Forum ekspertów Therm Line - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Therm Line

Notka

Forum eksperta Therm Line Zapraszamy na forum Eksperta Therm Line. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu biochemii, technologii żywności i żywienia oraz dietetyki i zdrowego stylu życia.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-03-06, 09:52   #121
paulinak18
Raczkowanie
 
Avatar paulinak18
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 369
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Witam, ja również chciałabym się przyłączyć. Już od dłuższego czasu nosiłam się z zamiarem rozpoczęcia pracy nad samą sobą, ale od 1,5 tygodnia wcieliłam pomysł w życie. Więc stwierdziłam, że TL mi w tym pomoże - mam do zrzucenia ok 15kg i dużą motywację w postaci wymarzonych wakacji i kompana w odchudzaniu w postaci męża! Tak więc mam nadzieję że uda się zakwalifikować do 50 i lato powitać w wymarzonej formie! A na razie zdrowe jedzonko i ćwiczenia
paulinak18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 17:17   #122
aanemone
Raczkowanie
 
Avatar aanemone
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 160
GG do aanemone
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Wiosna to chyba najlepszy czas na start pracy nad sobą (; W sumie każdy moment jest dobry, ale wiosna sama w sobie niesie dużo wsparcia (od terenowych-spacerowo-biegowych możliwości, po powroty zieleninki świeżej ).

Cieszę się, że forum wraca do reaktywacji (: najbardziej lubiłam pamiętniki ze zdjęciami jedzenia, radami itd. Mam nadzieję, że testerki znowu staną na wysokości zadania (:
__________________
'and if the sky falls, mark my words, we'll catch mocking bird' <gwiżdże melodyjnie>

aanemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 06:58   #123
Millerna
Raczkowanie
 
Avatar Millerna
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 41
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

ja już również wysłałam zgłoszenie, choć nie liczę na cud...
Jestem w trakcie pracy nad sobą i każda dodatkowa motywacja jest dla mnie na wagę złota ))
__________________
Do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach...
Millerna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 10:11   #124
izunia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 327
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Hej dziewczyny no i mamy kolejną edycję testowania Therm Line zgłoszenie wysłane, może tym razem się uda bo jakby nie patrzeć jest to bardzoooo fajna motywacja także powodzenia wszystkim
Ja już motywuję się na wszelkie sposoby, pokój mam 'obklejony' w motywacyjnych cytatach lub zdjęciach pięknych, szczupłych dziewczyn i pora przestać jedynie marzyć aby tak wyglądać, czas się ogarnąć, przestać zwalać winę na brak czasu, zmęczenie itp. MUSIMY DAĆ RADĘ
izunia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:11   #125
annuszka901
Raczkowanie
 
Avatar annuszka901
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: okolice Gubina
Wiadomości: 49
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Tez sie zglosilam,i mam nadzieje,ze mi sie uda
Chcialabym,ojjj...bardzo chciala
__________________
Wybieram grupę Black!

annuszka901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 08:09   #126
Millerna
Raczkowanie
 
Avatar Millerna
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 41
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Zobaczymy Dziewczyny, może jak raz nas wezmą )
Powodzenia życzę wszystkim
__________________
Do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach...
Millerna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 12:22   #127
ulamisiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 97
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

mam problem.Dziś kupiłam Therm line forte i tak jak na ulotce wzięłam 2 tabletki 30 minut przed jedzeniem.Niestety od tej pory mam zawroty głowy i uderzenia gorąca.Czy to normalne?
ulamisiula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 13:44   #128
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

ulamisiula, czy pijesz kawę? W jakich ilościch? Czy nie miałaś nigdy kłopotów z nadciśnieniem? Jesli po kilku dniach efekty takie będą się utrzymywać zredukuj porcje do 1 tabletki.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 13:49   #129
iguuana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 21
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Dziewczyny, chciałabym się do was przyłączyć też wysłałam zgłoszenie, zobaczymy co z tego wyjdzie ja mam do zrzucenia kilogramy po dwóch ciążach... Powodzenia Wam życzę
iguuana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 21:42   #130
ulamisiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 97
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez Olimp Labs Pokaż wiadomość
ulamisiula, czy pijesz kawę? W jakich ilościch? Czy nie miałaś nigdy kłopotów z nadciśnieniem? Jesli po kilku dniach efekty takie będą się utrzymywać zredukuj porcje do 1 tabletki.
tak piję kawę 1 czasem 2 filiżanki z mlekiem.Nigdy nie miałam problemów z nadciśnieniem.Zobaczę jeszcze kilka dni może to chwilowe i jutro bedzie lepiej ale powiem szczerze,że się troszkę wystraszyłam
ulamisiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 08:28   #131
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Zostałam wybrana jako recenzentka TL i się zastanawiam jak organizm zareaguje, kiedyś miałam drgawki po jakimś suplemencie z dużą zawartością kofeiny. W dodatku piję codziennie jedną kawę rozpuszczalną z mlekiem, głównie rano. Także co w przypadku złego samopoczucia? Odstawiamy całkowicie czy bierzemy mniejsze ilości?
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 12:51   #132
who_i_am
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 31
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Kupiłam wczoraj Therm line forte i mam pytania:
1.w tygodniu ćwiczę wieczorem - ok 18 - w tym wypadku brać drugą porcję przed obiadem - 14 czy przed ćwiczeniami?
2.w weekendy ćwiczę rano, lub ok południa - brać tabletki przed śniadaniem czy przed ćwiczeniami?
3. Ile godzin przed snem można przyjąć ostatnią dawkę TL Forte?
__________________
zakupoholiczka
who_i_am jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 19:34   #133
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

witam
ja mam pytanie - od stycznia biorę TL Forte z Sinetrolem, po 2 kapsułki rano przed śniadaniem. Na ulotce wyczytałam, ze mogę stosować ten preparat przez 3 miesiące, ponieważ nie łykam 4 szt. dziennie czy mogę stosować go np. przez 6 miesięcy?
Zażywam również L-Karnitynę forte plus na 1/2h przed wysiłkiem, ale 1 tabletkę, a nie 2.

Czy konieczna jest ta przerwa, jeśli tak to na jak długo mam odstawić suplementy?
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 08:37   #134
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;39665293]Zostałam wybrana jako recenzentka TL i się zastanawiam jak organizm zareaguje, kiedyś miałam drgawki po jakimś suplemencie z dużą zawartością kofeiny. W dodatku piję codziennie jedną kawę rozpuszczalną z mlekiem, głównie rano. Także co w przypadku złego samopoczucia? Odstawiamy całkowicie czy bierzemy mniejsze ilości?[/QUOTE]
traxx69, jesli w przeszłości Twój organizm źle reagował na kofeinę zacznij od 2 kapsułek dziennie, zamiast 4. Jeśli nie stwierdzisz powrotu tych objawów, zwieksz dawkę do 4 kapsulek

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez who_i_am Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj Therm line forte i mam pytania:
1.w tygodniu ćwiczę wieczorem - ok 18 - w tym wypadku brać drugą porcję przed obiadem - 14 czy przed ćwiczeniami?
2.w weekendy ćwiczę rano, lub ok południa - brać tabletki przed śniadaniem czy przed ćwiczeniami?
3. Ile godzin przed snem można przyjąć ostatnią dawkę TL Forte?
who_i_am, jesli ćwiczysz bierz drugą porcję Therm Line na pół godziny przed ćwiczeniami. Weekendy weź rano przed cwiczeniami i popołudniu przed obiadem. Jeśli chodzi o wieczór, to nie powinno się przyjmować Therm Line później niż na 4 godziny przed snem.

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
witam
ja mam pytanie - od stycznia biorę TL Forte z Sinetrolem, po 2 kapsułki rano przed śniadaniem. Na ulotce wyczytałam, ze mogę stosować ten preparat przez 3 miesiące, ponieważ nie łykam 4 szt. dziennie czy mogę stosować go np. przez 6 miesięcy?
Zażywam również L-Karnitynę forte plus na 1/2h przed wysiłkiem, ale 1 tabletkę, a nie 2.

Czy konieczna jest ta przerwa, jeśli tak to na jak długo mam odstawić suplementy?
Panna_Ruda, mimo wszystko powinnaś zrobić przerwę po 3 miesiącach. Therm Line wspomaga naturalny proces termogenezy zachodzący w organizmie. Organizm nie powinien być na dłuższą metę do tego przyzwyczajany. Zalecamy więc przerwę po 3 miesiącach, niezależnie od przyjmowanej dawki.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 13:24   #135
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Dostałam się do testowania preparatu i mam pytanie powtarzające się, ponieważ zasiano ziarno niepewności. Czy Thermline forte z Sinetrolem nie wpływa na tabletki antykoncepcyjne? zawiera wyciąg z cytrusów m.in z grejpfrutów .
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 14:03   #136
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

mandragona, przyjmowanie Therm Line nie ma żadnego wpływu na przyswajanie tabletek antykoncepcyjnych i nie zaburza ich działania. Są to produkty o kompletnie różnych składach i działaniu.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 14:09   #137
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

To dobrze
__________________



Edytowane przez mandragona
Czas edycji: 2013-03-12 o 08:46
mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 07:07   #138
Anadiyaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 19
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Jest nas tyle, że na pewno damy radę!
Anadiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 09:50   #139
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Witam serdecznie. Nie jestem pewna czy takie pytanie już padło, ale czy Therm Line Forte można brać w taki sposób: 2 tabletki przed obiadem i 2 tabletki przed wieczornym treningiem? Czy jednak zawsze trzeba brać pierwszą dawkę rano przed śniadaniem?
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 12:08   #140
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Nie jestem pewna czy takie pytanie już padło, ale czy Therm Line Forte można brać w taki sposób: 2 tabletki przed obiadem i 2 tabletki przed wieczornym treningiem? Czy jednak zawsze trzeba brać pierwszą dawkę rano przed śniadaniem?
mariamarysienka, jeśłi trenujesz bierz TL na pół godziny przed treningiem. Jednak nie później niż na około 3-4 godziny przed snem. Jeśli chodzi o śniadanie to nie ma konieczności suplementacji z samego rana. Możesz wziąć TL np przed drugim śniadaniem, około 12.00
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 13:01   #141
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Super W takim razie będę brała o 12:30 przed obiadem i o 17:30 przed treningiem Chodzę spać o 23-24, więc powinno być dobrze
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 09:06   #142
lalicja
Wtajemniczenie
 
Avatar lalicja
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 036
GG do lalicja
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Dziewczyny czy Wy też tak macie że jakieś pół godziny po zażyciu tabletek odczuwacie dyskomfort? Ja mam przez chwilę mdłości i robi mi się słabo, dopiero dzisiaj mogę stwierdzić, że to po wzięciu tabletek, bo wcześniej mogłam zrzucić to na karb np zmiany diety, ale to uczucie występuje zawsze po zażyciu.
__________________
moja Naduleńka










lalicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 11:54   #143
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Witam,

Mam kilka konkretnych pytań do specjalistów, mam nadzieję że uzyskam na nie odpowiedzi

Mianowicie:

1) Biorę Therm Line Forte od tygodnia (równo). Jedyny objaw jaki zauważyłam, to częste uczucie zimna... jak nigdy nie narzekałam np. na zimne dłonie, tak teraz moje dłonie są lodowate. No może nie przez cały dzień, ale przez część dnia na pewno. Wręcz, chwilami trzęsę się z zimna. Czy to normalne?

2) O co chodzi z tą depresją, że nie można brać Therm Line przy depresji?? Ja należę do osób dość nerwowych, szybko wkurzających się, mam huśtawki nastrojów i okropny PMS. Czy mogę mimo to brać TL, czy on podziała na mnie jeszcze gorzej (w dłuższym okresie czasu oczywiście)??
Aha, i jeszcze: który konkretnie składnik odpowiada za tą depresję? Bardzo mnie ciekawi ta kwestia a nigdzie w necie nie ma info, w ulotce też.

3) czy w przypadku, gdy biorę to mniejsze opakowanie (60 kapsułek), które skończy mi się po dwóch tygodniach, powinnam zrobić przerwę np. tydzień zanim rozpocznę następne?

4) Zdarzyło mi się raz, że... ZAPOMNIAŁAM połknąć kapsułki na 30 min przed obiadem. Zjadłam obiad i połknęłam ją po... :P Czy to bardzo źle??

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2013-03-14 o 11:56
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 13:09   #144
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Witam,

Mam kilka konkretnych pytań do specjalistów, mam nadzieję że uzyskam na nie odpowiedzi

Mianowicie:

1) Biorę Therm Line Forte od tygodnia (równo). Jedyny objaw jaki zauważyłam, to częste uczucie zimna... jak nigdy nie narzekałam np. na zimne dłonie, tak teraz moje dłonie są lodowate. No może nie przez cały dzień, ale przez część dnia na pewno. Wręcz, chwilami trzęsę się z zimna. Czy to normalne?

2) O co chodzi z tą depresją, że nie można brać Therm Line przy depresji?? Ja należę do osób dość nerwowych, szybko wkurzających się, mam huśtawki nastrojów i okropny PMS. Czy mogę mimo to brać TL, czy on podziała na mnie jeszcze gorzej (w dłuższym okresie czasu oczywiście)??
Aha, i jeszcze: który konkretnie składnik odpowiada za tą depresję? Bardzo mnie ciekawi ta kwestia a nigdzie w necie nie ma info, w ulotce też.

3) czy w przypadku, gdy biorę to mniejsze opakowanie (60 kapsułek), które skończy mi się po dwóch tygodniach, powinnam zrobić przerwę np. tydzień zanim rozpocznę następne?

4) Zdarzyło mi się raz, że... ZAPOMNIAŁAM połknąć kapsułki na 30 min przed obiadem. Zjadłam obiad i połknęłam ją po... :P Czy to bardzo źle??
Chocolate77, po kolei

1. Therm Line nieznacznie podnosi temperaturę ciała. Zimne dłonie czy stopy nie mają więc z nim nic wspólnego. Wiązalibyśmy to ewentualnie z jakimś przeziebieniem nie związanym z TL

2. Temat depresji po Therm Line to kompletna bzdura z którą niestety stykamy się raz na jakiś czas w Internecie. Zapis o nie przyjmowaniu Therm Line w przypadku osób z takimi skłonościami zawarty na ulotce został z uwagi na fakt, że takie osoby generalnie nie powinny się gwałtownie odchudzać - w żaden sposób - czy to preparatami na odchudzanie, czy restrykcyjną dietą, czy też forsownymi ćwiczeniami. Preparat nie ma absolutnie takiego działania - oparty jest na naturalnych składnikach

3. Nie. Przerwa konieczna jest po 3 miesiącach przyjmowania TL.

4. Nie ma żadnego problemu Ale generalnie powinno się przyjmować TL przed treningiem lub przez posiłkiem
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 09:44   #145
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez Olimp Labs Pokaż wiadomość
Chocolate77, po kolei

1. Therm Line nieznacznie podnosi temperaturę ciała. Zimne dłonie czy stopy nie mają więc z nim nic wspólnego. Wiązalibyśmy to ewentualnie z jakimś przeziebieniem nie związanym z TL

2. Temat depresji po Therm Line to kompletna bzdura z którą niestety stykamy się raz na jakiś czas w Internecie. Zapis o nie przyjmowaniu Therm Line w przypadku osób z takimi skłonościami zawarty na ulotce został z uwagi na fakt, że takie osoby generalnie nie powinny się gwałtownie odchudzać - w żaden sposób - czy to preparatami na odchudzanie, czy restrykcyjną dietą, czy też forsownymi ćwiczeniami. Preparat nie ma absolutnie takiego działania - oparty jest na naturalnych składnikach

3. Nie. Przerwa konieczna jest po 3 miesiącach przyjmowania TL.

4. Nie ma żadnego problemu Ale generalnie powinno się przyjmować TL przed treningiem lub przez posiłkiem

Super, bardzo dziękuję za rozjaśnienie tych kwestii Zwłaszcza z tą depresją - dobrze, że w końcu ktoś jasno i wyraźnie napisał że to bzdury, bo w internecie krążą mrożące krew w żyłach opowieści, a ja od dawna zastanawiałam się ile jest w tym prawdy - bo przecież patrząc na skład preparatu ciężko doszukać się czegokolwiek, co mogłoby w jakiś sposób podziałać źle na psychikę. No, na upartego kofeina może powodować nerwowość u ludzi którzy przedtem na co dzień nie pili dużo kawy i herbaty. Tu, rzeczywiście - mogę uwierzyć że organizm nieprzyzwyczajony do dużych ilości kofeiny może zareagować ogólną "trzęsiawką" i rozdrażnieniem. Ale depresja to przecież co innego...
Tak więc jedynym, co mogło ewentualnie niepokoić, był właśnie ten tajemniczy zapis w ulotce.
Ale teraz już wszystko jasne. Dziękuję!
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 20:31   #146
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez Olimp Labs Pokaż wiadomość
jeśli tylko trenujesz, bierz Therm Line na 30 min przed ćwiczeniami. Preparat znacznie nasili termogenezę w trakcie ćwiczeń - efektywność spalania tkanki tłuszczowej będzie znacznie większa. Dodatkowo, preparat doda Ci energii podczas ćwiczeń, co powinno dać dodatkowy, pozytywny efekt.

W dniach kiedy nie trenujesz, bierz TL na 30 min przed posiłkiem.
Mam pytanie odnośnie tej odpowiedzi.
Otóż trenuję codziennie, ale zdecydowanie jest to pora wieczorna, (ćwiczę między 19 a 21, kładę się spaś około 23), zatem biorę TLF przed posiłkami (jak jest napisane w ulotce) czy zmienić to, bo chciałabym poprawić efektywność spalania tkanki tłuszczowej?
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 09:00   #147
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

bajons, jeśli tylko tak ułożysz treningi, aby brać TL na około 3 godziny przed snem to jak najbardziej. TL brany przed treningiem poprawi jego efektywność.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 09:15   #148
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez Olimp Labs Pokaż wiadomość
bajons, jeśli tylko tak ułożysz treningi, aby brać TL na około 3 godziny przed snem to jak najbardziej. TL brany przed treningiem poprawi jego efektywność.
Dziękuję za odpowiedź, od dziś postaram się właśnie tak robić.
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 12:55   #149
89natalia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Knurów Województwo Śląskie
Wiadomości: 4
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Witam. Mam problem i bardzo chciałabym schudnąć i zastanawiam się nad Therm line tylko nie wiem gdzie moge to kupić i ile kosztuje. Chciałabym schudnąć przynajmniej 10 - 15 kg. Co mogę robic, Czekam na odpowiedz pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Chciałam jeszcze zapytać czy z tym THERM LINE napewno uda mi się schudnąć? Bo juz nie wiem co mam robić aby schudnąć. Próbowałam juz chyba wszystkiego i nic. Na pewno potrzebuje odpowiedniej diety i ćwiczeń może ktoś wie co dokłądnie jeść i jakie ćwiczenia wykonywać?
89natalia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 12:59   #150
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

89Natalia89 - Branie preparatu Thermline plus dieta i ćwiczenia doprowadzą do schudnięcia u mnie już -4kg na wadze Gdzie możesz kupić ? allegro, apteki, zamówienie przez "doz" , ale ja np osobiście od siebie polecam

Przez ten produkt nie mam apetytu, najlepiej mogłabym wcale nie jeść, śpię 7-8h więcej nie mogę i cały dzień jestem pełna energii
__________________



Edytowane przez mandragona
Czas edycji: 2013-03-28 o 13:00
mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.