Oszuści - jedwab biosilk - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-07, 18:56   #121
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez efa23 Pokaż wiadomość
szczerze powiem że jakbym chciala kupic jedwab to wolalabym go kupic w sklepie fryzjerskim lub u fryzjera. powód??
1: taniej - ok. 9-10zł (bez zadnej przesyłki)
2: pewny sprzedawca
3: szybko i bez czekania

to że na allegro jedwab kosztuje 3-4zł to prosze zauwazyc ze przesyłki są dużo droższe. sprzedawcy zarabiają na przesyłce. czasem lepiej poszukać gdzies w okolicy niz nadziać się na oszusta. niesmak pozostanie.

pozdrawiam
ale pomysl sobie, ze taki fryzjer ten jedwab tez musi gdzies kupic, najczesciej w hurtowni fryzjerskiej, a jak same wiemy, wielu przedstawicieli tych hurtowni sprzedaje na allegro, w radka, grabci, wychodzi mu duzo taniej niz mialby zamawiac prosto od farouka
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 20:17   #122
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ale pomysl sobie, ze taki fryzjer ten jedwab tez musi gdzies kupic, najczesciej w hurtowni fryzjerskiej, a jak same wiemy, wielu przedstawicieli tych hurtowni sprzedaje na allegro, w radka, grabci, wychodzi mu duzo taniej niz mialby zamawiac prosto od farouka
Tez mi sie tak wydaje, ze kupujac w sklepie nie mamy duzej gwarancji, ze jedwab nie bedzie podrobiony
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 13:49   #123
Susek5
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
aneczka jest osobny watek na ten temat - porównanie chi z biosilkiem. wiem bo sama zakładałam

just75 jest na tyle gęsty, że wypływa a nie się wylewa i lepiej już w tym temacie nie mieszać bo zaraz będzie mętlik i niedoświadczone dziewczyny będą wierzyły, że rozcieńczony jest taki jak powinnien być. co do tego nie ma wątpliwości... wszystkie dziewczyny, łącznie ze mną to potwierdziły, że "one and only original silk" jest gęsty i wypływa powoli
to, że trzeba nim po jakimś czasie wstrząsnąć to jest norma, ale myślę, że po wycieczce jaką jedwab przebywa od sprzedawcy do klienta jest dość wstrząśnięty... więc zalecenia są czystą bujdą, ruszcie głowami... poza tym można taki argument wykorzystać przeciwko sprzedawcy.

pierwsze słyszę, że małe buteleczki są także zabezpieczane jakąś tam folijką... nigdy nie widziałam, nawet jak jedwab wchodził na rynek...

a ja chyba kupię dużą butelkę i porozlewam koleżankom bo jest nas trochę a policzyłam, że wtedy wychodzi po 2,8 za 14ml... tyle, że będę miała 21 porcji a narazie mam chętnych na około 10 trudno, resztę zaadoptuje:P
reklama...

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-06-09 o 22:18
Susek5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 13:57   #124
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Wow, sam Pan Radoslaw sie tutaj pofatygowal
A co z innymi produktami, ktore tez sa rozcienczane? Tez producenci to robia?
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 15:53   #125
Susek5
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
Wow, sam Pan Radoslaw sie tutaj pofatygowal
A co z innymi produktami, ktore tez sa rozcienczane? Tez producenci to robia?
Pytanie dla tych którzy oskarżają o rozcieńczanie po co bym miał to robić tak tylko pytam bo bo zastanawia mnie fakt że się oskarża sprzedających o rozcieńczanie Po to by więcej zyskać ?? jak ktoś chce robić interes na długą metę to nie będzie rozcieńczał produktów tylko po to by więcej zarobić a z drugiej strony stracić klientów). Podaję numer do farouka niech oni się tłumaczą ... bo to bez wątpienia ich wina że produkt jest jaki jest i oni walą fuchę by zyskać bo tam tego małego jedwabiu przewalają miliony sztuk i nawet przy obniżeniu jakości i oszczędności 5groszy na sztuce to jest majątek.
Pozdrawiam Radosław
...

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-06-10 o 11:51
Susek5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 19:09   #126
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

tez tak myslalam, bo to byloby bez sensu, zeby wieksza hurtowania fryzjerska bawila sie w rozlewnie, zeby zaoszczedzic pare zlotych chyba farouk bawi sie w oszczedzanie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 08:25   #127
nasty_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Ale ja kupuję u fryzjerki, nie tylko jedwab, ale inne kosmetyki farouka, i nigdy się nie nacięłam na podróbkę, poza tym, kupując w sklepie możesz zobaczyć czy jest zalakowany, czy nie śmierdzi inaczej itd, ja u fryzjerki dostałam najpierw darmową próbkę, no a później kupowane były takiej samej jakości..


Co do allegro, oni mają gdzieś takie zgłoszenia, kiedyś jeden użytkownik sprzedawał mailing, nielegalny, wzięty z for, był tam też mój adres. Allegro, mimo co najmniej kilku wiadomości o nim nic nie zrobiło, tłumaczyło się że nie mogą nic zrobić (mimo że jest to w Polsce ścigane z prawa, a na allegro zakazane regulaminem), przez kilka dni nie robili nic, nie odpowiadali na maile, w końcu ktoś zgłosił sprawę do Dziennika Internetowego, to się tłumaczyli właśnie że nic z tym nie mogą zrobić. Dopiero później aukcja została zablokowana, kiedy już kilkanaście osób kupiło nasze maile. I nawet regulamin czy prawo nic dla nich nie znaczył, więc co dopiero jakiś oszust, który rozcieńczył parę jedwabiów po 3 zł.

Radku, to, że są zalakowane nic nie znaczy, ja kupowałam dużą buteleczkę (nie u ciebie) i folia była do połowy odklejona, a produkt rozcieńczony, więc to nie farouk wypuścił takie kosmetyki, tylko ktoś zostało otwarte później..
nasty_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-09, 13:30   #128
joannagrafik
Przyczajenie
 
Avatar joannagrafik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 3
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Kochane WIZAŻYSTKI
Uważajcie bo sama jakiś czas temu natknęłam się na oszusta BIOSILK był rozcięczony alkoholem! Przynajmniej w 1/3! a ja zamówiłam 5opakowań.
Ceny na ALLEGRO są konkurencyjne bo w zaprzyjaźnionej drogerii widziałam go w cenie ok 9 zł za 14 ml
POZDRAWIAM
joannagrafik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 15:01   #129
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Susek5 Pokaż wiadomość
Pytanie dla tych którzy oskarżają o rozcieńczanie po co bym miał to robić tak tylko pytam bo bo zastanawia mnie fakt że się oskarża sprzedających o rozcieńczanie Po to by więcej zyskać ?? jak ktoś chce robić interes na długą metę to nie będzie rozcieńczał produktów tylko po to by więcej zarobić a z drugiej strony stracić klientów). Podaję numer do farouka niech oni się tłumaczą 061 847-73-36 bo to bez wątpienia ich wina że produkt jest jaki jest i oni walą fuchę by zyskać bo tam tego małego jedwabiu przewalają miliony sztuk i nawet przy obniżeniu jakości i oszczędności 5groszy na sztuce to jest majątek.
Pozdrawiam Radosław
www.uradka.pl
Logicznie rzecz biorac, jesli producent rozciencza jedwab w malych butelkach to samo powinien zrobic z tym w duzych pojemnosciach? Wtedy przynejmniej nie byloby roznicy w konsystencji miedzy jednym a drugim i klientki nic by nie zauwazyly

Po drugie skad taka duza roznica i konkurencyjnosc cen miedzy allegro a tymi w sklepach fryzjerskich? Nie wierze w charytatywna dzialalnosc sprzedwacow na allegro

To jest moje zdanie, kazdy ma prawo miec inne
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 17:43   #130
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Susek5 Pokaż wiadomość
Pytanie dla tych którzy oskarżają o rozcieńczanie po co bym miał to robić tak tylko pytam bo bo zastanawia mnie fakt że się oskarża sprzedających o rozcieńczanie Po to by więcej zyskać ?? jak ktoś chce robić interes na długą metę to nie będzie rozcieńczał produktów tylko po to by więcej zarobić a z drugiej strony stracić klientów). Podaję numer do farouka niech oni się tłumaczą 061 847-73-36 bo to bez wątpienia ich wina że produkt jest jaki jest i oni walą fuchę by zyskać bo tam tego małego jedwabiu przewalają miliony sztuk i nawet przy obniżeniu jakości i oszczędności 5groszy na sztuce to jest majątek.
Pozdrawiam Radosław
www.uradka.pl
Mądry i pełen troski sprzedawca zrobiłby najprostszą i najpewniejszą rzecz: wycofałby ze sprzedaży wzbudzający wątpliwości 14 ml jedwab, a sprzedawał jedynie ten o wyższych pojemnościach, fabrycznie zapakowany, zabezpieczony. A przynajmniej poinformował na swojej stronie o problemach z nim i jego konsystencji. Łatwiej jest jednak udawać troskę, odsyłać klientów do producenta, a nadal sprzedawać towar, który wzbudza poważne wątpliwości. Zawsze można liczyć na to, że większa część klientów się nie pozna i nie będzie reklamacji. Tak, czy inaczej - jest zysk.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 17:46   #131
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
Logicznie rzecz biorac, jesli producent rozciencza jedwab w malych butelkach to samo powinien zrobic z tym w duzych pojemnosciach? Wtedy przynejmniej nie byloby roznicy w konsystencji miedzy jednym a drugim i klientki nic by nie zauwazyly

Po drugie skad taka duza roznica i konkurencyjnosc cen miedzy allegro a tymi w sklepach fryzjerskich? Nie wierze w charytatywna dzialalnosc sprzedwacow na allegro

To jest moje zdanie, kazdy ma prawo miec inne
Racja Lutiana! Niestety tego na co zwracasz uwagę (różnic w cenie i jakości jedwabiu) nam sprzedawcy nie wyjaśnią, bo lepiej zwalić wszystko na producenta. A w salonach fryzjerskich dobry, gęsty, nie podrabiany jedwab to biorą zapewne z księżyca.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-09, 18:16   #132
Susek5
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Racja Lutiana! Niestety tego na co zwracasz uwagę (różnic w cenie i jakości jedwabiu) nam sprzedawcy nie wyjaśnią, bo lepiej zwalić wszystko na producenta. A w salonach fryzjerskich dobry, gęsty, nie podrabiany jedwab to biorą zapewne z księżyca.
Dziwne to skąd mają inny jedwab w salonach fryzjerskich jak salony biorą ode mnie ten jedwab i nagle jest u fryzjera inny niż u mnie bezpośrednio czy też w sklepie fryzjerskim sprzedaję ten sam jedwab i też jest niby lepszy ?? A różnica w cenie bierze się z tego że fryzjerka też chce na nim zarobić lub w sklepie jest marża przez to jest większa cena niż na allegro.
Ale kończę moją wypowiedź na tym bo widzę że idzie to w złym kierunku bo za chwilę okaże się ze to moja wina ze jedwab jest kiepskiej jakości.
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to proszę pisać : sklep@uradka.pl zapraszam również na www.uradka.pl

W odpowiedzi na niektóre pytania sugestie:

1) Nie wiadomo czy jedwab 14ml jest rozlewany w USA czy w Polsce tego nikt nie wie tylko możemy przypuszczać. A produkty zalakowane na pewno są produkowane w USA i przez to są zalakowane i lepsze co widać nawet wizualnie.
2) Wycofać się ze sprzedaży też nie jest łatwo umowy rabaty za obrót itp. no i jak każdy wie zysk ze sprzedaży bo po to są hurtownie by zarabiać bo każdy pracuje po to by coś z tego mieć a nie dla przyjemności.

Prus Radosław
P.S. będę obserwował dalsze wypowiedzi.
Powodzenia.
Susek5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 18:19   #133
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Mądry i pełen troski sprzedawca zrobiłby najprostszą i najpewniejszą rzecz: wycofałby ze sprzedaży wzbudzający wątpliwości 14 ml jedwab, a sprzedawał jedynie ten o wyższych pojemnościach, fabrycznie zapakowany, zabezpieczony. A przynajmniej poinformował na swojej stronie o problemach z nim i jego konsystencji. Łatwiej jest jednak udawać troskę, odsyłać klientów do producenta, a nadal sprzedawać towar, który wzbudza poważne wątpliwości. Zawsze można liczyć na to, że większa część klientów się nie pozna i nie będzie reklamacji. Tak, czy inaczej - jest zysk.
Podpisuje sie pod Twoja wypowiedzia nogami i rekami
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 18:55   #134
nasty_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Susek, ale z tego co pisałam powinieneś przeczytać, że nawet duże buteleczki, które były zalakowane są podrabiane, ja dostałam 150ml, i było rozcieńczone, a sreberko bezczelnie zerwane do połowy, więc to jednak nie jest kwestia producenta.. przecież nie zamykają a potem otwierają do połowy!

To widocznie takim fryzjerom sprzedajesz, ja kupuję w porządnym zakładzie i nigdy nie narzekałam..
nasty_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 19:21   #135
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Cytat:
Napisane przez nasty_1986 Pokaż wiadomość
Susek, ale z tego co pisałam powinieneś przeczytać, że nawet duże buteleczki, które były zalakowane są podrabiane, ja dostałam 150ml, i było rozcieńczone, a sreberko bezczelnie zerwane do połowy, więc to jednak nie jest kwestia producenta.. przecież nie zamykają a potem otwierają do połowy!

To widocznie takim fryzjerom sprzedajesz, ja kupuję w porządnym zakładzie i nigdy nie narzekałam..
O więc to tak! Zatem zwyczajnie "wmawia się nam ciemnotę" . Nie kupię już niczego w tym sklepie, chociaż nie przez sam jedwab (bo skoro w większości miejsc jest podrabiany to jakoś to przełknęłam). Ale to plątanie się i niejasne wyjaśnienia, odsyłanie do producenta i traktowanie tak klienta - dla mnie to dyskwalifikacja.

Cytat:
Napisane przez Susek5 Pokaż wiadomość
Dziwne to skąd mają inny jedwab w salonach fryzjerskich jak salony biorą ode mnie ten jedwab i nagle jest u fryzjera inny niż u mnie bezpośrednio czy też w sklepie fryzjerskim sprzedaję ten sam jedwab i też jest niby lepszy ?? A różnica w cenie bierze się z tego że fryzjerka też chce na nim zarobić lub w sklepie jest marża przez to jest większa cena niż na allegro.
Ale kończę moją wypowiedź na tym bo widzę że idzie to w złym kierunku bo za chwilę okaże się ze to moja wina ze jedwab jest kiepskiej jakości.
(...)
Rzeczywiście bardzo dziwne. Szkoda, że Pan nie zarzucił tutaj kłamstwa niektórym dziewczynom, które piszą, że jakoś da się kupić normalny, gęsty jedwab. Zapewne wszystkie mamy tutaj jakieś halucynacje (zapewne wywołane rozcienczanym jedwabiem), że wydaje nam się, iż jednak gęstości są różne. Ja dostałam z Pana sklepu nie tylko buteleczki, których zawartość ma zmienną gęstość, ale nawet zmienną pojemność. Szkoda, że do tego się Pan nie odniósł. Rzeczywiście idzie to wszystko w złym kierunku, bo jak się nie ma nic konstruktywnego do powiedzienia, to lepiej "zwinąć żagle" i udawać, że się nic nie wie. Naprawdę, wolałabym kupić u Pana jedwab za 10-12 zł (dla dobrego produktu warto dopłacić), niż się tak rozczarować. Cóż, widać niektórzy wyrabiają sobie dobrą opinię i pewną renomę ciężką, uczciwą pracą, po czym zaczynają iść w innym kierunku i przestają liczyć się z pojedyńczym klientem. Reklamacji nie składam, bo jak mam słyszeć bzdury w stylu "proszę dzownić do producenta" i płacić za wysyłkę, to nie jest to wszystko tego warte. Ale proszę pamiętać jedno prawo rynku - przytaczam na podstawie badań (w przypadku klientek płci żeńskiej sprawdza się wyjątkowo skutecznie): jedna niezadowolona osoba może zniechęcić do danej marki/produktu/sklepu ok. 100 osób. A nawet w Polsce klienci są coraz bardziej świadomi i wybredni. "Jechanie na opinii" jest dobre w szkole podstawowej, nie w życiu i biznesie. Nie na dłuższą metę.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-02 o 20:13 Powód: post pod postem
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 20:03   #136
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście bardzo dziwne. Szkoda, że Pan nie zarzucił tutaj kłamstwa niektórym dziewczynom, które piszą, że jakoś da się kupić normalny, gęsty jedwab. Zapewne wszystkie mamy tutaj jakieś halucynacje (zapewne wywołane rozcienczanym jedwabiem), że wydaje nam się, iż jednak gęstości są różne. Ja dostałam z Pana sklepu nie tylko buteleczki, których zawartość ma zmienną gęstość, ale nawet zmienną pojemność. Szkoda, że do tego się Pan nie odniósł. Rzeczywiście idzie to wszystko w złym kierunku, bo jak się nie ma nic konstruktywnego do powiedzienia, to lepiej "zwinąć żagle" i udawać, że się nic nie wie. Naprawdę, wolałabym kupić u Pana jedwab za 10-12 zł (dla dobrego produktu warto dopłacić), niż się tak rozczarować. Cóż, widać niektórzy wyrabiają sobie dobrą opinię i pewną renomę ciężką, uczciwą pracą, po czym zaczynają iść w innym kierunku i przestają liczyć się z pojedyńczym klientem. Reklamacji nie składam, bo jak mam słyszeć bzdury w stylu "proszę dzownić do producenta" i płacić za wysyłkę, to nie jest to wszystko tego warte. Ale proszę pamiętać jedno prawo rynku - przytaczam na podstawie badań (w przypadku klientek płci żeńskiej sprawdza się wyjątkowo skutecznie): jedna niezadowolona osoba może zniechęcić do danej marki/produktu/sklepu ok. 100 osób. A nawet w Polsce klienci są coraz bardziej świadomi i wybredni. "Jechanie na opinii" jest dobre w szkole podstawowej, nie w życiu i biznesie. Nie na dłuższą metę.
Doris, ten pan ma rozcienczone rowniez inne produkty, nie tylko jedwab. Pisalam o tym jak mnie potraktowal w tym watku gdzies na poczatku. Po stwierdzeniu, ze produkt jest ewidantnie rozcienczony postanowilam zglosic reklamacje, przy rozmowie telefonicznej Pan Radoslaw rzucil sluchawka twierdzac, ze sprzedaje tylko oryginalne produkty. Wyslalam wiec maila, na ktorego dostalam odpowiedz, ze moge produkty odeslac(oczywiscie nie paczka za pobraniem), a on po sprawdzeniu zawartosci tzn. ilosci i konsystencji (padla wyrazna sugestia, ze istnieje mozliwosc ze ja moglam rozcienczyc produkt) odda mi pieniadze. Rece mi opadly i stwierdzilam, ze szkoda moich nerwow, nastepnym razem po prostu nie kupie nic w tym sklepie, maski Kallosa byly ok, ale mozna je kupic rowniez u innego sprzedawcy na allegro.

Dziekuje moderatorom za tak szybka reakcje na wszelkiego rodzaju spamy na tym forum
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 20:50   #137
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ale proszę pamiętać jedno prawo rynku - przytaczam na podstawie badań (w przypadku klientek płci żeńskiej sprawdza się wyjątkowo skutecznie): jedna niezadowolona osoba może zniechęcić do danej marki/produktu/sklepu ok. 100 osób. A nawet w Polsce klienci są coraz bardziej świadomi i wybredni. "Jechanie na opinii" jest dobre w szkole podstawowej, nie w życiu i biznesie. Nie na dłuższą metę.
No musze przyznać, że na mnie podziałało...Doris, kiedyś czekałam na Twoją wiadomość o paczce na którą czekałaś (własnie ze sklepu u Radka), bo sama zastanawiałam się nad zakupami u tego Pana (szczególnie zainteresowały mnie odżywki 1 litrowe) a w momencie gdy napisałaś że konsystencja jedwabiu jest podejrzana a w dodatku te ulotki do jedwabiu "latały" po paczce swobodnie - odrazu się zraziłam...

Skoro niektórzy sprzedawcy na Allegro mogą mieć 100%pozytywów ( a sprzedają głównie jedwab) a inne po 150 negatywów (tak jak Najtaniej__2004. Swoją drogą zastanawiam się nad fenomenem tego Pana - chyba najbardziej podejrzany sprzedawca na allegro a sprzedaje najwięcej jedwabiu )to chyba coś tu jednak nie gra...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 21:20   #138
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

mimo waszych przykrych historii ja nadal tam (u radka) będę kupować jedwab, bo jak do tej pory nie mam do niego żadnych zastrzeżeń
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 21:36   #139
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
mimo waszych przykrych historii ja nadal tam (u radka) będę kupować jedwab, bo jak do tej pory nie mam do niego żadnych zastrzeżeń
Katio, mieszkasz w tym samym miescie gdzie Pan Radoslaw ma swoj sklep, wiec pewnie nie kupujesz droga internetowa? Idac do sklepu zawsze mozna obejrzec towar zanim sie za niego zaplaci, przez internet jest inaczej... niby mozna reklamowac, ale tylko wtedy jak sprzedawca chce nawiazac kontakt z klientem. Nawet na allegro jest lepiej, bo mozna napisac negatywny komentarz, a jak kupujesz w sklepie internetowym i jestes niezadowolona to co pozostaje?
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona

Edytowane przez lutiana
Czas edycji: 2007-06-11 o 21:38 Powód: dodanie jednego slowa
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-11, 21:39   #140
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
No musze przyznać, że na mnie podziałało...Doris, kiedyś czekałam na Twoją wiadomość o paczce na którą czekałaś (własnie ze sklepu u Radka), bo sama zastanawiałam się nad zakupami u tego Pana (szczególnie zainteresowały mnie odżywki 1 litrowe) a w momencie gdy napisałaś że konsystencja jedwabiu jest podejrzana a w dodatku te ulotki do jedwabiu "latały" po paczce swobodnie - odrazu się zraziłam...

Skoro niektórzy sprzedawcy na Allegro mogą mieć 100%pozytywów ( a sprzedają głównie jedwab) a inne po 150 negatywów (tak jak Najtaniej__2004. Swoją drogą zastanawiam się nad fenomenem tego Pana - chyba najbardziej podejrzany sprzedawca na allegro a sprzedaje najwięcej jedwabiu )to chyba coś tu jednak nie gra...
Jula84 jeszcze nie wypróbowałam wszystkich produktów, które tam kupiłam. Dobrze, że oprócz jedwabiu nie wzięłam nic drogiego. Dam znać jeśli coś jeszcze wyda mi się podejrzane. Chociaż myślę, że reszta będzie OK. Ale sklep dla mnie jest już w tym momencie skreślony. Bo każdemu sprzedawcy mogło się zdarzyć kupić trefny towar i sprzedać go raz, czy dwa razy klientom, ale ta postawa pana właściciela mnie po prostu poraziła! Porządne sklepy wycofują oszukany towar i tyle. Bez gadania.

A Najtaniej_2004 to widać fenomen antyreklamy . Nieważne jak mówią - ważne aby mówili...

A tak w ogóle to mi włosy bardzo zaczęły wypadać i swędzi mnie skóra głowy. Wypadanie może być od farbowania (chociaż po Marion nigdy aż tak nie miałam) ale swędzenie - ostatnio używałam tylko tego felernego jedwabiu (chcę go jak najszybciej zużyć) i odżywki Avon (mam ją po raz pierwszy więc jest głównym podejrzanym). Ciekawe czym to rozcieńczyli bo teraz nieco boję się tego używać . A szkoda, bo pachnie ładnie i mam jeszcze 3, czy 4 buteleczki.. Myślicie, że można bezpiecznie używać takiego rozcieńczonego?

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2007-06-11 o 23:11
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 22:10   #141
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

nie ma za co
to ja dziekuje za zgloszenia zlych postow
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 23:36   #142
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jula84 jeszcze nie wypróbowałam wszystkich produktów, które tam kupiłam. Dobrze, że oprócz jedwabiu nie wzięłam nic drogiego. Dam znać jeśli coś jeszcze wyda mi się podejrzane. Chociaż myślę, że reszta będzie OK. Ale sklep dla mnie jest już w tym momencie skreślony. Bo każdemu sprzedawcy mogło się zdarzyć kupić trefny towar i sprzedać go raz, czy dwa razy klientom, ale ta postawa pana właściciela mnie po prostu poraziła! Porządne sklepy wycofują oszukany towar i tyle. Bez gadania.

A Najtaniej_2004 to widać fenomen antyreklamy . Nieważne jak mówią - ważne aby mówili...

A tak w ogóle to mi włosy bardzo zaczęły wypadać i swędzi mnie skóra głowy. Wypadanie może być od farbowania (chociaż po Marion nigdy aż tak nie miałam) ale swędzenie - ostatnio używałam tylko tego felernego jedwabiu (chcę go jak najszybciej zużyć) i odżywki Avon (mam ją po raz pierwszy więc jest głównym podejrzanym). Ciekawe czym to rozcieńczyli bo teraz nieco boję się tego używać . A szkoda, bo pachnie ładnie i mam jeszcze 3, czy 4 buteleczki.. Myślicie, że można bezpiecznie używać takiego rozcieńczonego?
Tez chcialabym wiedziec, ten rozcienczony kosmetyk, ktory kupilam tez stoi bo nie mam odwagi go uzywac. Na moj gust po zapachu bardzo mocno czuc alkoholem, ale czy to tym jest rozcienczony to nie mam pojecia
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 07:20   #143
nasty_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

No właśnie, alkohol.. spirytus dla cery jest niezbyt dobry, wysusza itd, więc jak by wlali do jedwabiu, myślę że też nie było by za dobre.. ja bym nie ryzykowała, szczególnie że kupuję go po to, żeby zregenerować troszkę moje przesuszone włosy, a nie bardziej im zaszkodzić
nasty_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 07:22   #144
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

No spora ilość alkoholu w jedwabiu chyba może zaszkodzić...a już na pewno nie pomoże...
Doris, ja też się własnie uprzedziłam do tego sklepu u Radka, jak poczytalam opinie klientek, jak wygląda kwestia reklamacji u tego Pana. To jakaś porażka w ogóle!
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 10:25   #145
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
No spora ilość alkoholu w jedwabiu chyba może zaszkodzić...a już na pewno nie pomoże...
Doris, ja też się własnie uprzedziłam do tego sklepu u Radka, jak poczytalam opinie klientek, jak wygląda kwestia reklamacji u tego Pana. To jakaś porażka w ogóle!
No ja mam to samo Jula84. Ja rozumiem wszystko: że może być coś nie tak z opakowaniem, że felerna sztuka się trafi. To się może zdarzyć każdemu i to by mnie do tego sklepu nie zniechęciło. Ale jeśli sprzedawca wie, że sprzedaje towar nie odpowiadający opisowi i standartom... W tym momencie sprzedawca pokazuje swoją "klasę". Ale nawet wtedy jeszcze jest czas aby to naprawić - ktoś kto chce zachować twarz, może to zrobić: przeprosić, opłacić przesyłkę zwrotną, wycofać felerny towar. A ten od wszystkiego umywa ręce, a nawet - jak tu pisała lutiana - zarzuca wręcz klientce kłamstwo, mydli nam oczy. No, niestety - wyrobili sobie dobrą opinię i chyba już im nie zależy na każdym kliencie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 10:28   #146
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

O ho...
Ale mi zrobiłyście pranie mózgu.
Właśnie miałam zamawiać 3 butle 300 ml jedwabiu na allegro, a tu takie rewelacje.
Nie wiem teraz co robić, bo w fryzjerskim jedna butla jedwabiu kosztuje 120 zł a na allegro ok 60-70 zł.
Czy jest może jakaś dobra duszyczka, która mi powie kto ma dobry jedwab? Od kogo brać?

P.S. Ja bym nigdy nie wpadła na to że ktoś coś rozcieńcza
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 14:51   #147
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

@ _Ya
nie wiem, czy u mojej sprzedawczyni znajdziesz produkty, które cię interesują (za dużo ich nie ma), ale od grabci78 http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=2934416 kosmetyki i żelazko zamawiałam (kosmetyki 3x, żelazko 1x ) i z czystym sumieniem mogę polecić. życzliwie, szybko i profesjonalnie.
jeśli masz jakieś problemy z podjęciem decyzji - grabcia odpowie na wątpliwości na gg
(pod nickiem ukrywa się małżeństwo prowadzące sklep z profesjonalnymi akcesoriami kosmetycznymi)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2007-08-10 o 14:52 Powód: link
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 15:52   #148
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

ale jedwab w wiekszych butlach jest podobno dobry, gesty i zabezpieczony sreberkiem
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 17:39   #149
Morganah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 66
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Piszecie że od podrabianych biosilków czuć alkoholem to jak je odróżnić od tych dobrych skoro alkohol pierwotnie znajduje się w ich składzie?
Morganah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 11:28   #150
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Dziewczyny dziękuję za rady
Przejrzałam allegro i najwięcej sprzedaje allegrowicz "fryzdom" czy jakoś tam. Niestety, ale ten sprzedawca nie jest dla mnie wiarygodny.

grabci78 nie ma takich dużych opakowań, a ja chce kupić duże, żebym miała do końca życia

Chyba zaryzykuje i zamówię z tej aukcji: http://allegro.pl/item224752077_bios..._polecam_.html
Co o tym myślicie?
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.