Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-01, 21:21   #121
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość

Matko jedyna, w życiu na rybach nie byłam A chociaż złowiłam jakąś grubą rybę?

Apropo głupich tekstów do ciężarnych - mojej szwagierce kiedyś ciotka wypaliła "Jak tam tirówka?" Miało być "ciężarówka"




Rosette jak sie śnią rybki to chyba dobrze - sprawdz sobie w senniku

jak zwykle nie moge sie z Wami rozstac.

Juz teraz naprawde ide spać.

bez odbioru
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 21:34   #122
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Przeczytałam nie sadziłam , że tyle tego będzie .

Strippi nie przejmuj sie ludzie czasami nie maja tupetu . Dzidzia sie nie pcha bo pewnie czuje jaka zima panuje :P i woli w ciepełku sobie jeszcze posiedzieć.


Ja własnie wróciłam z pracy i zaczełam robic łazanki


Ps własnie ile jest dziewczyn na tej magicznej liscie ?? Bo sie zastanawiam czy tez sie nie przyłaczyć skoro te wasze czary mary działaja
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 21:44   #123
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Ah tam na serce kondycje zdobędziesz

ja robię codziennie 20 przysiadów :d wiesz jaki to wysiłek z takim brzuchem hahaha


Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość

strippi może dzisiaj sie zacznie , tak cos czuje
oby oby
kracz mi proszę hehe

jednak jedynie ból krocza i dołu brzucha strasznie doskwiera od wczoraj - ledwo chodzę


Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość

Strippi nie przejmuj sie ludzie czasami nie maja tupetu . Dzidzia sie nie pcha bo pewnie czuje jaka zima panuje :P i woli w ciepełku sobie jeszcze posiedzieć.
Teraz i tak cieplej :d haha
bo jak ma tak siedzieć to podobno dopiero w marcu ocieplenie :d haha
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 21:49   #124
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Strippi jeżeli nic nie pomaga to dam Ci starą dobra radę przyspieszającą akcję porodową, a dokładniej to metoda 3xS
S- sprzątanie
S- schody (dokładniej wchodzenie, schodzenie po schodach)
S- seks
Wykonaj ten maraton, a myślę, że poród się zacznie
nie zawsze to dziala, niestety:/
ja byłam niezniszczalna pod tym względem

A do mnie jak byłam w ciazy pod koniec to jedn kolezanka ciagle mi pisala, kiedy zacznie sie moj porod(wymyslala sobie jakies daty, np. mikolajki, potem 12 grudzien, itp.). Twierdzila, ze takie ma przeczucia. A dopoki nie znalam płci to ciagle mi gadala, ze bedzie "chłop"- jak to ona okreslala. A ja czulam, ze dziewczynka. Ale mnie tym drażniła

a najlepsze jest to, ze chciala ze swoim kolesiem, zebym ja zrobila sylwestra u siebie w mieszkaniu. Pisala mi to gdzies pod koniec listopada. Tak mnie to wkurzylo wtedy nie wiem w ogole jakim prawem. Ona ma zero wyobraźni. Bo ja nie wyobrazam sobie zebym ledwo co po porodzie z malutkim dzieckiem w mieszkaniu miala robici impreze.
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011


Edytowane przez domi7ks
Czas edycji: 2010-02-01 o 21:50
domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 21:56   #125
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cześć Kobitki kochane,
melduję się w nowym wąteczku. W ogóle to super tytuł aaaa pierwszy post najlepszy Nadrobiłam zaległości.

Strippi, myślałam dzisiaj o Tobie, trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie

Dzisiaj wreszcie zaczełam chodzić na aerobik Masakra, taka długa przerwa, zadyszka jak u emeryta
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 22:16   #126
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez myszka_maj Pokaż wiadomość
dlaczego sie pomyliłam?

Madzialenka -proponuje wziąć publiczność
bo wpisałaś siebie 108, a dziewczyn wpisanych jest 203
Cytat:
Napisane przez myszka_maj Pokaż wiadomość
no własnie mialam zamiar zrobic liste Zonek udzielających sie w ostatnim watku, ale niewiem co wy na to?
Co do tego pomysłu, jestem za!!! Mysza to jak coś wymyśli, to nie ma bata
Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
ja tez dzis @ i dlatego caly czas po pracy spedzam na kanapie
mam taki jeden wieczor w miesiacu kiedy nie mam wyrzutow ze nic nie zrobilam po pracy

Cytat:
Napisane przez Daysy85 Pokaż wiadomość
Hej!!! Super, że jest nowa część
jestem strasznie zmęczona...ledwo żyję.
Szefowa da mi umowę na stałe na cały etat od 19 lutego.
Właśnie co z Jagą o co się pokłóciłyście???

Idę sobie od Was bo pewnie zaraz usnę. Taka jestem padnięta.
Strippi ... nie martw się tymi tekstami, ludzie myślą że jak do ciężarnej powiedzą "grubasie" to taki komplemet i w ogóle... z tym , że nie zdają sobie sprawy że tak właściwie dla głownej zainteresowanej to raczej żaden komplement.Szczególnie że kobietka w ciąży jest przewrażliwiona na punkcie swojego ciała i zmian które w nim zachądzą. Poprostu nowa sytuacja i tyle.
Ale ludzie są beznadziejni... po prostu... nie raz się o tym przekonałam.

A w ogóle tyle tu naskorbałyście dziś że szok !!!
Super, że dała Ci umowę na stałe a podwyżka jakaś czy coś, też dostałaś??
Ludzie to ... wiem coś o tym, sama pracuję wśród imbecyli
Ale nie przejmuj się, jeszcze trochę i odpoczniesz od nich

Dziewczyny... nogi głaciuchneeeee na miesiąc spokój
Mój małżonek powoli mnie słucha co chciałabym i przywołuję go do porządku... zaraz mu zrobię listę kiedy i gdzie wychodzimy, i nie ma, że boli... ja wyłożę pieniądze, tylko żeby z nim być sam na sam mam w zamiarach raz w tyg basen dwu godzinny raz kino, raz w mieście pizza + spacer, i raz w miesiącu spacer, ale długi

Czyli 4 razy w miesiącu mam nadzieję, że te cztery dni znajdzie dla mnie...

Też idę, pa
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 22:17   #127
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
ja robię codziennie 20 przysiadów :d wiesz jaki to wysiłek z takim brzuchem hahaha




oby oby
kracz mi proszę hehe

jednak jedynie ból krocza i dołu brzucha strasznie doskwiera od wczoraj - ledwo chodzę




Teraz i tak cieplej :d haha
bo jak ma tak siedzieć to podobno dopiero w marcu ocieplenie :d haha
STRIPPI STRIPPI STRIPPI STRIPPI STRIPPI STRIPPI dzisiaj w nocy!!!! :brzydal : (doping)
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 23:04   #128
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość

A do mnie jak byłam w ciazy pod koniec to jedn kolezanka ciagle mi pisala, kiedy zacznie sie moj porod(wymyslala sobie jakies daty, np. mikolajki, potem 12 grudzien, itp.). Twierdzila, ze takie ma przeczucia. A dopoki nie znalam płci to ciagle mi gadala, ze bedzie "chłop"- jak to ona okreslala. A ja czulam, ze dziewczynka. Ale mnie tym drażniła

jaaa takie to są najlepsze


Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Strippi, myślałam dzisiaj o Tobie, trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie

Dzisiaj wreszcie zaczełam chodzić na aerobik Masakra, taka długa przerwa, zadyszka jak u emeryta
cześć kochana

no aerobik no no no laseczka będziesz jeszcze większa

nie dziękuję

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
STRIPPI STRIPPI STRIPPI STRIPPI STRIPPI STRIPPI dzisiaj w nocy!!!! :brzydal : (doping)
no kracz, kracz

bo właśnie odeszła mi 2 część czopa
i strasznie zaczął boleć mnie brzuch jak na okres

więc może jutro

( w końcu coś się ruszyło )
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 23:17   #129
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
jaaa takie to są najlepsze




cześć kochana

no aerobik no no no laseczka będziesz jeszcze większa

nie dziękuję



no kracz, kracz

bo właśnie odeszła mi 2 część czopa
i strasznie zaczął boleć mnie brzuch jak na okres

więc może jutro

( w końcu coś się ruszyło )

Tak, tak)trzymam kciuki UDA SIĘ!
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 23:43   #130
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Tak, tak)trzymam kciuki UDA SIĘ!

no musi musi w końcu kiedyś
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 23:51   #131
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cześć, widzę, że nowy wątek powstał - no to się melduję A i teraz Wam będę odpowiadać i z nowego i starego.
A my właśnie zakończyliśmy przeprowadzkę Teraz siedzimy na kartonach i aj od razu na wizaż (jak to tż mówi "musisz wejść na wiraż"), a on sobie podpiął tv i ogląda apollo13. Pamiętacie jak Wam pisałam, że chciałam mieszkanie na 3 lub 4piętrze, to po dzisiejszej przeprowadzce zmieniam zdanie. Do 15 sama wszystko targałam więc jakby to było więcej niż 1p. to bym chyba umarła.

klion78 trzymam kciuki a Wasze staranka, bo fakt latka lecą, ale nie można tracić nadziei. Śliczną miałaś sukienkę.

stokrotka24 dzięki za gratki kluczy Co do materaca to miałam go zamiar już wnosić, gdy sprzedający zostawili nam łózko. Na początek może być, a później się wymienii po remoncie.
ciekawe wymagania męża -parter mieszkania, no ja to od razu wykluczałam. No widać ilu ludzi tyle zdań

kawiatuszek88 a jesteście zdecydowani na to mieszkanie do wynajęcia? Daj znać jak tam sie sprawa potoczyła.

anika222 no to dobrze, że tylko się potłukłaś, bo te schody to bywają czsem zdradliwe. No i dzieki za tel na pw. a i fajna ława.

gold-fish trzymam kciuki za podwyżkę.

martucha84 dzięki za info, no faktycznie mnie nie pocieszyłaś, ale cóż zrobić. Kurczątki jak to wszystko poskładać do kupy to wyjdzie koło 6.tys, a za to to ja bym łazienkę zrobiła buuuuu. Pocieszaa sie tylko, ze już do biura nieruchomości nie musze płacic. No nic jakoś to przebolejemy.
Fajnie masz, zę już macie kuchnię, sprzęty i komandora. To jest duże odciążenie finansowe. Ja muszę wszsytko sama zrobić, choć wiem że będzie tak jak ja chcę (choć na razie nie wiem co chce). Ale powoli i Wy i my damy radę A Wy nie macie balkonu? Co do salonu to na razie nie pomogę, oprócz tego, że też che ciemne meble

Scio lokator w garnku, super

iwka28 a odczucia na swoim, nie wiem, jestem w szoku po morderczej przeprowadzce. Ale fajnie jest, mamy się gdzie gonićNajgorszy będzie ten miesiąc zaczym nam nie zrobią mebli do kuchni, bo ani lodówki ani gazu, piekarnika (wszystko do zabudowy). A ja dalej nie wiem czy kuchnia nowoczesna czy rustykalna A wyrzucać na razie nie ma co, bo zrobiłam to przy okazji wyprowadzki od rodziców, ale pomysł ze zdjęciem fajny

ania84 tak mam taki plan zapamiętać dzisiejszy sen

ktosia86 wszystko Ci opisze na pw, bo nie chcę, zeby mnie skarbówka goniła

myszka_maj super lista na początku postu, tylko czemu mnie tam nie ma na miejscu 4 do zafasolkowania? Pierwsze wolne miejsce ja biore

Daysy85 gratuluję umowy, widzisz a tak się martwiłaś, ze się wszystko partoli a tu niespodzianka

*Agatek* trzymam kciuki za te 4dni w miesiacu,fajny plan

Strippi czekamy i czekamy......oby ta noc albo ranek
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 00:03   #132
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość

Strippi czekamy i czekamy......oby ta noc albo ranek
oby oby hehe

gratulacje przeprowadzki wiem co to znaczy, bo u mnie jeszcze 3 kartony nie rozpakowane, a tak to już wszystko zrobione
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 00:13   #133
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

O00 jeszcze nie śpita?

Tż poszedł popcorn zrobić, bo film oglądamy
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 00:22   #134
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Fajnie masz, mój tż chodzi zawsze do pracy na 6:00 więc o 5:00 wstaje...
teraz śpi, a ja na necie buszuję
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 03:13   #135
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
a od nas w ciazy jest jesczze iza. ale ona sie na nas obrazila
no wlasnie o co poszlo?
bo ja nie pamietam zeby sie ktos z nia klocil

Cytat:
Napisane przez Daysy85 Pokaż wiadomość
.
Właśnie co z Jagą o co się pokłóciłyście???

!!!
dlugo by opowiadac
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 04:12   #136
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez myszka_maj Pokaż wiadomość
no własnie mialam zamiar zrobic liste Zonek udzielających sie w ostatnim watku, ale niewiem co wy na to?
Ja też jestem za

---------- Dopisano o 05:12 ---------- Poprzedni post napisano o 05:04 ----------

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
kawiatuszek88 a jesteście zdecydowani na to mieszkanie do wynajęcia? Daj znać jak tam sie sprawa potoczyła.
Wiesz za te pieniądze dałabym radę jakoś przeboleć ubikacje na korytarzu, bo to nie jest na wieczność przecież, bo będę się starała o mieszkanie z przydziału może się coś uda. A za mieszkanie płacilibyśmy 270-300zł + opłaty za prąd gaz i wodę. Najprawdopodobniej już dzisiaj pojedziemy je zobaczyć i się okaże. Mieszkanie jest 1 pokojowe. Napisze od razu jak tylko będę coś więcej wiedziała.


A tak w ogóle to witam Jak zwykle ze mnie ranny ptaszek Mąż poszedł do pracy, a ja już zasnąć nie umiem.

Edytowane przez kwiatuszekk88
Czas edycji: 2010-02-02 o 04:14
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:03   #137
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

i ja się melduję w nowym wątku, ale naskrobałyście

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
fajny tytul

strippi mi jedna kolezanka napisala raz czy mam zamiar w ciazy chodzic 24 miesiace jak slonica
ale głupi tekst, zero taktu ma ta twoja kolerzanka

[QUOTE]
Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
stokrotka24 dzięki za gratki kluczy Co do materaca to miałam go zamiar już wnosić, gdy sprzedający zostawili nam łózko. Na początek może być, a później się wymienii po remoncie.
ciekawe wymagania męża -parter mieszkania, no ja to od razu wykluczałam. No widać ilu ludzi tyle zdań

[/QUOTE
mój mąż myśli o parterze, bo łatwo meble wnosić i nie trzeba wysoko dźwigać, pozatym blisko do piwnicy. leniuszek z niego po prostu
Jak się spało na nowym mieszkanku? jakieś sny? podobno na nowym miejscu pierwszy sen sie sprawdza.

Stripi trzymam kciuki za poród

ale mi się nic niechce, normalnie szok. Znowu napadało u nas śniegu, ledwo wyjechałam z parkingu rano.
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:21   #138
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Nowy wątek - wowo!! a jaka produkcja stron .
Widzę, ze kalendarzyk się nam powiększył - czy to realizacja mojego pomysłu o wpisanie mam i zafasolkowanych ?.

AgatkaL - bardzo fajna sypialnia. Jak wybudujemy swój domek, to dopiero poszaleję z wystrojemy. Uwielbiam robić takie rzeczy, dobierać meble, kolory, dodatki. Kiedyś chciałam zrobić dodatkowo architekturę wnętrz, ale mi się pani dziekan nie zgodziła na 2 kierunek .
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:24   #139
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cześć Kwiatuszki Wstaliśmy wcześniej bo z nowego miejsca małż ma dalej do pracy a chodzi pieszo, więc budzik pół godziny wczesniej trzeba było nastawić.
A teraz zabieram się za sprzątanie mieszkania, bo chociaż nic w nim nie ma to wczoraj nosząc te kartony nabłociliśmy okropnie.
Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
oby oby hehe

gratulacje przeprowadzki wiem co to znaczy, bo u mnie jeszcze 3 kartony nie rozpakowane, a tak to już wszystko zrobione
Strippi i co? i co? mam nadzieję, że już Fajnie u Ciebie 3kartony nierozpakowane a u mnie 0 i wszystko trzeba szukać Dobrze, ze choć je trochę poopisywałam co tan w środku jest, bo bym inaczej zwariowała. My mamy chyba z 3okartonów i dużych i takich całkiem małych.
Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Wiesz za te pieniądze dałabym radę jakoś przeboleć ubikacje na korytarzu, bo to nie jest na wieczność przecież, bo będę się starała o mieszkanie z przydziału może się coś uda. A za mieszkanie płacilibyśmy 270-300zł + opłaty za prąd gaz i wodę. Najprawdopodobniej już dzisiaj pojedziemy je zobaczyć i się okaże. Mieszkanie jest 1 pokojowe. Napisze od razu jak tylko będę coś więcej wiedziała.
No to czekam na wieści. Ja teraz w TG za 22m2 jeden pokój łączony z kuchnią i łazienka z wc to płaciłam 600zł (odstępne +czynsz).
Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
mój mąż myśli o parterze, bo łatwo meble wnosić i nie trzeba wysoko dźwigać, pozatym blisko do piwnicy. leniuszek z niego po prostu
Jak się spało na nowym mieszkanku? jakieś sny? podobno na nowym miejscu pierwszy sen sie sprawdza.
No ja całe życie mieszkałam na 3p., a małż na parterze i u niego patrząc w okno z tego parteru to m się normalnie w głowie kręciło Ale fakt do piwnicy blisko
Na nowym mieszkanku spało się krótko, bo świętowaliśmy piwkując i chyba koło 3poszlismy spać, a ja z wrażenia chyba miałam całą noc problemy żołądkowo-jelitowe i wc witałam co półgodziny. Więc ani się za bardoz nie wyspałam a ni nie pamietam snu, jesli w ogóle taki był
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 07:25   #140
Daysy85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 069
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cześć. Zaraz zbieram się do pracy.
Co do umowy to jeszcze jej nie mam !!! Da mi ją dopiero od 19 lutego , czyli dopiero wtedy będę podpisywać. O podwyżce raczej nie ma mowy , nawet na umowie, bo jak Wam pisałam ja mam płacone od utargu.
Ok zbieram się bo się spóźnię .
Daysy85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:30   #141
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Daysy85 Pokaż wiadomość
Cześć. Zaraz zbieram się do pracy.
Co do umowy to jeszcze jej nie mam !!! Da mi ją dopiero od 19 lutego , czyli dopiero wtedy będę podpisywać. O podwyżce raczej nie ma mowy , nawet na umowie, bo jak Wam pisałam ja mam płacone od utargu.
Ok zbieram się bo się spóźnię .
To swietnie, ze tak wyszło, ze bedziesz miała cały etat. Jak bedziesz musiała isć na chorobowe, to przynajmniej masz zabezpieczenie. Szkoda tylko, ze najnizsza, ale nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszło .
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:32   #142
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
No to czekam na wieści. Ja teraz w TG za 22m2 jeden pokój łączony z kuchnią i łazienka z wc to płaciłam 600zł (odstępne +czynsz).
No tam nie mamy czynszu tylko te 270-300zł (jeszcze nie znamy dokładnej ceny). Tak samo teraz tutaj w Łabędach płacimy 350zł i to wszystko no oczywiście plus prąd gaz i woda, pokój ma 25m2 także całe mieszkanie ma ok. 30m2, a te, które jedziemy oglądać to jeszcze nie wiem jaki ma metraż, ale może już dzisiaj się wszystkiego dowiem. Co do tej łazienki to akurat nam się tak udało, ze w tym mieszkaniu poprzedni co wynajmowali odgrodzili sobie i postawili tam wanne, a w innych nie ma nawet wanny. Wiem, że w sumie są tam 3 mieszkania.
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:45   #143
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:47   #144
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Dziewczyny... przyszedł ten dzień
Golenie nóg

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Właśnie tak myślę czy nie lepiej dredy zrobić

Ty się nie określaj, jesteś i już
i nie kropkuj tak, bo...

Myszko Maggie dopisz!
Maggie to się dostanie... by przyszła i napisała co i jak, a nie tak nas zostawiła na pastwe losu
jestem juz jestem Kochana
Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
juz pisze nizej
Cytat:
Napisane przez myszka_maj Pokaż wiadomość
no własnie myślalam o Maggie ale czekałam na jakąś wiadomośc od niej, czy zrobila bete czy byla u ginka, oj dostanie lanie

no i Katunia - czekam

kliwia a Ciebie do staraczek wpisać?
gdzie z ta pala na ciezarna
Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Tym bardziej, ze mówiła, ze będzie w poniedziałek, bo weekend szkoła.
Maggie
ooo i Ty Brutusie przeciwko mnie ......


JESTESMY JESTESMY JESTESMY i z gory blagam o litosc
Kurka, tak mnie sluchacie pisalam, ze egzamin w szkole, duzo nauki i zjawie sie w poniedzialek
- egzamin zdalam na 5 takze zostal jeszcze tylko jeden 13.02
- a najwazniejsza wiadomosc, ze to prawda ze mam dzidziusia w brzuszku ma cale 9.6 mm i jest narazie najpiekniejsza kropka na swiecie mam lykac folik i na wszelki wypadek dostalam duphaston dwa razy dziennie lekarz super-poki co nie zaluje swojego wyboru jak robil usg to powiedzial, ze no dobra szukamy fasolki i ze jak juz zobacze to mam powiedziec wiec ja patrze slepo w ten monitor, a on do mnie no co Pani, ja juz widzialem szukamy jeszcze raz i znalazlam poki co termin mamy na 5.10.2010 mam przyjsc za 3 tygodnie i mam nadzieje, ze bedzie juz serduszko
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:49   #145
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:50   #146
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
Kurka, tak mnie sluchacie pisalam, ze egzamin w szkole, duzo nauki i zjawie sie w poniedzialek
- egzamin zdalam na 5 takze zostal jeszcze tylko jeden 13.02
- a najwazniejsza wiadomosc, ze to prawda ze mam dzidziusia w brzuszku ma cale 9.6 mm i jest narazie najpiekniejsza kropka na swiecie mam lykac folik i na wszelki wypadek dostalam duphaston dwa razy dziennie lekarz super-poki co nie zaluje swojego wyboru jak robil usg to powiedzial, ze no dobra szukamy fasolki i ze jak juz zobacze to mam powiedziec wiec ja patrze slepo w ten monitor, a on do mnie no co Pani, ja juz widzialem szukamy jeszcze raz i znalazlam poki co termin mamy na 5.10.2010 mam przyjsc za 3 tygodnie i mam nadzieje, ze bedzie juz serduszko
No to gratuluje 5 z egzaminu i oczywiście dzidziusia
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:58   #147
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Maggie

a ja jestem głupia. Nastawiłam sobie wodę na herbate i czekam i czekam i tak myślę co ta woda się nie gotuje. Czekam 15 minut ide sprawdzić, może gwizdołka nie włożyłam, patrzę a ja nie ten palnik podpaliłam, kiedyś to puszcze chałpe z dymem.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:59   #148
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość


JESTESMY JESTESMY JESTESMY i z gory blagam o litosc

Kurka, tak mnie sluchacie pisalam, ze egzamin w szkole, duzo nauki i zjawie sie w poniedzialek
- egzamin zdalam na 5 takze zostal jeszcze tylko jeden 13.02

- a najwazniejsza wiadomosc, ze to prawda ze mam dzidziusia w brzuszku ma cale 9.6 mm i jest narazie najpiekniejsza kropka na swiecie mam lykac folik i na wszelki wypadek dostalam duphaston dwa razy dziennie lekarz super-poki co nie zaluje swojego wyboru jak robil usg to powiedzial, ze no dobra szukamy fasolki i ze jak juz zobacze to mam powiedziec wiec ja patrze slepo w ten monitor, a on do mnie no co Pani, ja juz widzialem szukamy jeszcze raz i znalazlam poki co termin mamy na 5.10.2010 mam przyjsc za 3 tygodnie i mam nadzieje, ze bedzie juz serduszko
gratulacje jeszcze raz!!!!!!!!!! super, że fasolka jest w twoim brzuszku.
Gratulacje również z powodu egzaminu, na którym roku jesteś i co studiujesz wogule?
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:01   #149
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
No to gratuluje 5 z egzaminu i oczywiście dzidziusia


Martwie sie tylko, ze taka glupia ze mnie stara baba lekarz chcial mi dac bez problemu L4, ale nie wzielam, bo powiedzialam, ze skoro narazie wszystko ok to bede pracowac- a ze prace mam stresowa to dzis cala noc nie spalam, bo sie denerwowalam, latalam z nerwow do kibelka i teraz sie wkurzam na siebie, ze jestem taka beznadziejna nie wiem, czy jednak nie wezme tego L4, bo sie boje o moja fasolke postaram sie poczekac do kolejnej wizyty 22.02, ale jak bede sie tak stresowac to dzidzius wazniejszy
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:05   #150
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
Martwie sie tylko, ze taka glupia ze mnie stara baba lekarz chcial mi dac bez problemu L4, ale nie wzielam, bo powiedzialam, ze skoro narazie wszystko ok to bede pracowac- a ze prace mam stresowa to dzis cala noc nie spalam, bo sie denerwowalam, latalam z nerwow do kibelka i teraz sie wkurzam na siebie, ze jestem taka beznadziejna nie wiem, czy jednak nie wezme tego L4, bo sie boje o moja fasolke postaram sie poczekac do kolejnej wizyty 22.02, ale jak bede sie tak stresowac to dzidzius wazniejszy
Ja na Twoim miejscu wzięłabym te L4 po następnej wizycie, bo taki nadmiar stresu może zaszkodzić dzidzi.
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.