Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-06-01, 11:58   #1621
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
he he no nie mogê siê doczekaæ farbowania je¶li wygl±dam ¼le
Je¶li mam ju¿ odrost, albo sprany kolor, to nie mogê siê doczekaæ farbowania, aby kolor znowu by³ piêkny
Np. obecnie te¿ nie mogê siê doczekaæ farbowania. Farba w drodze, odrost mi przeszkadza... bardzo chcia³am dzi¶ mieæ ju¿ pofarbowane, bo chcê gdzie¶ wieczorkiem wyj¶æ. Ale chyba farba dzi¶ nie dojdzie
Tym bardziej nie mogê siê doczekaæ farbowania, bo zamówi³am ja¶niejszy kolor i jestem ciekawa co mi z tego wyjdzie. A i nie wiem, czy czasem nie pokryje mi ¼le odrostu w kolorze blondu. W³osy na d³ugo¶ci mam bardzo ciemne, a odrost blond i bojê siê, co to wyjdzie. Ale ju¿ bym chcia³a widzieæ efekt
A z moich obliczeñ wynika, ¿e farb powinno mi starczyæ na 3 farbowania... licz±c ¶rednio po 3 tygodnie, to na jakie¶ 9 tygodni mi starczy.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Odzyska³am nadziejê w dzisiejsze farbowanie
W³a¶nie sprawdzi³am losy mojej przesy³ki i wygl±da na to, ¿e jest ju¿ w drodze do mnie. A wiêc istnieje szansa, ¿e jeszcze dzi¶ j± otrzymam
Je¶li tak, to od razu biorê siê za farbowanie rzecz jasna

Te¿ tak mam W sumie nie lubiê farbowaæ, bo mi siê nie chce, ale przy nie³adnym, spranym kolorze nie moge siê doczekaæ. No i w³a¶nie siedzê z farb± (wytrzyma³am 12 dni ) mimo braku ciep³ej wody. Ciekawa jestem efektów.

Fajnie, ze dostaniesz dzisiaj farbê Daj znaæ jak wysz³o
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-01, 13:16   #1622
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 926
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
he he no nie mogê siê doczekaæ farbowania je¶li wygl±dam ¼le
Je¶li mam ju¿ odrost, albo sprany kolor, to nie mogê siê doczekaæ farbowania, aby kolor znowu by³ piêkny
Np. obecnie te¿ nie mogê siê doczekaæ farbowania. Farba w drodze, odrost mi przeszkadza... bardzo chcia³am dzi¶ mieæ ju¿ pofarbowane, bo chcê gdzie¶ wieczorkiem wyj¶æ. Ale chyba farba dzi¶ nie dojdzie
Tym bardziej nie mogê siê doczekaæ farbowania, bo zamówi³am ja¶niejszy kolor i jestem ciekawa co mi z tego wyjdzie. A i nie wiem, czy czasem nie pokryje mi ¼le odrostu w kolorze blondu. W³osy na d³ugo¶ci mam bardzo ciemne, a odrost blond i bojê siê, co to wyjdzie. Ale ju¿ bym chcia³a widzieæ efekt
A z moich obliczeñ wynika, ¿e farb powinno mi starczyæ na 3 farbowania... licz±c ¶rednio po 3 tygodnie, to na jakie¶ 9 tygodni mi starczy.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Odzyska³am nadziejê w dzisiejsze farbowanie
W³a¶nie sprawdzi³am losy mojej przesy³ki i wygl±da na to, ¿e jest ju¿ w drodze do mnie. A wiêc istnieje szansa, ¿e jeszcze dzi¶ j± otrzymam
Je¶li tak, to od razu biorê siê za farbowanie rzecz jasna
za to, ze jest szansa by dzi¶ dosz³o i ¿e siê farbniesz. Daj znaæ jak wysz³o , trzymam za efekt.

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ tak mam W sumie nie lubiê farbowaæ, bo mi siê nie chce, ale przy nie³adnym, spranym kolorze nie moge siê doczekaæ. No i w³a¶nie siedzê z farb± (wytrzyma³am 12 dni ) mimo braku ciep³ej wody. Ciekawa jestem efektów.

Fajnie, ze dostaniesz dzisiaj farbê Daj znaæ jak wysz³o
O to poproszê te¿ o zdj±tka. Mam nadziejê, ¿e bêdziesz zadowolona.

A ja jako, ¿e w gor±cej wodzie k±pana to siê chyba zdecydujê na t± k±piel rozja¶niaj±c± dzi¶ ;p
__________________
Dzi¶ oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARU¦
&
20.02.2015 BARTU¦



Magiusa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-01, 15:46   #1623
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

to znowu ja ;p i znowu pomarudzê ;p nie wytrzyma³am d³u¿ej bez farbowania i tydzieñ temu w ¶rodê pofarbowa³am castingiem 500 i dzi¶ te w³osy wygl±daj± ju¿ tak jak na zdjêciach ;p bardzo szybko siê wymywa, przy profesjonalnych trwa³ych te¿ tak bêdzie? bo zastanawiam siê, czy siê nie wybraæ do fryzjera czy znowu farbowaæ w domu castingami, tylko skoro po tygodniu mam ju¿ tak zmyte to czy to ma sens? Mia³abym robione na Matrixie 5AV bo ten mi odpowiada. Ale nadal nie wyrównuje mi siê koloryt, od po³owy w³osy s± ciemniejsze, a góra siê szybko wymywa i wygl±da to trochê ¼le. Ah te moje nieszczêsne w³osy po dekoloryzacji ;p Mo¿e jednak powinnam wzi±æ ton ni¿ej ? tj 4 ? aha i juz mogê ,12 lub ,13 stosowaæ czy dalej to siê bêdzie ró¿niæ z do³em? Chcia³abym mieæ takie jak ta dziewczyna na ostatnim zdjêciu (z reszt± to ju¿ mówi³am) ;p byle nie czarne..
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (136,7 KB, 44 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (188,7 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (98,4 KB, 39 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (71,7 KB, 57 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (125,0 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg brazik.jpg (50,5 KB, 37 za³adowañ)

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-06-01 o 16:13
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-01, 16:12   #1624
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ tak mam W sumie nie lubiê farbowaæ, bo mi siê nie chce, ale przy nie³adnym, spranym kolorze nie moge siê doczekaæ. No i w³a¶nie siedzê z farb± (wytrzyma³am 12 dni ) mimo braku ciep³ej wody. Ciekawa jestem efektów.

Fajnie, ze dostaniesz dzisiaj farbê Daj znaæ jak wysz³o
swietnie
czekamy na recenzjê

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
to znowu ja ;p i znowu pomarudzê ;p nie wytrzyma³am d³u¿ej bez farbowania i tydzieñ temu w ¶rodê pofarbowa³am castingiem 500 i dzi¶ te w³osy wygl±daj± ju¿ tak jak na zdjêciach ;p bardzo szybko siê wymywa, przy profesjonalnych trwa³ych te¿ tak bêdzie? bo zastanawiam siê, czy siê nie wybraæ do fryzjera czy znowu farbowaæ w domu castingami, tylko skoro po tygodniu mam ju¿ tak zmyte to czy to ma sens? Mia³abym robione na Matrixie 5AV bo ten mi odpowiada. Ale nadal nie wyrównuje mi siê koloryt, od po³owy w³osy s± ciemniejsze, a góra siê szybko wymywa i wygl±da to trochê ¼le. Mo¿e jednak powinnam wzi±æ ton ni¿ej ? tj 4 ? aha i juz mogê ,12 lub ,13 stosowaæ czy dalej to siê bêdzie ró¿niæ z do³em? Chcia³abym mieæ takie jak ta dziewczyna na ostatnim zdjêciu (z reszt± to ju¿ mówi³am) ;p
a mo¿e lepiej by³oby ta jasniejsza górê potraktowaæ wod± 3% a reszte 6% ?

piekne w³osy
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-01, 16:15   #1625
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ

a mo¿e lepiej by³oby ta jasniejsza górê potraktowaæ wod± 3% a reszte 6% ?

piekne w³osy
A dziêkujê czyli nie wygl±daj± tak tragicznie hehe
Afryzjerka mi to zrobi? a te 6% nie zaszkodzi jeszcze bardziej moim i tak zniszczonym w³osom ?;p

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-06-01 o 16:21
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-01, 16:26   #1626
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
A dziêkujê chocia¿ komu¶ jednak siê podoba :P
Afryzjerka mi to zrobi? a te 6% nie zaszkodzi jeszcze bardziej moim i tak zniszczonym w³osom ?;p
dzisiaj troche przyg³uch³am ale wzrok mam dobry
gdzie one sa zniszczone?

fryzjerka powinna to wiedzieæ a woda 6% nie jest jakas szczególnie niszcz±ca
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-01, 16:30   #1627
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 926
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
to znowu ja ;p i znowu pomarudzê ;p nie wytrzyma³am d³u¿ej bez farbowania i tydzieñ temu w ¶rodê pofarbowa³am castingiem 500 i dzi¶ te w³osy wygl±daj± ju¿ tak jak na zdjêciach ;p bardzo szybko siê wymywa, przy profesjonalnych trwa³ych te¿ tak bêdzie? bo zastanawiam siê, czy siê nie wybraæ do fryzjera czy znowu farbowaæ w domu castingami, tylko skoro po tygodniu mam ju¿ tak zmyte to czy to ma sens? Mia³abym robione na Matrixie 5AV bo ten mi odpowiada. Ale nadal nie wyrównuje mi siê koloryt, od po³owy w³osy s± ciemniejsze, a góra siê szybko wymywa i wygl±da to trochê ¼le. Ah te moje nieszczêsne w³osy po dekoloryzacji ;p Mo¿e jednak powinnam wzi±æ ton ni¿ej ? tj 4 ? aha i juz mogê ,12 lub ,13 stosowaæ czy dalej to siê bêdzie ró¿niæ z do³em? Chcia³abym mieæ takie jak ta dziewczyna na ostatnim zdjêciu (z reszt± to ju¿ mówi³am) ;p byle nie czarne..
Wow...¶liczniutkie w³osy Dla mnie pierwsza klasa I wcale nie widaæ, ¿e ta góra jako¶ mocno wymyta, minimalna ró¿nica- przynajmniej na zdjêciach.
Odno¶nie Castinga to on siê bêdzie do¶æ szybko wymywa³ niestety, taka to ju¿ farba.
__________________
Dzi¶ oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARU¦
&
20.02.2015 BARTU¦



Magiusa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 16:33   #1628
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
dzisiaj troche przyg³uch³am ale wzrok mam dobry
gdzie one sa zniszczone?

fryzjerka powinna to wiedzieæ a woda 6% nie jest jakas szczególnie niszcz±ca
koñcówki s± straszne ;p i po d³ugo¶ci te¿ takie odstaj±ce w³oski s± porozdwajane ;p na zdjêciu mo¿e tego tak nie widaæ, wyprostowane w³osy itp ;P
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-01, 16:35   #1629
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

a ja chyba uderze w ten kolor
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 75816bde0ef3e83c47e1997c04a56391.jpg (50,2 KB, 16 za³adowañ)
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-01, 16:38   #1630
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
koñcówki s± straszne ;p i po d³ugo¶ci te¿ takie odstaj±ce w³oski s± porozdwajane ;p na zdjêciu mo¿e tego tak nie widaæ, wyprostowane w³osy itp ;P
polecam serum do kauteryzacji termicznej alfaparf
rewelacja
nawet mój T¯ zauwazy³ róznice a to juz cos
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:01   #1631
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Anusiazg mi siê kolor te¿ tak szybko wymywal ale tylko po drogeryjnych. Jak pofarbowalam profesjonaln± to trzyma super.


Ja dzisiaj doczekalam sie farby i ju¿ jestem gotowa. Nie wiem czy jestem zadowolona czy nie, bo zmiany nie ma odrosty zniknê³y a to powód do rado¶ci. Tyle ¿e s± jednak ja¶niejsze od reszty w³osów. Ja jednak wolê 4, 0 ni¿ 5, 0. Ale trudno. Teraz musze to wymeczyc Ogólnie w³osy s± super miêkkie i b³yszcz±ce jak nigdy. Farba bez amoniaku wiêc zero smrodu
Farbowalam Wella Color Touch.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 17:11   #1632
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Anusiazg mi siê kolor te¿ tak szybko wymywal ale tylko po drogeryjnych. Jak pofarbowalam profesjonaln± to trzyma super.


Ja dzisiaj doczekalam sie farby i ju¿ jestem gotowa. Nie wiem czy jestem zadowolona czy nie, bo zmiany nie ma odrosty zniknê³y a to powód do rado¶ci. Tyle ¿e s± jednak ja¶niejsze od reszty w³osów. Ja jednak wolê 4, 0 ni¿ 5, 0. Ale trudno. Teraz musze to wymeczyc Ogólnie w³osy s± super miêkkie i b³yszcz±ce jak nigdy. Farba bez amoniaku wiêc zero smrodu
Farbowalam Wella Color Touch.
dawaj fote
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:16   #1633
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Mam tylko takie z telefonu.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1370103343024.jpg (99,1 KB, 27 za³adowañ)
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:09   #1634
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Wreszcie jestem w domu i moge napisac z kompa

Widze, ¿e ta fotka z telefonu taka niezbyt idealna, ale w³asciwie widaæ na niej dobrze ciemno¶æ mojego koloru, nawet bior±c pod uwagê fakt, ¿e robi³am to zdjêcie w samochodzie, przy szybie Sam odrost jest delikatnie ja¶niejszy, ale nie rzuca siê w oczy.. Najwa¿niejsze, ¿e nie jest ju¿ koloru blond, bo bardzo mi to przeszkadza³o .
Sama farba Color Touch jest strasznie delikatna. A mo¿e to ta woda za s³aba na moje w³osy... nie wiem. Na nastêpne farbowanie mam jeszcze pó³ tubki farby,m bo zu¿y³am tylko pó³. I mam jeszcze wodê 1,9%, wiêc podejrzewam, ¿e za 2 tygodnie znowu zrobiê to samo. Ewentualnie przy nastêpnych zakupach wezmê 4%, choæ wola³abym zostaæ przy 1,9% ¿eby podreperowaæ stan moich w³osów. W takim sk³adzie jest to w³a¶ciwie szampon koloryzuj±cy, a nie farba, wiêc bez obaw mogê to robiæ jak tylko mój jasny odrost bêdzie mnie wnerwia³. No i jedno jest pewne: jak tylko skoñczy mi sie 5,0 to od razu kupujê 4,0 bo jednak bardziej mi sie podoba Mo¿e gdybym z natury mia³a ciemniejsze w³osy, to ta pi±tka by³aby idealna, ale na w³osy blond sie nie nadaje.
Farbê mam te¿ 5.0 (Koleston) ale ni± pofarbujê dopiero jak mi siê skoñczy Color Touch. I je¶li ta farba równie¿ wyda mi siê za jasna to na 100% wracam do 4.0

Ah i dodam jeszcze, ¿e w³a¶ciwie nie farbowa³am dzi¶ ca³o¶ci. Najpierw wysmarowa³am moje odrosty, czyli jaki¶ 1 cm od skóry. A po 20 minutach resztkê farby na³o¿y³am na resztê, troszkê wody i rozmaza³am po ca³o¶ci i potrzyma³am z 5-10 minut i sp³uka³am ca³o¶æ. Na d³ugo¶ci kolor bu³ dobry, a mi chodzi³o tylko o pozbycie siê odrostów. Teraz jestem ciekawa czy ten odrost zostanie d³ugo w tym kolorze, czy mo¿e mi nie sp³ynie przy nastêpnym myciu w³osów

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
T(wytrzyma³am 12 dni )
Czy ja dobrze rozumiem, ¿e farbowa³a¶ 12 dni temu? Bo je¶li tak, to pobi³a¶ mój rekord


Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka¿ wiadomo¶æ
A ja jako, ¿e w gor±cej wodzie k±pana to siê chyba zdecydujê na t± k±piel rozja¶niaj±c± dzi¶ ;p
No i jak? Zrobi³a¶? Jak± farbê da³a¶ po k±pieli? Dawaj fotki koniecznie przed i po.

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a mo¿e lepiej by³oby ta jasniejsza górê potraktowaæ wod± 3% a reszte 6% ?
Teoretycznie to by³oby dobre rozwi±zanie, ale skoro farba z jej w³osów wyp³ukuje sie w tempie natentychmiastowym, to na na 3% bêdzie siê tez szybciej wyp³ukiwaæ.
Ja natomiast bym poradzi³a pigmentacjê na poziomie 5 i dopiero potem farbowanie.

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a ja chyba uderze w ten kolor
Kolorek ¶liczny. Ciekawe jak ci wyjdzie.

anusiazg strasznie jasno ci wyszed³ ten kolor. Mi po 500 wysz³o czarno Z tym, ze strasznie szybko siê wyp³uka³o i nawet to co zosta³o trudno nazwaæ br±zem. Dlatego wtedy zapigmentowa³am w³osy, bo ju¿ mia³am do¶æ tego wyp³ukiwania.
A poza tym, to bardzo ci polecam przerzuciæ siê na profeski. Kup gdzies w necie, na Allegro. Bêdziesz mia³a w podobnej cenie, ale jako¶ciowo to nawet nie ma co porównywaæ. Kolor wychodzi jak powinien.

Ja juz na pewno nigdy nie wrócê do drogeryjnych. Mam teraz porównanie i wszystkim bêdê polecaæ profesjonalne farby Udaje mi siê je kupic za po³owê ceny tego co w sklepie fryzjerskim, wiêc nie jest ¼le.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-06-01 o 18:26
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:34   #1635
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Mam tylko takie z telefonu.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
³adnie

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Wreszcie jestem w domu i moge napisac z kompa

Widze, ¿e ta fotka z telefonu taka niezbyt idealna, ale w³asciwie widaæ na niej dobrze ciemno¶æ mojego koloru, nawet bior±c pod uwagê fakt, ¿e robi³am to zdjêcie w samochodzie, przy szybie Sam odrost jest delikatnie ja¶niejszy, ale nie rzuca siê w oczy.. Najwa¿niejsze, ¿e nie jest ju¿ koloru blond, bo bardzo mi to przeszkadza³o .
Sama farba Color Touch jest strasznie delikatna. A mo¿e to ta woda za s³aba na moje w³osy... nie wiem. Na nastêpne farbowanie mam jeszcze pó³ tubki farby,m bo zu¿y³am tylko pó³. I mam jeszcze wodê 1,9%, wiêc podejrzewam, ¿e za 2 tygodnie znowu zrobiê to samo. Ewentualnie przy nastêpnych zakupach wezmê 4%, choæ wola³abym zostaæ przy 1,9% ¿eby podreperowaæ stan moich w³osów. W takim sk³adzie jest to w³a¶ciwie szampon koloryzuj±cy, a nie farba, wiêc bez obaw mogê to robiæ jak tylko mój jasny odrost bêdzie mnie wnerwia³. No i jedno jest pewne: jak tylko skoñczy mi sie 5,0 to od razu kupujê 4,0 bo jednak bardziej mi sie podoba Mo¿e gdybym z natury mia³a ciemniejsze w³osy, to ta pi±tka by³aby idealna, ale na w³osy blond sie nie nadaje.
Farbê mam te¿ 5.0 (Koleston) ale ni± pofarbujê dopiero jak mi siê skoñczy Color Touch. I je¶li ta farba równie¿ wyda mi siê za jasna to na 100% wracam do 4.0

Ah i dodam jeszcze, ¿e w³a¶ciwie nie farbowa³am dzi¶ ca³o¶ci. Najpierw wysmarowa³am moje odrosty, czyli jaki¶ 1 cm od skóry. A po 20 minutach resztkê farby na³o¿y³am na resztê, troszkê wody i rozmaza³am po ca³o¶ci i potrzyma³am z 5-10 minut i sp³uka³am ca³o¶æ. Na d³ugo¶ci kolor bu³ dobry, a mi chodzi³o tylko o pozbycie siê odrostów. Teraz jestem ciekawa czy ten odrost zostanie d³ugo w tym kolorze, czy mo¿e mi nie sp³ynie przy nastêpnym myciu w³osów


Czy ja dobrze rozumiem, ¿e farbowa³a¶ 12 dni temu? Bo je¶li tak, to pobi³a¶ mój rekord



No i jak? Zrobi³a¶? Jak± farbê da³a¶ po k±pieli? Dawaj fotki koniecznie przed i po.


Teoretycznie to by³oby dobre rozwi±zanie, ale skoro farba z jej w³osów wyp³ukuje sie w tempie natentychmiastowym, to na na 3% bêdzie siê tez szybciej wyp³ukiwaæ.
Ja natomiast bym poradzi³a pigmentacjê na poziomie 5 i dopiero potem farbowanie.


Kolorek ¶liczny. Ciekawe jak ci wyjdzie.

anusiazg strasznie jasno ci wyszed³ ten kolor. Mi po 500 wysz³o czarno Z tym, ze strasznie szybko siê wyp³uka³o i nawet to co zosta³o trudno nazwaæ br±zem. Dlatego wtedy zapigmentowa³am w³osy, bo ju¿ mia³am do¶æ tego wyp³ukiwania.
A poza tym, to bardzo ci polecam przerzuciæ siê na profeski. Kup gdzies w necie, na Allegro. Bêdziesz mia³a w podobnej cenie, ale jako¶ciowo to nawet nie ma co porównywaæ. Kolor wychodzi jak powinien.

Ja juz na pewno nigdy nie wrócê do drogeryjnych. Mam teraz porównanie i wszystkim bêdê polecaæ profesjonalne farby Udaje mi siê je kupic za po³owê ceny tego co w sklepie fryzjerskim, wiêc nie jest ¼le.
na razie to ja sie zastanawiam
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:40   #1636
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
na razie to ja sie zastanawiam
He he od zastanawiania do zrobienia jest niedaleka droga Przynajmniej w moim przypadku.
Ty lubisz ciep³e kolorki, to ci bêdzie ³adnie. On taki miedziany jest. Fajny.
Ja jednak najlepiej wygl±dam w ch³odnych. I tez ju¿ siê zastanawiam czy przy nastêpnych zakupach farbowych nie kupiæ 4.1 ¿eby pog³ebiæ ten ch³ód.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-01, 19:30   #1637
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Weronsia, tak, farbowa³am 12 dni temu, ale to by³o po rozja¶nianiu i bardzo szybko mi siê wymy³ kolor. Teraz zdecydowa³am siê na 7,0 Richesse (mialo byæ 6,0 Dia light, ale ba³am siê ¿e wyjdzie za ciemno, a 7,0 i tak leza³a w domu, wiêc wykorzysta³am).

Co do farbowania:
ostatecznie wysz³o i tak do¶æ ciemno, ale jestem zadowolona. Wa¿ne, ze jest br±z

Fotka taka sobie, ale dzisiaj bardzo ponuro za oknem i s³aby aparat. Kolor mi wyrówna³o i przyciemni³o, mam nadziejê ¿e pochodzê tak 4 tygodnie. Oby siê znów nie wymy³o tak szybko.

No i moje w³osy wygl±daj± ca³kiem OK - nie s± zbyt zniszczone k³adê maski i olejki. Po myciu mam zawsze takie nieuk³adaj±ce siê, mo¿e za dzieñ je lepiej u³o¿ê i wrzucê lepsza fotê.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4658.jpg (6,0 KB, 27 za³adowañ)

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-06-01 o 19:32
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-01, 19:56   #1638
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
anusiazg strasznie jasno ci wyszed³ ten kolor. Mi po 500 wysz³o czarno Z tym, ze strasznie szybko siê wyp³uka³o i nawet to co zosta³o trudno nazwaæ br±zem. Dlatego wtedy zapigmentowa³am w³osy, bo ju¿ mia³am do¶æ tego wyp³ukiwania.
A poza tym, to bardzo ci polecam przerzuciæ siê na profeski. Kup gdzies w necie, na Allegro. Bêdziesz mia³a w podobnej cenie, ale jako¶ciowo to nawet nie ma co porównywaæ. Kolor wychodzi jak powinien.

Ja juz na pewno nigdy nie wrócê do drogeryjnych. Mam teraz porównanie i wszystkim bêdê polecaæ profesjonalne farby Udaje mi siê je kupic za po³owê ceny tego co w sklepie fryzjerskim, wiêc nie jest ¼le.
No w³a¶nie wiem.. Jak farbowa³am ciemny br±zem (Casting 300) lub czarnym to mog³am farbowaæ raz na miesi±c-pó³tora i by³o ok, mimo, ¿e przecie¿ kolor odrostu bardziej siê ró¿ni³. A po tej dekoloryzacji min±³ miesi±c, pofarbowa³am t± 500 i po kilku myciach wygl±da praktycznie tak, jak przed farbowaniem. a co to jest ta pigmentacja? ;p i ile to mo¿e kosztowaæ?
Pójdê chyba w czwartek do fryzjera farbowaæ Matrixem i zobaczê, jak siê bêdzie kolor trzyma³ na profesce Mam nadziejê, ¿e 2 tygodnie miêdzy farbowaniem to nie za ma³o?

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
polecam serum do kauteryzacji termicznej alfaparf
rewelacja
nawet mój T¯ zauwazy³ róznice a to juz cos
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...moaktywne.html
o to chodzi?? trochê drogie
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-01, 20:18   #1639
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
He he od zastanawiania do zrobienia jest niedaleka droga Przynajmniej w moim przypadku.
Ty lubisz ciep³e kolorki, to ci bêdzie ³adnie. On taki miedziany jest. Fajny.
Ja jednak najlepiej wygl±dam w ch³odnych. I tez ju¿ siê zastanawiam czy przy nastêpnych zakupach farbowych nie kupiæ 4.1 ¿eby pog³ebiæ ten ch³ód.
znalaz³am jeszcze jeden próbnik i tam ten kolor jest zdecydowanie ciemniejszy
nie wiem czy nie wezme 6 w takim razie
mia³am kiedys i by³am zadowolona

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Weronsia, tak, farbowa³am 12 dni temu, ale to by³o po rozja¶nianiu i bardzo szybko mi siê wymy³ kolor. Teraz zdecydowa³am siê na 7,0 Richesse (mialo byæ 6,0 Dia light, ale ba³am siê ¿e wyjdzie za ciemno, a 7,0 i tak leza³a w domu, wiêc wykorzysta³am).

Co do farbowania:
ostatecznie wysz³o i tak do¶æ ciemno, ale jestem zadowolona. Wa¿ne, ze jest br±z

Fotka taka sobie, ale dzisiaj bardzo ponuro za oknem i s³aby aparat. Kolor mi wyrówna³o i przyciemni³o, mam nadziejê ¿e pochodzê tak 4 tygodnie. Oby siê znów nie wymy³o tak szybko.

No i moje w³osy wygl±daj± ca³kiem OK - nie s± zbyt zniszczone k³adê maski i olejki. Po myciu mam zawsze takie nieuk³adaj±ce siê, mo¿e za dzieñ je lepiej u³o¿ê i wrzucê lepsza fotê.
mnie sie podoba

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie wiem.. Jak farbowa³am ciemny br±zem (Casting 300) lub czarnym to mog³am farbowaæ raz na miesi±c-pó³tora i by³o ok, mimo, ¿e przecie¿ kolor odrostu bardziej siê ró¿ni³. A po tej dekoloryzacji min±³ miesi±c, pofarbowa³am t± 500 i po kilku myciach wygl±da praktycznie tak, jak przed farbowaniem. a co to jest ta pigmentacja? ;p i ile to mo¿e kosztowaæ?
Pójdê chyba w czwartek do fryzjera farbowaæ Matrixem i zobaczê, jak siê bêdzie kolor trzyma³ na profesce Mam nadziejê, ¿e 2 tygodnie miêdzy farbowaniem to nie za ma³o?

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...moaktywne.html
o to chodzi?? trochê drogie
tak, o to
zale¿y gdzie szukasz
ja znalaz³am za 40 z³
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 20:41   #1640
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ


tak, o to
zale¿y gdzie szukasz
ja znalaz³am za 40 z³
faktycznie na allegro s± taniej jak mówisz, ¿e warto, to mo¿e siê skuszê, dziêki
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-01, 21:32   #1641
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 926
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a ja chyba uderze w ten kolor
Mniam...piêkny i cieplutki Czyli takie jak lubiê

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ

No i jak? Zrobi³a¶? Jak± farbê da³a¶ po k±pieli? Dawaj fotki koniecznie przed i po.
Fajnie Ci wyszed³ ten kolorek Na zdjêciu nie widaæ ja¶niejszych odrostów

Tak zrobi³am k±piel rozja¶niaj±c±, ale nie mam zdjêæ przed. Mo¿e zrobiê nastêpnym razem.
Póki co efekty minimalne. Zu¿y³am 1/3 rozja¶niaj±cej farby + szampon+ maska i masowa³am w³oski jakie¶ 17 minut.
Efekt odrobinkê ja¶niejszy...ale naprawdê odrobinkê. Z tego co podczytujê blogi to dziewczyny przy u¿yciu tak minimalnych ilo¶ci rozja¶niacza robi± sobie tak± k±piel z 3 razy - raz na tydzieñ i dopiero wtedy widaæ efekt. Przed nastêpn± k±piel± zrobiê zdjêcie i po te¿, wtedy wklejê
Ale faktycznie póki co w³osy w stanie ok. Zaraz po zmyciu k±pieli na³o¿y³am oleje, a pó¼niej jeszcze maskê.
Acha i nie nak³ada³am na to ¿adnej farby W³osy dziêki k±pieli bardzo równo siê rozja¶ni³y wiêc nie mam piêciokolorowych w³osów- szczerze mówi±c nawet mi wyrówna³y te nierówno¶ci kolorystyczne, które ju¿ mia³am. I nadal s± br±zowe- maj± oczywi¶cie ciep³y po³ysk, ale dla mnie to akurat ok
__________________
Dzi¶ oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARU¦
&
20.02.2015 BARTU¦




Edytowane przez Magiusa
Czas edycji: 2013-06-01 o 21:43
Magiusa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-01, 22:01   #1642
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Mam tylko takie z telefonu.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
£adnie Chyba do¶æ ch³odno wysz³o, podoba mi siê

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
[/COLOR]

mnie sie podoba [COLOR="Silver"]
Dziêkujê Chyba na ¿ywo jest trochê ch³odniejszy kolor ni¿ na tej focie. ale uwierzcie, zrobi³am z 10 zdjêæ i ¿adne nie jest dobre... mo¿e jutro bedzie lepszy dzieñ.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a ja chyba uderze w ten kolor
Kolor piêkny

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
to znowu ja ;p i znowu pomarudzê ;p nie wytrzyma³am d³u¿ej bez farbowania i tydzieñ temu w ¶rodê pofarbowa³am castingiem 500 i dzi¶ te w³osy wygl±daj± ju¿ tak jak na zdjêciach ;p bardzo szybko siê wymywa, przy profesjonalnych trwa³ych te¿ tak bêdzie? bo zastanawiam siê, czy siê nie wybraæ do fryzjera czy znowu farbowaæ w domu castingami, tylko skoro po tygodniu mam ju¿ tak zmyte to czy to ma sens? Mia³abym robione na Matrixie 5AV bo ten mi odpowiada. Ale nadal nie wyrównuje mi siê koloryt, od po³owy w³osy s± ciemniejsze, a góra siê szybko wymywa i wygl±da to trochê ¼le. Ah te moje nieszczêsne w³osy po dekoloryzacji ;p Mo¿e jednak powinnam wzi±æ ton ni¿ej ? tj 4 ? aha i juz mogê ,12 lub ,13 stosowaæ czy dalej to siê bêdzie ró¿niæ z do³em? Chcia³abym mieæ takie jak ta dziewczyna na ostatnim zdjêciu (z reszt± to ju¿ mówi³am) ;p byle nie czarne..
Piêkne w³osy Ja nie widze ró¿nicy, ale wiem, ze czasem fotki nie oddaj± 100 procent rzeczywisto¶ci. Je¶li Twoje w³osy nie s± a¿ tak podatne i nie wychodz± czarno, mo¿esz spróbowaæ poziom 4

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka¿ wiadomo¶æ
Mniam...piêkny i cieplutki Czyli takie jak lubiê



Fajnie Ci wyszed³ ten kolorek Na zdjêciu nie widaæ ja¶niejszych odrostów

Tak zrobi³am k±piel rozja¶niaj±c±, ale nie mam zdjêæ przed. Mo¿e zrobiê nastêpnym razem.
Póki co efekty minimalne. Zu¿y³am 1/3 rozja¶niaj±cej farby + szampon+ maska i masowa³am w³oski jakie¶ 17 minut.
Efekt odrobinkê ja¶niejszy...ale naprawdê odrobinkê. Z tego co podczytujê blogi to dziewczyny przy u¿yciu tak minimalnych ilo¶ci rozja¶niacza robi± sobie tak± k±piel z 3 razy - raz na tydzieñ i dopiero wtedy widaæ efekt. Przed nastêpn± k±piel± zrobiê zdjêcie i po te¿, wtedy wklejê
Ale faktycznie póki co w³osy w stanie ok. Zaraz po zmyciu k±pieli na³o¿y³am oleje, a pó¼niej jeszcze maskê.
Acha i nie nak³ada³am na to ¿adnej farby W³osy dziêki k±pieli bardzo równo siê rozja¶ni³y wiêc nie mam piêciokolorowych w³osów- szczerze mówi±c nawet mi wyrówna³y te nierówno¶ci kolorystyczne, które ju¿ mia³am. I nadal s± br±zowe- maj± oczywi¶cie ciep³y po³ysk, ale dla mnie to akurat ok

Fajnie, ze jeste¶ zadowolona Ale robisz to farb± jakim¶ blondem, czy rozja¶niaczem?
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-01, 23:01   #1643
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Prawid³owo k±piel robi siê z proszku od rozjasniacza, a nie farb±.
Je¶li twoje w³osy mocno nie ucierpia³y, to zrób znowu.
Ja robi³am k±piel krok po kroku wed³ug przepisu z blogu Mysi.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-02, 00:34   #1644
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 926
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Prawid³owo k±piel robi siê z proszku od rozjasniacza, a nie farb±.
Je¶li twoje w³osy mocno nie ucierpia³y, to zrób znowu.
Ja robi³am k±piel krok po kroku wed³ug przepisu z blogu Mysi.
No ja mia³am rozja¶niacz na my¶li Napisa³am farba rozja¶niaj±ca bo kupi³am taki z drogerii, który rozja¶nia niby do 6 tonów ( pewno by rozja¶nia³ gdybym u¿y³a ca³o¶æ bez szamponu i od¿ywek) a nie takim profesjonalnym rozja¶niaczem ze sklepu fryzjerskiego.
Ja sugerowa³am siê tymi blogami

http://mala0727.blogspot.com/2013/02...ekty-po-3.html

http://godcreatedwomen.blogspot.com/...asniajaca.html

monalisamakeup.blogspot.c om/2013/01/jak-rozjasniam-wosy-z-ciemnego-brazu-do.html

Mam w sumie zdjêcia po, ale nie mam zdjêæ przed, wiêc za jaki¶ czas wklejê porównanie, a póki co w³osy wygl±daj± tak

1. z lamp±
2. z lamp±
3. bez lampy
4. bez lampy

wizaz 1 z lampa 1.jpg

wizaz 1 z lampa 2.jpg

wizaz 1 bez lampy 1.jpg

wizaz 1 bez lampy 2.jpg
koñcówkami siê nie sugerujcie bo ja je muszê systematycznie ¶ci±æ po wcze¶niejszych przebojach, wiêc obecnie to nie jest wina tego rozja¶niania...
Ale efekty bêdzie widaæ dopiero przy kolejnej k±pieli, bo teraz nie mam zdjêæ sprzed do porównania
__________________
Dzi¶ oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARU¦
&
20.02.2015 BARTU¦




Edytowane przez Magiusa
Czas edycji: 2013-06-02 o 00:35
Magiusa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-02, 07:43   #1645
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
to znowu ja ;p i znowu pomarudzê ;p nie wytrzyma³am d³u¿ej bez farbowania i tydzieñ temu w ¶rodê pofarbowa³am castingiem 500 i dzi¶ te w³osy wygl±daj± ju¿ tak jak na zdjêciach ;p bardzo szybko siê wymywa, przy profesjonalnych trwa³ych te¿ tak bêdzie? bo zastanawiam siê, czy siê nie wybraæ do fryzjera czy znowu farbowaæ w domu castingami, tylko skoro po tygodniu mam ju¿ tak zmyte to czy to ma sens? Mia³abym robione na Matrixie 5AV bo ten mi odpowiada. Ale nadal nie wyrównuje mi siê koloryt, od po³owy w³osy s± ciemniejsze, a góra siê szybko wymywa i wygl±da to trochê ¼le. Ah te moje nieszczêsne w³osy po dekoloryzacji ;p Mo¿e jednak powinnam wzi±æ ton ni¿ej ? tj 4 ? aha i juz mogê ,12 lub ,13 stosowaæ czy dalej to siê bêdzie ró¿niæ z do³em? Chcia³abym mieæ takie jak ta dziewczyna na ostatnim zdjêciu (z reszt± to ju¿ mówi³am) ;p byle nie czarne..
sliczne masz w³osy i kolor ten ja¶niejszy przecudny

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a ja chyba uderze w ten kolor
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-02, 10:34   #1646
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
faktycznie na allegro s± taniej jak mówisz, ¿e warto, to mo¿e siê skuszê, dziêki
Trochê z tym roboty ale warto

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka¿ wiadomo¶æ
No ja mia³am rozja¶niacz na my¶li Napisa³am farba rozja¶niaj±ca bo kupi³am taki z drogerii, który rozja¶nia niby do 6 tonów ( pewno by rozja¶nia³ gdybym u¿y³a ca³o¶æ bez szamponu i od¿ywek) a nie takim profesjonalnym rozja¶niaczem ze sklepu fryzjerskiego.
Ja sugerowa³am siê tymi blogami

http://mala0727.blogspot.com/2013/02...ekty-po-3.html

http://godcreatedwomen.blogspot.com/...asniajaca.html

monalisamakeup.blogspot.c om/2013/01/jak-rozjasniam-wosy-z-ciemnego-brazu-do.html

Mam w sumie zdjêcia po, ale nie mam zdjêæ przed, wiêc za jaki¶ czas wklejê porównanie, a póki co w³osy wygl±daj± tak

1. z lamp±
2. z lamp±
3. bez lampy
4. bez lampy

Za³±cznik 5272628

Za³±cznik 5272629

Za³±cznik 5272630

Za³±cznik 5272631
koñcówkami siê nie sugerujcie bo ja je muszê systematycznie ¶ci±æ po wcze¶niejszych przebojach, wiêc obecnie to nie jest wina tego rozja¶niania...
Ale efekty bêdzie widaæ dopiero przy kolejnej k±pieli, bo teraz nie mam zdjêæ sprzed do porównania
Nie¼le
Mo¿na ju¿ kombinowaæ z kolorem

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
sliczne masz w³osy i kolor ten ja¶niejszy przecudny



Ibyza, to zdjêcie chyba jest odrobinê przeswietlone
Ale kolor piêkny :p
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-02, 11:33   #1647
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

link do posta, a w nim moje efekty farbowania Orzechowym br±zem, farba: Joanna Naturia

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=365

ogólnie zadowolona z farby- miêkkie i b³yszcz±ce w³osy, kolor mo¿e byæ - ale mnie ciê¿ko ostatnio zadowoliæ kolorem
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-02, 13:03   #1648
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ibyza kolor wyszed³ wrêcz rudawy. Ty lubisz takie kolorki?
Widaæ, ¿e w³oski masz w dobrej kondycji

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka¿ wiadomo¶æ
No ja mia³am rozja¶niacz na my¶li
No to OK
Ja my¶lê, ¿e gdyby¶ u¿y³a ca³ej saszetki rozja¶niacza to efekt by³by lepszy. Ty przecie¿ masz d³ugie w³osy, potrzebujesz wiêc wiêcej rozja¶niacza.
No a jak± wziê³a¶ wodê? Bo to te¿ ma wielkie znaczenie.
Najlepiej robiæ na 9%, a jak mocniej zniszczone to na 6%.



Z tych blogów co poda³as, to zna³am tylko ten Monalisy.
W³asciwie dla mnie licz± siê tylko rady osób, które znaj± siê na czym¶, a nie te, które co¶ wypróbowa³y i im wysz³o i mówi± teraz wszystkim, ¿e co¶ jest dobre, albo nie, dlatego dla mnie 'wyroczni±' jest np. Mysia, albo blondbunny, bo one siê na tym fachu znaj± jak ma³o kto i takich osób mo¿na szukac ze ¶wiec±

Natomiast je¶li chodzi o sam zabieg k±pieli rozja¶niaj±cej, to nie jest prawd±, ¿e jest nieinwazyjny i nie niszczy w³osów. To bzdura totalna. K±piel mniej niszczy w³osy ni¿ samo rozja¶nianie rozja¶niaczem. Ale niestety niszczy. Je¶li kto¶ przed k±piel± ma w³osy w super stanie, to k±piel nie zrobi mu wielkich zniszczeñ i mo¿e sobie pozwoliæ na kilkakrotne wykonanie k±pieli. Ale generalnie trzeba siê liczyæ z lekkim przesuszem. No ale od czego mamy maski i oleje

W³osów nie niszczy tylko dekoloryzacja prawdziwym dekoloryzatorem, bo tylko usuwa sztuczny barwnik z w³osa nie naruszaj±c tego naturalnego. K±piel natomiast rozja¶nia jak leci.

Piszê o tym dlatego, ¿e na tych blogach co poda³a¶ pisze, ¿e to nieinwazyjny bezpieczny zabieg, który mo¿na wykonywac kilkakrotnie, a tak nie jest Je¶li komu¶ nic z³ego z w³osami siê nie sta³o, to albo mia³ super szczê¶cie, albo mia³ w³osy mocne, zadbane itp.
Je¶li kto¶ nie ma pewno¶ci jak jego w³osy prze¿yj± k±piel, to lepiej z niej zrezygnowac, a pobawiæ siê w dekoloryzacjê, bo mo¿na j± robiæ kilkakrotnie, nawet tego samego dnia.

Ja na swoim przyk³adzie mogê powiedzieæ co¶ o k±pieli jak i dekoloryzacji, bo robi³am sobie jedno i drugie i to dzieñ po dniu A moje w³osy do piêknych, zdrowych i mocnych nie nale¿± niestety.
Najpierw robi³am dekoloryzacjê próbuj±c ¶ci±gn±æ intensywn± czerwieñ. Efekt mnie nie zadowoli³, a ju¿ nie mia³am wiêcej dekoloryzatora, wiêc zrobi³am k±piel rozja¶niaj±c± (na 6%), dziêki której uzyska³am intensywnie rudy kolor W³osy nie by³y mocno zniszczone i w³asciwie mog³abym jeszcze raz spróbowaæ zrobic k±piel, ale ja straszek jestem, wiêc wola³am ju¿ nie katowac tych moich w³osów i zaczê³am farbowaæ br±zami.


Magiusa a tobie wyszed³ taki nawet ciemniejszy blond, wiêc w³asciwie br±z ju¿ ci powinien ³adnie chwyciæ.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-06-02 o 13:05
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-02, 14:36   #1649
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 926
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ibyza kolor wyszed³ wrêcz rudawy. Ty lubisz takie kolorki?
Widaæ, ¿e w³oski masz w dobrej kondycji

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------


No to OK
Ja my¶lê, ¿e gdyby¶ u¿y³a ca³ej saszetki rozja¶niacza to efekt by³by lepszy. Ty przecie¿ masz d³ugie w³osy, potrzebujesz wiêc wiêcej rozja¶niacza.
No a jak± wziê³a¶ wodê? Bo to te¿ ma wielkie znaczenie.
Najlepiej robiæ na 9%, a jak mocniej zniszczone to na 6%.



Z tych blogów co poda³as, to zna³am tylko ten Monalisy.
W³asciwie dla mnie licz± siê tylko rady osób, które znaj± siê na czym¶, a nie te, które co¶ wypróbowa³y i im wysz³o i mówi± teraz wszystkim, ¿e co¶ jest dobre, albo nie, dlatego dla mnie 'wyroczni±' jest np. Mysia, albo blondbunny, bo one siê na tym fachu znaj± jak ma³o kto i takich osób mo¿na szukac ze ¶wiec±

Natomiast je¶li chodzi o sam zabieg k±pieli rozja¶niaj±cej, to nie jest prawd±, ¿e jest nieinwazyjny i nie niszczy w³osów. To bzdura totalna. K±piel mniej niszczy w³osy ni¿ samo rozja¶nianie rozja¶niaczem. Ale niestety niszczy. Je¶li kto¶ przed k±piel± ma w³osy w super stanie, to k±piel nie zrobi mu wielkich zniszczeñ i mo¿e sobie pozwoliæ na kilkakrotne wykonanie k±pieli. Ale generalnie trzeba siê liczyæ z lekkim przesuszem. No ale od czego mamy maski i oleje

W³osów nie niszczy tylko dekoloryzacja prawdziwym dekoloryzatorem, bo tylko usuwa sztuczny barwnik z w³osa nie naruszaj±c tego naturalnego. K±piel natomiast rozja¶nia jak leci.

Piszê o tym dlatego, ¿e na tych blogach co poda³a¶ pisze, ¿e to nieinwazyjny bezpieczny zabieg, który mo¿na wykonywac kilkakrotnie, a tak nie jest Je¶li komu¶ nic z³ego z w³osami siê nie sta³o, to albo mia³ super szczê¶cie, albo mia³ w³osy mocne, zadbane itp.
Je¶li kto¶ nie ma pewno¶ci jak jego w³osy prze¿yj± k±piel, to lepiej z niej zrezygnowac, a pobawiæ siê w dekoloryzacjê, bo mo¿na j± robiæ kilkakrotnie, nawet tego samego dnia.

Ja na swoim przyk³adzie mogê powiedzieæ co¶ o k±pieli jak i dekoloryzacji, bo robi³am sobie jedno i drugie i to dzieñ po dniu A moje w³osy do piêknych, zdrowych i mocnych nie nale¿± niestety.
Najpierw robi³am dekoloryzacjê próbuj±c ¶ci±gn±æ intensywn± czerwieñ. Efekt mnie nie zadowoli³, a ju¿ nie mia³am wiêcej dekoloryzatora, wiêc zrobi³am k±piel rozja¶niaj±c± (na 6%), dziêki której uzyska³am intensywnie rudy kolor W³osy nie by³y mocno zniszczone i w³asciwie mog³abym jeszcze raz spróbowaæ zrobic k±piel, ale ja straszek jestem, wiêc wola³am ju¿ nie katowac tych moich w³osów i zaczê³am farbowaæ br±zami.


Magiusa a tobie wyszed³ taki nawet ciemniejszy blond, wiêc w³asciwie br±z ju¿ ci powinien ³adnie chwyciæ.
Weronisia, ja sobie zdajê sprawê, ¿e to takie pitu pitu czytanie, ¿e nic a nic nie niszczy Ja to nawet nie wiedzia³am, ¿e s± jakie¶ specjalne dekoloryzatory, które mog± nie niszczyæ.
Jestem i by³am przekonana, ¿e ka¿dy zabieg nieco je narusza, tyle, ¿e wierzê, ¿e u¿ywaj±c 1/3 rozja¶niacza i dorzucaj±c od¿ywkê nieco mniej to je narusza ni¿ gdybym wrzuci³a ca³y rozja¶niacz. W ka¿dym razie jest to dla mnie metoda ratunkowa na moje zbyt czêste hennowanie i przez to przyciemnianie koloru.
Po tej "przygodzie" zamierzam byæ m±drzejsza i hennowaæ rzadziej ( tym bardziej, ¿e uczciwie muszê siê przyznaæ, ¿e moje odrosty wcale nie ró¿ni± siê mocno od kolorów, które wybieram).
Odno¶nie wody utlenionej to nie wiem bo niestety nigdzie w opakowaniu nie znalaz³am informacji ile ma %, ale na pewno sporo skoro rozja¶nia a¿ do 6 tonów.
A w³osy tylko na tym zdjêciu z fleszem wygl±daj± jak ciemny blond, na zdj. robionym w ¶wietle dziennym i na zdj. bez flesza s± ju¿ ciemniejsze.
Ale zamierzam w tygodniu zrobiæ II k±piel, a po niej to ju¿ na³o¿ê hennê jasny br±z
Wstawiê na pewno porównanie wszystkich efektów
__________________
Dzi¶ oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARU¦
&
20.02.2015 BARTU¦



Magiusa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-02, 14:53   #1650
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Najczesciej jest 9% w rozjasniaczach. Na moim te¿ nic nie pisa³o dlatego wziê³am kupiony oddzielnie w sklepie fryzjerskim.

A na fotkach bez lampy nie wyglada to ¼le.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.