Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-08, 20:19   #1651
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
O to to zdecydowanie powinienes spytac lekarza, ktory zalecil ci retinoidy doustne. O ile mi wiadomo skora przy nich jest delikatna i latwo sie przesusza i nie nalezy jej juz nic mocnego "dokladac".

Poza tym od kiedy differin pomaga na przebarwienia? Na rozszerzone pory ja przynajmniej tez nie zauwazylam specjalnego dzialania
Na przebarwienia chyba tak, bo jednak skóra się złuszcza i jakoś tam odnawia w pewien sposób...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 20:54   #1652
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

No ok, troszke moze tak, jak kazda rzecz, ktora zluszcza

Ale na tej samej zasadzie to retinoidy doustne tez powinny pomoc...bo skora po nich tez bywa przesuszona i jakos tam sie "przebudowuje" i to znacznie bardziej niz po differinie.

Tak czy inaczej przy terapii czyms tak silnym jak retinoidy doustne to radzilabym pytac lekarza, a nie na forum
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 06:08   #1653
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Pikus Pokaż wiadomość
Witam,

Czy przyjmujac malutka dawke 5mg na dobre Izoteku dosutnie, moge co kilka dni posmarowac twarz differinem ? Chce zlikwidowac przebarwienia i rozszerzone pory.

Pozdrawiam
Że się tak spytam prosto z mostu... aż takie miałeś problemy ze skórą, że Izotek Ci wwalili? Bierzesz osłonki? Badasz wątrobę?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 16:19   #1654
Pikus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 44
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Od ponad roku mam straszny lojotok i wyprobowalem juz chyba wszelkie mozliwe sposoby jego ograniczenia. Po 15 minutach od umycia mam twarz wrecz zalana lojem. Malutka dawka 5mg na dobe kompletnia wyeliminowala lojotok, mam teraz cere idealna. Wszystkie badania po dwoch miesiacach mam w normie.
Pikus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 16:41   #1655
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

I dermatolog przepisal ci retinoidy jedynie na lojotok, zupelnie bez tradziku ? I jak dlugo masz to lykac?

Szczerze, czy wyeliminowala na dobre to sie dowiesz dopiero jak zakonczysz kuracje bo przeciez w trakcie brania retinoidow sila rzeczy skora jest bardziej sucha niz normalnie.
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 18:31   #1656
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
I dermatolog przepisal ci retinoidy jedynie na lojotok, zupelnie bez tradziku ? I jak dlugo masz to lykac?

Szczerze, czy wyeliminowala na dobre to sie dowiesz dopiero jak zakonczysz kuracje bo przeciez w trakcie brania retinoidow sila rzeczy skora jest bardziej sucha niz normalnie.
Dokładnie. Gdy odstawisz retinoi9dy to zobaczysz czy pomogło czy nie.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 22:44   #1657
Pikus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 44
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

To jest bardzo malenka dawka, normalnie sie bierze okolo 1mg na kg masy ciala, czyli wg podrecznika powinienem brac nawet 80mg na dobe, ja przyjmuje jedynie 5 i pewnie potrwa to minimum jakies 5 lat, ale efekty sa niesamowite, wiec mi to nie przeszkadza.
Pikus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 19:08   #1658
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Witam!

Ja mam takie pytanko w sumie czy stosując differin mogę poddać się zabiegowi chodzi mi o kwasy u kosmetyczki lub u dermatologa? dokładnie chodzi o to czy mogę iść z dnia na dzień na taki zabieg czy raczej powinnam odstawić differin na np. 2 tygodnie i dopiero wtedy poddać się zabiegom?
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 19:45   #1659
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Witam!

Ja mam takie pytanko w sumie czy stosując differin mogę poddać się zabiegowi chodzi mi o kwasy u kosmetyczki lub u dermatologa? dokładnie chodzi o to czy mogę iść z dnia na dzień na taki zabieg czy raczej powinnam odstawić differin na np. 2 tygodnie i dopiero wtedy poddać się zabiegom?
Ja bym odstawiła na kilka dni/tydzień. Koleżanka ostatnio była na kwasach ale z tego co wiem, nie odstawiała złuszczacza [stosuje epiduo], ale kosmetyczka powiedziała, żeby nie smarowała się epiduo, bo za mocno złuscza, tak samo jak i kwasy.

Zadzwoń i spytaj ;]
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 21:28   #1660
bloobs
Raczkowanie
 
Avatar bloobs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 45
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Dziewczyny mam pytanko, zupełnie nie związane z tematem ale nie wiem gdzie mam znaleźć odpowiedź... Jak zacytować w jednym moim poście kilka waszych odpowiedzi?? Bo potrafię zacytować tylko jedną i nie wiem jak mogę dodać kolejne...
bloobs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 07:34   #1661
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez bloobs Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanko, zupełnie nie związane z tematem ale nie wiem gdzie mam znaleźć odpowiedź... Jak zacytować w jednym moim poście kilka waszych odpowiedzi?? Bo potrafię zacytować tylko jedną i nie wiem jak mogę dodać kolejne...
podbijam, bo też nie mogę tego rozkminić.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 09:50   #1662
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

niczka87 - ale Ty w poprzednich postach cytowałaś parę różnych odpowiedzi przecież . Mogę wytłumaczyć jak to zrobić, ale może źle pytanie zrozumiałam.
allesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 14:27   #1663
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez allesi Pokaż wiadomość
niczka87 - ale Ty w poprzednich postach cytowałaś parę różnych odpowiedzi przecież . Mogę wytłumaczyć jak to zrobić, ale może źle pytanie zrozumiałam.
Najpierw zacytowałam jeden fragment i wysłałam odpowiedź, a potem drugi fragment i wysłąłam odpowiedź. A wygląda to tak dlatego, że jeden mój post jest pod moim drugim postem.
A chodzi o to jak zacytować np. w jednej swojej wypowiedzi post "osoby X" i np. post "osoby Y"?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 16:42   #1664
bloobs
Raczkowanie
 
Avatar bloobs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 45
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Najpierw zacytowałam jeden fragment i wysłałam odpowiedź, a potem drugi fragment i wysłąłam odpowiedź. A wygląda to tak dlatego, że jeden mój post jest pod moim drugim postem.
A chodzi o to jak zacytować np. w jednej swojej wypowiedzi post "osoby X" i np. post "osoby Y"?
Też tylko taki sposób cytowania udało mi się odkryć
Chyba, że to jedyny sposób...

Allesi: jak znasz inny po pochwal się proszę, też chcemy wiedzieć
bloobs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 18:53   #1665
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez bloobs
Dziewczyny mam pytanko, zupełnie nie związane z tematem ale nie wiem gdzie mam znaleźć odpowiedź... Jak zacytować w jednym moim poście kilka waszych odpowiedzi?? Bo potrafię zacytować tylko jedną i nie wiem jak mogę dodać kolejne...
Cytat:
Napisane przez niczka87
podbijam, bo też nie mogę tego rozkminić.
Wchodzicie w Zaawansowane(dodawanie fotek). Tam w tych ikonkach na górze jest żółty dymek.
Kopiujecie więc daną wypowiedź. Potem wklejacie do okienka, zaznaczacie i klikacie na ten dymek. Powinno Wam wyjść coś takiego

[QUOTE.]TEKST[/QUOTE.] (bez tych kropeczek)

A żeby dodać osobę, która ten tekst napisała, wystarczy po pierwszym Quote dodać = i nick:

[QUOTE=xxx.]TEKST[/QUOTE.] (autorem jest wtedy xxx)

No i wszystkie wypowiedzi macie na dole, więc nie trzeba się cofać stronę wstecz.

________

tylko tak mozecie zacytowac pare osob w jednym poscie. I mam nadzieje, ze w miare zrozumiale napisalam
allesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 20:59   #1666
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez niczka87
podbijam, bo też nie mogę tego rozkminić.

Cytat:
Napisane przez allesi
No i wszystkie wypowiedzi macie na dole, więc nie trzeba się cofać stronę wstecz.

udało sie?

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

yeah dzięki allesi
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 21:31   #1667
cat_on_de_road
Raczkowanie
 
Avatar cat_on_de_road
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 203
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

znam prostszy sposob wielocytowania jest do tego specjalny przycisk nawet
po prawej u dołu kazdego posta macie 3 ikonki:
1. "Cytuj",
2.ikonke zapisanej kartki i
3. "odpowiedz"

klikacie wlasnie w ikonkę z tą kartka - klik i ona sie zapala na pomaranczowo - w ten sposob oznaczacie kazdy post, ktory chcecie zacytowac w swojej odpowiedzi potem klikacie w "zaawansowane (dodawanie fotek) i... juz macie co trzeba

koniec offtopu z mojej strony


ja dzis bylam u dermatologa (90 zł wizyta ) dostalam recepte na differin i duac - 98 zł w aptece poczulam sie zrezygnowana, ale widze ze mus to mus wiec kupie jutro naprawde nie sadzilam ze to moze byc takie droge - czuje sie nieco uszukana to prawda ze do niego NIE TRZEBA FILTRÓW? - tak uslyszalam od p. dermatolog gdy sie zapytalam o to wlasnie...
__________________
powoli sie rozglądam za małymi zmianami w życiu codziennym...

P.S. Nie bądź trollem!

Edytowane przez cat_on_de_road
Czas edycji: 2009-12-15 o 21:34
cat_on_de_road jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 11:02   #1668
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

udało się widzę, ze kotek podał jeszcze jedną metodę.

Może to nie będzie dotyczyć differinu, bo go już bardzo rzadko używam, ale od czasu mrozów zaczęła mi skóra zchodzić z polików, nosa i brody.
znacie jakiś dobry krem do cery ieszanej najlepiej nawilżający? Bo stosuje taki z Ziaji Med wieczorem na trądzik, ale rano i tak skóra złazi. więc myślę o jakimś kremiku na dzień.
allesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 18:39   #1669
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez cat_on_de_road Pokaż wiadomość
to prawda ze do niego NIE TRZEBA FILTRÓW? - tak uslyszalam od p. dermatolog gdy sie zapytalam o to wlasnie...
Dermatolog nie mówi o filtrach :| ja bym odpuściła w taką porę roku. Sama jestem na diff i nie filtruję się, mam dość filtrowania na kwasach, porażka...

Cytat:
Napisane przez allesi Pokaż wiadomość
znacie jakiś dobry krem do cery ieszanej najlepiej nawilżający?
Humektan?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 20:03   #1670
bloobs
Raczkowanie
 
Avatar bloobs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 45
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Allesi, cat_on_de_road dzięki za pomoc! Ale jak widać pytanie rzuciłam w odpowiednim miejscu bo nie tylko ja miałam problemy z cytowaniem I jednocześnie sorki za zaśmiecanie tematu, koniec offtopu.
Pozdrowionka!

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez niczka87
Cytat:
Napisane przez allesi
znacie jakiś dobry krem do cery ieszanej najlepiej nawilżający?

Humektan?
Również polecam Humektan. Dowiedziałam się o nim na Wizażu jakiś czas temu i właśnie kończę drugie opakowanie (i raczej nie ostatnie).
bloobs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 15:34   #1671
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Widzę, że głównie dobre opinie (chociaż o tym, że zapych pory też jest trochę), cena też w porządku. Myślę, że w takim razie go kupię. W aptekach bez problemu dostanę?
allesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 16:04   #1672
anecia1881
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 38
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

z dostępnością różnie bywa ale raczej nie powinno być problemu jako nawilżacz jest w porządku i szybko się wchłania tylko niezbyt przyjemnie pachnie .. długo już go stosuję ale chyba nigdy nie przyzwyczaję sie do tego zapachu
anecia1881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 21:10   #1673
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez allesi Pokaż wiadomość
Widzę, że głównie dobre opinie (chociaż o tym, że zapych pory też jest trochę), cena też w porządku. Myślę, że w takim razie go kupię. W aptekach bez problemu dostanę?
Czasami jest problem z dostaniem humektanu. Ktoś wcześniej pisał, że kiedyś spytał farmaceutkę o humektan to oczy wywaliła <lol>
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 22:37   #1674
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Czasami jest problem z dostaniem humektanu. Ktoś wcześniej pisał, że kiedyś spytał farmaceutkę o humektan to oczy wywaliła <lol>
Moja tez "oczy wywalila"...ale jak podalam jeszcze raz nazwe i poprosilam o zamowienie to zadzwonila do hurtowni, zapytala, mieli wiec zamowila...i nie bylo problemu

Wiec radze sie nie zniechecac i po prostu jak nie ma to prosic w aptece o zamowienie albo druga opcja to zamowic na http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p3084-Humektan_krem100_g i odebrac w jednej z aptek tej sieci (tylko trzeba cos dorzucic do zamowienia by bylo ponad 20zl)

p.s. tylko moim zdaniem to sredni krem na mrozy

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez cat_on_de_road Pokaż wiadomość
ja dzis bylam u dermatologa (90 zł wizyta ) dostalam recepte na differin i duac - 98 zł
az tyle za jedno opakowanie differinu i duacu? no chyba, ze z jakiegos powodu masz ten duzy podwojny duac (30g) to wtedy by sie zgadzalo

jesli tak to Ci to na dlugo wystarczy bo go sie daje naprawde niewiele

Edytowane przez quleczka
Czas edycji: 2009-12-17 o 22:33
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 13:20   #1675
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

mi dermatolog wypisała ten differin i stosuje go już 2 tyg, efektów brak. Na twarzy plamy czerwone, skóra mi schodzi zwłaszcza z nosa. A na całym Ciele i tak wypryski mi wychodzą dlatego myślę że to coś z organizmu wywala. Dostałam próbki Cetaphilu balsamu nawilżającego do twarzy i delikatnego płynu do mycia twarzy z tej samej firmy.
quleczka dlaczego uważasz że Hymetan to niezbyt dobry krem na mrozy?? Zastanawiam się nad jego kupnem na tą schodzącą skórkę bo ten Cetaphil jakoś nie skutkuje.
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 13:49   #1676
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
quleczka dlaczego uważasz że Hymetan to niezbyt dobry krem na mrozy??
bo ma 80% wody no i wchlania sie zupelnie, a na takie mrozy jak teraz (u mnie -12C w dzien) to raczej przydaloby sie chociaz cos minimalnie ochronnego

a na schodzaca skore to mnie osobiscie humektan wydaje sie za slaby...to fajny nawilzacz ale taki raczej "codzienny" a nie na super przesuszenia

p.s. mi na przesuszenia po differinie lekarka polecila http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p22082-Phys...ra_twarzy_30ml i calkiem niezle sie sprawdzal

Edytowane przez quleczka
Czas edycji: 2009-12-18 o 13:51
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 14:20   #1677
olek1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Witam, najpierw powinnaś podać jaką masz cerę. Jeśli suchą, a użyjesz kremu, który wysuszy Ci skórę to możesz mieć bardzo poważne problemy (zdaża się również że stosowanie niektórych maseczek oczyszczajacych powoduje ze skóra robi się bardziej sucha i możesz mieć bardzo widoczne zmarszczki w bardzo młodym wieku. Jeśli tłustą (przeważnie w tym wypadku występują pryszcze) to krótkotrwała kuracja lekiem wysuszającym nie powinna mieć zbyt ujemnego wpływu. Polecam wizytę u dermatologa, ewentualnie kosmetologa. Polecam mikrodermabrazję diamentową (opis: http://twojportal.com/mikrodermabrazja_diamentowa.php). Następnie po dokładnym oczyszczeniu skóry (mikrodermabrazji) można zastanowić się nad zabiegiem jonoforezy (opis: http://twojportal.com/pielegnacja_twarzy.php) - czyli dogłębnym wprowadzeniu preparatu (co znacznie zwiększa jego działanie), dzięki czemu będziesz miała na dłuższy czas problem "z głowy"

Polecam również informacje na temat różnego rodzaju skóry, jej pielęgnacji zaleceń itp - http://twojportal.com/rodzaje_skory.php
olek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 20:33   #1678
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

quleczka dzięki za podpowiedź. W takim razię jutro lecę do apteki po Physiogel Face Cream. Jest droższy od Humektanu, ale ja chcę nabyć coś co pomoże rozwiązać problem łuszczenia mojej mieszanej cery po Differinie.
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 20:46   #1679
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Tylko zwroc uwage, ze sa dwa kremy physiogel....drugi jest taki "ogolny" nie tylko do twarzy. Ten drugi ma inny sklad, jest ciezszy i nie jest stricte do podraznionej skory
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 21:26   #1680
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Rzeczywiście są 2 kremy Physiogel:
http://www.physiogel.pl/index.php?op...d=18&Itemid=30
http://www.physiogel.pl/index.php?op...id=9&Itemid=12
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-24 22:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.