Mariza - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-22, 15:20   #1651
Iza_B
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 43
GG do Iza_B
Dot.: Mariza

kawa80 najwidoczniej koleżanka jest w tej grupe i ma dostęp do strony.

xanthina jeśli chcesz sobie zmienić maila na xxx@klubmariza.pl to napisz do Marty i poproś o zmianę maila swojego aktualnego, który podałaś przy tworzeniu strony na nowy xxx@klubmariza.pl.
Marta Ci to poprawi - tylko napisz jaki ma być ten nowy mail
Iza_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 15:24   #1652
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Iza_B Pokaż wiadomość
kawa80 najwidoczniej koleżanka jest w tej grupe i ma dostęp do strony.

xanthina jeśli chcesz sobie zmienić maila na xxx@klubmariza.pl to napisz do Marty i poproś o zmianę maila swojego aktualnego, który podałaś przy tworzeniu strony na nowy xxx@klubmariza.pl.
Marta Ci to poprawi - tylko napisz jaki ma być ten nowy mail
a wiecie czy da się jakoś zmienić nazwę swojej strony? czytałam w regulaminie że nie można no ale wiecie...
__________________
Instagram
Blog
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 15:25   #1653
Iza_B
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 43
GG do Iza_B
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
a wiecie czy da się jakoś zmienić nazwę swojej strony? czytałam w regulaminie że nie można no ale wiecie...
Z tego co mi wiadomo to nie
Iza_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 15:59   #1654
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez darja_93 Pokaż wiadomość
ja bym chciała żeby w piątek przyszło ;p bo wracam do domu na weekend to wzięłabym ze sobą, a tak tata mi musi dowozić do szczecina xd nie mam niestety jak zamówić na stancję ;<
moje zamówienie nadal widnieje jako nowe, czyli nawet jakby jakimś cudem jutro było jako "zrealizowano" to nie ma zmiłuj, w tym tygodniu już nie przyjdzie
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 16:28   #1655
efka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

Można zmienić nazwę! Sama byłam w takiej sytuacji. Owszem, w regulaminie jest napisane że nie, ale jeżeli napiszesz do Marty to ona przekieruje Cię na maila pod którym są chyba administratorzy i mogą to zrobić. Tylko ostrzegam, że później robi im sie lekki bałagan i możesz wtedy np. długo czekać zanim strona Ci ruszy
efka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 16:49   #1656
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Mariza

Dziewczyny jeśli chciałabym zostać konsultantkę to jak znaleźć sponsora>>?
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 17:14   #1657
efka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeśli chciałabym zostać konsultantkę to jak znaleźć sponsora>>?
Ja rejestrowałam się się ze strony www.strefamariza.pl i odrazu trafiłam pod opiekę sponsora, nie wiem jak inni.
efka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 20:14   #1658
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez efka12 Pokaż wiadomość
Ja rejestrowałam się się ze strony www.strefamariza.pl i odrazu trafiłam pod opiekę sponsora, nie wiem jak inni.
Dzieki, spróbuję
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 22:23   #1659
Iza_B
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 43
GG do Iza_B
Dot.: Mariza

strefamariza.pl to strona, przez którą rejestruje się pod firmę, więc nie ma możliwości wpisać się z tej strony pod sponsora.
Iza_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 07:21   #1660
zojka20
Raczkowanie
 
Avatar zojka20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 86
Dot.: Mariza

Dziewczyny wiecie może kiedy będą dostępne cienie matowe o numerze 6613? Głupio mi znów coś klientce odmawiać :/
__________________
"Położna to najpiękniejszy zawód świata, to kobieta w bieli otwierająca oczy na świat i usta do krzyku"
S. Leszczyńska
zojka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 08:51   #1661
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
moje zamówienie nadal widnieje jako nowe, czyli nawet jakby jakimś cudem jutro było jako "zrealizowano" to nie ma zmiłuj, w tym tygodniu już nie przyjdzie
Moje też jeszcze 'nowe'
__________________
Konsultantka
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 09:10   #1662
darja_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 135
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
moje zamówienie nadal widnieje jako nowe, czyli nawet jakby jakimś cudem jutro było jako "zrealizowano" to nie ma zmiłuj, w tym tygodniu już nie przyjdzie
Moje niestety też... No trudno
__________________
Blog
darja_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 09:16   #1663
zaninka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
Moje też jeszcze 'nowe'
moje ostatnio też tak długo wisiało jako "nowe" ale przyszło szybko....zamawiałam w poniedziałek a w piątek już było, czyli tak jak zawsze 3-4 dni robocze

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez zojka20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie może kiedy będą dostępne cienie matowe o numerze 6613? Głupio mi znów coś klientce odmawiać :/
napisz maila do firmy może Ci powiedzą, choć nie zawsze to działa czasami piszą, że poprostu trzeba czekać.......
__________________
Konsultanka /Sponsor firmy Mariza 003994
zaninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 09:23   #1664
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez efka12 Pokaż wiadomość
Ja rejestrowałam się się ze strony www.strefamariza.pl i odrazu trafiłam pod opiekę sponsora, nie wiem jak inni.
Kiedyś już tu o tym pisałam, miała być wprowadzona zmiana w firmie że nowe osoby wpisujące się pod firmę miały od razu losowo wpadać pod aktywnego sponsora. Po to aby od samego startu mieli opiekę i nie błądzili po omacku. Nie od razu ta funkcja działała, widać na twoim przykładzie teraz jest już ok.
Nowa osoba która się rejestruje to ma wybór, albo odszukać jakiegoś konkretnego sponsora, którego zna (w necie jest sporo stron sponsorskich, wystarczy sobie wpisać w google mariza i już masz listę osób które mają swoje strony i prowadzą grupy), albo wpisać się pod firmę, wybrać opcję że chcesz sponsora w twojej okolicy lub trafić do kogoś losowo. Podobnie jak jest z funduszami emerytalnymi. Jak samemu nie zdecydujesz, to zdecydują za ciebie system.
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 09:58   #1665
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez zaninka Pokaż wiadomość
moje ostatnio też tak długo wisiało jako "nowe" ale przyszło szybko....zamawiałam w poniedziałek a w piątek już było, czyli tak jak zawsze 3-4 dni robocze
No ja składałam we wtorek, cały czas widnieje jako 'nowe', więc dzisiaj raczej nie mam na co liczyć... A tak czekałam
__________________
Konsultantka

Edytowane przez Asiulka107
Czas edycji: 2012-11-23 o 09:59
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 20:54   #1666
szafiranka
Raczkowanie
 
Avatar szafiranka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Września / Środa Wlkp.
Wiadomości: 48
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
No ja składałam we wtorek, cały czas widnieje jako 'nowe', więc dzisiaj raczej nie mam na co liczyć... A tak czekałam
Ja zamawiałam w środę rano,ale tydzień temu i miałam zrealizowane dopiero w poniedziałek,a we wtorek już miałam w domu

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Mam pytanie: czy często zdarzają się Wam reklamacje?
Moje drugie zamówienie i już mam pierwszą :-(

Do zestawu z serii 55+ włożyli 2 kremy na dzień.
Już dzwoniłam, złożyłam reklamację,wysłałam zdjęcie i mam im ten krem odesłać,a oni przyślą krem na noc, a opłatę za przesyłkę odliczą mi w kolejnym zamówieniu.

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Kiedyś już tu o tym pisałam, miała być wprowadzona zmiana w firmie że nowe osoby wpisujące się pod firmę miały od razu losowo wpadać pod aktywnego sponsora. Po to aby od samego startu mieli opiekę i nie błądzili po omacku. Nie od razu ta funkcja działała, widać na twoim przykładzie teraz jest już ok.
Nowa osoba która się rejestruje to ma wybór, albo odszukać jakiegoś konkretnego sponsora, którego zna (w necie jest sporo stron sponsorskich, wystarczy sobie wpisać w google mariza i już masz listę osób które mają swoje strony i prowadzą grupy), albo wpisać się pod firmę, wybrać opcję że chcesz sponsora w twojej okolicy lub trafić do kogoś losowo. Podobnie jak jest z funduszami emerytalnymi. Jak samemu nie zdecydujesz, to zdecydują za ciebie system.
Ja mogłam mieć podobnie.
Napisałam do Marizy, aby podali mi kontakt do osoby,która mieszka najbliżej mnie. Kontaktu co prawda nie podali,bo kontakt sam do mnie zadzwonił , ale mieszka raczej daleko ode mnie. Tak się teraz zastanawiam, czy to też nie był jakiś losowy sponsor
__________________
Sponsor/Konsultant Marizy 012481
szafiranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 12:22   #1667
aga2703
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22
GG do aga2703
Dot.: Mariza

[/QUOTE]Ja mogłam mieć podobnie.
Napisałam do Marizy, aby podali mi kontakt do osoby,która mieszka najbliżej mnie. Kontaktu co prawda nie podali,bo kontakt sam do mnie zadzwonił , ale mieszka raczej daleko ode mnie. Tak się teraz zastanawiam, czy to też nie był jakiś losowy sponsor[/QUOTE]

wiecie co to że sponsor mieszka dalej nie musi być problemem... przekonałam się o tym dopiero w marizie. Moja sponsorka mieszka w Łodzi a ja w Lublinie... spory odcinek drogi a naprawdę mogę na nią liczyć w każdej sytuacji i naprawde czuje wsparcie i pomoc nie to co miałam jak sie kiedys w oriflame zarejestrowałam i ogłoszenie było niby lubelskie a potem nagle dostaje list z wrocławia z karta i tyle bylo mojego kontaktu ze sponsorem :|
więc myślę że wszystko zależy od zaangażowania danej osoby a nie koniecznie odległości sama szukam osób do mojej grupy nie tylko w Lublinie
aga2703 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 13:20   #1668
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez aga2703 Pokaż wiadomość

wiecie co to że sponsor mieszka dalej nie musi być problemem... przekonałam się o tym dopiero w marizie. Moja sponsorka mieszka w Łodzi a ja w Lublinie... spory odcinek drogi a naprawdę mogę na nią liczyć w każdej sytuacji i naprawde czuje wsparcie i pomoc nie to co miałam jak sie kiedys w oriflame zarejestrowałam i ogłoszenie było niby lubelskie a potem nagle dostaje list z wrocławia z karta i tyle bylo mojego kontaktu ze sponsorem :|
więc myślę że wszystko zależy od zaangażowania danej osoby a nie koniecznie odległości sama szukam osób do mojej grupy nie tylko w Lublinie
Dokładnie u mnie jest tak, że to ja jestem z Łodzi a moja sponsorka z Gdańska. Też nie mam żadnych problemów, odpowiada na każde moje pytanie i pomaga, wspiera jak może. Jest super jednym słowem mówiąc
A co do oriflame to też byłam i dla mnie po prostu masakra tamta sponsorka tylko namawiała mnie, żebym brała rzeczy do 'kuferka' bo niby i tak ludzie to wykupią... W gruncie rzeczy zrezygnowałam, ludzie nie byli chętni i kosmetyki zostały dla mnie i mamy...

Dziewczyny moje zamówienie ma status 'zrealizowano', więc mam nadzieję, że w poniedziałek będzie a jak tam Wasze?
__________________
Konsultantka

Edytowane przez Asiulka107
Czas edycji: 2012-11-24 o 17:56
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 18:15   #1669
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez aga2703 Pokaż wiadomość
wiecie co to że sponsor mieszka dalej nie musi być problemem...
ale ja nie twierdzę że to coś złego, sama mam w grupie osoby z całego kraju, nie tylko z okolicy. Poznaje się przy tym nowych często bardzo fajnych znajomych
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 23:35   #1670
darja_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 135
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
Dokładnie u mnie jest tak, że to ja jestem z Łodzi a moja sponsorka z Gdańska. Też nie mam żadnych problemów, odpowiada na każde moje pytanie i pomaga, wspiera jak może. Jest super jednym słowem mówiąc
A co do oriflame to też byłam i dla mnie po prostu masakra tamta sponsorka tylko namawiała mnie, żebym brała rzeczy do 'kuferka' bo niby i tak ludzie to wykupią... W gruncie rzeczy zrezygnowałam, ludzie nie byli chętni i kosmetyki zostały dla mnie i mamy...

Dziewczyny moje zamówienie ma status 'zrealizowano', więc mam nadzieję, że w poniedziałek będzie a jak tam Wasze?
U mnie też widnieje jako "zrealizowane" liczę, że w poniedziałek będzie ;p
__________________
Blog
darja_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 10:20   #1671
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Dziewczyny jak kurier ma przyjechać to dostajemy sms'a - ile przed jego przyjazdem?
I czy dajecie mu równo pieniążków czy coś tam dorzucacie np. te końcówki?
__________________
Konsultantka
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 12:38   #1672
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak kurier ma przyjechać to dostajemy sms'a - ile przed jego przyjazdem?
I czy dajecie mu równo pieniążków czy coś tam dorzucacie np. te końcówki?
żółciaków mu nie odliczam, resztę staram się mieć naszykowane, sprzedaję już od dłuższego czasu więc nadmiarem drobnych zawsze dysponuję
Z smsami jest niestety różnie, mój kurier przyjeżdża jakieś 2-3 godziny po smsie którego dostaje do godziny 8.00, ale moje koleżanki już tak fanie nie mają, kiedyś jedna siedziała w domu do południa i czekała na sms, w końcu się wkurzyła i poleciała na zakupy, w połowie wycieczki dostała sms że dostanie paczkę, no to galopem w domu, prawie się z kurierem na podjeździe zjechała, a jaka wkurzona była
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 13:20   #1673
darja_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 135
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak kurier ma przyjechać to dostajemy sms'a - ile przed jego przyjazdem?
I czy dajecie mu równo pieniążków czy coś tam dorzucacie np. te końcówki?
Nie liczę groszówek, ewentualnie, że akurat mam na zbyciu
Ja zawsze dostaję sms między 9 a 10, kurier przyjeżdża jak się wyrobi, zazwyczaj koło 16 i niestety cały dzień zmarnowany na wyglądaniu przez okno ;p
__________________
Blog
darja_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 18:52   #1674
zojka20
Raczkowanie
 
Avatar zojka20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 86
Dot.: Mariza

Ja zazwyczaj dostaję sms tak ok 7-9 a później dzwoni kurier i pyta czy np między 12 a 14 będzie ktoś w domu
Chociaż ostatnio miałam taką sytuacje, że nie dostałam sms i już myślałam, ze paczka tego dnia nie przyjdzie, a tu koło 11 zadzwonił kurier a zaraz po jego tel przyszedł sms
Jeśli chodzi o pieniążki to zazwyczaj mam odliczone a kurier zaokrągla sumę w dół nie bawi się w te drobniaki
__________________
"Położna to najpiękniejszy zawód świata, to kobieta w bieli otwierająca oczy na świat i usta do krzyku"
S. Leszczyńska
zojka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 19:42   #1675
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Dziękuję Wam za odpowiedź
Mam nadzieję, że swoją pakę dostanę wcześnie, już się nie mogę doczekać a kosmetyki śnią mi się po nocach
__________________
Konsultantka
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 07:08   #1676
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

8.07 właśnie dostałam smska od kuriera, pewnie w ciągu 2 godzin będzie
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 07:23   #1677
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak kurier ma przyjechać to dostajemy sms'a - ile przed jego przyjazdem?
I czy dajecie mu równo pieniążków czy coś tam dorzucacie np. te końcówki?
sms przychodzi rano, a kurier to różnie przyjeżdża, niestety do mnie nie dzwoni więc lepiej żeby ktoś był w domu. ostatnio moją paczkę odebrała teściowa no i dała napiwek bo nie miałam odliczonych
__________________
KLIKNIJ Pusta Miska
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 08:04   #1678
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
8.07 właśnie dostałam smska od kuriera, pewnie w ciągu 2 godzin będzie
Ja dostałam o 7.34, zerwałam się z łóżka i czekam
Jedno mnie martwi bo w sms'ie podali kwotę o 9 zł mniejszą niż miałam do zapłaty, więc pewnie czegoś nie ma
__________________
Konsultantka

Edytowane przez Asiulka107
Czas edycji: 2012-11-26 o 08:06
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 11:21   #1679
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

U mnie kurier był 15 minut po smsie, aż mnie zaskoczył

Dziewczyny chciałam wam pokazać (jeśli jeszcze nie wiecie) jak wygląda pędzel Marizy do pudru, powiem wam że prezentuje się naprawdę imponująco i ma bardzo fajny włos
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020537.jpg (46,3 KB, 40 załadowań)
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 12:09   #1680
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Ja też już mam paczkę, zaraz ruszam w teren
Tylko w pakiecie startowym miałam próbkę perfum, nie jest nigdzie pęknięta a z niej leci i brakuje cieni potrójnych
__________________
Konsultantka

Edytowane przez Asiulka107
Czas edycji: 2012-11-26 o 14:20
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 08:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.