Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 22:17   #1651
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

A mnie zastanawia co ten gościu ma na szyji na tym zdjęciu?
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/sos...tw_225403.html
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:18   #1652
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Usłyszałam gdzieś przelotem, że Rutkowski był w miejscu wskazanym przez matkę, gdzie niby ukryła ciało i czuł tam zapach rozkładającego się ciała. Później w tym miejscu znaleziono tą niemającą związku ze sprawą kurtkę. Prawda to? Trochę się kupy nie trzyma
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:18   #1653
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą, że ludzie to traktują jak serial. Jak rozrywkę. Niektórzy tutaj też. Tysiąc hipotez i scenariusze już coraz bardziej jak z horroru, to napędza.
Ale nie zgodzę się z tym, że 'tacy idealni' to nie mamy prawa do krytyki czy co? Wiadomo, że nikt nie jest idealny śmiem jednak wątpić że aż tak żeby kopać dziecko w lesie. I nie, ja nie twierdzę że ona to zrobiła-my wszyscy przede wszystkim NIC nie wiemy, tutaj musi policja działać a nie wizażanki czy Rutkowski detektyw za dychę. Ale jeżeli zabiła lub nie pomogła to nie ma usprawiedliwień 'bo teściowa była zła' dla takich zachowań NIE POWINNO być usprawiedliwień. I nie-polowanie na czarownice. Więzienie/szpital psychiatryczny, tyle.
a kogo chcesz krytykować jak śledztwo jeszcze trwa a matka nie została o nic oskarżona?
jak sama piszesz my NIC nie wiemy, prócz tego że Rutkowski robi sobie reklamę na czyimś dramacie

Może ja jestem jakaś dziwna ale ja mam miejsce w swoim rozumowaniu na wszelego rodzaju choroby psychiczne przez depresje po porodowe aż po schizofrenie czy inne aspekty życia.
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:19   #1654
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez shine_sky Pokaż wiadomość
Rozmawiałam na ten temat z TŻtem. Pomyśleliśmy, że to wszystko to prowokacja - to przyznanie się do winy, w sposób bardzo dziwny, to wrzucenie do mediów materiału z rozmową z matką, gdzie tak naprawdę nie powinno to wypłynąć i dziwne, że media na to pozwoliły. Zastanawiamy się czy czasem nie było odezwu od porywaczy którzy zagrozili że jeśli nie zatuszują sprawy, zrobią coś dziecku.

W sumie od początku to przesłuchanie matki było dla mnie totalnie dziwne, jakby wykreowane. Poza tym czy stacje telewizyjne mogą w ógole wrzucać takie materiały w obieg? Strasznie chcę wierzyć że to wszystko to prowokacja wobec porywaczy.
A zresztą sama nie wiem co myśleć. Bezsensu tak gdybać. Sprawa mną niesamowicie wstrząsnęła
No właśnie, to całe nagranie dziwnie wyglada, ona wcale nie przyznaje się tylko przytakuje Rutkowskiemu,tak jakby to było wymuszone-nie wiem,ale chyba bez winy to ona nie jest :/
I też uważam,że to nagranie nie powinno znależc się w mediach... choćby nie wiem co, nie powinno tak być.

Cytat:
Napisane przez E f f i Pokaż wiadomość
Co do tej dziury to mi się wydaje, że byłaby w stanie ją wykopać jeśli miałaby jakiekolwiek narzędzia, myślę, że mała łopatka by wystarczyła, przecież dół na półroczne dziecko wcale nie musiałby być duży.
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:19   #1655
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

spróbuj za rok wykopac, po kilku dniach lekkiego mrozu a zobaczysz
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:21   #1656
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Usłyszałam gdzieś przelotem, że Rutkowski był w miejscu wskazanym przez matkę, gdzie niby ukryła ciało i czuł tam zapach rozkładającego się ciała. Później w tym miejscu znaleziono tą niemającą związku ze sprawą kurtkę. Prawda to? Trochę się kupy nie trzyma
Ponoć prawda.
Krzysztof bawił się w medium,ale zapomniał wahadełka i mu nie wyszło.
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:21   #1657
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez joannajj Pokaż wiadomość
spróbuj za rok wykopac, po kilku dniach lekkiego mrozu a zobaczysz
no sorry, akurat mówię to z własnego doświadczenia (nie ja kopałam i nie, nie doszło do żadnej zbrodni, sprawa czysto przyziemna ;-)). DA SIĘ.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 22:22   #1658
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
no sorry, akurat mówię to z własnego doświadczenia (nie ja kopałam i nie, nie doszło do żadnej zbrodni, sprawa czysto przyziemna ;-)). DA SIĘ.
silna kobieta z ciebie, a tak z ciekawości , co kopałas zimą?
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:25   #1659
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez joannajj Pokaż wiadomość
silna kobieta z ciebie, a tak z ciekawości , co kopałas zimą?
z pośpiechu nie czytasz dokładnie, bo napisałam, że nie JA kopałam
to raz, a dwa -> zdarzają się w życiu czysto przyziemne sprawy, w stylu problemy z rurami i tak dalej, dołóż do tego fakt, że ktoś mieszka w domu z ogródkiem, dopiszesz sobie resztę?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:26   #1660
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez shine_sky Pokaż wiadomość
Rozmawiałam na ten temat z TŻtem. Pomyśleliśmy, że to wszystko to prowokacja - to przyznanie się do winy, w sposób bardzo dziwny, to wrzucenie do mediów materiału z rozmową z matką, gdzie tak naprawdę nie powinno to wypłynąć i dziwne, że media na to pozwoliły. Zastanawiamy się czy czasem nie było odezwu od porywaczy którzy zagrozili że jeśli nie zatuszują sprawy, zrobią coś dziecku.

W sumie od początku to przesłuchanie matki było dla mnie totalnie dziwne, jakby wykreowane. Poza tym czy stacje telewizyjne mogą w ógole wrzucać takie materiały w obieg? Strasznie chcę wierzyć że to wszystko to prowokacja wobec porywaczy.
A zresztą sama nie wiem co myśleć. Bezsensu tak gdybać. Sprawa mną niesamowicie wstrząsnęła
Albo nie dziecku, ale rodzicom Madzi, albo komuś z ich rodziny?
Coś w stylu: Wymyślcie coś, żeby nie szukali jej za granicą. Przyznajcie się, że to wy ją zabiliście, albo... coś wam się stanie.

Tak jak napisała WhiteCherry, mało prawdopodobne, że porywacze (pośrednicy w adopcji) zrobiliby krzywdę dziecku. Dziecku, za które dostali już pieniądze i które jest w nowej rodzinie.

Wtedy pozostaje pytanie czy Madzia została porwana czy sprzedana.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez Nija_
Czas edycji: 2012-02-03 o 22:27
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:26   #1661
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Gregorynka Pokaż wiadomość
Ponoć prawda.
Krzysztof bawił się w medium,ale zapomniał wahadełka i mu nie wyszło.
Kurcze... Jackowskiemu rośnie konkurencja w takim razie...
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 22:26   #1662
Rajni
Zadomowienie
 
Avatar Rajni
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 351
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
o ile nie było poniżej -15 (a wtedy nie było takich wielkich mrozów, raczej lekko poniżej zera), to żadnych maszyn ani rozmrażania nie potrzeba, wystarczy silniejsza osoba i łopata
Przecież nie te maszyny to nie do przekopania kawałka ziemi tylko większego obszaru, dla zobrazowania. Poza tym przy jakichkolwiek ujemnych temperaturach się nie kopie, bo jest to trudne, jeżeli w ogóle możliwe.

Nie uwierzę, że kobieta takiej postury jak Kaśka jest w stanie zimą wykopać dziurę wielkości dziecka. Potrzebowałaby na to mnóstwa czasu i łopaty. Jeśli dziecko jest rzeczywiście zakopane to ktoś jej musiał w tym pomagać.
Rajni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:27   #1663
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez PS I love you Pokaż wiadomość
bawią mnie kłamstwa na temat domniemanej wielkości szczurów, więc może ty potrzebujesz wizyty?

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

tak, być może nawet zmusił ją do przyznania się (nie wiadomo jak), jak łatwo tobą manipulowqać, szkoda mi ciebie
na miłośc boską, dziewczyno ty sie lecz ! ty masz naprawde cos z głowa


Cytat:
Napisane przez kasica123 Pokaż wiadomość
A co w tym dziwnego??? zaginęła ich wnuczka!!! Jackowsiego też chcieli podobno,ale dziadek nie stawił się na spotkanie z nim....



No zgadzam się z Tobą w 100% ( w tym przypadku ) mimo całej mojej niechęci do niego, muszę przyznać ze tym razem się spisał
ja mam do niego zupełnie obojetny stosunek.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:29   #1664
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Rajni Pokaż wiadomość

Nie uwierzę, że kobieta takiej postury jak Kaśka jest w stanie zimą wykopać dziurę wielkości dziecka. Potrzebowałaby na to mnóstwa czasu i łopaty. Jeśli dziecko jest rzeczywiście zakopane to ktoś jej musiał w tym pomagać.
dlatego uważam, że jeśli do jakiegokolwiek zakopania doszło, to właśnie z pomocą KOGOŚ.
bo sam fakt wykopania dziury płytko w gruncie - jest możliwy.

koparki to uruchamiają, gdy z powodu mrozu pęknie rura w ziemi, która jest GŁĘBOKO, a temperatury są poniżej -15*/-20*, teraz mamy wiele tego typu przykładów. Ale nierzadko robotnicy muszą się wspomóc łopatami.
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2012-02-03 o 22:30
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:29   #1665
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
a kogo chcesz krytykować jak śledztwo jeszcze trwa a matka nie została o nic oskarżona?
jak sama piszesz my NIC nie wiemy, prócz tego że Rutkowski robi sobie reklamę na czyimś dramacie

Może ja jestem jakaś dziwna ale ja mam miejsce w swoim rozumowaniu na wszelego rodzaju choroby psychiczne przez depresje po porodowe aż po schizofrenie czy inne aspekty życia.
zwróć uwagę na pogrubione
Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
I ja się z tym zgadzam. Częściowo bo jeśli byłaby winna to nie rozumiem usprawiedliwień sortu teściowa, niechciana ciąża etc. Ale NIE WIEMY czy jest winna. Ludzie przecież to całe przesłuchanie jest żałosne tak jak i Rutkowski. Spoufalanie się z klientem, jakiś bliski kontakt obejmowanie ramieniem, sugerowanie odpowiedzi. To jest kpina coś takiego nie ma racji bytu jako dowód. Może zrobiła coś gorszego, może nic nie zrobiła, żadna z was tego nie wie.
w moim rozumowaniu jest miejsce na zaburzenia psychiczne, nie ma tu wielkiej filozofii taka osoba ląduje w odpowiednim zakładzie i jest mi jej żal jako człowieka, który swoje życie przegrał ale bardziej żal niewinnego dziecka, które straciło szansę na to życie w ogóle. nie ma w moim rozumowaniu miejsca na usprawiedliwienia o złych teściowych i niechcianych ciążach
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:30   #1666
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Nie rozumiem Rutkowskiego w tym momecnie w ogole.
Przed chwila w tvn24 byl wywiad z nim. Dziennikarz zapytal czy ojciec moze byc zamieszany. A ten nie chcial sie wypowiedziec, cos w stylu, ze nie ma zdania. A jak powiedziano mu, że kilka godzin temuy mial zdanie na ten temat i co sie stalo, ze teraz tego nie potwierdza, to Rutek powiedzial, że to jego sprawa co o tym mysli. Dal troche do zrozumienia, ze mogl zmienic zdanie i byc moze ojciec dziecka cos wiedzial.

Wyglada na to, że chcial miec swoje 5 minut i dostal to czego chciał. Uwaza, ze rozwiazal sprawe i dla niego sprawa ma juz swój final To nic, że nie ma ciala, sladów. Wazne, ze matka sie przyznala a on to nagral ukryta kamera. Widzial cos co uznal za dziecko i temat zamkniety.
Takie nagle łup i Rutkowski, ktory byl tak blisko calej rodziny odcial sie od sprawy. wydaje mi sie, że dzialal wylacznie w swoich interesach kosztem biednej rodziny. Upublicznia co raz wiecej materialow , faktow nawet z prywatnego życia. Wykorzystał czyjaś tragedia dla swojej kariery.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2012-02-03 o 22:32
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:32   #1667
shine_sky
Zakorzenienie
 
Avatar shine_sky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 088
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Albo nie dziecku, ale rodzicom Madzi, albo komuś z ich rodziny?
Coś w stylu: Wymyślcie coś, żeby nie szukali jej za granicą. Przyznajcie się, że to wy ją zabiliście, albo... coś wam się stanie.

Tak jak napisała WhiteCherry, mało prawdopodobne, że porywacze (pośrednicy w adopcji) zrobiliby krzywdę dziecku. Dziecku, za które dostali już pieniądze i które jest w nowej rodzinie.

Wtedy pozostaje pytanie czy Madzia została porwana czy sprzedana.
tak, masz rację.

Ja w tym miejscu myślałam tylko o porwaniu - ale dla okupu, dlatego dziwne było dla mnie porywanie jakby nie spojrzeć przypadkowego dziecka.

Ale tak jak mówisz - mogło to dotyczyć nie koniecznie dziecka, ale rodziców i rodziny Madzi. Choć z drugiej strony, czy przestraszyliby się na tyle o swoje życie, żeby robić takie "szopki" w mediach? Bo przecież teraz cały czas kręcą się koło nich jak nie służby bezpieczeństwa, to ekipa R. Chyba że grozili że prędzej czy później zrobią im coś złego( w sensie nie koniecznie teraz, gdy jest tak gorąco w tej sprawie).

Przeraża mnie to gdybanie
shine_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:32   #1668
E f f i
Raczkowanie
 
Avatar E f f i
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 433
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Rajni Pokaż wiadomość
Nie miałaby problemu gdyby tak jak mówisz miała narzędzia i nie było mrozu. W ujemnej temperaturze nie dałaby rady. Nawet silny mężczyzna miałby z tym problem.
Jeśli się coś kopie w zimie to albo rozmraża się ziemię albo używa maszyn a nie łopaty.
Ja po prostu gdzieś czytałam, że tam raczej ziemia nie zamarzła, bo to taki teren i ktoś jeszcze się wypowiadał, że przecież jeszcze wtedy te mrozy się dopiero zaczynały. I jakoś mi się zagnieździło w mózgownicy.
Cytat:
Napisane przez joannajj Pokaż wiadomość
to po pierwsze
po drugie-ten niby park, który wskazała matka ponoć nie byl odosobniony, mieszkancy Sosnowca w wywiadzie mówili ze tamtedy chodzi sporo ludzi, nawet jesli jakims cudem udało jej sie wykopac to musiało jej to zajac sporo czasu, nikt nic nie widział?????????????/
Ja uważam, że możliwe, że nikt by jej nie widział. U mnie w pobliżu też jest park, który odosobniony nie jest, wręcz przeciwnie, jednak w mrozy koło 18 tam się nie spotka praktycznie nikogo, tym bardziej przy rzece, gdzie jest jeszcze zimniej.
__________________




♥ na wizażu od 2007 ♥
E f f i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:35   #1669
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia co ten gościu ma na szyji na tym zdjęciu?
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/sos...tw_225403.html
a czego Ty się tam doszukałaś?

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Usłyszałam gdzieś przelotem, że Rutkowski był w miejscu wskazanym przez matkę, gdzie niby ukryła ciało i czuł tam zapach rozkładającego się ciała. Później w tym miejscu znaleziono tą niemającą związku ze sprawą kurtkę. Prawda to? Trochę się kupy nie trzyma
Wałkowane dzisiaj 1000 razy....

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Nie rozumiem Rutkowskiego w tym momecnie w ogole.
Przed chwila w tvn24 byl wywiad z nim. Dziennikarz zapytal czy ojciec moze byc zamieszany. A ten nie chcial sie wypowiedziec, cos w stylu, ze nie ma zdania. A jak powiedziano mu, że kilka godzin temuy mial zdanie na ten temat i co sie stalo, ze teraz tego nie potwierdza, to Rutek powiedzial, że to jego sprawa co o tym mysli. Dal troche do zrozumienia, ze mogl zmienic zdanie i byc moze ojciec dziecka cos wiedzial.

Wyglada na to, że chcial miec swoje 5 minut i dostal to czego chciał. Uwaza, ze rozwiazal sprawe i dla niego sprawa ma juz swój final To nic, że nie ma ciala, sladów. Wazne, ze matka sie przyznala a on to nagral ukryta kamera. Widzial cos co uznal za dziecko i temat zamkniety.
Takie nagle łup i Rutkowski, ktory byl tak blisko calej rodziny odcial sie od sprawy. wydaje mi sie, że dzialal wylacznie w swoich interesach kosztem biednej rodziny. Upublicznia co raz wiecej materialow , faktow nawet z prywatnego życia. Wykorzystał czyjaś tragedia dla swojej kariery.
Kurczę przegapiłam,ale pewnie nie obejdzie się bez powtórek
Faktycznie dziwne
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 22:35   #1670
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Tak sobie myślę, że Kasia musi być, wbrew temu co niektóre dziewczyny pisały, wkrótce przesłuchana, bo przecież nie zatrzymano ją jako podejrzanej, więc na bodajże 24 h maksymalnie.
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:36   #1671
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Nie rozumiem Rutkowskiego w tym momecnie w ogole.
Przed chwila w tvn24 byl wywiad z nim. Dziennikarz zapytal czy ojciec moze byc zamieszany. A ten nie chcial sie wypowiedziec, cos w stylu, ze nie ma zdania. A jak powiedziano mu, że kilka godzin temuy mial zdanie na ten temat i co sie stalo, ze teraz tego nie potwierdza, to Rutek powiedzial, że to jego sprawa co o tym mysli. Dal troche do zrozumienia, ze mogl zmienic zdanie i byc moze ojciec dziecka cos wiedzial.

Wyglada na to, że chcial miec swoje 5 minut i dostal to czego chciał. Uwaza, ze rozwiazal sprawe i dla niego sprawa ma juz swój final To nic, że nie ma ciala, sladów. Wazne, ze matka sie przyznala a on to nagral ukryta kamera. Widzial cos co uznal za dziecko i temat
zamkniety.
Takie nagle łup i Rutkowski, ktory byl tak blisko calej rodziny odcial sie od sprawy. wydaje mi sie, że dzialal wylacznie w swoich interesach kosztem biednej rodziny. Upublicznia co raz wiecej materialow , faktow nawet z prywatnego życia. Wykorzystał czyjaś tragedia dla swojej kariery.
Mota się strasznie w wywiadzie na Polsacie, przyciśnięty przez dziennikarza, stwierdził że jeśli nie odnajdą we wskazanym miejscu ciała będzie dalej prowadził poszukiwania.
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:37   #1672
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez kasica123 Pokaż wiadomość
a czego Ty się tam doszukałaś?



Wałkowane dzisiaj 1000 razy....



Kurczę przegapiłam,ale pewnie nie obejdzie się bez powtórek
Faktycznie dziwne
Całkiem możliwe ale nie było mnie w domu cały dzień i nie dałabym rady nadrobić całego wątku...
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:37   #1673
mnka
Zakorzenienie
 
Avatar mnka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 927
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
Nie wierzę. Co on się taki charytatywny zrobił?
Zarobił na filmikach z ukrycia
mnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:38   #1674
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 215
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Moim zdaniem ta cała sprawa to nadal wykreowany teatrzyk.
Uważam,że żadnego porwania nie było, bo po co ktoś miałby porywać komuś dziecko? Tymbardziej czytając fakty,że matka niby szukała pracy,zostawiła je na 2 tygodnie...Podejrzewam,że rodzice mogli ją oddać lub sprzedać do adopcji gdzies za granicą.
Ojciec też wygląda mi na mocno podejrzanego lub zamieszanego w sprawę.

Ta kobieta (Katarzyna)musi mieć tupet, tak bezczelnie wymyślając i kłamiąc
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:38   #1675
Madame Lockheart
Raczkowanie
 
Avatar Madame Lockheart
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pretty Shitty City
Wiadomości: 155
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Już kilka godzin temu natknęłam się gdzieś na komentarz z teorią o rytualnym mordzie na niemowlęciu, dokonanym przez ojca dziecka, który myślał, że jest wilkołakiem, i byłam pewna, że to jednostkowy głos człowieka, łagodnie rzecz ujmując, niezbyt mądrego (już teoria o pożarciu zwłok przez zmutowane sosnowieckie szczury wodne wydała mi się naciągana, ale to przeszło wszelkie ludzkie pojęcie). A tu kolejnych kilka głosów, że to niby o czymś świadczy, skoro podpisał tak zdjęcie. Ludzie, przecież to odniesienie do MEGAPOPULARNEGO filmu „Underworld”. Każdy mniej więcej kojarzy, czym jest wilkołak, a mało kogo obchodzi przy tym geneza słowa i odniesienie do greckiej mitologii (ze złożeniem ofiary z dziecka itd.) Poza tym mało to ludzi biega poprzebieranych na różnych konwentach?
Żeby nie było – nigdy nie obstawałam tu ani za winą ani za niewinnością rodziców, ale jeżeli okażą się winni/podejrzani, to na pewno nie będą o tym świadczyć takie głupoty jak tego typu zdjęcie, rodzaj słuchanej muzyki, oglądane filmy czy brak zdjęć dziecka na portalu społecznościowym (pod tymi względami to oni akurat wydawali mi się całkiem normalni).

No i nadal czekam na informacje podane do wiadomości publicznej przez kogoś WIARYGODNEGO, bo te podawane przez pana Rutkowskiego dzielę przez dwa, a te od pana Jackowskieo w ogóle puszczam mimo uszu.
__________________
Don't blame it on me, blame it on my wild heart.
Madame Lockheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:40   #1676
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez mnka Pokaż wiadomość
Zarobił na filmikach z ukrycia
I jeszcze stwierdził, że ewentualną nagrodę przekaże na cele dobroczynne
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:42   #1677
Rajni
Zadomowienie
 
Avatar Rajni
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 351
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez E f f i Pokaż wiadomość
Ja po prostu gdzieś czytałam, że tam raczej ziemia nie zamarzła, bo to taki teren i ktoś jeszcze się wypowiadał, że przecież jeszcze wtedy te mrozy się dopiero zaczynały. I jakoś mi się zagnieździło w mózgownicy.
Przecież nie wiem jak było naprawdę. Ale to, że ziemia na wierzchu nie wydaje się zamarznięta to nie znaczy, że nie jest pod spodem. A żeby pogrzebać dziecko to trochę trzeba w głąb się wkopać. Poza tym, jeśli matka była pozbyć się dziecka na pieszo to gdzie tą łopatę ukryła? W wózku?
Bardziej prawdopodobne jest, że ktoś podjechał samochodem.

A tak poza tym to nie wiem, o co się w ogóle spieramy. Z tego, co kojarzę to matka nie mówiła, że zakopała dziecko tylko, że porzuciła pod drzewem czy w krzakach. Chyba, że aktualna wersja jest inna.
Rajni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:44   #1678
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Beacia87 Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, że Kasia musi być, wbrew temu co niektóre dziewczyny pisały, wkrótce przesłuchana, bo przecież nie zatrzymano ją jako podejrzanej, więc na bodajże 24 h maksymalnie.
Na pewno ja przesluchuja, albo juz przesluchali. Policja nie trabi na lewo i prawo o postepach w sprawie. Rutkowski sie wycofal wiec do mediow bedzie mniej informacji wyciekac.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:45   #1679
shine_sky
Zakorzenienie
 
Avatar shine_sky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 088
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

jeszcze dodam że w materiale 'uwagi' mówiono, że pies poprowadził ich na parking. Bardzo ciekawe wg mnie, bo jeśli rozkminiamy wersję prowokacji wobec porywaczy, ma to duże znaczenie.
shine_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:45   #1680
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Któraś z Was wspominała też psa, który znalazł trop, ale urwał się on na parkingu . Ciekawe, czy coś z tym fantem zrobią?

Shine Sky - majndfak
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.