Barwy szczęścia- serial TVP2 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-22, 07:55   #1651
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Dlaczego żadna przedszkolanka nie przyszła nigdy pomagać mi przy córce gdy chorowałam..albo przedszkolanek
No co Wy dziewczynki, nie pomykacie po domku w szpileczkach i najładniejszych ciuszkach gotując obiad lub zajmując się grzecznymi dzieciaczkami
Marta wczoraj pomykała w koturnach haha
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 08:09   #1652
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Ale pytasz się jako postać z serialu czy prawdziwa aktorka ? :P

Bo jak serialowa postać to z Jamajki jest
A jeśli chodzi o aktorkę to jest córką Polki, natomiast jej ojciec pochodzi z Tanzanii.
w sumie teraz obie informacje mnie zadowalają
Cytat:
Napisane przez paulamaj Pokaż wiadomość
Dajcie spokój, jak już się organizuje takie akcje to się wzywa policję, a teraz złodzieje uciekli, Stefan w kiepskim stanie i pewnie dalej będą im płacili za ochronę. Jak ciemnogród jakiś... Już myślałam, że naprawdę ich złapią.
i Stefan, który czuwa i czeka i wie, że oni będą. Nie jest zaspany ani w piżamie. Spoko...
I telewizor w korytarzu, jeszcze nie zamontowany, czeka na swój dobry czas, czyli na złodzieja nie no to prawda, ten wątek jest tak słaby, że aż nudny.
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 09:26   #1653
paulamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 151
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Aczkolwiek pomysł gdyby był przemyślany to by był dobry. A na pytanie Łukasza czemu nie zgłosicie swoich podejrzeń na policję, odp: nie złapaliśmy ich za rękę. Masakraaa, proszenie się o kłopoty
paulamaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 10:52   #1654
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
w sumie teraz obie informacje mnie zadowalają

i Stefan, który czuwa i czeka i wie, że oni będą. Nie jest zaspany ani w piżamie. Spoko...
I telewizor w korytarzu, jeszcze nie zamontowany, czeka na swój dobry czas, czyli na złodzieja nie no to prawda, ten wątek jest tak słaby, że aż nudny.
Ja tak myślę, że nie rozpakował bo on wcale nie chciał tego telewizora kupić, kupił tylko by zwabić złodziei, żeby nie było problemu ze zwrotem kombinował żeby go nie zamontować. Sprzęt niekiedy można zwrócić do kilku dni, myślę, że to zaplanował, celowo wybrał najdroższy model, długo sterczał z nim pod domem by zwabić złodziei, a nie zamontował bo wiedział, że i tak jest do zwrotu lub wymiany na tańszy model, tak myślę
Co do Bartka i Łukasza moja teza jest taka, że jak na nowoczesny serial oboje mają się ku sobie , Bartek zaprosił Łukasza do siebie na małe co nieco gdy jego współlokator miał nocną zmianę, Łukasz idąc do Bartka zobaczył coś niepokojącego przy domu Górki i powiedział o tym Bartkowi, a potem razem poszli do Górki.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 11:53   #1655
paulamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 151
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Ale w tym pudełku nie było telewizora. To był tylko wabik na złodziei chyba.
paulamaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 12:15   #1656
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez paulamaj Pokaż wiadomość
Ale w tym pudełku nie było telewizora. To był tylko wabik na złodziei chyba.
Też tak mi się wydaję, albo telewizor wypakował Bartek? w końcu go wnosił to jakby wnosił sam karton to by się zorientował.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 12:48   #1657
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

A w ostatniej scence nie było, że złodzieje tuż przed wpadnięciem Bartka z Łukaszem wypakowują z kartonu sam telewizor? Chyba, że to było ciemne pudło
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-22, 14:02   #1658
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Wypakowali,ale jakiś czarny styropian czy coś, w każdym razie nie było tam telewizora.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 14:34   #1659
paulamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 151
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

No właśnie też mi się wydawało że wyjęli styropian i się zdziwili
paulamaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 15:33   #1660
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

A to może, mi się wydawało, że to był telewizor, ale w sumie nie przyglądałam się, akcja potoczyła się zbyt szybko
Stefan pewnie przeżyje.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 16:38   #1661
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Aaa, już czaję w takim razie, że to było celowe. Obrońcy wszechświata bohaterowie
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-24, 15:00   #1662
paulamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 151
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

W powtórce się przyjrzałam tam nie ma telewizora. Nareszcie ten wątek będzie z głowy bo już mnie wkurzało to że pokazuje się że ktoś w tych czasach może być na tyle głupi żeby płacić za ochronę podejrzanym typom... Czekam jak się rozwinie wątek Iwony i kiedy wyjdzie że doktorek ją tylko wykorzystuje...
paulamaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 12:46   #1663
paulamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 151
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Nikt tu już nie zagląda?

Nareszcie wydało się kłamstewko Jagi. Klara już mnie denerwuje, szukała dziury w całym to w końcu Hubert nie wytrzymał i się dziura znalazła. Klara oczywiście święta, tu by się chciało z Adamem poromansować a tu szkoda związku jednak... Ciekawe jak się to potoczy...

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Jeszcze jak najechała na Maryśkę, masakra. Pani wszechświata...
paulamaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 13:10   #1664
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Też uważam, że Klara przesadza.. Ja byłam za tym, żeby się rozstali z Hubertem (nie lubię go) bo jego zachowanie w stosunku do Klary było średnie.. Ale teraz ona znowu przegina. O wszystko ma pretensje, o wszystko robi fochy, zero kompromisów, nie stara się.. ja bym nie wytrzymała z takim partnerem

I wkurza mnie niesamowicie Pitor Nie mogę jego roli. No nie mogę..
nagle przestał kochać Igę i traktuje ją gorzej niż psa. A jeszcze ta jego reakcja (albo raczej brak reakcji) na omdlenie żony

I oczywiście Martusia wiecznie pomagająca i dobra chociaż Piotr jest dla niej okropny..
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 13:30   #1665
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Wróci wątek Liliany,Natalii, Irka i Klemensa. Wolę ich wątek niż wątek Klary i Huberta bo zaczął mnie strasznie męczyć.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 15:08   #1666
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

A ja uważam, że Klara dobrze zrobiła, mamuśka wtrąca się w związek pełnoletniego syna i jeszcze ją nachodzi w pracy, też bym ją przegnała w trzy diabły. To już nie nastolatki, a dorosłe i samodzielnie utrzymujące się osoby, więc fora ze dwora , niech lepiej pilnuje swojego Mareczka przed Niną i mamusią
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 15:17   #1667
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
A ja uważam, że Klara dobrze zrobiła, mamuśka wtrąca się w związek pełnoletniego syna i jeszcze ją nachodzi w pracy, też bym ją przegnała w trzy diabły. To już nie nastolatki, a dorosłe i samodzielnie utrzymujące się osoby, więc fora ze dwora , niech lepiej pilnuje swojego Mareczka przed Niną i mamusią
Dokładnie, zgadzam się
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 16:54   #1668
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
A ja uważam, że Klara dobrze zrobiła, mamuśka wtrąca się w związek pełnoletniego syna i jeszcze ją nachodzi w pracy, też bym ją przegnała w trzy diabły. To już nie nastolatki, a dorosłe i samodzielnie utrzymujące się osoby, więc fora ze dwora , niech lepiej pilnuje swojego Mareczka przed Niną i mamusią
Racja! Irytuje mnie postać Kuny. Ciągle nadąsana, strapiona, smutna, kapryśna, rozgoryczona.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 17:12   #1669
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
A ja uważam, że Klara dobrze zrobiła, mamuśka wtrąca się w związek pełnoletniego syna i jeszcze ją nachodzi w pracy, też bym ją przegnała w trzy diabły. To już nie nastolatki, a dorosłe i samodzielnie utrzymujące się osoby, więc fora ze dwora , niech lepiej pilnuje swojego Mareczka przed Niną i mamusią
Co do tego też się zgodzę-zareagowałabym tak samo, gdyby mi tak teściowa się zachowywała.
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-29, 17:28   #1670
paulamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 151
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Co do tego też się zgodzę-zareagowałabym tak samo, gdyby mi tak teściowa się zachowywała.
W normalnych warunkach też bym się zgodziła. Tylko że Klara sama szukała dziury w całym bo się jej spodobał Adam i sama nie wie już czego chce. Moim zdaniem oszukuje Huberta i samą siebie też próbuje oszukać chyba że nic nie czuje do Adama. Tylko o to mi chodzi. Zdecydowałaby się w końcu. A Hubert zawsze taki był dzieciakowaty i mimo to była z nim, dopiero teraz jej to zaczęło przeszkadzać.
paulamaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 17:54   #1671
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez paulamaj Pokaż wiadomość
W normalnych warunkach też bym się zgodziła. Tylko że Klara sama szukała dziury w całym bo się jej spodobał Adam i sama nie wie już czego chce. Moim zdaniem oszukuje Huberta i samą siebie też próbuje oszukać chyba że nic nie czuje do Adama. Tylko o to mi chodzi. Zdecydowałaby się w końcu. A Hubert zawsze taki był dzieciakowaty i mimo to była z nim, dopiero teraz jej to zaczęło przeszkadzać.
Tak, i masz całkowitą rację.

Ale mi teraz chodzi o zachowanie Marii. Mimo wszystko nie ma prawa się mieszać. Tym bardziej, że nie wie o co chodzi tak naprawdę
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 22:31   #1672
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez paulamaj Pokaż wiadomość
W normalnych warunkach też bym się zgodziła. Tylko że Klara sama szukała dziury w całym bo się jej spodobał Adam i sama nie wie już czego chce. Moim zdaniem oszukuje Huberta i samą siebie też próbuje oszukać chyba że nic nie czuje do Adama. Tylko o to mi chodzi. Zdecydowałaby się w końcu. A Hubert zawsze taki był dzieciakowaty i mimo to była z nim, dopiero teraz jej to zaczęło przeszkadzać.
To schyłek ich związku, na upadek nie będziemy pewnie długo czekać.
Huber był i jest beznadziejny, nadąsany dzieciuch.
O Piotrze już nie wspomnę. W ogóle ci panowie to średni tam są.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 22:35   #1673
201606010921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 591
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
To schyłek ich związku, na upadek nie będziemy pewnie długo czekać.
Huber był i jest beznadziejny, nadąsany dzieciuch.
O Piotrze już nie wspomnę. W ogóle ci panowie to średni tam są.
Nigdy nie lubiłam Huberta. Mam nadzieję, że Klara go zostawi.
A Bartek jak szybko zaangażował się w związek z Jagą. Jakby był dziewczyną to jeszcze bym zrizumiała ale on.. 3 tyg spotykania się a on już mega dół, że planował na obronę nie isc
201606010921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 22:38   #1674
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez metalheadqueen Pokaż wiadomość
Nigdy nie lubiłam Huberta. Mam nadzieję, że Klara go zostawi.
A Bartek jak szybko zaangażował się w związek z Jagą. Jakby był dziewczyną to jeszcze bym zrizumiała ale on.. 3 tyg spotykania się a on już mega dół, że planował na obronę nie isc
Bo ta Jaga to ma adekwatne imię, wiedźma trochę z niej, robi bardzo duże wrażenie na facetach i o tym doskonale wie Manipuluje.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 22:40   #1675
201606010921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 591
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Bo ta Jaga to ma adekwatne imię, wiedźma trochę z niej, robi bardzo duże wrażenie na facetach i o tym doskonale wie Manipuluje.
Taa robi wrażenie chyba swoją wiecznie dziwną, zamuloną miną
201606010921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 08:05   #1676
paulamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 151
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Taak ten wątek z Bratkiem niekonsekwentny. Tu taki typ faceta co to się szybko nie zakochuje, odmawia chociaż niby wiecznie jakaś tam się za nim ugania a tu nagle taaaaaaka miłość w trzy tygodnie. Tym bardziej, że nawet nie za bardzo ją znał. No ALE mamusi się spodobał co w ogóle niespotykane jest. Denerwuje mnie ta Waleria tutaj bardziej niż Marysia. Wkurzało mnie jak traktowała Marlenę a Bartek wcale nie lepiej ją potraktował jak odeszła to nawet nie powalczył o nią tylko od razu podsumował że to nie miłość. No to teraz ma... "miłość"...
paulamaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 14:42   #1677
monikaa31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Witam,
Barwy Szczęścia to w sumie mój ulubiony polski serial obecnie, jest ciekawy, a przy tym nienaciągany.

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez paulamaj Pokaż wiadomość
Taak ten wątek z Bratkiem niekonsekwentny. Tu taki typ faceta co to się szybko nie zakochuje, odmawia chociaż niby wiecznie jakaś tam się za nim ugania a tu nagle taaaaaaka miłość w trzy tygodnie. Tym bardziej, że nawet nie za bardzo ją znał. No ALE mamusi się spodobał co w ogóle niespotykane jest. Denerwuje mnie ta Waleria tutaj bardziej niż Marysia. Wkurzało mnie jak traktowała Marlenę a Bartek wcale nie lepiej ją potraktował jak odeszła to nawet nie powalczył o nią tylko od razu podsumował że to nie miłość. No to teraz ma... "miłość"...
On jest przybity samym faktem, że go Jaga zdradziła, wiadomo męska duma, a nie że ją stracił bo tak strasznie ją kochał. Coś tam się niby zaczynało, ale ja tam wielkiej miłości nie widziałam, spodobała mu się i tyle, a nie może przeboleć, że jego współlokator (którego ja osobiście uważam za idiotę) jakby "wygrał".
monikaa31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 14:46   #1678
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez metalheadqueen Pokaż wiadomość
Taa robi wrażenie chyba swoją wiecznie dziwną, zamuloną miną
Też to zauważyłam, jakby nie okazywała emocji.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 15:05   #1679
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Czy mezczyźni tak, jak kobiety, rozpaczają?jak zobaczyłam Bartka w łóżku, smutnego, w depresji, to tak mi coś nie pasowało... Może ja sie nie znam?
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 16:20   #1680
201606010921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 591
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Czy mezczyźni tak, jak kobiety, rozpaczają?jak zobaczyłam Bartka w łóżku, smutnego, w depresji, to tak mi coś nie pasowało... Może ja sie nie znam?
Pewnie też jakoś tam po swojemu rozpaczają, ale raczej nie po 3 tygodniach spotykania się
201606010921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-29 13:00:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.