Mamy majówki 2023 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-13, 15:48   #121
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Mamy majówki 2023

Adity, jak się czujesz? Byłaś w szpitalu?

Ja za to zrobiłam Nifty Pro, jeszcze przed prenatalnymi. Wyniki ponoć mają być do 10 dni roboczych maksymalnie, ale przychodnia, w której robiłam test, zwykle dostaje je wcześniej. Jedyne co, to wynik przyjdzie na maila przychodni, a nie mojego. Ale będą dzwonić po otrzymaniu wyniku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 13:18   #122
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy majówki 2023

Hey
nie jeszcze w szpitalu nie byłam. Tak jak wcześniej mówiłam czekam na samoistne poronienie, ale jak na razie nic się nie dzieje. W poniedziałek idę jeszcze do ginekologa i zobaczę co powie. W razie czego wezmę skierowanie do szpitala i plan jest że jak się nic nie zacznie to w kolejny poniedziałek chciałabym się zgłosić do szpitala.
Czuję się generalnie dobrze, psychicznie na razie też jest w porządku.

Mam nadzieje że Twoje wyniki wyjdą dobrze
Adity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 13:25   #123
patrycjaa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 31
Dot.: Mamy majówki 2023

Adity, podziwiam Cię że dajesz radę.

Farfarae, daj znać jak wyniki. Tu w Norwegii ciężko zrobić jakiekolwiek dodatkowe badania, chyba ze jest się trochę straszą mamą, a jak już jest jakaś klinika która je przeprowadza to kosztuje nieziemskie pieniądze. Pozostaje tylko mieć nadzieje ze wszystko będzie dobrze.

Ja dziś byłam na USG i wszystko Ok. 9t+1dz, wiec w sumie idealnie licząc od ostatniego okresu. Wielka ulga ostatnio coś już zaczęłam tez jeść, ale dalej w sumie jest z tym kiepsko i narazie jestem na L4. Mam nadzieje niedługo wrócić chociaż na pół etatu do pracy bo zwariować idzie w domu, ale co zrobić jak się tak człowiek beznadziejnie czuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
patrycjaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-17, 09:37   #124
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Hey
nie jeszcze w szpitalu nie byłam. Tak jak wcześniej mówiłam czekam na samoistne poronienie, ale jak na razie nic się nie dzieje. W poniedziałek idę jeszcze do ginekologa i zobaczę co powie. W razie czego wezmę skierowanie do szpitala i plan jest że jak się nic nie zacznie to w kolejny poniedziałek chciałabym się zgłosić do szpitala.
Czuję się generalnie dobrze, psychicznie na razie też jest w porządku.

Mam nadzieje że Twoje wyniki wyjdą dobrze

Daj znać, jak tam wizyta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjaa93 Pokaż wiadomość
Adity, podziwiam Cię że dajesz radę.

Farfarae, daj znać jak wyniki. Tu w Norwegii ciężko zrobić jakiekolwiek dodatkowe badania, chyba ze jest się trochę straszą mamą, a jak już jest jakaś klinika która je przeprowadza to kosztuje nieziemskie pieniądze. Pozostaje tylko mieć nadzieje ze wszystko będzie dobrze.

Ja dziś byłam na USG i wszystko Ok. 9t+1dz, wiec w sumie idealnie licząc od ostatniego okresu. Wielka ulga ostatnio coś już zaczęłam tez jeść, ale dalej w sumie jest z tym kiepsko i narazie jestem na L4. Mam nadzieje niedługo wrócić chociaż na pół etatu do pracy bo zwariować idzie w domu, ale co zrobić jak się tak człowiek beznadziejnie czuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wyniki będą chyba w tym tygodniu, czekam z niecierpliwością. Dziś byłam na takiej szybkiej rutynowej wizycie z pakietu i wszystko ok, miałam błyskawiczne usg (już przez brzuch!, mam 11t+3d) i jest tętno, i ruchy. A 27.10 mam prenatalne, krew do badań już mam pobraną.

Super, że u Ciebie wszystko ok. Wyobrażam sobie, że koszty jakichś dodatkowych badań w Norwegii muszą być kosmiczne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-17, 09:55   #125
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Adity trzymam kciuki, żeby wszystko się samo szybko zaczęło

Farfarae super, że z maluchem wszystko okay! też w zeszłym tygodniu miałam już przez brzuch usg.

Ja się witam w 12tc. Poza spaniem i szybkim męczeniem się wszystko okay. Za tydzień w środę prenatalne, mam nadzieję, że będzie dobrze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-17, 11:14   #126
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Mamy majówki 2023

Kenaya wychodzi na to, że mam prenatalne dzień po Tobie

Ja ze spaniem mam trochę lepiej, nie chce mi się już spać cały dzień, zostało tak naprawdę tylko zmęczenie (męczę się zauważalnie szybciej nawet przy małej aktywności fizycznej typu spacery) i problemy trawienne (mam nieustanny dyskomfort w brzuchu i zaparcia). Plus zaczął mnie bolec kręgosłup w okolicy krzyżowej. Także zawsze coś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-17, 14:46   #127
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Kenaya wychodzi na to, że mam prenatalne dzień po Tobie

Ja ze spaniem mam trochę lepiej, nie chce mi się już spać cały dzień, zostało tak naprawdę tylko zmęczenie (męczę się zauważalnie szybciej nawet przy małej aktywności fizycznej typu spacery) i problemy trawienne (mam nieustanny dyskomfort w brzuchu i zaparcia). Plus zaczął mnie bolec kręgosłup w okolicy krzyżowej. Także zawsze coś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak, mamy dzień po dniu

Ja wczoraj poszłam na nogach do kościoła, w sumie jakieś 3 km w obie strony i wróciłam tak zmęczona jakbym maraton przeszła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-18, 09:08   #128
patrycjaa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 31
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Daj znać, jak tam wizyta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------




Wyniki będą chyba w tym tygodniu, czekam z niecierpliwością. Dziś byłam na takiej szybkiej rutynowej wizycie z pakietu i wszystko ok, miałam błyskawiczne usg (już przez brzuch!, mam 11t+3d) i jest tętno, i ruchy. A 27.10 mam prenatalne, krew do badań już mam pobraną.

Super, że u Ciebie wszystko ok. Wyobrażam sobie, że koszty jakichś dodatkowych badań w Norwegii muszą być kosmiczne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ekstra, że wszystko Ok! Już zaraz drugi trymestr

To zmęczenie chyba jest normalne… niestety. W sumie stworzenie nowego człowieka pochłania mnóstwo energii
Na jaka płeć w ogóle się nastawiacie? Czy nie ma to dla Was znaczenia?

Ja dalej na L4 niestety i jak narazie do końca mca taj zostanie. Zaczynam wariować już w domu najgorzej ze to samopoczucie jest tak okropne ze na nic nie mam siły, nawet posprzątać ani poczytać książkę, No nic w życiu bym się nie spodziewała ze tak może rozłożyć… Ale oby do drugiego trymestru


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
patrycjaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-18, 11:04   #129
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Mąż z synem rozważają tylko opcję kolejnego chłopca. Nie dopuszczają myśli i dziewczynce a ja sama nie wiem, nie nastawiam się na żadną wersję

Ja o dziwo jak ide do pracy to się mobilizuję i czuję się dobrze, a w domu mam siłe tylko leżeć i absolutnie nic mi się nie chce robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-18, 11:26   #130
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Mamy majówki 2023

Mam wyniki NIFTY, bardzo szybko przyszły. Ma być zdrowa dziewczynka Wszystkie ryzyka bardzo niskie, najwyższe było dla Zespołu Downa i wynosiło prawie 1:7 milionów. Dla T18 i T13 mam jeszcze niższe.

Teraz czekam jeszcze na te prenatalne, ale już z większym spokojem.

Jeśli chodzi o płeć, to ja cieszyłbym się tak samo z obu, TŻ jak rozmawialiśmy o staraniach, to bardziej chciał córkę. A oboje mieliśmy przeczucie, że będzie syn, jak widać nietrafione


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kenaya Pokaż wiadomość
Mąż z synem rozważają tylko opcję kolejnego chłopca. Nie dopuszczają myśli i dziewczynce a ja sama nie wiem, nie nastawiam się na żadną wersję

Ja o dziwo jak ide do pracy to się mobilizuję i czuję się dobrze, a w domu mam siłe tylko leżeć i absolutnie nic mi się nie chce robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam dokładnie tak samo, w pracy jakoś zbieram się w sobie i lepiej się czuję. A w domu jestem ledwo żywa. Najgorzej jest mi się obudzić, potem jest ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-18, 13:52   #131
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Mam wyniki NIFTY, bardzo szybko przyszły. Ma być zdrowa dziewczynka Wszystkie ryzyka bardzo niskie, najwyższe było dla Zespołu Downa i wynosiło prawie 1:7 milionów. Dla T18 i T13 mam jeszcze niższe.

Teraz czekam jeszcze na te prenatalne, ale już z większym spokojem.

Jeśli chodzi o płeć, to ja cieszyłbym się tak samo z obu, TŻ jak rozmawialiśmy o staraniach, to bardziej chciał córkę. A oboje mieliśmy przeczucie, że będzie syn, jak widać nietrafione


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------




Ja mam dokładnie tak samo, w pracy jakoś zbieram się w sobie i lepiej się czuję. A w domu jestem ledwo żywa. Najgorzej jest mi się obudzić, potem jest ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gratulacje! Kamień z serca w takim razie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-19, 08:13   #132
patrycjaa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 31
Mamy majówki 2023

Farfarae, super ze wyniki już są i ze dobre!! I fajnie, ze znasz już płeć
Dobrze, ze mobilizujecie się do pracy przynajmniej czas szybko leci, a po pracy można odpocząć.
Ja myślę o dziewczynce, no ale zobaczymy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
patrycjaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-19, 08:54   #133
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Mamy majówki 2023

Dzięki dziewczyny, naprawdę odetchnęłam. Teraz czekam na prenatalne, ale już bardziej na spokojnie. Na ostatnim usg anatomicznie wszystko było ok, więc zakładam, że wyniki będą dobre

Będę się musiała starać, żeby nie popłynąć z wyprawką dla dziewczynki, te ubranka są takie słodkie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-19, 19:28   #134
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

To fakt, zawsze jak szukałam czegoś dla synka to te dla dziewczynek były ładniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 15:21   #135
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Adity jak tam u Ciebie? Co powiedział lekarz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-24, 18:45   #136
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez kenaya Pokaż wiadomość
Adity jak tam u Ciebie? Co powiedział lekarz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej dzięki że pytasz. Tydzień temu lekarz potwierdził obumarcie zarodka i dał skierowanie do szpitala. Niestety samo się nic nie zaczęło i dzisiaj byłam w szpitalu, zarejestrowali mnie i jutro przyjmują rano na oddział. Najprawdopodobniej najpierw będzie próba wywołania poronienia tabletkami, jak to nic nie da to nie obejdzie się bez zabiegu łyżeczkowania.

A Wy dziewczyny jak się czujecie? Rośniecie ?

Edytowane przez Adity
Czas edycji: 2022-10-24 o 18:46
Adity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-24, 21:47   #137
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

O raju, miałam nadzieję, że jednak obejdzie się bez szpitala. A to nie jest niebezpieczne tak długo chodzić z martwym zarodkiem, czy to jeszcze było na tyle wcześnie, że nie zagraża Twojemu zdrowiu? Przepraszam, jeśli to zbyt intymne pytanie...

Ja pojutrze mam prenatalne, czekam już z niecierpliwością. Na razie ok 1kg na plusie i mam nadzieję, że jeszcze długo tak pozostanie bo jednak startowałam z nadwyżką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 09:36   #138
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez kenaya Pokaż wiadomość
O raju, miałam nadzieję, że jednak obejdzie się bez szpitala. A to nie jest niebezpieczne tak długo chodzić z martwym zarodkiem, czy to jeszcze było na tyle wcześnie, że nie zagraża Twojemu zdrowiu? Przepraszam, jeśli to zbyt intymne pytanie...

Ja pojutrze mam prenatalne, czekam już z niecierpliwością. Na razie ok 1kg na plusie i mam nadzieję, że jeszcze długo tak pozostanie bo jednak startowałam z nadwyżką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spokojnie, nie przeszkadzają mi takie pytania. Pierwszy lekarz powiedział że spokojnie do 10 dni mogę czekać, jak byłam w zeszły pon u drugiego to się pytałam czy jeszcze tydzień mogę poczekać to powiedział że tak ale jakby wystąpiły jakies obiawy typu nieprzyjemne uplawy, gorączka to od razu do szpitala
Adity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 12:07   #139
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Rozumiem, dzięki za odpowiedź⚘️ trzymam kciuki, żeby wszystko poszło jak najlepiej!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-25, 15:34   #140
mrookuu
Raczkowanie
 
Avatar mrookuu
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 103
Dot.: Mamy majówki 2023

Cześć dziewczyny, jak się czujecie? Ja dostałam tabletki na wymioty i jest dużo lepiej, ale wciąż czuje się kiepsko.
Wlasnie wróciłam od lekarza, fasol ma już 5cm i fika koziołki Za tydzień prenatalne, ale lekarz dziś powiedział, że wygląda to bardzo dobrze

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
mrookuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 18:44   #141
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Mamy majówki 2023

Hej, ja też czekam na prenatalne - mam w czwartek. Z ostatniego usg dzidzia wyszła o parę dni starsza niż z poprzednich, jestem ciekawa, jak będzie na prenatalnych. Dzięki temu NIFTy jestem już spokojniejsza.

Samopoczucie mam mocno średnie. W zeszłym tygodniu miałam zaległy urlop, a teraz wróciłam do pracy i ledwo żyję. Przychodzę do domu, śpię, budzę się na jedzenie i znowu śpię. Także rozważam l4 od kolejnej wizyty.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 19:16   #142
mrookuu
Raczkowanie
 
Avatar mrookuu
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 103
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Hej, ja też czekam na prenatalne - mam w czwartek. Z ostatniego usg dzidzia wyszła o parę dni starsza niż z poprzednich, jestem ciekawa, jak będzie na prenatalnych. Dzięki temu NIFTy jestem już spokojniejsza.

Samopoczucie mam mocno średnie. W zeszłym tygodniu miałam zaległy urlop, a teraz wróciłam do pracy i ledwo żyję. Przychodzę do domu, śpię, budzę się na jedzenie i znowu śpię. Także rozważam l4 od kolejnej wizyty.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie dokładnie ta sama sytuacja, kilka dni dzidzia większa. Ojej współczuję , ja jestem już dawno na l4, nie byłabym w stanie pracować...

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
mrookuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 19:54   #143
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez mrookuu Pokaż wiadomość
U mnie dokładnie ta sama sytuacja, kilka dni dzidzia większa. Ojej współczuję , ja jestem już dawno na l4, nie byłabym w stanie pracować...

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka

Ja nie chciałam mówić nikomu przed 12 tygodniem i nadal uważam, że to była dobra decyzja, ale co się wymęczyłam w tym pierwszym trymestrze, to moje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 17:03   #144
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez kenaya Pokaż wiadomość
O raju, miałam nadzieję, że jednak obejdzie się bez szpitala. A to nie jest niebezpieczne tak długo chodzić z martwym zarodkiem, czy to jeszcze było na tyle wcześnie, że nie zagraża Twojemu zdrowiu? Przepraszam, jeśli to zbyt intymne pytanie...

Ja pojutrze mam prenatalne, czekam już z niecierpliwością. Na razie ok 1kg na plusie i mam nadzieję, że jeszcze długo tak pozostanie bo jednak startowałam z nadwyżką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kenaya, i jak na prenatalnych?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 18:46   #145
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Wróciłam właśnie do domu po badaniach. Wszystko w porządku, anatomicznie okay, ale lekarz stwierdził, że jest za wcześnie żeby stwierdzić kto tam mieszka. Porównałam sobie właśnie prenatalne dzisiejsze z tymi sprzed 6 lat i wyniki są bardzo podobne, nawet dokładnie ten sam tydzień i dzień ciąży terminy różnią się o 2 dni🤣 teraz mam na 1.05, a z synkiem na 3.05

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 05:31   #146
patrycjaa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 31
Mamy majówki 2023

Super, ze wszystko u Was Ok!
Kenaya ale fajnie ze prawie ten sam dzień co w pierwszej ciazy ciekawe, kiedy wyjdzie Ci poród.. może to jakaś ważna data dla Ciebie podświadomie i dlatego tak? Zawsze mnie ciekawią takie rzeczy

U mnie wszystko Ok, jutro idę do lekarza i zobaczymy co z L4, bardzo chce wrócić do pracy i myślę ze na jakieś 3h dziennie dam na pewno radę już i tak pewnie będę pracować z domu. Samopoczucie i mdłości / wymioty u mnie zmieniają się z dnia na dzień, ale na pewno jest lepiej niż było i już prawie nadrobiłam stracone kilogramy tęskni mi się do ludzi i świata bo ostatni miesiąc spędziłam w domu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
patrycjaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 07:06   #147
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez patrycjaa93 Pokaż wiadomość
Super, ze wszystko u Was Ok!
Kenaya ale fajnie ze prawie ten sam dzień co w pierwszej ciazy ciekawe, kiedy wyjdzie Ci poród.. może to jakaś ważna data dla Ciebie podświadomie i dlatego tak? Zawsze mnie ciekawią takie rzeczy

U mnie wszystko Ok, jutro idę do lekarza i zobaczymy co z L4, bardzo chce wrócić do pracy i myślę ze na jakieś 3h dziennie dam na pewno radę już i tak pewnie będę pracować z domu. Samopoczucie i mdłości / wymioty u mnie zmieniają się z dnia na dzień, ale na pewno jest lepiej niż było i już prawie nadrobiłam stracone kilogramy tęskni mi się do ludzi i świata bo ostatni miesiąc spędziłam w domu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie jest to dla mnie ważna data, ale śmieje się, że może ja mogę zajść w ciąże tylko raz w roku w sierpniu o tą ciąże staraliśmy się ponad 2.5 roku z małą przerwą.
Co do L4 to ja chcę pracować do końca roku i w styczniu już wziać zwolnienie.

Farfarae trzymam kciuki za dzisiejsze prenatalne! A Tobie Patka, żeby się udało wrócić choćby na kilka godzin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 17:17   #148
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Mamy majówki 2023

Ja melduję, że moje prenatalne wyszły ok Ryzyka niskie, skorygowane ryzyko ZD to 1:11000, a pozostałych trisomii jeszcze niższe. Lekarz nic nie mówił o płci, ale z NIFTy wyszła dziewczynka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 18:04   #149
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Ja melduję, że moje prenatalne wyszły ok Ryzyka niskie, skorygowane ryzyko ZD to 1:11000, a pozostałych trisomii jeszcze niższe. Lekarz nic nie mówił o płci, ale z NIFTy wyszła dziewczynka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fantastycznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 18:59   #150
mrookuu
Raczkowanie
 
Avatar mrookuu
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 103
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Ja melduję, że moje prenatalne wyszły ok Ryzyka niskie, skorygowane ryzyko ZD to 1:11000, a pozostałych trisomii jeszcze niższe. Lekarz nic nie mówił o płci, ale z NIFTy wyszła dziewczynka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Uff to świetnie jej jak mi się marzy dziewczynka. W mojej rodzinie sami chłopcy...

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
mrookuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-17 16:18:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.