Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz 8 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-03, 21:56   #1501
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ale mi wesoło


Tylko gadać nie mam z kim

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------



No tak, ciężko zostawić dzieciaczka

Właśnie, Dżaga to prawdziwa dżaga nie ma się z czego odchudzać
Czuję sie urażona , phi! W sensie ,że nie masz z kim gadać.

Edytowane przez Aisza21
Czas edycji: 2012-08-03 o 21:57
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 21:59   #1502
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Czuję sie urażona , phi! W sensie ,że nie masz z kim gadać.
Ejjj, no co Ty bo mówiłaś, że już idziesz spać myślałam, że Cię nie ma
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 21:59   #1503
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

A praca sama w sobie jest fajna , do tego możesz kupować za bezcen zarąbiste ciuchy z asosa , nexta levisa reeboka i wielu innych marek.
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 22:01   #1504
lisa87
Raczkowanie
 
Avatar lisa87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 303
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Cześć Kobietki

Wróciłam od mamuśki ale nie mam kiedy na razie wszystkiego przeczytać, więc będę nadrabiać międzyczasie, a tak to będę czytać już na bieżąco.
...
Dziś natomiast może nie beznadzieja, ale też nie za fajnie.
6.00 owsianka
10.00 płatki czeko z mlekiem
13.00 wafel ryżowy
15.00 2 chochle zupy + 2 kromki razowca
18.00 kanapka z polędwicą z warzywami
20.30 2 małe kanapki jak wyżej
witaj tęskniłyśmy za Twoim pozytywnym świergotem
opaliłaś się?
jadłospis nie najgorszy ale faktycznie za dużo kanapek
lisa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 22:01   #1505
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ejjj, no co Ty bo mówiłaś, że już idziesz spać myślałam, że Cię nie ma
Nooo bo idę już od godziny hehe, no dobra wybaczam Maj folt.

A gdzie Zoośka???
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 22:03   #1506
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
A praca sama w sobie jest fajna , do tego możesz kupować za bezcen zarąbiste ciuchy z asosa , nexta levisa reeboka i wielu innych marek.
Fajnie jam łasa na ciuchy

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Nooo bo idę już od godziny hehe, no dobra wybaczam Maj folt.

A gdzie Zoośka???
Haha

Zooooośśśśśśśśka szaleje na Woodstocku


Cytat:
Napisane przez lisa87 Pokaż wiadomość
jadłospis nie najgorszy ale faktycznie za dużo kanapek
E tam! Takiej chudzinie nie zaszkodzi!
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 22:05   #1507
Ola890109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 9
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Czesć chudzinki, dziękuje za tak miłe przyjęcie do swojego grona Umnie dziś dietkowo tak, poprawiajcie, za wszystkie rady z góry dziękuje
Śn: melon zalany jog nat (ze dwa plastry tego melona, ale nie wiem ile mogły ważyć:/)
II: szklanka soku pomidorowego
III: to samo
Ob: sałatka z 2 pomidorów, ćwiarki papryki, sałaty i tuńczyka z wody
IV: banan i mała szklaneczka mleka
Ola890109 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 22:12   #1508
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hej Ola !

Ja to chyba powinnam się wypisać z forum ,bo dietowo u mnie kila i mogila , nawet nie będę wam tu pisać ,co jadam. Ale jesteście takie spoko babki ,że pisze z wami towarzysko bardziej i nie wiem kiedy się ogarnę Wiem baty i jeszcze raz baty mi się należą!!!


Heroine ,no ja też jestem maniaczką ciuchową , potrafię wydać ostatnie pieniądze na ciuch , pustak ze mnie
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 22:12   #1509
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Ola890109 Pokaż wiadomość
Czesć chudzinki, dziękuje za tak miłe przyjęcie do swojego grona Umnie dziś dietkowo tak, poprawiajcie, za wszystkie rady z góry dziękuje
Śn: melon zalany jog nat (ze dwa plastry tego melona, ale nie wiem ile mogły ważyć:/)
II: szklanka soku pomidorowego
III: to samo
Ob: sałatka z 2 pomidorów, ćwiarki papryki, sałaty i tuńczyka z wody
IV: banan i mała szklaneczka mleka
Ejjj, my nie głodujemy! śniadanie za małe, drugie śniadanie yyyy... obiad do bani popraw się za mało! nie jesz chleba? płatków?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 22:13   #1510
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dobra lecę spać ,bo już się ululalam , do juterka żegam się buziaki !!!!
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 22:17   #1511
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Ja to chyba powinnam się wypisać z forum ,bo dietowo u mnie kila i mogila , nawet nie będę wam tu pisać ,co jadam. Ale jesteście takie spoko babki ,że pisze z wami towarzysko bardziej i nie wiem kiedy się ogarnę Wiem baty i jeszcze raz baty mi się należą!!!


Heroine ,no ja też jestem maniaczką ciuchową , potrafię wydać ostatnie pieniądze na ciuch , pustak ze mnie
Jak ja bym zaczęła pisać co jem, to też bym chyba odstawała trochę od reszty dzisiaj to przesadziłam ale... jutro będzie lepiej

No to ja też jestem puustak pjjjjjjjona


Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Dobra lecę spać ,bo już się ululalam , do juterka żegam się buziaki !!!!
Kolorowych Kochana


Żelka, utopiłaś się?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 22:27   #1512
Ola890109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 9
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hmm obiady musza byc takie bo jstem za granica i nie gotuje, po pierwsze nie ma tu zbytnio warunków a po drugie i tak nie mam czasu:/ heroine86 Chleb lubie i płatki też ale sama nie wiedziałam co mam dzis zjesc...Dzisiejszy dzień zaliczam do udanych
Ola890109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 22:34   #1513
Ola890109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 9
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hmm nie gotuje bo nie mam tu warunków dogotowania a poza tym brak czasu... heroine86 chleb lubie, platki też Ale sama nie wiedziałam co tu dziś zjeść... Dzień zaliczam raczej do udanych
Ola890109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 22:45   #1514
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Ola890109 Pokaż wiadomość
Hmm nie gotuje bo nie mam tu warunków dogotowania a poza tym brak czasu... heroine86 chleb lubie, platki też Ale sama nie wiedziałam co tu dziś zjeść... Dzień zaliczam raczej do udanych
Ale wiesz, za mało też niedobrze postaraj się jeść więcej śniadanie ma być porządne no i obiad lepszy

Ciekawe co z Czekoladką dawno się nie odzywała



Koniec tego dobrego, idę spać bo już ledwo widzę na oczy do jutra Kochane! śpijcie dobrze

No i proszę o kliki i dziękuję
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 23:59   #1515
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

A ja wróciłam z piweczka a raczej z wódeczki wypiłyśmy z koleżanką 0,5 l na pół, później po drineczku i po piweczku i mam teraz banieczkę idę zaraz spać

Pipson warkocza chodzę pleść do fryzjerki, sama nie umiem
Heroine ślicznie wyglądasz na zdjęciu z mężulkiem, ale ja chce więcej fotek

Dobra lece
Dobranoc kochane

Dziękuję za kliki
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 07:12   #1516
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

dobry

lece arbeiten.... Dzisiaj u mnie na śdniadanie bułka ciemna z pomidorkiem!!!!!!!!! JUUUPI!!! nie jadłam bułki od dawna... zjem całą.. poźniej kefirem obiadek i kefirek
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 07:14   #1517
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dzień doberrrr Wstałam Lublin zachmurzony, pewnie dziś będzie taki pochmurny dzionek, ale szykujemy się na zakupy spożywcze (ech...znowu trzeba będzie te torbiszcza nosić - tęsknię za autkiem łeeee ).

Heroine, nooo Polacy dali genialny popis
A u mamy wypoczęłam.Wprawdzie trochę musiałam pomóc przy tym remoncie - jakieś barierki z farby obskrobywać, czasem pojechać po jakiś materiał bo się kończył, ale ogólnie na plus. Domek mamy wygląda bardzo fajnie, a wcześniej to był taki zwykły kwadraciak z cegły

A jeszcze był remont z bonusem bo wśród tych pracowników był mój eks z czasów liceum. Fakt, że jedyne co umiał wybąkać to "cześć" i "jak tam" no ale podczas opalanka sobie tam na niego zerkałam trosia Na to i owo Jeszcze brata ma fajnego, ale tu już nie grzeszyłam ni okiem ni myślą, bo on już żonaty, dzieciaty...na co mi to

Aisza, kuuurde mi to się zawsze marzyła fucha w sklepie albo hurtowni odzieżowej Nie dość że jesteś na bieżąco z tym co się nosi to na dodatek ciuchy są naprawdę po okazyjnych cenach, a na wyprzedażach masz szansę wyłapać wszystko jako pierwsza. Ja startowałam też do Nexta i New Look'a ale mój angielski chyba wtedy nie był chyba na zadowalającym poziomie I skończyłam w Pizza Hut

Heroine, Aisza, jessssuuuuu, tak mi nasłodziłyście że nie powinnam już kawy słodzić A dziś wyjątkowo wrzuciłam sobie słodzik do parzonej żeby kopa była
BTW, musimy jakoś nazwać wypróżnianie się na wizażu Okres to @, a kopa? Bojku, jakie rozkminy
Co do tej chudości to wybaczcie ale nie ogarniam. Pojechałam do tej mamuśki i tam (wiecie jak to na wsi bywa) wszyscy tylko zerkali z okien albo z podwórza a potem komentowali jaka to ja jestem sucha. Na domiar złego poszłyśmy któregoś dnia wieczorem po chleb do piekarni i mi się zachciało drożdżówki, ale nie było jeszcze świeżych, a przecena została tylko sprzed dwóch dni, taka na masę sucha i twarda, ale myślę - biorę I tak szłam przez wieś i mamlałam tego suchara i dwie babinki stały i zaczęły mówić, że taka chuda jestem, a mama na to: No a gdzież ma być gruba skoro je tylko suchy chleb i 2-dniowe drożdżówki
Ale tak od siebie mówiąc naprawdę nie zauważam, żebym była taka szczupła. Ciągle widzę te uda i tą (wprawdzie coraz mniejszą, ale ciągle obecną) bułę na brzusiu

A dziś nawet się zważyłam rano - 49,9kg. Ale po ciuchach i tak czuję że boczki trochę spadły bo mi się spodnie lepiej dopinają.

Lisa, dziękuję kochana No ja wiem wiem że przesadziłam z kanapkami. Ale naprawdę nawet dziś lodówka aż świeci pustkami Dziś muszę dobrze zakupy rozplanować.
Co do opalanka - noooom Bodajże w środę smażyłam i zerkałam na przystojniaków (Dobrze że mój TŻ nie ma Wizażu ). I jak położyłam się na takim spadku to tak ładnie mi słońce plecki złapało. Przodu nie opalałam bo bym musiała pewnie w stroju paradować ale nie wzięłam, a w codziennym staniku się wstydałam Tylko nogi trochę wystawiłam, ale podczas spacerów to i z przodu trochę słonka złapałam.

Ola, cześć Chyba się nie znamy
Jedz więcej Kochana. Sok to nie obiad Spróbuj zjeść np. warzywa na patelnie z mięskiem i ryżem. Smaczne i mało kaloryczne.

Ogólnie to jeszcze włoski u mamy podcięłam - aż centymetr! Ale myślałam że jak tak podetnę to już nie będą się plątały, ale koleżanka-fryzjerka powiedziała, że ja już pewnie mam takie włosy. Bo co ścięła to i tak dalej te pasma się plątały No trudno
Byłam też w lumpie w sąsiedniej miejscowości - upolowałam dwie bluzeczki i wczoraj już w moim ulubionym lubelskim kupiłam żakiet z Atmo Szary - już na jesień będzie.
A wczoraj wieczorem ściągnęłam sobie Harper's Bazaar to obczaję co to szanowni projektanci na jesień wyszykowali

A ten...wczoraj chyba pisałam o tym drinku Sobieski - arbuzowy - ogólnie nie polecam ale nie o tym chciałam pisać. Co ogólnie myślicie o takich drinach? Wiem, że są słodkie, ale myślicie że już lepiej wydyndać jednego takiego niż np. piwsko? Szczerze mówiąc nie piję piwa już chyba z 3 tygodnie ale jakoś nie zauważyłam poprawy w sylwetce Ale może lepiej już do piwa nie wracać skoro tak się trzymam dzielnie

Spadam coś zjeść i wystosować jeden dokument o działalności w kole naukowym. Miałam wysłać w poniedziałek ale zapomniałam
Miłego dzionka
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 07:56   #1518
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dzień doberek!

U mnie coś pochmurno na zewnątrz mam nadzieję, że się rozpogodzi. Dzisiaj sobota, a ja oczywiście wstałam przed 8... standard spać nie mogłam no to się zwlokłam, co będę w łóżku gnić zaraz się biorę za jakieś sprzątanie, bo mam taki bajzel w domu jakby trąba powietrzna z efektami specjalnym przeszła nie żartuję no i jeszcze jedno pranie muszę wstawić. Monia, teraz jak mam robić pranie to sobie Twoją akcję przypominam i sprawdzam czy kabel od pralki ma ujście tam gdzie trzeba bo chyba Wam opowiadałam, że też miałam akcję z pralką jakiś czas temu szykowałam się do pracy, i rano zahaczyłam o drzwiczki do pralki, i na nogi sru mi woda się polała se myślę, ki diabeł?! Ja patrzę, a w pralce cały bęben wody skąd się tam woda wzięła to ja zielonego pojęcia nie mam... dodam, że pralka była wyłączona i nie używana jakieś 2 tygodnie, bo nas nie było w mieszkaniu. Czary jakieś czy co no i mam stracha teraz się rozpisałam :P łolaboga :xD

Meeedzik, dzięki dobre i jedno

Dżaga, jaki tasiemiec ;D
ja już myślałam, że my z tym jednym medalem wyjedziemy a tu aż 3 wczoraj Polacy zdobyli i to 2 złote!!!!! Szacun!
No to super, że wypoczęłaś no i że mamie pomogłaś. Złota córka z Ciebie opalałaś się, mówisz? Łoooo, jakie atrakcje :P a przystojny ten Twój były? zmienił się? :P
Taaaa, nie powinnaś słodzić, Ty Gooopku! Właśnie powinnaś posłodzić! Kupkę ktoś kiedyś nazwał jako porcelanka na jakimś wątku i tak mi się jakoś kojarzy teraz :P chociaż ja piszę qpa boooszzz, jakie dylematy
hehe, starsi ludzie tak mają ;P od razu zakładają, że jesteś niedożywiona i brakuje Ci na chleb moja babcia jest reprezentantem takiego myślenia ciągle tylko by mnie dokarmiała :P
Ale co do Ciebie, to Ty naprawdę szczuplasek jesteś!!!! I nie powinnaś się tak ograniczać według mnie. No chyba, że odpowiada Ci taki tryb jedzenia na co dzień, bez słodkiego bez %%%, wszystko dietowe i niskokaloryczne :P
U fryzjera poszalałaś, nie ma co :P śmieję się, a sama podcinam zawsze max 3 cm :P a kolorek to Twój naturalny?
Ty to zawsze coś upolujesz w lumpie! Ja nie mam szczęścia ;dd
A co to za drink ten Sobieski? ;>
Ja lubię drinki, ale ostatnio w ogóle nie piję ;/ wczoraj piłam wino :P pół litra sama wypiłam Kadarkę półsłodką dobrze wchodzi to wino a piwa nie lubię :P jedynie Redd'sa żurawinowego, Summersby (ale strasznie drogie jest;/) no i Warkę Radler (ta przynajmniej cenowo nie poraża)

Uuuufff, teraz ja pie.r.dol.nęłam tasiemca

Chyba trzeba wykminić jakieś śniadanko kawencja wypita
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 07:56   #1519
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

dzaga mi sie wydaje ze z piwem jest tak: tyje się jeśli się je po piwie. Widaomo piwo wzmaga apetyt i to nie chodzi o samo piwo ale właśnie o jedzenie po wypisiu.
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 08:00   #1520
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

mielnus, a Tobie jeszcze nie usunęli tego ostrzeżenia? wydaje mi się, że już nie miałaś i teraz znowu? ;/
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 08:04   #1521
pipson
Zadomowienie
 
Avatar pipson
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 677
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

ale naskrobałyscie znowu :P
ale nadrobilam

Ja poszlam spac o 12, miałam wstac dzis o 6 bo mam mnotwo do zrobienia, ale oczywiscie wstalam jakies pol godziny temu. Nie wiem heroine jak T to robisz ze nieprzymuszona wstajesz pzed 8

Weszlam dziś na wagę, w koncu się przemogłam.. nie wazylam sie chyba od dwoch miesiecy tak na dobra sprawe, bo sie bałam. Patrze, a tu 50,2 !!!! czyli CHUDNE! jestem przeszczesliwa
__________________
0/8
____________
19.11 powrót do zdrowego lajfstajlu
pipson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 08:14   #1522
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
Ja poszlam spac o 12, miałam wstac dzis o 6 bo mam mnotwo do zrobienia, ale oczywiscie wstalam jakies pol godziny temu. Nie wiem heroine jak T to robisz ze nieprzymuszona wstajesz pzed 8

Weszlam dziś na wagę, w koncu się przemogłam.. nie wazylam sie chyba od dwoch miesiecy tak na dobra sprawe, bo sie bałam. Patrze, a tu 50,2 !!!! czyli CHUDNE! jestem przeszczesliwa
Ja zawsze tak mam! ale właśnie, jest różnica pomiędzy przymusowym wstawaniem, a wstawianiem bez przymusu to przymusowe nie zawsze bywa lekkie a raczej zawsze jest problem

Brawo!!!! Lecisz jak burza
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 08:19   #1523
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
mielnus, a Tobie jeszcze nie usunęli tego ostrzeżenia? wydaje mi się, że już nie miałaś i teraz znowu? ;/
to jest to samo cały czas. Oni wogóle nie podali na jak długo będzie.

ja sie wzylam rano iii 61,7.. jest dobrze bo w sumie termin wazenia jest w poniedzialek.
__________________
CEL - 56kg : love:

Edytowane przez mielnus
Czas edycji: 2012-08-04 o 08:22
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 08:21   #1524
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Marudziłam, że coś pochmurno i chyba chmury się wystraszyły wyszłam na balkon, a tu parówa ale fajnie jest 27 stopni i super letni lekki wiaterek!


Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
to jest to samo cały czas. Oni wogóle nie podali na jak długo będzie.
Aha... coś mi się musiało pokićkać wydawało mi się, że już Ci to usunęli :/
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 08:23   #1525
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Heroine, nooo tośmy się wygadały
Czy przystojny? No kuuurde, no fajna d.upcia, ale po prostu pustak niesamowity - był i jest. Naprawdę jego zasób słów jest mniejszy niż trzyletniego dzieciaka Ale nie o to choooodzi, c'nie? Tu o widoki chodziło Łyhyhyhy

A ja sobie jeszcze tą kopę wydumałam że & to człowiek na kiblu, no bo z przodu ma tak skrzyżowane łapki (może czyta Cosmo np.), z tyłu d.upke wypina a na górze głowa No niee?
Porcelanka hahahaha Leżę
Kolor tak w połowie (wyższej) naturalny, a na dole odrost - ombre prima sort
A Sobieski to to:
bez☠tytułu.jpg


A ja z pralką też miałam przygodę. Mój ja-wiem-wszystko-TŻ włożył tę rurkę do odpływu w jakąś dziurę w wannie. Pewnie zrobił dobrze tylko z tym otworem było coś nie tam. Pralka nówka, pierwsze wielce celebrowane pranie w nowym mieszkanku i nowej pralce. Oglądaliśmy TV w salonie więc niczego nie zauważyliśmy. Później TŻ mówi, że pewnie się już wyprało, idź. No to poszłam a w korytarzu i łazience jezioro Okazało się że w tą dziurę nic nie leci i rurę trzeba było normalnie do wanny włożyć. Jeeeeejuuuu...Ale co potem był chodnik w korytarzu czystyyy

Pipson, a my się chyba nie znamy Heloł
No to gratuluję chudnięcia.


Biorę się za seriale. Yessssss
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat

Edytowane przez dzaga1989
Czas edycji: 2012-08-04 o 08:24
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 08:23   #1526
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Idziecie?

Smacznie!


Ale mi się spać chce
Tak byliśmy.On bardzo sympatyczny,ona też fajna dziewczyna.Widziałam,że mimo tego że się nie znamy (tzn.ja-bo TŻ ich zna od "pieluchy")są bardzo otwarci.Przekonywali nas-raczej mnie,że nie warto się przejmować jego siostrą to idziemy na ślub.TŻ obiecał,że w każdej chwili jak coś będzie nie tak to wracamy do domu.
Niestety wypiłam 2 lampki białego wina i zjadłam łososia z bakłażanem z grilla
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 08:29   #1527
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dzień dobry
Ja dziś też obudziłam się po 8, oczywiście wolny dzień, chciałoby się pospać a tu doopa

Śniadanko juz zjedzone, przetrawię trochę no i kawka Na wadze nie wiem ile, bo ta waga jakaś beznadziejna jest zalezy gdzie ja położe, to inny wynik daje Ale powtórzyło mi się 48,8 to chyba tyle jest Niech będzie, byle nie więcej.

Heroine super fotka Ja też chce więcej Skoro mąż mówi, że jesteś piękna i szczupła to wie co mówi, w końcu on Cię najdokładniej ogląda

Pipson Gratuluję !! Bardzo ładnie

Dzaga padłam z tego Twojego porównania & do człowieczka na kiblu nie wpadłabym na to ale rzeczywiście

Edytowane przez LosingMyWay
Czas edycji: 2012-08-04 o 08:47
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 08:37   #1528
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

jestem przeszcześliwa.... ogłaszałam sie na rónych portalach jako AW i odezwało się biuro nieruchomości chcą współpracowac... JUPI!
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 08:39   #1529
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Pipson
Brawo też bym za niedługo chciała tyle zobaczyć.Ja zważę się w poniedziałek,choc bardziej a nawet tylko zależy mi na spadku cm.a nie wagi.Bo wiadomo mięśnie są cięższe od fetu,a mi sie wydaje że tego drugiego mam mniej
Mielnus
Fajne foty,imprezowo
Heroine
coś Ty się tak z tymi zdjęciami czaiła,śliczna jesteś!
Jak zrobiłam kilka fotek,ale za Chiny nie mogę znaleźć kabla usb do laptopa
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 09:15   #1530
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Heloł
U mnie dziś ładna pogoda i słoneczko świeci

Dzaga moim zdaniem jesteś strasznie chudziutka no i strasznie przestrzegasz tej diety i jedzenia o wyznaczonych porach ja bym tak nie potrafiła i chyba bym zwariowała gdybym nie mogła zjeść od czasu do czasu tego na co mam ochotę czy napić się %%%. Nie widzę u Ciebie żadnych boczków ani bułki na brzuchu, naprawdę chudziutka jesteś, a nóżki jak patyczki masz
Ja bym na Twoim miejscu trochę odpuściła i nie spinała się tak z tym dietkowaniem
Pipson gratuluję spadku już nie dużo zostało do osiągnięcia celu
Mielnus no to super kochana, że odezwali się do Ciebie
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.