Plotkowy dla dietetyczek :) IV - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-19, 19:17   #1531
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

agness - dziękuję sporo wyrzeczeń i bólu przy chorobie ale się udało i będę dalej chudnąć tak myślę że to 55 bym chciała zejść

anniaa- dziękuję
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:21   #1532
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Aniu - Ojj ja to przy TŻ-cie baaardzo rzadko jem ... sama nie wiem dlaczego
ja tam zawsze jem jak jestem głodna albo jak juz długa jest przerwa czyli zbliza sie do 4 godz... i czesto sie dziwi co ja jem i zawsze daje mu do spróbowania to czasem sie krzywi strasznie
Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość

Ze zdrowiem no cóż,czasem mi wracają takie stany,ale to od nerwów na pewno a poza tym cały dzień dzisiaj siedzę w pidżamie na dupie,nic nie robię i też często dlatego jest mi tak słabo,bo niskociśnieniowcy powinni być w ruchu
oj to ładnie sie lenisz... oj współczuje
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:25   #1533
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Aniu - Ajj no bo faceci się nie znają na pysznościach, które my wcinamy mój TŻ to musi mieć porządny obiad,potem pewnie coś słodkiego,porządna kolacja,a my często serki,twarożki,jogurty czym zazwyczaj TŻ-ci albo nie potrafią się najeść,albo im nie smakuje

EDIT:
Właśnie LoLciu Ty też masz niskie ciśnienie ?
Bo mi ostatnio pielęgniarka w szkole powiedziała,że mam strasznie niskie,nie wiem czy to bardzo źle ...
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:32   #1534
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Aniu - Ajj no bo faceci się nie znają na pysznościach, które my wcinamy mój TŻ to musi mieć porządny obiad,potem pewnie coś słodkiego,porządna kolacja,a my często serki,twarożki,jogurty czym zazwyczaj TŻ-ci albo nie potrafią się najeść,albo im nie smakuje

EDIT:
Właśnie LoLciu Ty też masz niskie ciśnienie ?
Bo mi ostatnio pielęgniarka w szkole powiedziała,że mam strasznie niskie,nie wiem czy to bardzo źle ...
oj tak faceci ... moj tz tez nie je zdrowo ( ale próbuje u niego to zmieniac ) ostatnio dałam mu serek wiejski to stwierdził ze chce go otruc ale jak dalam mu drzemu i to sporo to mu smakowało
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:34   #1535
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
ja tam zawsze jem jak jestem głodna albo jak juz długa jest przerwa czyli zbliza sie do 4 godz... i czesto sie dziwi co ja jem i zawsze daje mu do spróbowania to czasem sie krzywi strasznie
Jak ja wcinam twarożek domowy,to mój Tż-et robi zawsze taką samą minę a wygląda Ona mniej więcej tak ' '
hahaha

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
oj to ładnie sie lenisz... oj współczuje
Lenistwo płynie w moich żyłach

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Właśnie LoLciu Ty też masz niskie ciśnienie ?
Bo mi ostatnio pielęgniarka w szkole powiedziała,że mam strasznie niskie,nie wiem czy to bardzo źle ...
E da się z tym żyć chociaż w wakacje jak ciągle się ta pogoda zmieniała to samochody na ulicy widziałam potrójnie i o mało bym nie zemdlała kilka razy,a od bardzo niskiego ciśnienie mi serce skacze i mam czasem stany lękowe,poza tym git
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:34   #1536
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
oj tak faceci ... moj tz tez nie je zdrowo ( ale próbuje u niego to zmieniac ) ostatnio dałam mu serek wiejski to stwierdził ze chce go otruc ale jak dalam mu drzemu i to sporo to mu smakowało
No jak dodałaś czegoś słodkiego to od razu smaczniejsze
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:39   #1537
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Jak ja wcinam twarożek domowy,to mój Tż-et robi zawsze taką samą minę a wygląda Ona mniej więcej tak ' '
hahaha


Lenistwo płynie w moich żyłach
ta jego mina musi byc boska hehe w moich chyba tez
Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
No jak dodałaś czegoś słodkiego to od razu smaczniejsze
oj tak :d choc ostatnio moja przyjaciółka do mnie tekstem : ania posłodz mi odrazu herbate a ja ile a ona no 6 lyzeczek
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 19:42   #1538
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Aniu -
To ja myślałam,że to mój TŻ dużo słodzi (zawsze jakieś 3-4łyżeczki),ale Twoja przyjaciółka go pobiła
Ja to wiele razy starałam mu się przetłumaczyć,aby zjadł coś zamiast fast-fooda np. jogurt,ale on oczywiście,że się nie naje no ale w przypadku facetów to chyba normalne
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:46   #1539
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Aniu -
To ja myślałam,że to mój TŻ dużo słodzi (zawsze jakieś 3-4łyżeczki),ale Twoja przyjaciółka go pobiła
Ja to wiele razy starałam mu się przetłumaczyć,aby zjadł coś zamiast fast-fooda np. jogurt,ale on oczywiście,że się nie naje no ale w przypadku facetów to chyba normalne
ona to duzo słodzi - nie wiem wogole jak ona to pije
chyba sam cukier w tej herbacie jest
oj to moj tz fast foodow juz nie jada chyba ze w domu zrobi przekonałam go
wiesz faceci sa wogóle dziwni. moj brat praktycznie od kilku dni nic nie jada bo sie pokłócił ostro z dzieczyna ...
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:47   #1540
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Aniu -
To ja myślałam,że to mój TŻ dużo słodzi (zawsze jakieś 3-4łyżeczki),ale Twoja przyjaciółka go pobiła
Ja to wiele razy starałam mu się przetłumaczyć,aby zjadł coś zamiast fast-fooda np. jogurt,ale on oczywiście,że się nie naje no ale w przypadku facetów to chyba normalne
Oj tiaa,ja wczoraj byłam z Tż-etem w scc i On mi mówi 'Kochanie jestem tak zmęczony i głodny,że aż muszę sobie coś niezdrowego kupić' na to ja mu,że absolutnie,ma sobie iść kupić jogurt do tesco aczkolwiek biorąc pod uwagę fakt,że był po siłowni,no to przymknęłam oko,ale jak jadł ciągle mu obrzydzałam opowiadając o zmielonym palcu pracownika KFC
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:48   #1541
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
ona to duzo słodzi - nie wiem wogole jak ona to pije
chyba sam cukier w tej herbacie jest
oj to moj tz fast foodow juz nie jada chyba ze w domu zrobi przekonałam go
wiesz faceci sa wogóle dziwni. moj brat praktycznie od kilku dni nic nie jada bo sie pokłócił ostro z dzieczyna ...
W sumie to ja już się przyzwyczaiłam do tego,że nie słodzę,nie wiem jak można pić z 6łyżeczkami cukru
No to Twój brat jak nie je to zrozumiałe,bo przeżywa zawód miłosny choć bardziej bym o to podejrzewała dziewczyny,że nic nie jedzą jak się pokłócą ze swoim facetem

LoLcia - Niech mu będzie,raz można przymknąć oko byle nie za często
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 19:49   #1542
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Ja dziś po fryzjerze i wczorajszym malowaniu włosów Jutro Wam się pokaże albo jeszcze dziś załacze jakąś fote.
koniecznie
Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Mam beagla

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość
ale jestem dziś głodna jak wilk!
to rozumiem, że tort swój już cały pożarłaś i kawałków nam nie zostawiłaś
Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
[Ważyłam się dzisiaj rano. I chyba nie jest źle schodziłam z 93 kg a teraz już mam 76,6 ]
och to łaaaaadnie poleciałaś z wagą, gratuluję i życzę dalszych sukcesów
Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
Ps. może się wkońcu pochwalę bo już 80% się wygoił
dżizasss ja bym chyba umarła z bólu
Ale efekt zjawiskowy, trzeba przyznać
zastanawia mnie tylko ekhem... czy te kolczyki oba nie bolą/przeszkadzają przy całowaniu?
Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
madame_apple: zecydowałam ze taki odwyk dobrze mi zrobi. Lepiej cieszyc sie wolnoscia poki czas A ten chlopak niech sobie znajdzie inne zajecie... Jak na razie wole sie kumplowac ze wszystkimi a nie miec jakies granice wyznaczone
i masz rację kochana Póki nie trafi się ktoś, z kim bardzo będziesz chciała się związać to nie warto w ogóle probować
Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość

Ciekawa jestem tegorocznych świąt tylko z rodzicielką. Tak czy owak dzień przed idę z dawną kumpelką do Teatru Muzycznego na show STOMP ,osławiony nawet na Broadwayu , może to mi wsio zrekompensuje
Mam nadzieję, że święta beda jednak udane...
No i miłego wyjazdu
a STOMP'a zazdroszcze, echh....
Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Hmm z jednej strony wolność na pewno jest dobra, ale sobie teraz nie wyobrażam, że mogłabym być sama. Czasami się zastanawiam jakby to było ale jestem z moim TŻ-tem już prawie 8 miesięcy i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić życie bez niego
po prostu trafiłaś na "tego" no i poza tym przyzwyczaiłaś się już troszkę
Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Jak ja wcinam twarożek domowy,to mój Tż-et robi zawsze taką samą minę a wygląda Ona mniej więcej tak ' '
hahahahhhh Moi koledzy podobnie, patrzą zawsze jakbym truciznę wciągała albo jakieś egzotyczne żarcie, ktorego nigdy na oczy nie widzieli
Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
oj tak :d choc ostatnio moja przyjaciółka do mnie tekstem : ania posłodz mi odrazu herbate a ja ile a ona no 6 lyzeczek
moja przyjaciółka słodzi zawsze 3 czubate łychy i zastanawiam sie jak ona w ogole czuje jeszcze smak herbaty...

Ale mam katar, ale mam ból gardła. I znow mnie trzesie, echhhh :P Dobrze, ze mam wolne i moge sobie na to pozwolic

Milego wieczoru kochane
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:50   #1543
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Oj tiaa,ja wczoraj byłam z Tż-etem w scc i On mi mówi 'Kochanie jestem tak zmęczony i głodny,że aż muszę sobie coś niezdrowego kupić' na to ja mu,że absolutnie,ma sobie iść kupić jogurt do tesco aczkolwiek biorąc pod uwagę fakt,że był po siłowni,no to przymknęłam oko,ale jak jadł ciągle mu obrzydzałam
nie ma jak kochana dziewczyna

własnie sie zastanawiam czy na targowisku wizazowym nie zamienic sie za stepper za cos ...

lolciu byłas kiedys w kawiarni w centrum k-ce jojo ? jakie tam pyszne herbaty maja zielone i czerwone
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:51   #1544
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Jabłuszko - Fakt faktem, przyzwyczajenie też

Kuruj się biedaku ...
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:56   #1545
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
hahahahhhh Moi koledzy podobnie, patrzą zawsze jakbym truciznę wciągała albo jakieś egzotyczne żarcie, ktorego nigdy na oczy nie widzieli
Haha,no to z moim Tż-etem dokładnie tak samo

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
nie ma jak kochana dziewczyna
Taaak właśnie


Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
olciu byłas kiedys w kawiarni w centrum k-ce jojo ? jakie tam pyszne herbaty maja zielone i czerwone
Oj niestety nie miałam przyjemności
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 20:00   #1546
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość


Oj niestety nie miałam przyjemności
to jak bedziesz blisko dworca to wejdz :d ostatnio piłam zielona poziomkową wogóle inaczej parzone inny smak mmm
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 20:10   #1547
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

och to łaaaaadnie poleciałaś z wagą, gratuluję i życzę dalszych sukcesów

dżizasss ja bym chyba umarła z bólu
Ale efekt zjawiskowy, trzeba przyznać
zastanawia mnie tylko ekhem... czy te kolczyki oba nie bolą/przeszkadzają przy całowaniu?
Dziękuję ale 93 miałam w maju, w listopadzie 87, teraz od listopada od diety 76,6
Eee tam dlaczego? Naprawde robiły przy mnie tzn. w mojej asyście moje 3 kumpele i żadnych nie bolało tzn. one robiły standarda tylko ja jestem aż tak szalona zeby zrobic horizontala Nie nie bolą, ani nie przeszkadzają. Fajny przyjemny efekt jest
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 20:15   #1548
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość
W każdym razie, 'przedwcześnie' się pożegnam, trzymajcie się dziewczyny.
Udanych Świąt z dala od komputeryzacji kochana

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Aniu -
To ja myślałam,że to mój TŻ dużo słodzi (zawsze jakieś 3-4łyżeczki),ale Twoja przyjaciółka go pobiła
Ja to wiele razy starałam mu się przetłumaczyć,aby zjadł coś zamiast fast-fooda np. jogurt,ale on oczywiście,że się nie naje no ale w przypadku facetów to chyba normalne
Moja przyjaciółka 4 słodzi I jak zawsze pije moją herbate to ja jak już łapie za szklanke to krzycze : "Paaamiętaj gorzka" (Btw. ja słodziłam albo nic, albo pół łyżeczki, o ile cukru uzywałam, a poniewaz ostatnio uzywam slodzika, wiec daje 1/4 ewentualnie 1/2 tej tableteczki nie nawidze słodkiej herbaty )
A tak wogole odnośnie TŻ i jedzenia to mój eks TŻet jak do mnie przychodził to 'czyścił' mi lodówke zawsze jadł wszystko: jogurty, słodycze itd., a ja uwielbiałam go dokarmiać Często na kolacje moja mama robiła nam pizze, albo ciasto, a ja go tuczyłam (btw. jak patrze na to z perspektywy czasu to... za dobrze miał )

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Oj tiaa,ja wczoraj byłam z Tż-etem w scc i On mi mówi 'Kochanie jestem tak zmęczony i głodny,że aż muszę sobie coś niezdrowego kupić' na to ja mu,że absolutnie,ma sobie iść kupić jogurt do tesco aczkolwiek biorąc pod uwagę fakt,że był po siłowni,no to przymknęłam oko,ale jak jadł ciągle mu obrzydzałam opowiadając o zmielonym palcu pracownika KFC
okropna

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Ale mam katar, ale mam ból gardła. I znow mnie trzesie, echhhh :P Dobrze, ze mam wolne i moge sobie na to pozwolic
Biedactwo kuruj się Kochana, może do jutra przejdzie...

Malinko jeśli w zdrowy sposób tyle schudlaś to szczerze gratuluje Btw. w Avatarku to Ty ?

Niedługo "You can dance"
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 20:19   #1549
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Madame- oczywiscie ze tort stoi i częstujcie sie tort jest smietankowo-kokosowy i ma troche owocow, nie za duzo (i dobrze ). Dostalam go wczoraj jako niespodzianke od znajomych z uczelni .





Widze, ze tu o TŻtach i ich menu. Mój TŻ to prawdziwy odkurzacz Je bardzo dużo i lubi niemal wszystko Ale trzeba przyznać, że je całkiem zdrowo A jogurtów to je wiecej niz ja Nawet mi przynosi jakies nowosci
__________________
Życie jest zbyt ważne, żeby brać je na serio. [Oscar Wilde]






gujana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 20:26   #1550
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Malinko jeśli w zdrowy sposób tyle schudlaś to szczerze gratuluje Btw. w Avatarku to Ty ?
Tamo - tak w zdrowy jeśli miałabym coś jeszcze kombinować to juz wogóle bym wylądowała na kieleckiej onkologii jako stały klient. [http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=173] tutaj cały opis dlaczego zaczełam diete. A diete mam o niskim IG + zero cukru (wszystko tam w linku wytłumaczone)
Tak to czerwono-czarne coś w Av. to ja [http://www.wizaz.pl/forum/attachment...ostid=6798801] <--- tutaj w powiększeniu


Właśnie właśnie wy o TŻ, a moj TŻ to gdzieś się błaka po świecie. Ale wystarczają mi moje paskudy co je dokarmiam, no i gotowanie dla moich wspolokatorów
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 20:30   #1551
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Kurcze teraz jak czytam o waszych Tzetach to troche dziwnie sie czuje... Tzn . tez bym cchciała miec kogos takiego No ale tak jak mowilam jestem na odwyku jak na razie i nie mam zamiaru tego zmienic A jak mowi schism_ moze akurat sie cos trafi po drodze. Moze Wy macie tyle przeezyc bo jestescie starsze Ja mam dopiero 15 lat i cale zycie przede mna

tamonita: ja nic ni wiem na emat Twojego eks Tzeta Jak dlugo byliscie razem jesli mozna wiedziec? Ale masz racje... chyba mial za dobrze z Toba

malinka_86: Ale z Ciebie szalona kobieta ! Ja bym chyba umarła Mi mama juz kilka razy skladała propozycje zrobienia kolczyka w jezyku ale sie ookropnie cykam . A co do wagi to 55 kg sobie wysoka poprzeczke postawilas. No coz...trzymam kciuki A laptopik swietny .Ile kosztował?

madame_apple: No to sie kuruj A mnie tez dzis zimno wzielo takze mysle ze mnie nie zarazilas

DObra dziewczynki lece na You Can Dance
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 20:40   #1552
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
malinka_86: Ale z Ciebie szalona kobieta ! Ja bym chyba umarła Mi mama juz kilka razy skladała propozycje zrobienia kolczyka w jezyku ale sie ookropnie cykam . A co do wagi to 55 kg sobie wysoka poprzeczke postawilas. No coz...trzymam kciuki A laptopik swietny .Ile kosztował?
Jak ja kupowałam 2500 zł z Vistą. Po 3 miesiacach dołożyłam sobie RAMU, żeby mieć 2 GB dopłaciłam 100 zł. Więc komplet wyniósł mnie 2600 zł.
Postawiłam, ale to dla zdrowia, nie moje widzi mi się. Jak zejdę do 60 kg to będę już szcześliwa
Dlaczego się cykasz? Boisz się bólu?
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 20:59   #1553
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Kuruj się biedaku ...
Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Biedactwo kuruj się Kochana, może do jutra przejdzie...
Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
madame_apple: No to sie kuruj A mnie tez dzis zimno wzielo takze mysle ze mnie nie zarazilas

Zapodałam sobie Coldrex i zaraz czmychnę pod kołderkę - oby jutro faktycznie było lepiej
Baby - pod kocyk marsz i ani myśl mi tu chorować!
Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
Eee tam dlaczego? Naprawde robiły przy mnie tzn. w mojej asyście moje 3 kumpele i żadnych nie bolało tzn. one robiły standarda tylko ja jestem aż tak szalona zeby zrobic horizontala Nie nie bolą, ani nie przeszkadzają. Fajny przyjemny efekt jest
no mi właśnie chodzi o horizontala - nigdy wcześniej w ogóle nie widziałam kolczyka w tym miejscu, szaloooona
Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
A tak wogole odnośnie TŻ i jedzenia to mój eks TŻet jak do mnie przychodził to 'czyścił' mi lodówke zawsze jadł wszystko: jogurty, słodycze itd., a ja uwielbiałam go dokarmiać Często na kolacje moja mama robiła nam pizze, albo ciasto, a ja go tuczyłam (btw. jak patrze na to z perspektywy czasu to... za dobrze miał )
no no no - rozpuściłaś gada
Tamo, ile Ty masz lat słonko w ogóle, bo ja nie kojarzę,głupek
Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość
Madame- oczywiscie ze tort stoi i częstujcie sie tort jest smietankowo-kokosowy i ma troche owocow, nie za duzo (i dobrze ). Dostalam go wczoraj jako niespodzianke od znajomych z uczelni .
fajny tort- biorę
i fajni znajomi - ale tych nie biorę - zostawię Tobie zwłaszcza, że moi też niczego sobie
Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość
Widze, ze tu o TŻtach i ich menu. Mój TŻ to prawdziwy odkurzacz Je bardzo dużo i lubi niemal wszystko Ale trzeba przyznać, że je całkiem zdrowo A jogurtów to je wiecej niz ja Nawet mi przynosi jakies nowosci
ale czaaaaad
jak je zdrowo to i niech pożera dużo - w końcu to facet, musi mieć siłę
Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
Tamo - tak w zdrowy jeśli miałabym coś jeszcze kombinować to juz wogóle bym wylądowała na kieleckiej onkologii jako stały klient. [http://www.wizaz.pl/forum/showpost.php?p=6871600&po stcount=173] tutaj cały opis dlaczego zaczełam diete. A diete mam o niskim IG + zero cukru (wszystko tam w linku wytłumaczone)
Tak to czerwono-czarne coś w Av. to ja [http://www.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=1353922&d=1204669391&p ostid=6798801] <--- tutaj w powiększeniu
przeczytałam Twoją historię i po pierwsze - masakrę miałaś z lekarzami Cieszę się, że w końcu trafiłaś na właściwych
No i powiem Ci coś co pewnie często słyszysz bo rzuca się w oczy - masz niesamowitą pogodę ducha (widać to i na Twoich fotkach ), nie czytając w zyciu bym nie pomyślała, że masz takie problemy ze zdrówkiem.... Ale pozytywne myślenie zawsze przyspiesza wszelkie procesy leczenia

a w ogóle to zazdroszczę Ci laptopa! Och ach ech ja też chceeeee !
Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
Właśnie właśnie wy o TŻ, a moj TŻ to gdzieś się błaka po świecie. Ale wystarczają mi moje paskudy co je dokarmiam, no i gotowanie dla moich wspolokatorów
błąka się w sensie, że wyjechał gdzieś czy w sensie metaforycznym=nie znalazłaś go jeszcze, ale gdzieś tam na pewno jest już?
Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Kurcze teraz jak czytam o waszych Tzetach to troche dziwnie sie czuje... Tzn . tez bym cchciała miec kogos takiego No ale tak jak mowilam jestem na odwyku jak na razie i nie mam zamiaru tego zmienic A jak mowi schism_ moze akurat sie cos trafi po drodze. Moze Wy macie tyle przeezyc bo jestescie starsze Ja mam dopiero 15 lat i cale zycie przede mna
kochaaaana pewnie, że całe życie przed Tobą Zreszta przed nami też, bo nikt tu stary nie jest
A co do TZ to moje stanowisko jest takie - nigdy nic na siłę, żyj swoim życiem i nie myśl o posiadaniu TZ - jak się napatoczy to good i na pewno poczujesz, że to ktoś "ważny", a póki się nie napatoczy to trzeba z zycia korzystać, ot co

AAAAAaaaaaapsssssikkkk <kichakichakicha>

Jak już pisałam, zaraz się zbieram pod kołderkę bo melodię do spania mam niesamowitą - btw. dołączam do grona niskociśnieniowców dziewczyny
Z wczoraj na dziś np. spałam ponad 12h! Dziś pewnie powtórka z rozrywki będzie...No, ale skoro przed poprzednie noce spałam po 5h to musze teraz nadrobić żeby bilans snu na zero wyszedł

profilaktycznie dobranoc, buźka
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 21:17   #1554
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

no mi właśnie chodzi o horizontala - nigdy wcześniej w ogóle nie widziałam kolczyka w tym miejscu, szaloooona
No ja kiedyś zobaczyłam tutaj i mi się spodobało Wkuwała mi się 3 razy bo nie mogła zrobić równo. Nie nie bolało, ale ja jestem znieczulona na takie bóle

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
przeczytałam Twoją historię i po pierwsze - masakrę miałaś z lekarzami Cieszę się, że w końcu trafiłaś na właściwych
No i powiem Ci coś co pewnie często słyszysz bo rzuca się w oczy - masz niesamowitą pogodę ducha (widać to i na Twoich fotkach ), nie czytając w zyciu bym nie pomyślała, że masz takie problemy ze zdrówkiem.... Ale pozytywne myślenie zawsze przyspiesza wszelkie procesy leczenia

a w ogóle to zazdroszczę Ci laptopa! Och ach ech ja też chceeeee !
No ja też się cieszę, bo strasznie się meczyłam. Jutro własnie idę do Anetki. No tak słyszę to czesto, sama nie wiem dlaczego, jak ja czesto płaczę, a jak jestem smutna to piszę wiersze mam ich ponad 200 więc smutna częsciej jestem. Ale pogodę ducha mam, bo "I pomimo tego, że moja szklanka jest w połowie pusta jestem szczęśliwa bo... "przecież ktoś kto przeżył tyle co ja- teraz już musi być szczęsliwy" (to z mojego wiersza). Nie sądzę, by ktoś wiedział, bo najcześciej chodzę z "zacieszaczem" na buzi. Większość docinek z powodu mojej wagi jest własnie dlatego, bo jak to możliwe, że ktoś chory jak ja może się cieszyć. Łatwiej zrzucić to na to, że za dużo jem prawda?

Laptopa kupiłam bo musiałam na czymś na zajęcia do szkoły robić na mieszkaniu, które wynajmuje. A do domu nie zjeżdzam często, więc laptop był jednym rozwiązaniem. To już drugi w karierze studenta, pierwszego zajeździłam. Dostał dziadziu w spadku, za co dał mi 2000 zł na nowego.

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
błąka się w sensie, że wyjechał gdzieś czy w sensie metaforycznym=nie znalazłaś go jeszcze, ale gdzieś tam na pewno jest już?
Nie nie znalazłam go Za bardzo się sparzyłam na facecie, który miał być ukojeniem po niemiłych przejściach. Ale moje serduszko puka puka, tylko czy ten GŁUCHOL usłyszy, że to do niego
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 21:19   #1555
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
Tamo - tak w zdrowy jeśli miałabym coś jeszcze kombinować to juz wogóle bym wylądowała na kieleckiej onkologii jako stały klient. [http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=173] tutaj cały opis dlaczego zaczełam diete. A diete mam o niskim IG + zero cukru (wszystko tam w linku wytłumaczone)
Tak to czerwono-czarne coś w Av. to ja [http://www.wizaz.pl/forum/attachment...ostid=6798801] <--- tutaj w powiększeniu


Właśnie właśnie wy o TŻ, a moj TŻ to gdzieś się błaka po świecie. Ale wystarczają mi moje paskudy co je dokarmiam, no i gotowanie dla moich wspolokatorów
Aguś (doczytałam się imienia ) Okropnie współczuje tej choroby Wiesz przeczytałam Twoją historię, ale wkońcu sama do końca nie wiem, na czym właściwie ona polega (albo jestem tępa, albo pokracznie czytałam, wybacz). I zgadzam się z Jabłuszkiem, że mimo tego jesteś bardzo pozytywną osóbką, po ktorej nie widać choroby, tzn. np. w sposobie pisania no i ze zdjęcia A tak poza tym to Jesteś bardzo ładną dziewczyną

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
tamonita: ja nic ni wiem na emat Twojego eks Tzeta Jak dlugo byliscie razem jesli mozna wiedziec? Ale masz racje... chyba mial za dobrze z Toba
Baby nie martw się TŻ się znajdzie, na wszystko musi przyjść pora
Z moim eks TŻtem byłam 2 i pół roku... A Co konkretnie chciałabyś wiedzieć na ten temat ? pytaj


Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
no no no - rozpuściłaś gada
Tamo, ile Ty masz lat słonko w ogóle, bo ja nie kojarzę,głupek

Jak już pisałam, zaraz się zbieram pod kołderkę bo melodię do spania mam niesamowitą - btw. dołączam do grona niskociśnieniowców dziewczyny
Z wczoraj na dziś np. spałam ponad 12h! Dziś pewnie powtórka z rozrywki będzie...No, ale skoro przed poprzednie noce spałam po 5h to musze teraz nadrobić żeby bilans snu na zero wyszedł
Po pierwsze to NA ZDRÓWKO
Po drugie to jesli chce mi się ciągle spać, to znaczy, że mam niskie ciśnienie ?
Po 3 to stra du** jestem ... Mam tyle lat co Mangonia


Ehh a jutro zakupy z Babcią


Edit, edit, edit: Ja też chce laptopa !! Ale muszę poczekać do czerwca...
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 21:44   #1556
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

tamo - tak tak doczytałaś imienia
masz prawo nie wiedzieć, bo ja sama do tej pory konkretnie nie wiem. Ale ogólnie skrótowo:hiperandrogenizm (podwyższone steżenie androgenów czyli nadmiar hormonów powodujących maskulinizację)Kobiety też wytwarzają androgeny ale w małych ilościach.U mnie jest 2 i 3krotnie podwzone steżenie testosteronu i DHEA-S(http://pl.wikipedia.org/wiki/Androgeny). Spowodowało to u mnie straszne tycie, lekko męską budowe ciała, zaburzenia miesiączkowania. Co się okazało "Znaną przyczyną hiperandrogenizmu - zarówno pochodzenia nadnerczowego, jak i jajnikowego - jest hiperinsulinizm" Muszę więc brać dexamethason na obniżenie testosteronu,androstedion u i DHEA-S. Ale bez odpowiedniej diety i tak nie chudłam ponieważ, był ten hiperinsulinizm(nadmierne wydzielanie insuliny) Insulinę wchłaniam, ale za szybko więc spada mi poziom cukru w organizmie i robię się głodna i robi się tzw. błędne koło. Spada cukier -> hipoglikemia -> muszę szybko posnieść cukier -> podnoszę cukier -> skacze insulina -> skacze insulina -> spada cukier i kółeczko Dlatego mam dietę.
Po co mam pisać "oj jak mi źle", "oj aj itp" i wogóle wylewać w swoich postach i fotkach złość, smutek itp. Ja nie widzę sensu. Jak mi źle piszę wiersze to mi pomaga

Może to jej urok, może to Photoshop
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 22:58   #1557
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Ale się rozpisałyście nudzi Wam się przed świętami? bo ja coś czuję że teraz rzadko będę mieć chwilę żeby zajrzeć, jak mnie rodzinka do roboty zagoni i jeszcze na dodatek mają kijowy komputer

Malinko - strasznie mi się podoba Twój kolczyk jak również komputer ale najbardziej mi się podobasz Ty, bo niewiele osób potrafiłoby być optymistami w takiej sytuacji naprawdę podziwiam i gratuluję walki z hormonami, co za tym idzie kilogramami i tym całym bałaganem
Aniu - dzięki za PW tak mi się kojarzyło ze Cię M uczy, dlatego zagadnęłam, bo niedawno ją widziałam na uczelni i nie wiedziałam ze jest chora. Być może teraz też ktoś z moich znajomych Cię uczy
Gujanko - kusisz tym tortem, chyba będziesz zmuszona na Śląsk przesłać kawałek
schism - udanego wyjazdu, mam nadzieję ze jak wrócisz to już zapomnicie z mamą o kłótniach
Sylwia - cudownego czasu spędzonego z TŻ-em i czekam na relację oczywiście
Jabłuszko - kuruj się przez ferie

co do facetów i jedzenia to faceci z natury raczej nie rozumieją serków wiejskich mój ex też na mnie dziwnie patrzył, ale pokornie kupował BTW tak się przyzwyczaiłam do myśli ze faceci są mięsożerni, że jak ostatnio poznałam kolesia który był wege to zbierałam szczękę z gleby ze zdziwienia

co do facetów ogólnie to jako singielka z miesięcznym stażem i jednocześnie zgrzybiała już d*** (skoro TaMoniczka jest stara d**** to ja już dogorywam w takim razie ) nadal uważam że mam życie przed sobą i jestem ogólnie zachwycona swoim statusem, bo zmęczyłam się bardzo byciem w związku i potrzebuję przez jakiś czas mieć dla siebie trochę przestrzeni.... pewnie mi to przejdzie za jakiś czas i znów zapragnę mieć kogoś na stałe (i jak na złość ten ktoś się nie będzie pojawiał ) ale jak na razie jest mi dobrze tak jak jest

i po tych jakże głębokich wynurzeniach nie pozostaje mi nic innego jak się udać do łóżka, bo od samego rana jutro szopka sprzątająca

dobranoc Kochane
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 06:36   #1558
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Witam wszystkie w ten śniezny dzien

Ewusia_marchew: Jak tak poczytuje Ciebie to widze że jestes jedna z najpracowitszych wizazanek tutaj Gratuluje zapalu do roboty Ja jeszcze NIGDY nie sprzatałam na świeta ...coz za wstyd

malinka_86: Oj nie wiedziałam że jesteś chora Nie bede pisac wspolczuje ( chociaz tak jest) bo widze ze jestes silna kobieta i uda Ci sie wyzdrowiec Chciałabym miec takie podejscie jak Ty Powodzenia w walce z dalsza choroba No i widze ze poetke wsrod nas mamy Moze kiedys wstawisz jakiegod wiersza? A na laptpoika to musze jutro tate przekonac A bóluprzebijania kolczyka cykam sie niesamowicie Jeszcze marzy mi sie w pepku...ale tata by mnie wtedy z domu wywalil

tamonita: Nie pisze ze jestescie stare! A z ciekawosci to ile lat ma Mango? Ty byłas z swoim facetem 2 i pol roku? To dlugo...Czemu sie rozstaliscie?

madame_apple: No to jak zazywasz lekarstwa i jeszcze tak sie wylegujesz no to na pewno wyzdrowiejesz Mi juz chyba przeszło...

Miłego dnia
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 08:24   #1559
enda____
Rozeznanie
 
Avatar enda____
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 883
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość

Ze zdrowiem no cóż,czasem mi wracają takie stany,ale to od nerwów na pewno a poza tym cały dzień dzisiaj siedzę w pidżamie na dupie,nic nie robię i też często dlatego jest mi tak słabo,bo niskociśnieniowcy powinni być w ruchu
o widze, ze tez masz klopoty z cisnieniem. Ja wczoraj mialam 86 / 50 i o 20 juz spac poszlam caly dzien do d.... i te lodowate stopy i rece
__________________
"Prawdziwy przyjaciel to podwójne szczęście, prawdziwy przyjaciel to połowa cierpień"

... hmm
enda____ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 08:46   #1560
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) IV

Dzień dobry


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
co do facetów i jedzenia to faceci z natury raczej nie rozumieją serków wiejskich mój ex też na mnie dziwnie patrzył, ale pokornie kupował BTW tak się przyzwyczaiłam do myśli ze faceci są mięsożerni, że jak ostatnio poznałam kolesia który był wege to zbierałam szczękę z gleby ze zdziwienia

co do facetów ogólnie to jako singielka z miesięcznym stażem i jednocześnie zgrzybiała już d*** (skoro TaMoniczka jest stara d**** to ja już dogorywam w takim razie ) nadal uważam że mam życie przed sobą i jestem ogólnie zachwycona swoim statusem, bo zmęczyłam się bardzo byciem w związku i potrzebuję przez jakiś czas mieć dla siebie trochę przestrzeni.... pewnie mi to przejdzie za jakiś czas i znów zapragnę mieć kogoś na stałe (i jak na złość ten ktoś się nie będzie pojawiał ) ale jak na razie jest mi dobrze tak jak jest
Co do serków to moj TŻ się nie doczekał mojej fazy na nie
I Kochanie ojjj tam żartowałam z tą starą d... Jesteśmy Młode i piękne o ! A co do tego stanu solo, to mam dokładnie jak Ty, pasuje mi bycie solo, przynajmniej narazie
Btw. Ewuś miłego sprzątania

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
tamonita: Nie pisze ze jestescie stare! A z ciekawosci to ile lat ma Mango? Ty byłas z swoim facetem 2 i pol roku? To dlugo...Czemu sie rozstaliscie?
No za jakiś tam czas skończe 18naście (ale ten czas leci...)
No bylismy dość długo, przez czas związku zdąrzylam wypłakac hektolitry łez, nie przespać kilkadziesiąt nocy, pokłócić się miliony razy z rodzicami, tęsknić jak głupia przez 9 miesięcy wojska, a potem... a potem wylałam kolejne hektolitry łez, kolejne nie przespane noce zaliczyłam tyle tylko, że z powodu rozstania... a czemu się rozstaliśmy ? Nie wiem. Okazał się mało dojrzałym, zakłamanym kolsiem i poprostu przestał mnie kochać, w przeciągu jednego dnia Teraz to już dla mnie stara sprawa, ale wtedy... schudłam 4 kilo w 6 dni, to chyba mówi samo za siebie jak to zniosłam...

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
tamo - tak tak doczytałaś imienia
masz prawo nie wiedzieć, bo ja sama do tej pory konkretnie nie wiem. Ale ogólnie skrótowo:hiperandrogenizm (podwyższone steżenie androgenów czyli nadmiar hormonów powodujących maskulinizację)Kobiety też wytwarzają androgeny ale w małych ilościach.U mnie jest 2 i 3krotnie podwzone steżenie testosteronu i DHEA-S(http://pl.wikipedia.org/wiki/Androgeny). Spowodowało to u mnie straszne tycie, lekko męską budowe ciała, zaburzenia miesiączkowania. Co się okazało "Znaną przyczyną hiperandrogenizmu - zarówno pochodzenia nadnerczowego, jak i jajnikowego - jest hiperinsulinizm" Muszę więc brać dexamethason na obniżenie testosteronu,androstedion u i DHEA-S. Ale bez odpowiedniej diety i tak nie chudłam ponieważ, był ten hiperinsulinizm(nadmierne wydzielanie insuliny) Insulinę wchłaniam, ale za szybko więc spada mi poziom cukru w organizmie i robię się głodna i robi się tzw. błędne koło. Spada cukier -> hipoglikemia -> muszę szybko posnieść cukier -> podnoszę cukier -> skacze insulina -> skacze insulina -> spada cukier i kółeczko Dlatego mam dietę.
Po co mam pisać "oj jak mi źle", "oj aj itp" i wogóle wylewać w swoich postach i fotkach złość, smutek itp. Ja nie widzę sensu. Jak mi źle piszę wiersze to mi pomaga

Może to jej urok, może to Photoshop
Strasznie skomplikowana ta choroba... I naprawde bardzo i jej współczuje i podziwiam Twój optymizm A Photoshop photoshopem, ale i tak widać, że jesteś uroczą osóbka (i wcale nie cukruje, poprostu ze zdjęcia tak pozytywnie patrzysz )

Ahh KOchane, a ja zaraz lece na spożywczak z Babcią
jak wróce to oczywiście się odezwe

Tymczasem miłego Dnia Kochane
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.