Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-09-23, 15:26   #1501
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomo¶ci: 2 398
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Veronic - W takim uk³adzie zrób tak. Na³o¿ mieszanke na ca³o¶c w³osów i odczekaj 25 minut. Po tym czasie zmalaksuj w³osy (skrop delikatnie odrobink± letniej wody i wymasuj farbê na g³owie tak, jakby¶ my³a g³owê), odczekaj jeszcze 20 minut i sp³ucz farbê. Umyj delikatnym szamponem (najlepiej takim przeznaczonym po farbowaniu) i na³ó¿ porz±dn± maskê/od¿ywkê.
Daj znaæ jak wysz³o. Jak za pierwszym razem nie bêdzie wystarczaj±co zywy/jasny to za drugim przetrzymasz d³u¿ej jeszcze t± 6%. Bêdzie dobrze
dziêkujê za wskazówki oczywi¶cie dam znaæ po farbowaniu mo¿e w koñcu uda mi siê uzyskaæ co¶ porz±dnego nie musi byæ bardzo jasny rudy, ale chocia¿ intensywny
Veronic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-23, 17:48   #1502
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

VERONIC - patrz±c na zdjêcia powiedzia³abym, ¿e 6% wod± mo¿esz nie uzyskaæ efektu ala' agusiaki, ale jak zechcesz po³o¿yæ wode 9% to zaraz pojawi± siê posty snuj±ce wizje, ¿e ci wszystkie w³osy wypadn± i zostaniesz ³ysa na wieki 6% musia³aby¶ sporo d³u¿ej przetrzymac a i tak gwarancji nie masz, ze finalnie bêdzie kolor jaki chcesz. W razie wyboru 9% utleniacza staraj siê nie przed³uzaæ czasu dzia³ania.
Mo¿e niech siê jeszcze wypowiedz± dziewczyny znaj±ce temat rudo¶ci z praktyki.[/QUOTE]

ja ostatnio u¿ywa³am 9% przy odro¶cie i nic siê nie sta³o - musia³am tak zrobiæ poniewa¿ 2 miesi±ce temu mia³am b³êdnie po³o¿on± farbê przez fryzjerkê która zrobi³a mi potem k±piel rozja¶niaj±c± na ca³o¶ci omijaj±c w³osy przy skórze - no i te w³osy niestety nie chcia³y siê rozja¶niæ wod± 6 przy nastêpnym farbowaniu- ca³y czas dominowa³ mahoñ, te¿ mi odradzali 9% (niektórzy polecali no i w ten sposób w³a¶nie u¿y³am 9 - która nic nie zaszkodzi³a a odrost wyrównany, wiêc czasami jest to naprawdê potrzebne.

julianna-p

jak by¶ mia³a komu¶ poleciæ to revlon czy vitalitys? mama siê teraz zastanawia?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-23, 17:53   #1503
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ

ja ostatnio u¿ywa³am 9% przy odro¶cie i nic siê nie sta³o
- musia³am tak zrobiæ poniewa¿ 2 miesi±ce temu mia³am b³êdnie po³o¿on± farbê przez fryzjerkê która zrobi³a mi potem k±piel rozja¶niaj±c± na ca³o¶ci omijaj±c w³osy przy skórze - no i te w³osy niestety nie chcia³y siê rozja¶niæ wod± 6 przy nastêpnym farbowaniu- ca³y czas dominowa³ mahoñ, te¿ mi odradzali 9% (niektórzy polecali no i w ten sposób w³a¶nie u¿y³am 9 - która nic nie zaszkodzi³a a odrost wyrównany, wiêc czasami jest to naprawdê potrzebne.
oczywi¶cie, ¿e nic siê nie sta³o, ale powiedz to kole¿ance, która kilka postów temu upiera³a siê, ¿e 6% wod± mo¿esz zrobiæ WSZYSTKO jak ja tylko d³u¿ej przytrzymasz A ju¿ 9% woda i wiêcej to jest na wy³±czno¶æ blondynek
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:08   #1504
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
oczywi¶cie, ¿e nic siê nie sta³o, ale powiedz to kole¿ance, która kilka postów temu upiera³a siê, ¿e 6% wod± mo¿esz zrobiæ WSZYSTKO jak ja tylko d³u¿ej przytrzymasz A ju¿ 9% woda i wiêcej to jest na wy³±czno¶æ blondynek
jak kto¶ nie ma praktyki gdzie¶ co¶ wyczyta i w³a¶nieja ju¿ tyle kombinacji na moich w³osach mia³am, ale nie dam ju¿ ufarbowaæ fryzjerowi...never...prze wa¿nie co¶ doda od siebie i klapaw³osy nie takie jak chcia³am, a jak sama farbujê to ju¿ inna bajka, wiem co k³adê sobie na w³osy. Teraz namawiam mamê, bo od lat farbuje drogeryjn± i dobrze na tym nie wychodzi kolorek ,,burgund czerwonawo brudnawy,,
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:08   #1505
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomo¶ci: 2 398
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dziewczyny dosta³am info od sprzedawcy artyku³ów fryzjerskich, ¿e utleniacz Chantal jest wa¿ny 12 miesiêcy od otwarcia.
Veronic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-24, 07:25   #1506
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomo¶ci: 868
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dziewczyny a jak u Was jest z "wystarczaniem" farby? Ja mam w³osy trochê za ramiona i gêste. Nie wiem czy jedno opakowanie wystarczy...
__________________
Nie nara¿am ¿ycia. Noszê rewolwer. ¯ycie musi byæ podniecaj±ce. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spu¶cizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty s³uchasz?
K-H jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-24, 09:05   #1507
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez K-H Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a jak u Was jest z "wystarczaniem" farby? Ja mam w³osy trochê za ramiona i gêste. Nie wiem czy jedno opakowanie wystarczy...
Ja na takie w³osy u¿ywam 2 opakowania, chyba ¿e farbujê tylko odrost i lekko przeci±gam lub spieniam, ogólnie 50ml farby + 75 ml oxydantu starcza mi tylko i wy³±cznie na odrost
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 16:09   #1508
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
jak kto¶ nie ma praktyki gdzie¶ co¶ wyczyta i w³a¶nieja ju¿ tyle kombinacji na moich w³osach mia³am, ale nie dam ju¿ ufarbowaæ fryzjerowi...never...prze wa¿nie co¶ doda od siebie i klapaw³osy nie takie jak chcia³am, a jak sama farbujê to ju¿ inna bajka, wiem co k³adê sobie na w³osy. Teraz namawiam mamê, bo od lat farbuje drogeryjn± i dobrze na tym nie wychodzi kolorek ,,burgund czerwonawo brudnawy,,
i badz tu m±drym teraz
jedna jedno druga drugie hmmmm mas³o maslane :rolley es:
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-24, 17:21   #1509
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
VERONIC - patrz±c na zdjêcia powiedzia³abym, ¿e 6% wod± mo¿esz nie uzyskaæ efektu ala' agusiaki, ale jak zechcesz po³o¿yæ wode 9% to zaraz pojawi± siê posty snuj±ce wizje, ¿e ci wszystkie w³osy wypadn± i zostaniesz ³ysa na wieki 6% musia³aby¶ sporo d³u¿ej przetrzymac a i tak gwarancji nie masz, ze finalnie bêdzie kolor jaki chcesz. W razie wyboru 9% utleniacza staraj siê nie przed³uzaæ czasu dzia³ania.
Mo¿e niech siê jeszcze wypowiedz± dziewczyny znaj±ce temat rudo¶ci z praktyki.
ja ostatnio u¿ywa³am 9% przy odro¶cie i nic siê nie sta³o - musia³am tak zrobiæ poniewa¿ 2 miesi±ce temu mia³am b³êdnie po³o¿on± farbê przez fryzjerkê która zrobi³a mi potem k±piel rozja¶niaj±c± na ca³o¶ci omijaj±c w³osy przy skórze - no i te w³osy niestety nie chcia³y siê rozja¶niæ wod± 6 przy nastêpnym farbowaniu- ca³y czas dominowa³ mahoñ, te¿ mi odradzali 9% (niektórzy polecali no i w ten sposób w³a¶nie u¿y³am 9 - która nic nie zaszkodzi³a a odrost wyrównany, wiêc czasami jest to naprawdê potrzebne.

julianna-p

jak by¶ mia³a komu¶ poleciæ to revlon czy vitalitys? mama siê teraz zastanawia?[/QUOTE]

po 1 dlatego wlasnie ja nigdy nie dalabym juz farbowac sie fryzjerowi

po 2 hmm z perspektywy czasu vitalitys szybko zeszlo jednak, revlon byl trwalszy. w vitalitys olejek jest ok, poprawia jakosc wlosow, a revlon jest w sumie nie gorszy pod tym wzgledem. reasumujac polecilabym revlon.

po 3 na moje wlosy absolutnie przy dlugosci do ramion nie starczalo jedno opakowanie. tak jak u kathy te same proporcje starczaja tylko na odrost
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2010-09-24 o 17:32
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:41   #1510
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomo¶ci: 868
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Kupi³am dwie farby, w obu s± utleniacze. Rozumiem ¿e gdybym chcia³a nanie¶æ oba opakowania na w³osy to utleniacz dodaæ tylko raz? Czy sporz±dziæ dwie osobne mieszanki?
__________________
Nie nara¿am ¿ycia. Noszê rewolwer. ¯ycie musi byæ podniecaj±ce. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spu¶cizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty s³uchasz?
K-H jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:50   #1511
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez K-H Poka¿ wiadomo¶æ
Kupi³am dwie farby, w obu s± utleniacze. Rozumiem ¿e gdybym chcia³a nanie¶æ oba opakowania na w³osy to utleniacz dodaæ tylko raz? Czy sporz±dziæ dwie osobne mieszanki?
Ilo¶c utleniacza w jednym opakowaniu farby jest wyliczona odpowiednio dla ilo¶ci farby, która jest w TYM opakowaniu. Innymi s³owy na 60 ml farby przypada 60ml utleniacza (zazwyczaj, choæ proporcje mog± byæ ró¿ne w ró¿nych farbach). To oznacze, ¿e jesli dajesz dwie tubki farby po np. 60 ml to utleniacza musi byæ 120ml.
Farby wymieszaj razem.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 21:51   #1512
Axaxax
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

nowy rudy u mnie:
http://vexgirl.blogspot.com/2010/09/...lor-wosow.html
Axaxax jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-25, 22:01   #1513
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Axaxax Poka¿ wiadomo¶æ
czerwony, nie rudy
Nie znam tej farby. Masz mo¿e jaki¶ link do palety kolorów?
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-26, 06:44   #1514
gingerbabe
Raczkowanie
 
Avatar gingerbabe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
czerwony, nie rudy
Nie znam tej farby. Masz mo¿e jaki¶ link do palety kolorów?
przy³±czam siê do pytania.
rzeczywi¶cie w czerwieñ wpada, Axaxax napisz jak siê bêdzie zmywaæ
gingerbabe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-26, 10:14   #1515
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Axaxax Poka¿ wiadomo¶æ
Ta twoja farba to chyba bez amoniaku?, ja mia³am normaln± permanentn± z 6% oxy w ciemnym opakowaniu.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-26, 18:04   #1516
Suuuzi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: szczecin
Wiadomo¶ci: 742
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

hej co prawda na tym w±tku jestem nowa- ale ¶ledzê go ju¿ od dawna.. ostatnio przechodzi³am dekoloryzacjê- z czarnych. obecnie mam taki kolor jak na zdjêciu..jeszcze nie potrafiê siê do koñca przestawiæ, ale staram siê przyzwyczaiæ.
Suuuzi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-26, 18:42   #1517
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Suuuzi Poka¿ wiadomo¶æ
hej co prawda na tym w±tku jestem nowa- ale ¶ledzê go ju¿ od dawna.. ostatnio przechodzi³am dekoloryzacjê- z czarnych. obecnie mam taki kolor jak na zdjêciu..jeszcze nie potrafiê siê do koñca przestawiæ, ale staram siê przyzwyczaiæ.
³adny kolorek
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:08   #1518
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

A ja polecam Subrina -jasne miedziane z³oto albo mied¼ . Moja mama farbuje i ma piêkny rudy kolor i na mie¶cie ka¿dy siê pyta jaki to kolor
Damian17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:48   #1519
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

[QUOTE=Damian17;22317683]A ja polecam Subrina -jasne miedziane z³oto albo mied¼ . Moja mama farbuje i ma piêkny rudy kolor i na mie¶cie ka¿dy siê pyta jaki to kolor

jasno miedziane z³oto to 45/8
mied¼ 45, móg³ by¶ dodaæ zdjêcie?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-09-26 o 19:59
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 11:31   #1520
Axaxax
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
czerwony, nie rudy
Nie znam tej farby. Masz mo¿e jaki¶ link do palety kolorów?
Owszem, bardziej czerwony Ale akcenty rudo¶ci widaæ w s³oñcu.
Niestety nigdzie palety znale¼æ nie mog³am na necie. Na próbniku widzia³am w sklepie, ¿e maj± bardzo du¿y wybór naturalnych odcieni, a na KWC ta farba ma bardzo dobre opinie

Cytat:
Napisane przez gingerbabe Poka¿ wiadomo¶æ
przy³±czam siê do pytania.
rzeczywi¶cie w czerwieñ wpada, Axaxax napisz jak siê bêdzie zmywaæ
Napiszê

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Ta twoja farba to chyba bez amoniaku?, ja mia³am normaln± permanentn± z 6% oxy w ciemnym opakowaniu.
Bez amoniaku. Jestem w szoku, bo prawie nic mi nie podniszczy³a wlosów!
Axaxax jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-27, 23:48   #1521
izajasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 107
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

ech. mo¿e i ja siê podzielê swoim do¶wiadczeniem i przy okazji poprosze Was o radê.
farbowa³am ró¼nymi farbami kupowanymi w drogeriach, ale nigdy nie wyszed³ mi taki kolor jak chcia³am. zafarbowa³am wiêc farb± kupion± w sklepie fryzjerskim- goldwellem tophic 8OR (+ 6% woda scandic line) i wyszed³ mi piêkny, wspania³y miedziany rudy (dodam, ze farbowa³am z ciemnego blondu), ale niestety po mniej wiêcej dwóch tygodniach prawie zupelnie siê wyp³uka³ i mia³am na g³owie jak±¶ rudo-blond mieszankê. w zasadzie mia³am wtedy stotysiêcy odcieni na g³owie.
ale powiedzili mi u fryzjera, ¿e rudy siê ciêzko przyjmuje, ¿e trzeba parê razy spróbowaæ itd., wiêc spróbowa³am.
farbowa³am jakie¶ 6 dni temu, od tego czasu my³am w³osy mo¿e ze 3 razy i ju¿ widzê jak ta farba siê wyp³ukuje. znowu! prawdopodobnie znowu powtórzy siê to co wcze¶niej. st±d te¿ moje pytania - macie jakie¶ pomys³y co do tego, co mogê robiæ ¼le? mam z³y utleniacz? moje w³osy s± niepodatne? cokolwiek? ewentualnie szukam jakiego¶ mniej wiêcej podobnego koloru (jak 8OR) w¶ród jaki¶ innych firm, wiêc je¶li która¶ z Was kojarzy, co mog³oby byæ podobne, mog³aby mi pomóc?


acha, farbuje na suche w³osy i ta farba siê starsznie ciêzko rozprowadza. no ale przecie¿ nie bêde farbowaæ na mokre, nie?


poczyta³am tu jeszcze trochê i wysz³o na to, ¿e Majirel 7.44 jest dosyæ podobny do goldwella 8OR (?) ale czy wyp³ukuje siê tak samo szybko?

Edytowane przez izajasz
Czas edycji: 2010-09-28 o 00:34
izajasz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-28, 07:53   #1522
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

dziewczyny moze i g³upie pytanie nigdy tak nie robilam ale co wyjdzie badz czy mozliwe jest pomieszanie farb?? tzn, p³omiennej iskry z jakims blondem w celu jasniejszego koloru?? bo ostatnio wyszed³ mi taki ciemnobrazowy a zostala mi farba i tak pomyslalam...
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-28, 08:12   #1523
gingerbabe
Raczkowanie
 
Avatar gingerbabe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Ja bym nie kombinowa³a.
Mi p³omienna Iskra zmywa siê szybko do jasnego rudego.
Poczekaj tydzieñ zmyje Ci siê kolor
gingerbabe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-28, 10:04   #1524
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez izajasz Poka¿ wiadomo¶æ
ech. mo¿e i ja siê podzielê swoim do¶wiadczeniem i przy okazji poprosze Was o radê.
farbowa³am ró¼nymi farbami kupowanymi w drogeriach, ale nigdy nie wyszed³ mi taki kolor jak chcia³am. zafarbowa³am wiêc farb± kupion± w sklepie fryzjerskim- goldwellem tophic 8OR (+ 6% woda scandic line) i wyszed³ mi piêkny, wspania³y miedziany rudy (dodam, ze farbowa³am z ciemnego blondu), ale niestety po mniej wiêcej dwóch tygodniach prawie zupelnie siê wyp³uka³ i mia³am na g³owie jak±¶ rudo-blond mieszankê. w zasadzie mia³am wtedy stotysiêcy odcieni na g³owie.
ale powiedzili mi u fryzjera, ¿e rudy siê ciêzko przyjmuje, ¿e trzeba parê razy spróbowaæ itd., wiêc spróbowa³am.
farbowa³am jakie¶ 6 dni temu, od tego czasu my³am w³osy mo¿e ze 3 razy i ju¿ widzê jak ta farba siê wyp³ukuje. znowu! prawdopodobnie znowu powtórzy siê to co wcze¶niej. st±d te¿ moje pytania - macie jakie¶ pomys³y co do tego, co mogê robiæ ¼le? mam z³y utleniacz? moje w³osy s± niepodatne? cokolwiek? ewentualnie szukam jakiego¶ mniej wiêcej podobnego koloru (jak 8OR) w¶ród jaki¶ innych firm, wiêc je¶li która¶ z Was kojarzy, co mog³oby byæ podobne, mog³aby mi pomóc?


acha, farbuje na suche w³osy i ta farba siê starsznie ciêzko rozprowadza. no ale przecie¿ nie bêde farbowaæ na mokre, nie?


poczyta³am tu jeszcze trochê i wysz³o na to, ¿e Majirel 7.44 jest dosyæ podobny do goldwella 8OR (?) ale czy wyp³ukuje siê tak samo szybko?
Mogê Cie uspokoic i powtórzyc to co mówi³ fryzjer - daj sobie i w³osom czas. Mi tez na pocz±tku kolor sie tak drastycznie szybko wyp³ukiwa³ do blondu. Po ok 3 farbowaniach przesta³ (tzn wyp³ukuje siê nadal, ale nigdy do blondu!, raczej kolor traci na intensywno¶ci). Rzeczywi¶cie rudy musi siê porz±dnie "zaaklimatyzowaæ" zanim zacznie wygladac
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-28, 10:06   #1525
Axaxax
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Mogê Cie uspokoic i powtórzyc to co mówi³ fryzjer - daj sobie i w³osom czas. Mi tez na pocz±tku kolor sie tak drastycznie szybko wyp³ukiwa³ do blondu. Po ok 3 farbowaniach przesta³ (tzn wyp³ukuje siê nadal, ale nigdy do blondu!, raczej kolor traci na intensywno¶ci). Rzeczywi¶cie rudy musi siê porz±dnie "zaaklimatyzowaæ" zanim zacznie wygladac
Podpisujê siê rêkami i nogami. Mnie na pocz±tku sp³ukiwa³ siê w 2 tygodnie (myjê w³osy codziennie), a teraz trzyma siê nawet i 2 miesi±ce (je¶li u¿ywam dobrych od¿ywek :P). Mnie w³osy siê aklimatyzowa³y jakie¶ 4 miesi±ce.
Axaxax jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-28, 12:01   #1526
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Mogê Cie uspokoic i powtórzyc to co mówi³ fryzjer - daj sobie i w³osom czas. Mi tez na pocz±tku kolor sie tak drastycznie szybko wyp³ukiwa³ do blondu. Po ok 3 farbowaniach przesta³ (tzn wyp³ukuje siê nadal, ale nigdy do blondu!, raczej kolor traci na intensywno¶ci). Rzeczywi¶cie rudy musi siê porz±dnie "zaaklimatyzowaæ" zanim zacznie wygladac

Masz na my¶li farbê o tej samej numeracji - czyli np 7.44 co miesi±c.

To co napisa³a¶ masz racjê - ale wiesz s± chyba nieliczne wyj±tki.

Od lat farbujê w³osy na rudo - farba wyp³ukuje siê tak szybko, czasami koñce wcale nie chc± siê ufarbowaæ - z tego w³a¶nie powodu zmieniam farby. A z br±zem jest u mnie ju¿ zupe³nie inaczej - moje w³osy nie chc± rudego i tyle
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-28, 13:13   #1527
prunelka
Zadomowienie
 
Avatar prunelka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 1 811
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Witam wszystkich by³ych, obecnych i przysz³ych rudzielców

W tym w±tku g³osu udzielam co prawda po raz pierwszy, ale ¶ledzê ju¿ go od d³u¿szego czasu. Nie macie pojêcia dziewczyny ile siê ju¿ od Was dowiedzia³am! To¿ to normalnie skarbnica wiedzy odno¶nie rudego kolorku. Mo¿e pokrótce przedstawiê Wam historiê moich w³osków. Jaki¶ nieca³y rok temu pofarbowa³am w³oski po raz pierwszy. Mój naturalny kolor to taki mysi blond, ja okre¶lam go mianem nijaki, gdy¿ jak dla mnie nie ma on ¿adnego wyrazu, taki sobie ot kolorek. Przez ca³e ¿ycie chodzi³am sobie w³a¶nie z takim mysim blondem na g³ówce (latem siê tylko tak fajnie ciep³o rozja¶nia³, jak by³o sporo s³oñca, ale po lecie znowu odrasta³ mysi), a¿ w koñcu stwierdzi³am, ¿e czas na zmiany Jako, ¿e straszliwie ba³am siê pierwszego farbowania w³osów, zdecydowa³am siê na krem koloryzuj±cy Castinga kolor bursztynowy blond, ale niestety na moich mysich w³oskach kolorek ten nie przyniós³ du¿ego efektu, wiêc przy nastêpnym malowaniu zdecydowa³am siê na orzech laskowy, równie¿ w.w Castinga. Z orzecha by³am baaardzo zadowolona, kolorek jaki mi wyszed³ to taki cieplutki rudy, taki jak chcia³am, niestety do¶æ szybko siê sp³uka³, no ale to tylko krem do 28 myæ, wiêc w³a¶ciwie mia³ prawo. Po jakim¶ miesi±cu zaczê³am znowu ogl±daæ siê za orzechem, ¿eby go od¶wie¿yæ, ale niestety wycofali go ze sprzeda¿y i ju¿ nigdzie nie mog³am do dorwaæ Stwierdzi³am wtedy, ¿e mo¿e zmieniê kolor i wypróbowa³am Caffe latte, równie¿ Castinga, ale na moich w³osach wychodzi³ mi zawsze br±z, na pocz±tku bardzo ciemny, potem z czasem siê wyp³ukiwa³ do ja¶niejszego, ciep³ego br±zu. Jako kobieta, a wiadomo, ¿e jest to stworzenie bardzo zmienne znowu zapragnê³am wróciæ do rudo¶ci, wiêc po raz pierwszy zdecydowa³am siê na trwa³a farbê, by³ to garnier color naturals kolorek to chyba jaki¶ taki ¶rednio-miedziany blond chyba, nak³ada³am na sprany caffe latte, farba chwyci³a mi bardzo s³abo, nastêpnym razem wysz³o ju¿ du¿o lepiej, ale to pewnie dlatego, ¿e mia³am ju¿ rud± podstawê na g³owie, po tym pierwszym farbowaniu garnierem. Jakie¶ 6 tygodni temu zapragnê³am czego¶ ognistego i bardzo wyrazistego, wiêc pomalowa³am sobie w³oski tym razem garnierem 100% color, kolorem 743 miedzianym blondem chyba. Na pocz±tku kolor bajka.. piêkny, ogni¶cie rudy odcieñ, szkoda tylko, ¿e do¶æ szybko siê wyp³ukiwa³, ale za to na równie ³adny kolorek. Tutaj mam zdjêcie zrobione jaki¶ miesi±c po farbowaniu : https://wizaz.pl/akcje/wellaflex.pl/widok-102609 Wczoraj natomiast przetestowa³am ten drugi odcieñ 100% color - czerwona mied¼ 746, có¿ powiem tak.. wysz³o czerwono... ciekawe jak bêdzie wygl±da³ jak siê wyp³ucze, bo na razie jest ok. Najbardziej mnie mierzi tylko to, ¿e bardzo nierówno mi kolor z³apa³, normalnie mam ³epetynkê w ciapki, te w³osy z góry czerwone, te od spodu, miedziano-rude.. Nie wiem o co chodzi, sk±d taka ró¿nica Czy Wam te¿ dziewczyny kolor tak nierówno ³apie? Nie mam pojêcia co mog³o byæ przyczyn±.. Nak³ada³am na suche, nieumyte w³osy, przytrzyma³am pó³ godziny tak jak w instrukcji, nie dodawa³am ¿adnych od¿ywek do farby, a tu takie kwiotki wysz³y:/ Hmm.. co¶ mi siê wydaje, ¿e chyba ostatni raz siêgnê³am po drogeryjn± farbê.. Poczyta³am trochê Waszych opinii odno¶nie tych profesjonalnych farb i nastêpnym razem siê chyba zdecydujê na taki odcieñ jaki wypróbowa³a takinna, bo kolorek wyszed³ przecudny po prostu, o takim w³a¶nie marze i ¶nie... Tylko jak my¶licie jaki utleniacz do tego, wystarczy 6%?? Jak mniemam, po miesi±cu moje w³oski, bêd± wygl±da³y podobnie, do tych które zamie¶ci³am w linku, wiêc pliss.. pomocy kochane, bo ja nie mam pojêcia, jestem jeszcze ma³o do¶wiadczonym rudzielcem

p.s. D¿izys.. jaki mi esej wyszed³
__________________
Pocz±tki mojego decou Zapraszam w odwiedziny, Ania

Serwetki na wymianê

Mój raczkuj±cy blog: http://aniciutciut.blogspot.com/ Zapraszam
prunelka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-28, 13:21   #1528
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Masz na my¶li farbê o tej samej numeracji - czyli np 7.44 co miesi±c.

To co napisa³a¶ masz racjê - ale wiesz s± chyba nieliczne wyj±tki.

Od lat farbujê w³osy na rudo - farba wyp³ukuje siê tak szybko, czasami koñce wcale nie chc± siê ufarbowaæ - z tego w³a¶nie powodu zmieniam farby. A z br±zem jest u mnie ju¿ zupe³nie inaczej - moje w³osy nie chc± rudego i tyle
No to u Ciebie musi byæ cos innego na rzeczy. Ja tez by³am mocno zdezorientowana na poczatku dlaczego tak sie dzieje z wyp³ikiwaniem siê koloru do blondu i co rusz wybiera³am inna farbê, bo to na nie zwala³am winê a poza tym nieustannie szuka³am bezczerwonej rudo¶ci. Dosz³am w koñcu do wniosku, ¿e to nie farby tylko moje w³osy.
Na pocz±tki pisa³am do Was zapytania czy Wy te¿ macie wannê pomarañczowa przy myciu w³osów az do nastepnego farbowania. Pamiêtasz? Tak mi siê wyp³ukiwa³ kolor, koñce ci±gle by³y blond i to po 2,3 myciach
Pomóc mog³o tez to, ¿e ¶cie³am ju¿ nieco te koñce. Z podniszczonych w³osów farba wyp³ukuje sie szybciej.


prunelka - ja te¿ bêdê teraz fabrowa³a sobie matrixem i woda 6% moim zdaniem w zupe³no¶ci wystarczy. Ja na d³ugo¶c w³osa i tak zrobiê tylko 3%, bo nie chce ich bardziej rozja¶niaæ i mêczyæ.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-09-28 o 13:35
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-28, 14:18   #1529
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

co do farbowania po raz pierwszy na rudo-> ja kazdy nowy odcien, jezeli mam chec zatrzymac na wlosach na dluzej odswiezam po 2 tygodniach
odradzam natomiast kupowanie wody z firmy stapiz? chyba-> niszczy wlosy, jak dla mnie cos z nia nie tak.


agusiaki chusteczki rz±dz± - pozwolily mi nawet udawac mniej zmeczona

co do lechera-> legendarna trwalosc to mega sciema , za to po splukaniu kolor wychodzi wreszcie odpowiednio rudy. to spostrzezenia po 2 tygodniach, mam teraz maly dylemat czy go odswiezyc poziomem jasniejszym bo boje sie , ze tempo splukiwania doprowadzi do powrotu koloru z ce-ce. ekspertki co myslicie- odswiezac czy nie odswiezac (oto jest pytanie)??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-28, 16:13   #1530
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

[QUOTE=agusiaki;22356133]No to u Ciebie musi byæ cos innego na rzeczy. Ja tez by³am mocno zdezorientowana na poczatku dlaczego tak sie dzieje z wyp³ikiwaniem siê koloru do blondu i co rusz wybiera³am inna farbê, bo to na nie zwala³am winê a poza tym nieustannie szuka³am bezczerwonej rudo¶ci. Dosz³am w koñcu do wniosku, ¿e to nie farby tylko moje w³osy.
Na pocz±tki pisa³am do Was zapytania czy Wy te¿ macie wannê pomarañczowa przy myciu w³osów az do nastepnego farbowania. Pamiêtasz? Tak mi siê wyp³ukiwa³ kolor, koñce ci±gle by³y blond i to po 2,3 myciach
Pomóc mog³o tez to, ¿e ¶cie³am ju¿ nieco te koñce. Z podniszczonych w³osów farba wyp³ukuje sie szybciej.

te¿ du¿o ¶ciê³am, ale ja do tego mam jeszcze krêcone w³osy - wiêc mo¿e to jest odpowied¼
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.