...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat... - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-26, 21:09   #1651
trina711
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Nymphea Pokaż wiadomość
U mnie jest tak że ostatnio słyszę jak coś mi stuka w szafie, co jakiś czas nawet co dziennie. Ostatnio znajduję pióra dzisiaj np też tak jak i wczoraj, takie malutkie.
co do stukania w szafie, nie brałabym tego akuratnie za znak od istot anielskich, może po prostu budynek pracuje
pióra są jak najbardziej znakiem od aniołów, zwłaszcza małe ale tu też trzeba patrzec racjonalnie
trina711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 21:34   #1652
Nymphea
Raczkowanie
 
Avatar Nymphea
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 104
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez trina711 Pokaż wiadomość
co do stukania w szafie, nie brałabym tego akuratnie za znak od istot anielskich, może po prostu budynek pracuje
pióra są jak najbardziej znakiem od aniołów, zwłaszcza małe ale tu też trzeba patrzec racjonalnie

Szafy akurat nie biore za takowy znakggdyz to nie budzi we mnie jako takiego zainteresowania ale cos sie dzieje moze budynek moze nie ale chodzi o to ze jak mowie do nich to pozniej znajduje piora. zawsze gdy zwracam sie wlasnie do Aniołów.
__________________
"A girl should be two things... Classy & Fabulous " Coco Chanel



Mój blog - Uroda, włosy, muzyka

www.justynanymphea.blogspot.com




Moja strona na temat miodu i pszczół .

www.magichoney.weebly.com
Nymphea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 08:48   #1653
Rozzz
Zakorzenienie
 
Avatar Rozzz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 896
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Czy można miec w ciągu jednej nocy kilkanaście niezwiązanych ze sobą snów poprzerywanych budzeniem się czasem?
__________________
Pokaż na co się stać, niech inni patrzą, nic nie mówią, a zazdroszczą....!
Zdobyć świata szczyt to jest najważniejszy cel..

Rozzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 09:16   #1654
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Rozzz Pokaż wiadomość
Czy można miec w ciągu jednej nocy kilkanaście niezwiązanych ze sobą snów poprzerywanych budzeniem się czasem?
Tak, ja czasami sama tak mam często w czasie pełni lub właśnie związanych z położeniem księżyca
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 10:08   #1655
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Rozzz Pokaż wiadomość
Czy można miec w ciągu jednej nocy kilkanaście niezwiązanych ze sobą snów poprzerywanych budzeniem się czasem?
można, u mnie to normalne...
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 13:09   #1656
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Rozzz Pokaż wiadomość
Czy można miec w ciągu jednej nocy kilkanaście niezwiązanych ze sobą snów poprzerywanych budzeniem się czasem?
O rany i to jeszcze ile razy
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 14:21   #1657
Rozzz
Zakorzenienie
 
Avatar Rozzz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 896
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Aha to dobrze Czasem to męczące, a jak się potem w ciagu dnia ciagle przypomina nowy sen. Bo slyszalam że w ciagu nocy moze sie 9 znow przysnic i wiecej nie, bo cos tam więcej faz snu nie ma czy cos takiego... choc czasem pewnie jest jeden sen nieprzerywany ktory może zmienil swoją tematykę, a się wydaje, że jest jakis nowy ;]
__________________
Pokaż na co się stać, niech inni patrzą, nic nie mówią, a zazdroszczą....!
Zdobyć świata szczyt to jest najważniejszy cel..

Rozzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 21:23   #1658
ritabathory
Raczkowanie
 
Avatar ritabathory
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 180
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Nymphea Pokaż wiadomość
anioły kontaktują się z nami za pomocą róznych znaków, czy to poprzez pióra czy też łaskotanie na czubku nosa. Takich przykładów mogłabym namnożyc, kiedy anioły do nas przemawiają Ja sama dośc często mam wrażenie jak anioł się bawi moimi włosami, jest to tzw. anioł komunikacji, który chce mi coś przekazac. Nieraz zdarza mi się zobaczyc mojego stróża i stróży moich przyjaciół.
Anioły są, towarzyszą nam na każdym kroku i w każdym momencie naszego życia, i od nas samych zależy czy się na nich otworzymy bardziej czy też nie.
Ps. niektórzy nazwą mnie heretyczką, ale nasze anioły czy też stróże, jak kto woli, wcale nie wyglądają tak rubasznie jak to pokazują na zdjęciach i nie zawsze są przyodziane w sukienki, czy też tuniki
Pozdrawiam[COLOR="Silver"]





U mnie jest tak że ostatnio słyszę jak coś mi stuka w szafie, co jakiś czas nawet co dziennie. Ostatnio znajduję pióra dzisiaj np też tak jak i wczoraj, takie malutkie.
mnie tak chyba anioły omijaja z daleka,chyba ze moj anioł ma liczbe 666 to bym powiedziala że ze mną jest
__________________

An it harm none do what ye will
ritabathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 08:57   #1659
trina711
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez ritabathory Pokaż wiadomość
mnie tak chyba anioły omijaja z daleka,chyba ze moj anioł ma liczbe 666 to bym powiedziala że ze mną jest
skąd wiesz, że anioły omijają Ciebie szerokim łukiem?, codziennie napotykamy się na nich, lub na znaki od nich
każdy z nas ma stróża, wystarczy codziennie z nim rozmawiac, na początku jest to zwykły monolog, ale z czasem może zamienic się w dialog. Najlepiej jest to robic przed snem, prosic by nam się przyśnił, lub po prostu medytowac, czasem noszenie przy sobie minerałów pomaga otrworzyc się na swojego opiekuna.. Faktem jest, że nie każdy ma za stróża anioła

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Nymphea Pokaż wiadomość
Szafy akurat nie biore za takowy znakggdyz to nie budzi we mnie jako takiego zainteresowania ale cos sie dzieje moze budynek moze nie ale chodzi o to ze jak mowie do nich to pozniej znajduje piora. zawsze gdy zwracam sie wlasnie do Aniołów.
tak sobie myślę odnośnie tego stukania w szafie, i piór... może masz poltergeista w domu, one też pióra zostawiają, a potrafią byc bardzo upierdliwe.
trina711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 11:08   #1660
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Nymphea Pokaż wiadomość
To miłe Ja dużo z nimi rozmawiam i może pokazują że są obecne w moim życiu. Ciekawe to jest.
ojej w końcu znalazłam kogoś kto myśli tak samo jak ja
Wierzę w anioły , ba nie muszę wierzyć , wiem że istnieją. Jeszcze nigdy nie miałam takiej sytuacji ,że kiedy o coś go poprosiłam to był nieposłuszny. Niestety jeszcze nie widziałam swojego anioła Ale znam jego imię i wiem ,że jest obecny w moim życiu. Ostatnio dał o sobie znak dzisiaj w nocy , jak poprosiłam go o coś i usłyszałam jakiś dziwny dźwięk w pokoju . Nie potrafię powiedzieć co to był za dźwięk , nie wiem do czego go przyrównać. On był inny niż dźwięki ziemskie . I wiecie co ? Moja prośba się spełniła kilka godzin temu...

Cytat:
Napisane przez trina711 Pokaż wiadomość

anioły kontaktują się z nami za pomocą róznych znaków, czy to poprzez pióra czy też łaskotanie na czubku nosa. Takich przykładów mogłabym namnożyc, kiedy anioły do nas przemawiają Ja sama dośc często mam wrażenie jak anioł się bawi moimi włosami, jest to tzw. anioł komunikacji, który chce mi coś przekazac. Nieraz zdarza mi się zobaczyc mojego stróża i stróży moich przyjaciół.
Anioły są, towarzyszą nam na każdym kroku i w każdym momencie naszego życia, i od nas samych zależy czy się na nich otworzymy bardziej czy też nie.
Ps. niektórzy nazwą mnie heretyczką, ale nasze anioły czy też stróże, jak kto woli, wcale nie wyglądają tak rubasznie jak to pokazują na zdjęciach i nie zawsze są przyodziane w sukienki, czy też tuniki
Pozdrawiam[COLOR="Silver"]
jak one wyglądają
?
Co mam zrobić żeby zobaczyć swojego ?
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 12:04   #1661
Nymphea
Raczkowanie
 
Avatar Nymphea
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 104
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
ojej w końcu znalazłam kogoś kto myśli tak samo jak ja
Wierzę w anioły , ba nie muszę wierzyć , wiem że istnieją. Jeszcze nigdy nie miałam takiej sytuacji ,że kiedy o coś go poprosiłam to był nieposłuszny. Niestety jeszcze nie widziałam swojego anioła Ale znam jego imię i wiem ,że jest obecny w moim życiu. Ostatnio dał o sobie znak dzisiaj w nocy , jak poprosiłam go o coś i usłyszałam jakiś dziwny dźwięk w pokoju . Nie potrafię powiedzieć co to był za dźwięk , nie wiem do czego go przyrównać. On był inny niż dźwięki ziemskie . I wiecie co ? Moja prośba się spełniła kilka godzin temu...



jak one wyglądają
?
Co mam zrobić żeby zobaczyć swojego ?
Anioły wiedzą co dla nas jest dobre Czasem wydaje sie wszystko być tak beznadziejne a one wiedza że tak musi być. Chca jak najlepiej.
__________________
"A girl should be two things... Classy & Fabulous " Coco Chanel



Mój blog - Uroda, włosy, muzyka

www.justynanymphea.blogspot.com




Moja strona na temat miodu i pszczół .

www.magichoney.weebly.com
Nymphea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 13:22   #1662
trina711
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
jak one wyglądają ?
Co mam zrobić żeby zobaczyć swojego ?
wyglądają jak my, normalnie ubrani, w dżinsy co niektórzy.
Co zrobic żeby zobaczyc- poproś o to by Ci się przyśnił, lub popracaowac nad czakrą trzeciego oka. choc nie polecam rozwijania tylko tej czakry, bez pracy nad pozostałymi.
trina711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 13:42   #1663
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez trina711 Pokaż wiadomość
wyglądają jak my, normalnie ubrani, w dżinsy co niektórzy.
Co zrobic żeby zobaczyc- poproś o to by Ci się przyśnił, lub popracaowac nad czakrą trzeciego oka. choc nie polecam rozwijania tylko tej czakry, bez pracy nad pozostałymi.
Każde?
A co z sukniami, aureolami, skrzydłami?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 13:54   #1664
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Nie chcę wyjść na skończonego i nieuleczalnego niedowiarka, ale....
Czy to nie jest bardziej potęga podświadomości? Czy nie jest tak, że jeśli wmówimy sobie istnienie Aniołów, to rzeczywiście wszystko dookoła wydaje nam się być dowodami na tą teorię i znakami od naszych Stróży? Trochę mi się to wszystko kojarzy z sagą anielską autorstwa Maji Kossakowskiej.
Może i jestem zbyt sceptyczna, ale ciężko mi uwierzyć w takie przypadki, co nie zmienia faktu że bardzo bym chciała.
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 14:30   #1665
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Immaginary Pokaż wiadomość
Nie chcę wyjść na skończonego i nieuleczalnego niedowiarka, ale....
Czy to nie jest bardziej potęga podświadomości? Czy nie jest tak, że jeśli wmówimy sobie istnienie Aniołów, to rzeczywiście wszystko dookoła wydaje nam się być dowodami na tą teorię i znakami od naszych Stróży? Trochę mi się to wszystko kojarzy z sagą anielską autorstwa Maji Kossakowskiej.
Może i jestem zbyt sceptyczna, ale ciężko mi uwierzyć w takie przypadki, co nie zmienia faktu że bardzo bym chciała.
Też się czasem zastanawiam, tak jak np. nad magią kamieni, albo kolorów.
Dlatego chętnie posłucham, ale nie ukrywam, że chciałabym żeby istniały i mi się pojawiały i kontaktowały.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 15:24   #1666
Kayokox3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez trina711 Pokaż wiadomość
skąd wiesz, że anioły omijają Ciebie szerokim łukiem?, codziennie napotykamy się na nich, lub na znaki od nich
każdy z nas ma stróża, wystarczy codziennie z nim rozmawiac, na początku jest to zwykły monolog, ale z czasem może zamienic się w dialog. Najlepiej jest to robic przed snem, prosic by nam się przyśnił, lub po prostu medytowac, czasem noszenie przy sobie minerałów pomaga otrworzyc się na swojego opiekuna.. Faktem jest, że nie każdy ma za stróża anioła


Ja jeszcze się nigdy na nich nie napotkałam . Żadnych piór ani nic . Chociaż .. hmm .. czasem mam tak że wyczuwam czyjąś obecność ... może to one akurat .. nie wiem . Albo w przedpokoju wyczuwam jakieś złe moce . Poprostu gdy tam stanę czuję nagle lęk i niepokój .. nie wiem przed czym . I tylkow tym pomieszczeniu tak mam Dziwne .. Bo to raczej nie są dobre duchy czy anioły , bo bym nie czuła lęku itp. Może u mnie są tylko złe moce ? ;D

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Immaginary Pokaż wiadomość
Nie chcę wyjść na skończonego i nieuleczalnego niedowiarka, ale....
Czy to nie jest bardziej potęga podświadomości? Czy nie jest tak, że jeśli wmówimy sobie istnienie Aniołów, to rzeczywiście wszystko dookoła wydaje nam się być dowodami na tą teorię i znakami od naszych Stróży? Trochę mi się to wszystko kojarzy z sagą anielską autorstwa Maji Kossakowskiej.
Może i jestem zbyt sceptyczna, ale ciężko mi uwierzyć w takie przypadki, co nie zmienia faktu że bardzo bym chciała.
Czasem tak jest że nasza podświadomość działa za bardzo Ale nie zawsze . Czasem jest tak że nie myślisz o tym a dzieją się dziwne rzeczy , a czasem tak że wierzysz w to wszystko mocno i wyobrażasz sobie nie wiadomo co wtedy to już wszędzie widzimy duchy , znaki itp.
__________________
我 只想说,你很相爱。仅此而 已...

Gdzieś na dnie serca ,
Jesteśmy tacy sami .
Jeśli tylko spojrzysz głębiej ,
Ujrzysz całą prawdę .
Kayokox3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 17:54   #1667
ritabathory
Raczkowanie
 
Avatar ritabathory
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 180
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez trina711 Pokaż wiadomość
skąd wiesz, że anioły omijają Ciebie szerokim łukiem?, codziennie napotykamy się na nich, lub na znaki od nich
każdy z nas ma stróża, wystarczy codziennie z nim rozmawiac, na początku jest to zwykły monolog, ale z czasem może zamienic się w dialog. Najlepiej jest to robic przed snem, prosic by nam się przyśnił, lub po prostu medytowac, czasem noszenie przy sobie minerałów pomaga otrworzyc się na swojego opiekuna.. Faktem jest, że nie każdy ma za stróża anioła

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------


tak sobie myślę odnośnie tego stukania w szafie, i piór... może masz poltergeista w domu, one też pióra zostawiają, a potrafią byc bardzo upierdliwe.
Jakos nie odczuwam byc ktos czuwal nademną :/
Może ja tego nie czuje i tego nie widze a może ktoś jest ale tak ja to widze.
A może poprostu nie ingerują do mojego życia bo sie do nich nie zwracałam,ani do boga ani do stróża, brutalna rzeczywistosc sprawiła że troche jakbym straciła wiare we wszystko co niematerialne.
Czuję się czasem jakby mnie bóg opuscił nie mówiąc już o aniołach
__________________

An it harm none do what ye will
ritabathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 18:19   #1668
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Kayokox3 Pokaż wiadomość
) Chociaż .. hmm .. czasem mam tak że wyczuwam czyjąś obecność ... może to one akurat .. nie wiem . Albo w przedpokoju wyczuwam jakieś złe moce . Poprostu gdy tam stanę czuję nagle lęk i niepokój .. nie wiem przed czym . I tylkow tym pomieszczeniu tak mam Dziwne .. Bo to raczej nie są dobre duchy czy anioły , bo bym nie czuła lęku itp. Może u mnie są tylko złe moce ? ;D
tez tak mam
czasem wydaje mi się, ze nie jestem w jakims pomieszczeniu sama, a w przedpokoju tez wyczuwam jakieś złe moce, czasami tez w łazience
ale czy tak jest czy to moja podswidomosc nie wiem...
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 18:22   #1669
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez ritabathory Pokaż wiadomość
Jakos nie odczuwam byc ktos czuwal nademną :/
Może ja tego nie czuje i tego nie widze a może ktoś jest ale tak ja to widze.
A może poprostu nie ingerują do mojego życia bo sie do nich nie zwracałam,ani do boga ani do stróża, brutalna rzeczywistosc sprawiła że troche jakbym straciła wiare we wszystko co niematerialne.
Czuję się czasem jakby mnie bóg opuscił nie mówiąc już o aniołach
nie smutaj.

A co robią więc anioły jak nam jest dobrze i nic nie potrzeba i jesteśmy bezpieczni? I czy naprawdę są ich miliardy?
A co z tymi "ważniejszymi" jak Uriel, Gabriel i cała reszta? Jak radzą sobie kiedy w jednej milisekundzie proszą go o różne rzeczy różni ludzie?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 18:38   #1670
ritabathory
Raczkowanie
 
Avatar ritabathory
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 180
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
nie smutaj.

A co robią więc anioły jak nam jest dobrze i nic nie potrzeba i jesteśmy bezpieczni? I czy naprawdę są ich miliardy?
A co z tymi "ważniejszymi" jak Uriel, Gabriel i cała reszta? Jak radzą sobie kiedy w jednej milisekundzie proszą go o różne rzeczy różni ludzie?
staram sie

Anioły maja raczej nie materialna forme wiec nie obejmuja ich ograniczenia czasowe.To tak jak z bogiem troche.W koncu do boga zwraca sie multum ludzi.
__________________

An it harm none do what ye will
ritabathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 18:40   #1671
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez ritabathory Pokaż wiadomość
staram sie

Anioły maja raczej nie materialna forme wiec nie obejmuja ich ograniczenia czasowe.To tak jak z bogiem troche.W koncu do boga zwraca sie multum ludzi.
Wiem, ale mi jako człowiekowi trudno jeszcze zrozumieć, że coś może się dziać poza czasem
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 18:44   #1672
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Wiem, ale mi jako człowiekowi trudno jeszcze zrozumieć, że coś może się dziać poza czasem
mnie też ciężko
takie nasze ludzkie ograniczenia

ps: śliczne robisz na drutach
zawsze marzyłam żeby mi ktos zrobił coś tak pięknego i ciepłego
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 18:47   #1673
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
mnie też ciężko
takie nasze ludzkie ograniczenia

ps: śliczne robisz na drutach
zawsze marzyłam żeby mi ktos zrobił coś tak pięknego i ciepłego
dziękuję
do usług

Ja troszkę zaczynam z kartami anielskimi, ale muszę złapać wolną chwilę i natchnienie, żeby z nimi się zapoznać. Tak samo jak z medytacją z aniołami.

A jak andrzejki? Wierzycie w te lanie wosku, buty i obierki?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:03   #1674
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
dziękuję
do usług

Ja troszkę zaczynam z kartami anielskimi, ale muszę złapać wolną chwilę i natchnienie, żeby z nimi się zapoznać. Tak samo jak z medytacją z aniołami.

A jak andrzejki? Wierzycie w te lanie wosku, buty i obierki?
ja nie wierzę w jakies przestawianie butów, szpilki, czy wróżby spod kubków
ew. wosk

ja bym Ci połowe tego co masz zabrała
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:05   #1675
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja nie wierzę w jakies przestawianie butów, szpilki, czy wróżby spod kubków
ew. wosk

ja bym Ci połowe tego co masz zabrała
ja właśnie też średnio

Aj, miło- jak coś można pisać pw, albo co.
__________________

Edytowane przez Chaigata
Czas edycji: 2010-11-28 o 19:14
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:24   #1676
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

A dla mnie takie andrzejkowe wróżby to świetna zabawa, ale wyłącznie w gronie znajomych Sama bym kiedyś coś podobnego zorganizowała, ale niestety żyjemy w czasach, kiedy andrzejki są tylko kolejnym pretekstem to zrobienia płytkiej imprezy klubowej, z technoczopami w tle
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette

Edytowane przez Immaginary
Czas edycji: 2010-11-28 o 19:26
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:31   #1677
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Immaginary Pokaż wiadomość
A dla mnie takie andrzejkowe wróżby to świetna zabawa, ale wyłącznie w gronie znajomych Sama bym kiedyś coś podobnego zorganizowała, ale niestety żyjemy w czasach, kiedy andrzejki są tylko kolejnym pretekstem to zrobienia płytkiej imprezy klubowej, z technoczopami w tle
zgadzam się. Też chciałabym zrobić dla kogoś taką wróżbową noc, ale obawiam się że bez dzikiej muzyki i alkoholu by się niestety nie obeszło.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:40   #1678
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
zgadzam się. Też chciałabym zrobić dla kogoś taką wróżbową noc, ale obawiam się że bez dzikiej muzyki i alkoholu by się niestety nie obeszło.
ja chce wrozbowa noc, ja przyjade, ja, ja!
(ale bez wina... )
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:42   #1679
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
ja chce wrozbowa noc, ja przyjade, ja, ja!
(ale bez wina... )
A to lepiej, bo ja alko nie pijam tylko herbaty nałogowo

jest ktoś ze stolicy co by chciał się spotkać na jakieś pogadanki magiczno-ezoteryczne przy herbatce?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:50   #1680
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

a dla mnie andrzejki to tez pretekst do imprezowania
ale bez techno
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-03 08:12:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.