Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-19, 10:42   #1501
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny a do tego kalkulatora z pierwszej strony wpisujecie juz rozmiar zaniżony o te 5 cm?
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 10:48   #1502
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny a do tego kalkulatora z pierwszej strony wpisujecie juz rozmiar zaniżony o te 5 cm?
Ja wpisuje swoje faktyczne wymiary, bo tak ja piszą dziewczyny i jest ta informacja w pierwszym poście od czasu gdy stworzono ten kalkulator sposób szycia bielizny i materiały i nie wiem co jeszcze nieco się zmieniły W większości firm mój rozmiar pokrywa się z tym jaki mi wyliczył kalkulator, ale to chyba u każdego jest inaczej, a to co Ci kalkulator wyliczy to tylko rozmiar wyjściowy, który należy zweryfikować przymierzając konkretne modele
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 11:05   #1503
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

No to wynika wedlug niego, ze dobrze dobieram stanik - od kiedy pamietam kupowałam 70 D (72 pod biustem, 88 w biuscie) i zawsze musialam znosic glupie odzywki sprzedawczyn "przeciez pani nie ma takiego duzego biustu!" i nieustanne proby wciśniecia mnie w - a jakze by inaczej - 75 B
Fakt, ze po pewnym czasie to 70D sie rozciaga w obwodzie i szybko wymieniam staniki, wiec moze pomyslec powinnam sprobowac 65E - tyle, ze duzo wiekszy wybor jest w obwodzie 70 jednak... "
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 11:29   #1504
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

W mojej okolicy było takie zacofanie, ze w sklepie z bielizną twierdzili ze jak obwód 70 to tylko miska A, jak 75 to juz do B i co obwód większy to większy rozmiar miski... Zawsze miałam problem, mowilam ze potrzebuje najmniejszy obwód to ona mi daje do tego miske A... i tak utwierdzili mnie ze jestem tak płaska że nawet biustonoszy na mnie nie ma, a przecież to nieprawda
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 13:11   #1505
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

O matko! To jeszcze lepiej niz u mnie. To namawianie do 75 B bralo sie chyab z tego, ze w kazdym sklepie kazdy model byl dostepny w tym rozmiarze, a rozmiary D w sklepach to rzadkosc.

Oczywiscie omawiane sytacje mialy miesjce w malych osiedlowych sklepikach czy sklepikach przy targowiskach. Choc przeciez nawet w takich H&M czy New Yorkerze, czyli sklepach ktore prowadza sprzedaz bielizny ale nie sa strickte bieliznairskimi sklepami, dostanie rozmiaru D z malym obwodem graniczy z cudem...

Dlatego z reguly zamawiam przez internet, a raz na jakis czas sie kusze na cos drogiego z profesjonalnego "stacjonarnego" sklepu z bielizna...
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 14:57   #1506
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
nicko kupilam stanik firmy Konrad, zaplacilam 80 zl i Pani sama mi go dobrala, pomierzyla i wg niej ten najlepiej lezal na mnie, no ale uciska (nie wiem, moze to tak ma byc?)
Konrady chyba nie są ścisłe, więc powinno być ok, ale gdzie dokładnie uciska, obwód? Może poprostu nie jesteś przyzwyczajona do ścisłych obwodów, zakup przedłużkę i ponoś pare dni z nią.

Cytat:
Napisane przez HarajukuChilli Pokaż wiadomość
Mam pytanko głupie..
Kiedy mierzycie biust w pozycji poziomej to mierzycie tez to "powietrze" między piersiami czy stykacie je ze sobą?
Idiotyczne, wiem, ale robi dużą różnicę
Nie stykamy piersi, wtedy będą zgniecione.

Cytat:
Napisane przez Katrinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny ponawiam prosbe. Jaki rozmiar stanika powinnam nosic przy wymiarach: pod biustem 72/74 i w biuście 87 ? czy 70 C bedzie okay?
70c może być ok, ale pamiętaj to rozmiar wyjściowy i wcale nie musi ci pasować, poprzymierzaj też rozmiary sąsiadujące.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 09:21   #1507
Katrinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 130
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Bardzo Wam dziekuje dziewczyny W poniedziałek chyba pojade do sklepów, albo coś zamowie. Uwielbiam kupywać bieliznę !

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
W mojej okolicy było takie zacofanie, ze w sklepie z bielizną twierdzili ze jak obwód 70 to tylko miska A, jak 75 to juz do B i co obwód większy to większy rozmiar miski... Zawsze miałam problem, mowilam ze potrzebuje najmniejszy obwód to ona mi daje do tego miske A... i tak utwierdzili mnie ze jestem tak płaska że nawet biustonoszy na mnie nie ma, a przecież to nieprawda
To przypomina mi sytuacje na wszelkiego rodzaju rynkach, straganach, bazarach hehe, gdzie nawet 70 nie maja , a jest dokładnie tak jak napisałaś! Te kobiety są śmieszne, niby bielizne sprzedaja, a nie maja o tym zielonego pojecia
Katrinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 09:55   #1508
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny pomóżcie mi się zdecydować Mam straszną ochotę na nowy biustonosz i waham się pomiędzy Masquerade Lula Mae a Effuniakiem PL Black... Oba mi się bardzo podobają, ale póki co mogę pozwolić sobie na jeden. Masquerade jest przeceniony do 148zł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3239_4.jpg (49,5 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 64_4.jpg (31,3 KB, 47 załadowań)
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 10:42   #1509
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
No to wynika wedlug niego, ze dobrze dobieram stanik - od kiedy pamietam kupowałam 70 D (72 pod biustem, 88 w biuscie) i zawsze musialam znosic glupie odzywki sprzedawczyn "przeciez pani nie ma takiego duzego biustu!" i nieustanne proby wciśniecia mnie w - a jakze by inaczej - 75 B
Fakt, ze po pewnym czasie to 70D sie rozciaga w obwodzie i szybko wymieniam staniki, wiec moze pomyslec powinnam sprobowac 65E - tyle, ze duzo wiekszy wybor jest w obwodzie 70 jednak... "
a jakich firm kupujesz staniki? bo sa takie firmy, gdzie obwody sie malo rozciagaja w trakcie uzytkowania - moje Panasze i Freye nosze ciagle praktycznie na tej samej haftce.

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie mi się zdecydować Mam straszną ochotę na nowy biustonosz i waham się pomiędzy Masquerade Lula Mae a Effuniakiem PL Black... Oba mi się bardzo podobają, ale póki co mogę pozwolić sobie na jeden. Masquerade jest przeceniony do 148zł.
wizualnie mi sie bardziej podoba Maskaradka, ale u mnie, sadze, lepszy efekt dalby Effu. trudny wybor^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 11:01   #1510
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
wizualnie mi sie bardziej podoba Maskaradka, ale u mnie, sadze, lepszy efekt dalby Effu. trudny wybor^^.
No właśnie, zastanawiam się już chyba tydzień
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 11:02   #1511
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

a masz doswiadczenia z plandzami Effuniakowymi?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 11:06   #1512
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
a masz doswiadczenia z plandzami Effuniakowymi?
Nie, z effuniaków mam tylko HP Black i czarnego straplessa...
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 11:14   #1513
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

a masz jakiegos czarnego plandza? i nie wiem czy lubisz komplety miec, ale w cenie samego stanika Maskaradkowego, mialabys prawie Blacka z majtkami.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 11:19   #1514
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
a masz jakiegos czarnego plandza? i nie wiem czy lubisz komplety miec, ale w cenie samego stanika Maskaradkowego, mialabys prawie Blacka z majtkami.
Lubię mieć takie staniki, do których można dopasować kilka różnych fig/stringów. Teraz jak tak myślę, to do Maskaradki nie będę mogła dopasować nic jeżeli nie kupię jej w komplecie.
Zastanawiam się tylko, jaki rozmiar brać z effuniaka. Nie mam doświadczenia z plandżami, nie mam żadnego. Czy taki sam rozmiar jak w effuniaku HP Black będzie dobry?
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 11:31   #1515
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Nie mam doświadczenia z plandżami, nie mam żadnego. Czy taki sam rozmiar jak w effuniaku HP Black będzie dobry?
ojoj, tu Ci chyba nie pomoge . pamietam, ze nieraz widzialam dyskusje na temat stosunku HP do plandzy, ale wnioski jakos mnie nie interesowaly dotad^^. cos mi swita, ze dziewczyny przy bardziej lejacym biuscie biora z reguly plandza o rozmiar wiekszego od HP (czyli przy bardzo "zwartym" biuscie mozna byloby brac te sama miske, jak mniemam), ale glowy nie dam.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 11:34   #1516
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ojoj, tu Ci chyba nie pomoge . pamietam, ze nieraz widzialam dyskusje na temat stosunku HP do plandzy, ale wnioski jakos mnie nie interesowaly dotad^^. cos mi swita, ze dziewczyny przy bardziej lejacym biuscie biora z reguly plandza o rozmiar wiekszego od HP (czyli przy bardzo "zwartym" biuscie mozna byloby brac te sama miske, jak mniemam), ale glowy nie dam.
No cóż, nie będę kombinować i wezmę ten sam rozmiar, najwyżej będę odsyłać i wymieniać.
Dzięki za pomoc
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 11:49   #1517
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny mam pytanie odnosnie Effuniaków. Miał ktos taka sytuacje ze w CH był miedzy rozmiarami? Jeden za mały, rozmiar wiekszy za duzy?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 12:01   #1518
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie odnosnie Effuniaków. Miał ktos taka sytuacje ze w CH był miedzy rozmiarami? Jeden za mały, rozmiar wiekszy za duzy?
ja sie obawialam, ze jestem miedzy rozmiarami. standardowo nosze w Effu 75D, taki tez rozmiar wzielam w Chabrze - i okazal sie za maly. wiekszego nie bralam, bo jednak majty don mnie przekonaly, ze go nie chce^^. niedawno kupilam Onyksa 75D - i ta sama historia - za maly. balam sie - w sumie nadal mam watpliwosci - czy nie wypadam miedzy rozmiarami (ze 75DD bedzie z luzami, a dla dobrego efektu, na styk, mysle, winien byc rozmiar w tym przypadku). jednoczesnie stanik byl bardzo ciasny, przymierzalam go z przedluzka. ale p. Ewa mi poradzila, zeby brac smialo 75DD, bo wtedy obwod - teraz z przedluzka - okaze sie ok, gdyz miski nie beda gniotly piersi.
generalnie, w przypadku klasycznego bycia miedzy rozmiarami, mozna kombinowac z innym obwodem. dla przykladu: jesli potrzebowalabym 75D + pol rozmiaru, to moglabym sprobowac 70E badz 80C.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 15:25   #1519
gohhha
Raczkowanie
 
Avatar gohhha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: trn/krk
Wiadomości: 321
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

http://www.zeberka.pl/art.php?id=14092 ałaa, laski, widziałyście te staniki? aż mnie biust zabolał od patrzenia na zdjęcia ;/
__________________
Podpisu jest aktualnie brak
gohhha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 16:11   #1520
Ewelain1987
Zadomowienie
 
Avatar Ewelain1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 372
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

hej
ja jednak wybralam sie do sklepu z bielizna, przymierzalam duuuzo biustonoszy roznych firm, pani bardzo mila i bardzo mi pomogla ustalic rozmiar, widac ze sie zna na tych sprawach i zakupilam dwa biustonosze bardzo mi sie podobaja z firmy Gorsenia..o takie http://zmyslowa-bielizna.eu/hibiskus...ia-p-4687.html i http://zmyslowa-bielizna.eu/marrona-...nia-p-443.html zobacze jak bedzie mi sie nosil.a i prawda ze nie ma to jak wizyta i poprzymierzanie biustonoszy bo z tego kalkulatora na ich stronie rozmiar wychodzil mi 90G ale jak przymierzylam to i miska i w obwodzie byl za duzy i pani dala mi 85G i jest w sam raz..
__________________
Weronisia20.05.2009






Ewelain1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 21:33   #1521
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ja sie obawialam, ze jestem miedzy rozmiarami. standardowo nosze w Effu 75D, taki tez rozmiar wzielam w Chabrze - i okazal sie za maly. wiekszego nie bralam, bo jednak majty don mnie przekonaly, ze go nie chce^^. niedawno kupilam Onyksa 75D - i ta sama historia - za maly. balam sie - w sumie nadal mam watpliwosci - czy nie wypadam miedzy rozmiarami (ze 75DD bedzie z luzami, a dla dobrego efektu, na styk, mysle, winien byc rozmiar w tym przypadku). jednoczesnie stanik byl bardzo ciasny, przymierzalam go z przedluzka. ale p. Ewa mi poradzila, zeby brac smialo 75DD, bo wtedy obwod - teraz z przedluzka - okaze sie ok, gdyz miski nie beda gniotly piersi.
generalnie, w przypadku klasycznego bycia miedzy rozmiarami, mozna kombinowac z innym obwodem. dla przykladu: jesli potrzebowalabym 75D + pol rozmiaru, to moglabym sprobowac 70E badz 80C.
dzieki za wyczeprującą widomość W moim przypadku z obowdoem za bardzo nie mogę kombinować, bo noszę 65 , które jest mi trocchę i tak luźne
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 23:40   #1522
Maith
Raczkowanie
 
Avatar Maith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 477
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Ewelain1987 Pokaż wiadomość
bo z tego kalkulatora na ich stronie rozmiar wychodzil mi 90G ale jak przymierzylam to i miska i w obwodzie byl za duzy i pani dala mi 85G i jest w sam raz..
Dobrze, że przymierzyłaś, bo dopiero wtedy weryfikujesz rozmiar.
Jeśli pochyliłaś się w dół, wygarnęłaś piersi i miseczki były ok (a nie pojawiły się bułki) to powinno być w porządku.
A obwód 90 mógł być za luźny, bo różne modele mają różną ściśliwość obwodów, to raz, a dwa, Ty też możesz mieć inną ściśliwość niż druga dziewczyna z takim samym wynikiem.
Maith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 00:17   #1523
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczęta, czy któraś była w 6 zmyśle w Katowicach na Teatralnej? Zawsze koło niego przechodzę, jak idę na uczelnie i tak się zastanawiam, czy warto tam pojechać w tygodniu.
Czy Panie, które tam pracują pomogą mi dobrać stanik? Tzn znają się na rzeczy?
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 07:38   #1524
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez gohhha Pokaż wiadomość
http://www.zeberka.pl/art.php?id=14092 ałaa, laski, widziałyście te staniki? aż mnie biust zabolał od patrzenia na zdjęcia ;/
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 09:04   #1525
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Nerchie Pokaż wiadomość
Dziewczęta, czy któraś była w 6 zmyśle w Katowicach na Teatralnej? Zawsze koło niego przechodzę, jak idę na uczelnie i tak się zastanawiam, czy warto tam pojechać w tygodniu.
Czy Panie, które tam pracują pomogą mi dobrać stanik? Tzn znają się na rzeczy?
Byłam tam 1,5roku temu więc wiele mogło się zmienić...
Wtedy wybór staników był średni, ceny astronomiczne a z mojego rozmiaru nie było absolutnie nic. Pani kompletnie mnie olała tylko po chwili zaczęła się kręcić koło eleganckiego pana w garniturze... Zainteresowania zero, pomocy zero

Mam nadzieję, że od tego czasu coś się tam zmieniło
UPS: nie na teatralnej a w Hotelu Monopol byłam
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 14:10   #1526
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Przyszedl moj kostar...zmierzyłam i nie wiedzialam czy śmiać sie czy płakać. Rozmiar 60 f, miski szeroko rozstawione prawie na bokach, male bo nad miskami troche cyca by jeszcze weszło, na mostku miedzy miskami szczelina, a obwód niby ciasny ale bez przesady, ramiaczka bardzo blisko pach. Porazka! O co chodzi?!
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 17:24   #1527
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Przyszedl moj kostar...zmierzyłam i nie wiedzialam czy śmiać sie czy płakać. Rozmiar 60 f, miski szeroko rozstawione prawie na bokach, male bo nad miskami troche cyca by jeszcze weszło, na mostku miedzy miskami szczelina, a obwód niby ciasny ale bez przesady, ramiaczka bardzo blisko pach. Porazka! O co chodzi?!
Trudno powiedzieć, pokaż się w nim, alekostary to ogólnie ciężka firma i nie mają zbyt dobrych konstrukcji.

A ja sobie zamówiłam effuniaka perełkę, nie mogę się jej doczekać.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:13   #1528
IamNotYours
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 26
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Mam bardzo mały biuścik i ciągle nosiłam źle dobrany stanik. Myślałam, że to wina moich małych piersi, ale miseczki niby były dobre, a jak je, że tak powiem "upchałam", bo tak w sumie powinno się robić (podnieść, wziąć z pod pach) to aż się wylewały. Ale długo tak nie pozostawały, ponieważ obwód staników był zbyt luźny... Jak podnosiłam ręce do góry to piersi trochę wyskakiwały z miseczek, zwłaszcza prawa, bo jest mniejsza, z tego powodu nie zmieniałam koszulki na WF-ie, bo się wstydziłam. A miałam takie biustonosze, bo nigdy sobie sama nie kupowałam stanika, zawsze dostawałam jakieś, które były za małe na ciocię czy mamę. A moja mama nigdy nie wyszła z inicjatywą żeby kupić mi stanik. Twierdzi, że mam "z przodu plecy z tyłu plecy". Gdybym sama nie wzięła się za to, do tej pory musiałabym chodzić bez stanika, co jest strasznym obciachem... A w staniku to po 1. wydają się większe, po 2. ładny kształt. No i w związku z tym, że idę do nowej szkoły czasami chciałabym się ubrać bardziej sexy. W końcu to szkoła średnia, chłopcy i w ogóle. A mój biuścik mi nie pozwala na bluzki z dekoltem. To postanowiłam zainwestować w Push Up. Zmierzyłam się i wyszło mi tak: 69/70 - bardzo ciasno pod biustem i luźniej - 82/83 w biuście. Wychodzi mi albo 60D, albo 60E i kompletnie już nie wiem... Podeślijcie jakieś stronki z takimi stanikami i żeby były w cenie razem z wysyłką za około 6o zł, nie więcej, bo na razie więcej nie mam... Chciałabym taki mocno podnoszący i ściskający... Tzw. "efekt doliny"... I chciałabym zobaczyć zdjęcia przed i po założeniu takiego Push Up-a, bo ja nie mogę znaleźć.
Druga sprawa to, to czy dobrze dopasowałam swój inny stanik, który znalazłam wśród tych od cioci. Jako jedyny ze wszystkich obwód jest dość ciasny. Jak podnoszę ręce do góry to mi się nie przesuwa, tylko trochę po prawej stronie gdzie mam mniejszą pierś, boje się, że się rozciągnie i znów będzie to samo... Dołączam fotkę http:// zapo daj.net/ 465ae3 bacd14.jpg.html (spacje, bo nie dało się normalnie dodać linku) Jak widać prawa miseczka troszkę odstaje przez tą mniejszą pierś. I nie wiem czy może tak być.
Trzecia sprawa. Zastanawia mnie to, czy dziewczyny nie będą mnie obgadywać, z racji tego, że noszę Push Up-y. Skoro natura nie obdarzyła mnie dużym biustem, to czemu miałabym sobie nie pomóc? Ale niektóre dziewczyny bywają wredne, cóż. Ale mam dopiero 15 lat... Mam nadzieję, że jeszcze urosną, chociaż zaczynam powątpiewać. Ale to nie jest w życiu najważniejsze, na pewno nie dla mnie. Sorry, że takie głupie pytania zadaję.

Edytowane przez IamNotYours
Czas edycji: 2011-08-23 o 22:12
IamNotYours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 22:16   #1529
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny, świetny wątek, od dawna chciałam tu zajrzeć ale zawsze coś, teraz widzę że mogę żałować, więc chciałabym szybko nadrobić moje stanikowe braki Przymierzam się do kupna swojego pierwszego uświadomionego stanika. Moje wymiary to 77 ściśle pod bistem i 94 luźno w biuście. Jeśli dobrze odczytałam z kalkulatora, powinnam celować w 75D? Jeśli nie to proszę o poprawkę Jakie są sąsiednie rozmiary do tego, które ewentualnie też mogłabym brać pod uwagę?
Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Tak mój rozmiar też uległ zmianie. Ciężko powiedzieć, piersi tak naprawdę zmieniają się całe życie, może być jeszcze tak, że będą ci potrzebne mniejsze biustonosze, różnie to bywa.
A to, że zmienia wam się rozmiar piersi poznajecie po czym, tylko po spojrzeniu na nie, ułożeniu ich w staniku czy po zmierzeniu się? Wiem, jako posiadaczka tej cześci ciała powinnam wiedzieć, no ale nie przywiązywałam do tego nigdy większej wagi...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 07:28   #1530
gohhha
Raczkowanie
 
Avatar gohhha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: trn/krk
Wiadomości: 321
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
A to, że zmienia wam się rozmiar piersi poznajecie po czym, tylko po spojrzeniu na nie, ułożeniu ich w staniku czy po zmierzeniu się? Wiem, jako posiadaczka tej cześci ciała powinnam wiedzieć, no ale nie przywiązywałam do tego nigdy większej wagi...
a jak zauważysz że przytyłaś? albo widzisz w lustrze, albo się w portki nie dopinasz :P tu jest podobnie, np biust zaczyna powoli, aczkolwiek coraz chętniej wylewać się z miseczek....

a co do 75D, jako posiadaczka prawie takich samych wymiarów (bo mam 77/~95-100 ) to noszę 65F z panache i 70F z effuniakow zwykle 70tki najzwyczajniej na mnie latają...
__________________
Podpisu jest aktualnie brak

Edytowane przez gohhha
Czas edycji: 2011-08-24 o 07:59
gohhha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.