Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.III - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-17, 19:51   #1651
fem
Raczkowanie
 
Avatar fem
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: hollyłódź
Wiadomości: 351
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Eveliouses, Szczęśliwa PRZEPRASZAM ZA TE LODY!!!
__________________
RAZEM 3.10.09
już prawie 5 lat...
http://www.suwaczki.com/tickers/j36regz26lhpn9qe.png

KUBUŚ 5.09.10
już prawie 4 latka...
http://www.suwaczki.com/tickers/17u9j44jq7vw38gx.png

MILENKA 12.08.14
już tydzień za nami...
http://www.suwaczki.com/tickers/qdkktv7372ulrj0c.png
fem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 19:53   #1652
malwina1204
Rozeznanie
 
Avatar malwina1204
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
kaska1980 - wizyta widzę, że naprawdę udana rewelacyjne zdjęcia z USG!!!! aż żałuję, że moje 4d dopiero w połowie lipca
nie ma czego załowac jeszcze troche i ty tez bedziesz miała



angelikaw tez sie bardzo ciesze,jak zdjecie wziełam az sie poplakałam
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c8ribbo0mr04q.png

Amelia 2.11.2010-53cm,2900g
malwina1204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:09   #1653
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez czarnaelizabeth Pokaż wiadomość
wsyztsko dokładnie pomierzone i dziewczynka już na 100 % potwierdzona
gratuluję córy...no ale wiesz- na 100% to będzie potwierdzone po porodzie

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość

nie piszcie już o tych frytach
ja nie wiem- tak fajnie ciepło na dworze a wam się chce frytek? ja ostatnio w taką temperaturę to tylko truskawki z jogurtem (i ew. makaronem pp albo brązowym ryżem- oczywiście na zimno)

Umówiłam się dzisiaj na kolejne usg- na 8 lipca- to będzie chyba 31 albo 32tc
No i zamówiłam wczoraj na alledrogo kilka używanych cieplejszych malutkich ciuszków- no i zdziwiłam się- bo paczka przyszła do mnie już dzisiaj
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:09   #1654
elenka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 870
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

witam i ja
Ycan ja też planuję rodzić na Kościuszki, podobno tam przyjemniej i milej jest a lekarze sa usmiechnięci i połiżne pomocne a na prostej jakoś nie słyszałam zeby ktoś był miły, a imię też fajne u nas jakby chłopak to LEON ale tez nikomu się nie podobało, wręcz każdy mówił ze zgłupieliśmy. Pewnie ze to nasze decyzje ale fajnie jak innym tez się podobają
Kalex miodzio brzuszek i widzę ze mamy takie same tuniczki biało niebieko zielono czarne w kwiatki, pewnie kupiłaś na sienkiewicza w bramie
kaska 1980 jak cudnie widać na tym 3d miałam nie iść ale chyba się skusze, sama nie wiem, zachęcające...
malwina1204 też boski ten szkrabek
czarnaelizabeth musisz być mega szczęsliwa a tobie aneczka napewno za 3 razem "wyjdzie" upragniona dziewczyneczka
martucha na Twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiała nad wyborem szpitala
Eveliouses 11 lat małżeństwa???? czy związku???? normalnie pozazdrościć bo cały czas chyba bardzoo zakochana jesteś wnioskując po Twoich wypowiedziach
Misqa mam nadzieje ze cieszysz się z powrotu TZ

a mnie dzisiaj myślałam ze trafi wyłaczył mi się tel jak go włączyłam to... karta sim nie działa, oczywiście poleciałam do salonu ery i mam nową no ale cały dzień bez tel (dla mnie to jak bez ręki) po czym po pół godziny jak karta Sim stała się aktywna to popsuła mi się komóra naszczescie mam taka stara zapasowa i ta staruszka mi działa, no ale cały dzień nie mogłam się z nikim skontaktować, a teraz na nowej karcie i na starej komórce nie mam nawet jednego kontaktu takze dzien zaliczam do tych gorszych jeszcze siedze sama bo TZ postanowił na rowerze zaczac jezdzić i nie mam sie do kogo odezwać
__________________
06.06.2009

OLA 6.10.2010
elenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:10   #1655
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Ale super te wasze fotki z 3D

A ja nie wytrzymałam i dziś rzuciłam się na fryty z majonezem i ketchupem ofkors
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:24   #1656
kaska1980
Rozeznanie
 
Avatar kaska1980
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 615
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Kalex, malwina1204
elenka 1 jak masz możliwość to idż na usg w 3 D. Zdjęcia są wyraźniejsze a na filmiku też genialnie wszystko widać. Ja jestem bardzo zadowolona z jakośći zdjęć i filmu i mały będzie miał super pamiątkę.

Co do frytek dziewczyny to ja miałam na nie straszną ochotę na początku ciąży, teraz idzie bez nich żyć. Ogórków kiszonych również jak dotąd nie ruszyłam. Tak więc nie wszsytkie ciążowe mity się sprawdzają..

W poniedziałek glukoza i tak się zastanawiam czy pytać panie pielęgniarki czy mogę sobie dodać cytrynę czy po prostu samemu ją sobie dodać. Któraś wspomniała że cytryna może zakłócać wyniki a nie chciałabym ich powtarzać.

Dziewczyny niektóre z Was pisały o wynikach badań dotyczących różyczki i toxo. Mam pytanie poniewża mój lekarz nie dał mi na to skierowanie czy teraz w 21 tyg nie jest za późno aby te badania zrobić??? wogóle ten mój lekarz to tak jakoś chyba mało się mną opiekuje - takie mam wrażenie.
kaska1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:27   #1657
elenka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 870
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez abz Pokaż wiadomość

Właśnie po tym wypadku w Smoleńsku zastanawialiśmy sie z rodziną czy chcielibyśmy oglądac zmasakrowane ciała swoich bliskich. To musi być straszne przeżyciem którego nie potrafię sobie wyobrazić. Z jednej strony lepiej zapamietać kogoś żywego, wesołego, ale z drugiej strony pewnie jest taka chęć zeby po raz ostatni zobaczyć te osobę choćby niewiadomo jak wyglądało jej ciało....Współczuje takich przeżyć

oczywiście ze lepiej zapamiętać kogoś takiego jakim był, uśmiechniętego, zdrowego. Ale w takich sytuacjach nikt nie mysli czy oglądać ciała czy nie ja czułam sie jak marionetka ktos powiedział chodz ja poszłam, stój stałam a w dzien wypadku poprostu pojechaliśmy na miejsce tragedii i chcac nie chcac widziałam,
Ja zawsze bałam sie nieboszczyków naprawde uwierz zupełnie inaczej jest z tak bliską osobą, wogóle się nie boję wręcz czuję sie bezpieczna bo wiem ze jest przy mnie

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska1980 Pokaż wiadomość
Kalex, malwina1204
elenka 1 jak masz możliwość to idż na usg w 3 D. Zdjęcia są wyraźniejsze a na filmiku też genialnie wszystko widać. Ja jestem bardzo zadowolona z jakośći zdjęć i filmu i mały będzie miał super pamiątkę.

Co do frytek dziewczyny to ja miałam na nie straszną ochotę na początku ciąży, teraz idzie bez nich żyć. Ogórków kiszonych również jak dotąd nie ruszyłam. Tak więc nie wszsytkie ciążowe mity się sprawdzają..

W poniedziałek glukoza i tak się zastanawiam czy pytać panie pielęgniarki czy mogę sobie dodać cytrynę czy po prostu samemu ją sobie dodać. Któraś wspomniała że cytryna może zakłócać wyniki a nie chciałabym ich powtarzać.

Dziewczyny niektóre z Was pisały o wynikach badań dotyczących różyczki i toxo. Mam pytanie poniewża mój lekarz nie dał mi na to skierowanie czy teraz w 21 tyg nie jest za późno aby te badania zrobić??? wogóle ten mój lekarz to tak jakoś chyba mało się mną opiekuje - takie mam wrażenie.
tez mam takie wrazenie ze moj lekarz troszke na odwal się mnie traktuje i nie przykłada się zbytnio, fakt ze ja malo pytan zadaje ale jednak...
mam mozliwość tego usg tylko myslalam zeby pieniazki odlozyc na cos innego noo ale... chyba nie dam rady się powstszymac
__________________
06.06.2009

OLA 6.10.2010
elenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 20:33   #1658
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

fem, ciuszki super (szlafrok chyba najlepszy ) a i kotek cudny
Hm... Lody z donalda

malwina1204, super zdjęcie

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
aaneczka1984 - ja znam osobiście przypadek, że z chłopca zrobiła się w dniu porodu dziewczynka
Ale chyba rodzice nie widzieli sisiorka na usg, tylko opierali się na stwierdzeniu lekarza?

Szczęśliwa, kolejna sfrytkowana
Fajnie, że wyniki lepsze. A bakterie wyszły by w badaniu ogólnym.

kaska1980, fajnie, że jesteś zadowolona z usg Synuś super

elenka1, współczuję nerwów z telefonem

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
A ja nie wytrzymałam i dziś rzuciłam się na fryty z majonezem i ketchupem ofkors
Hehe

kaska1980, ja też nie miałam takich badań To są dodatkowe badania, lekarz kieruje na nie na podstawie wywiadu itp. Jak nie ma potrzeby, to nie robią.
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:35   #1659
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez kaska1980 Pokaż wiadomość
W poniedziałek glukoza i tak się zastanawiam czy pytać panie pielęgniarki czy mogę sobie dodać cytrynę czy po prostu samemu ją sobie dodać. Któraś wspomniała że cytryna może zakłócać wyniki a nie chciałabym ich powtarzać.
moja położna radziła mi wziąć cytrynę. No i potem laborantka prosiła, żebym jej dała owoc, żeby mogła mi wycisnąć sok do glukozy

Dziewczyny niektóre z Was pisały o wynikach badań dotyczących różyczki i toxo. Mam pytanie poniewża mój lekarz nie dał mi na to skierowanie czy teraz w 21 tyg nie jest za późno aby te badania zrobić??? wogóle ten mój lekarz to tak jakoś chyba mało się mną opiekuje - takie mam wrażenie.
te badania możesz zrobić w każdej chwili. Jeżeli nie miałaś nigdy badanych przeciwciał anty-toxo i anty-różyczkowych to powinnaś za pierwszym razem poprosić o zbadanie obecności/poziomu przeciwciał klasy IgG i IgM. A potem ew. zrobić powtórzyć -no, ale to zależy jakie wyjdą wyniki za pierwszym razem
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:37   #1660
asia-23
Raczkowanie
 
Avatar asia-23
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 450
GG do asia-23
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

ninaad

pochwal się ciuszkami

kaska1980


a co Ci zależy samemu zrobić? dla własnej spokojności ducha. i tak płacisz i tak - podobno skierowań nie dają.

w pierwszej ciąży nie miałam tego badania. teraz tak.
warto też zrobić na hormony tarczycy. fT3 i fT4

ja mam niedoczynność tarczycy i biorę tabletki. czy ktoś tu jest też z taką przypadłością? bo mam pytanie co do tabletek, dawki i czy były u endokrynologa.
__________________
Maksio 04.05.2006
i Karola 19.10.2010





Edytowane przez asia-23
Czas edycji: 2010-06-17 o 21:25
asia-23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:37   #1661
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cześć dziewczyny
Pewnie zeżarło mi część cytatów, ale już sama nie wiem, bo tyle chciałam napisać...

Brzuszki wszystkie śliczne, normalnie do zakochania

Weronisiu, śliczne ciuszki! Zestaw śpioszków mnie powalił! A idąc za twoim przykładem chyba też sobie sprawię laktator używany - jakoś o tym nie pomyślałam, a zawsze to kasa w suchym

Rozaliontka, Dobrusia to piękne imię Wpisuję na listę,k jak to błąd to mnie popraw - zmienię.

Butterfly, gratuluję po pierwsze intuicji A po drugie synka Nie wiem jak to się stało, że na liscie jest już synek wpisany

Ycnan, Borys to prześliczne imię Sama chciałam mieć Borysa, ale mój mąż się nie zgodził, bo mój były miał tak na imię...

Aaww, gratuluję synka, zaraz dopisuję do listy

Angelikaw, ja placuszki robię w zwykłym cieśle naleśnikowym, tylko dodaję trochę proszku do pieczenia. I wszystko na oko, musi mieć konsystencję gęstej śmietany. I dopiero wtedy dodaję jabłka. Ale ilościowo przepisu ci nie moge podać, bo na oko robię.

Bordowa, ja biorę pod uwagę szpital w Świeciu i w Chełmży - ciągle nie wiem, który wybrać. Ze Świecia jest mój lekarz, ale tam nie ma znieczulenia, no i leżałam tam na patologii i warunki raczej średnie - łazienki straszne! A w Chełmży nikogo nie znam, ale podobno warunki super no i to znieczulenie... Chyba sie zdecyduję dopiero po odwiedzeniu obu porodówek.

Gabisun, normalnie nie mogę patrzeć na twój brzuszek, bo mi kompleksy od razu się włączają. Dopiero za 2 dni zaczynam 30tc, a mój brzuch jest WIELKI! Zresztą, potem wstawię zdjęcia, to sobie zobaczycie...

Monika, fajnie, ze lekarze i położne takie super I że na wizycie wszystko dobrze - to najważniejsze

Ilonko, cieszę się, ze konflikt serologiczny się nie ujawnia Kiedy wyniki glukozy? Jak pakowanie przed wylotem?

Martucha, sama bym rodziła w tym szpitalu jakbym mogła po twoim opisie U mnie też wydziwiają, ze nie rodzę w moim mieście. A jeszcze jak powiedziałam nieopatrzenie babci o znieczuleniu, to popukała się w głowę i stwierdziła, że ona urodziła trójkę dzieci i jedno przez tydzień rodziła i żyje! Na co ja jej powiedziałam, że kiedyś zęby borowano bez znieczulenia i ludzie żyli, a jej babka pewnie prała na tarce i żyła, to dlaczego ona sama nie pierze ciągle na tarce, tylko pralki używa, a w kuchni na zmywarkę?

Dra, cieszę się, że już sobie odpoczywasz Sytuacja w rodzinie rzeczywiście nienajlepsza... Kochana, na pewno podejmiesz madrą decyzję najlepszą dla was i maleństwa i zgodną z twoimi poglądami. Nie rozumiem siostry zupełnie I tak sobie myślę, ze jednak dobrze, ze nie mam siostry, bo chyba bym nie potrafiła sie z nią dogadać, od razu bym

Abz, cieszę się bardzo, ze już wszystko dobrze z twoim cukrem Ja ciagle nie mogę się wybrać na tę glukozę, koszmar... A za tydzień wizyta i musze już mieć wyniki...

Cytat:
Napisane przez Szczęśliwa Pokaż wiadomość
To czarownica wiesz? Mi też wpisała Dagmarę na 4 tygodnie przed poznaniem płci kiedy jeszcze byłam pewna że będzie synek. I po badaniu połówkowym okazało się, że naprawdę jest dziewczyna.
Pewnie, ze czarownica Nawet nie wiesz, ile ja rzeczy przepowiedziałam! Mam nadzieję, ze wyniki glukozy będą ok!

Fem, bardzo ładne zdobycze

Czarnaelizabeth, gratuluję dziewczynki Nawet nie wiesz, jak się cieszę z tobą, ze po 3 chłopakach bedziesz miała córeczkę

Malwina, Kaska jakie śliczny maleństwa

My dziś posiedzieliśmy sobie nad jeziorkiem, bo mamy bliziutko. Normalnie wakacjami nam zapachniało
W sobotę mój mężuś gra koncert, więc strasznie się cieszę Trochę się pobujam, bo skakać to już nie będę
Dostałam kilka śpiworków od przyjaciółki, dołączam zdjęcia. A gratis mój wielki brzuch pod koniec 29tc i kot w worku
(ten różowy śpiworek jest do fotelika samochodowego i tak mi się spodobał, że swierdziłam, ze mam w nosie to, ze Tymek nie jest dziewczynką ).
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 20:44   #1662
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Kobiety, sprawdzić listę, a jak się pomyliłam to na pw pisać! Takie są skutki niepisania do mnie, tylko na forum, że niektóre mają błędy - nie jestem w stanie wszystkiego wyłapać, mimo, że się staram


Mamusie wrześniowe- jest już 36


Martucha84 (Marta, 25l.).................tp . 13.08.2010 Patryk
NIKaP-n (Monika,31l.)............ .........tp. 20.08.2010 Paweł Jr Lech
Gabisun (Marzena, 24l.)...................t p. 1.09.2010 Kinga
Pandziolka (Ania, 26l.).................... tp. 1.09.2010 Wojtuś
Szokoladka74 (Marzena,35l.)........... tp. 2.09.2010 Oleńka
Anilkadro (Alina,28l.)............. ........tp. 3.09.2010 Jagoda
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń (Ania,23l.)..tp. 4.09.2010 Alicja
Lenka(Magdalena, 25l.)..................tp . 4.09.2010 Emilka
Pomidora(Kasia, 26l.).................... tp. 4.09.2010 Tymoteusz Jędrzej
Bordowa (Natalia, 20l.)..................tp . 6.09.2010 Joanna

Ninaad (Nina, 30l.).................... ....tp. 8.09.2010 dziewczynka
Suszilda (Angelika, 20l.)................tp. 8.09.2010 chłopiec
Dzidzia_aim (Ania, 26l.).................tp. 8.09.2010 dziewczynka
Mpik82 (Madzia,27l.)............ .........tp. 9.09.2010 Milenka
Aaannnnnnaaa (Ania,27l.).............t p . 9.09.2010 Teodor
1985ewa (Ewa, 25l.).................... ...tp. 10.09.2010 Norbert
Mszu (Marta, 27l.).................... ......tp. 10.09.2010Nadia
Martynka81 (Marta, 28l.)...............tp. 12.09.2010 chłopiec
Naked21 (Ewa, 26l.).................... ...tp. 13.09.2010
Filip

Falbana (Basia, 27l.).................... ..tp. 14.09.2010 Wiktor
xxSHINeexx (Paula,19l.)............. ....tp. 14.09.2010 Michał
Kasienka1701 (Kasia, 23l.)..............tp. 15.09.2010
Gabriela
Majka59 (Maja, 27l.).................... ...tp. 16.09.2010
Alicja
Dra (Daria, 23l.).................... ........tp. 17.09.2010 Rafał Junior
Dash (Alicja, 24l.).................... ......tp. 18.09.2010 Maja
Czekooladowaa (Ewelina, 20l.).......tp. 20.09.2010
Ycnan (Ania, 24l.).................... ....tp. 22.09.2010 Borys
Angelikaw (Angelika, 28l.)............tp. 22.09.2010 Karolina
Waniliaania2009 (Ania, 28l.)........tp. 23.09.2010 chłopiec
Niuniuniau (Agnieszka, 27l.).........tp. 24.09.2010
dziewczynka
Calabria (Magda, 22l.)..................tp . 25.09.2010
dziewczynka
Astorianka (32l.)................... ......tp. 26.09.2010 Alicja/Natalia
Klarissa................. .....................tp. 27.09.2010
Emilka/Natalka
Niezapominajkaa2 (Asia, 23l.)......tp. 28.09.2010

Margolcia10 (Eliza, 30l.)..............tp. 30.09.2010 Maksymilian
Zuziczka (Zuzanna, 28l.)..............tp. 30.09.2010
Aleksander Andrzej



Mamusie październikowe - jest już 38

Abz (26l.)................... ........................t p. 1.10.2010 chłopiec
Aaneczka1984 (Anna,25l.).............. ....tp. 1.10.2010 Adrian
Szczęśliwa (Ewa, 28l.).................... .....tp. 3.10.2010
Dagmara
Agata81 (Agata, 29l.).................... ......tp. 3.10.2010 Maja

Butterfly83 (Ewelina, 27l.)..................tp . 3.10.2010
chłopiec
Fem (Kamila, 23l.).................... .........tp. 3.10.2010
Lidia
Starapanna (Ania, 29l.).................... ..tp. 4.10.2010 chłopiec
Maggie1983 (Magda, 26l.)...................t p. 4.10.2010
dziewczynka
Eveliouses (Ewelina, 29l.)...................t p. 4.10.2010
Elenka1 (Kasia, 24l.).................... ......tp. 5.10.2010
dziewczynka
Ewcia811211 (Ewa, 29l.).................... .tp. 5.10.2010
chłopiec
Ineczka33 (33l.)................... ............tp. 5.10.2010
chłopiec
Cellaris (Ola, 30l.).................... .........tp. 6.10.2010
Marta
Tifio (Marta, 23l.).................... ..........tp. 6.10.2010
Franciszek
Ania13.03 (Ania, 21l.).................... ....tp. 8.10.2010
Gabriela
Enis84 (Ania, 25l.).................... ........tp. 8.10.2010 Ignaś
Majka232 (Maja, 28l.).................... ...tp. 9.10.2010
Szymon
Nicole007 (Marta, 23l.).................... .tp. 9.10.2010
Karina
Lisica1 (Marta, 26l.).................... ......tp. 10.10.2010
Małgosia
Rozaliontka (Rozalia, 23l.) ................tp. 10.10.2010 Dobromiła
Ray...................... ......................... ..tp. 11.10.2010 dziewczynka
MisQa (Monika, 23l.).................... .....tp. 13.10.2010
Kliwia7 (Lila, 32l.).................... .........tp. 13.10.2010
Atlidee (Sylwia, 27l.).................... .....tp. 15.10.2010
chłopiec
Aaww (Agata, 27l.).................... ........tp. 16.10.2010
Janek
Czarnaelizabeth (Dominika, 28l.).......tp. 17.10.2010 Ania
Alicia4 (Agnieszka, 30l.).................... tp. 17.10.2010 dziewczynka
IlonaN2 (Ilona, 27l.).................... ......tp. 18.10.2010 Franciszek
Angelika16 (Angelika, 21l.).................tp. 20.10.2010 Kasjan
Miskowa22 (Gosia, 23l.).................... .tp . 20.10.2010

Czita18 (Kinga, 24l.).................... ......tp. 21.10.2010 Daniel
Kalex (Kamila, 26l.).................... ......tp. 22.10.2010
Mateusz
Asia-23 (Asia, 26l.).................... ........tp. 23.10.2010 dziewczynka

Beata_Batumi (Beata, 25l.)...............tp. 28.10.2010

Kaska1980 (Kaśka, 29l.)...................t p. 29.10.2010 Kacper
Isenia (Iza, 32l.).................... ..........tp. 30.10.2010
Weronisia (Weronika, 34l.)...............tp. 31.10.2010
Pascal
Malwina1204 (Malwina, 23l.)............tp. 31.10.2010 chłopiec


Na liście występuje kolor biały

Aga2111 [*]
Kma1982 [*]
Olbka [*]
Agnyska81 [*]
Dizi [*]
Michel82 [*]
Iwa_iw [*]
Ry-bcia [*]

Jaga - 1.05.2010 [*] Matylda [*] Bartłomiej
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:45   #1663
kaska1980
Rozeznanie
 
Avatar kaska1980
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 615
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez elenka1 Pokaż wiadomość
tez mam takie wrazenie ze moj lekarz troszke na odwal się mnie traktuje i nie przykłada się zbytnio, fakt ze ja malo pytan zadaje ale jednak...
Ja o wiele rzeczy też nie pytam bo ciązę znoszę bez żadnych zakłóceń (jak na razie i aby tak pozostało) ale mimo wszystko czuje ze zleca mi te badania ta na opak. Glukoza winna być w 24 tc a on juz mi wypisał skierowanie i kazał robic a to dopiero 21 tc. Tak samo z P-ciała anty Rh ani razu nie miałam robionych a winny być pierwsze w 16 tyg zrobione a kolejne w 28 Toksoplazmoza w każdym trymestrze powinna być zrobiona a mój lekarz nawet o tym nie wspomniał. Miano p/ciał różyczkowych też nie zlecone i nie zrobione. Cisnienia mi nie mierzy wogóle tylko pyta czy sama mierze i wpisuje to co mu podam. Ginekologicznie badał mnie chyba od początku ciąży 2 razy. Usg zrobił raz ok 12 tyg i nawet nie pomierzyl maluszka bo mu się spieszyło. Ale idę do niego w środę i powiem aby mnie zbadał czy z szyjką wszystko ok. i zapytam o te badania, których nie miałam. W końcu kurcze płacę mu za każdę wizytę i nie chce byc traktowana jak kolejna zwykła kobieta w ciąży bo to moje pierwsze dziecko i chce wszystkiego dopilnować. Jak się do kolejnej wizyty nie przyłoży to chyba się przeniosę do lekarza, który dziś robił mi usg bo wiem że na normalne wizyty też przyjmuje.

Trochę Wam pomarudziłam ale wkurza mnie fakt że płacimy za wizyty a lekarze traktują nas tak obcasowo. Może dla nich jesteśmy kolejnymi kobietami w ciąży ale dla większości z nas to są pierwsze ciąże i chcemy mieć poświęcone trochę więcej uwagi i troski.
kaska1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:45   #1664
Butterfly83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez asia-23 Pokaż wiadomość
ninaad

pochwal się ciuszkami

kaska1980

a co Ci zależy samemu zrobić? dla własnej spokojności ducha. i tak płacisz i tak - podobno skierowań nie dają.

w pierwszej ciąży nie miałam tego badania. teraz tak.
warto też zrobić na hormony tarczycy. TS3 i TS4.

ja mam niedoczynność tarczycy i biorę tabletki. czy ktoś tu jest też z taką przypadłością? bo mam pytanie co do tabletek, dawki i czy były u endokrynologa.

Ja choruje na tarczyce
Butterfly83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:46   #1665
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez asia-23 Pokaż wiadomość
ninaad

pochwal się ciuszkami
iii tam- ja za leniwa jestem, żeby zrobić fotki
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:48   #1666
Eveliouses
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 432
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez fem Pokaż wiadomość
Eveliouses, Szczęśliwa PRZEPRASZAM ZA TE LODY!!!
ok ok
obżarłam się kiełbaską z grilla i narazie mi przeszło
ale niewiem na jak długo
__________________
RADUŚ JUŻ Z NAMI!!!

: jupi::j upi:
http://www.suwaczki.com/tickers/qq87i09k53acoskv.png

PROSZĘ ZOBACZ I PODPISZ SIĘ
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs
Eveliouses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:48   #1667
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Pomidora śpiworków masz sporo, że hohoo. No a kot w worku rewelacja
Brzuszek masz piękny, zgrabny, zero tłuszczyku

Co do laktatora, to jest spora różnica w użwanym a nowym. Nowy kosztuje u nas 60 euro, a używany idzie kupić za 10 euro.
To samo z podgrzewaczem. Idzie kupić za 15 euro. A więc nie mam zamiaru kupować nowego. Wolę ta kasę przeznaczyć na co innego.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:52   #1668
Eveliouses
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 432
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Elenko,11 lat związku ale bez rozstań itp,a co do wypowiedzi to mnie bardzo dobrze wyczułaś-zakochana nadal na maxaczego życzę z całego serducha wszystkim dziewczynom

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Ale super te wasze fotki z 3D

A ja nie wytrzymałam i dziś rzuciłam się na fryty z majonezem i ketchupem ofkors
i dobrze Ci tak....
__________________
RADUŚ JUŻ Z NAMI!!!

: jupi::j upi:
http://www.suwaczki.com/tickers/qq87i09k53acoskv.png

PROSZĘ ZOBACZ I PODPISZ SIĘ
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs
Eveliouses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:52   #1669
kaska1980
Rozeznanie
 
Avatar kaska1980
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 615
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
te badania możesz zrobić w każdej chwili. Jeżeli nie miałaś nigdy badanych przeciwciał anty-toxo i anty-różyczkowych to powinnaś za pierwszym razem poprosić o zbadanie obecności/poziomu przeciwciał klasy IgG i IgM. A potem ew. zrobić powtórzyć -no, ale to zależy jakie wyjdą wyniki za pierwszym razem
Ninaad masz rację zrobię je sobie chyba we własnym zakresie i bedę spokojniejsza
kaska1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 20:53   #1670
Eveliouses
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 432
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez elenka1 Pokaż wiadomość
oczywiście ze lepiej zapamiętać kogoś takiego jakim był, uśmiechniętego, zdrowego. Ale w takich sytuacjach nikt nie mysli czy oglądać ciała czy nie ja czułam sie jak marionetka ktos powiedział chodz ja poszłam, stój stałam a w dzien wypadku poprostu pojechaliśmy na miejsce tragedii i chcac nie chcac widziałam,
Ja zawsze bałam sie nieboszczyków naprawde uwierz zupełnie inaczej jest z tak bliską osobą, wogóle się nie boję wręcz czuję sie bezpieczna bo wiem ze jest przy mnie
dokładnie tak jest
__________________
RADUŚ JUŻ Z NAMI!!!

: jupi::j upi:
http://www.suwaczki.com/tickers/qq87i09k53acoskv.png

PROSZĘ ZOBACZ I PODPISZ SIĘ
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs
Eveliouses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:56   #1671
asia-23
Raczkowanie
 
Avatar asia-23
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 450
GG do asia-23
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Butterfly83
ale niedoczynność?
ja biorę Euthyrox N25 w dawce 1 tab/raz dzien. i to mi przepisał gin. i nie wiem czy to nie za duża dawka do endokrynologa idę 30.06. odkąd biorę te tabl. to zaczęło robić mi się słabo. a w ulotce nie doczytała czy to może być spowodowane braniem tabl.

ninaad
aż Ty
__________________
Maksio 04.05.2006
i Karola 19.10.2010




asia-23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:58   #1672
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

kaska1980 - fajne zdjęcia

Cytat:
Napisane przez asia-23 Pokaż wiadomość

kaska1980

a co Ci zależy samemu zrobić? dla własnej spokojności ducha. i tak płacisz i tak - podobno skierowań nie dają.
dają, ja toxo zrobiłam jeszcze przed ciążą, skierowanie od ginekologa z przychodni nfz.

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Angelikaw, ja placuszki robię w zwykłym cieśle naleśnikowym, tylko dodaję trochę proszku do pieczenia. I wszystko na oko, musi mieć konsystencję gęstej śmietany. I dopiero wtedy dodaję jabłka. Ale ilościowo przepisu ci nie moge podać, bo na oko robię.
dzięki
Śliczny masz brzusio, a śpiworki cudniaste


-------
co do badań... ja dopiero dostałam pierwsze skierowanie na przeciwciała PTA. Wcześniej nie kazał ich robić.
Tak samo toxo - nie kazał mi powtarzać mimo, że nie nigdy nie chorowałam i nie mam przeciwciał. A na różyczkę podobno wszystkie dziewczynki urodzone po 1980 r. były szczepione.
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:59   #1673
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Pomidora, super brzusio Teraz już jakby bardziej "chłopięcy", szpiczasty, a i krechę widać
Śpiworki super, a kot w worku...
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 21:02   #1674
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

ycnan Ja też się dziś mierzyłam. W najszerszym miejscu w brzuchu mam 106 cm

kasienka1701 Jeśli chodzi o golenie to ja mimo mocno wystającego brzucha dużych problemów nie mam, sprawdza się krem do depilacji Nie boję się, że się zatnę, a czego nie dam rady zgarnąć szpatułką to pod prysznicem schodzi

Kalex ja też schudłam przez pierwsze miesiące, chociaż wymiotowałam tylko raz. Dokładnie nie wiem ile, ale na oko około 5 kg, może 7. Ale teraz jestem już niestety na plusie ... A było tak pięknie na zero

gabisun Też mi hemoglobina poszła w dół ... Na szczęście i tak mieszczę się w normie. Tabletek nie dostałam, mam się tylko zaopatrzyć w warzywka i wątróbkę

Weronisia Dopóki nie wspomniałaś o ketchupie i majonezie, nie miałam ochoty na frytki. A teraz chyba już wiem, na co zaraz pójdą ziemniaki przeznaczone na obiad

Pomidora Jakby co, w Wąbrzeźnie też znieczulenie dają, ale nie wiem czy trzeba za nie zapłacić. A mój Tż tam pracuje, więc jak bym coś szepnęła to może by Cię lepiej potraktowali niż standardowo I tam są tylko pojedyncze sale, więc komfort jest. No ale jako, że to tzw. zadupie, to sale są tylko dwie i zanim się pojedzie to dobrze się dowiedzieć, czy któraś jest wolna. W razie czego zostaje blok operacyjny

Eveliouses Jesteś najlepszym przykładem na to, że głupie gadanie, że zakochanie trwa do 2 lat, jest po prostu zabobonem Mi za miesiąc stukną 2 latka z Tż I życzę sobie, żeby za 10 lat nadal być zakochaną tak jak teraz
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 21:06   #1675
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Eveliouses Pokaż wiadomość
i dobrze Ci tak....
No ja nie wiem czy dobrze. Przytyłam już 8 kg! Więc już nas tu więcej nie kuś

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Weronisia Dopóki nie wspomniałaś o ketchupie i majonezie, nie miałam ochoty na frytki. A teraz chyba już wiem, na co zaraz pójdą ziemniaki przeznaczone na obiad
No bo pęknę Kolejna zafrytkowana To jakaś epidemia czy co
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 21:09   #1676
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

haha ja na szczęście nie mam ochoty na frytki, ale lody za McDonalda
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 21:11   #1677
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

O nie, lody z Mc mnie nie ruszają. To już bardziej CarteDore, ale obiecałam, że więcej nie kupię, bo jak kupię, to zjadam pudło na raz.

Idę spać, bo przez was ciągle o jedzeniu myślę
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 21:19   #1678
Butterfly83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez asia-23 Pokaż wiadomość
Butterfly83
ale niedoczynność?
ja biorę Euthyrox N25 w dawce 1 tab/raz dzien. i to mi przepisał gin. i nie wiem czy to nie za duża dawka do endokrynologa idę 30.06. odkąd biorę te tabl. to zaczęło robić mi się słabo. a w ulotce nie doczytała czy to może być spowodowane braniem tabl.

ninaad
aż Ty

Ja też mam niedoczynność biorę euthyrox 150.
Nie rozumien dlaczego gin ci to przepisał i dlaczego najpierw mniejszej dawki nie kazał brac. Ja za kazdym razem jak przechodziła na silniejsze leki przez 2 tygodnie brałam np. 1/2 tabletki pózniej całą. Jak najbardziej mozesz zle sie po tym czuc.
Radziłabym ci jak pójdziesz do lekarza zrobic badanie na FT3 iFT4 oraz TSH. Nie rób wyłącznie na TSH bo to za duzo moze nie dac często w ciąży ten wynik jest nieco inny niz przed ciąża co akurat jest noralne i tym lekarz sie nie kieruje natomiast FT3 iFT4 wskazuja czy w związku z ciąża twój organizm nie potrzebuje wiekszej lub niejszej dawki leku. Jak zrobisz te badania zaoszczedzisz sobie czasu i lekarz bedzie wiedział jak pokierowac dalej leczenie.

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Ważne jest też prawidłowe branie tabletek Euthyrox lekarz każe 30 min przed posiłkiem ja zaobserwowałam że jak łykam 60 min przed posiłkiem rano lepiej lek sie wchłania co widać w wynikach badań. Jak sie wezmie te tabletki po posiłku one poprostu nie działają.
Butterfly83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 21:20   #1679
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Będę silna! Nie zrobię dziś frytek! Ale zaznaczam, że tylko dziś :P Zrobię kanapeczki i już, takie tłuste na noc to niezdrowo
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 21:23   #1680
asia-23
Raczkowanie
 
Avatar asia-23
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 450
GG do asia-23
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Butterfly83

fT3 i fT4 miałam robione i właśnie ten drugi mam nieco obniżony.

w pierwszej ciąży endokrynolog-ginekolog zapisał mi dopiero tabletki, ale nie jestem pewna czy przez cały czas brałam właśnie te, ale tylko pół przed jedzeniem.

miałam też zrobione USG tarczycy, które nie wykazało żadnych "anomalii". niestety po ciąży zaniedbałam to

kurcze a może ja źle je biorę i dlatego tak mi słabo i świat wiruje.
__________________
Maksio 04.05.2006
i Karola 19.10.2010




asia-23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.