się i zacznij myśleć?
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:18   #136
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez icanbeyoursweetdream Pokaż wiadomość
bo boję się reakcji mojej rodziny
i dlatego się ich wstydzisz i razi cię ich wygląd i wiek???

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że szukasz na forum wzorów do naśladowania, wybacz w takim razie. Myślałam, że chciałaś odpowiedzi na zadane pytanie. Analogicznie ktoś (Twój facet na przykład) mógłby mieć obawy, czy spodobasz się jego rodzicom/kumplom, bo jesteś za niska, za wysoka, masz nieodpowiedni głos...i milion innych cech, na które nie masz wpływu... I co wtedy? Ma Ci kolana podpiłować, żebyś była niższa? Jakiej odpowiedzi oczekujesz poza jedną słuszną: ogarnij się i zacznij myśleć?
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:18   #137
icanbeyoursweetdream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 52
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
No... nie trzeba daleko szukać.. na wizażu
nie wiem czemu się tak nabijasz już moja babcia skończyła studia

Edytowane przez icanbeyoursweetdream
Czas edycji: 2012-05-26 o 11:20
icanbeyoursweetdream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:24   #138
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez icanbeyoursweetdream Pokaż wiadomość



przeczytaj całośc ale w skrócie problem ma korzenie w mojej rodzinie i dlatego takie mam podejscie
czytałam całość, więc tym bardziej zmiana frontu mnie nieco zadziwia

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez icanbeyoursweetdream Pokaż wiadomość
nie wiem czemu się tak nabijasz już moja babcia skończyła studia
chcesz przez to powiedzieć że skoro twoja babcia skończyła studia to znaczy że były możliwości ku temu już wtedy i że rodzice tż też mogli te studia zrobić? i na dzień dzisiejszy problem wieku starczego teściów oraz ich wykształcenia byłby z głowy?
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:25   #139
slonko8918
Zakorzenienie
 
Avatar slonko8918
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 9 845
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez icanbeyoursweetdream Pokaż wiadomość
[

A co Ty księżniczka jesteś? Bez przesady Będzie lekarz, ale będzie tłukł, będzie źle Cię traktował, ale lekarz, dobra partia dla córeczki. Najważniejsze to, żeby był dobry, szanował i kochał.

jestem tego samego zdania co Ty, większość tych nowobogackich szczególnie jest zepsutych wewnętrznie
Ale niestety Twoi rodzice z tego co mówisz, myślą inaczej. Nie uważasz, że właśnie zachowują się jak nowobogaccy? Moi rodzice nigdy nie mówili, że taka, a taka partia byłaby dla mnie najlepsza, najważniejsze żebym była szczęśliwa. Wiadomo każdy chce jak najlepiej dla swego dziecka, ale takie opinie i wrzucanie ludzi bez studiów do jednego worka są nie do przyjęcia.
__________________
Trochę się szyje...

Szyciolandia
slonko8918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 11:27   #140
icanbeyoursweetdream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 52
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Jeżeli się od Ciebie odwrócą z powodu rodziców Twojego faceta, to pozostaje mi tylko współczuć.
Uprzedz ich jak sprawa wygląda, powiedz co i jak a potem zorganizuj spotkanie. Jeżeli naprawdę zamierzasz za swojego faceta wyjść. Bo jeżeli nie, to nie ma co sobie głowy zawracać spotkaniami.
i tak nie mam na to wpływu co sobie pomyślą i co zrobią, do spotkania na pewno dojdzie ale nie wolałabym tego uniknąc jakoś bo nie ma to sensu, jeśli będzie kiedyś ślub to pewnie dojdzie do tego spotkania ale póki co nie chce o tym myśleć bo jeszcze mi będą go rozradzać a ja go bardzo chcę
icanbeyoursweetdream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:28   #141
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez icanbeyoursweetdream Pokaż wiadomość
nie wiem czemu się tak nabijasz już moja babcia skończyła studia
A jego rodzice nie skończyli studiów, mimo to przeżyli jakoś te 80 lat. Już sam ten fakt powinien Ciebie - i Twojego lotnego faceta - nauczyć szacunku dla starszych. Bo starszy człowiek to nie jest klamot, który można przesunąć w kąt. Jego rodzice są starzy i ani Ty, ani chłopinka tego faktu nie zmienicie. Zamiast robić z tego problem - którego większość ludzi mogłaby nawet nie zauważyć - zacznijcie, a zwłaszcza Twój facet, cieszyć się, że rodzice jeszcze żyją. Bo to jest powód do radości, a nie buczenia na forum.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:29   #142
icanbeyoursweetdream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 52
Dot.: starsi rodzice

chcesz przez to powiedzieć że skoro twoja babcia skończyła studia to znaczy że były możliwości ku temu już wtedy i że rodzice tż też mogli te studia zrobić? i na dzień dzisiejszy problem wieku starczego teściów oraz ich wykształcenia byłby z głowy?[/QUOTE]

pewnie moi rodzice tak pomyślą

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez slonko8918 Pokaż wiadomość
Ale niestety Twoi rodzice z tego co mówisz, myślą inaczej. Nie uważasz, że właśnie zachowują się jak nowobogaccy? Moi rodzice nigdy nie mówili, że taka, a taka partia byłaby dla mnie najlepsza, najważniejsze żebym była szczęśliwa. Wiadomo każdy chce jak najlepiej dla swego dziecka, ale takie opinie i wrzucanie ludzi bez studiów do jednego worka są nie do przyjęcia.
są są ale widzisz wychowanie robi swoje bo ja czemu się tego obawiam> sama tego nie wymysliłam;/

Edytowane przez icanbeyoursweetdream
Czas edycji: 2012-05-26 o 11:31
icanbeyoursweetdream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:32   #143
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez icanbeyoursweetdream Pokaż wiadomość
nie wiem czemu się tak nabijasz już moja babcia skończyła studia
O MATKO!!! Ty bez kitu nie umiesz czytać ze zrozumieniem hahaha

Cytat:
Napisane przez icanbeyoursweetdream Pokaż wiadomość
jestem tego samego zdania co Ty, większość tych nowobogackich szczególnie jest zepsutych wewnętrznie
Cytat:
No... nie trzeba daleko szukać.. na wizażu
Myślałam że załapiesz że miałam na myśli ciebie a tymczasem:

Cytat:
Napisane przez icanbeyoursweetdream Pokaż wiadomość
nie wiem czemu się tak nabijasz już moja babcia skończyła studia

Hahaha a co ma do tego twoja babcia
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:34   #144
icanbeyoursweetdream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 52
Dot.: starsi rodzice

!

Edytowane przez icanbeyoursweetdream
Czas edycji: 2012-05-26 o 11:40
icanbeyoursweetdream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:36   #145
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez icanbeyoursweetdream Pokaż wiadomość
pewnie moi rodzice tak pomyślą
oni myślą ale ty to napisałaś
a co myślisz ty o tym wszystkim?
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:37   #146
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: starsi rodzice

o Matulu ale wątek, Chrystusiu ratuj przed takimi ograniczonymi ludźmi jak autorka.
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:38   #147
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
chcesz przez to powiedzieć że skoro twoja babcia skończyła studia to znaczy że były możliwości ku temu już wtedy i że rodzice tż też mogli te studia zrobić? i na dzień dzisiejszy problem wieku starczego teściów oraz ich wykształcenia byłby z głowy?

Teraz to mi już witki opadły całkiem. Skoro autorka ma takie myślenie - bo przytaknęła.
To ja nie mam pytań, próbowałam doradzić, widzę, że u nic nie pomoże.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:38   #148
slonko8918
Zakorzenienie
 
Avatar slonko8918
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 9 845
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
są są ale widzisz wychowanie robi swoje bo ja czemu się tego obawiam> sama tego nie wymysliłam;/


Rodzice Cię tak wychowali, takie wzory wyniosłaś z domu, ale nikt nawet w szkole nie mówił, że osobom starszym należy się szacunek i taka jest biologia człowieka, że się starzeje i nie ma się czego wstydzić? Obawiasz się, że rodzice będą niezadowoleni z faktu, że rodzice Tż są w podeszłym wieku, jeśli będą, to zapytaj czy byłoby im miło będąc na ich miejscu, ŻE KTOŚ BĘDZIE SIĘ ICH WSTYDZIŁ, KIEDY BĘDĄ STARZY ?
__________________
Trochę się szyje...

Szyciolandia

Edytowane przez slonko8918
Czas edycji: 2012-05-26 o 11:41
slonko8918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:41   #149
icanbeyoursweetdream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 52
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Teraz to mi już witki opadły całkiem. Skoro autorka ma takie myślenie - bo przytaknęła.
To ja nie mam pytań, próbowałam doradzić, widzę, że u nic nie pomoże.
ja nie mam takiego myślenia tylko moi rodzice mogą tak myśleć


UWAZAM WĄTEK ZA ZAMKNIĘTY DZIEKUJE NIE CHCE WIECEJ RAD NASMIEWANIA SIĘ I UBLIZANIA, JUZ WYSTARCZY BO TEGO SIE CZYTAĆ NIE DA, na 70 wypowiedzi kilka bez ubliżania brak kultury totalny!!!
ja jestem do kitu pusta lala a WY wspaniałe spoko czaje pozdrawiam i życzę zeby Was też tak wysmiewano

Edytowane przez icanbeyoursweetdream
Czas edycji: 2012-05-26 o 11:44
icanbeyoursweetdream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:43   #150
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez icanbeyoursweetdream Pokaż wiadomość
chodzi mi o to że moja rodzina jest od pokoleń bogata wykształcona i mam hrabiowskie pochodzenie i przestań się naśmiewać!!!

NO I CO Z TEGO???!!
Czy to was wszystkich czyni kimś lepszym?!
Więcej skromności i realizmu proponuję.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.