Grudniowe Mamusie cz. V - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-05, 21:33   #1501
Ringo6
Zadomowienie
 
Avatar Ringo6
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 260
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez bimbunia_ Pokaż wiadomość
Zyje ja synek zyje, jestesmy zdrowi, zostajemy dluzej w szpitalu ze wzgledu na zoltaczke. Ja mam traume i placze ciagle. Napisze cos wiecej jak tylko znajde sile teraz nie chce sie rozkrecac. Wszystkie kobiety tu ciagle wyja wiec to chyba normalne... Sciskam was i mam nadzieje ze rozpakowania w toku i pomyslne.
Nareszcie.... Gratulacje. Cieszę się, że jesteście zdrowi i trzymam kciuki za szybkie minięcie żółtaczki i wyjście ze szpitala -na pewno już wtedy humor się polepszy.
__________________
09.12.09r.
12.05.2012r.
11.04.2014r. II
Kopniaczki 19/40
12.12.14r. <3N<3
Ringo6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 21:33   #1502
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez bimbunia_ Pokaż wiadomość
Zyje ja synek zyje, jestesmy zdrowi, zostajemy dluzej w szpitalu ze wzgledu na zoltaczke. Ja mam traume i placze ciagle. Napisze cos wiecej jak tylko znajde sile teraz nie chce sie rozkrecac. Wszystkie kobiety tu ciagle wyja wiec to chyba normalne... Sciskam was i mam nadzieje ze rozpakowania w toku i pomyslne.
oj!. pewnie hormony Ci tam dokuczają. Trzymaj się tam i wracaj szybciutko do formy
i żebyście szybciutko mogli do domku wrócić.


Antosia, ja nie puszczałam tego od razu, nie pamiętam ile mała miała. z miesiąc/dwa? a coś Ty. nie przypomnę sobie
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 21:35   #1503
Ringo6
Zadomowienie
 
Avatar Ringo6
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 260
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Jeszcze nie składałam: Basjenia Gratulacje!
Roksi... ale twoja córa śliczna!
__________________
09.12.09r.
12.05.2012r.
11.04.2014r. II
Kopniaczki 19/40
12.12.14r. <3N<3
Ringo6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 21:36   #1504
TheN4ti
Rozeznanie
 
Avatar TheN4ti
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 596
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ja tak w ogóle to w szpitalu jestem. Położna zaniepokojona moim wysokim ciśnieniem wysłała mnie do szpitala. Zrobili mi wszystkie badania i czekamy na lekarza. Trzymajcie kciuki, mam nadzieje, ze tu nie zostanę.
__________________
Skonczony 38tc, nabijam 39tc
TheN4ti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 21:41   #1505
Ringo6
Zadomowienie
 
Avatar Ringo6
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 260
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Sprawdzałam listę i z Bimbunią powitałyśmy już 17 dzieciaczków...

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez TheN4ti Pokaż wiadomość
Ja tak w ogóle to w szpitalu jestem. Położna zaniepokojona moim wysokim ciśnieniem wysłała mnie do szpitala. Zrobili mi wszystkie badania i czekamy na lekarza. Trzymajcie kciuki, mam nadzieje, ze tu nie zostanę.
Ojojj..... Trzymaj się tam. , żeby było lepiej!

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Typuję na jutro:
87agata, Sasia25,Trusiulandia -kto obstawia?
__________________
09.12.09r.
12.05.2012r.
11.04.2014r. II
Kopniaczki 19/40
12.12.14r. <3N<3
Ringo6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 21:44   #1506
antosia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 523
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez TheN4ti Pokaż wiadomość
Jestem Antosia, tylko jakoś nie mam weny do pisania. Gratuluję wszystkim mama, cudnie, że już macie swoje szczęścia przy sobie ☺
O obrze ze jestesZastanawiam sie co u ciebie
Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość

Antosia, ja nie puszczałam tego od razu, nie pamiętam ile mała miała. z miesiąc/dwa? a coś Ty. nie przypomnę sobie
No to nic, to kupie jeszcze teraz- chco jakos bede miala udekorowany kącik malucha, bo z racji tego ze za niecale 2 miesiace sie przeprowadzamy to zstawilismy taki pusty
Cytat:
Napisane przez TheN4ti Pokaż wiadomość
Ja tak w ogóle to w szpitalu jestem. Położna zaniepokojona moim wysokim ciśnieniem wysłała mnie do szpitala. Zrobili mi wszystkie badania i czekamy na lekarza. Trzymajcie kciuki, mam nadzieje, ze tu nie zostanę.
Ojej, to trzymamy kciuki by było wszystko dobrze i do domku:kci uki:


A Doloresd też gdzieś zaginęla
antosia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 21:44   #1507
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

TheN4ti, trzymaj się w tym szpitalu

Może się ktoś wyłamie spoza kolejki?
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-05, 21:45   #1508
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez TheN4ti Pokaż wiadomość
Ja tak w ogóle to w szpitalu jestem. Położna zaniepokojona moim wysokim ciśnieniem wysłała mnie do szpitala. Zrobili mi wszystkie badania i czekamy na lekarza. Trzymajcie kciuki, mam nadzieje, ze tu nie zostanę.
To trzymam kciuki i niech się dobrze Tobą zajmą
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 21:50   #1509
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Bimbunia trzymaj się mocno, niech synek szybko do mamusi wraca Odpocznij i jak będziesz już na siłach odezwij się Trzymamy za Was kciuki

Co do książek Greya, czytałam, pierwsza mnie wciągnęła, reszta już później nudzić mi się zaczęła. Na film się nie wybieram, poczekam aż będzie można go zobaczyć w domu, wole obejrzeć hobbita na którego co roku chodzimy do kina. A co do książek typu Grey mogę polecić trylogię Crossa (któraś już polecała), "Przystań posłuszeństwa", książki Hart Megan, coś podobnego do Greya, autorka Vina Jackson ( zaczełam kiedyś czytać ale jeszcze nie skończyłam więc nie wiem czy to warto) i książki Walker Natasha. I jest jeszcze dużo więcej takich książek co mam, teraz to zatrzęsienie na ten temat w księgarniach jest.
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 21:51   #1510
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez bimbunia_ Pokaż wiadomość
Zyje ja synek zyje, jestesmy zdrowi, zostajemy dluzej w szpitalu ze wzgledu na zoltaczke. Ja mam traume i placze ciagle. Napisze cos wiecej jak tylko znajde sile teraz nie chce sie rozkrecac. Wszystkie kobiety tu ciagle wyja wiec to chyba normalne... Sciskam was i mam nadzieje ze rozpakowania w toku i pomyslne.
Kochana dobrze, że się odezwałaś gratulacje z okazji narodzin synka mam nadzieję, że ten płacz to przez hormony a małemu szybko przejdzie żółtaczka i w domu odzyskasz równowagę i spokojnie będziesz cieszyć się swoim Maluszkiem
Cytat:
Napisane przez TheN4ti Pokaż wiadomość
Ja tak w ogóle to w szpitalu jestem. Położna zaniepokojona moim wysokim ciśnieniem wysłała mnie do szpitala. Zrobili mi wszystkie badania i czekamy na lekarza. Trzymajcie kciuki, mam nadzieje, ze tu nie zostanę.
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 21:54   #1511
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Trzymaj się bardzo mocno, mam nadzieję że ciśnienie Ci się unormuje i to tylko fałszywy alarm
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-05, 22:07   #1512
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez TheN4ti Pokaż wiadomość
Ja tak w ogóle to w szpitalu jestem. Położna zaniepokojona moim wysokim ciśnieniem wysłała mnie do szpitala. Zrobili mi wszystkie badania i czekamy na lekarza. Trzymajcie kciuki, mam nadzieje, ze tu nie zostanę.


Cytat:
Napisane przez Ringo6 Pokaż wiadomość
Sprawdzałam listę i z Bimbunią powitałyśmy już 17 dzieciaczków...

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------


Typuję na jutro:
87agata, Sasia25,Trusiulandia -kto obstawia?
Ja stawiam na Maczuma jadła placki ziemniaczane a ponadto dzisiaj ma nad wyraz sporo energii i dobre samopoczucie czytałam gdzieś że to oznaka zbliżającego się porodu

Cytat:
Napisane przez maczuma Pokaż wiadomość

Może się ktoś wyłamie spoza kolejki?
Już tu mieliśmy czarne konie także nigdy nic nie wiadomo
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 22:25   #1513
Ringo6
Zadomowienie
 
Avatar Ringo6
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 260
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

W sumie Maczumanie chcesz się wyłamać może>?
__________________
09.12.09r.
12.05.2012r.
11.04.2014r. II
Kopniaczki 19/40
12.12.14r. <3N<3
Ringo6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 22:45   #1514
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Nie miałabym nic przeciwko gdyby mały zechciał już wyjść, ale przyznam szczerze, że mam dziwne wrażenie, że jeszcze trochę w tej ciąży pochodzę

W ogóle, mój brzuch wygląda jak z reklamy kremu na rozstepy - tak jakbym połowę tylko smarowała i tam nie ma, a po lewej się pojawiły
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 22:52   #1515
Hasiap
Rozeznanie
 
Avatar Hasiap
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 663
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Sprostowanie co do karuzeli FP

Tam są dwie melodie wpadające w ucho plus taki jakby szum z ptakami dzwoneczkami itp (bo wcześniej tak napisałam jakby było co najmniej 10 melodyjek) :-P ale spokojnie wystarcza no i jest pilot którym można uruchomić np z łóżka.

Moja mała ma 3 tyg i 4 dni (w sb) i skupia wzrok na misiach z karuzeli ale jeśli ktoś nie zamierza żadnych wieszać albo dopiero później to oczywiście szanuje wybór ja miałam wiec powiesilam i czasem włączę ;-)
__________________
Klaudia
Hasiap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 23:19   #1516
TheN4ti
Rozeznanie
 
Avatar TheN4ti
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 596
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Wrocilam do domu, wszystko ok, ale mam wrócić w niedziele rano i powtórzyć wszystkie wyniki. Chcą mieć pewność. Niech ktoś mi powie, że w UK jest kiepska opieka medyczna. Odrazu zostałam przyjęta, zbadana i testy krwi były w godzinę. Jedynie na lekarza czekaliśmy bo mieli młyn na porodowce. Uciekam coś zjeść. Mam nadzieje, ze u Was wszystko ok. Dziękuję bardzo za kciuki i pozytywne myśli
__________________
Skonczony 38tc, nabijam 39tc
TheN4ti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 23:26   #1517
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

To już 17 dzieciaczkow z nami??

Hasia- Twoja mała ma już prawie miesiąąąącc??? wooow ale zleciało!

Nati- kciuki, zeby puscili Cie do domu

Ringo- ten weekend nalezy do mnie!

Bimbunia- gratulacje i zycze duzo usmeichu

Antosia- a w nowym mieszkaniu bedziesz miala pokoj dla maluszka? (wybacz, ale moja pamiec jest bardzo krotka ) czy bedziecie miec sypialnie i salon? bo pamietam, ze pisałas o dwoch pokojach
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 03:25   #1518
basiabasia989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 640
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość



Ja stawiam na Maczuma jadła placki ziemniaczane a ponadto dzisiaj ma nad wyraz sporo energii i dobre samopoczucie czytałam gdzieś że to oznaka zbliżającego się porodu


Już tu mieliśmy czarne konie także nigdy nic nie wiadomo
Nie gadaj bo ja ostatnio mam tyle energii że sama nie wiem skąd i włączył mi się tryb sprzątania chałupy sama z sobą wytrzymać nie mogę bo podłogi to bym 10x dziennie odkurzala i myła i ciągle wszystko na błysk musi być...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 04:25 ---------- Poprzedni post napisano o 04:14 ----------

A co do greya też przeczytałam wszystkie części odmóżdżek taki lekki do czytania ale ja na to bym na hobbita wolała tradycyjnie w sylwestra z rana...tylko wtedy to ja mam plan na porodówkę jechać :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
39/40
basiabasia989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 05:27   #1519
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez basiabasia989 Pokaż wiadomość
Nie gadaj bo ja ostatnio mam tyle energii że sama nie wiem skąd i włączył mi się tryb sprzątania chałupy sama z sobą wytrzymać nie mogę bo podłogi to bym 10x dziennie odkurzala i myła i ciągle wszystko na błysk musi być...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 04:25 ---------- Poprzedni post napisano o 04:14 ----------

A co do greya też przeczytałam wszystkie części odmóżdżek taki lekki do czytania ale ja na to bym na hobbita wolała tradycyjnie w sylwestra z rana...tylko wtedy to ja mam plan na porodówkę jechać :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oj tam oj tam u Ciebie wlaczyl sie syndrom wicia gniazda takze spokojnie masz czas greya tez czytalam ale moim zdaniem bylo kilka lepszych ksiazek z tego gatunku do kina wolalabym pojsc na Love Rosie weszlo teraz w piatek. Mam nadzieje ze w srode wybierzemy sie z tz na seans. Chcemy zaliczyc jeszcze kilka wyjsc poki malego nie ma
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 06:26   #1520
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Grey jak dla mnie słaby strasznie..delikatnie mówiąc, gdybym nie dostała na prezent to bym nie sięgnęła po ta książkę.
Sage millenium polecam ale to zupełnie inna polka ;-)
Ale nudy nikt nie rodzi! A wielki wysyp w pełnie miał być :-P

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 06:51 ----------

Bimbunia dobrze ze się odezwlas! Gratulacje! Czekamy na info
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 07:40   #1521
87agata
Raczkowanie
 
Avatar 87agata
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Uk Buckinghamshire
Wiadomości: 202
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

No właśnie nikt nie rodzi, o kant doopy z taką pełnią
Nati opieka w UK tez uważam ze jest super 👌 po prostu jak w wszystlo przebiega ok to nie ruszają, ale jak pojawi się problem to potrafią stanąć na wysokości zadania
__________________
i zeby bylo coraz lepiej
87agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 09:00   #1522
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Opieka lekarska to przede wszystkim ludzie, więc w każdym kraju znajdą się ludzie z pasją i powołaniem jak i niestety konowały
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 09:46   #1523
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Bimbunia dobrze że sie odezwałaś trzymaj się, teraz już będzie tylko lepiej

Maczuma co Ty tu robisz? nie jesteś na porodówce?

ja bym się chętnie wyłamała z kolejności w sumie w nocy mam jakies skurcze i brzuch mi sie spin ale na tym koniec...
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 09:47   #1524
antosia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 523
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Hello
Cytat:
Napisane przez Hasiap Pokaż wiadomość
Sprostowanie co do karuzeli FP

Tam są dwie melodie wpadające w ucho plus taki jakby szum z ptakami dzwoneczkami itp (bo wcześniej tak napisałam jakby było co najmniej 10 melodyjek) :-P ale spokojnie wystarcza no i jest pilot którym można uruchomić np z łóżka.

Moja mała ma 3 tyg i 4 dni (w sb) i skupia wzrok na misiach z karuzeli ale jeśli ktoś nie zamierza żadnych wieszać albo dopiero później to oczywiście szanuje wybór ja miałam wiec powiesilam i czasem włączę ;-)
Oj tam, az 10 mi nie trzeba, starczy tyle co jest A ten pilot widzialam wlasnie- super sprawa
Cytat:
Napisane przez TheN4ti Pokaż wiadomość
Wrocilam do domu, wszystko ok, ale mam wrócić w niedziele rano i powtórzyć wszystkie wyniki. Chcą mieć pewność. Niech ktoś mi powie, że w UK jest kiepska opieka medyczna. Odrazu zostałam przyjęta, zbadana i testy krwi były w godzinę. Jedynie na lekarza czekaliśmy bo mieli młyn na porodowce. Uciekam coś zjeść. Mam nadzieje, ze u Was wszystko ok. Dziękuję bardzo za kciuki i pozytywne myśli
Super ze wszytsko ok
Ja tak nie powiem- podejrzewam, ze masz podobnie jak u mnie, a uważam ze u mnie jest super
Cytat:
Napisane przez sasia25 Pokaż wiadomość
Antosia- a w nowym mieszkaniu bedziesz miala pokoj dla maluszka? (wybacz, ale moja pamiec jest bardzo krotka ) czy bedziecie miec sypialnie i salon? bo pamietam, ze pisałas o dwoch pokojach
Tak, bedzie dla malucha mieszkanie 3-pok, Teraz w sumie tez mamy 3, ale nie mamy piwnicy ani garazu, wiec 3 nam robi za schowek na rowery, wozki itd
Cytat:
Napisane przez basiabasia989 Pokaż wiadomość
Nie gadaj bo ja ostatnio mam tyle energii że sama nie wiem skąd i włączył mi się tryb sprzątania chałupy sama z sobą wytrzymać nie mogę bo podłogi to bym 10x dziennie odkurzala i myła i ciągle wszystko na błysk musi być...
Może byś chciała do mnie wpaść

Kupilismy z mezem urzadzenia do pomiarów i, kurcze, wiedziałam,ze mam wilgotne mieszkanie ale nie az tak A jak wychladzam sypialnie do tych 18 stopni to automatem rosnie wilgotność- sama mam problemy z katarem przez to i teraz obawiam sie jak bedzie z dzieckiem chyab musze dokupic wiecej wysuszaczy

Edytowane przez antosia5
Czas edycji: 2014-12-06 o 09:49
antosia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 10:09   #1525
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez mysza88 Pokaż wiadomość
Maczuma co Ty tu robisz? nie jesteś na porodówce?

ja bym się chętnie wyłamała z kolejności w sumie w nocy mam jakies skurcze i brzuch mi sie spin ale na tym koniec...
Co ja robię? Zabieram się za pierniczki Nic poza tym nie szykuję, najwyżej będziemy całe święta jechać na ciasteczkach

A z tymi skurczami to u mnie jest identycznie - głównie w nocy, kilka pod rząd, ale się wyciszają...
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 10:25   #1526
Justyssia87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 622
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Hej dziewczyny!!!!!!
Przepraszam dawno mnientu nie było i od razu mówie nie jestem w stanie was nadrobić, utknełam w szpitalu na 22giej stronie a teraz jest 50 ale postaram sie ostatnie pare stron przeczytać!!

Od razu pytam, kto jeszcze urodził?????????????????? ? Jestem taka ciekawa

Nie odywałam sie bo strasnzie żebro mnie boli, przy porodzie mi je troche uszkodzili wyjmujac małego i prawie nic nie umiałam robić, mąż mi wszytsko podaje, zanosi, schyla sie za mnie. miałam wczoraj rtg, kości całe ale chrzastka złamana. W wielkim skrócie: blizna bolała jak cholera po porodzie!! ryczec mi sie chciało, ale po 4 dniach stała sie znośna, wyprostowałam sie i moge juz małego trzymać na brzuchu, zebro boli jak jasna... a humor mam okej, zero huśtawek emocjonalnych, luzik totalny Mały jest przekochany, taki mały nerwusek jak tylko chwile cyca nie ma uwielbia ciagnac z cyca a najlepiej jest sie uspokoić przy cycku i sobie zasnac taki cfaniaczek Dzis w nocy pierwszy raz dałam mu mleko mm bo mojego nie było! za mało jadłam czy piłam chyba i nie bylo nic i tak sie denerwował z głodu ze musialam dac mu mm, teraz nadrobiłam i znów leci mleczko. w ogóle jest taki fajny grzeczny, nie płacze, tylko jak chce zjeść, rozgląda sie po całym pokoju ciekawy świata

Musimy z nim jednak jechac do poradni audiologicznej, do por. okulstycznej, na usg główki, do por. neonatologicznej na poziom toxo i usg bioderek. To wszystko z powodu mojej toxo, mały jest zdrowy ale tzreba kontorlowac wlasnie te poziomy toxo i słuch i oczka i ma jakies krwawienie dokomorowe 2go stopnia do mózgu ale ponoc to niegroźne ale tez tzreba kontrolowac wiec troche sie najeździmy z nim
wiekszosc ubranek z 56cm mam na misia za małe :P i musze cos dokupić chyba.

moja blizna wyglada ładnie, brzuch malutki został ale taki normalny i sie az dziwie ze tak dobrze wyglada, zadnego rozstępu, ani sflaczały nie jest także gitara. ale mówie wam druga blizna po cc bolała mnie jak cholera!!!!!! byłam załamana w szpitalu. Personel super, połozne bardzo miłe i pomocne, dzownilam tylko zeby zabrały małego na noc i przywoziły na akrmienie, albo dzwoniłam zeby go rpzewineły etc.

Napiszcie co u Was bede dziś nadrabiać ale moze później bo mały zaraz na jedzonko będzie sie bdzić.

Aa kikut odpadł nam na 3dzien, jeszcze w szpitalu teraz tylko czyszcze mu pepuszek bo zaschnieta krewke tam ma, a dzis moze werandowac Kubusia bedziemy, wczoraj coprawda był z nami u lekarza i u mojej babci bo nie bylo go z kim zostawic ale mysle ze nic mu nie bedzie.

Pozdrawiam Was
Justyssia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 10:30   #1527
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Justysia, to dobrze, że masz takie podejście, ja się boję, że będę panikować Fajnie, że Kuba ma się dobrze, choć faktycznie trochę się z nim najeździcie po lekarzach.

Zobacz pierwszą stronę! Po Tobie to już z 7 maluchów jest na świecie!
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 11:17   #1528
Justyssia87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 622
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Kubuś jednak ejszcze śpi nie chce chyba jeść :P wiec nadrobiłam, uff! ale sie posypały dziecaiczki Wszystkim mamusiom gratulacje!!!! śliczne kruszynki

ja też czasem mysle ze mój pokarm do du.py bo mały je 20min i za poł h znowu chce.. i znowu 20min ciamka i..za pol h znow chce a mi cyce odpadaja :P no ale potem zje znow 20min i potem za 3h i potem znow za 3h takze nie ma reguły, teraz śpi np 4h juz i chyba zaraz go obudze bo mnie piersi już bolą. Opis porodu dam później. Wczoraj byłam zdjac szwy troszke bolało ale ogolnie git i lekarz mowi ze macica cała sie juz obkurczyła po 9dniach od porodu tzn ze o 1cm jeszcze jest większa, krwawienie dalej mam i okropnie sutki mnie bolą łolaboga!! No nic ide dokonczyc zupe i budzic głodomorre.
Justyssia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 11:36   #1529
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Justysia już się martwiłam czego się nie odzywasz. Nieźle Ci z tym żebrem narobili, ale może nie mogli wyciągnąć małego, że tak się stało ? Blizna wiadomo, że boli, ale ogólnie już się zagoiła ?

Co do badań i synka to sporo jeżdzenia, ale jak objeździcie wszystko i będzie ok, to spać będziesz spokojnie
Starszego synka karmiłaś piersią ? Może Kubuś to mały ssak, że na cycu wisi i wisi, a pić więcej to z pewnością dobrze na pokarm wpłynie
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 11:49   #1530
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Justysia to fajnie że wszystko jest w porządku. Nie zazdroszczę tego żebra bo wiem jaki to ból miałam kiedyś pęknięte przez upadek i nigdy nie zapomnę tego bólu
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-12 21:57:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.