Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-03, 14:54   #1621
Bzzzyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Hej czy dzieki ćwiczeniom moglabym uzyskac podniesiona odstajaca pupe? bo w tej chwili mam tylko plaski tylek. to dziala? prosze o odpowiedz...
Bzzzyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 16:02   #1622
handmadeearings
Raczkowanie
 
Avatar handmadeearings
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 370
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

ha! pokombinowałam i udało mi się zarejestrować na stronie TeamBeachbody.com czyli producenta tych wszstkich programów treningowych
fajny serwis. i jest test na kondycję, musze sobie go zrobić.
handmadeearings jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 18:16   #1623
lilly19921
Raczkowanie
 
Avatar lilly19921
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 109
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Czy jak będę ćwiczyła bez tych obciążników i taśmy to też bedą jakieś efekty?Miałam już dawno temu rozpocząć ten program ale po 3 dniach zrezygnowałam
lilly19921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 18:49   #1624
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, głównie z pracy ;)
Wiadomości: 423
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez lilly19921 Pokaż wiadomość
Czy jak będę ćwiczyła bez tych obciążników i taśmy to też bedą jakieś efekty?Miałam już dawno temu rozpocząć ten program ale po 3 dniach zrezygnowałam
ja ćwiczę na razie bez i efekty są ćwicz ćwicz
__________________
21.07.2011 - Pierwszy Dzień Reszty Mojego Życia
175cm/64,5 kg
- walczę z cellulitem
- niszczę tłuszcz a zdobywam mięśnie
- uczę się zdrowego odżywiania
- dbam o cerę
- PIJĘ DUŻO WODY
venealin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 19:08   #1625
lilly19921
Raczkowanie
 
Avatar lilly19921
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 109
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez venealin Pokaż wiadomość
ja ćwiczę na razie bez i efekty są ćwicz ćwicz
zamierzam z reszta wydaje mi się ze cwicząc z tymi obciaznikami na nogi za bardzo rozwinę miesnie nóg a chciałbym by wyszczuplały bo sa straszne
lilly19921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 19:33   #1626
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Dziewczyny RATUNKU potrzebuje mobilizacji. Stanęlam na 22 dniu BBL nie cwiczyłam od tygodnia pracuje od rano do wieczora i jak wracam to jestem out
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 20:06   #1627
olaolaola90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 180
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

a ja dzisiaj 2 raz przećwiczyłam H&T bez gumy, za to ciągle z obciążnikami
kupiłam w Tesco 2 za 11 zł, każdy waży 1 kg bo akurat nie było innych, w sensie, że cięższych... i dobrze bo te mi w zupełności wystarczą. Bez obciążników na pewno będą efekty tylko wiadomo mogą być mniejsze... i myślę, że przy 1 kg na nogę nie rozbudują mi się mięśnie jak kulturyście, zresztą... żeby takie mieć to naprawdę trzeba się napracować + odpowiednia dieta a ja takiej nie stosuję
olaolaola90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 20:14   #1628
Delcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 72
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez elmoska Pokaż wiadomość
Dziewczyny RATUNKU potrzebuje mobilizacji. Stanęlam na 22 dniu BBL nie cwiczyłam od tygodnia pracuje od rano do wieczora i jak wracam to jestem out

Witaj w klubie... tylko, ze ja stanęłam na 21 i od poniedziałku nie ćwiczę... uszkodziłam kostkę, jutro do chirurga zobaczymy czy pozwoli ćwiczyć czy to tylko stłuczenie... powiem wam , ze bardzo źle się czuje z tym ze 2 dni przesiedziałam... kto by pomyślał kiedyś te dni traktowałabym jak zbawienie a ja się odnaleźć w tej... dziwnej rzeczywistości bez ćwiczeniowej -nie mogę
__________________
Magister resocjalizacji... eeee czego???

Jak kraść -to miliony, jak kochać - to księcia A jak spadać - to tylko z wysokiego konia
Delcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 20:21   #1629
olaolaola90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 180
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Delcia Pokaż wiadomość
Witaj w klubie... tylko, ze ja stanęłam na 21 i od poniedziałku nie ćwiczę... uszkodziłam kostkę, jutro do chirurga zobaczymy czy pozwoli ćwiczyć czy to tylko stłuczenie... powiem wam , ze bardzo źle się czuje z tym ze 2 dni przesiedziałam... kto by pomyślał kiedyś te dni traktowałabym jak zbawienie a ja się odnaleźć w tej... dziwnej rzeczywistości bez ćwiczeniowej -nie mogę
przykro mi życzę szybkiego powrotu do zdrowia... ale nie ma tego złego - w tej sytuacji zawsze możesz ćwiczyć ręce albo brzuch
olaolaola90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 06:57   #1630
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, głównie z pracy ;)
Wiadomości: 423
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez lilly19921 Pokaż wiadomość
zamierzam z reszta wydaje mi się ze cwicząc z tymi obciaznikami na nogi za bardzo rozwinę miesnie nóg a chciałbym by wyszczuplały bo sa straszne
Jeśli nie masz diety nastawionej na przybranie masy i nie stosujesz ćwiczeń TYPOWO na masę (obciążniki np do 2,5 kg raczej się nie kwalifikują ) to nie rozwiniesz mięśni! Gdyby to było takie proste połowa ludzi wyglądałaby jak kulturyści
Moim zdaniem co najwyżej mięśnie Ci się mogą zarysować przez to, że w programach BBL jest całkiem sporo ćwiczeń typu kardio - szybkich, spalających tłuszcz, a zatem może być tak, że zniknie Ci warstewka tłuszczu i odsłoni się mięsień. Jednak myślę, że z takiego efektu byłabyś zadowolona, bo noga zeszczupleje i zrobi się bardziej zbita i smukła.
Jeśli to Cię nie przekonuje (a powinno tym bardziej, że jak już się ruszy mięśnie to one potrzebują więcej energii, a co za tym idzie spalają więcej tłuszczyku ), to możesz sobie po planowym treningu BBL dorzucić jakieś ćwiczenia rozciągające na nogi, a to już powinno Ci zagwarantować smukłe nóżki.

Zaznaczam, że nie jestem specjalistką. Czytam forumowych guru ćwiczeniowych i powtarzam ich słowa (które do mnie osobiście trafiają jako niesłychanie logiczne BTW ).

Cytat:
powiem wam , ze bardzo źle się czuje z tym ze 2 dni przesiedziałam... kto by pomyślał kiedyś te dni traktowałabym jak zbawienie a ja się odnaleźć w tej... dziwnej rzeczywistości bez ćwiczeniowej -nie mogę
Ja dzisiaj o 6.30 uświadomiłam mojego TŻta tuż przed wyjazdem do pracy, że już się nie mogę doczekać jak wrócę i zacznę ćwiczyć
szok...jak się można uzależnić od aktywności fizycznej i od tego cudownego uczucia zmęczenia tuż po

Bardzo mnie to cieszy, że złapałam takie nastawienie. Martwi mnie tylko zbliżający się weekend, bo będę miała gości, a co za tym idzie, pewnie dwa albo trzy dni mi wypadną z grafiku ćwiczeń, nie wiem jak ja to przeżyję

Cytat:
Napisane przez elmoska Pokaż wiadomość
Dziewczyny RATUNKU potrzebuje mobilizacji. Stanęlam na 22 dniu BBL nie cwiczyłam od tygodnia pracuje od rano do wieczora i jak wracam to jestem out
Słonko!! Dupka w troki i do roboty!!
Ja też wyjeżdżam z samego rana i wracam pod wieczór (mam trochę kilometrów do przejechania do pracy niestety - takie uroki mieszkania w małej wsi w lesie w środku parku krajobrazowego ). Na początku było marnie, wracałam i kładłam się spać. Najgorzej zacząć sobie popuszczać - tyle Ci powiem. Bo jak parę dni trafiło się takich, że nie mogłam się położyć po powrocie, to okazało się, że NIE MUSZĘ.
Wróć, zjedz coś, albo wypij herbatę, przebierz się i zwyczajnie weź za ćwiczenie, jak już zaczniesz to pójdzie. Ja najgorzej mam jak za długo to odkładam - "bo tylko chwilę odsapnę". A przecież po ćwiczeniach się tak bosko śpi Trzymam kciuki !!
__________________
21.07.2011 - Pierwszy Dzień Reszty Mojego Życia
175cm/64,5 kg
- walczę z cellulitem
- niszczę tłuszcz a zdobywam mięśnie
- uczę się zdrowego odżywiania
- dbam o cerę
- PIJĘ DUŻO WODY

Edytowane przez venealin
Czas edycji: 2010-08-04 o 07:17 Powód: zapomniałam odpisać Elmosce :)
venealin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 07:24   #1631
Diamante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
GG do Diamante
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Hej, podglądam Was od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że mnie bardzo zaciekawiłyście. Do tego stopnia, że też ćwiczę BBL. Już drugi tydzień, co u mnie jest nowością, bo zwykle wytrzymywałam 3 dni No i mam pytanko. Przepraszam, jeżeli się powtarzam, ale może po prostu przegapiłam tą informację. A mianowicie chodzi o obciążenie. W filmikach podane jest obciążenie, które przeliczyłam sobie na kg i wyszło mi: 1,25-2,25; 2,25-3,25; 3,25-4,25. Myślałam, że jest to łączne obciążenie (bo np czasami ćwiczą trzymając w rękach obydwa hantle), ale jak sobie czytam o Waszych wyczynach to niektóre ćwiczą np, 5kg na jedną rękę! Więc.... jak to jest?

Co do moich wymiarów to niestety nic a nic mi nie ubyło. Waga też taka sama. Ale widzę efekty. Zeszły mi boczki, i sylwetka jest taka umięśniona (co mnie nie dziwi, bo boli mnie chyba każda część ciała ) Mój mąż potwierdza moje obserwacje, więc chyba jest ok

Edytowane przez Diamante
Czas edycji: 2010-08-04 o 07:26
Diamante jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 08:01   #1632
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, głównie z pracy ;)
Wiadomości: 423
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Diamante Pokaż wiadomość
Hej, podglądam Was od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że mnie bardzo zaciekawiłyście. Do tego stopnia, że też ćwiczę BBL. Już drugi tydzień, co u mnie jest nowością, bo zwykle wytrzymywałam 3 dni
Super Kolejna pupoholiczka

Cytat:
Napisane przez Diamante Pokaż wiadomość
No i mam pytanko. Przepraszam, jeżeli się powtarzam, ale może po prostu przegapiłam tą informację. A mianowicie chodzi o obciążenie. W filmikach podane jest obciążenie, które przeliczyłam sobie na kg i wyszło mi: 1,25-2,25; 2,25-3,25; 3,25-4,25. Myślałam, że jest to łączne obciążenie (bo np czasami ćwiczą trzymając w rękach obydwa hantle), ale jak sobie czytam o Waszych wyczynach to niektóre ćwiczą np, 5kg na jedną rękę! Więc.... jak to jest?
heh, ale mi zabiłaś gwoździka teraz...ja tam nigdy nie wnikałam w "zalecenia"...mam ciężarki 1 i 5 kg. Na razie sculpt ćwiczę z tymi 1 kg, a h&t ćwiczę bez akcesoriów, bo chwilowo jeszcze nie mam obciążników na kostki a i tak bym raczej wzięła na początek max. 1 kg na nogę, bo wiem co się działo w pierwszym czy drugim podejściu bez żadnych obciążeń

Cytat:
Napisane przez Diamante Pokaż wiadomość
Co do moich wymiarów to niestety nic a nic mi nie ubyło. Waga też taka sama. Ale widzę efekty. Zeszły mi boczki, i sylwetka jest taka umięśniona (co mnie nie dziwi, bo boli mnie chyba każda część ciała ) Mój mąż potwierdza moje obserwacje, więc chyba jest ok
Co do tych efektów to ja mam tak samo cieszę się, że to normalne, że nie jestem jakimś dziwacznym wyjątkiem
__________________
21.07.2011 - Pierwszy Dzień Reszty Mojego Życia
175cm/64,5 kg
- walczę z cellulitem
- niszczę tłuszcz a zdobywam mięśnie
- uczę się zdrowego odżywiania
- dbam o cerę
- PIJĘ DUŻO WODY
venealin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 08:51   #1633
ewe19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 4
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Hej dziewczyny ostatnio mnie wzielo na cwiczenia... A przydaloby mi sie wyszczyplic i wyrzezbic moj tylek, dlatego moglybyscie mi podac z jakiej str sciagalyscie te filmiki z cwiczeniami bo nigdzie nie moge znalezc
A! i czy te cwiczenia sa az tak bardzo meczace?? Bo cwicze jeszcze szostke weidera i dodatkowo serie cwiczen na nogi i nie wiem czy dam rade ;/
ewe19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 09:51   #1634
Diamante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
GG do Diamante
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez venealin Pokaż wiadomość

heh, ale mi zabiłaś gwoździka teraz...ja tam nigdy nie wnikałam w "zalecenia"...mam ciężarki 1 i 5 kg. Na razie sculpt ćwiczę z tymi 1 kg, a h&t ćwiczę bez akcesoriów, bo chwilowo jeszcze nie mam obciążników na kostki a i tak bym raczej wzięła na początek max. 1 kg na nogę, bo wiem co się działo w pierwszym czy drugim podejściu bez żadnych obciążeń
Ostatnio kupiłam ciężarki na nogi w Decathlonie. 0,5 kg jeden. I przyznam, że pod koniec h&t jest ciężko... Para kosztowała 18zł. A ręce ćwiczę przy pomocy butelek z wodą 0,75l trzeba jakoś sobie radzić. Chociaż są troszkę za lekkie, więc wkrótce nabędę pewnie cięższe. No i taśma by się przydała. I tutaj dla mnie wielka motywacja, bo TŻ obiecał, że sfinansuje moje potrzeby ciężarkowe w przyszłym miesiącu jak mi się jeszcze nie znudzi

A fajne jest to, że po tygodniu co prawda nadal się ze mnie leje, ale po skończonych ćwiczeniach już nie leżę plackiem próbując złapać oddech

Cytat:
Napisane przez ewe19 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ostatnio mnie wzielo na cwiczenia... A przydaloby mi sie wyszczyplic i wyrzezbic moj tylek, dlatego moglybyscie mi podac z jakiej str sciagalyscie te filmiki z cwiczeniami bo nigdzie nie moge znalezc
A! i czy te cwiczenia sa az tak bardzo meczace?? Bo cwicze jeszcze szostke weidera i dodatkowo serie cwiczen na nogi i nie wiem czy dam rade ;/
Bo ciężko je znaleźć. Ja mam z chomika. Kosztowało mnie to 3zł, ale warto było
Dla mnie na początku były wybitnie ciężkie. Jak maszerowanie w górach w 35 stopniowym upale (Zanim zaczęłam ćwiczenia, byłam w górach w taką pogodę i wiem co mówię... ) Teraz jest lepiej, ale i tak niektórych części nie daję rady zrobić pięknie od początku do końca w takim tempie i ilości jak trzeba. No i zajmują około godziny

Edytowane przez Diamante
Czas edycji: 2010-08-04 o 09:59
Diamante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 10:44   #1635
MyNameIs
Raczkowanie
 
Avatar MyNameIs
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 438
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Dołączam do Was Jak zdobędę wszystkie filmiki- zaczynam !
MyNameIs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 15:54   #1636
kate b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 193
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Właśnie po raz kolejny wzięłam się za program tym razem za ten czwarty- dla niezdecydowanych Wcześniej robiłam slim&lift, ale stwierdziłam, że mój tyłek wcale nie potrzebuje wyszczuplenia bo jest moim atutem. Dziś po raz pierwszy zrobiłam high&tigh i stwierdziłam, że te ćwiczenia nie są dla mnie dobre bo rozbudowują uda i łydki, czego nie chce( spodziewałam się odwrotnych rezultatów i do tego dąże) Która z Was jest pewna, że program brazil butt lift nie rozbuduje w zadnym stopniu nog?
kate b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 16:52   #1637
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Do rozbudowy mięśni potrzeba dodatniego bilansu kalorycznego i ćwiczeń siłowych. Nic samo się nie rozbuduje.

Dziewczyny mam kryzys, nic nie ćwiczę od 10 dni straciłam wolę walki, teraz jeszcze mam @ i po prostu siedzę cały dzień na tyłku
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 17:47   #1638
lilly19921
Raczkowanie
 
Avatar lilly19921
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 109
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez venealin Pokaż wiadomość
Jeśli nie masz diety nastawionej na przybranie masy i nie stosujesz ćwiczeń TYPOWO na masę (obciążniki np do 2,5 kg raczej się nie kwalifikują ) to nie rozwiniesz mięśni! Gdyby to było takie proste połowa ludzi wyglądałaby jak kulturyści
Moim zdaniem co najwyżej mięśnie Ci się mogą zarysować przez to, że w programach BBL jest całkiem sporo ćwiczeń typu kardio - szybkich, spalających tłuszcz, a zatem może być tak, że zniknie Ci warstewka tłuszczu i odsłoni się mięsień. Jednak myślę, że z takiego efektu byłabyś zadowolona, bo noga zeszczupleje i zrobi się bardziej zbita i smukła.
Jeśli to Cię nie przekonuje (a powinno tym bardziej, że jak już się ruszy mięśnie to one potrzebują więcej energii, a co za tym idzie spalają więcej tłuszczyku ), to możesz sobie po planowym treningu BBL dorzucić jakieś ćwiczenia rozciągające na nogi, a to już powinno Ci zagwarantować smukłe nóżki.

Zaznaczam, że nie jestem specjalistką. Czytam forumowych guru ćwiczeniowych i powtarzam ich słowa (które do mnie osobiście trafiają jako niesłychanie logiczne BTW ).

Ja dzisiaj o 6.30 uświadomiłam mojego TŻta tuż przed wyjazdem do pracy, że już się nie mogę doczekać jak wrócę i zacznę ćwiczyć
szok...jak się można uzależnić od aktywności fizycznej i od tego cudownego uczucia zmęczenia tuż po

Bardzo mnie to cieszy, że złapałam takie nastawienie. Martwi mnie tylko zbliżający się weekend, bo będę miała gości, a co za tym idzie, pewnie dwa albo trzy dni mi wypadną z grafiku ćwiczeń, nie wiem jak ja to przeżyję


Słonko!! Dupka w troki i do roboty!!
Ja też wyjeżdżam z samego rana i wracam pod wieczór (mam trochę kilometrów do przejechania do pracy niestety - takie uroki mieszkania w małej wsi w lesie w środku parku krajobrazowego ). Na początku było marnie, wracałam i kładłam się spać. Najgorzej zacząć sobie popuszczać - tyle Ci powiem. Bo jak parę dni trafiło się takich, że nie mogłam się położyć po powrocie, to okazało się, że NIE MUSZĘ.
Wróć, zjedz coś, albo wypij herbatę, przebierz się i zwyczajnie weź za ćwiczenie, jak już zaczniesz to pójdzie. Ja najgorzej mam jak za długo to odkładam - "bo tylko chwilę odsapnę". A przecież po ćwiczeniach się tak bosko śpi Trzymam kciuki !!
to mnie uspokoiłaś próbuje zaczac ten program ale wciąż brak mi motywacji napiszcie jak wam wyszczuplały nogi może to na mnie podziała a tak w ogóle to byłam całe półtora dnia na diecie kapuscianej i wysiadłam ta zupka paskudztwo (nigdy wiecej!!!!!!) i znałazłam info o jakiejś diecie lunch box diet http://szczuplejsza.pl/dieta-cameron...eron-diaz.html a info po ang http://www.bestcelebgossip.com/2008/...unch-box-diet/ i wydaje sie być bardzo dobrym a właściwie idealnym sposobem odżywiania rozłozona przy dawce 1200-1400 kcal dziennie. mam nadzieje że pomoże razem z brazil butt lift. od jutra biore się w garść i do ćwiczeń koniec wymówek i gorzkiej czekolady(no może kosteczka raz na jakiś czas xD). Ja bede jednak cwiczyć bez tej taśmy i obciazników bo nie mam w posiadaniu.
lilly19921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 18:52   #1639
olaolaola90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 180
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

a ja dzisiaj mam 3 dzień... zrobiłam bum bum, Cardio i h&t... i wspaniale się czuję...dodam, że h&t i bum bum w obciążeniach - pot leciał ze mnie ciurkiem... a zaraz zabieram się 2 raz za h&t - ale mam dzisiaj POWER!
olaolaola90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 19:12   #1640
Anuzia
Raczkowanie
 
Avatar Anuzia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wlkp:)
Wiadomości: 56
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Trzeci dzien za mna powiem szczerze ze te cwiczenia daja takiego kopa ze chce sie wiecej Ja h&t narazie robie bez gumy ale za to z obciaznikami...2,5kg na noge pozdrawiam
P.S. Katalonkaaa wiem co to znaczy miec@ ale nie poddawaj sie, Ty zapoczatkowalas BBL na wizazu wiec cwicz jak i my cwiczymy powodzenia ci zycze i zmobilizowania swojej brazilijskiej dupencji do cwiczen
__________________
Brazil Butt Lift
Slim&Lift
Wzrost: 170cm
Włosy- 68cm
Anuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 20:08   #1641
_n_
Zadomowienie
 
Avatar _n_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Czy jakaś dobra duszyczka podeśle mi na PW link skąd mam ściągnąć BBL
__________________
Ze wszystkimi nie wygrasz,
ale przecież nie ze wszystkimi
jest sens walczyć.
_n_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 20:42   #1642
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez _n_ Pokaż wiadomość
Czy jakaś dobra duszyczka podeśle mi na PW link skąd mam ściągnąć BBL
i jeszcze mnie :pro si: właśnei odkryłam ten wątek i muszę zacząć ćwiczenia
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 21:00   #1643
Anuzia
Raczkowanie
 
Avatar Anuzia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wlkp:)
Wiadomości: 56
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Linki wysłane...dziewczyny to naprawde nie jest nic trudnego,wpisac w google Brazil butt lift
__________________
Brazil Butt Lift
Slim&Lift
Wzrost: 170cm
Włosy- 68cm
Anuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 21:09   #1644
handmadeearings
Raczkowanie
 
Avatar handmadeearings
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 370
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Uffff postanowiłam prowadzic na przemian BBL i TurboFire
Więc zrobilam Fire30 (ale tylko 20 min dalam rade) i teraz TummyTuck.... nie dalam rady wszystkich powtorzeń i robiłam wersję "lżejszą" ale i tak jestem z siebie dumna
w sumie 45min cwiczen i a moj Pulsometr pokazuje 400 spalonych kalorii i 50g spalonego tłuszczyku YEAAAAH..... ale momentami puls mi do 200 skakał ! myslalam ze wykituje

ale energia jest....
jescze bym coś pocwiczyła
handmadeearings jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 21:19   #1645
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Delcia Pokaż wiadomość
Witaj w klubie... tylko, ze ja stanęłam na 21 i od poniedziałku nie ćwiczę... uszkodziłam kostkę, jutro do chirurga zobaczymy czy pozwoli ćwiczyć czy to tylko stłuczenie... powiem wam , ze bardzo źle się czuje z tym ze 2 dni przesiedziałam... kto by pomyślał kiedyś te dni traktowałabym jak zbawienie a ja się odnaleźć w tej... dziwnej rzeczywistości bez ćwiczeniowej -nie mogę
Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia i do cwiczen

Cytat:
Napisane przez venealin Pokaż wiadomość

Słonko!! Dupka w troki i do roboty!!
Ja też wyjeżdżam z samego rana i wracam pod wieczór (mam trochę kilometrów do przejechania do pracy niestety - takie uroki mieszkania w małej wsi w lesie w środku parku krajobrazowego ). Na początku było marnie, wracałam i kładłam się spać. Najgorzej zacząć sobie popuszczać - tyle Ci powiem. Bo jak parę dni trafiło się takich, że nie mogłam się położyć po powrocie, to okazało się, że NIE MUSZĘ.
Wróć, zjedz coś, albo wypij herbatę, przebierz się i zwyczajnie weź za ćwiczenie, jak już zaczniesz to pójdzie. Ja najgorzej mam jak za długo to odkładam - "bo tylko chwilę odsapnę". A przecież po ćwiczeniach się tak bosko śpi Trzymam kciuki !!
venealin dziekuje własnie dzis wrocilam do cwiczen zrobilam bum bum i H&T i czuje ze zyje. Nawet nie zdawalam sobie z tego sprawy jak te cwiczenia sa mi potrzebne
Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Do rozbudowy mięśni potrzeba dodatniego bilansu kalorycznego i ćwiczeń siłowych. Nic samo się nie rozbuduje.]

Dziewczyny mam kryzys, nic nie ćwiczę od 10 dni straciłam wolę walki, teraz jeszcze mam @ i po prostu siedzę cały dzień na tyłku
Ja tez miałam nawet nie wiedzialam kiedy minal tydzien jak zaprzestalam cwiczyc dzis sie zebralam i jestem z siebie dumna. Od razu sie lepije czuje
Katalonkaaa nie mozesz teraz zaprzestac
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 22:55   #1646
dorota_125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Hej czy ja mogła bym dostać również link? Czas zacząć ćwiczyć
dorota_125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 08:06   #1647
Diamante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
GG do Diamante
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez dorota_125 Pokaż wiadomość
Hej czy ja mogła bym dostać również link? Czas zacząć ćwiczyć
strona wcześniej, post norway Powodzenia w szukaniu...
Diamante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 11:12   #1648
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Elmoska- dzisiaj chyba spróbuję się zebrać
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 11:38   #1649
Panna S
Zakorzenienie
 
Avatar Panna S
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6 346
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez elmoska Pokaż wiadomość
Dziewczyny RATUNKU potrzebuje mobilizacji. Stanęlam na 22 dniu BBL nie cwiczyłam od tygodnia pracuje od rano do wieczora i jak wracam to jestem out


---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

ja dzisiaj dzień 9
Panna S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 11:42   #1650
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

A ja dzień odpoczynku chyba powinnam mieć, ale że wczoraj nie mogłam ćwiczyć, bo byłam 10h w pracy i na nic czasu nie miałam, to wczoraj dzień wolny a dzisiaj wczorajsze ćwiczenia...
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.