Studniówka 2008 część II - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-05, 23:50   #1471
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Studniówka 2008 część II

sztuczne czy prawdziwe? Ja miałam takie dlugie, trzymałam na 100 i kurdę połamały mi się, nie wiem co z nimi teraz zrobię
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 23:57   #1472
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez kanett Pokaż wiadomość
klaudynka18 ile razy bylas na solarium ze taka opalona jestes?
Kilka razy byłam na solarce, nie liczyłam dokładnie,ale niedużo Z tym, że ja mam taką karnację,że bardzo szybko mnie łapie zarówno słoneczko naturalne, jak i to sztuczne
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 00:00   #1473
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
to byl jakis turkusowy brokat?
Nie, to był sypki pyłek brokatowy przeznaczony specjalnie do oczu, taki drobniutki... na fotkach wyszedł jaśniej, w rzeczywistości jest to taki jaskrawy chabrowy kolorek Kupiłam go przez allegro,z tym,że był nakładany na specjalną żelową bazę pod takie cienie. Jutro zrobię fotkę tego cienia to wrzucę tutaj zebys miala wyobrażenie
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 00:03   #1474
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
sztuczne czy prawdziwe? Ja miałam takie dlugie, trzymałam na 100 i kurdę połamały mi się, nie wiem co z nimi teraz zrobię
Te pazurki to pazurki żelowo-akrylowe. Swoje co prawda miałam długie,ale zależało mi na takim zdobieniu,ktorego sama bym nie wykonała-trzeba było je wtopić w żel, wiec postanowilam je przy okazji przedlużyć...
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 00:28   #1475
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Studniówka 2008 część II

oo jak zobaczylam ta fotke wyzej,to od razu pomyslalam ,ze ta dziewczyna obok ciebie po lewej to twoja siostra...nie wiem czemu,ale to chyba przez fryzure i kolor wlosow i ogolnie A powiedz mi jak to jest z tymi tipsami...ja tez mam swoje paznokcie dosyc dlugie ,wiec jesli bede chciala tipsy to musze swoje paznokcie skrocic i dopiero bedzie mozna je u "tipsiarki" przykleic?




Nadrabiam juz zaleglosci na forum i nie moge sie doczekac tej studniowki,aaaaaaa!!!!!!! !!!!! Juz myslalam,ze zwatpie ,bo nie mialam pojecia kogo zaprosic na ta studniowke, dopoki nie poznalam bardzo fajnego partnera...ojojoooojj Normalnie musze sie gdzies wygadac,bo mnie rozpiera :P TEN dzien bedzie moj!!!!!!!!!


Aha jeszcze mam pytanie bo cofnelam sie kilka stron wczesniej i czytam o jakis zaproszeniach na studniowke i przypinki...kazdy to dostaje?? Ja nic nie slyszalam,ze dostaniemy jakies zaproszenie albo przypinki przed studniowka wczesniej Moze dlatego ,ze jeszcze szkola nie wplacila kasy dla lokalu? ale z drugiej strony takie zaproszenia i przypinki sama szkola kupuje i wybiera? a 100dniowka juz prawie za miesiac,w ogole nic nie wiem,o ktorej godzinie to wszystko sie zacznie,co bedzie,kto gra,nikt nic nie wie ,o zaproszeniach czy przypinkach tez pierwszy raz slysze
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!


Edytowane przez mysiamysia
Czas edycji: 2008-01-06 o 01:07
mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 08:53   #1476
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez klaudynka18 Pokaż wiadomość
Już wklejam lepsze Musialam sciagnac program zeby fotki byly w maire czytelne i już Wam daje w kolejnosci takiej samej jak poprzednie. To oglądajcie i oceniajcie
ślicznie wyglądałaś
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 08:56   #1477
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez PatMisia Pokaż wiadomość
Obecnie zastanawiam się nad tym, czy iść na studniówkę bez stanika :P Bo mam sukienkę wiązaną na szyi. Gdybym wzięła stanik, byłoby go widać w całości z tyłu. A nie mam ochoty zakładać silikonowego ;/ Co radzicie?:P
jeśli nie będziesz się czułą skrępowana to czemu nie ?
ja bym się dziwnie czuła :P bałabym się że mi "coś" wyjdzie :P
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 09:02   #1478
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 875
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Ruvia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Mam pytanie... Co prawda studniowke mam dopiero 2 lutego, ale juz kupilam kiecke i buty i wlasnie mam z tym problem. otórz nie wiem czy do czarnej sukienki i czarnych butów zalożyć czarne rajstopki czy takie bezbarwne jakby. Moja mam twierdzi ze czarne ale mnie sie wydaje ze takie bezbarwne beda lepiej wygladaly... Co Wy o tym myslicie?
mysle ze czarne odpadaja
__________________
`Starość we wszystko wierzy.
Wiek średni we wszystko wątpi.
Młodość wszystko wie.`




Ewka:D:D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 09:04   #1479
walczakalicja89
Raczkowanie
 
Avatar walczakalicja89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 70
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez klaudynka18 Pokaż wiadomość
Te pazurki to pazurki żelowo-akrylowe. Swoje co prawda miałam długie,ale zależało mi na takim zdobieniu,ktorego sama bym nie wykonała-trzeba było je wtopić w żel, wiec postanowilam je przy okazji przedlużyć...


KochanaaaaPowiedz mi ile fryzjerka Ci robila te loczki? widzialam ten wałek ktory wkleilas , nie przypuszczalabym ze on robi tkie loki, wydawalo mi si epo jego ksztalcie ze robi bardziej 'krotsze' jak to z z tym jest
walczakalicja89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 09:14   #1480
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość
ojej rzeczywiscie krotkie te wloski i niewiele sie da wykombinowac. Moze lekkie falowanie (fotka w zalacznku albo faktycznie ta Rihanny w bialej sukiece)? Jesli nie to pozostaje Ci chyba tylko jakas przepaska lub ozdobna spinka
pasowaloby mi gdybym te wlosy ktore mam dluzsze wywinela na zewnatrz albo moze wewnatrz?
proszę o zdjęcia
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 09:32   #1481
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Studniówka 2008 część II

klaudynko a jakie to są tipsy żelowo- akrylowe? Bo żelowe to wiem, akrylowe też, ale o ich połaczeniu jeszcze nie a ciekawa jestem
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 09:58   #1482
werg7
Zakorzenienie
 
Avatar werg7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 294
GG do werg7
Dot.: Studniówka 2008 część II

klaudynka18 naprawde ślicznie wyglądałaś
__________________
Każdego dnia nadajesz memu życiu nowy sens
z TOBĄ mogę iść po jego kres!!!

werg7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 10:01   #1483
karambol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 85
Wink Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Ruvia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Mam pytanie... Co prawda studniowke mam dopiero 2 lutego, ale juz kupilam kiecke i buty i wlasnie mam z tym problem. otórz nie wiem czy do czarnej sukienki i czarnych butów zalożyć czarne rajstopki czy takie bezbarwne jakby. Moja mam twierdzi ze czarne ale mnie sie wydaje ze takie bezbarwne beda lepiej wygladaly... Co Wy o tym myslicie?
nie, nie cieliste - ja też mam mnóstwo czerni i zakładam 20den popielate + w rezerwie jeszcze grafitowe. czarne nie, bo nie będzie to korzystnie wyglądało!
karambol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 10:11   #1484
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Studniówka 2008 część II

Było i się skończyło, okropnie mi smutno, ale warto dla takiej chwili się szykować :P nikt nie miał takiego koloru jak mój sukienki, okropnie dużo było czerwieni, popiłam z moim partnerem, oczywiście z umiarem...i tak serio to weszliśmy bez problemu jak zdjęcia zgram to pokażę parę
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 10:11   #1485
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Studniówka 2008 część II

klaudynka18 ladnie wyglądalas fryzurka sukienka paznokcie wszystko slicznie

a ja mam dziewczyny prozbe o porade bo niewiem co z klakami zrobic czesze sie sama, mam takie opcje:
1. pofalowac wlosy i spiąc cale do tylu, grzywka zaczesana do gory, u gory lekko uniesione, z tylu spięte taką spinką (cos podobnego jak w zalączniku tyle ze czarna)
2. pofalowac i spiąc jakos, ale tylko polowe wlosow, czesc rozpuszczona, grzywka wyprostowana
myslalam tez zeby sobie konce wlosow na zewnątrz wywinąc (juz kiedys tak mialam i ladnie bylo) tylko mi to chyba niewytrzyma calej imprezy....

sukienka jest czerwona, dekold w serduszko chyba z taką broszką blyszczącą
moje foty http://BlueMysecka.fotka.pl
podobaloby mi sie cos takiego jak w zalączniku ale... czesze sie sama i niewiem jak bym miala wlosy popodpinac zeby to tak wyglądalo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FA-9053.jpg (42,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (70,8 KB, 35 załadowań)
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 10:15   #1486
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Studniówka 2008 część II

A ja mam pytanie, może była już o tym mowa, ale nie da sie ogarnąć całego tego wątku.
Mianowicie: moja sukienka jest bez ramiączek(taka na biuście trzymana) no i boje się, że mi się zsunie
Kiedyś na wizażu czytałam o takich plastrach do ubrań, tylko teraz nie mogę tego za Chiny znaleźć
Wiecie może gdzie takie coś można kupić, lub chociaż jak to sie nazywa?

A może macie jakiś inny opatentowany sposób?
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 10:16   #1487
wiolka8989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 76
Dot.: Studniówka 2008 część II

powie mi ktoas jakie to sa zelowe a jakie akrylowe paznokcie?? kompletnie sie nie znam , Mam swoje krotkie paznokcie ide do kosmetyczki a nawet nie wiem co mam powiedziec , i jak sie nazywa to co ma mi robic heh czekam na odp
wiolka8989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 10:17   #1488
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez klaudynka18 Pokaż wiadomość
Dziewczynki dziękuję Wam!Jejku nie spodziewalam sie tylu pozytywnych opinii,ale mi poprawilyscie humor-dzis czulam sie tak jakos dziwnie ze juz po balu i nic przede mna a teraz juz wesolutka jestem Dobrze ze mam te fotki
Szirini-ja tez mam prosciusienkie i szkliste wloski a wytrzymaly cala noc-co wiecej nadal sa pokreconeNie masz sie co martwic-troche pianki do wlosow i delikatny lakier i fryzurka nie ma prawa sie popsuc:P
no i kolejny pocieszajacy post coraz bardziej sie przekonuje do loczkow
a ja mam pytanie, moze glupie, ale mnie to nurtuje: jak ide do fryzjerki to te wszystkie spinki czy co ona tam potrzebuje do upiecia to ja przynosze czy jak to jest? no i te walki... to chyba ona powinna miec co nie?
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 10:18   #1489
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: Studniówka 2008 część II

Mysiamysia-co do tipsów to bardzo dużo zalezy...Jeśli swoje paznokietki masz długie i nie chcesz ich przedlużać to stylistka może nałożyć Ci akryl/żel tylko na Twoje paznokietki, bez używania formy czy tipsa.Wtedy też można wtapiać rozne ozdobki i są to Twoje paznokietki, pokryte żelem/akrylem. I nie jest to moja siostra na fotce hehe,to koleżanka, ale nie jesteś pierwszą osobą,ktora mowi nam ze wyglądałyśmy jak siostry
Niquska-dziękuję
Walczakalicja89-fryzjerka robiła mi loczki ok.3,5 godziny,bo trzeba było je porządnie nawinąć(a to wcale nie jest takie łatwe, potem dokładnie wysuszyć.Sporo czasu zajęło też upinianie fryzurki. A co do krotkosci,to walek jednak sporo skraca włoski-ja w rzeczywistosci wlosy mam dłuższe,za łopatki,więc jednak skrociły się,ale dobrze,że tylko tak
Byliczka
-to wyglądalo tak:stylistka założyla mi tipsy, pokryła je akrylem,bo lepiej trzyma(zeby tips nie odpadł),a potem nalozyla kilka warstw zelu i to w niego wtopiła brokat, ponieważ żel bardzo ładnie nabłyszza...I tak powstały pazurki żelowo-akrylowe
Werg7-dziekuje
DZIEWCZYNKI JESTEM BARDZO ZASKOCZONA TYLOMA POZYTYWNYMI KOMENTARZAMI!JESTEŚCIE KOCHANE
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 10:18   #1490
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Studniówka 2008 część II

Dziewczyny mam na plecach łupiez pstry, można to posmarować balsamem brązującym? Czy plamy się uwidocznią? można je jakoś ukryć? Pudrem, samoopalaczem... no nie wiem, wyglądam fatalnie
Miała któraś podobny problem?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 10:23   #1491
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: Studniówka 2008 część II

klaudynka18 wyglądałaś przepięknie...
jak patrze na wasze kreacje i dodatki to aż mnie zazdrość zżera ja jeszcze prawie nic nie mam i mam wrażenie że będę wyglądała nie najlepiej ... ehh jutro idę po buty jak uda mi się cos znaleźć to oczywiście wkleje fotki.
A i jeszcze takie pytanie.. czy nie boicie się że buciki z cieniutkimi paseczkami rozlecą się wam podczas studniówkowych szaleństw? Bo ja mam pewne obawy co do takich butów
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 10:24   #1492
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam na plecach łupiez pstry, można to posmarować balsamem brązującym? Czy plamy się uwidocznią? można je jakoś ukryć? Pudrem, samoopalaczem... no nie wiem, wyglądam fatalnie
Miała któraś podobny problem?
A byłaś z tym u lekarza ? Ja kiedys na wycieczce klasowej zaraziłam się tym , bo ktoś 'zostawił swoje drożdzaki' na łożku na ktorym ja spałam .. bleh .. poszłam do dermatologa i dostałam maść .. co rpawda leczenie trwało ponad miesiac ale pomogło .. radziłabym Ci ni uzywac balsamu brązującego , bo to tylko uwydaczni te plamy. Postawiłam na sypki puder.
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 10:26   #1493
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Studniówka 2008 część II

Wiolko akryl to prosze który mjiesza się ze specialnym płynem i nakłada na tipsa. On od razu twardnieje bez żadnych urządzeń. Teraz już bardzo żadko używa się tej metody, gdyż tipsy są bardzo twarde i jak pękają to od razu całe. Tipsy żelowe wykonuje się nakładając kilka warstw żelu który utwardza się lampą UV. Żele są bardziej elastyczne jeśli można to tak powiedzieć i lepiej się je nosi.

Klaudynko zaskoczyło mnie co napisałaś, bo siedzę troche w tym tipsowym światku i pierwszy raz spotkałam się z czymś takim.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 10:26   #1494
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez wiolka8989 Pokaż wiadomość
powie mi ktoas jakie to sa zelowe a jakie akrylowe paznokcie?? kompletnie sie nie znam , Mam swoje krotkie paznokcie ide do kosmetyczki a nawet nie wiem co mam powiedziec , i jak sie nazywa to co ma mi robic heh czekam na odp
Nic się nie martw-stylistka dobierze Ci rodzaj i sposob zakładania(tips/forma)indywidulanie do Twoich naturalnych paznokci...Wszystko zalezy od nich,dlatego nie masz co się martwić-stylistki znają się na tym najlepiej
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 10:30   #1495
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
A byłaś z tym u lekarza ? Ja kiedys na wycieczce klasowej zaraziłam się tym , bo ktoś 'zostawił swoje drożdzaki' na łożku na ktorym ja spałam .. bleh .. poszłam do dermatologa i dostałam maść .. co rpawda leczenie trwało ponad miesiac ale pomogło .. radziłabym Ci ni uzywac balsamu brązującego , bo to tylko uwydaczni te plamy. Postawiłam na sypki puder.
Byłam już wcześniej, zmiany były trochę mniej widoczne, teraz znów się zaostrzają mimo brania preparatów i nie wiem, teraz nawet jak zmienię leki to nic mi nie pomoże, bo studniówka już w tym nadchodzącym tygodniu, a nastepna na poczatku lutego na solarium też nie mogłam chodzić i nie dość że blada jestem, to jeszcze te plamy
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 10:33   #1496
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
no i kolejny pocieszajacy post coraz bardziej sie przekonuje do loczkow
a ja mam pytanie, moze glupie, ale mnie to nurtuje: jak ide do fryzjerki to te wszystkie spinki czy co ona tam potrzebuje do upiecia to ja przynosze czy jak to jest? no i te walki... to chyba ona powinna miec co nie?
Spineczki,wsuwki itp fryzjerka ma napewno...Ja co prawda przyniosłam swoje srebrne,ale one służyły wyłącznie jako ozdoba,bo nie zdołałyby utrzymać włosków cała noc,dlatego miałam specjalne spinacze i dopiero do nich przypinane te moje srebrne...gorzej z walkami-z nimi moze byc problem,bo nie kazda fryzjerka je ma...Ja swoje kupilam i zanioslam do fryzjerki,proszac o ich uzycie
Blue_mysecka Kasienka_666- DZIĘKUJĘ! Kasieńko nie masz co się martwić, nie wygląd jest najważniejszy tylko dobra zabawa,a przyrzekam Ci ze w tym dniu kazda z nas na swoj sposob wygląda pięknie
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 10:34   #1497
walczakalicja89
Raczkowanie
 
Avatar walczakalicja89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 70
Dot.: Studniówka 2008 część II

[quote=klaudynka18;6217396]

Walczakalicja89-fryzjerka robiła mi loczki ok.3,5 godziny,bo trzeba było je porządnie nawinąć(a to wcale nie jest takie łatwe, potem dokładnie wysuszyć.Sporo czasu zajęło też upinianie fryzurki. A co do krotkosci,to walek jednak sporo skraca włoski-ja w rzeczywistosci wlosy mam dłuższe,za łopatki,więc jednak skrociły się,ale dobrze,że tylko tak

w moim przypadku 3,5 godz na robienie fryzury to porazka jestem na 14 :30 umowiona , przypalo by sie zebym o 17 byla w domu
walczakalicja89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 10:34   #1498
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Byłam już wcześniej, zmiany były trochę mniej widoczne, teraz znów się zaostrzają mimo brania preparatów i nie wiem, teraz nawet jak zmienię leki to nic mi nie pomoże, bo studniówka już w tym nadchodzącym tygodniu, a nastepna na poczatku lutego na solarium też nie mogłam chodzić i nie dość że blada jestem, to jeszcze te plamy
Yh.Ja na to zachorowałam jakoś w czerwcu , pamiętam tez ze jak sie opalałam to potem miała jeszcze więcej . Do lutego może uda Ci się to pokonać a do przyszłego tyg. popróbuj przypudrować jakoś . Tylko jak już wrocisz to zmyj ten puder , zeby nic sie nie stało Powodzenia .
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 10:45   #1499
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Studniówka 2008 część II

porażka

aaa kupiłam wkładki, które się pod piętę przylepia i ma przytrzymywać stopę, może któraś próbowała tego sposobu i wie jak się spisuje? ;P
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 10:51   #1500
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
porażka

aaa kupiłam wkładki, które się pod piętę przylepia i ma przytrzymywać stopę, może któraś próbowała tego sposobu i wie jak się spisuje? ;P
http://www.allegro.pl/item288097335_..._passione.html ja miałam coś takiego i działały, noga się w butkach nie przesuwała dzięki zemu mnie nic nie bolało. wiec penie pod pięte też działają - o ile kupiłaś żelowe :P Bo inne to nie wiem jak działają

Jakoś teraz mi tak smutno się zrobiło bo w sumie mołam mieć jakąś inną fryzurkę na tesj studniówce i wyglądać ładniej. . . No ale jeszcze jedna przede mną a dziś próbne czesanie.
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.