Trądzik - cz. 2 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-30, 20:14   #1651
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie
 
Avatar MyxHappyxEndingx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pawłowice
Wiadomości: 491
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kainka_92 Pokaż wiadomość
Gdy nie masz stanów zapalnych to wizyta nie byłaby błędem. Ja po kosmetyczce miałam często masakrę, ale dlatego, że miałam zmiany ropne. Raz gdy poszłam z "czystą" od ropniaków twarzą to po kosmetyczce było super. Dużo razy wspominałyśmy o peeling morelowy St Ives, naprawdę jest bardzo dobry. Polecam, miałam go. Piękna cera jest po nim.
Ja wszędzie szukam ten peeling i nigdzie nie umiem go znaleźć Przeszłam już chyba całe miasto i nic... ;( Pojadę jeszcze gdzieś na zakupki to się jeszcze zobaczy
__________________
MyxHappyxEndingx - Mój szczęśliwy koniec

"Jeśli wiara czyni cuda,
musisz wierzyć, że się uda"
MyxHappyxEndingx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 20:18   #1652
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MyxHappyxEndingx Pokaż wiadomość
Ja wszędzie szukam ten peeling i nigdzie nie umiem go znaleźć Przeszłam już chyba całe miasto i nic... ;( Pojadę jeszcze gdzieś na zakupki to się jeszcze zobaczy
W większości Rossmannów można go kupić bez problemu.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 20:21   #1653
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
W większości Rossmannów można go kupić bez problemu.

U mnie ostatnio poprawa nie zapeszając ciekawe na jak długo
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 20:40   #1654
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik - cz. 2

w pawlowicach chyba rossmanna nie ma. ewentualnie pojedziesz 11 km do jarocina :P ale sprobuj w tesco,moze bedzie peeling
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 21:33   #1655
dziewczyna z ambicjami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna z ambicjami
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 428
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kainka_92 Pokaż wiadomość
Gdy nie masz stanów zapalnych to wizyta nie byłaby błędem. Ja po kosmetyczce miałam często masakrę, ale dlatego, że miałam zmiany ropne. Raz gdy poszłam z "czystą" od ropniaków twarzą to po kosmetyczce było super. Dużo razy wspominałyśmy o peeling morelowy St Ives, naprawdę jest bardzo dobry. Polecam, miałam go. Piękna cera jest po nim.
Dzięki Kainko
dziewczyna z ambicjami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 21:48   #1656
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MyxHappyxEndingx Pokaż wiadomość
Ja wszędzie szukam ten peeling i nigdzie nie umiem go znaleźć Przeszłam już chyba całe miasto i nic... ;( Pojadę jeszcze gdzieś na zakupki to się jeszcze zobaczy
Ja go w rossmanie kupiłam nie jest zły chodz na mnie sie reweracyjnie nie sprawdza, mam peelingi po ktorych moja skora wyglada lepiej niz po tym



DO TYCH CO ZAZYWAJĄ TETRALASYL, UNIDOX SOLUTAB, BĄDŹ COŚ INNEGO Z TETRACYKLIN

Czy można pić alkohol??

Ja już tego nie używał na trądzik, ale teraz lekarz mi przepisał unidox solutab na cos innego i to w cztery razy wiekszej dawce niz sie tradzik leczy...
Bardzo mi zalezy na informacji czy mogę pić alkohol Wy pijecie alkohol w czasie leczenia tymi antybiotykami?
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 22:07   #1657
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik - cz. 2

picie podczas kuracji jest zabronione. zreszta alkohol w wielu przypadkach nasila tradzik,wystarczy wpisac w google. pozatym alko ma duzo niepotrzebnych kcal,a w opisie widac,ze sie odchudzasz
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 22:11   #1658
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
picie podczas kuracji jest zabronione. zreszta alkohol w wielu przypadkach nasila tradzik,wystarczy wpisac w google. pozatym alko ma duzo niepotrzebnych kcal,a w opisie widac,ze sie odchudzasz
Ale ja już nie mam tradziku! a kalorie liczyc to przesada;p
Pytam sie tylko czy nie zaszkodzi takie połaczenie tetracyklina + alkohol. Jeśli tak to w jaki sposób może zaszkodzić?? Bo jak w jakiś banalny to nie będe sobie odmawiala imprez
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 22:38   #1659
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik - cz. 2

to nie odmawiaj skoro tak bardzo chcesz sie napic i nie wytrzymasz bez alkoholu.. nie majac tradziku zazywac tetre.. hm, ciekawe. pisalas ostatnio,ze sama zadecydowalas skonczyc brac tetre i co? teraz znowu zaczelas ja brac,ze sie pytasz o polaczenie jej z %?
nie mozna tak. albo sie bierze albo nie. ale to Twoj organizm i rob co Ci sie podoba. dla mnie jest to nie powazne. ale po co to mowic osobie,ktora stosujac differin chasala na solarium. robisz wszystko zeby pojawily sie przebarwienia (nie koniecznie teraz,a za jakis czas)


Podziomko,where are you?
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 22:43   #1660
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
to nie odmawiaj skoro tak bardzo chcesz sie napic i nie wytrzymasz bez alkoholu.. nie majac tradziku zazywac tetre.. hm, ciekawe. pisalas ostatnio,ze sama zadecydowalas skonczyc brac tetre i co? teraz znowu zaczelas ja brac,ze sie pytasz o polaczenie jej z %?
nie mozna tak. albo sie bierze albo nie. ale to Twoj organizm i rob co Ci sie podoba. dla mnie jest to nie powazne. ale po co to mowic osobie,ktora stosujac differin chasala na solarium. robisz wszystko zeby pojawily sie przebarwienia (nie koniecznie teraz,a za jakis czas)


Podziomko,where are you?
Najpierw naucz się czytać czyjeś wypowiedzi. Poźniej naucz sie je rozumieć.

Ja sądze ze wyjasnilam sie jasno i wszytsko wytlumaczylam
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 22:49   #1661
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik - cz. 2

bazowalam na komentarzach z roznych watkow. czytanie i rozumienie tekstu mam opanowane co zostalo potwierdzone na maturze jakis czas temu :P pozdrawiam i milego picia
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 23:05   #1662
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Trądzik - cz. 2

dagna1 - dalej nie zrozumiala dlaczego biore unidox solutab, więc prosze o odpowiedz inne osoby ktore biora tetralasyl (a pewnie leczy nim tradzik wiele osob) i są powiadomione czy wolno im pić alkohol z tym lekiem??

(oczywiscie w malych ilosciach i wylacznie piwo)
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 07:48   #1663
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ja nie biorę Unidoxu (brałam kiedyś tam), ale mam jeszcze opakowanie.
Na ulotce jest żeby unikać nadmiernej ekspozycji na słońcu (pewnie czytałaś). O alkoholu o dziwo nie ma nic. To prawdopodobnie znaczy, że alkohol nie wpływa na działanie leku. Czyli można pić. Ja nie piłam, ale ogólnie rzecz biorąc jestem prawie abstynentką.

Przepraszam, że nie piszę. Odcięli mi neta - nie wiem kiedy będzie znowu. Na twarzy oczywiście kaszana... ALe nie aż tak baaardzo źle jak bywało czasami.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 08:09   #1664
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie
 
Avatar MyxHappyxEndingx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pawłowice
Wiadomości: 491
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez k0chana Pokaż wiadomość
Ja go w rossmanie kupiłam nie jest zły chodz na mnie sie reweracyjnie nie sprawdza, mam peelingi po ktorych moja skora wyglada lepiej niz po tym
A np. jakie peelingi? ;p Pojutrze jadę do PLAZY w rybniku tam jest rossman to zobaczę

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
W większości Rossmannów można go kupić bez problemu.
To dobrze bo akurat za niedługo wybieram się na zakupki

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
w pawlowicach chyba rossmanna nie ma. ewentualnie pojedziesz 11 km do jarocina :P ale sprobuj w tesco,moze bedzie peeling
Hmm.. W tesco nie ma Już szukałam .. A mogę też pojechać do Jastrzębia Tam też jest rossman

Dzięki dziewczyny
__________________
MyxHappyxEndingx - Mój szczęśliwy koniec

"Jeśli wiara czyni cuda,
musisz wierzyć, że się uda"
MyxHappyxEndingx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 11:10   #1665
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Trądzik - cz. 2

[QUOTE=MyxHappyxEndingx;80 61183]A np. jakie peelingi? ;p Pojutrze jadę do PLAZY w rybniku tam jest rossman to zobaczę


QUOTE]

np. Avon planrt spa white tea, albo Avon sweet finish, sugar scrub
tylko one nie sa dla cery tradzikowej;] ale swietnie nawilzaja za to. Bo ten St. Ives wysusza mi skore i napina
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 11:59   #1666
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie
 
Avatar MyxHappyxEndingx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pawłowice
Wiadomości: 491
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez k0chana Pokaż wiadomość
np. Avon planrt spa white tea, albo Avon sweet finish, sugar scrub
tylko one nie sa dla cery tradzikowej;] ale swietnie nawilzaja za to. Bo ten St. Ives wysusza mi skore i napina
Aaaa... To poszukam ich ... Mam nadzieję, że cena nie zwali mnie z nóg ...Jak ten St. Ives wysusza skórę to chyba raczej nie skorzystam... A te peelingi z Avonu zamawiałaś gdzieś czy kupiłaś w jakimś sklepie??
__________________
MyxHappyxEndingx - Mój szczęśliwy koniec

"Jeśli wiara czyni cuda,
musisz wierzyć, że się uda"
MyxHappyxEndingx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 12:40   #1667
tentypej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 29
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez k0chana Pokaż wiadomość


DO TYCH CO ZAZYWAJĄ TETRALASYL, UNIDOX SOLUTAB, BĄDŹ COŚ INNEGO Z TETRACYKLIN

Czy można pić alkohol??

Ja już tego nie używał na trądzik, ale teraz lekarz mi przepisał unidox solutab na cos innego i to w cztery razy wiekszej dawce niz sie tradzik leczy...
Bardzo mi zalezy na informacji czy mogę pić alkohol Wy pijecie alkohol w czasie leczenia tymi antybiotykami?
ja biore tetracykliny, dermatolog powiedzial ze w czasie sotosowania mozna pic ale z umiarem.jednak jeszcze nie sprawdzalem
tentypej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 12:50   #1668
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Ja nie biorę Unidoxu (brałam kiedyś tam), ale mam jeszcze opakowanie.
Na ulotce jest żeby unikać nadmiernej ekspozycji na słońcu (pewnie czytałaś). O alkoholu o dziwo nie ma nic. To prawdopodobnie znaczy, że alkohol nie wpływa na działanie leku. Czyli można pić. Ja nie piłam, ale ogólnie rzecz biorąc jestem prawie abstynentką.

Przepraszam, że nie piszę. Odcięli mi neta - nie wiem kiedy będzie znowu. Na twarzy oczywiście kaszana... ALe nie aż tak baaardzo źle jak bywało czasami.
Cytat:
Napisane przez tentypej Pokaż wiadomość
ja biore tetracykliny, dermatolog powiedzial ze w czasie sotosowania mozna pic ale z umiarem.jednak jeszcze nie sprawdzalem
Dzięki za konkretne i pozytywne odpowiedzi
Jak dermatolog powiedzial, ze mozna pic i jak na ulotce nic nie pisze to super


Cytat:
Napisane przez MyxHappyxEndingx Pokaż wiadomość
Aaaa... To poszukam ich ... Mam nadzieję, że cena nie zwali mnie z nóg ...Jak ten St. Ives wysusza skórę to chyba raczej nie skorzystam... A te peelingi z Avonu zamawiałaś gdzieś czy kupiłaś w jakimś sklepie??

Ja to z katalogu Avonu zamowilam;] drogie nie sa. Najlepiej by było gdybyś wyprobowala pare peelingow i ocenila co Tobie sluzy bo kazdy ma inna cere.. mi potwornie st ives wysusza, wdodatku przyjemny w stosowaniu on nie jest...ale ma ten plus, że ma duże drobinki, i porządnie można trzeć sobie twarz;]
Nie masz ropnych pryszczy ani stanów zapalnych, że zdecydowałaś sie na peelingi?? Wyleczyles, czy nigdy nie mialas...??
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 13:56   #1669
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Antybiotyków nie łączy sie z alkoholem.Nigdy ,nie wazne jaki to jest.No chyba ,ze ktos chce sobie watrobe zniszczyc.Antybiotyk to nie wit C ,zreszta kazdy swoj rozum ma.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 13:58   #1670
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 2

k0chana , ja podczas kuracji Tetralysalem piłam czasem alkohol i nic mi się nie stało. Oczywiście warto zachować umiar
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 15:35   #1671
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie
 
Avatar MyxHappyxEndingx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pawłowice
Wiadomości: 491
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez k0chana Pokaż wiadomość
Ja to z katalogu Avonu zamowilam;] drogie nie sa. Najlepiej by było gdybyś wyprobowala pare peelingow i ocenila co Tobie sluzy bo kazdy ma inna cere.. mi potwornie st ives wysusza, wdodatku przyjemny w stosowaniu on nie jest...ale ma ten plus, że ma duże drobinki, i porządnie można trzeć sobie twarz;]
Nie masz ropnych pryszczy ani stanów zapalnych, że zdecydowałaś sie na peelingi?? Wyleczyles, czy nigdy nie mialas...??
Ahaa.. Noo będzie trzeba kilka peelingów wypróbować.. .. Ropnych pryszczy ani stanów zapalnych nie mam (jak narazie) .. Dlatego peelingi mogę jak najbardziej stosować ... Jeżeli mówisz, że te z Avon nie są takie drogie to chyba w nie zainwestuję
__________________
MyxHappyxEndingx - Mój szczęśliwy koniec

"Jeśli wiara czyni cuda,
musisz wierzyć, że się uda"
MyxHappyxEndingx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 17:46   #1672
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Trądzik - cz. 2

Dermatolog przywital dzis mnie takimi slowami"ohoho tak wygladac nie mozna" .. bardzo podnioslo mnie to na duchu...Przepisal mi Duac, Unidox Solutab i Pimafucort. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Powiedzial, ze leczenie jest dlugotrwale, poniewaz trwa...uwaga, uwaga...3miesiace Wprawdzie nie wierze, ze w tak krotkim okresie moge sie tego pozbyc,no ale poczekamy, zobaczymy. Zapytalam, czy na Pimafucort(krem) mozna stosowac makijaz, to powiedzial, ze lepiej odstawic kosmetyki, tylko, ze ja w pracy bede miec kontakt z klientami i nie moge pozwolic sobie na wyjscie do pracy bez makijazu. Ktoras moze nakladala podklad na ten krem?
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 18:05   #1673
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Dermatolog przywital dzis mnie takimi slowami"ohoho tak wygladac nie mozna" .. bardzo podnioslo mnie to na duchu...Przepisal mi Duac, Unidox Solutab i Pimafucort. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Powiedzial, ze leczenie jest dlugotrwale, poniewaz trwa...uwaga, uwaga...3miesiace Wprawdzie nie wierze, ze w tak krotkim okresie moge sie tego pozbyc,no ale poczekamy, zobaczymy. Zapytalam, czy na Pimafucort(krem) mozna stosowac makijaz, to powiedzial, ze lepiej odstawic kosmetyki, tylko, ze ja w pracy bede miec kontakt z klientami i nie moge pozwolic sobie na wyjscie do pracy bez makijazu. Ktoras moze nakladala podklad na ten krem?
Nawet jak nałożysz makijaż to chyba nie będzie on dobrze wyglądał... Bynajmniej ja nie cierpie malowac sie na bazie jakiejs masci;/
Ten duac masz stosowac na noc, a ten Pimafucort na dzien, tak??
Jesli tak, to mozesz zamiast rano, stosowac go po powrocie do domu czyli popoludniu np. Ja ze wszystkimi masciami co mialam na rano tak robilam. Dermatolog mowil ze moge tak robic.
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 19:07   #1674
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Trądzik - cz. 2

A ja zakupiłam też St Ives ale Odświeżająco-Złuszczającą (maseczka Peel Off) ma śliczny zapach - zielone jabuszko w sumie niezła jest.

U mnie dobrze, jeżeli po wakacjach nie wróci mi trądzik to znaczy, że jestem wyleczona (z tego najgorszego- wiadome że jakieś krostki, zaskórniki mieć zawsze będę ) ale dla mnie to już jest raj w porównaniu z tym co było. Jesień... kwasy
ahhh... żeby tylko tak było
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 20:34   #1675
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez k0chana Pokaż wiadomość
Nawet jak nałożysz makijaż to chyba nie będzie on dobrze wyglądał... Bynajmniej ja nie cierpie malowac sie na bazie jakiejs masci;/
Ten duac masz stosowac na noc, a ten Pimafucort na dzien, tak??
Jesli tak, to mozesz zamiast rano, stosowac go po powrocie do domu czyli popoludniu np. Ja ze wszystkimi masciami co mialam na rano tak robilam. Dermatolog mowil ze moge tak robic.
Kochana, wlasnie o tym samym myslalam. Stosowac mam tak jak pisalas i jak pomyslalam, ze na masc nalozyc podklad to jakos nie bardzo by to bylo. Tez myslalam, zeby nalozyc po pracy, a skoro Tobie dermatolog tak polecil to tak zrobie
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 15:37   #1676
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ja tez tak robiłam.
natalia miałam kiedyś zestaw duac, unidox i davercin. Mi pomógł więc zycze powodzenia, mam nadzieje ze z tobą tez tak będzie.

Olka pisałas ze uzywasz skrobi. Postanowiłam poeksperymentowac. Zajrzałam do szafki i mam tak :mąka tortowa i mąka babuni. któa będzie dobra?...czy zadna z tych?
shena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 15:55   #1677
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 2

Shena napisała:Olka pisałas ze uzywasz skrobi. Postanowiłam poeksperymentowac. Zajrzałam do szafki i mam tak :mąka tortowa i mąka babuni. któa będzie dobra?...czy zadna z tych?[/quote]
Wiem że to nie do mnie pytanie, ale mogę odpowiedzieć Bo też używam skrobii Ja używam skrobii ziemniaczanej Superior i wydaje mi się , że zwykła mąka się nie sprawdzi, musi być w nazwie "skrobia".
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 16:21   #1678
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: Trądzik - cz. 2

Dzięki za odpowiedz. Powiedz mi jak ci sie ta skrobia sprawuje...jesteś zadowolona? naprawde nie zapycha? I czy ona nie bieli?

Czyli musi byc nazwa na opakowaniu skrobia ziemniaczana...ok....ale nie musi byc ta Suerior...to chyba obojętne z jakiej firmy...?
shena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 19:35   #1679
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Trądzik - cz. 2

Shena, ja tez pokladam nadzieje, w tym zestawie i w tym lekarzu.To moja ostatnia deska ratunku A co do skrobi jast calutki watek o skrobi,polecam http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=skrobia
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 21:29   #1680
mysia_m
Raczkowanie
 
Avatar mysia_m
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 127
GG do mysia_m
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cześć dziewczyny!! Nie wiem czy stosowałyście przy problematycznej cerze krem karotenowy Ziaji?? U mnie zdziałał cuda. Początkowo, był dla mnie zbyt tłusty, ale przyzwyczaiłam się. Nigdy nie miałam tak ładnej cery jak po tym kremie. Już nawet nie muszę się "chować" za podkładem!! Ten krem czyni cuda Jest też b. wydajny- jest w dużym opakowaniu za ok 7zł.
__________________
Uczyłam się żyć bez Ciebie
A Ty nagle pojawiasz się
Wystarczy jedna iskra, wystarczy jeden gest
By wybaczyć Ci wszystko, by znów poddać się...
mysia_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.