Harry Potter? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-27, 13:17   #121
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Film wg mnie bardzo fajny, to chyba najlepsza ekranizacja ze wszytskich dotychczasowych Ale i tak wycięli sceny, które bardzo chciałam zobaczyc Ale cóz, takie prawa filmu
Dlatego jestem fanką książek i zdecydowanie uznaję ich niezaprzeczalną wyższość nawet nad najlepszymi ich ekranizacjami filmowymi
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 13:22   #122
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Ja ide we wtorek

A co do ekranizacji ksiażek, to jestem bardzo ciekawa, jak zrobią szóstą część Harrego - czytałam ją w oryginale i jest baaardzo mroczna.

A propos, słyszałyście, ze chcą zmienić aktorów grających głównych bohaterów, bo za szybko rosna i są ZA STARZY!!!! A co, chcą dac małe dzieci???? I jeszcze jedno - nastepna część bedzie kręcił Idziak
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 13:25   #123
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Ja nie chcę żeby ci aktorzy odchodzili. Moim zdaniem oni są super i nie zastąpi ich nikt inny. A na pewno nie są za starzy. Grrr...

nask, a jakie sceny wycięli? Może będzie rozszerzona wersja na dvd...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 13:44   #124
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Ja nie chcę żeby ci aktorzy odchodzili. Moim zdaniem oni są super i nie zastąpi ich nikt inny. A na pewno nie są za starzy. Grrr...

nask, a jakie sceny wycięli? Może będzie rozszerzona wersja na dvd...
Ja tez nie chcęęęęęęęęę!!!!!!!!! A już w ogóle Hermiona jest r e w e l a c y j n a !!!
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2005-11-27 o 14:21
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 13:47   #125
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Ja miałam iść wczoraj, ale wyszło inaczej i nie poszłam. Ale na 99% (1 % to może być jakiś wypadek losowy ) ide w przyszłym tygodniu. Bardzo napaliłam się na ten film. Widziałam poprzednie 3 części i jak na razie najbardziej podobała mi się trzecia część. Co do książek to przeczytałam wszystkie z dotychczasowych i nie moge się doczekać na premierę 6 części w Polsce, z tego co mi wiadomo to będzie ona w styczniu.
Pozdrawiam fanki Harrego
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 13:47   #126
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Cały początek, ponieważ akcja zaczyna sie dopiero od tego, jak Weasleyowie i Harry + jacys ludzie wybierają się na mecz
Przede wszystkim ten mecz Irlandii z Bułgarią Jesat tylko prezentacja drużyn, a nie powiem, stadion wygląda imponująco
Skrócili też zadania z Turnieju Trójmagicznego, tak, zeby były tylko najważniejsze fragmenty widać
W ogóle nie ma scen Harry'ego i Cho, brak sceny, gdy się całowali Jest tylko ich spotkanie na schodach, gdy Harry prosi ją, by poszła z nim na bal.

Chyba tyle
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 13:52   #127
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

a ja dzisiaj się wybieram
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-27, 14:06   #128
weronika18
Raczkowanie
 
Avatar weronika18
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 133
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Harry i Cho całowali się chyba dopiero w 5 części (ale nie dam sobie głowy uciąć tak mi się tylko wydaje)

Co do filmu to również uważam że był świetny chociaż zgodzę się że mogli pokazać więcej scen z meczu irlandia-bułgaria bo zapowiadał się świetnie

tak mi się ten film podobał że chyba pójdę jeszcze raz
weronika18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 14:21   #129
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Cytat:
Napisane przez weronika18
Harry i Cho całowali się chyba dopiero w 5 części (ale nie dam sobie głowy uciąć tak mi się tylko wydaje)
No właśnie... W pokoju GD
Scena w której Harry opluł się, a raczej wypluł to, co akurat pił,- na jej widok...
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 14:26   #130
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Byłam wczoraj wieczorem i do tej pory jestem pod wrażeniem. Spotkało mnie miłe zaskoczenie. Akcja wciągnęła mnie bez problemu, wiele scen śmieszyło, bracia Weasleyowie rewelacyjni , głowni bohaterowie zdecydowanie lepsi niż w poprzednich częściach...
Ja chcę jeszcze! Teraz pozostaje mi czekać na oficjalne polskie tłumaczenie szóstego tomu, ale przyznam się, że mam go już za sobą. Potwierdzam to, co już któraś wizażanka zauważyła - mroczna i trzyma w napięciu. Mimo wszystko czytanie wydrukowanych minaturową czcionką kartek nie było takie emocjonujące jak otworzenie WŁASNEGO wydania książki , więc czekam!
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 14:42   #131
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

na mnie tez film zrobil duze wrazenie i jak tkos juzpisalm- scena, ktorej Hermiona i ron sie kloca byla swietna, mimo, ze nie bylo jej w ksiazce. najbardziej i tak podobaly mi sie smoki - zwlaszcza rogogon Harrego byl doskonale zrobiony
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-27, 14:43   #132
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Mi sie strasznie spodobało jak jeden z bliźniakó zapraszał Angelinę na bal pokazując Ronowi jakie to łatwe. Myślałam, że padnę ze śmiechu...

A swoją drogą rzeczywiscie szkoda, że nie pokazali meczu Quidditcha na samym poczatku. Stadion robił wrażenie. A właśnie, kogo tam grał Ralph Fiennes? Bo ja go szukałam, ale miał tak dobrą charakteryzację, że go nie poznałam.
Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 14:45   #133
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Cytat:
Napisane przez Ryfka
na mnie tez film zrobil duze wrazenie i jak tkos juzpisalm- scena, ktorej Hermiona i ron sie kloca byla swietna, mimo, ze nie bylo jej w ksiazce. najbardziej i tak podobaly mi sie smoki - zwlaszcza rogogon Harrego byl doskonale zrobiony
Te małe figurki smoków były niesamowite. Chciałabym mieć w domu takiego.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 14:57   #134
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

a ja własnie sie wybieram do kina juz sie nie umiem doczekać
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 15:03   #135
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Smile Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Planuje na dzis wieczor seans z Harrym...przyznam sie,ze ksiazki mnie zachwycily i porwaly do swiata magii Harrego Pottera,potraktowalam lekture jak swietny relaks i forme oderwania sie od codziennosci wiec tymbardziej z checia obejrze film
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 15:30   #136
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Właśnie - Harry i Cho na pewno całowali się dopiero w 5ej części
Ja się wybieram dziś do kina i mam nadzieję że bileciki będą bo od rana nie mogę się tam dodzwonić...
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 15:47   #137
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
. A właśnie, kogo tam grał Ralph Fiennes? Bo ja go szukałam, ale miał tak dobrą charakteryzację, że go nie poznałam.
Lorda Voldemorta!! (nie boję się wymawiać jego imienia). Na początku chodziły ploty , że ma go zagrac John Malkovic, ale w końcu stanęło na Fiennesie.
Dla mnie-totalnej Potterowej maniaczki (właśnie kończę po raz drugi czytać po angielsku 6 część) ta częśc jest rewelacyjnie zrobiona, najlepiej z dotychczasowych (1 i 2 były nakręcone jak bajki, 3 już zaczynała być mroczna). Podobało mi sie wszystko, z wyjątkiem dubbingu. Głos Voldemorta mnie rozśmieszał zamiast przerażać.. muszę się więc wybrać na wersję oryginalną..
Swoją drogą uważam że scena na cmentarzu to mistrzostwo świata.. i labirynt też.
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 15:52   #138
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Cytat:
Napisane przez weronika18
Harry i Cho całowali się chyba dopiero w 5 części (ale nie dam sobie głowy uciąć tak mi się tylko wydaje)
Tak, to na pewno była 5 część (dam sobie głowę uciąć, bo czytałam ją z 10 razy ).
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 15:54   #139
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Hej Ja bylam na Potterze o 00.01 Bylo super! Bardzo lubie ksiazki o Potterze ale nie spodziewalam sie az tak fajnego filmu! Podobnie jak Agata nie moglam sie napatrzec na chlopcow z meskiej szkoly
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-27, 15:59   #140
nowa1010
Raczkowanie
 
Avatar nowa1010
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 391
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Ale wy umiecie zachęcić
Baardzo chciałabym się wybrać ale jescze nie wiem jak z tym bedzie
nowa1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 16:12   #141
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Hip hip hurra! Dodzwoniłam się! Mam zarezerwowane bileciki na 20tą ale fajnie Jejku, mój TŻ się śmieje, że mam fioła na punkcie Harry'ego Pottera ale chyba mam Książka jest fantastyczna, teraz męczę 6-tą część po angielsku ale już się nie mogę doczekać filmu wieczorkiem.
Mamba - ja też czytałąm Pottera z 10 razy... a może więcej..?
Jak wrócę z kina napiszę jak było
Pozdrowienia dla wszystkich Potterofanek
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 16:15   #142
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Cytat:
Napisane przez connie
Hej Ja bylam na Potterze o 00.01 Bylo super! Bardzo lubie ksiazki o Potterze ale nie spodziewalam sie az tak fajnego filmu! Podobnie jak Agata nie moglam sie napatrzec na chlopcow z meskiej szkoly
No przyznam szczerze, że jak oni weszli stukając tymi kijami, to sie prawie posikałam z wrazenia. I te kołnierze i czapy. Normalnie miodzio. Męscy jak nie wiem. Już sie ślinię na samą mysl...

HAHA.. to wiem dlaczego nie rozpoznałam Voldemorta... rzeczywiscie cieżko bylo w nim poznać aktora...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 16:16   #143
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Cytat:
Napisane przez mamba
Lorda Voldemorta!! (nie boję się wymawiać jego imienia). Na początku chodziły ploty , że ma go zagrac John Malkovic, ale w końcu stanęło na Fiennesie.
Dla mnie-totalnej Potterowej maniaczki (właśnie kończę po raz drugi czytać po angielsku 6 część) ta częśc jest rewelacyjnie zrobiona, najlepiej z dotychczasowych (1 i 2 były nakręcone jak bajki, 3 już zaczynała być mroczna). Podobało mi sie wszystko, z wyjątkiem dubbingu. Głos Voldemorta mnie rozśmieszał zamiast przerażać.. muszę się więc wybrać na wersję oryginalną..
Swoją drogą uważam że scena na cmentarzu to mistrzostwo świata.. i labirynt też.
Dlatego właśnie byłam na wersji z napisami...
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 16:19   #144
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Az normalnie nabralam ochoty aby pojsc do kina i tak tez zrobie juz sie doczekac nie moge
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 16:29   #145
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Ja też byłąm na wersji napisami, bo co jak co ale dubbingiem nie chciałam sobie zepsuć filmu. Wersja oryginalna jest naprawde super. Dziewczyny, wybnierajcie sie TYLKO na ta wersje. Wersja z dubbingiem jest chyba tylko dla dzieci. :/
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 16:35   #146
gonka23
Zakorzenienie
 
Avatar gonka23
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: deszczowa Walia:)
Wiadomości: 5 177
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

ale mi smaka narobiłyście. najpierw Miruśka, teraz ten wątek. w kinie byłam tylko na 1 części, potem jakoś przestałam śledzić kiedy wchodzą ekranizacje (wiem, wiem niby nie dało się nie zauważyć ). ale teraz pójdę, książkę czytałam dość dawno, więc fajnie będzie przypomnieć sobie co się w działo w 4 części .
__________________
Pani żonka
gonka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 16:58   #147
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Ja tam jestem zdania, że Harry Potter to niekoniecznie film dla dzieci Wczoraj na sali kinowej nie było osób poniżej 13 lat... Przyjrzałam się dokładnie Przyszło wiele starszych osób, cała masa - tak na oko - dwudziestolatków Ich komentarze na temat filmu czasami rozbawiały mnie do łez
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 17:11   #148
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
No przyznam szczerze, że jak oni weszli stukając tymi kijami, to sie prawie posikałam z wrazenia. I te kołnierze i czapy. Normalnie miodzio. Męscy jak nie wiem. Już sie ślinię na samą mysl...
No, reprezentowali taki Kozacki styl Najbardziej podobali mi sie w tych czerwonych "pelerynach" na balu...

Wogóle zdziwilo mnie bardzo, jak Ci aktorzy wyrosli
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 17:23   #149
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

A no własnie... kozacki styl. I jeszcze ten ich nauczyciel Karakow (czy jakoś tak). Ten też wyglądał groźnie.

Mnie najbardziej zdziwiło wyrośnięcie Draco Malfloya. Jak go na tym drzewie zobaczyłam to myślałąm, ż epadne. W pierwszej części to był taki dzieciak, a tutaj kawał chlopa. Po Hermionie np. nie było aż tak widać. Po Harrym i Ronie już bardziej, ale Draco wyrósł strasznie. Tak czy siak ja nie chce żeby aktorzy sie zmieniali i już.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 17:44   #150
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Cytat:
Napisane przez beoneself
Ja tam jestem zdania, że Harry Potter to niekoniecznie film dla dzieci Wczoraj na sali kinowej nie było osób poniżej 13 lat... Przyjrzałam się dokładnie Przyszło wiele starszych osób, cała masa - tak na oko - dwudziestolatków Ich komentarze na temat filmu czasami rozbawiały mnie do łez
Hmmm... chyba nie powinno tam być nawet 13latków ponieważ ten film miał być dostępny od 15 roku życia
i rzeczywiście nie dla dzieci, bo sama Rowling założyła że czytelnicy tej książki dorastają wraz z bohaterami. Ale czy to oznacza, że ostatnia część będzie prawie dla dorosłych?
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-02 18:29:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.