Straszny wątek cz. 2. - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-30, 11:46   #1591
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Rose969 Pokaż wiadomość
Twoj TŻ ma tak samo z tym snem?
Mój tż znowu ciągle się w nocy po kilka razy budzi. W starym wynajmowanym mieszkaniu spał bardzo dobrze, tutaj go męczy po części jakby właśnie taka bezsenność, więc zupełnie odwrotnie niż u mnie. Ostatnio pojechaliśmy do Wrocławia swoje rodziny odwiedzić i po raz pierwszy zarówno on jak i ja się wyspaliśmy. On u siebie, ja u siebie. On nie obudził się ani razu przez dwa dni, a ja wstałam jeszcze przed budzikiem rześka i wypoczęta.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 23:17   #1592
Psychiczna91
Raczkowanie
 
Avatar Psychiczna91
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 141
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Fejk?

https://m.youtube.com/watch?v=70iX51yq3Cc
Psychiczna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 14:24   #1593
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Psychiczna91 Pokaż wiadomość
nie sadze
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 15:42   #1594
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Psychiczna91 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
nie sadze
To jeszcze gorsze https://www.youtube.com/watch?v=zTHlkLui4aU
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 16:53   #1595
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Obejrzałam wszystkie filmy, strasznie dziwne i nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony wygląda realnie ale z drugiej ten telewizor wylatujący z okna
..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 17:07   #1596
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez PixieDust Pokaż wiadomość
Obejrzałam wszystkie filmy, strasznie dziwne i nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony wygląda realnie ale z drugiej ten telewizor wylatujący z okna
..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

okno musiało być otwarte

Edytowane przez Silloe
Czas edycji: 2016-12-01 o 17:09
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 17:41   #1597
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

https://www.youtube.com/watch?v=ugDoWWsH8yQ

Dziewczyna w jednym z poprzednich filmów opisuje historię, w której osoba miała być nawiedzona przez ducha/demona. W linku powyżej jest kontynuacja plus video, które ma potwierdzać niepokojące rzeczy dziejące się w domu. Zegar w nocy "chodzi" do tyłu. Prawdę mówiąc, przeraziłabym się gdybym to ja była świadkiem czegoś takiego. Normalne to nie jest. Nawet jeśli bateria w zegarze siadała, to wskazówki nigdy nie się nie cofają, a stoją w miejscu lub lekko drgają.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-02, 12:56   #1598
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Ja mam zegar który "chodzi" do tylu ;D


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 01:21   #1599
honnetete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Miałam kilka dziwnych sytuacji, ale coś takiego nigdy wcześniej mi się nie przytrafiło.
.
We wrześniu zeszłego roku w niewyjaśnionych okolicznościach zginął mój kolega. Wszyscy byli w szoku, chłopak który nigdy w życiu nikomu nie zrobił nic złego, był wierzącym, uśmiechniętym młodym człowiekiem. Nie chcę wnikać w szczegóły, bo tak naprawdę nie wyjaśniono jak naprawdę doszło do tego, że zginął.
.
Jakiś czas przed świętami Bożego Narodzenia zaczęłam czuć czyjąś obecność obok siebie. Gdy siedziałam w pokoju miałam wrażenie, że ktoś siedzi za mną i mi się przygląda. Gdy wychodziłam wieczorem na spacer nadal odczuwałam, że ktoś przy mnie jest. Nie czułam strachu, ale jakiś dziwne uczucie - zmartwienie, niepokój. Tak jakby ktoś chciał powiedzieć - powiedz im, żeby się nie martwili bo jest mi tu dobrze. Były to cały czas tylko takie odczucia. Później tylko jeden jedyny raz w nocy jak nie mogłam spać i siedziałam w salonie - w kuchni zapaliło się światło. Moja mama spała na górze, nikogo więcej nie było w domu. Wystraszyłam się okropnie, ale to pierwsza i ostatnia taka sytuacja. Później przypadkiem spotykałam jego rodziców, choć mieszkają ok 30km ode mnie, nie mają tu żadnej rodziny. Miałam podejść i porozmawiać, ale nie nigdy z nimi nie rozmawiałam i nie chciałam, żeby wzięli mnie za wariatkę. Po świętach wszystko minęło, wróciło w okresie Wielkanocnym. Teraz to uczucie towarzyszy mi tylko czasami. Mam nieodparte wrażenie, że on popełnił samobójstwo - nie wiem dlaczego i w jakim celu tak czuję.

.
.

Wcześniej dwukrotnie też miałam dziwne sytuacje:
1. Babcia była starsza, leżała w szpitalu i spodziewaliśmy się jej odejścia. Przez 2 tygodnie byliśmy tam codziennie, jej stan pogarszał się na naszych oczach. W sobotę wychodziłam i wiedziałam, że widzę ostatni raz babcię żywą. Mieliśmy pojechać w niedziele przed obiadem, ale wiedziałam, że już nie będzie tam babci. W niedzielę rano zeszłam na dół i wiedziałam co usłyszę, ok 4 zadzwonili do ciotki, że babcia zmarła.
2. Przyszłam do domu i od progu spytałam mamy kto umarł - mama odpowiedziała, że ciotka. Nie czułam kto dokładnie, ani też niczyjej śmierci się nie spodziewałam.
Być może to rodzinne - mama opowiadała mi, że będąc dzieckiem miała sen, że sąsiad poszedł na pole i tam umarł. Obudziła się i ten sąsiad siedział u nich w kuchni, ta bez namysłu mówi "śniło mi się, że pan umarł"... Babcia zaczęła go pocieszać, że to dobra wróżba itd. Niestety po jakimś czasie ten pan poszedł pracować na pole i rzeczywiście tam umarł.
.
Trochę z innej beczki:
1. Innym razem byłam w CH z chłopakiem i mówię: Patrz jakie fajne portfele, może kupimy twojej matce bo ona ma jakiś badziewny. Ale nie kupiliśmy. Poszliśmy do niego do domu, po kilku godzinach do pokoju wpada jego matka i pyta czy nie widzieliśmy jej portfela bo zginął. Panika w domu, ale ja byłam spokojna i mówię, że spokojnie bo się znajdzie. No i tak było, bo znalazł się gdzieś w aucie, ale okrzyknięto mnie czarownicą bo to nie pierwsza sytuacja . Często jest tak, że mówię do chłopaka - coś tam się stanie, a później się to naprawdę dzieje. On się mnie trochę boi pod tym względem
.
Jeśli chodzi o paraliż senny też często taki miewam, wydaje mi się wtedy, że ktoś chodzi po moim pokoju, ktoś zamyka/otwiera drzwi, że ktoś rozmawia, że ktoś chce mnie udusić albo patrzy jak śpię a ja nie mogę się ruszyć, krzyknąć ani otworzyć oczu - staram się wybudzić ale nie mogę, dopiero później otwieram oczy i nic się nie dzieje. Nasza wyobraźnia taka bogata i piękne figle nam płata
honnetete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 14:16   #1600
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Siedzę sobie przed laptopem i świdruję internet. Laptop postawiony na mocnym, stabilnym stole. Klikam sobie klikam a nagle czuję jakby ktoś mocno uderzył w stół. Stół nie ruszył się z miejsca natomiast mocno zakołysał na tyle że aż ekran laptopa mi się ruszył w zawiasach Zdębiałam.

W nocy młody przychodzi do mnie do łóżka, przytula i zasypia. Rano mówi że obudził się w nocy i słyszał dziwne szepty. Takie szybkie, koło jego głowy. Więc się dziecko przestraszyło i przyszło do mnie.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 10:20   #1601
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Siedzę sobie przed laptopem i świdruję internet. Laptop postawiony na mocnym, stabilnym stole. Klikam sobie klikam a nagle czuję jakby ktoś mocno uderzył w stół. Stół nie ruszył się z miejsca natomiast mocno zakołysał na tyle że aż ekran laptopa mi się ruszył w zawiasach Zdębiałam.

W nocy młody przychodzi do mnie do łóżka, przytula i zasypia. Rano mówi że obudził się w nocy i słyszał dziwne szepty. Takie szybkie, koło jego głowy. Więc się dziecko przestraszyło i przyszło do mnie.
moje 2,5 letnie dziecko- wieczorami rozmawia z KIMŚ, z jakimś starym panem i ten ktoś zabiera mu zabawki, albo patrzy na drzwi przeszklone i pyta kto to- tak uparcie wypytuje.mnie straszy,ale oczywiście nie daję po sobie znać. a jak był mniejszy, to ciągle gapił się w jeden punkt w pokoju i pokazywał palcem...
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-20, 13:42   #1602
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Mój syn miał podobnie. Zanikły takie akcje, jak skończył 4 lata, wcześniej ciągle rozmawiał z kimś w kącie
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 20:27   #1603
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Mój bratanek ma podobne "akcje". Niedawno Mikołaj wystraszył swoją mamę (moją bratową), gdy byli we dwójkę w mieszkaniu. Ponoć widział pana, który do niego machał. Młody ma cztery lata. Ponoć w wieku trzech dzieci tracą zdolność widzenia zjawisk, których my, dorośli, nie dostrzegamy. A Mikołaj za pół roku będzie miał już lat pięć
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 19:36   #1604
szukajaca drogi
Raczkowanie
 
Avatar szukajaca drogi
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 276
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

generalnie dzieci widzą więcej ponieważ nie są przesiąknięte/ zakłócone szumem informacyjnym... z czasem ta umiejętność zanika, do tego też dochodzą sakramenty nałożone przez kościół, które mają na celu blokowania czakr np. 3 oka, które odpowiada za postrzeganie pozazmysłowe.
szukajaca drogi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 22:25   #1605
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Siedzę sobie przed laptopem i świdruję internet. Laptop postawiony na mocnym, stabilnym stole. Klikam sobie klikam a nagle czuję jakby ktoś mocno uderzył w stół. Stół nie ruszył się z miejsca natomiast mocno zakołysał na tyle że aż ekran laptopa mi się ruszył w zawiasach Zdębiałam.

W nocy młody przychodzi do mnie do łóżka, przytula i zasypia. Rano mówi że obudził się w nocy i słyszał dziwne szepty. Takie szybkie, koło jego głowy. Więc się dziecko przestraszyło i przyszło do mnie.
O kurczę, nie wystraszyło Cię to?

Swoją drogą podziwiam Was za nerwy , bo nic mnie bardziej nie przeraża niż dzieci, które twierdzą, że coś tam widzą. Jakby mi tak moje zaczęło gadać, że coś za mną stoi, albo w kącie jest pan, to by mnie chyba sparaliżowało ze strachu
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 23:59   #1606
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Dobra, piszecie tak o dzieciach, które widzą różnych ludzi, a co o osobie starszej, która to samo mówi? OK, można zgonić winę na jakieś starcze otępienie, alzheimery i inne, ale chodzi o osobę, która jest (poza tym wszystkim) całkiem logiczna i nie wykazuje jakichś "odchyłów". Która do osoby, która ją odwiedza, mówi: "ten ciągle w tym fotelu przesiaduje, nim się nie przejmuj" (oczywiście rzeczony fotel pusty stoi) Albo, patrząc się powietrze: "no i po co znowu przyszli?!". Szczerze, to mnie to 100 razy bardziej przeraża, niż dziecięca wyobraźnia...
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 11:26   #1607
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Nie wiem, ja uważam obecność innych energii, tzw. duchów itd. za najbardziej naturalną i oczywistą sprawę, tak jak dla innych naturalne jest to, że oddychają.

Mnie za to zastanawiają osoby ''chore'' na schizofrenie i inne przepadłości.
W mojej rodzinie jest jedna taka osoba, a w jej rodzinie kolejna.
W rodzinie mojego Tż też jest jedna osoba z podobnymi zaburzeniami.
Bardzo zastanawia mnie kwestia zaburzeń, nie tylko od strony medycznej.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."

Edytowane przez DagmaraRose2000
Czas edycji: 2016-12-26 o 11:30
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 11:39   #1608
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
O kurczę, nie wystraszyło Cię to?

Swoją drogą podziwiam Was za nerwy , bo nic mnie bardziej nie przeraża niż dzieci, które twierdzą, że coś tam widzą. Jakby mi tak moje zaczęło gadać, że coś za mną stoi, albo w kącie jest pan, to by mnie chyba sparaliżowało ze strachu
Lekka konsternacja
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-31, 18:11   #1609
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Od kiedy kupiłam sobie rower, często słyszę dzwonek (od rowera?). Co jakiś czas po prostu dzwoni w domu dzwonek.
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-01, 01:49   #1610
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez szukajaca drogi Pokaż wiadomość
generalnie dzieci widzą więcej ponieważ nie są przesiąknięte/ zakłócone szumem informacyjnym... z czasem ta umiejętność zanika, do tego też dochodzą sakramenty nałożone przez kościół, które mają na celu blokowania czakr np. 3 oka, które odpowiada za postrzeganie pozazmysłowe.
Czyli wystarczy trzymać dziecko zdala od kościoła i ich czarów ;-) a później na wróżeniu zbije majątek.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 03:03   #1611
201805170918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

To ja opowiem historię mojego manekina. Była ze mnie początkująca szwaczka. Kupiłam fajna maszynę, kiedyś mnie babcia uczyła itd. Wkrecilam się w szycie i potem projektowanie. Nie miałam za dużo kasy ale zapragnęłam manekina krawieckiego i zaczęłam szukać na portalach aukcyjnych. Znalazłam takiego z regulowanym rozmiarem, pokrętłami i bardzo tani, co mnie zdziwilo. No ale super, umowilam się z kobietą z mojej dzielnicy na kupno. Była starsza, bardzo dziwna, odczułam ogromny niepokój. Sprzedała mi jakąś historię o tym manekinie ,że to z zakładu krawieckiego jej nieżyjącego męża, że ma 30 lat, od tej pory go nie ruszała itd. Niosłam go do domu zaledwie 10 min ale cały czas coś mi w głowie mówiło: nie bierz go do domu. Wyrzuc. Non stop! Olalam. W domu okazało się, że nieźle traci myszką, ale nie o zapach tylko chodziło. Zaczęła się ciężka atmosfera, również dla moich współlokatorek. Czuć było jego obecność. Trudno to opisać, koszmar, ciężka atmosfera. Zdarlam z niego materiał i chciałam pomalowac. Zaczął skrzypiec w nocy, wstawalam parę razy i krążyłam po mieszkaniu niespokojna. Głupi manekin, nic szczególnego poza skrzypieniem się nie działo, ale wszystkie czułysmy jego obecność, nawet jak go przykryłam kocem. Raz się obudziłam o 5 rano jakby mnie "wzywał". Wykończona weszłam do salonu, wzięłam w worek i zeszłam wyrzucić do śmietnika. Spokój powrócił. Nigdy w życiu nie czulam tak na maksa negatywnej energii. I nic mnie wcześniej nie zmusiło do wyjścia w nocy z domu.

Ps a no i dodam że moje wspollokatorki nie zdążyły usłyszeć historii od sprzedawczyni, a już zaczęły się na niego skarżyć. Więc to nie tak że ja się zasugerowalam. Brrrr.

Edytowane przez 201805170918
Czas edycji: 2017-01-01 o 03:07
201805170918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 08:38   #1612
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Od kiedy kupiłam sobie rower, często słyszę dzwonek (od rowera?). Co jakiś czas po prostu dzwoni w domu dzwonek.
Masz w domu zwierzęta? Może być też tak, że rower, jeśli nie ma dobrego oparcia, sam się "przestawia" w różne strony i może wtedy, przy okazji, zderzyć się ze ścianą czy jakimś innym przedmiotem i dzwonek może się uaktywniać.

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Czyli wystarczy trzymać dziecko zdala od kościoła i ich czarów ;-) a później na wróżeniu zbije majątek.
Ja podchodzę do tego sceptycznie, ale moja bratowa mówiła, że się mocno wystraszyła, kiedy Mikołaj wspomniał o jakimś mężczyźnie w domu. W tym czasie byli tylko we dwoje w mieszkaniu. Inna sprawa jest taka, że Mikołaj uwielbia wymyślać różne rzeczy, więc nie zdziwiłabym się gdyby sobie wymyślił i pana machającego do niego. Kilka razy pytałam go później o tę sytuację i twierdził, że pana już nie widział.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 11:04   #1613
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Masz w domu zwierzęta? Może być też tak, że rower, jeśli nie ma dobrego oparcia, sam się "przestawia" w różne strony i może wtedy, przy okazji, zderzyć się ze ścianą czy jakimś innym przedmiotem i dzwonek może się uaktywniać.



Ja podchodzę do tego sceptycznie, ale moja bratowa mówiła, że się mocno wystraszyła, kiedy Mikołaj wspomniał o jakimś mężczyźnie w domu. W tym czasie byli tylko we dwoje w mieszkaniu. Inna sprawa jest taka, że Mikołaj uwielbia wymyślać różne rzeczy, więc nie zdziwiłabym się gdyby sobie wymyślił i pana machającego do niego. Kilka razy pytałam go później o tę sytuację i twierdził, że pana już nie widział.
Syn mojej koleżanki często się uśmiechał lub do kogoś gaworzył. Stwierdzili u niego autyzm.
Podobno u takich dzieci mleko i gluten w diecie przenikają przez jelita i działają na mózg jak narkotyk.

A może mózg małych dzieci sam im robi psikusa.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 13:55   #1614
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Syn mojej koleżanki często się uśmiechał lub do kogoś gaworzył. Stwierdzili u niego autyzm.
Podobno u takich dzieci mleko i gluten w diecie przenikają przez jelita i działają na mózg jak narkotyk.

A może mózg małych dzieci sam im robi psikusa.
powiem tak:
moje dziecko wiem kiedy mówi w zabawie,a kiedy jest niespokojny itp. i kiedy naprawdę coś widzi. Matka wie takie rzeczy widzę kiedy jest zaniepokojony lub wystraszony i wiem,ze nie kłamie, bo jest zbyt mały
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 19:38   #1615
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Czyli wierzycie, że naprawdę mogą dzieci coś widzieć?
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 08:21   #1616
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Czyli wierzycie, że naprawdę mogą dzieci coś widzieć?
Uważam,że dzieci są wrażliwsze na zjawiska paranormalne.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 09:49   #1617
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Czyli wierzycie, że naprawdę mogą dzieci coś widzieć?

Ja wierze.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-07, 15:03   #1618
oli12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 25
Sen o zmarłej babci, której się nie znało

Witam. Piszę do was z problemem, który ma moja mama. Od razu zaznaczam, że jeśli ktoś nie wierzy w takie rzeczy to prosiłabym o nie komentowanie. Od paru dni co noc mojej mamie śni się jej babcia, której nigdy nie poznała, bo umarła zanim pojawiła się moja mama na świecie. Wie że to ona bo przypominała jej swoją matkę czyli moją babcie. Babcia pokazała zdjęcie swojej mamy i moja mama powiedziała, że to kobieta że snu. We śnie cały czas mówi to samo czyli, że jakiś mężczyzna chce skrzywdzić moją mamę i mówi do niej, że ma pójść razem z nią. Jak moja mama pyta gdzie ma z nią iść to odrazu się budzi. Zdążyło się to już 4 noc z rzędu. W ostatnim śnie dodatkowo pojawił się mężczyzna, który przypominał ojca mojej mamy. Już od dawna nie żyje i moja mama nie miała z nim nawet kontaktu. Babcia odeszła od niego jak mama z siostrą były małe. Wie ktoś co to może oznaczać? Mama już się boi zasypiać przez to.
oli12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-07, 16:40   #1619
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sen o zmarłej babci, której się nie znało

Polecam rozwiązanie standardowe: modlitwa za duszę, ale nie babci tylko ojca twojej mamy oraz msza w kościele, jeśli modlitwa nie pomoże (niezależnie od tego czy twoja mama jest religijna). Pamiętaj, że w tych snach to nie duch babci jest problemem, ona tylko ostrzega.
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 15:20   #1620
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Zgadzam się z Wieszczką, że babcia mamy jest tutaj tylko osobą ostrzegającą.

Nie wiadomo, czy ojciec mamy jest tutaj osobą przed którą mama jest ostrzegana, czy tylko "wzorcem" takiej osoby.

Na początek, tak jak Wieszczka, proponuję mszę św. w intencji ojca mamy + modlitwę (np. różaniec w intencji zmarłych przodków).

Jeśli to nie pomoże, to problemu trzeba szukać wśród żywych
Jeśli pomoże, to wypada odprawić też mszę w intencji babci

Edytowane przez Iska00
Czas edycji: 2017-01-08 o 15:21
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-17 17:19:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.