Scent Bar - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-02, 22:20   #1501
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
I
Kolor pazurów bardzo mi się podoba, ale już dziś został skrytykowany przez mamę i babcię I to dość dobitnie i kategorycznie
To Desire Rimmela - taka czarna wiśnia

Ostatnio mialam pomalowane paznokcie na fiolet wpadajacy w czern, pojechalam do babci a tam kuzynki to skomentowaly tak " rany, co ty masz za paznokcie, taki kolor nosza satanisci i geje'
Zamurowalo mnie tak, ze nie dalam rady tego skomentowac

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
No i uczę sie kompletowac ciuchy tak, aby pasowały do siebie. To duża sztuka Już nie robię zakupów na żywioł bo fajne i może coś się znajdzie do czego to założę. Nie - teraz zanim kupię to przemyślę do jakiech spodni założę tą szałowa bluzke zanim ją kupię
Tez sie tego ucze.
Do tej pory kupowalam rzeczy dosyc 'przypadkowo' [ale ladne.... i buch do kasy], konsekwencja bylo to, ze mialam cala szafe ciuchow, a nie mialam co na siebie wlozyc.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 22:23   #1502
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Tez sie tego ucze.
Do tej pory kupowalam rzeczy dosyc 'przypadkowo' [ale ladne.... i buch do kasy], konsekwencja bylo to, ze mialam cala szafe ciuchow, a nie mialam co na siebie wlozyc.
Jakbym o sobie czytała

Rachelo
irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 22:24   #1503
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Scent Bar

mskladaczku pomalowalam pazury na czarno. Jakie było moje zdziwienie jak po kilku dniach w szkole gdzie ucze dziewczyny nosiły czarne pazury

Składaczku teraz mam leteksowo-silikonowe rękawiczki do farbowania wlosów w kolorze black. Oj jak wzdychają moje klientki-lekarki- marzą o nich, taka odskocznia
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 22:29   #1504
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Składaczku teraz mam leteksowo-silikonowe rękawiczki do farbowania wlosów w kolorze black. Oj jak wzdychają moje klientki-lekarki- marzą o nich, taka odskocznia
O super!
tez chce takie

To sa jednorazowe

Tak czytam o waszym polowaniu na wyprzedazach... i jestem na siebie wkurzona, przed swietami kupilam sobie pare sweterkow i dzisiaj zobaczylam
je przecenione. Jeden w Jackpocie o 200 zl tunike w monnari o stowe
Za to TZet nadrobil straty.
Upolowal swetry, bluzy, koszulki w S.Oliver przecenione o 70%!
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 22:33   #1505
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Scent Bar

hmm...są czarne nie trzeba talkować, myjesz wycierasz i nakladasz. Lubie w nich sprzatać w domu sa takie teatralne, z pantonimy
Mówię Wam kobiety są zdziwione jak je nakladam i zafascynowane.
W przyszlym tyg. przyjedzie po nie pani doktor.Pewnie dla odmiany ponosi je w domu.

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=287340734 tu zielone
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 22:41   #1506
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość

Ostatnio mialam pomalowane paznokcie na fiolet wpadajacy w czern, pojechalam do babci a tam kuzynki to skomentowaly tak " rany, co ty masz za paznokcie, taki kolor nosza satanisci i geje'
Zamurowalo mnie tak, ze nie dalam rady tego skomentowac


Właśnie mam gejowsko - satanistyczne pazurki Ale za kilka dni będę musiała zmyć i znów tylko odżywką malować

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Składaczku teraz mam leteksowo-silikonowe rękawiczki do farbowania wlosów w kolorze black. Oj jak wzdychają moje klientki-lekarki- marzą o nich, taka odskocznia
Fajowe... Aż szkoda byłoby brudzić Zielone widziałam u kolegi, już wiem skąd
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 22:52   #1507
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość

Fajowe... Aż szkoda byłoby brudzić Zielone widziałam u kolegi, już wiem skąd
DoktorkoSatanistko, musimy sobie takie upolowac!

Zielone gdzies mi tez juz 'mignely', chyba moja dentystka takie kiedys miala.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 23:15   #1508
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar

u mojej mamy w szpitalu mieli niebieskie nawet mi dała jedną parę, kiedy na PO mi były potrzebne
Tylko nie wiem jakbym zareagowała na lekarza zbliżającego się do mnie w czarnych rękawiczkach
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 23:19   #1509
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Tylko nie wiem jakbym zareagowała na lekarza zbliżającego się do mnie w czarnych rękawiczkach
Juz sobie wyobrazam gina w takich
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 23:26   #1510
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Juz sobie wyobrazam gina w takich
OMG
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 23:31   #1511
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Kopiowanie wielkich projektantów też zauważyłam.
Ale zauważyłam też ciekawszą rzecz...

ciach
Masakra ...

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Jakoś mnie to nie martwi
Jak chodzę po sklepach przed wyprzedażami to tylko odnotowuje w pamięci, gdzie co fajnego było i dopiero jak przecenią kupuję
To jest poważny plus kruszynkowatości

Bejbe, żebyś ty wiedziała ile ja się dziś spodni namierzyłam, żeby w końcu znaleźć jedne w miarę nadające się do noszenia dżinsy ?
Nogawki są teraz z większości sklepów b. długie - bo wąskie spodnie szyje się na przeciętną długość nogi + duuuuży margines na wysokie obcasy - czyli długość moich odnóży bez wysokich obcasów
No ale ja jestem wysoka i mam inne proporcje ciała Wszystkie spodnie miały za niski stan i widać mi było cały tyłek

Cytat:
Tunika super Jedna z tych rzeczy, które strasznie mi się podobają na innych, ale siebie jakoś w nich nie widzę. Sam fason tuniki przy mojej figurze mnie przytłacza i deformuje
Wiem co masz na myśli Ja też często tak mam, że podoba mi się na innych, ale sama bym nie założyła

Cytat:
O to to. Ja jeszcze zdyskwalifikowałam Reserved. Kupiłam fajną torbę, w której coś się urwało przy zapięciu po trzech tygodniach Wymienili bez problemu, ale po miesiącu zaczął się nadrywać uchwyt!!! Nigdy więcej! Żebym jeszcze jakieś ciężary w niej nosiła - ale to tylko fartuch i zeszyty, w sumie rzadko więcej niż pół kilograma. Następną kupię porządną, skórzaną, uniwersalny fason - wolę zainwestować w droższą i się nie wkurzać.
Reserveda to ja w ogóle nie lubię. Robią rzeczy w nieakceptowalnych dla mnie kolorach...

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość

Ostatnio mialam pomalowane paznokcie na fiolet wpadajacy w czern, pojechalam do babci a tam kuzynki to skomentowaly tak " rany, co ty masz za paznokcie, taki kolor nosza satanisci i geje'
Zamurowalo mnie tak, ze nie dalam rady tego skomentowac
O matkooo...
Moja mama i babcia ograniczyły się tylko do tego, że "te pazury cię szpecą i są brzydkieeeee"
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 23:34   #1512
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
DoktorkoSatanistko, musimy sobie takie upolowac!
Koniecznie!
I jeszcze miętą pachną, a ja tak nienawidzę smrodu lateksowych... Szkoda tylko, że nie piszą jaki to rozmiar - dla mnie tylko XS nie jest za luźne...

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Juz sobie wyobrazam gina w takich
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 00:58   #1513
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość

Ostatnio mialam pomalowane paznokcie na fiolet wpadajacy w czern, pojechalam do babci a tam kuzynki to skomentowaly tak " rany, co ty masz za paznokcie, taki kolor nosza satanisci i geje'
Zamurowalo mnie tak, ze nie dalam rady tego skomentowac


Fiolet wpadający w czerń, powiadasz?

Zaraz jutro pędzę kupić!

Satanistą jestem (w opinii postronnych, niedoinformowanych i ulegających stereotypom obserwatorów) jakoś od trzynastego roku życia, ale bycie gejem to dla mnie nowe doświadczenie będzie.

Nie znacie jakiegoś koloru, który sprawiłby, że byłabym do tego jeszcze czarnoskórym Żydem? I (jesli już uskuteczniam koncert życzeń) chciałabym jeszcze lakier jaki noszą komuniści. Albo przynajmniej feministki...
Choć nie, feministką już jestem. Feministki malują paznokcie odżywką.


Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Tez sie tego ucze.
Do tej pory kupowalam rzeczy dosyc 'przypadkowo' [ale ladne.... i buch do kasy], konsekwencja bylo to, ze mialam cala szafe ciuchow, a nie mialam co na siebie wlozyc.
U mnie większość rzeczy do siebie pasuje. Przynajmniej kolorystycznie. Ale o to nie trudno, kiedy ma się wszystkie ciuchy w dwóch kolorach, z których jeden jest czarny (plus kilka białych bluzek, ale to ubrania robocze wiec się nie liczą).
Praktycznie od zawsze kupuję ciuchy "do czegoś" pasujące, z czymś się komponujące. No i raczej takie zaplanowane - to znaczy potrzebuję spodni - idę i kupuje spodnie możliwie najbardziej zbliżone do moich planów, potrzebuję butów - kupuję buty.
O ile w ogóle kupuję ciuchy.

Wyprzedaże nie dla mnie... Już nawet nie chodzi o to, że nie lubię chodzic po sklepach, ale doprawdy trudno zakładać, że będą mieli na wyprzedaży akurat dokładnie to, czego potrzebuję.

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Juz sobie wyobrazam gina w takich


Taaa... I w lateksowych gatkach...


Mam beznadziejny nastrój.
Czy to możliwe, żeby jedna upragniona, wymarzona... i zepsuta flaszka tak popsuła humor?







Hooop hoooop!
Jest tu ktoś?!
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 01:47   #1514
pinky11
Rozeznanie
 
Avatar pinky11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 667
Dot.: Scent Bar

ja wciaz mam ciemne paznokcie i tez na czarno sie nosze moja rodzinka sie smieje ze wciaz jestem w zalobie a co bedzie jak naprawde ktos umrze sie zastanawiaja?
na przeceny nie biegam...po co...wszystko mam

Sabbath wiem jak taka flaszka moze zepsuc nastrój....kiedys sama na taka trafilam..tylko ze sprzedajacy sie upieral ze to nie zepsuty perfum...i kasa sie poszla giglac..a negatyw polecial...
Nie martw sie bo jeszcze upolujesz UBV ladna , czysta , świeza i pachnaca nówka
pinky11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 02:28   #1515
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez pinky11 Pokaż wiadomość
ja wciaz mam ciemne paznokcie i tez na czarno sie nosze moja rodzinka sie smieje ze wciaz jestem w zalobie a co bedzie jak naprawde ktos umrze sie zastanawiaja?
na przeceny nie biegam...po co...wszystko mam

Sabbath wiem jak taka flaszka moze zepsuc nastrój....kiedys sama na taka trafilam..tylko ze sprzedajacy sie upieral ze to nie zepsuty perfum...i kasa sie poszla giglac..a negatyw polecial...
Nie martw sie bo jeszcze upolujesz UBV ladna , czysta , świeza i pachnaca nówka
Pinky Kochana - napisałaś wszystko to, co człowiek w ponurym nastroju chciałby przeczytać.

Mój sprzedający też twierdził, że perfumy nie mogą być zepsute, bo sprzedał takich już kilkadziesiąt. Wytłumaczyłam mu, że człowiek, który nie zna zapachu tak dobrze jak ja i do tego nie ma świra na tym punkcie nie zauważyłby róznicy. Ja jednak ją widzę.
Kiedy zaczęłam mu dokładnie tłumaczyć, czym różni się zapach od prawidłowego UBV - biedak zwątpił. Zaproponował 100 złotych zniżki. Kuszące, nie? Tylko po co mi perfumy, które pachną nie do końca tak, jak powinny?
Powiedział mi, że sprzedam z zyskiem. Pewnie tak, ale ja przecież wiem, że UBV kupują tylko ludzie kochający perfumy - a jeśli ktoś kupi w ciemno, nie znając zapachu (albo nawet znając, ale słabiej) - jasne, że się nie zorientuje, ale czy chciałabym komuś zabrać możliwość powąchania prawdziwego UBV?
Gościu sam pewnie je sprzeda...
Ja, w każdym razie nie zaryzykuję już kupowania u niego, choć sprzedaje oryginały i jest na liście polecanych sprzedawców.

U mnie "giglać" (ale czadowe określenie!) poszło się na razie 30 zeta, bo po pierwsze nie zwróci za transport, po drugie musiałam wysłac za pobraniem do jego dziewczyny, bo on wyjeżdża. Jeśli dziewczyna odbierze paczkę - na 30 zeta, nauczce na przyszłość i drobnym smuteczku się skończy.

Jaki zapach był tym Twoim pechowym?
Coś wycofanego? Jakies dziwadełko?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 02:51   #1516
pinky11
Rozeznanie
 
Avatar pinky11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 667
Dot.: Scent Bar

Moim zapachem byla Roma zadne dziwadelko chcialam sobie powspominac i dupa ;/ facet z uporem maniaka zapieral sie ze wszystko jest z nim ok...wogle nie chcial reklamowac jej bo sprzedal jako uzywany zapach a z racji tego ze uzywany to mogl byc lekko nieswiezy uzeralam sie na 20 maili w koncu polecial negatyw a on mi dal 2 negatywy bo bralam u niego tez Maroussie (ja wystawilam mu pozytyw za ta transkcje a on mi negatywa) jaja byly niezle
Wiesz 30 zeta to nie tragedia..ale jak sie pomysli co mogloby sie za nie miec to juz gorzej..moja babcia mowi ze za 30 zeta by byly 3 kurczaki
Wogle sposob w jaki sprzedajacy chcial rozwiazac sprawe jest niestosowny i powiedzialabym...hmm odpychajacy od kolejnych zakupów u niego...nie wiadomo ile jeszcze takich perelek ma zatuszowanych albo po komplikacjach...
Swietnie to zalatwilas ale tak jak ty uwazam ze znow bedzie chcial je sprzedac..przynajmniej zadna dziewczyna z Wizazu sie na nie nie polasi..miejmy nadzieje
pinky11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 03:02   #1517
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez pinky11 Pokaż wiadomość
Moim zapachem byla Roma zadne dziwadelko chcialam sobie powspominac i dupa ;/ facet z uporem maniaka zapieral sie ze wszystko jest z nim ok...wogle nie chcial reklamowac jej bo sprzedal jako uzywany zapach a z racji tego ze uzywany to mogl byc lekko nieswiezy uzeralam sie na 20 maili w koncu polecial negatyw a on mi dal 2 negatywy bo bralam u niego tez Maroussie (ja wystawilam mu pozytyw za ta transkcje a on mi negatywa) jaja byly niezle
Wiesz 30 zeta to nie tragedia..ale jak sie pomysli co mogloby sie za nie miec to juz gorzej..moja babcia mowi ze za 30 zeta by byly 3 kurczaki
Wogle sposob w jaki sprzedajacy chcial rozwiazac sprawe jest niestosowny i powiedzialabym...hmm odpychajacy od kolejnych zakupów u niego...nie wiadomo ile jeszcze takich perelek ma zatuszowanych albo po komplikacjach...
Swietnie to zalatwilas ale tak jak ty uwazam ze znow bedzie chcial je sprzedac..przynajmniej zadna dziewczyna z Wizazu sie na nie nie polasi..miejmy nadzieje
No... widzę, że obie nie mamy złudzeń.

Roma... Wstyd przyznać, ledwo raz wąchałam ten zapach, nie mam też próbki... Muszę do niego wrócić. I do Dolce Vita też. nie po to, żeby koniecznie mieć, ale po to, by pamiętać.

30 zeta to sześc piw w knajpie, wypad do kina wraz z popcornem, trzy pudełka Michałków, ale... tak naprawdę to piwo mi kumple postawią, jeśli nie będę miała kasy (jak oni nie mają, to i ja postawię ), do kina ma mnie kto zaprosić, a te trzy pudełka Michałków... Może to i lepiej...

Ten sprzedający ma niestety sporo perełek. Ale też wysokie ceny. Może to i dobrze, że jego aukcje nie będą mnie korcić?

A UBV kupię sobie w naszych zakupach z wątku zakupowego.

Czemu nie śpisz, Pinky?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 06:29   #1518
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Scent Bar

dzien dobry

chcialam napisac o kichaniu, ale zapomnialam co...

a i jeszcze ze ja te mam rozmiar 34 ( małe 34) i to jest ból, w porzadnych sklepach nie ma nic w tych rozmiarach, własciwie zostaje mi tylko Orsay...
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 07:31   #1519
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
O matko ,to prawie jak Alternatywy 4 tylko w wersji hororu, To gdzie ty mieszkasz? U nas nie ma lakierow Opi
Ja mieszkam na ślicznym osiedlu, tylko badziewnie zarządzanym Nie wiem kto wymyślił śmietniki w piwnicach, ale ja się tam boję chodzić
Ja jestem spokojna jednostka i do tych cyrków co się u nas dzieją podchodzę z dystansem, ale sąsiadów krew zalewa

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Wkleję jutro-obiecuję.Puki co załączam stanik i jedną z torebek(tą nie do sukineki ) bo zdjęcia znalazłam w sieci.


Ja też za Magnolią nie przepadam ale jednak opłaciło się pojechać.
Kupiłm 2 torebki,dżinsy(to chyba największy sukces bo odkąd do sklepów weszły rurki i praktycznie wyeliminowały inne modele to naprawdę nie mam w czym chodzic ),sweterek,stanik,2 pary gatków,buty,naszyjnik i kolczyki.Aż mi sie ręka od toreb urywała
Mac nadal zamknięty
śliczności...
a rurki to wynalazek szatana...mam wrażenie,że wyglądam w nich jak marchewka
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość


Fiolet wpadający w czerń, powiadasz?

Zaraz jutro pędzę kupić!

Satanistą jestem (w opinii postronnych, niedoinformowanych i ulegających stereotypom obserwatorów) jakoś od trzynastego roku życia, ale bycie gejem to dla mnie nowe doświadczenie będzie.

Nie znacie jakiegoś koloru, który sprawiłby, że byłabym do tego jeszcze czarnoskórym Żydem? I (jesli już uskuteczniam koncert życzeń) chciałabym jeszcze lakier jaki noszą komuniści. Albo przynajmniej feministki...
Choć nie, feministką już jestem. Feministki malują paznokcie odżywką.
melduje się kolejna homo-satanistka mam w kolekcji czarno-czerwony, czarno-fioletowy i czarno-czarny...i nie mam zamiaru się leczyć
na inne opcje nie mam pomysłow kolorystycznych

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
30 zeta to sześc piw w knajpie, wypad do kina wraz z popcornem, trzy pudełka Michałków, ale... tak naprawdę to piwo mi kumple postawią, jeśli nie będę miała kasy (jak oni nie mają, to i ja postawię ), do kina ma mnie kto zaprosić, a te trzy pudełka Michałków... Może to i lepiej...
moja mama przelicza wszystko na chleb...15 bochenków to już spory worek...te trzy pudełka michałków brzmią przyjaźniej

Mój ostatni nabytek to ten pierwszy, a przymierzam się jeszcze do tego drugiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg NLR52_SiberianNights.jpg (6,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg NLR59_MidnightInMoscow.jpg (6,8 KB, 17 załadowań)
__________________



Edytowane przez vesenka
Czas edycji: 2008-01-03 o 09:26
vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-03, 08:06   #1520
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kocham wyprzedaże Szkoda tylko, że rozmiary takie poprzebierane i zawsze zostają same malutkie rozmiary dla kruszynek
Ja byłam wczoraj w Arkadii ale zajrzeliśmy tylko do Empiku (wreszcie mam 1 sezon "Chirurgów" i brakujące do kompletu Soprano) i do Leroy Merlin - po listwy przypodłogowe (robimy miniremont w kuchni i wczoraj malowałam kafelki i będę dziś naklejać na nich naklejki cytrynki )

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
O matko ,to prawie jak Alternatywy 4 tylko w wersji hororu, To gdzie ty mieszkasz?
Pomyslałam to samo

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia, ale - jak się obawiałam - nie wyszły za dobrze. Hahaa. Widać, że mam brudne lustro Umyję dokładnie, słowo
Super w obu wygladasz świetnie

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Druga torebka(ta do sukienki) którą jutro sfotografuję ma podszewkę w białe i czarne koty
Już się nie moge doczekać
Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Zatoki mnie rypią, tłukliśmy się półtorej godziny po mieście, bo ostatnia 19stka jechała o dwudziestej z minutami - no dosłownie jak ja jakiejś wsi. Warszawka zakichana, centra handlowe, Arkadie sradie, a my zamiast w 30minut, do domu docieraliśmy dwie godziny. Nóg nie czuję, mimo że jestem po kąpieli i misce koniaku.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 08:15   #1521
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość


Mam beznadziejny nastrój.
Czy to możliwe, żeby jedna upragniona, wymarzona... i zepsuta flaszka tak popsuła humor?

!
Nie martw sie bedziesz miala jeszcze du.......ża pachnaca flaszkę , i to juz niedługo
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 08:31   #1522
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość

Pomyslałam to samo
coś jest z tymi alternatywami... jeden z sąsiadów w ramach protestu wywiesił sobie na balkonie prześcieradło z hasłem "Alternatywy 4 to mało"
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 08:46   #1523
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
coś jest z tymi alternatywami... jeden z sąsiadów w ramach protestu wywiesił sobie na balkonie prześcieradło z hasłem "Alternatywy 4 to mało"
Podoba mi sie,jakie to osiedle? jeśli mozna spytac/
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 08:58   #1524
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Podoba mi sie,jakie to osiedle? jeśli mozna spytac/
nazywa się ślicznie "Pod Platanami", ale nazwa może być myląca
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 09:11   #1525
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Fiolet wpadający w czerń, powiadasz?
Zaraz jutro pędzę kupić!
Też pomyślałam od razu o zakupie takiego koloru ale jak popatrzyłam na moje pudło z lakierami to mi ochota przeszła. Za dużo już mam lakierów i kolejny nowy będzie jak zejdę poniżej 50

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Satanistą jestem (w opinii postronnych, niedoinformowanych i ulegających stereotypom obserwatorów) jakoś od trzynastego roku życia, ale bycie gejem to dla mnie nowe doświadczenie będzie.
Wiesz w opinii postronnych można byc każdym. Teraz sąsiedzi sie uspokoili ale jak chodziłam ubrana w skórę i miałam czerwono czarne włosy to nawet się znaleźli tacy co widzieli jak dusiłam koty i okręcałam głowy kogutom
Co zaś do Gejostwa to jestem Gejem jak najbardziej. No wprost uwielbiam facetów i czuje do nich pociag oraz mam do nich słabość.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
(...) chciałabym jeszcze lakier jaki noszą komuniści. Albo przynajmniej feministki...
Choć nie, feministką już jestem. Feministki malują paznokcie odżywką.
Komuniści nie noszą specjalnego koloru malują na przemian paznokcie na biało czerwono i na czerwono (mały palec na czerwono, serdeczny pól na biało poł na czerwono, środkowy na czerwono, wskazujący na biało czerwono i kciuk na czerwono) oczywiście nie należy zapomnieć umieścić na czerwonych paznokciach sierpu i młota.
A feministki? Jeżeli jest mowa o tych "feministkach" o których myślą faceci ze tak wygląda i sie zachowuje sie prawdziwa feministka to one nie malują paznokci. Wszelkie inne malują tak jak im sie podoba.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Wyprzedaże nie dla mnie... Już nawet nie chodzi o to, że nie lubię chodzic po sklepach, ale doprawdy trudno zakładać, że będą mieli na wyprzedaży akurat dokładnie to, czego potrzebuję.
Nie cierpię zakupów. A już zwłaszcza nie cierpię kupować staników.
Utarło sie nie wiem czemu ze wszystkie modele powyżej miseczki C muszą być obrzydliwie skrojone lub pancerne.
Nie powiem już o głupich hasełkach w sklepie jak proszę o 70 E lub 75D: "No przecież pani nie ma dużego biustu" (a co ja kurna obchodzi mój biust? może ja lubię sobie staniki skarpetkami lub wata wypychać?)

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Taaa... I w lateksowych gatkach...
No ja bym sie nie pogniewała gdyby mój ulubiony Gin chodził w lateksowych spodniach (na poczatek moga byc czerwone). Rękawiczek czarnych ubierać nie musi. W białych prezentuje sie bowiem o wiele ciekawiej. (gwoli ścisłości: mój ulubiony Gin jest takim naprawdę czarnym-czarnym Nigeryjczykiem).

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
melduje się kolejna homo-satanistka mam w kolekcji czarno-czerwony, czarno-fioletowy i czarno-czarny...i nie mam zamiaru się leczyć
na inne opcje nie mam pomysłow kolorystycznych
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 09:21   #1526
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Scent Bar

Vesenko, gdzie jest to Twoje osiedle? Mieszkałam w Poznaniu ale "Pod Plantami" w ogóle nie kojarzę
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 09:31   #1527
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
nazywa się ślicznie "Pod Platanami", ale nazwa może być myląca
Może miało się nazywać "Pod palantami"

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Vesenko, gdzie jest to Twoje osiedle? Mieszkałam w Poznaniu ale "Pod Plantami" w ogóle nie kojarzę
Ja też nie wiem gdzie to może być (mieszkałam w Poznaniu prawie całe życie)
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.

Edytowane przez Różowy Strachulec
Czas edycji: 2008-01-03 o 10:00
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 09:44   #1528
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar

Pinky, Ty chyba zaczęłaś bywanie na Perfumach własnie od pytania o Rome, prawda?


Vesenko, gdzie kupiłaś lakiery OPI? I jak oceniasz ich trwałość, rozprowadzanie się, itp? Ja ostatnio nabylam sobie czarny Miss Sporty i kolor jest genialny, przeczysta, głęboka czerń. A jakieś śliwki czy fiolety muszę sobie kupić, bo z ciemnych lakierow mam tylko soczysta czerwień, a tak ogólnie to spokojnie i grzecznie aż za bardzo.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 09:50   #1529
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar

bo to nowe osiedle, przy Saperskiej, na terenie starych koszar między Wildą, a Dębcem
a "Pod Platanami" , "Pod Palantami" czy innymi "Poteflonami" to tylko subtelna różnica...prawie literówka
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 10:03   #1530
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar

Vesenko zainteresowal mnie ten laker czarno-czerwony ,prosze o wiecej danych
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.