Marcowe Mamy 2015 cz. I - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-30, 21:45   #1651
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Nie zaglądam tu a tu proszę. Jeszcze ktoś na głęboką wodę się rzuca ☺
Powodzenia

Michiru, jedziesz na dwa fronty heh. I na wizażu i fb ☺
ciekawość mnie zżera czasami, co u dziewczyn, które z nami nie przeszły na fb

monika, dobrze, że ta kołdra tam była i że się jej łapał upadki to się dopiero teraz zaczną

Szymek też maminsynek ale jak kiedyś mówił non stop mamamama tak teraz wszystko oprócz tego.
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 14:08   #1652
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Mamuski w tym nadzchodzacym nowym roku zycze wam pomyslnosci i spelnienia waszych marzen oraz przespanych calych nocek,wszystkiego dobrego
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 17:52   #1653
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
ciekawość mnie zżera czasami, co u dziewczyn, które z nami nie przeszły na fb

monika, dobrze, że ta kołdra tam była i że się jej łapał upadki to się dopiero teraz zaczną

Szymek też maminsynek ale jak kiedyś mówił non stop mamamama tak teraz wszystko oprócz tego.
No całe szczęście ehh ale pewnie nie raz jeszcze w coś uderzy albo upadnie , a jak tam wasza grupa na fb się trzyma ?, pytam bo też jestem ciekawa jak tam dziewczyny się miewają, kiedyś was cały czas regularnie czytałam

Edytowane przez monika 1985
Czas edycji: 2016-01-01 o 11:40
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 17:52   #1654
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Wszystkiego dobrego w nowym roku dziewczyny !!!!
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 12:50   #1655
Smadziorek
Raczkowanie
 
Avatar Smadziorek
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 92
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Szczęśliwego Nowego Roku !!!zdrówka dla wszystkich

Witam się z wami po świętach
Młoda obudziła się dzisiaj z drugą jedynka. spałyśmy dzisiaj do 10 godz oby tak spała przez cały rok to mama będzie szczęśliwa. Wczoraj siedziała z nami do 10 godz i nawet petardy j nie obudziły a strzelali do 1 godz.

asiulek 8 - gratulacje !!!!

Ola nauczyła się kosi kosi brawo robić i ciągle mówi mamama, a tata zazdrosny

Edytowane przez Smadziorek
Czas edycji: 2016-01-01 o 13:01
Smadziorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 14:55   #1656
luzna25
Zadomowienie
 
Avatar luzna25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 095
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cześć dziewczyny Dawno mnie tu nie było, a tu taka niespodzianka forum żyje i ma się dobrze Jeśli pozwolicie to powrócę do Was, bo na fb nie do końca mogę nadążyć za dziewczynami

Co tam u Was? jak dzieciaczki się rozwijają? Mój synek już ładnie raczkuje i zabiera się do stania

Widziałam, że jedna z Was stara się o kolejną dzidzię. My z mężem chcielibyśmy już zacząć starania, ale lekarka powiedziała, że dopiero gdzieś czerwiec/lipiec moglibyśmy się zacząć starać więc muszę jeszcze trochę poczekać

I w ogóle to mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Smadziorek Pokaż wiadomość
Szczęśliwego Nowego Roku !!!zdrówka dla wszystkich

Witam się z wami po świętach
Młoda obudziła się dzisiaj z drugą jedynka. spałyśmy dzisiaj do 10 godz oby tak spała przez cały rok to mama będzie szczęśliwa. Wczoraj siedziała z nami do 10 godz i nawet petardy j nie obudziły a strzelali do 1 godz.

asiulek 8 - gratulacje !!!!

Ola nauczyła się kosi kosi brawo robić i ciągle mówi mamama, a tata zazdrosny
dziękujemy również życzymy wszystkiego dobrego w nowym roku

Super! mój mąż też jest trochę zazdrosny, że synek tylko mówi "mama" i "baba" próbujemy go nauczyć "tata" ale on i tak swoje :P
__________________
Radek- ur. 23 luty 2015 o godz. 10:24


luzna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 15:15   #1657
emily863
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 013
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

U nas noc z pobudkami jak zwykle, ale na szczęście sztuczne ognie nie obudziły mi dziecka. Zrobiliśmy sobie wczoraj z mężem maraton filmowy. Naprawdę polecam dobry polski serial Pakt.
Dzisiaj od rana u nas pada śnieg. Zaliczyliśmy około południa pierwszy prawdziwie zimowy spacer. A jak u Was z pogodą?
emily863 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-01, 15:17   #1658
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez luzna25 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Dawno mnie tu nie było, a tu taka niespodzianka forum żyje i ma się dobrze Jeśli pozwolicie to powrócę do Was, bo na fb nie do końca mogę nadążyć za dziewczynami

Co tam u Was? jak dzieciaczki się rozwijają? Mój synek już ładnie raczkuje i zabiera się do stania

Widziałam, że jedna z Was stara się o kolejną dzidzię. My z mężem chcielibyśmy już zacząć starania, ale lekarka powiedziała, że dopiero gdzieś czerwiec/lipiec moglibyśmy się zacząć starać więc muszę jeszcze trochę poczekać

I w ogóle to mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------



dziękujemy również życzymy wszystkiego dobrego w nowym roku

Super! mój mąż też jest trochę zazdrosny, że synek tylko mówi "mama" i "baba" próbujemy go nauczyć "tata" ale on i tak swoje :P
Witaj z powrotem , ja Ciebie pamiętam, ale pewnie ty mnie raczej nie bo udzieliłam się forum może kilka razy, fajnie że do nas dołączasz , ja niestety nie mam fb a nawet gdyby to wy tam macie swój zamknięty krąg tak więc tylko tutaj mi zostało , mój synek super , bardzo grzeczny , myślałam że będzie płakał w nocy bo go będą petardy budzić , ale spał bardzo dobrze i tak to ja jestem tym hardcorem co stara się o dzidzie kolejną ehhh zobaczymy jak to będzie , a jak mogę zapytać to dlaczego lekarz nie pozwala ci zajść w ciążę teraz?, oczywiście jak nie chcesz to nie mów
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 15:20   #1659
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez emily863 Pokaż wiadomość
U nas noc z pobudkami jak zwykle, ale na szczęście sztuczne ognie nie obudziły mi dziecka. Zrobiliśmy sobie wczoraj z mężem maraton filmowy. Naprawdę polecam dobry polski serial Pakt.
Dzisiaj od rana u nas pada śnieg. Zaliczyliśmy około południa pierwszy prawdziwie zimowy spacer. A jak u Was z pogodą?
U mnie śniegu nawaliło bardzo dużo, ale dzisiaj siedzimy w domku, bo mama zaszalała wczoraj i troszkę żle się czuje , no teraz już lepiej, ale już ciemno, a do jutra może śnieg się utrzyma to wezmę mojego brzdąca na sanki
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 15:24   #1660
emily863
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 013
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez luzna25 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Dawno mnie tu nie było, a tu taka niespodzianka forum żyje i ma się dobrze Jeśli pozwolicie to powrócę do Was, bo na fb nie do końca mogę nadążyć za dziewczynami

Co tam u Was? jak dzieciaczki się rozwijają? Mój synek już ładnie raczkuje i zabiera się do stania

Widziałam, że jedna z Was stara się o kolejną dzidzię. My z mężem chcielibyśmy już zacząć starania, ale lekarka powiedziała, że dopiero gdzieś czerwiec/lipiec moglibyśmy się zacząć starać więc muszę jeszcze trochę poczekać

I w ogóle to mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------
Witaj ponownie Masz jeszcze chwilę wytchnienia, bo jak już Radek wstanie i spodoba mu się tak jak mojemu to ani na moment go z oka spuścić nie będziesz mogła. Ale za to jak śmiesznie taki mały ludzik wygląda stojąc i jaki dumny jest.
Lekarka stopuje Cię ze względu na cesarskie ciecie? (jak dobrze że jest ściąga na początku wątku )

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
U mnie śniegu nawaliło bardzo dużo, ale dzisiaj siedzimy w domku, bo mama zaszalała wczoraj i troszkę żle się czuje , no teraz już lepiej, ale już ciemno, a do jutra może śnieg się utrzyma to wezmę mojego brzdąca na sanki
Ja chyba będę musiała od kogoś pożyczyć, bo zdecydowałam się nie kupować, bo nie wiadomo było czy się przydadzą, a teraz jak spadł śnieg to fajnie byłoby zabrać malucha na taki spacer.

Edytowane przez emily863
Czas edycji: 2016-01-01 o 15:23
emily863 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 15:31   #1661
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez emily863 Pokaż wiadomość
Witaj ponownie Masz jeszcze chwilę wytchnienia, bo jak już Radek wstanie i spodoba mu się tak jak mojemu to ani na moment go z oka spuścić nie będziesz mogła. Ale za to jak śmiesznie taki mały ludzik wygląda stojąc i jaki dumny jest.
Lekarka stopuje Cię ze względu na cesarskie ciecie? (jak dobrze że jest ściąga na początku wątku )

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------


Ja chyba będę musiała od kogoś pożyczyć, bo zdecydowałam się nie kupować, bo nie wiadomo było czy się przydadzą, a teraz jak spadł śnieg to fajnie byłoby zabrać malucha na taki spacer.
Ja też nie kupiłam tylko po mojej siostrzenicy zostały ale na następny rok też spokojnie się przydadzą takie z oparciem na pewno
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-01, 15:43   #1662
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Ja jak byłam u lekarza się zapytać o kolejną ciążę to w sumie nic mi nie powiedział, że mam jakieś przeciwwskazania przez to że miałam CC, ale wyczytałam gdzieś, że ten rok niby trzeba odczekać, no u mnie to na razie jest 10 miesięcy, ale też nie jest tak powiedziane, że za pierwszym razem się uda
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 21:06   #1663
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Hej witam sie w Nowym roku !
Luzna25-ja cie pamietam,fajnie ze sie odezwalas.
My bylsmy wczoraj na roczku,bylo bardzo fajnie,balam sie jak maly bedzie sie zachowywal w tak duzym gronie ludzi bo nie bardzo lubi jak jest glosno ale bylo ok o 18 zasnal mi na rekach i pospal godzinke pozniej byl taki wesoly ze zostalismy do 21 poszedl spac ok 22 i pierwsza pobudke mial o 4 i pozniej dospal do 8 wiec super oby tak dalej. Dzisiaj tez caly dzien byl wesoly.
Tez spadl u nas snieg i zaliczylismy pierwszy spacer.
Smadziorek- gratki zabka

Monika1985- wspolczuje,ale tez troche i zazdroszcze przez to ze kp to o alkoholu moge jedynie pomarzyc,a tak chodzi za mna czerwone winko
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 08:51   #1664
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Hej witam sie w Nowym roku !
Luzna25-ja cie pamietam,fajnie ze sie odezwalas.
My bylsmy wczoraj na roczku,bylo bardzo fajnie,balam sie jak maly bedzie sie zachowywal w tak duzym gronie ludzi bo nie bardzo lubi jak jest glosno ale bylo ok o 18 zasnal mi na rekach i pospal godzinke pozniej byl taki wesoly ze zostalismy do 21 poszedl spac ok 22 i pierwsza pobudke mial o 4 i pozniej dospal do 8 wiec super oby tak dalej. Dzisiaj tez caly dzien byl wesoly.
Tez spadl u nas snieg i zaliczylismy pierwszy spacer.
Smadziorek- gratki zabka

Monika1985- wspolczuje,ale tez troche i zazdroszcze przez to ze kp to o alkoholu moge jedynie pomarzyc,a tak chodzi za mna czerwone winko
Ja mojego młodego karmiłam 7 miesięcy piersią, to teraz mogę sobie pozwolić , tym bardziej że tata to całkiem na trzeźwo to mama troszkę sobie pożądziła
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 10:08   #1665
indra89
Raczkowanie
 
Avatar indra89
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 148
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Dziewczyny! Nawet nie wiecie jak się cieszę, że forum żyje! Wiem, że ta grupa na FB jest, powiedzmy, ekskluzywna i nie każda ma tam wstęp. Śledzę Was na bieżąco i często naprawdę szukam w Waszych postach pociechy, że nie jestem odosobniona w pewnych kwestiach Dziś z racji tego, że jest po Świętach mam chwilę czasu i postanowiłam coś tu naskrobać U mnie jedyną zmorą są te nieprzespane noce Moje Bliźniaki naprawdę dają popalić. Emilka śpi lepiej niż Krzyś, ale co z tego skoro on budzi się często i od razu wpada w przeraźliwy ryk. Mają łóżeczka obok siebie więc automatycznie Mała się budzi. Krzyś w nocy potrafi się budzić co dwie godziny! Modlę się o dwie rzeczy: o to żeby były zdrowe i o przespane noce. Jeśli chodzi o ząbki to Krzyś ma już 7 (4 na dole i 3 u góry) i nie wiem czy to dobrze, czy to nie za szybko, a Emilka 4 (wszystkie na dole tylko). Jeśli chodzi o rozwój motoryczny to Krzyś od dawna pełza a od kilku dni ładnie raczkuje, Emilka póki co tylko pełza. Wiem, że dużo słyszy się głosów przeciw chodzikom, ale ja dzieci wkładam do chodzików, żeby mieć chociaż chwilę wytchnienia. Krzyś zaczął mówić kilka dni temu "baba", a Emilka już od 1,5-2 miesięcy mówi "baba" i z dnia na dzień przybywa słów. Wczoraj przed kąpielą, jak zobaczyła wodę w wannie powiedziała "woda". A tak to cały czas mówi coś po swojemu ale też ładnie mówi "mama", "mniam", "am-am" (przy jedzeniu), "dada", "tata", "nie", "daj". Nawet potrafi nas przedrzeźniać - udaje kaszel, śmiech. A Krzyś od 2,5 miesiąca robi kosi-kosi i bije brawo tak na głos. Od znajomych słyszę, że ich dzieci w podobnym wieku już same się czegoś łapią i stoją, albo że chodzą... Trochę mnie to wtedy martwi, ale z drugiej strony tłumaczę to sobie tym, że każde dziecko jest inne i rozwija różne umiejętności w danym czasie. Poza tym moje urodziły się we dwójkę, za wcześnie i malutkie, więc może to też w jakiś sposób wpływa na fakt, że są trochę wolniejsze w opanowywaniu chodzenia.

Wszystkiego co najlepsze w tym Nowym Roku dla Was wszystkich Mamusie! Dziękuję Wam za to forum i za to, że jesteście!
__________________
Nasz dzień: 6.09.2014 r. !!!
Nasze Bliźniacze szczęście - Emilka i Krzyś: 30.03.2015 r.
indra89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 13:55   #1666
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

najlepszego w nowym roku, dziewczyny u nas sylwester spokojny, Szymka nic nie ruszyło. za to o 3 w nocy obudził się sam z siebie, już nie strzelali. poszłam, przytuliłam, 10min i dalej spał za to wczoraj odchorowaliśmy późne siedzenie w nocy.

Smadziorek, gratuluję kolejnego ząbka!

Indra, Ty się tak nie przejmuj tym co innego dzieci opanowały, bo Twoje z tego co widzę urodziły się 30.03, dzień po moim Szymku, więc skończyły tylko 9 miesięcy. dziecko w tym wieku ma prawo jeszcze nie stawać i nie chodzić. Szymek wciąż się do siadu zbiera i jeszcze mu się nie udało.

za to dziś zaczął się wspinać na pierwszy ogień poszła ta szafka niska na tv, a przed chwilą wspiął się przy kartonie z jeździkiem

u was śnieg?! u mnie -8 na termometrze, ale śniegu ani widu, ani słychu.
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 16:53   #1667
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Hej mamuśki !

Dużo zdrowia i szczęścia w NOWYM ROKU

Dawno mnie nie było...święta...itp

Dzisiaj i jutro jestem w pracy i w końcu mam trochę czasu żeby zajrzeć.
Mati przez święta zaczął siadać, stawać przy wszystkim co się da, chodzi w kojcu raczkuje (na dywanie), ale jednak pełzanie wygrywa.
Załapaliśmy kaszel mokry i chyba w poniedziałek będę musiała się z nim przejść do doktora...
Jedna górna jedynka już wyszła, druga tuż tuż.

Od 24 grudnia jesteśmy u moich rodziców, a jutro wracamy do siebie. W sylwestra pobalowaliśmy mały został z dziadkami, spał od 19:20 do 7:50 także dał rodzicom odespać imprezkę.
Ja też podziębiona...kaszel i katar i marzy mi się łóżeczko, a tu trzeba w robocie siedzieć do 21

Witam nowe mamuśki

Co to umiejętności Naszych dzieci, na prawdę nie ma co słuchać tekstów typu "moje dziecko to siadało jak miało 6 miesięcy" itp. każde dziecko rozwija się w swoim tempie i na prawdę nie ma co się stresować, też się obawiałam, że Mati tylko pełza, a tu w ciągu tygodnia zaczął raczkować, siadać, wstawać i chodzić w kojcu !

Trochę zazdroszczę śniegu, u nas zimno, ale śniegu nie ma
Póki co sanek nie kupuję.

Asiulka gratuluję drugiej dzidzi

Monika trzymam kciuki za bobaska

U nas póki co cisza, może w Nowym Roku się uda

Mamuska ja jak jeszcze karmiłam to zdarzyło mi się wypić kieliszek czy dwa wina i normalnie karmiłam małego

Michiru dla Szymka, lada moment zacznie siadać- Mati najpierw zaczął się wspinać i stawać, a po kilku dniach nieśmiało usiadł teraz co chwilę siada i się śmieje jak mysz do sera

Dziewczyny dajecie już bobaskom 2 dania ? zupkę jarzynową i danie z jarzynką i mięskiem ?
Mati na razie dostaje samą zupkę, raz z mięskiem raz same jarzynki.
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 17:47   #1668
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

U mnie albo zupka albo drugie. Czasami po zupie dostaje jeszcze ode mnie z talerza coś do przegryzania
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 18:22   #1669
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Michiru - gratulację dla maluszka, a siadać to pewnie lada chwila będzie AROLI - brawa również dla twojego maluszka, ja daję mojemu albo zupkę albo drugie no chyba, że mam i to i to to w tedy daję mu dwa dania INDRA - super , że jesteś z nami , twoje maluszki na pewno rozwijają się prawidłowo mój synek ma 8 zębów już , a do 8 miesiąca nie miał żadnego , kurczę bliźnięta to troszkę wyzwanie, ale za to później będziesz miała już spokój
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 18:27   #1670
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Wiecie co mam tak skopany ten wizaż jak nie wiem, wogóle nie działam mi edytor tekstowy, nie mogę dodać zdjęcia, ani nie mogę zrobić odstępu między wierszami, nie mogę napisać takiej wiadomości jak aroli, że wszystko ładnie w odstępach pod spodem i z pogrubieniami, tylko wszystko mam nakie nababrane , a niby mam wszystko włączone , nie wiecie jak mogę rozwiązać ten problem?

Edytowane przez monika 1985
Czas edycji: 2016-01-02 o 18:29
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 18:35   #1671
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Hej
Ale u nas dzisiaj zimno -10 i wiatr wiec nieciekawie.
Aroli gratuluje nowych umiejetnosci i zdrowka zycze tobie i Matiemu
Michiru rowniez grsatuluje szymkowi

Indra-witaj,podziwiamcie ze dajesz rade z dwojka a umiejetnoscismi sie nie przejmuj kazde dziecko jest inne

Co do jedzenia to robie tak jak asiulek8

Kurcze ale wasze dzieci maja juz zeboew u nas narazie dwa i chyba gornajedynka idzie

Monika mam podobny problem wiec nie pomoge :-(
Dobra lece myc malego bo marudzi juz

U nas jesty juz -12
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 18:50   #1672
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Hej
Ale u nas dzisiaj zimno -10 i wiatr wiec nieciekawie.
Aroli gratuluje nowych umiejetnosci i zdrowka zycze tobie i Matiemu
Michiru rowniez grsatuluje szymkowi

Indra-witaj,podziwiamcie ze dajesz rade z dwojka a umiejetnoscismi sie nie przejmuj kazde dziecko jest inne

Co do jedzenia to robie tak jak asiulek8

Kurcze ale wasze dzieci maja juz zeboew u nas narazie dwa i chyba gornajedynka idzie

Monika mam podobny problem wiec nie pomoge :-(
Dobra lece myc malego bo marudzi juz

U nas jesty juz -12
U mnie też jest masakrycznie zimno, ale przynjmniej mam dużo śniegu ;D i dzisiaj po raz pierwszy zabrałam młodego na sanki , chciałam wam pokazać zdjęcie, ale nie mogę go dodać niestety, kurczę to widzę, że chyba nic z tym nie zrobię, ale ty przynajmniej możesz oddzielać zdania jedno pod drugim, a mi wszystko na jedno kopyto idzie
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 19:00   #1673
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
Wiecie co mam tak skopany ten wizaż jak nie wiem, wogóle nie działam mi edytor tekstowy, nie mogę dodać zdjęcia, ani nie mogę zrobić odstępu między wierszami, nie mogę napisać takiej wiadomości jak aroli, że wszystko ładnie w odstępach pod spodem i z pogrubieniami, tylko wszystko mam nakie nababrane , a niby mam wszystko włączone , nie wiecie jak mogę rozwiązać ten problem?
A korzystasz z kompa ? Bo ja na komputerze piszę normalnie, wszystko działa, a jak piszę Wasze nicki to po prostu je pogrubiam.
Może używasz opcji szybkiej odpowiedzi ? wtedy nie ma możliwości zmiany czcionki czy pogrubienia.

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Hej
Ale u nas dzisiaj zimno -10 i wiatr wiec nieciekawie.
Aroli gratuluje nowych umiejetnosci i zdrowka zycze tobie i Matiemu
Michiru rowniez grsatuluje szymkowi

Indra-witaj,podziwiamcie ze dajesz rade z dwojka a umiejetnoscismi sie nie przejmuj kazde dziecko jest inne

Co do jedzenia to robie tak jak asiulek8

Kurcze ale wasze dzieci maja juz zeboew u nas narazie dwa i chyba gornajedynka idzie

Monika mam podobny problem wiec nie pomoge :-(
Dobra lece myc malego bo marudzi juz

U nas jesty juz -12
Dzięki
Zimno brrrrr....nie cierpię zimna

A jak dajecie drugie to mięsko w jakiej postaci ? Na kawałeczki na talerzyku ? Bo nie wiem jak mu podac mięsko do drugiego dania hmmm bo raczej nie pogryzie jeszcze.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

A jednak nie, w szybkiej odpowiedzi można pogrubić hmmm to sama nie wiem
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 19:15   #1674
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Ja mojemu na kawałki mięsko dzielę , a wizaż mi totalnie nie działa, wogóle edytor nic chyba napisze do moderatora
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 19:19   #1675
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Ja kroje na male kawalki,Kuba pomimo iz ma tylko dwa zabki to swietnie sobie radzi z gryzieniem juz od dawna nie uzylam blendera.

Ja pisze z tabletu,ale jak czasami usiade do kompa to wtedy wszystko jest ok tylko ze nie bardz chce mi sie laptopa odpalac,ale bede w koncu musiala bo tez chce wam pokazac mojego pulpcika
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 19:27   #1676
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
Ja mojemu na kawałki mięsko dzielę , a wizaż mi totalnie nie działa, wogóle edytor nic chyba napisze do moderatora
Faktycznie może jakoś rozwiążą problem.

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Ja kroje na male kawalki,Kuba pomimo iz ma tylko dwa zabki to swietnie sobie radzi z gryzieniem juz od dawna nie uzylam blendera.

Ja pisze z tabletu,ale jak czasami usiade do kompa to wtedy wszystko jest ok tylko ze nie bardz chce mi sie laptopa odpalac,ale bede w koncu musiala bo tez chce wam pokazac mojego pulpcika
Kurcze, Mati miękie rzeczy zje, ale mięsko, trochę mam obawy, chyba, że mielone np pulpeciki na początek.

Ja też chętnie pokazałabym Matiego, ale raczej nie na wizażu, tu tak na prawdę każdy może wejść. Może by tak założyć jakiegoś e-maila, tylko dla tych co już się udzielają jakiś czas i tam wrzucać fotki ?
Przynajmniej byle kto nie będzie oglądał naszych dzidziów
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 19:53   #1677
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Ja i tak nie mogę wstawić fotki na wizaż tak więc mogę na takiego meila wysłać , ja właśnie piszę z kompa i mam taki problem niestety dlatego muszę napisać do kogoś kto się może tym zajmnie, a jak mi rozwiążą ten problem to na wizaż też mogę wstawić dla mnie no problem , mój aniołek jest taki śliczny że mogę go pokazać całemu światu

Edytowane przez monika 1985
Czas edycji: 2016-01-02 o 19:57
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 20:35   #1678
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Aroli pulpeciki jak najbardziej na poczatek Kuba wlasnie tak zaczynal a teraz to pogryzie praktycznie wsżystko. Co do wsatwiania zdjec to mi jest wszystko jedno moze by mail lub na forum,byl kiedys jeszcze klub ale chyba go usunieto jak dziewczyny przeniosly sie na fb

Wlasnie sie dowiedzialam ze chlopiec u ktorego bylismy na roczku jest strasznie zawalony mam nadzieje ze Kuba nic nie podlapal bo niedawno wyszlismy ze smarkow
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 20:42   #1679
emily863
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 013
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez indra89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Nawet nie wiecie jak się cieszę, że forum żyje! Wiem, że ta grupa na FB jest, powiedzmy, ekskluzywna i nie każda ma tam wstęp. Śledzę Was na bieżąco i często naprawdę szukam w Waszych postach pociechy, że nie jestem odosobniona w pewnych kwestiach Dziś z racji tego, że jest po Świętach mam chwilę czasu i postanowiłam coś tu naskrobać U mnie jedyną zmorą są te nieprzespane noce Moje Bliźniaki naprawdę dają popalić. Emilka śpi lepiej niż Krzyś, ale co z tego skoro on budzi się często i od razu wpada w przeraźliwy ryk. Mają łóżeczka obok siebie więc automatycznie Mała się budzi. Krzyś w nocy potrafi się budzić co dwie godziny! Modlę się o dwie rzeczy: o to żeby były zdrowe i o przespane noce. Jeśli chodzi o ząbki to Krzyś ma już 7 (4 na dole i 3 u góry) i nie wiem czy to dobrze, czy to nie za szybko, a Emilka 4 (wszystkie na dole tylko). Jeśli chodzi o rozwój motoryczny to Krzyś od dawna pełza a od kilku dni ładnie raczkuje, Emilka póki co tylko pełza. Wiem, że dużo słyszy się głosów przeciw chodzikom, ale ja dzieci wkładam do chodzików, żeby mieć chociaż chwilę wytchnienia. Krzyś zaczął mówić kilka dni temu "baba", a Emilka już od 1,5-2 miesięcy mówi "baba" i z dnia na dzień przybywa słów. Wczoraj przed kąpielą, jak zobaczyła wodę w wannie powiedziała "woda". A tak to cały czas mówi coś po swojemu ale też ładnie mówi "mama", "mniam", "am-am" (przy jedzeniu), "dada", "tata", "nie", "daj". Nawet potrafi nas przedrzeźniać - udaje kaszel, śmiech. A Krzyś od 2,5 miesiąca robi kosi-kosi i bije brawo tak na głos. Od znajomych słyszę, że ich dzieci w podobnym wieku już same się czegoś łapią i stoją, albo że chodzą... Trochę mnie to wtedy martwi, ale z drugiej strony tłumaczę to sobie tym, że każde dziecko jest inne i rozwija różne umiejętności w danym czasie. Poza tym moje urodziły się we dwójkę, za wcześnie i malutkie, więc może to też w jakiś sposób wpływa na fakt, że są trochę wolniejsze w opanowywaniu chodzenia.

Wszystkiego co najlepsze w tym Nowym Roku dla Was wszystkich Mamusie! Dziękuję Wam za to forum i za to, że jesteście!
Gratuluję bliźniaków. Urodzone są tego dnia co mój synek Nie przejmuj się umiejętnościami dzieci. Czasami nowe rzeczy pojawiają się z dnia na dzień i to nieraz różne rzeczy naraz. Twoja dzidzia za to bardziej wygadana
Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
najlepszego w nowym roku, dziewczyny u nas sylwester spokojny, Szymka nic nie ruszyło. za to o 3 w nocy obudził się sam z siebie, już nie strzelali. poszłam, przytuliłam, 10min i dalej spał za to wczoraj odchorowaliśmy późne siedzenie w nocy.

Smadziorek, gratuluję kolejnego ząbka!

Indra, Ty się tak nie przejmuj tym co innego dzieci opanowały, bo Twoje z tego co widzę urodziły się 30.03, dzień po moim Szymku, więc skończyły tylko 9 miesięcy. dziecko w tym wieku ma prawo jeszcze nie stawać i nie chodzić. Szymek wciąż się do siadu zbiera i jeszcze mu się nie udało.

za to dziś zaczął się wspinać na pierwszy ogień poszła ta szafka niska na tv, a przed chwilą wspiął się przy kartonie z jeździkiem

u was śnieg?! u mnie -8 na termometrze, ale śniegu ani widu, ani słychu.
A pewnie że jest. Wczoraj cały dzień padało i było do -2, ale dzisiaj już większy mróz do -10 i śnieg leży, ale już nie sypie nowy.
A tak się martwiłaś o Szymka. Niedługo będziesz do niego co chwilę biegać jak ja teraz.
Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Hej mamuśki !

Dużo zdrowia i szczęścia w NOWYM ROKU

Dawno mnie nie było...święta...itp

Dzisiaj i jutro jestem w pracy i w końcu mam trochę czasu żeby zajrzeć.
Mati przez święta zaczął siadać, stawać przy wszystkim co się da, chodzi w kojcu raczkuje (na dywanie), ale jednak pełzanie wygrywa.
Załapaliśmy kaszel mokry i chyba w poniedziałek będę musiała się z nim przejść do doktora...
Jedna górna jedynka już wyszła, druga tuż tuż.

Od 24 grudnia jesteśmy u moich rodziców, a jutro wracamy do siebie. W sylwestra pobalowaliśmy mały został z dziadkami, spał od 19:20 do 7:50 także dał rodzicom odespać imprezkę.
Ja też podziębiona...kaszel i katar i marzy mi się łóżeczko, a tu trzeba w robocie siedzieć do 21

Witam nowe mamuśki

Co to umiejętności Naszych dzieci, na prawdę nie ma co słuchać tekstów typu "moje dziecko to siadało jak miało 6 miesięcy" itp. każde dziecko rozwija się w swoim tempie i na prawdę nie ma co się stresować, też się obawiałam, że Mati tylko pełza, a tu w ciągu tygodnia zaczął raczkować, siadać, wstawać i chodzić w kojcu !

Trochę zazdroszczę śniegu, u nas zimno, ale śniegu nie ma
Póki co sanek nie kupuję.

Asiulka gratuluję drugiej dzidzi

Monika trzymam kciuki za bobaska

U nas póki co cisza, może w Nowym Roku się uda

Mamuska ja jak jeszcze karmiłam to zdarzyło mi się wypić kieliszek czy dwa wina i normalnie karmiłam małego

Michiru dla Szymka, lada moment zacznie siadać- Mati najpierw zaczął się wspinać i stawać, a po kilku dniach nieśmiało usiadł teraz co chwilę siada i się śmieje jak mysz do sera

Dziewczyny dajecie już bobaskom 2 dania ? zupkę jarzynową i danie z jarzynką i mięskiem ?
Mati na razie dostaje samą zupkę, raz z mięskiem raz same jarzynki.
Trzymam kciuki za starania
Ja daję tak jak asiulek8. Jak daję mu coś ze słoiczka to w ogóle nie patrzę czy to zupka czy obiadek. Czasami oprócz słoiczka robię mu np. rybę na parze. łatwiejsze do zjedzenia niż inne mięsko.
Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Faktycznie może jakoś rozwiążą problem.



Kurcze, Mati miękie rzeczy zje, ale mięsko, trochę mam obawy, chyba, że mielone np pulpeciki na początek.

Ja też chętnie pokazałabym Matiego, ale raczej nie na wizażu, tu tak na prawdę każdy może wejść. Może by tak założyć jakiegoś e-maila, tylko dla tych co już się udzielają jakiś czas i tam wrzucać fotki ?
Przynajmniej byle kto nie będzie oglądał naszych dzidziów
Tutaj był zdaje się kiedyś klub. Można coś takiego zrobić.
Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
Ja i tak nie mogę wstawić fotki na wizaż tak więc mogę na takiego meila wysłać , ja właśnie piszę z kompa i mam taki problem niestety dlatego muszę napisać do kogoś kto się może tym zajmnie, a jak mi rozwiążą ten problem to na wizaż też mogę wstawić dla mnie no problem , mój aniołek jest taki śliczny że mogę go pokazać całemu światu
Hehe. Ja się czasami zastanawiam czy nasz jest taki śliczny tylko dla nas czy rzeczywiście taki model z niego Choć mógłby mieć więcej włosków
emily863 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 20:50   #1680
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Był klub ale właśnie nie wiem co się z nim stało?

Każde dziecko wszystko w swoim tempie robi. Chociaż czasami trzeba pomóc
Mnie Ju nic nie zdziwi. Tak jak moja najpierw stanęła a 3 dni później zaczęła chodzić. Teraz wszystko może się sypnąć bardzo szybko ☺
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-07 09:16:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.