Herbalife - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-09, 11:30   #121
alcia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: Herbalife ?!

Kurcze moja dietka bedzie w poniedzialek-opoznienia w dostawie Jakos zniose ten czas.
Kiedys odchudzalam sie na cambridge-efekt piorunujacy bo w tydzien 5 kg ale pozniej jak sie rzucilam na lodowke to w 1,5 tygodnia 8 kg do przodu. A na herbalife naprawde trzyma sie wage.
Jestem zdania,ze jak osiagnie sie swoja docelowa wage to nie trzeba odmawiac sobie wszystkiego-nieraz wetne Marsa jak mam ochote na slodkie a to bomba kaloryczna lub zjem paczusia jak mi sie chce ale zawsze bede uwazala ze we wszystkim trzeba zachowac umiar-i nie kg ciastek tylko 1 sztuka a nie do konca zycia oblizywac sie tylko gdy widzi sie cos slodkiego na co ma sie ochote.
czyz nie?
alcia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 13:55   #122
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Herbalife ?!

hej Dziewczyny!
Wczoraj rozmawiałam z koleżanką, która piła koktajle przez ponad rok. Chwaliła je bardzo, no i schudła dośyć dużo.
Ja jednak jestem nieco sceptyczna... czy któraś z was wie jaki jest skład tych produktów, chodzi mi o wszystkie składniki, szczególnie te niebezpieczne, np. barwniki, syntetyczne dodatki smakowe itp.
Na stronie internetowej trudno znaleść dokładne dane.

Chciałabym dowiedzieć się czy jest to w 100% bezpieczna diata... koleżanka jest w ciąży!
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 13:59   #123
paulik
Raczkowanie
 
Avatar paulik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Dot.: Herbalife ?!

no to dobrze, poniedzialek jest dobrym dniem do poczatku diety, mnie to jakoś moblilizuje i chyba nie umialabym zaczać diety od srodka tygodnia jakies takie myslenie mam

Ale moze nie ja jedna

Ja Alcia77 tak jak i Ty przeszłam mase diet... dr dukana (bardzo zakwasza sie organizm a do tego bolały mnie nerki) , kopenhaską,3D, płaskiego brzucha, i wiele wiele innych ... a i tak uważam ze najlepszą z tego typu diet jest SOUTH BEACH ktora stosowałam -smaczna i mądra przede wszystkim

Alcia77 a jak dawniej stosowalaś herbalife to też tak jadlaś ?Ze czasem mars, czasem spaghetti , czy pizza ?

Ciekawa jestem, bo ja od poniedzialku jem dietetycznie- na parze warzywka,z pieca,z patelni, oczywiscie dodaję oliwy z oliwek , bo to też jest potrzebne.

Ja sie nie katuję,ale wlasnie stosuję umiar we wszystkim. Uwazam ze predzej czy pozniej jak czlowiek odmawia sobie kawalka jablecznika np. to pozniej sie na niego rzuca

Od poniedzialku nie jadłam chleba ani bułek wogole, a u mnie rano to zawsze była podstawa sniadania. I nie brakuje mi tego.
Wieczorem nigdy kolacji nie jadalam w to miejsce wchodzily paluszki, pozne kolacyjki, lody, czyli jak widac nadrabialam wieczorami kalorie a przez noc to za wiele nie spalamy

Teraz cieszę się, ze zdecydowalam sie na herbalife

Więc kochana Alice77 pisz od poniedzialku co i jak Ci idzie


P.S.
Moje pomiary od dnia 0 , czyli od 06 wrzesnia (poniedzialku) :

PRAWA ŁYDKA - 40 cm
LEWA ŁYDKA - 40 cm
PRAWA NOGA - 64 cm ( UDO)
LEWA NOGA - 64 cm (UDO)
BIODRA (na wysokosci kosci biodrowych)- 106 cm
PAS (mierzone na wysokości pępka) - 96 cm
BIUST - 96 cm
POD BIUSTEM obwód - 84 cm
PRAWA RĘKA (na wysokosci bicepsa) - 30 cm
LEWA RĘKA ( na wysokości bicepsa) - 30 cm


Zobaczymy jak bedzie w poniedzialek 13


Milego popołudnia
paulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 07:10   #124
alcia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: Herbalife ?!

Nie jadlam slodyczy podczas diet, bo uwazam ze to opoznia chudniecie-jak stosowalam diety to przestrzegalam ich baaardzo-jestem systematyczna tak jak z kremami przeciwcellulitowymi-jak stosowac to przynajmniej miesiac,bo innaczej to strata pieniazkow -tak uwazam-jak juz na cos wydac to z glowa i stosowac-a nie oszukujmy sie bo kazda dieta wymaga jakiegos nakladu finansowego. czywiscie polecam przejsc na tzw zdrowe odchudzanie ale to nie znaczy ,ze juz do konca zycia nie bede wiedziala jak smakuje biale pieczywo czy paczek -wszystko z umiarem-tak uwazam. Nieraz sobie robilam przerwy w odchudzaniu- to pozwolilam sobie na male co nieco . Tez mysle tak jak Ty- mala porcyjka ciasta jeszcze nikogo nie zabila-a mozna sie nia delektowac-a pozniej nieodpartej checi moze sie nie przezwyciezyc i pomysli sie jak zgrzeszyc to zgrzeszyc i zjada sie pol blachy-oczywiscie wyrzuty sumienia itd. a zjadajac maly kawalek bedziesz z siebie dumna,ze tyle ci wystarczylo. Ni jestem obzartuchem- jem niewielkie porcje i sie nie napycham-nieraz potrzebny jest ten bodziec utraty troche szybciej kilku kilogramow by moc stopniowo przez zdrowe zywienie dojsc do wymarzonej wagi. Trzymam kciuki za kazdy utracony kilogram i centymetr Buziolki
alcia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 13:48   #125
gravin79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez monika1986 Pokaż wiadomość
hej ja 3 tygodnie temu sprobowałam tych produktów (błonnik + koktajl formuła 1) piłam koktajl na śniadanie i kolację, a na obiad jadłam pełnowartościowe posiłki...po tyg schudłam 2 kg a po dwóch tygodniach przytyłam 5kg złożyłam reklamacje do firmy...za zestaw zapłaciłam 246 zł i staram się odzyskać pieniądze. jestem zła i rozczarowana, bo jakby tego było mało prowadząca mnie kobieta oznajmiła, że na pewno się nie stosowałam do jej zaleceń...co jest totalną bzdurą potem skontaktowałam się z lekarze okazało się, że te produkty tak naprawdę działają jako suplement diety i to nie zawsze więc nie warto ich stosować przestrzegam was żebyście się nie wpakowały w to gówno
Moniko wytłumacz mi jak można w 2 tyg przytyć 5 kg?!? Żeby przytyć 5 kg w 2 tyg to trzeba zjeść w tym czasie około 4000-5000 kalorii dziennie i nie ruszać się za bardzo inaczej nie jest to wykonalne. No chyba, że na wagę stawałaś razem z baniakiem wody 5l to tak
Odnośnie odzyskania pieniędzy to polecam skontaktować się bezpośrednio z centralą herbalife w Polsce.
kontakty na Herbalife.pl - jeżeli masz dowód zakupu (faktura, rachunek) to powinni Ci przyjąć reklamację i obciążyć odpowiedniego dystrybutora.

A tak przy okazji, co to za konsultant który na odchudzanie na cały miesiąc dał Ci jeden koktajl skoro przy prawidłowym stosowaniu starcza na 10-14 dni?
Wiem bo sam się odchudzałem (ze skutkiem 18 kg w dół) i zawsze w miesiącu schodziło mi 2-2,5 puszki?

Przed zakupem należy się zawsze upewnić, że sprzedaje Wam rzeczywiście licencjonowany konsultant Herbalife (powinien podać Wam numer licencji, lub w sklepie internetowym powinien być podany numer jego licencji) i wymagać wydania dowodu zakupu (rachunek, faktura)- wówczas macie pewność, że możecie bez kłopotu skorzystać z 30-dniowej Gwarancji , jakby co.
Niestety wiele osób kupuje od byle kogo (na zasadzie byle taniej), a widziałem już na allegro aukcje koktajli i innych produktów poniżej cen hurtowych (więc ich oryginalność jest co najmniej wątpliwa), byle co (na zasadzie - tak mi się wydaje), a potem brak wyników i stracone pieniądze

Szkoda, wielka szkoda.

I najważniejsze - herbalife, jak każdy suplement nie jest "zamiast" zdrowej diety, tylko pomaga ją uzupełnić i wdrożyć w życie. jak poza herbalife zjada się jeszcze 4000 kalorii dziennie to rzeczywiście można przytyć 5 kg w 2 tygodnie

Jest parę dobrych, sprawdzonych sklepów internetowych z herbalife.
Ja osobiście korzystam z tego www.zdrowadieta.sklep.pl i nigdy nie miałem problemu.
__________________
http://wagaiwzrost.pl/ - blog o tym czym jest prawidłowa waga i zdrowe odżywianie.

Nie dajmy się się ogłupić modom i szalonym trendom. Odchudzanie to nie proces łatwy, szybki i przyjemny. To długotrwały proces zmiany nawyków i to nie tylko żywieniowych!!
gravin79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 13:00   #126
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Herbalife ?!

przypominam się... czy ktos może wie czy herbalife zawiera jakies "nieciekawe" składniki typu sztuczne dodatki smakowe, konserwanty, barwniki itp?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 10:28   #127
Black_Lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowsze,Polska
Wiadomości: 89
Dot.: Herbalife ?!

Caffeine może i ma jakieś takie dodatki ale pomyśl...Co w dzisziejszych czasach nie ma?Napoje nie napoje sosy sałatkowe czy choćby ketchup...Przede wszystklim ma witaminy..Ale barwników i substancji typu E nie ma
__________________
Najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka!

Kubuś ur.4.01.2008 mój największy skarb
Black_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 11:22   #128
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez Black_Lady Pokaż wiadomość
Caffeine może i ma jakieś takie dodatki ale pomyśl...Co w dzisziejszych czasach nie ma?Napoje nie napoje sosy sałatkowe czy choćby ketchup...Przede wszystklim ma witaminy..Ale barwników i substancji typu E nie ma

Właśnie dlatego pytam, bo nieciekawe skadniki są także w wielu produktach typu fitness, ayurweda, itd... należy uważnie cztać skład.
Składniki mineralne i witaminy czerpiemy ze zbalansowanej, zdrowej diety, a jeśli jakies suplementy zawierają cukier, słodziki, barwniki, wspomagacze smakowe, konserwanty i inne świństwa... to po co sobie zasmiecać tym organizm? (szczególnie za przymujemy je systematycznie i przez długi okres czasu)

Jako osoba świadoma nie jem nic przetworzonego, sosy robię sama a kolorowe słodzone napoje nawet nie są warte wspomnienia.

Dlaczego Herbalife nie podaje składu na swojej stronie internetowej? czy tylko nie ja nie mogłam znaleść?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 09:31   #129
gravin79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Dlaczego Herbalife nie podaje składu na swojej stronie internetowej? czy tylko nie ja nie mogłam znaleść?
No niestety, z tego co widzę, to poza amerykańską stroną Herbalife, na żadnej nie ma odnośników do składów (sprawdziłem Polską, Niemiecką i Brytyjską) .... dziwi mnie to bardzo, bo na amerykańskiej do każdego produktu dołączony jest pdf ze skandem składu np. :

http://catalog.herbalife.com/weight-...onal-shake-mix

i wybieramy "view label" w opisie produktu.

Etykieta znacznie się różni w układzie od produktów europejskich, ale podejrzewam, że główne składniki są te same.

Próbowałem przed chwilą zrobić zdjęcie puszki którą mam w domu i wrzucić załącznik, ale jakość jest taka, że za cholerę się nie da tego odczytać. A przepisanie całego składu średnio mi się uśmiecha
__________________
http://wagaiwzrost.pl/ - blog o tym czym jest prawidłowa waga i zdrowe odżywianie.

Nie dajmy się się ogłupić modom i szalonym trendom. Odchudzanie to nie proces łatwy, szybki i przyjemny. To długotrwały proces zmiany nawyków i to nie tylko żywieniowych!!
gravin79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 13:27   #130
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Herbalife ?!

gravin79, dzięki za linka!
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 09:35   #131
gravin79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
gravin79, dzięki za linka!
Ależ proszę bardzo

Jakby co służę pomocą w temacie, jak dorwę jakiś dobry skaner i uda mi się odczepić naklejkę bez jej zniszczenia z puchy to wrzucę skany.
__________________
http://wagaiwzrost.pl/ - blog o tym czym jest prawidłowa waga i zdrowe odżywianie.

Nie dajmy się się ogłupić modom i szalonym trendom. Odchudzanie to nie proces łatwy, szybki i przyjemny. To długotrwały proces zmiany nawyków i to nie tylko żywieniowych!!
gravin79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 13:14   #132
alcia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: Herbalife ?!

Hej.Paulik jestes tam? I jak Ci idzie?. Ja zaczynam od jutra,bo mimo ze dietke mam od tygodnia to przyszly "ciezkie dni" a wtedy tak mi sie chce slodkiego....Wiec od jutra zaczynam -waga 64 kg a chce 59 kg Zobaczymy. Paulik daj znac bo ciekawa jestem ile w dol... Buziolki
alcia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 14:40   #133
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Herbalife ?!

z tego co wyczytałam pobieznie, drinki sa słodzone fruktozą... nie jest to ciekawy pomysł!
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 16:25   #134
paulik
Raczkowanie
 
Avatar paulik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Red face Dot.: Herbalife ?!

Witajcie Wizazanki,
Dlugo mnie nie było, duzo by opowiadac,a ubyło mnie 5 kg.



Wiec po miesiacu praktycznie mniej mnie o 5 kg. Czuję się rewelacyjnie, a wiem ze będzie jeszcze lepiej


Alcia a jak Tobie idzie? ? ?
paulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 07:11   #135
alcia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: Herbalife ?!

Paulik gratulacje ogromniaste:j upi:k laski:. Ja tylko 1 kg w dol,ale i tak sie ciesze bo od dluzszego czasu waga nie chciala drgnac-czyli do celu zostaly 3 kg-a to najgorzej zgubic.-te moje boczki. W niedziele bylam na kolacji u szwagierki i powiedziala ze bardzo schudlam a widziala mnie jakies 5 kg temu . Kontynuuje dalej a do tego chce wlaczyc cwiczenia bo na razie to tylko cwicze palce na klawiaturze komputera -a psiapsiolka mi polecila thermo speed extreme-olimp- w 3 miesiace ubylo jej 7 kg a mowila ze jest leniuszek i nawet noga nie ruszyla-wiec jak wlacze cwiczenia to moze w koncu spale ten tluszczyk bo juz glownie o to mi chodzi. Niby po tym jesc sie nie chce i ma sie energie bo to cos na kofeinie. Poczytaj Paulik-moze warto. -troche poczytalam na forach i nie powiem,ze nie zachecajace.Tak ze na wyplatke trzeba sobie kupic jak zwylke na allegro bo taniej. Trzymam kciuki za nastepne spadajace kilogramy i pozdrawiam serdecznie .
alcia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 12:39   #136
paulik
Raczkowanie
 
Avatar paulik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Dot.: Herbalife ?!

Alcia, ja rownież kochana zaczynam cwiczenia od przyszlego tygodnia.Czuje sie troche lzej wiec zaczynam cwiczyc zumbę,step fat burning, itd. Raczej zorganizowane cwiczenia preferuje . . .

Tak więc mam nadzieję ze dojdę do siebie do slubu
Tych specyfikow nie bede testować,bo niestety nie polkne z rana zadnej tabletki naczczo...nie dam rady poprostu. . .
ZOstaje narazie przy herba.

Milego dnia, i rowniez gratuluję i zycze wytrwałosci
paulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 08:29   #137
alcia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: Herbalife ?!

Zazdroszcze Ci tych cwiczen w grupie- fajna zabawa i zawsze razniej i milej az sie cwiczyc chce-4 lata temu chdzilam z kolezankami na silownie Ja niestety w zorganizowanej grupie nie dam rady mam w domku 2 skarbki, ktore od marca beda szly do przedszkola a ja wracam do pracy i wtedy cos wymysle-narazie zostaje mi orbi trek w domku i brzuszki-chyba zaczne 6 weidera-super wzmacnia kregosup ale ostatnio doszlam tylko do 14 dnia . Pozdrawiam serdecznie
alcia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 13:23   #138
sylwia647
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Herbalife ?!

Witam.
Masz racje, ja dałam się naciągnąć na konsultanta, władowałam kupę kasy na produkty, aby dostać 50% rabatu od firmy, co sie okazało to po roku należy powtórzyć znowu taki zakup aby otrzymać nadal 50% rabatu. Jeździłam na szkolenia, topiłam pieniądze, wyprali mi mózg.......nie mówiąc o najwazniejszych sprawach! Nie dajcie się naciągać na dystrybutorów!!! Ja mam nauczkę.
sylwia647 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 15:44   #139
ninka_niebieska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Herbalife ?!

Istnieją również suplementy wspomagające dietę, które Wam proponuję. Therm Line II, to suplement diety wspomagajacy odchudzanie niezaleznie od tego czy się ćwiczy czy też nie...
ninka_niebieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 18:49   #140
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez ninka_niebieska Pokaż wiadomość
Istnieją również suplementy wspomagające dietę, które Wam proponuję. Therm Line II, to suplement diety wspomagajacy odchudzanie niezaleznie od tego czy się ćwiczy czy też nie...
Ja to brałam ponad trzy miesiące i nawet z ćwiczeniami nic mi nie dało
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 10:30   #141
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Herbalife ?!

Odświeżam wątek. Jest ktoś kto stosuje właśnie Herbalife lub stosował niedawno? Ja właśnie zaczęłam dziś i fajnie byłoby znaleźć wsparcie w postaci innych Wizażanek, które też próbują tej metody
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 20:31   #142
TOMI_2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek. Jest ktoś kto stosuje właśnie Herbalife lub stosował niedawno? Ja właśnie zaczęłam dziś i fajnie byłoby znaleźć wsparcie w postaci innych Wizażanek, które też próbują tej metody




A jakie produkty otrzymałaś ????
TOMI_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 20:37   #143
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Herbalife ?!

Ja w pięć miesięcy 15 kg w dół, dziś jest to już 17 kg i wagę utrzymuję od ponad pół roku waha się dosłownie o 20 dag w górę lub dół ale ciągle 63 Ja miałam dwa koktajle dziennie, fiberbond i herbatkę na spalanie tłuszczu.
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 20:55   #144
Zjast
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek. Jest ktoś kto stosuje właśnie Herbalife lub stosował niedawno? Ja właśnie zaczęłam dziś i fajnie byłoby znaleźć wsparcie w postaci innych Wizażanek, które też próbują tej metody
Badz wytrwala, uda sie, stosuje od pewnego czasu i mam efekty.
__________________
Sklep z najpiękniejszymi jedwabnymi szalami - jedwabne szale w bogatym wyborze kolorów i wzorów:
http://orienti.pl
Zjast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 21:36   #145
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Herbalife ?!

O super, że zareagowaliście na mojego posta
ja zamówiłam sobie tylko koktajle, a do tego kupiłam sobie błonnik, ale jakiś taki zwykły w aptece, nie z herbalife. Dziś był mój pierwszy dzień i czułam się naprawdę spoko. Na śniadanie i kolację koktajl a na obiad taki zwyczajny raczej. I naprawdę nie czułam się jakaś wygłodzona
a mam jeszcze pytanie z czym robiliście/robicie te koktajle? ja dziś z mlekiem sojowym, ale ponoć można też z jogurtem nat., kefirem, wodą. Jak to u was wygląda?
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 13:40   #146
gravin79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
O super, że zareagowaliście na mojego posta
ja zamówiłam sobie tylko koktajle, a do tego kupiłam sobie błonnik, ale jakiś taki zwykły w aptece, nie z herbalife. Dziś był mój pierwszy dzień i czułam się naprawdę spoko. Na śniadanie i kolację koktajl a na obiad taki zwyczajny raczej. I naprawdę nie czułam się jakaś wygłodzona
a mam jeszcze pytanie z czym robiliście/robicie te koktajle? ja dziś z mlekiem sojowym, ale ponoć można też z jogurtem nat., kefirem, wodą. Jak to u was wygląda?

Z wodą absolutnie nie - podły w smaku okrutnie Mleko, jogurty (niekoniecznie naturalne, ja wolę o smaku waniliowym lub czekoladowym), kefir i maślanka (chociaż zbyt kwaskowate w smaku) , soki owocowe (np. jabłkowy z koktajlem waniliowym i do tego trochę cynamonu)
__________________
http://wagaiwzrost.pl/ - blog o tym czym jest prawidłowa waga i zdrowe odżywianie.

Nie dajmy się się ogłupić modom i szalonym trendom. Odchudzanie to nie proces łatwy, szybki i przyjemny. To długotrwały proces zmiany nawyków i to nie tylko żywieniowych!!
gravin79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 14:02   #147
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Herbalife ?!

Ale czy z takimi rzeczami typu soki/jogurty owocowe taki koktajl nie będzie już za mocno kaloryczny?
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 13:15   #148
gravin79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Ale czy z takimi rzeczami typu soki/jogurty owocowe taki koktajl nie będzie już za mocno kaloryczny?
Nie wiem jakie soki Ty kupujesz
ale normalny sok owocowy ma mniej kalorii niż mleko czy jogurt. A nawet jeżeli porównujesz do produktów odtłuszczonych to i tak przeważnie soki są mniej kaloryczne albo na tym samym poziomie.
__________________
http://wagaiwzrost.pl/ - blog o tym czym jest prawidłowa waga i zdrowe odżywianie.

Nie dajmy się się ogłupić modom i szalonym trendom. Odchudzanie to nie proces łatwy, szybki i przyjemny. To długotrwały proces zmiany nawyków i to nie tylko żywieniowych!!
gravin79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 22:01   #149
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Herbalife ?!

Ok, może i wartość energetyczna jest na mniej więcej tym samym poziomie, ale soki to przecież same węglowodany a mleko ma te proporcje białko/tłuszcze/węglowodany znacznie korzystniejsze - czy ta kwestia podczas redukcji nie ma żadnego znaczenia?
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 09:39   #150
gravin79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Ok, może i wartość energetyczna jest na mniej więcej tym samym poziomie, ale soki to przecież same węglowodany a mleko ma te proporcje białko/tłuszcze/węglowodany znacznie korzystniejsze - czy ta kwestia podczas redukcji nie ma żadnego znaczenia?
Tu się zgodzę, że przetwory mleczne mają dodatkową zaletę w postaci białka. Co do redukcji to jak wykazały badania porównawcze skuteczności długoterminowej diety niskowęglowodanowych i zrównoważonej nie ma to w praktyce większego znaczenia. Niskowęglowodanowe na początku dają lepsze rezultaty, ale potem zwalniają. Jak się okazuje najważniejsze są jednak kalorie....

W przypadku długoterminowego stosowania koktajli (np. kiedy chcemy zgubić 50+ kg) najważniejsze jest, żeby nie było to zbyt monotonne, a wówczas wszelkie odmiany smaku sprzyjają chęci kontynuacji. Pomyśl czy byś chciała przez rok na śniadanie wypijać szklankę mleka o smaku waniliowym ... może niektórym to nie przeszkadza, ja tak nie potrafię. Lubię sobie smaki urozmaicać.
__________________
http://wagaiwzrost.pl/ - blog o tym czym jest prawidłowa waga i zdrowe odżywianie.

Nie dajmy się się ogłupić modom i szalonym trendom. Odchudzanie to nie proces łatwy, szybki i przyjemny. To długotrwały proces zmiany nawyków i to nie tylko żywieniowych!!
gravin79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.