Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-11, 11:07   #121
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Soniuska ja pierwsza betę miałam tylko 8...po 48h 14, a tydzień później już w trakcie krwawienia (zaczęłam krwawić trzy dni po necie 14) było ponad 40. Także ta beta mi jeszcze skokowo rosła chyba jak zaczęłam już krwawić.

Najważniejsze żebyś sprawdzila u gina przed świętami że jest czysto i to nie pozamaciczna, chociaż tego też jak ciąża jak za młoda nie wychwyci.

Trzymam kciuki za Ciebie

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 11:11   #122
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Hej, u mnie dziś 9dc ale postanowiłam zdać się na żywioł. Nie mierze temp, nie robię testów owu... Co ma być to będzie 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 11:12   #123
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Unless Pokaż wiadomość
Jak zluzowałaś to bardzo dobrze, obyś dzieki temu szybko załapała i miala szczesliwą, zdrową ciążę 🤞 szczeniaczek też pewnie bardzo odciąga myśli, duże robi szkody w domu?

Dziękuję, że pytasz ja w poniedziałek byłam na badaniach prenatalnych. Na usg nie ma nic podejrzanego, ale i tak z niecierpliwoscią czekam na wyniki pappy.
Strasznie szybko ten czas ucieka ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Narazie (odpukać) nie jeden but tż'ta pogryzła i trochę komodę na buty, bd musiała dokupić nowy front
Dokładnie myśli w 100% skupione ma mojej kudłatej córci 🥰
Będzie dobrze, mocno trzymam kciuki za Ciebie jak i zarówno za przyszłe mamy jak i staraczki

Soniuska przykro mi, czytałam milion różnych historii i część była tez taka ze mimo niskiego przyrostu był zdrowy bobas. Także może jest jakaś nikła nadzjeja ale nie nastawiałabym się...
Co do krwawienia u mnie w pierwszej CB zaczęło sie dokładnie dzien po becie 20, w drugiej plamiłam od bety 30, ale prog podtrzymywał, po odstawieniu progra od razu krwawienie (beta wtedy 50). W obu przypadkach był to Koniec 5go tygodnia/poczatek 6go.
Chyba zależy wszystko od organizmu, ja w kolejnym, cyklu miałam owu jakoś 17dc licząc od krwawienia po odstawieniu proga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 11:16   #124
happysheep
Raczkowanie
 
Avatar happysheep
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 314
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Hej, u mnie dziś 9dc ale postanowiłam zdać się na żywioł. Nie mierze temp, nie robię testów owu... Co ma być to będzie 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie tak czasami jest najlepiej!
happysheep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 11:54   #125
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Hej, u mnie dziś 9dc ale postanowiłam zdać się na żywioł. Nie mierze temp, nie robię testów owu... Co ma być to będzie 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no i elegancko!
Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Soniuska ja pierwsza betę miałam tylko 8...po 48h 14, a tydzień później już w trakcie krwawienia (zaczęłam krwawić trzy dni po necie 14) było ponad 40. Także ta beta mi jeszcze skokowo rosła chyba jak zaczęłam już krwawić.

Najważniejsze żebyś sprawdzila u gina przed świętami że jest czysto i to nie pozamaciczna, chociaż tego też jak ciąża jak za młoda nie wychwyci.

Trzymam kciuki za Ciebie

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
no wlasnie martwie sie zebym zadnego zabiegu nie musiala miec. czuje sie ciazowo kurcze.
no licze na to ze jednak sama zacznie spadac i poronie.. i ze zadna pozamaciczna nie jest, ale widzisz nawet sie nie dowiem przy takiej becie bo na usg pusto bedzie xD
jesli nie zaczne krwawic to za tydzien beta znow i 23.12 wizyta, boze mam nadzieje ze do wizyty juz bedzie czysto i bede mogla obmyslic plan staran na nowo z doktorkiem.
teoretycznie na wizycie powinnam byc w 6tygodniu+1 dzien..
Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Narazie (odpukać) nie jeden but tż'ta pogryzła i trochę komodę na buty, bd musiała dokupić nowy front
Dokładnie myśli w 100% skupione ma mojej kudłatej córci 🥰
Będzie dobrze, mocno trzymam kciuki za Ciebie jak i zarówno za przyszłe mamy jak i staraczki

Soniuska przykro mi, czytałam milion różnych historii i część była tez taka ze mimo niskiego przyrostu był zdrowy bobas. Także może jest jakaś nikła nadzjeja ale nie nastawiałabym się...
Co do krwawienia u mnie w pierwszej CB zaczęło sie dokładnie dzien po becie 20, w drugiej plamiłam od bety 30, ale prog podtrzymywał, po odstawieniu progra od razu krwawienie (beta wtedy 50). W obu przypadkach był to Koniec 5go tygodnia/poczatek 6go.
Chyba zależy wszystko od organizmu, ja w kolejnym, cyklu miałam owu jakoś 17dc licząc od krwawienia po odstawieniu proga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oj psiaki psoca niestety, ale ile to radosci, sama mam dwa <3
psa i suczke.
ja juz chyba kochana nadziei nie mam, jedyne co to brzydko mowiac chcialabym juz po klopocie miec.. i wiedziec ze poronilam sama, choc wlasnie obawiam sie zabiegu po swietach ...

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

biochema moglam miec miesiac temu bo nie doczekalam sie tak wyraznego testu ciazowego nawet jak teraz.

wiec teraz sie martwie po prostu ze cos jest nie tak, ze chore dziecko, ze pozamaciczna.... albo ze sie zagniezdzilo i rozwoj sie zatrzymal i bedzie lyzeczkowanie ;/
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 12:34   #126
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Poleciałam do apteki po czulszy test, miałam zrobić jutro rano, ale coś mnie podkusiło i zrobiłam teraz... Niech mnie ktoś uszczypnie 😍
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20201211_133300.jpg (222,3 KB, 132 załadowań)
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 12:37   #127
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Poleciałam do apteki po czulszy test, miałam zrobić jutro rano, ale coś mnie podkusiło i zrobiłam teraz... Niech mnie ktoś uszczypnie
Jest krecha🥳

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-11, 12:49   #128
happysheep
Raczkowanie
 
Avatar happysheep
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 314
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Poleciałam do apteki po czulszy test, miałam zrobić jutro rano, ale coś mnie podkusiło i zrobiłam teraz... Niech mnie ktoś uszczypnie 😍
Jeeeest krecha!!!
happysheep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 12:57   #129
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Poleciałam do apteki po czulszy test, miałam zrobić jutro rano, ale coś mnie podkusiło i zrobiłam teraz... Niech mnie ktoś uszczypnie 😍

Gratulacje!


Ja dziś niestety 1 dc niby dużej nadziei nie miałam, że za pierwszym razem się uda ale jednak przykro i głupie myśli czy może jednak jest coś nie tak
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 12:59   #130
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Poleciałam do apteki po czulszy test, miałam zrobić jutro rano, ale coś mnie podkusiło i zrobiłam teraz... Niech mnie ktoś uszczypnie
Jeeest! Gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 13:08   #131
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Poleciałam do apteki po czulszy test, miałam zrobić jutro rano, ale coś mnie podkusiło i zrobiłam teraz... Niech mnie ktoś uszczypnie
Nie ma żadnych wątpliwości! Graaatulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-11, 13:16   #132
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Amiyaaa ❤️😬😬 cudowne wieści!!!❤️
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 15:04   #133
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Dziękuję Wam 🌷 Ale będzie mi się dłużył weekend, dopiero w poniedziałek będę mogła zrobić betę. Pierwsza ciąża była super bezproblemowa, oby i teraz tak było. Także maleństwo rozgość się spokojnie proszę i zostań ze mną do sierpnia ❤
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 15:42   #134
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Hej, u mnie dziś 9dc ale postanowiłam zdać się na żywioł. Nie mierze temp, nie robię testów owu... Co ma być to będzie 🤷♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Poleciałam do apteki po czulszy test, miałam zrobić jutro rano, ale coś mnie podkusiło i zrobiłam teraz... Niech mnie ktoś uszczypnie
Jest!!!!
Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
Gratulacje!


Ja dziś niestety 1 dc niby dużej nadziei nie miałam, że za pierwszym razem się uda ale jednak przykro i głupie myśli czy może jednak jest coś nie tak
Łączę się z tobą, tylko że ja już któryś raz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 16:20   #135
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
no i elegancko!

no wlasnie martwie sie zebym zadnego zabiegu nie musiala miec. czuje sie ciazowo kurcze.
no licze na to ze jednak sama zacznie spadac i poronie.. i ze zadna pozamaciczna nie jest, ale widzisz nawet sie nie dowiem przy takiej becie bo na usg pusto bedzie xD
jesli nie zaczne krwawic to za tydzien beta znow i 23.12 wizyta, boze mam nadzieje ze do wizyty juz bedzie czysto i bede mogla obmyslic plan staran na nowo z doktorkiem.
teoretycznie na wizycie powinnam byc w 6tygodniu+1 dzien..

oj psiaki psoca niestety, ale ile to radosci, sama mam dwa <3
psa i suczke.
ja juz chyba kochana nadziei nie mam, jedyne co to brzydko mowiac chcialabym juz po klopocie miec.. i wiedziec ze poronilam sama, choc wlasnie obawiam sie zabiegu po swietach ...

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

biochema moglam miec miesiac temu bo nie doczekalam sie tak wyraznego testu ciazowego nawet jak teraz.

wiec teraz sie martwie po prostu ze cos jest nie tak, ze chore dziecko, ze pozamaciczna.... albo ze sie zagniezdzilo i rozwoj sie zatrzymal i bedzie lyzeczkowanie ;/
Też zawsze chciałam mieć dwa 🥰 ale razie tż sie zgodził na jednego więc narzekam

Eh rozumiem doskonale Twoje rozterki, z drugiej strony lepiej żeby był biochem. Niż coś gorszego
Robiłaś wcześniej jakieś badania ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 18:25   #136
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Przy takiej wartości to chyba nie biochem...



Nie robiłam badań. Ja mam 5,5letniego syna. Nie miałam nigdy takiego problemu.

W październiku postanowiliśmy się starać o drugie, zaszłam i chyba biochem to był, 4+5 poroniłam.



A teraz już było mega wyraźne krechy na teście, same.widzialyscie, myślałam że będzie dobrze.. proga mam ładnego,TSH dobre bo poniżej 2. A tu beta nslabo przyrasta.

Na wieczór teraz mi trochę gorzej, smutno mi..bo kurcze czuje cycki, czuje podbrzusze a wiem że z tą ciaza nic dobrego nie będzie. Czekam tylko na rozwój sytuacji, za tydzień kolejna beta i 23.12 wizyta. Jakoś tak mi się mega smutno zrobiło,bo ciągnie mnie podbrzusze, tak jakby wszystko było okej, a wiem że nie jest. współczuję kobietom które np chodzą z obumarła ciążą... I czekają na zabieg albo na rozwój sytuacji, ja się czuję teraz podobnie. Jedyne co to wiem że to wczesny etap i nie zdążyłam się tak przywiązac, niemniej jednak strasznie to wszystko niesprawiedliwe. Że wszystkie z nas muszą jakaś dłuższą drogę przejść do szczęścia.
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 21:06   #137
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Soniuska dobrze Cię rozumiem... Po moim biochemie poronienie zaczęło się dzień przed tym, jak potwierdziła się nieplanowana ciąża koleżanki z pracy... Zrobiła test w 7tc, bo ma nieregularne cykle, jak ją na to namówiłam kilka dni wcześniej. A ten biochem to i tak najwięcej co się udało przez dwa lata.

W każdym razie od dwóch dni znów robię testy owu i wczoraj była najciemniejsza (w każdym razie sensownie widoczna, premom pokazało 0,36), dzisiaj znów nic. Oczywiście od kilku dni nic nie było, więc nawet jeśli była owu, to nic z tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 21:53   #138
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
W każdym razie od dwóch dni znów robię testy owu i wczoraj była najciemniejsza (w każdym razie sensownie widoczna, premom pokazało 0,36), dzisiaj znów nic. Oczywiście od kilku dni nic nie było, więc nawet jeśli była owu, to nic z tego.
A ja chyba nie umiem w tę aplikację. W pierwszy i drugi dzień wyłapało mi jako 0,3 i 0,31. W kolejne, chociaż kreska wyraźniejsza, okrągłe zero Więc manualnie ustawiałam kolory kresek na skali... No i dziś niby 0,64.
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 21:59   #139
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
A ja chyba nie umiem w tę aplikację. W pierwszy i drugi dzień wyłapało mi jako 0,3 i 0,31. W kolejne, chociaż kreska wyraźniejsza, okrągłe zero Więc manualnie ustawiałam kolory kresek na skali... No i dziś niby 0,64.
A to mi też tą samą kreskę uznało za peak, ale uznałam to za przesadę, i za drugim razem weszło 0,36. W większości nawet mi nie zauważa tych słabych kresek 🤷☠♀️ w każdym razie pewna jestem, że pozytywu nie było. No i testy z rosska i tak wychodzą lepiej niż tamte z gemini.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-11, 22:06   #140
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
A to mi też tą samą kreskę uznało za peak, ale uznałam to za przesadę, i za drugim razem weszło 0,36. W większości nawet mi nie zauważa tych słabych kresek 🤷☠♀️ w każdym razie pewna jestem, że pozytywu nie było. No i testy z rosska i tak wychodzą lepiej niż tamte z gemini.
U mnie też pozytyw to nie był.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Screenshot_20201211-230315.png (116,7 KB, 120 załadowań)
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 23:45   #141
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Przy takiej wartości to chyba nie biochem...



Nie robiłam badań. Ja mam 5,5letniego syna. Nie miałam nigdy takiego problemu.

W październiku postanowiliśmy się starać o drugie, zaszłam i chyba biochem to był, 4+5 poroniłam.



A teraz już było mega wyraźne krechy na teście, same.widzialyscie, myślałam że będzie dobrze.. proga mam ładnego,TSH dobre bo poniżej 2. A tu beta nslabo przyrasta.

Na wieczór teraz mi trochę gorzej, smutno mi..bo kurcze czuje cycki, czuje podbrzusze a wiem że z tą ciaza nic dobrego nie będzie. Czekam tylko na rozwój sytuacji, za tydzień kolejna beta i 23.12 wizyta. Jakoś tak mi się mega smutno zrobiło,bo ciągnie mnie podbrzusze, tak jakby wszystko było okej, a wiem że nie jest. współczuję kobietom które np chodzą z obumarła ciążą... I czekają na zabieg albo na rozwój sytuacji, ja się czuję teraz podobnie. Jedyne co to wiem że to wczesny etap i nie zdążyłam się tak przywiązac, niemniej jednak strasznie to wszystko niesprawiedliwe. Że wszystkie z nas muszą jakaś dłuższą drogę przejść do szczęścia.
Kochana, nie potrafię się postawić w twój sytuacji bo nigdy w takiej nie byłam, niemniej wiem doskonale jak ciężko jest ciągle czekać na swoje szczęście.... Glowa do góry, nie smutaj
Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Soniuska dobrze Cię rozumiem... Po moim biochemie poronienie zaczęło się dzień przed tym, jak potwierdziła się nieplanowana ciąża koleżanki z pracy... Zrobiła test w 7tc, bo ma nieregularne cykle, jak ją na to namówiłam kilka dni wcześniej. A ten biochem to i tak najwięcej co się udało przez dwa lata.

W każdym razie od dwóch dni znów robię testy owu i wczoraj była najciemniejsza (w każdym razie sensownie widoczna, premom pokazało 0,36), dzisiaj znów nic. Oczywiście od kilku dni nic nie było, więc nawet jeśli była owu, to nic z tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No cóż, ja przez 2 lata niiiic, zero. U mnie nawet nie mogą się zagnieździć
Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
A ja chyba nie umiem w tę aplikację. W pierwszy i drugi dzień wyłapało mi jako 0,3 i 0,31. W kolejne, chociaż kreska wyraźniejsza, okrągłe zero Więc manualnie ustawiałam kolory kresek na skali... No i dziś niby 0,64.
Ja też cały czas manualnie ustawiam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 08:01   #142
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Żabka, Theali ja to te testy w apce sprawdzać niemu miałam, musiałam ręcznie ustawiać , a żywym okiem więcej widziałam niż apka mi pokazywała, wiec przestałam z apka testy ogarniać, tylko porównywałam sama. Ale u mnie mocno peaka widać. I ja naprawdę zwykle testy z allegro.



Kruszyna człowiek nie wie sam co gorsze, nie donosić czy mieć problem z zajściem. Jakiś czas temu była dziewczyna na forum mamuś nie pamiętam jaki miesiąc i chyba w 6mcu dziecko umarlo... I musiała tak chodzić z tym dzieckiem i czekać aż się zacznie...to jest jakaś masakra..



Ja teraz tez jestem w takim totalnym zawieszeniu, no niby w ciąży, ale raczej skończy się to poronieniem albo zabiegiem. Czego sobie nie życzę, bardzo nie chciałabym leżeć w szpitalu w tych czasach.





Amiya robiłaś powtórkę testu?

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Theali wygląda na to że dziś/jutro będziesz peak miala
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 08:15   #143
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Theali wygląda na to że dziś/jutro będziesz peak miala
Albo nie będę Test jeszcze zrobię, ale dzisiaj temperatura wyraźnie wyższa, a naprawdę nie miało co jej zaburzyć. Ale jeśli tak, to popisowo przegapiliśmy właściwe dni, bo ostatnie porządne przytulanki były piątego, a potem albo były, ale bez końca ("zmęczony dziś jestem, spać"), albo nie było wcale. Już mu mówiłam, że z takiego czegoś to ciąży nie będzie 🤦 Chociaż pierwszy dzień wyższej temperatury też jeszcze jest czasem potencjalnie wysoko płodnym, nie odpuszczę
Ale! Tak czy inaczej, niech ten cykl się kończy, czy to ma być okres, czy 🤰, bo chce wiedzieć, na czym stoję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez theali
Czas edycji: 2020-12-12 o 08:16
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 08:41   #144
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość

Amiya robiłaś powtórkę testu?
Tak, zrobiłam rano, kreska ciemnieje 20201212_093451.jpg

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 08:50   #145
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Tak, zrobiłam rano, kreska ciemnieje Załącznik 7735762

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
I pięknie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 09:05   #146
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Amyia



Gratulacje ☺️☺️
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 09:13   #147
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Theali no to mecz go teraz!!!



Amiya jaka piękna kreseczka ❤️❤️❤️❤️ podoba mi się to
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 09:18   #148
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Soniuska, tak zgadza się, człowiek sam nie wie co lepsze... Kochana, trzymaj się ️mąż już wrócił?
Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Albo nie będę Test jeszcze zrobię, ale dzisiaj temperatura wyraźnie wyższa, a naprawdę nie miało co jej zaburzyć. Ale jeśli tak, to popisowo przegapiliśmy właściwe dni, bo ostatnie porządne przytulanki były piątego, a potem albo były, ale bez końca ("zmęczony dziś jestem, spać"), albo nie było wcale. Już mu mówiłam, że z takiego czegoś to ciąży nie będzie 🤦 Chociaż pierwszy dzień wyższej temperatury też jeszcze jest czasem potencjalnie wysoko płodnym, nie odpuszczę
Ale! Tak czy inaczej, niech ten cykl się kończy, czy to ma być okres, czy 🤰, bo chce wiedzieć, na czym stoję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też to przerabialam! Jak sexy miały być w tygodniu to wiecznie zmęczony, śpiący itd. W końcu tupnęłam noga bo tak dziecka nie zrobimy nigdy! "trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Tak, zrobiłam rano, kreska ciemnieje Załącznik 7735762

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Piękna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 09:47   #149
happysheep
Raczkowanie
 
Avatar happysheep
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 314
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cześć dziewczyny, a ja miałam dziś koszmarną noc, pół nocy wymiotowałam i miałam biegunkę, czuję się dzisiaj jak zombie... Jeszcze mam tyle roboty w domu, chciałam robić uszka i pierogi i może wieczorem ciasteczka, a póki co nie mam siły się podnieść z łóżka... mam nadzieję, że to żadna jelitówka, bo ostatnio krążyła w moim otoczeniu nie przypisuję tego raczej ciąży, bo za wcześnie by było na takie mocne mdłości, no i biegunka nie wiem, w ciąży chyba bardziej zaparcia w każdym razie nici z testowania, bo nawet nie miałam dziś czegoś takiego jak poranny mocz

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Soniuska, tak zgadza się, człowiek sam nie wie co lepsze... Kochana, trzymaj się ️mąż już wrócił?Też to przerabialam! Jak sexy miały być w tygodniu to wiecznie zmęczony, śpiący itd. W końcu tupnęłam noga bo tak dziecka nie zrobimy nigdy! "trzymam kciuki Piękna ️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kruszyna dokładnie u mnie to samo, jak było przed owulacją i w trakcie to zmęczony i senny, a sexów mu się ciągle chciało w te niepłodne

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Tak, zrobiłam rano, kreska ciemnieje Załącznik 7735762

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Amiyaa gratulacje! Super prezent na Święta

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
Gratulacje!


Ja dziś niestety 1 dc niby dużej nadziei nie miałam, że za pierwszym razem się uda ale jednak przykro i głupie myśli czy może jednak jest coś nie tak
To teraz byle jak najszybciej przeleciała @ i bierzcie się do działania
no niestety jak tak co cykl mam i też zadaję sobie pytanie czy wszystko ok

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Albo nie będę Test jeszcze zrobię, ale dzisiaj temperatura wyraźnie wyższa, a naprawdę nie miało co jej zaburzyć. Ale jeśli tak, to popisowo przegapiliśmy właściwe dni, bo ostatnie porządne przytulanki były piątego, a potem albo były, ale bez końca ("zmęczony dziś jestem, spać"), albo nie było wcale. Już mu mówiłam, że z takiego czegoś to ciąży nie będzie �� Chociaż pierwszy dzień wyższej temperatury też jeszcze jest czasem potencjalnie wysoko płodnym, nie odpuszczę
Ale! Tak czy inaczej, niech ten cykl się kończy, czy to ma być okres, czy ��, bo chce wiedzieć, na czym stoję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To dziś bierz go w obroty jeszcze i bez dyskusji dla niego

Edytowane przez happysheep
Czas edycji: 2020-12-12 o 10:05
happysheep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 10:47   #150
truskawaka
Rozeznanie
 
Avatar truskawaka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 531
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Tak, zrobiłam rano, kreska ciemnieje Załącznik 7735762

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Gratulacje
truskawaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-26 18:26:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.