Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-24, 19:37   #121
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Mariatta, jakie hobby?

A co do introwertyzmu. Już nie wiem, czy to jeden z jego przejawów, czy ja po prostu leniwa jestem, ale często ktoś coś pisze na wizażu, gdzie mam jakieś zdanie wyrobione i mogłabym zabrać głos, ale zaczynam myśleć: "aaaa tam, będę coś pisać....". I nie piszę
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 19:44   #122
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Mariatta, jakie hobby?

A co do introwertyzmu. Już nie wiem, czy to jeden z jego przejawów, czy ja po prostu leniwa jestem, ale często ktoś coś pisze na wizażu, gdzie mam jakieś zdanie wyrobione i mogłabym zabrać głos, ale zaczynam myśleć: "aaaa tam, będę coś pisać....". I nie piszę
Gry planszowe
Wiesz, ja na forum akurat juz tak nie mam, ale rozumiem o czym mówisz, przed wizażem udzielałam sie na dwóch innych i tam się tego oduczyłam.
__________________
Kto czyta żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce; na jeden żywot jest skazany.

Józef Czechowicz
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 19:48   #123
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Cytat:
Napisane przez emciu Pokaż wiadomość
Dopisze sie chyba i ja
U mnie zawsze sie tak konczy, a gdy nagle ktos zapyta 'i co nam powiesz?' lub 'co nic nie mowisz?' to zazwyczaj mam ochote uciec, nie znosze tego, gdy jest napiecie takie a wszystkie oczy skupiaja sie wlasnie na Tobie oczekujac co Ciekawego powiesz
Dokładnie A wtedy jak na złość nic mądrego nie przychodzi do głowy.
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 21:14   #124
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

moge dolaczyc?
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 21:49   #125
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Cytat:
Napisane przez sylwusiach Pokaż wiadomość
moge dolaczyc?
Czeeeeść Witamy!
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 22:08   #126
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Cytat:
Napisane przez izus1990 Pokaż wiadomość
Dokładnie A wtedy jak na złość nic mądrego nie przychodzi do głowy.
Bo i pytanie samo w sobie jest głupie, takie z rodzaju "no i co tak siedzisz", "no i co tak patrzysz". A pada zwykle wtedy, kiedy ktoś nie ma pomysłu na ciekawą rozmowę ale jednocześnie milczeć nie potrafi i cisza jest dla niego czymś nienormalnym.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 22:22   #127
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Dobry wieczor, mozna?

Sama nie wiem czy jestem introwertykiem. Raczej nigdy nie bylam fanka okreslania ludzi, czy ich cech. Kazdy jest dziwny na swoj sposob i to mi wystarcza .

Jestem osoba smialo, odwazna. Nie ma wielu rzeczy, ktorych sie boje.
Kiedys uwielbialam gdzies wychodzic. Od jakiegos czasu lubie po prostu posiedziec na dupie w dresiku, zaparzyc sobie earl grey'a, wlaczyc Sinatre i sie poobijac. Rozleniwilam sie bardzo i w sumie dobrze mi z tym. Troche sie odcielam od dawnych znajomych. Rozmowa z ludzmi czesto mnie meczy, zaczynam sie nudzic i myslami dryfuje w kierunku mojego dresiku .
Coraz mniej lubie ludzi chyba. Troche mnie to martwi, ale nie walcze z tym. Wszystkie znajomosci staja sie powierzchowne, plytkie, ludzie zarozumiali, myslacy tylko o sobie. Ciezko obecnie znalezc interesujaca osobe. Stad moja pasja do wlasnego towarzystwa .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-04-24 o 22:25
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 22:32   #128
stokrotkaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar stokrotkaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 897
Odp: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Dołączam się :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
1.01.2008






stokrotkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 23:57   #129
bambarylla
Rozeznanie
 
Avatar bambarylla
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z hołdy
Wiadomości: 559
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Dobry wieczór, można?

Nie będę opisywać jaka jestem, wystarczy wejść na wikipedię i w rozdziale "Cechy introwertyków" jestem opisana właśnie ja (tylko z tymi wynikami na studiach jest inaczej ): pl.wikipedia.org/wiki/Introwersja .

Jedyne co mi przeszkadza to to, że baaardzo długo otwieram się przed ludźmi. Mimo że kogoś lubię to nie potrafię wyjść ze skorupy. W październiku zaczęłam studia, mam fajną małą grupę (oczywiście sami ekstrawertycy, jak wszędzie), a tak swobodnie zaczęłam gadać z nimi dopiero tydzień temu, podczas wycieczki.

Denerwuje mnie to, że mama nie potrafi zrozumieć tego, że nie lubię towarzystwa... Wszyscy wokół otwarci, rozmowni, lubią się spotykać, tylko ja jestem jakaś inna

Kiedyś byłam z tej grupy nieśmiałych introwertyków, teraz należę do tej drugiej. Wystarczyło mnie rzucić kilka razy na głęboką wodę
__________________
"Ludzie są jak skarpetki - nie każdy ma parę i jeśli się nie myją, to śmierdzą."
bambarylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 06:32   #130
Suivi
Zadomowienie
 
Avatar Suivi
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 350
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Witam nowe dziewczyny

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Mariatta, jakie hobby?

A co do introwertyzmu. Już nie wiem, czy to jeden z jego przejawów, czy ja po prostu leniwa jestem, ale często ktoś coś pisze na wizażu, gdzie mam jakieś zdanie wyrobione i mogłabym zabrać głos, ale zaczynam myśleć: "aaaa tam, będę coś pisać....". I nie piszę
Mam podobnie. Czasami nawet włączam okienko i coś piszę, ale potem rezygnuję Ale ogóle lubię poznawać i rozmawiać z ludźmi przez internet. A w realnym życiu jakoś nie mam na to ochoty.

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40479940]Dobry wieczor, mozna?

Sama nie wiem czy jestem introwertykiem. Raczej nigdy nie bylam fanka okreslania ludzi, czy ich cech. Kazdy jest dziwny na swoj sposob i to mi wystarcza .

Jestem osoba smialo, odwazna. Nie ma wielu rzeczy, ktorych sie boje.
Kiedys uwielbialam gdzies wychodzic. Od jakiegos czasu lubie po prostu posiedziec na dupie w dresiku, zaparzyc sobie earl grey'a, wlaczyc Sinatre i sie poobijac. Rozleniwilam sie bardzo i w sumie dobrze mi z tym. Troche sie odcielam od dawnych znajomych. Rozmowa z ludzmi czesto mnie meczy, zaczynam sie nudzic i myslami dryfuje w kierunku mojego dresiku .
Coraz mniej lubie ludzi chyba. Troche mnie to martwi, ale nie walcze z tym. Wszystkie znajomosci staja sie powierzchowne, plytkie, ludzie zarozumiali, myslacy tylko o sobie. Ciezko obecnie znalezc interesujaca osobe. Stad moja pasja do wlasnego towarzystwa .[/QUOTE]

No właśnie ja też mam takie myśli, że po prostu przestaje lubić ludzi. Też mnie to martwi, ale nawet nie umiem z tym walczyć. Ciężko się zmuszać do takich rzeczy...
__________________

Suivi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 07:53   #131
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Cytat:
Napisane przez izus1990 Pokaż wiadomość
pielęgniarstwo egzotyczne połączenie. Zdaję sobie z tego sprawę.

siostrzyczko ja już wykształcona piguła... ale połaczenie niebanalne.. myslałam że ty coś z biomechaniką, albo cuś.. a tu takie buty!

ja mam podobnie... faktycznie udzielam sie na jednym / dwóch wątkach.. bo czytam, czytam i jakoś wydaje mi sie że mój głos nie jest w rozmowie ważny!
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 08:09   #132
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
ja mam podobnie... faktycznie udzielam sie na jednym / dwóch wątkach.. bo czytam, czytam i jakoś wydaje mi sie że mój głos nie jest w rozmowie ważny!
No właśnie ja mam podobnie I podczas rozmowy na żywo również, ożywiona dyskusja, może i mogłabym coś powiedzieć, ale po co, każdy coś mówi, rozmowa rozwinięta, nie ma potrzeby, żeby ją jakoś podtrzymać, więc po co się odzywać...

I oczywiście na zajęciach na studiach również jestem z tych milczących osób

Jak Wam mijają te piękne dni? Ja jestem trochę w szoku spowodowanej taką pogodą, bo dopiero co schowałam kurtkę zimową, a tu już w balerinkach i rajstopach jest mi gorąco Te 20 stopni, które jest, czuję bardzo, a przecież to wiosenne liczby.
Wiosnę kocham, za latem nie przepadam, więc obawiam się, że za chwilę będzie takie hardkorowe lato...
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 08:35   #133
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

kochane.. w liceum, gdyby nie to że chodziłam na korepetycje z matmy do mojej nauczycielki, pewnie bym nie zdała ! przy tablicy nemo; a u niej w domu sama wszystko ładnie umiałam rozwiązywać... po prostu strach przed klasą i odpowiedzią mnie męczył...
dlatego cieszyłam sie ze na studiach były same testy!

uwielbiam wiosnę / lato / jesień! a kurtkę i buty zimowe daaawno schowałam w głąb szafy! ja z tych gorących.
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!

Edytowane przez Mustique
Czas edycji: 2013-04-25 o 08:36
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 08:41   #134
Suivi
Zadomowienie
 
Avatar Suivi
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 350
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

U mnie dzisiaj dosyć pochmurno i deszczowo, a zaraz wychodzę do szkoły...
Ja w czerwcu będę miała ustne zaliczenia semestralne, ale na szczęście tylko jedna osoba będzie pytać i w dodatku nauczyciel, który nas uczy. Trochę gorzej będzie wyglądać to na pracowniach, bo to nie tylko odpowiedź ustna, ale i praktyka, ale jakoś trzeba dać radę
__________________

Suivi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 08:54   #135
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

dasz radę
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 08:57   #136
Suivi
Zadomowienie
 
Avatar Suivi
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 350
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
dasz radę
Dzięki W sumie to nawet lepsze od pisemnego, bo zawsze można polać wodę
Dobra, w takim razie lecę, miłego dnia dziewczyny
__________________

Suivi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 09:19   #137
PorannaMgla
Raczkowanie
 
Avatar PorannaMgla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 255
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
No właśnie ja mam podobnie I podczas rozmowy na żywo również, ożywiona dyskusja, może i mogłabym coś powiedzieć, ale po co, każdy coś mówi, rozmowa rozwinięta, nie ma potrzeby, żeby ją jakoś podtrzymać, więc po co się odzywać...

I oczywiście na zajęciach na studiach również jestem z tych milczących osób


Jak Wam mijają te piękne dni? Ja jestem trochę w szoku spowodowanej taką pogodą, bo dopiero co schowałam kurtkę zimową, a tu już w balerinkach i rajstopach jest mi gorąco Te 20 stopni, które jest, czuję bardzo, a przecież to wiosenne liczby.
Wiosnę kocham, za latem nie przepadam, więc obawiam się, że za chwilę będzie takie hardkorowe lato...
Mam dokładnie tak samo
W ogóle w towarzystwie więcej niż 2 słabo znanych mi osób jakoś krępuję się odzywać. A w większym towarzystwie, nawet dobrze mi znanym ginę w toku rozmów.

20 stopni, zazdroszczę. u mnie jest góra 12 i pochmurno
PorannaMgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 09:47   #138
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Cytat:
Napisane przez PorannaMgla Pokaż wiadomość
20 stopni, zazdroszczę. u mnie jest góra 12 i pochmurno
Teraz właściwie nie wiem, ile jest, wczoraj było coś koło tego, więc pewnie i dzisiaj będzie podobnie. Jutro ma być 25 w cieniu
Z jakiej części PL jesteś?
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 10:08   #139
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Też mam często wrażenie, że nikogo nie zainteresuje moja opinia na forum, szczególnie w "gorących" tematach typu religia, śluby czy aborcja, gdzie w kółko przekrzykują się te same osoby. Inna sprawa, że nie czuję potrzeby rzucać innym w twarz swoich poglądów i się dowartościowywać kłótniami.

U mnie też nie jest tak ciepło jak w moim rodzinnym mieście, podobno temperatury są pomiędzy 20 i 25 stopniami w tym tygodniu. Uwielbiam ciepło.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 11:45   #140
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Cytat:
Napisane przez Puola Pokaż wiadomość
Czyżbym znalazła kolejną fankę f1 na wizażu??
Tez go lubię jego teksty są świetne
Tak Jeszcze dosyć świeża ze mnie fanka, bo f1 oglądam i śledzę regularnie dopiero 2. sezon.

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Mariatta, jakie hobby?

A co do introwertyzmu. Już nie wiem, czy to jeden z jego przejawów, czy ja po prostu leniwa jestem, ale często ktoś coś pisze na wizażu, gdzie mam jakieś zdanie wyrobione i mogłabym zabrać głos, ale zaczynam myśleć: "aaaa tam, będę coś pisać....". I nie piszę
Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
No właśnie ja mam podobnie I podczas rozmowy na żywo również, ożywiona dyskusja, może i mogłabym coś powiedzieć, ale po co, każdy coś mówi, rozmowa rozwinięta, nie ma potrzeby, żeby ją jakoś podtrzymać, więc po co się odzywać...

I oczywiście na zajęciach na studiach również jestem z tych milczących osób
Mogę się pod tym podpisać

Cytat:
Napisane przez bambarylla Pokaż wiadomość
Jedyne co mi przeszkadza to to, że baaardzo długo otwieram się przed ludźmi. Mimo że kogoś lubię to nie potrafię wyjść ze skorupy. W październiku zaczęłam studia, mam fajną małą grupę (oczywiście sami ekstrawertycy, jak wszędzie), a tak swobodnie zaczęłam gadać z nimi dopiero tydzień temu, podczas wycieczki.
Mam podobnie.
Przez to moje zamknięcie w sobie, częste milczenie i tylko przysłuchiwanie się dyskusji mam wrażenie, że ja znam już kogoś bardzo dobrze i nazywam go moją koleżanką/kumplem, i tak go w mojej głowie traktuję, ale po jakimś czasie orientuję się, że w drugą stronę to nie działa i dla tego człowieka jestem praktycznie obca, bo przecież prawie się nie odzywam i niewiele o mnie wie


Jesteś fanką Marcinka?


U mnie dzisiaj pochmurnie, od rana nie ma słońca. Ale to dobrze, nie będę miała chęci wyjść na dwór, więc posiedzę w domu i się pouczę
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 12:11   #141
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

[1=640153e4df0157aa7c29548 7ff8c20c42fd57238_65c176d 09c1ac;40486493]

U mnie dzisiaj pochmurnie, od rana nie ma słońca. Ale to dobrze, nie będę miała chęci wyjść na dwór, więc posiedzę w domu i się pouczę[/QUOTE]

Zazdroszcze. U mnie upal.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 12:28   #142
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Cytat:
Napisane przez bambarylla Pokaż wiadomość
Jedyne co mi przeszkadza to to, że baaardzo długo otwieram się przed ludźmi. Mimo że kogoś lubię to nie potrafię wyjść ze skorupy. W październiku zaczęłam studia, mam fajną małą grupę (oczywiście sami ekstrawertycy, jak wszędzie), a tak swobodnie zaczęłam gadać z nimi dopiero tydzień temu, podczas wycieczki.
Mnie się zawsze wydawało, że jestem jednak dość otwarta aż w końcu, po kilku latach znajomości z moją koleżanką usłyszałam od niej: wiesz, znamy się tyle czasu a ja właściwie nic o tobie nie wiem .

Zwykle jednak było tak, że to mi ktoś się zwierzał a nie ja komuś. Też jesteście powiernikami czyichś zmartwień same niewiele opowiadając o sobie?

Introwertyczki, macie wielu znajomych?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 12:51   #143
PorannaMgla
Raczkowanie
 
Avatar PorannaMgla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 255
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Teraz właściwie nie wiem, ile jest, wczoraj było coś koło tego, więc pewnie i dzisiaj będzie podobnie. Jutro ma być 25 w cieniu
Z jakiej części PL jesteś?
Północ

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Mnie się zawsze wydawało, że jestem jednak dość otwarta aż w końcu, po kilku latach znajomości z moją koleżanką usłyszałam od niej: wiesz, znamy się tyle czasu a ja właściwie nic o tobie nie wiem .

Zwykle jednak było tak, że to mi ktoś się zwierzał a nie ja komuś. Też jesteście powiernikami czyichś zmartwień same niewiele opowiadając o sobie?

Introwertyczki, macie wielu znajomych?
Opowiadam dużo w sumie tylko Tż i dobrym koleżankom też się zdarza, ale raczej wolę słuchać, więc często jest tak, że ktoś mi coś opowiada a ja tylko potakuje
PorannaMgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 12:55   #144
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Mnie się zawsze wydawało, że jestem jednak dość otwarta aż w końcu, po kilku latach znajomości z moją koleżanką usłyszałam od niej: wiesz, znamy się tyle czasu a ja właściwie nic o tobie nie wiem .

Zwykle jednak było tak, że to mi ktoś się zwierzał a nie ja komuś. Też jesteście powiernikami czyichś zmartwień same niewiele opowiadając o sobie?

Introwertyczki, macie wielu znajomych?
Tak, prawie zawsze słucham o problemach innych. Sama rzadko mam potrzebę zwierzania się, staram się wszystko "przepracować" w swojej głowie. No i nie przychodzi mi to najłatwiej to całe zwierzanie się.

Mam paru zaufanych przyjaciół z którymi spędzam zazwyczaj czas.
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 13:03   #145
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Introwertyczki, macie wielu znajomych?
troszeczkę mam; choć dużo osób po drodze sie zgubiło, wykruszyło- ale chyba nie ze względu na moją przypadłość- po prostu po szkole nasze drogi sie rozjechały..... dużo znajomych mam poznanych teraz, w ostatnich latach + jedna koleżanka jeszcze z czasów piaskownicy...

wiele osób jest moim przeciwieństwie, ale chyba szanuje że sie zazwyczaj nie odzywam. albo sie przyzwyczaili do tego ja wolę więcej słuchać, a my introwertycy jesteśmy dobrymi słuchaczami..
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 15:40   #146
Suivi
Zadomowienie
 
Avatar Suivi
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 350
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Ja nie mam zbyt wielu znajomych Dwie koleżanki z LO, z którymi urywa mi się kontakt, kilka teraz ze szkoły, ale tylko na tej stopie no i znajomi mojego TŻ to też w sumie moi znajomi, bo wychodzimy razem. Mi to odpowiada
__________________

Suivi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 17:30   #147
Aniolek_18
Raczkowanie
 
Avatar Aniolek_18
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 435
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Witam Można się przyłączyć? Kolejna introwertyczka z Wrocławia się kłania Cieszę się, że powstał taki wątek i tyle osób tu się zgłosiło Zawsze myślałam, że jestem sama z tym problemem Taki świat dziwny, wszędzie głośni, pewni siebie ludzie.
Mam 23 lata, uwielbiam koty. Lubię zaszyć się pod kocem z ulubioną książką i kubkiem kawy Na razie uczę się w szkole policealnej ale planuję rozpocząć też studia w tym roku. Mam nadzieję, że jakoś je przeżyję z moim charakterem :P
__________________
04.08.12
Aniolek_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 17:51   #148
Suivi
Zadomowienie
 
Avatar Suivi
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 350
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Cytat:
Napisane przez Aniolek_18 Pokaż wiadomość
Witam Można się przyłączyć? Kolejna introwertyczka z Wrocławia się kłania Cieszę się, że powstał taki wątek i tyle osób tu się zgłosiło Zawsze myślałam, że jestem sama z tym problemem Taki świat dziwny, wszędzie głośni, pewni siebie ludzie.
Mam 23 lata, uwielbiam koty. Lubię zaszyć się pod kocem z ulubioną książką i kubkiem kawy Na razie uczę się w szkole policealnej ale planuję rozpocząć też studia w tym roku. Mam nadzieję, że jakoś je przeżyję z moim charakterem :P
Witaj Jaki kierunek w policealnej? Bo ja też uczę się w takiej szkole, a w przyszłości planuję studia
__________________

Suivi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 18:08   #149
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość

Introwertyczki, macie wielu znajomych?
Nie. Ale szczerze mówiąc wolę mieć parę sprawdzonych osób, a nie całe mnóstwo nie wiadomo jakich znajomych.
__________________
Kto czyta żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce; na jeden żywot jest skazany.

Józef Czechowicz
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 18:28   #150
Aniolek_18
Raczkowanie
 
Avatar Aniolek_18
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 435
Dot.: Jestem introwertykiem i dobrze mi z tym.

Cytat:
Napisane przez Suivi Pokaż wiadomość
Witaj Jaki kierunek w policealnej? Bo ja też uczę się w takiej szkole, a w przyszłości planuję studia
Hej Administracja, a Ty?
Cytat:
Napisane przez Mariatta Pokaż wiadomość
Nie. Ale szczerze mówiąc wolę mieć parę sprawdzonych osób, a nie całe mnóstwo nie wiadomo jakich znajomych.
dokładnie, mam tak samo
__________________
04.08.12
Aniolek_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-01 12:27:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.