Tarnowskie Panny Młode - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-16, 12:57   #1531
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

mnie kosciol dekoruje siostra zakonna, ma wspanialy talent, robi to rewelacyjnie, wiec kazda para, ktora ma w tym dniu slub, da siostrze pieniadze na kwiaty i kosciol bedzie wygladal bardzo efektownie
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 14:31   #1532
anjas17
Raczkowanie
 
Avatar anjas17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: tarnów/doncaster
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

My mamy pania od dekoracji ale kosciola nie moze dekorowac gdyz w katedrze dekoruje siostra zakonna. mam nadzieje ze zrobi to ladnie choc katedra sama w sobie jest przepiekna wiec juz nie wiele potrzeba. bardzo chcialam brac slub w katedrze, bylo to moje marzenie gdyz moj kosciol w ogole mi sie nie podoba

wiec ta pani bedzie nam dekorowac sale, samochod i wiem ze robi rowniez wiazanki slubne ale nie wiem czy zamowie u niej czy normalnie w kwaciarni poniewaz jeszcze nie widzialam jej propozycji.

Dziewczyny dziekujecie w jakis specjalny sposob gosciom? bo teraz bardzo czesto mlodzi robia jakies malutkie prezenciki dla gosci. Jak z tym u Was? Moze macie jakies pomysly bo nam w sumie ten pomysl sie podoba tylko jakos nie moge sie zdecydowac na cos milego oryginalnego no i niezbyt obciazajacego budzet
anjas17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 15:43   #1533
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

hej
u nas były prezenciki dla gosci....standardowe migdaly w woreczkach z organzy
mialo byc cos innego mialam tyle pomyslow ale jak przyszlo co do czego,to chyba poszlam na latwizne chociaz gosciom bardzo sie podobaly,wiekszosc i tak byla zaskoczona gdyz po raz pierwszy spotkali sie z takim sposobem podziekowan

a juz po slubie odobno wysylalismy do kazdego zdjecie z sesji slubnej wklejone w taka tekturowa ramke z wymyslonymi prze ze mnie podziekowniami

a brzmialy one tak moze komus sie spodonbaja

SZCZĘŚLIWI ŻE JUŻ "PO WSZYSTKIM"
A PEŁNI NADZIEI NA WSPÓLNĄ DOBRĄ PRZYSZŁOŚĆ
PRAGNIEMY PODZIĘKOWAĆ ZA WASZĄ OBECNOŚĆ NA NASZYM ŚLUBIE
ORAZ ZA PREZENT KTÓRY Z PEWNOŚCIĄ POMOŻE NAM
W "WICIU MAŁŻEŃSKIEGO GNIAZDKA"

goscie zachwceni..........

a jak sie moje pomysly nie spodobaly to polecam wszelkiego rodzaju stronki www wystarczy w googlach wpisac guest gifts albo poprostu prezenciki dla gości,albo popatrzec na allegro ,chociaz w polsce nie ma jeszcze takiego wielkiego wyboru no i nawet najzwyklejsze migdaly sa bardzo drogie.
Chyba mozna kupic w supermarketach np. w anglii,moje zakupila mi siostra tyle ze we francji
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 16:25   #1534
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Mój ślub jest poza Tarnowem w parafii TŻ (choć zawsze chciałam w swojej u Filipinów. No trudno. U Filipinów jest siostra zakonna, która takie cuda czyni z kwiatów, że zazwyczaj nie mogę się doczekac świąt, co wymyśli w danym roku. Był tam też super proboszcz, ale wyjechał).
Za to w parafii TŻ i tak są kwiaty na ołtarzu, więc nie widzę potrzeby "dostrajania". Za to kościelny bardzo sympatyczny, płaci się mu 50 zł i wiesza bardzo ładne wstążki z kokardą na ławkach i przybiera krzesła oraz klęczniki. Najwyżej podrzucę mu jeszcze tulipany (takie jak będą na stołach) i poproszę żeby wetkął za kokardę.
To będzie jedyna dekoracja. Mnie osobiście nie podobają się szpalery ze sztucznych kwiatów ani jakieś bramy. Na sali też poprosiłam o zdjęcie sztucznych kwiatów ze stołów na sali, przywiozę tulipany z giełdy, obwiąże się wstążką i będzie ładnie
Myślę też o podziękowaniach dla gości. Małe pudełeczko z czymś słodkim w środku, albo jak Kofika woreczki z organzy z migdałami. Jak zrobić takie pudełeczko można znaleść wzór w Internecie albo kupić na Allegro, z woreczkami też jest pewnie podobnie.

Ja się w ogóle zastanawiam czy dawać ciasta na koniec wesela. Myślałam żeby je zastąpić właśnie pudełkiem z łakociami (jakieś czekoladki). Widziałam tak na jednym weselu i gościom się to podobało. Pomyślę.

Z migdałami jako podziękowaniem zetknęłam się po raz pierwszy kilka lat temu na weselu znajomych. I uwierzcie mi, że NIKT nie wiedział co to jest, dopóki mama panny młodej szeptem nie wyjaśniła i się rozniosło po sali Wtedy było słychać: ACHA... Teraz jest to praktykowane dużo częściej.
Także z nowościami czasem trzeba uważać
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 19:32   #1535
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

iwka, ja wlasnie mam slub u Filipinow
a nowy proboszcz jest superowy
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 19:45   #1536
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
iwka, ja wlasnie mam slub u Filipinow
a nowy proboszcz jest superowy
Nie masz pojęcia jak Ci zazdroszczę Zawsze marzyłam o ślubie w tym kościele, zresztą chodziliśmy zawsze do niego nawet jak nie był parafią. Tam po prostu jest bardzo sympatycznie. Na msze w niedziele przyjeżdżają ludzie z Krzyża i z Mościc więc o czymś to świadczy. Z nowym proboszczem się nie zetknęłam, jeśli jest superowy tzn że kontynuują dobre tradycje.
Jak mówię znajomym, że u mnie w parafii ksiądz nie bierze pieniędzy chodząc po kolędzie to mi nie wierzą I że jak był remont, to był plebiscyt na jaki kolor kościół pomalować to robią oczy jeszcze większe.

To dekoracje będziesz mieć piękne
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 19:46   #1537
anibas77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 6
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Witam wszystkich na forum. Nie dawno się zarejestrowałam, przeczytałam wszystko, uzyskałam dużo odpowiedzi na moje pytania.
Ślub mam w drugi dzień świąt wielkanocnych, w Mikołajowicach, mamy już zamówionego fotografa - Łukasz Fus /robi super zdjęcia/, kamerzystę, orkiestrę, kupione zaproszenia, zawieszki. Jeszcze dużo przed nami.
W najbliższym czasie zamierzam zamówić suknię w salonie na Nowym Świecie,
zastanawiam się nad tymi podziękowaniami dla gości. Widziałam takie fajne kwiatki papierowe z tekturową karteczką na której są krótkie podziękowania i wstążeczką, którą kładzie się na talerzach gości przed wejśceim na salę. Czy w takim przypadku trzeba dawać też ciasto?
Mam pytanie czy ktoś słyszał o domu weselnym w Mikłajowicach? Jak tam jest, na co zwrócić uwagę? Właściciele mają drugi lokal w Niedomicach. Byłam tam na sylwestrze i było super.
anibas77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 20:01   #1538
anjas17
Raczkowanie
 
Avatar anjas17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: tarnów/doncaster
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Te migdaly to bardzo fajny pomysl ale wlasnie mam wrazenie ze najwiecej ludzi daje to. nasi znajomi kupili jakies malutenkie aniolki i popakowali je w bibule czy cos. tez nie glupie ale jakos nie do konca przekonuje mnie to i nie zachwyca. Ostatnio w tv widzialam jak Mlodzi chyba w USA dziekowali gosciom dajac im w malych pudeleczkach cebulke kwiatka i powiedzieli przy tym ze jak sobie posadza w domu to beda mogli sobie pomyslec o nich. w sumie podoba mi sie ten pomysl ale jeszcze chyba nie na tyle zeby to zrobic. Nie mam pojecia ehhh, najwyzej nic nie damy i tyle heheh

Moja druga opcja byl wlasnie Kosciol Filipinow, bo slyszalam ze jest tam swietnie! A juz najbardziej spodobal mi sie pomysl wykorzystania choru gospel ktory tam jest. Extra na slub! no ale stanelo na katedrze...
anjas17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 20:46   #1539
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez anibas77 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich na forum. Nie dawno się zarejestrowałam, przeczytałam wszystko, uzyskałam dużo odpowiedzi na moje pytania.
Ślub mam w drugi dzień świąt wielkanocnych, w Mikołajowicach, mamy już zamówionego fotografa - Łukasz Fus /robi super zdjęcia/, kamerzystę, orkiestrę, kupione zaproszenia, zawieszki. Jeszcze dużo przed nami.
W najbliższym czasie zamierzam zamówić suknię w salonie na Nowym Świecie,
zastanawiam się nad tymi podziękowaniami dla gości. Widziałam takie fajne kwiatki papierowe z tekturową karteczką na której są krótkie podziękowania i wstążeczką, którą kładzie się na talerzach gości przed wejśceim na salę. Czy w takim przypadku trzeba dawać też ciasto?
Mam pytanie czy ktoś słyszał o domu weselnym w Mikłajowicach? Jak tam jest, na co zwrócić uwagę? Właściciele mają drugi lokal w Niedomicach. Byłam tam na sylwestrze i było super.

witamy
cieszymy sie ze dolaczylas do nas
powiedz kto jest Twoim kamerzysta ??
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 11:41   #1540
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

hej dziewczyny, widzę że wątek się rozwija w pełni, witam nowe panie
jesli chodzi o zdobienie kościoła to ja mam w Mościcach ślub i podobno panie zakonnnice zdobią kościół , ale nie wiem dokładnie jak to wygląda wiec chyba sie przejde na jakis slub zeby sobie podgladnac poza tym moj slub jest w maju wiec moze jakies pozostalosci, kwiaty po komuniach zostana jako dekoracja ... nie wiem.... czy ktoras z Was slyszala o tym kosciele?? wiem , ze nowy proboszcz jest super ale to tyle.............

jesli chodzi o kamerzyste to ja mam wito-studio , oni sa z Tuchowa, znalazlam ich an necie mam nadzieje ze sa OK, mily chlopak sam przyjechal do domu, podpisal umowe z moimi rodzicami (gdyz ja jestem w UK) i pokazal kilka przykladowych filmikow, w ogole to na kamerzyscie mniej mi zalezy gdyz wazniejsze dla mnie sa zdjecia dlatego zalezalo mi zeby miec super fotografa, moj to Maciej Banach z Krakowa, jest mega drogi ale robi super fotki, mam nadzieje ze wart swojej ceny hehe
kurcze ciagle nie mam samochodu do slubu, szukam jakies bialego w starym stylu retro, jak nie znajde pomysle o jakims nowoczesnym, noi zaproszenia..... mialam robic recznie ale tyle tego teraz jest na necie ze chyba szkoda sie w to bawic....juz sama nie wiem... pozdrawiam wszystkich i zycze milych przygotowan
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:58   #1541
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziewczyny ja też mam ślub u Filipinów. Anjas17 czy mogłabyś napisać więcej o chórze gospel??
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 13:49   #1542
vonka1985
Raczkowanie
 
Avatar vonka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 180
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

magdzia33 pisałaś, żeby pokazać sukienke


vonka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 16:14   #1543
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

sliczna, cudowna, swietna vonka, rewelacja!!!!
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 17:21   #1544
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez vonka1985 Pokaż wiadomość
magdzia33 pisałaś, żeby pokazać sukienke


sliczna sukienka

faktycznie Maciej Banach ma swietne zdjecia
moge zapytac jaki ma cennik?

Dziewczyny jak wygladala wasza pierwsza rozmowa z ksiedzem? bo ja bylam w szoku ... Bierzemy slub w parafii mojego TZ w Ciezkowicach i teraz jak bylismy w Polsce to bylismy u proboszcza zamowic date i godzine po pierwsze nie byl wogole chetny nas przyjsc trzymal nas w drzwiach 15 min po czym nas wpuscil i zaczal mowi jakie papiery potrzebujemy a ja ze juz mamy cywilny wiec chcemy tylko koscielny a ten z morda na nas to co my tu robimy , zebysmy sobie brali slub koscielny w stanach a ja mowie ze tutaj jest nasza cala rodzina a ten ze slub to nie impreza dla rodziny i znajomych tylko dla Boga to ja zaczelam kopac mojego TZego pod stolem ze chce wyjsc a ten dalej swoje ze zyjemy w konkubinacie i pyta czy jestesmy w stanie miec dzieci a ja " nie wiem nie mam jeszcze dzieci " a ten ... yyy chodzimi o to czy ty masz to co kobieta a Twoj TZ to co mezczyzna mi normalnie szczena opadla niby wszystko wpisal slub mamy na 15.00 ale dalo rade wyczuc ze nie zabardzo jest zadowolony a na koniec jeszcze pyta czy wracamy do Polski a my ze narazie nie a on " tak bo teraz mlodzy wyjezdzaja mieszkaja razem na kocia lape i slub im nie potrzebny , przeciez w Polsce lepiej jest zyc " a ja mialam mu powiedziec ze chyba ksiezom lepiej
normalnie PORAZKA !! wiem ze u mnie w parafii nie bylo by wogole problemu

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2008-11-17 o 17:27
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 18:34   #1545
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
sliczna sukienka

faktycznie Maciej Banach ma swietne zdjecia
moge zapytac jaki ma cennik?

Dziewczyny jak wygladala wasza pierwsza rozmowa z ksiedzem? bo ja bylam w szoku ... Bierzemy slub w parafii mojego TZ w Ciezkowicach i teraz jak bylismy w Polsce to bylismy u proboszcza zamowic date i godzine po pierwsze nie byl wogole chetny nas przyjsc trzymal nas w drzwiach 15 min po czym nas wpuscil i zaczal mowi jakie papiery potrzebujemy a ja ze juz mamy cywilny wiec chcemy tylko koscielny a ten z morda na nas to co my tu robimy , zebysmy sobie brali slub koscielny w stanach a ja mowie ze tutaj jest nasza cala rodzina a ten ze slub to nie impreza dla rodziny i znajomych tylko dla Boga to ja zaczelam kopac mojego TZego pod stolem ze chce wyjsc a ten dalej swoje ze zyjemy w konkubinacie i pyta czy jestesmy w stanie miec dzieci a ja " nie wiem nie mam jeszcze dzieci " a ten ... yyy chodzimi o to czy ty masz to co kobieta a Twoj TZ to co mezczyzna mi normalnie szczena opadla niby wszystko wpisal slub mamy na 15.00 ale dalo rade wyczuc ze nie zabardzo jest zadowolony a na koniec jeszcze pyta czy wracamy do Polski a my ze narazie nie a on " tak bo teraz mlodzy wyjezdzaja mieszkaja razem na kocia lape i slub im nie potrzebny , przeciez w Polsce lepiej jest zyc " a ja mialam mu powiedziec ze chyba ksiezom lepiej
normalnie PORAZKA !! wiem ze u mnie w parafii nie bylo by wogole problemu
Normalnie jestem w szoku ze tacy księża jeszcze istnieją, co go to wogole interesuje czy macie co trzeba między nogami
I dokladnie tak jak piszesz: lepiej to sie moze zyje ale księzom. Niektorzy powinni najpierw zrobic porzadek w swojej piaskownicy a pozniej probowac porzadkow w czyjejs.
Ślubowanie jest dla Boga i dla drugiej osoby a nie dla duchownych, ehhh:/
Mam nadzieje ze nie bede tego samego przechodzic co Ty, bo mam podobna sytuacje tylko ze mieszkamy w innym kraju.

Pozdrawiam!
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 19:00   #1546
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
Normalnie jestem w szoku ze tacy księża jeszcze istnieją, co go to wogole interesuje czy macie co trzeba między nogami
I dokladnie tak jak piszesz: lepiej to sie moze zyje ale księzom. Niektorzy powinni najpierw zrobic porzadek w swojej piaskownicy a pozniej probowac porzadkow w czyjejs.
Ślubowanie jest dla Boga i dla drugiej osoby a nie dla duchownych, ehhh:/
Mam nadzieje ze nie bede tego samego przechodzic co Ty, bo mam podobna sytuacje tylko ze mieszkamy w innym kraju.

Pozdrawiam!
no dokladnie porazka bedzie mnie pouczal co i jak mam robic ...
a sam z tego co ludzie mowia do swietych nie nalezy
a to Ty jeszcze nie bylas zamowic daty i godziny u siebie w parafii?
w takim razie zycze zebys trafila na normalnego ksiedza ... nie takiego co my
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 20:14   #1547
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Zaabcia data i godzina zamowiona, tzn zostalam wpisana w ksiege i tylko tyle (chyba na tym etapie wystarczy- tak mysle) wtedy trafilam na calkiem sympatycznego ksiedza.
Obawiam sie natomiast proboszcza z mojej parafii, ktory kiedys w kazaniu powiedzial oburzony ze "mysli nad odlączeniem bloku numer...(akurat moj blok) z parafii bo nie ma z niego zadnego pozytku".
Godzina i data zaklepane ale bedzie sie jeszcze trzeba spotkac tak ze 3 miesiace przed slubem zeby dostarczyc wszystkie papierki (o kursie i poradni itp) a znajac zamilowanie proboszcza do pieniadza to czuje ze nam latwo nie przepusci (i nie zdziwilabym sie jakby otworzyl swoja magiczna ksiege gdzie notuje wszystkie datki i wie ile i kto co wplacal).
Ehhh nie dosc ze tyle na glowie (i tak daleko od domu) to jeszcze ksiadzem musze sie denerwowac:/

Buziaki!
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 22:30   #1548
anjas17
Raczkowanie
 
Avatar anjas17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: tarnów/doncaster
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja też mam ślub u Filipinów. Anjas17 czy mogłabyś napisać więcej o chórze gospel??
Wiem tylko tyle ze jest tam ten chor, ze mozna ich posluchac w niedziele na mszy dla mlodziezy, jest chyba pozniej wieczorkiem cos miedzy 19 a 20. Podobno spiewaja tez na slubach ale zaznaczam ze jest to zaslyszane od znajomego, sama nie sprawdzalam bo od dwoch lat nie ma mnie w Tarnowie i jesli bylam w kosciele to tylko u siebie. Najpeiej wybrac sie i sprawdzic samemu


Jejku z tymi rozmowami z ksiedzem jestem w szoku normalnie porazka!! Kurcze oni w ogole powinni sie cieszyc ze jednak mlodzi chca brac slub koscielny (nawet jesli mieszkaja za granica) w koncu wlasnie to dobrze o nas swiadczy!! Nie ma sie co glupkami przejmowac, a jak robia jakies problemy to w koncu sa inne koscioly, w niekotrych podobno nawet nie biora kasy za slub tyle co organista sobie zazyczy i najwyzej siostrze na dekoracje jesli sama robi. wiec ja radzilabym w celu unikniecia niepotrzebnego stresu zmiane kosciola i juz.
anjas17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 10:21   #1549
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Lightbulb Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Zależy jaka suknia Ci się podoba. Jak nie beza, to widziałam super rozwiązane - koleżanka na swoim ślubie miała suknię ślubną z Margarett o lini A (kupioną w Krakowie na Floriańskiej), na którą narzucony był płaszcz z takiej samej satyny jak suknia, z tak samo długim trenem jak w sukni (tren był raczej symboliczny). Płaszcz z długim rękawem, z małym rozchylonym w kształcie V zapięciem pod szyją i stójką. Do tego we włosach opaskę z cyrkonii i powtórzone cyrkonie na butach. Ślub był w Sylwka dwa lata temu, całość wyglądała po prostu bajkowo-zimowo Przez nią sama chciałam wesele w Sylwestra ale terminy w restauracji pozajmowane
Można też kupić bolerko podszyte polarkiem, albo ubrać etolę wraz z długimi rękawiczkami z palcami (cudo).

Z suknią - możesz tylko chyba wybrać z grubego materiału, z wieloma warstwami halek, ale taka automatem po pierwsze będzie ciężka, a po drugie te materiały i tak do "ciepłych" nie należą. Radzę porozmawiać z księdzem w kwestii ogrzewania bo w niektórych kościołach można się zdziwić (na niekorzyść oczywiście) i poprosić o ustawienie dmuchawy koło Was.

Żeby w nogi zimno nie było (a w starych kościołach ciągnie czasem jak diabli) ubiera się białe grube getry albo takie "rękawy" czyli same nogawki getrów, potem w samochodzie na salę je po prostu ściągasz (można też opracować wnoszenie do sali tak żeby ich widać nie było, ale przy sukniach z kołem to może być problem i wtedy pozbywasz się ich w toalecie.

Z tym zimnem to weź poprawkę na emocje - troche się je mniej odczuwa, byłam w kwietniu na ślubie, gdzie para szła gościom z ust tak było zimno, a panna młoda miała tylko cieniusieńkie koronkowe bolerko i mówiła patrząc na nas w płaszczach zimowych, że jej jest ciepło

P.S. Tylko tarnowianka lub mieszkanka okolic wie co to znaczy "z burku" hehehe
no właśnie słyszałam z tym zimnem wiec bede interweniować bo ja zmarzluszek właśnie marza mi sie rekawiczki z paluszkami i albo plaszczyk albo wlasnie etola z rekawiczkami - taki styl lat dwudziestych bio ostatnio ujrzalam suknie ktora mnie zachwycila...wprawdzie nie slubna ale wieczorowa i mysle ze w bieli moglaby pieknie jako slubna wygladac. Bezy absolutnie mi sie nie podobaja ja chce prosta sukienke ...klasyczna..moze byc w ksztalcie literki a ale w takich tulipankowatych tez mi niezle ale z tymi rekawiczkami to nie wiem jak w kosciele ,,,kiedy zdjac npo bo do przysiegi to wypada...:P

hm..te getry to ciekawe...nie slyszalam :P ale ja rajtuski cieplejsze z wzorkiem myslalam i tez bedzie oki hmmm a co do tych tiuli to i tak nie chce kola tylko je..mialam sporo na sobie wcale nie sa ciezkie te sukienki a ja kola sobie nie wyobrazam - my jestesmy para turniejowa z moim tz...za duzo akrobacji w tancu :P na kolo,,,,
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 17:03   #1550
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez paanti Pokaż wiadomość
marza mi sie rekawiczki z paluszkami i albo plaszczyk albo wlasnie etola z rekawiczkami - taki styl lat dwudziestych ,kiedy zdjac npo bo do przysiegi to wypada...:P

hm..te getry to ciekawe...nie slyszalam :P ale ja rajtuski cieplejsze z wzorkiem myslalam i tez bedzie oki hmmm a co do tych tiuli to i tak nie chce kola tylko je..mialam sporo na sobie wcale nie sa ciezkie te sukienki a ja kola sobie nie wyobrazam - my jestesmy para turniejowa z moim tz...za duzo akrobacji w tancu :P na kolo,,,,
Rękawiczki ściągasz przed przysięgą pod koniec kazania, ubierasz po tym jak ubierzesz obrączkę - np. po komunii św., jak reszta gości się modli. Ubieranie i ściąganie - radzę poćwiczyć w domku, żeby się nie okazało, że materiał za bardzo przylega i obrączka się nie mieści Wydaje mi się, że rękawiczki długie tylko raczej do etoli się nadają. Przy płaszczu z długim rękawem ciężko Ci będzie takie za łokieć ściągnąć. Wtedy wystarczą krótkie albo i wcale ich nie potrzeba.
Jak chcesz mieć rękawiczki do kompletu do sukni przez całe wesele - polecam dwie pary. Jak tańczysz takie białe szybko się na dłoniach brudzą, i po jakimś czasie brzydko to wygląda.

Przy większych obrotach i akrobacjach koło czasami zaskakująco się zachowuje, zwłaszcza jak się unosi do góry


Dla zainteresowanych stronka chóru gospel
http://www.tarnow-gos.pl/
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 07:03   #1551
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

iwkano właśnie hihih a nie chce paradowac z bielizna na wierzchu :P hm..masz racje rekawiczki to mysl super zobaczymy jaki mi projekt sukienki wyjdzie to do niej dopasuje cos co bedzie idealnie pasowac
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 16:51   #1552
anibas77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 6
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Kamerzystę mamy z Mościc. Nazywa się Krawiec Mieczysław.
anibas77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 17:09   #1553
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dziewczyny mam prosbe
ktore zaproszenia wam sie najbardziej podobaja? bo mam bardzo duzy problem z wyborem

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2008-11-20 o 17:13
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 17:15   #1554
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

1 -
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 17:17   #1555
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

kurcze we wczesniejszym poscie nie pokazaly sie zdjecia

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2009-06-08 o 17:08
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 18:17   #1556
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Wszystkie sa ladne, najbardziej numer 1i 3 ale to moj gust, a ponizej wklejam te ktore prawdopodobnie zamowimy

p.s zabcia chyba to ten sam sprzedawca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 35_2.jpg (72,7 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 26_1.jpg (69,2 KB, 31 załadowań)
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 18:48   #1557
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

no mi sie najbardziej podoba 1,3 i 4 kurcze juz sama nie wiem ...
a Twoja tez slicznie to drugi mi sie najbardziej podoba !!!!!!!!!!

a sprzedawca to koles na allegro nick _zaproszenia_ (28)
to ten sam?

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2008-11-20 o 18:52
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 18:59   #1558
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
kurcze we wczesniejszym poscie nie pokazaly sie zdjecia

Kurczę widzę, że te zaproszenia nie tylko mnie się podobają Mam problem z tym, które bardziej, wszystkie od tego sprzedawcy są po prostu ładne. Nie przeładowane, eleganckie. Super.

jadira - to raczej na pewno ten sam sprzedawca
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 19:52   #1559
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

mnie najbardziej podoba się zaproszenie numer 3
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 22:20   #1560
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Kurczę widzę, że te zaproszenia nie tylko mnie się podobają Mam problem z tym, które bardziej, wszystkie od tego sprzedawcy są po prostu ładne. Nie przeładowane, eleganckie. Super.

jadira - to raczej na pewno ten sam sprzedawca
tak to ten sam (zaproszenie z kokardka) a to drugie sprzedawcy inkacel. gdyby ktos chcial adres jego sklepu internetowego to wysle na priv bo tutaj nie wolno ma duzo pieknych zawieszek!
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.