Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-06, 19:24   #1681
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Zapisuję rozumiem, że pojemność regularna ? nie mini...
Pojemność regularna cena mam nadzieje nie
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 19:43   #1682
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
witaj
koniecznie zostać z nami, bo my tu na bieżąco podajemy promocje, obniżki itp, więc tylko z nami dużo zaoszczędzisz
Taaak..z Wami to chyba w długi popadnę i pójdę z torbami


Cytat:
Napisane przez roza:
koniecznie musisz jeszcze spróbowac mydeł naturalnych no i wielu szamponów, odzywek, masek, olejów do włosów
rozejrzyj sie tez może za tonikiem do twarzy
a podkłady mineralne Cię interesują? to jest dopiero kopalnia doznań
Domyślam się, że jeszcze wiele przede mną...a..i uprzedzając Twój post dokupiłam jeszcze czarne mydło. Z rękawicą. Naczytałam się ochów i achów. Wygląda ciekawie. Wypróbuję wszystko
Za tonikiem też się rozglądam..chciałabym jakiś różany. Polecacie jakiś?

A co do podkładów..to jeszcze nie wiem, musiałabym chyba najpierw spróbować ;-)
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 19:56   #1683
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Aniu, to kup dwie rzeczy a ja poproszę tą trzecią
Nic nie miałam z P&R jeszcze Wiem, że chwalicie maskę do włosów i peeling tak? Ale te ceny...
Ceny zabójcze, ale staram się kupować po dużych przecenach.
Przykładowo szampon 20.50zł, balsam 24,60. Czasem się uda . Maskę upolowałam za 51 zł, co moim zdaniem i tak tanio nie jest. Najważniejsze, że jestem z nich zadowolona.
Kod -15% 100%NATURY nadal działa jakby co.

Jak chcesz mogę Ci wysłać jakąś próbeczkę
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 19:56   #1684
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Taaak..z Wami to chyba w długi popadnę i pójdę z torbami




Domyślam się, że jeszcze wiele przede mną...a..i uprzedzając Twój post dokupiłam jeszcze czarne mydło. Z rękawicą. Naczytałam się ochów i achów. Wygląda ciekawie. Wypróbuję wszystko
Za tonikiem też się rozglądam..chciałabym jakiś różany. Polecacie jakiś?

A co do podkładów..to jeszcze nie wiem, musiałabym chyba najpierw spróbować ;-)
akurat phenome na tapecie - ich woda różana w wielu przypadkach zrobiła furrorę
różany tonik ma tez hauschka, więcej grzechów nie pamietam
i oczywiscie różane hydrolaty!
A czarne mydło - pasta czy kostka?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 20:06   #1685
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
akurat phenome na tapecie - ich woda różana w wielu przypadkach zrobiła furrorę
różany tonik ma tez hauschka, więcej grzechów nie pamietam
i oczywiscie różane hydrolaty!
Yhym..ta phenome właśnie mnie zainteresowała. Widzę, że jakieś rabaty w Mokotów, ale akurat nie będę w Warszawie w najbliższym czasie..ale nie szkodzi, bo będę miała czas poczytać jeszcze co-nieco. To forum to istna skarbnica wiedzy!

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A czarne mydło - pasta czy kostka?
Pasta. A raczej chyba jakaś maź! Wydawało mi się, że taka forma będzie ciekawsza
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 20:21   #1686
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Pasta. A raczej chyba jakaś maź! Wydawało mi się, że taka forma będzie ciekawsza
no to jestem ciekawa Twojej opinii i będę na nią czekać

ja z kolei uwielbiam czarne mydło tradycyjne w kostce - do ryjka super sprawa

Niektóre z nas mają w podpisach linki do wpisów na wizażowym blogu o naszych kosmetycznach hitach i kitach - może tam cos inspirującego znajdziesz
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 20:35   #1687
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no to jestem ciekawa Twojej opinii i będę na nią czekać

ja z kolei uwielbiam czarne mydło tradycyjne w kostce - do ryjka super sprawa
Już nie mogę doczekać się przesyłek. Wszystko Wam opowiem

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Niektóre z nas mają w podpisach linki do wpisów na wizażowym blogu o naszych kosmetycznach hitach i kitach - może tam cos inspirującego znajdziesz
Ach Dziewczęta, tyle tego, że mi nocy nie wystarczy. Ale wciągnęłam się w to jak mała dziewczynka Dzięki serdeczne!!
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 20:58   #1688
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no to jestem ciekawa Twojej opinii i będę na nią czekać

ja z kolei uwielbiam czarne mydło tradycyjne w kostce - do ryjka super sprawa

Niektóre z nas mają w podpisach linki do wpisów na wizażowym blogu o naszych kosmetycznach hitach i kitach - może tam cos inspirującego znajdziesz
spieszę donieść, że ja mam Savon Noir Alepii razem z kessą i koffam jeśli przez najbliższe tygodnie nie zrobi mi kuku, to trafia na bank do hiciorów listopadowych
acha, mam to normalne, nie eukaliptusowe
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:24   #1689
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Jp91 niestety nie mam tego koloru. Z Lily Lolo mam china doll i candy cane.

Kilka stron wcześniej pisał ktoś (przepraszam nie pamiętam kto) na temat serum Babuszki Agafii.
Mam to serum 50+ fajne, ale ja je podrasowałam dodałam ceramidy i troszkę oleju arganowego, faktycznie za mało treściwa konsystencja jak na te porę roku. Stosuję rano i jest bardzo dobrze no i nadaje się pod minerały, jeszcze tylko daje kropelkę oleju z opuncji pod oczy.

Drugie serum to Natura Siberica intensywny biokompleks, dwufazowa pielęgnacja anti-age. Jestem zachwycona, to chyba pierwszy produkt naturalny który spełnił moje oczekiwania (jeżeli chodzi o tzw. gotowce) świetny, niesamowicie działa. Skóra zwarta, napięta, sprężysta, a co za tym idzie owal się poprawia widocznie. Od początku stosuję dwa razy w tygodniu wieczorem. Jest trochę dla mnie za mało treściwy, ale mu wybaczam (za takie działanie) daję na to 'olejek piękności aurarii' to taki mix olejowy wzorowany troszkę na oleju wspaniałym.
To serum na pewniaka kupię ponownie.

Trochę na tej Kalinie pokupowałam, ale swoje opinie na temat reszty może innym razem, bo sporo tego
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 09:36   #1690
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

ooo, auraria, to chyba mamci będę musiała takie serum sprawić! no i czekam na kolejne opinie

a ja mogę opisać już moje pierwsze wrażenia po masełku do włosów alverde zastosowałam na początek w wersji pierwszej: na 5-10 minut przed myciem na suche włosy. moje kłaczki piły to masło! nie mam doświadczenia z nakładaniem gęstych specyfików na suche włosy, więc trochę się napaćkałam, ale udało się piękny, łagodny zapach... potem umyłam kłaczki - tylko raz. włosy w dalszym ciągu wydawały się nawilżone, mięsiste. po wysuszeniu było widać, że zmyło się wszystko bez problemu, a włosy są miękkie i ładnie nawilżone. jestem na tak i cieszę się na kolejne testy
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 10:58   #1691
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cześć dziewczyny czytam i oglądam Wasze zbiory już od jakiegoś czasu i oczywiście 'przyszłam' po poradę (bo skuszona zostałam już dawno). Możecie coś polecić do twarzy do skóry suchej, bardzo suchej atopowej, 30+ (z przebarwieniami pozapalnymi) oraz jakiś super krem do popękanych, wiecznie swędzących i piekących rąk, najlepiej natłuszczający bez alkoholu. Może Hauschka albo JMO maja coś godnego polecenia?
A żeby było kolorowo to w załączniku kilka moich nabytków, jak widać skupiłam się głównie na włosach - opisów dawać nie muszę, bo są Wam bardzo dobrze znane (kolejne zamówienie z Kaliny w drodze )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010001.jpg (48,4 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010003.jpg (54,4 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a (3).jpg (47,5 KB, 62 załadowań)
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...

Edytowane przez olaola1
Czas edycji: 2012-11-07 o 22:52
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 11:28   #1692
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

To może trochę o preparatach do włosów. Szampon Organic Shop jedwabisty nektar. Nic u mnie nie robi, tzn. myje i nie plącze, ale nie przepadam za efektem takich tępych włosów (nazwa wskazuje że efekt powinien być inny) U mnie nie działa, więc ej nie kupię. Natomiast bardzo podoba mi się tradycyjny syberyjski szampon nr 3 na łopianowym propolisie, zwłaszcza w duecie z maską łopianową. Drożdżowa maska tez dosyć fajna, jajeczną musiałam nauczyć sie używać. Ma dużo protein i powodowała u mnie siano na głowie, ale równowagę zapewnia płukanka z siemienia lnianego plus troche gliceryny. Efekt bardzo fajny.
Kupiłam jeszcze szampon z chili, ale mam za dużo teraz otwartych musi poczekać, chociaż jestem jego bardzo ciekawa.

Olejowy ekstrakt z pokrzywy i rumianku, też mnie nie zachwyca. Sama nie wiem czego się spodziewałam. Jakos nie sprawia mi przyjemności używanie ich.

Natomiast żywe witaminy u mnie świetnie się sprawdzają. Mieszam w zagłębieniu dłoni trochę żelu i dodaję dwie, trzy kropelki oleju brokułowego i nakładam na włosy, właściwie na końcówki. Świetnie się wchłania, zabezpiecza końcówki, nie obciąża, lekko dyscyplinuje włosy i co dla mnie ważne neutralizuje zapach brokułowego smrodku.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 12:48   #1693
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Ceny zabójcze, ale staram się kupować po dużych przecenach.
Przykładowo szampon 20.50zł, balsam 24,60. Czasem się uda . Maskę upolowałam za 51 zł, co moim zdaniem i tak tanio nie jest. Najważniejsze, że jestem z nich zadowolona.
Kod -15% 100%NATURY nadal działa jakby co.

Jak chcesz mogę Ci wysłać jakąś próbeczkę
Nie, dziękuję bardzo Póki co nie chcę napadać na nowe marki.
Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Jp91 niestety nie mam tego koloru. Z Lily Lolo mam china doll i candy cane.

Kilka stron wcześniej pisał ktoś (przepraszam nie pamiętam kto) na temat serum Babuszki Agafii.
Mam to serum 50+ fajne, ale ja je podrasowałam dodałam ceramidy i troszkę oleju arganowego, faktycznie za mało treściwa konsystencja jak na te porę roku. Stosuję rano i jest bardzo dobrze no i nadaje się pod minerały, jeszcze tylko daje kropelkę oleju z opuncji pod oczy.

Drugie serum to Natura Siberica intensywny biokompleks, dwufazowa pielęgnacja anti-age. Jestem zachwycona, to chyba pierwszy produkt naturalny który spełnił moje oczekiwania (jeżeli chodzi o tzw. gotowce) świetny, niesamowicie działa. Skóra zwarta, napięta, sprężysta, a co za tym idzie owal się poprawia widocznie. Od początku stosuję dwa razy w tygodniu wieczorem. Jest trochę dla mnie za mało treściwy, ale mu wybaczam (za takie działanie) daję na to 'olejek piękności aurarii' to taki mix olejowy wzorowany troszkę na oleju wspaniałym.
To serum na pewniaka kupię ponownie.

Trochę na tej Kalinie pokupowałam, ale swoje opinie na temat reszty może innym razem, bo sporo tego
O Ty zawsze coś wyczarujesz
Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny czytam i oglądam Wasze zbiory już od jakiegoś czasu i oczywiście 'przyszłam' po poradę (bo skuszona zostałam już dawno). Możecie coś polecić do twarzy do skóry suchej, bardzo suchej atopowej, 30+ (z przebarwieniami pozapalnymi) oraz jakiś super krem do popękanych, wiecznie swędzących i piekących rąk, najlepiej natłuszczający bez alkoholu. Może Hauschka albo JMO maja coś godnego polecenia?
A żeby było kolorowo to w załączniku kilka moich nabytków, jak widać skupiłam się głównie na włosach - opisów dawać nie muszę, bo są Wam bardzo dobrze znane (kolejne zamówienie z Kaliny w drodze )
A jaki to szampon z NS?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 12:56   #1694
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny czytam i oglądam Wasze zbiory już od jakiegoś czasu i oczywiście 'przyszłam' po poradę (bo skuszona zostałam już dawno). Możecie coś polecić do twarzy do skóry suchej, bardzo suchej atopowej, 30+ (z przebarwieniami pozapalnymi) oraz jakiś super krem do popękanych, wiecznie swędzących i piekących rąk, najlepiej natłuszczający bez alkoholu. Może Hauschka albo JMO maja coś godnego polecenia?
A żeby było kolorowo to w załączniku kilka moich nabytków, jak widać skupiłam się głównie na włosach - opisów dawać nie muszę, bo są Wam bardzo dobrze znane (kolejne zamówienie z Kaliny w drodze )
cudeńka, chętnie bym wszystko przygarnęła
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 13:31   #1695
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dziewczyny cudne macie włoski, uwielbiam na nie patrzeć
Piękne poczyniłyście też zakupy

jestem w fazie lauressowych testów, już na bank wiem, że nie trafiłam z kolorami, mam porównanie tylko do ll i edm jojoba i moim skromnym zdaniem wypada to tak: wszystkie przyjemnie kremowe ale edm kryje średnio i rozświetla, lauress etheral kryje bardzo mocno i robi gębę rodem z fotoszopa a ll kryje średnio ale najlepiej mnie matuje (użyty solo najlepiej dogaduje się z moim sebum), jak w końcu uda mi się trafić na odpowiedni lauressowy kolor to chyba mimo wszystko zakupie duże opakowanko bo takie super krycie przyda się na wielkie wyjścia tylko że w moim przypadku trzeba jeszcze na wierzch nałożyc coś matującego

zrobiłam "wodę pietruszkową" co się pojawiła na głownej stronie i ukręciłam cos ala masełko, które ostatnio zachwalałyście czyli do rozpuszczonego shea dolałam makadamia i się raczę swoim własnym

znowu dopadła mnie moja błyskotliwość
chciałam obadać jak się zamawia na felunique, koleżanka mnie zagadała, za dużo poklikałam i niechcący coś zamówiłam....
jak dobrze, że tylko jeden produkt był w koszyku a nie wszystko co mi się podobało...

odnośnie szczotki tt...używam dopiero od kilku miesięcy tylko i wyłącznie jej, po różnych testach wyszło, że mam porowate włosy ale nie zauważam by szkodziła końcom moich włosów... nigdy nie miałam problemów z rozdwajającymi sie końcówkami, ok miesiąc temu przed ścięciem 20 cm znalazłam na głowie dosłownie 5 rozdwojonych końcówek, obecnie ani jednej...wychodzi na to, że zwyczajnie niektórzy mają większą skłonność do rozdwajania się końcówek, jest też logiczne, że tego typu szczotka może się przyczyniać do rozrywania włosów i dodatkwo pogłębiać ten problem jednak nie zawsze tak się dzieje

Melya za Twoje końcówki


Auraria powiedz proszę, o to dokładnie serum chodzi?
http://kalina-sklep.pl/biokompleks-d...aca-p-427.html
bo właśnie myślę o prezencie urodzinowym dla mamy...
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 13:45   #1696
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

znowu dopadła mnie moja błyskotliwość
chciałam obadać jak się zamawia na felunique, koleżanka mnie zagadała, za dużo poklikałam i niechcący coś zamówiłam....
jak dobrze, że tylko jeden produkt był w koszyku a nie wszystko co mi się podobało...
.
super wymówka
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 14:21   #1697
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość

A jaki to szampon z NS?
Odżywka i szampon do włosów osłabionych "Ochrona i Energia"
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 14:55   #1698
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
Odżywka i szampon do włosów osłabionych "Ochrona i Energia"
o to koniecznie pisz relacje z testowania
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:11   #1699
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny czytam i oglądam Wasze zbiory już od jakiegoś czasu i oczywiście 'przyszłam' po poradę (bo skuszona zostałam już dawno). Możecie coś polecić do twarzy do skóry suchej, bardzo suchej atopowej, 30+ (z przebarwieniami pozapalnymi) oraz jakiś super krem do popękanych, wiecznie swędzących i piekących rąk, najlepiej natłuszczający bez alkoholu. Może Hauschka albo JMO maja coś godnego polecenia?
A żeby było kolorowo to w załączniku kilka moich nabytków, jak widać skupiłam się głównie na włosach - opisów dawać nie muszę, bo są Wam bardzo dobrze znane (kolejne zamówienie z Kaliny w drodze )
witaj
cudne zakupy - ja muszę zacząć się rozglądać za kuracja torebek JMO, bo moja mi się już kończy słyszał ktoś o jakichś sensownych przecenach na JMO?

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny cudne macie włoski, uwielbiam na nie patrzeć
Piękne poczyniłyście też zakupy

jestem w fazie lauressowych testów, już na bank wiem, że nie trafiłam z kolorami, mam porównanie tylko do ll i edm jojoba i moim skromnym zdaniem wypada to tak: wszystkie przyjemnie kremowe ale edm kryje średnio i rozświetla, lauress etheral kryje bardzo mocno i robi gębę rodem z fotoszopa a ll kryje średnio ale najlepiej mnie matuje (użyty solo najlepiej dogaduje się z moim sebum), jak w końcu uda mi się trafić na odpowiedni lauressowy kolor to chyba mimo wszystko zakupie duże opakowanko bo takie super krycie przyda się na wielkie wyjścia tylko że w moim przypadku trzeba jeszcze na wierzch nałożyc coś matującego

zrobiłam "wodę pietruszkową" co się pojawiła na głownej stronie i ukręciłam cos ala masełko, które ostatnio zachwalałyście czyli do rozpuszczonego shea dolałam makadamia i się raczę swoim własnym

znowu dopadła mnie moja błyskotliwość
chciałam obadać jak się zamawia na felunique, koleżanka mnie zagadała, za dużo poklikałam i niechcący coś zamówiłam....
jak dobrze, że tylko jeden produkt był w koszyku a nie wszystko co mi się podobało...

odnośnie szczotki tt...używam dopiero od kilku miesięcy tylko i wyłącznie jej, po różnych testach wyszło, że mam porowate włosy ale nie zauważam by szkodziła końcom moich włosów... nigdy nie miałam problemów z rozdwajającymi sie końcówkami, ok miesiąc temu przed ścięciem 20 cm znalazłam na głowie dosłownie 5 rozdwojonych końcówek, obecnie ani jednej...wychodzi na to, że zwyczajnie niektórzy mają większą skłonność do rozdwajania się końcówek, jest też logiczne, że tego typu szczotka może się przyczyniać do rozrywania włosów i dodatkwo pogłębiać ten problem jednak nie zawsze tak się dzieje
a masło shea tak rozpuściłaś jakoś w kąpieli wodnej? też chcę sobie sprokurować takie shea z makadamią

ja już wogóle nie kumam, która formuła dla mnie dobra z Lauressa
wydaje mi się, że Ethereal rzeczywiście ma mocniejsze krycie, ale też chyba szybciej mi się po nim pysk przetłuszcza. Minimalist szybko złazi mi z twarzy jakoś...
Generalnie nawet z bazą LL (bo mi się próbka dostała przy okazji zakupu pędzli) jest tłusto
przez pierwszych 30 minut wyglądam jak gwiazda, a potem wyłażą pory i tłustości na czole i nochu

wie ktoś, co z LL (lub Meow) będzie w kolorze zbliżonym do Soft Fawn lub Soft Honey z Lauressa?

Promolciu, to mi zupełnie jak Tobie na feelunique dzisiaj wpadło w aptece do koszyka kremidło AA z rokitnikiem - no i pani farmaceutka tak szybko przejechała po kodzie kreskowym i głupio mi było krzyczeć, że mam bana na zakupy i chciałam tylko kupić polopirynę na maseczkę i 'kupne' pojemniczki na próbaski (a' propos - Evitka, dzisiaj piszę na pw - obiecuję )
Także zaczynam testy rokitnikowe

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-11-07 o 17:14
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 17:15   #1700
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dziewczyny jak pachnie ta rozgrzewająca seria Pat&Rub? Póki co nie mogę wychodzić z domu, a tak coś krążę po ich sklepie internetowym

Cloche ale skusiłaś mnie tym masełkiem. Ale zakupy niemieckie dopiero w grudniu.

Olaola1 bardzo ładny zbiorek
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:20   #1701
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ooo, auraria, to chyba mamci będę musiała takie serum sprawić! no i czekam na kolejne opinie

a ja mogę opisać już moje pierwsze wrażenia po masełku do włosów alverde zastosowałam na początek w wersji pierwszej: na 5-10 minut przed myciem na suche włosy. moje kłaczki piły to masło! nie mam doświadczenia z nakładaniem gęstych specyfików na suche włosy, więc trochę się napaćkałam, ale udało się piękny, łagodny zapach... potem umyłam kłaczki - tylko raz. włosy w dalszym ciągu wydawały się nawilżone, mięsiste. po wysuszeniu było widać, że zmyło się wszystko bez problemu, a włosy są miękkie i ładnie nawilżone. jestem na tak i cieszę się na kolejne testy
o matko musze miec masło alverde!
Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny czytam i oglądam Wasze zbiory już od jakiegoś czasu i oczywiście 'przyszłam' po poradę (bo skuszona zostałam już dawno). Możecie coś polecić do twarzy do skóry suchej, bardzo suchej atopowej, 30+ (z przebarwieniami pozapalnymi) oraz jakiś super krem do popękanych, wiecznie swędzących i piekących rąk, najlepiej natłuszczający bez alkoholu. Może Hauschka albo JMO maja coś godnego polecenia?
A żeby było kolorowo to w załączniku kilka moich nabytków, jak widać skupiłam się głównie na włosach - opisów dawać nie muszę, bo są Wam bardzo dobrze znane (kolejne zamówienie z Kaliny w drodze )
witaj
śliczności nakupowałaś
co do kremu niestety nie pomogę - mam zupełnie innego ryjka.


A teraz moje ostatnie nabytki
- tonik luvos
- krem do twarzy kuomaye - to własnie w jego dostępność nie mogłam uwierzyć, ale mam napaliłam sie na niego strasznie okaze sie, czy słusznie.....
- płyn do demakijażu oczu coslys
- maseczki luvos
- próbki eco cosmetics (szampon i maska)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zbiory.jpg (137,1 KB, 60 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:29   #1702
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz moje ostatnie nabytki
- tonik luvos
- krem do twarzy kuomaye - to własnie w jego dostępność nie mogłam uwierzyć, ale mam napaliłam sie na niego strasznie okaze sie, czy słusznie.....
- płyn do demakijażu oczu coslys
- maseczki luvos
- próbki eco cosmetics (szampon i maska)
widzę, że maseczki już oderwane kochana, toż ja C kasę wiszę!!!
kiedy się widzimy?

tez ciekawam tego kremu
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:39   #1703
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
widzę, że maseczki już oderwane kochana, toż ja C kasę wiszę!!!
kiedy się widzimy?

tez ciekawam tego kremu
od razu podzieliłam łupy!
Kochana no ja dopiero mogę w przyszłym tygodniu...... nie za późno?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:49   #1704
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

A teraz moje ostatnie nabytki
szybka jesteś z zakupami
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:51   #1705
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość



Auraria powiedz proszę, o to dokładnie serum chodzi?
http://kalina-sklep.pl/biokompleks-d...aca-p-427.html
bo właśnie myślę o prezencie urodzinowym dla mamy...
Tak to jest to serum, ale jeżeli mama ma suchą skórę to jeszcze jakiś olejek się przyda
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:56   #1706
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak pachnie ta rozgrzewająca seria Pat&Rub? Póki co nie mogę wychodzić z domu, a tak coś krążę po ich sklepie internetowym
ja mam z tej seri dwie rzeczy - peeling do ciala i balsam do stop, mi zapach odpowiada, nastawialam sie na bardziej cynamonowy tymczasem wg mnie bardziej wyczuwalna jest szalwia i lekko gozdzik
mysle ze komus kto lubi swiateczne kilmaty bedzie pasowal
o peelingu nie wspominam bo to juz klasyk ale balsam do stop rzeczywiscie fajnie rozgrzewa, teraz czaje sie na rozgrzewajacy olejek do ciala


widze ze anula zakupilas plyn do demakijazu coslys, tez go mialam juz jakis czas temu i mnie niestety rozczarowal, fajny zapach owszem ale musialam na jeden wacik psikac z 5-6 razy a i tak mialam wrazenie ze to za malo, ciezko domywal mi tusz i to wcale nie wodoodporny, w ogole z plynami do demakijazu oczu mam problem, nic mi nie pasi chociaz ostatnio nabylam plyn ikarova i to byl strzal w 10 przepiekny zapach, super domywa, to pierwszy plyn de demakijazu z naturalsow ktory kupie ponownie

Edytowane przez ka_ma
Czas edycji: 2012-11-07 o 18:04
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 18:22   #1707
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
widze ze anula zakupilas plyn do demakijazu coslys, tez go mialam juz jakis czas temu i mnie niestety rozczarowal, fajny zapach owszem ale musialam na jeden wacik psikac z 5-6 razy a i tak mialam wrazenie ze to za malo, ciezko domywal mi tusz i to wcale nie wodoodporny, w ogole z plynami do demakijazu oczu mam problem, nic mi nie pasi chociaz ostatnio nabylam plyn ikarova i to byl strzal w 10 przepiekny zapach, super domywa, to pierwszy plyn de demakijazu z naturalsow ktory kupie ponownie
zaraz go przetestuję
mi najbardziej woda do demakijażu oczy YR moim zdaniem lepsza nawet od mojego ukochanego płynu micelarnego argile provence.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 18:29   #1708
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
zaraz go przetestuję
mi najbardziej woda do demakijażu oczy YR moim zdaniem lepsza nawet od mojego ukochanego płynu micelarnego argile provence.
a wiesz, że ją wycofali? Tak powiedziały mi panie w YR.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 18:54   #1709
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

absolutnym must have jest spray http://www.iherb.com/Beautiful-Curls...z-295-ml/29758 stosuje zarowno jako odzywke po myciu jak i do reanimacji lokow Mam tez krem do lokow z serii dla dzieci, a takze kuracje regenerujaca i pomade. Uzywam ich na codzien sa bardzo wydaje i jestem z nich bardzo zadowolona. Hola Ola takze Kolezanka zamowila teraz takze http://www.iherb.com/Beautiful-Curls...z-350-ml/29764 wiec bedziemy miec przeglad przez cala serie
Dzieki A to jeszcze inne widzialam Takie w sloiczku Kupie cos z teh serii nastdepnym razem
DO lokow polecam jeszcze Spiral Spritz tez z iherb KLIK Bardzo fajny

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
tiniaczek witaj! piękny zbiorek


Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Wlasnie testuje maske ruska bania jajeczno smietanowa
I jak?
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
moje kochane, widzę, że bardzo skromnie tutaj ostatnio a święta się zbliżają... byłam w dm, żeby sprawdzić, jakie sety zorganizowali na święta. i widziałam tylko jeden: żel pod prysznic i lotion beerentraum http://mein-erfahrungsbericht.de/htm...uschgel_b.html
nietypowy jak na święta - bo zapach podobno truskawkowo-malinowo-... itp. ale podobno ładny, naturalny - jak sorbet owocowy

oczywiście nie wyszłam z pustymi rękami na zdjęciu również zakupy z ostatnich tygodni, którymi nie zdążyłam się pochwalić (hauschka & babydream). a zatem:
1. hauschka:
- miniaturka kremu z melisą - bardzo przyjemny kremik
- płyn augenfrische na jedno użycie - to taki płyn np. do nasączenia wacików na okład do oczu. jeszcze nie miałam okazji wypróbować, ale jak tylko kiedyś będę miała zaczerwienione czy podpuchnięte oczy, to dam znać, czy to cóś sobie radzi
- krem do rąk - fajny, z miłą chęcią używam
2. babydream dla mam:
- płyn do kąpieli
- lotion do ciała
uwielbiam moją poranną rutynę z użyciem obu kosmetyków a systematyczność sprawiła, że mam mięciutką, gładką skórę - jak pupcia niemowlaka
3. alverde:
- repair haarbutter - masło do włosów (jutro testy)
- repair haarmaske - maska do włosów (pojutrze testy)
- 4 in 1 color and care foundation - a co mi tam, zaryzykowałam sobie... drogi nie jest i właśnie mam na gębie. ładnie się rozprowadza, jest jasny, nie klei się... zobaczymy jak będzie dalej; słocz na ręce - rozsmarowany aż do nadgarstka
- róż w kulkach nie mogłam się powstrzymać! chciałam oba, ale się opamiętałam. ten drugi, w kolorze toffee, zostawiłam na półce, bo podobny efekt dawał mój bronzer. oczywiście już mam na policzkach; słocz na ręce - w okolicy nadgarstka pacnięte
- lash booster - już nałożyłam. to nowa wersja - jest z takim pędzelkiem jak eyeliner, zobaczymy po jakimś czasie, co zdziała
Piekne zakuypy

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

zaskoczę was z rana.... byłam w tk maxx i zaczął się klimat świąteczny, bo niektóre produkty dostały nowe ceny i nie, nie wcale nie niższe, wyższe.
jedna sztuka produktu na który się czaję wzrosta o całe 30 zl, więc manadżer doszedł do wniosku, że jak nikt nie kupił przez miesiąc po tańszej cenie, to pewnie kupi po droższej
Madre inaczej
Ja mam jutro w planach wypad do tkmaxxa

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Na bioarpie pojawiły się nowości. Ale oczywiście w wyższych cenach. Stary suflet Love2mix kosztuje 27,50 zł, a nowe są po 32 zł... Najpierw zwodzili i ściemniali, a teraz chcą zarobić na tych, którzy tyle czasu czekali. Nieładnie moim zdaniem.

edit.
Za to krem-żel morela i gruszka jest za 27 zł, Anula.

I właśnie zauważyłam, że masła Eco Hysteria, które w Kalinie są po 29,90 zł, oni wystawili za 36 zł. To chyba strzał w stopę.

Założyłam moją czapeczkę detektywa i wyczaiłam, że na http://eco-esthetique.pl/ też pojawiły się nowe suflety, ale po 26,50 zł.
Buractwo
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 18:55   #1710
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Naskrobalam posta z za duza iloscia buziek

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ja bardzo choruję na Cowshed, ale ceny trochę wysokie. Na feelunique wychodzi taniej i przesyłka darmowa
Szkoda, ze wczesniej tu nie przylazlam- w moim Bootsie wyprzedawali Cowshed- 50%. Mnie nic nie skusilo.


Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny czytam i oglądam Wasze zbiory już od jakiegoś czasu i oczywiście 'przyszłam' po poradę (bo skuszona zostałam już dawno). Możecie coś polecić do twarzy do skóry suchej, bardzo suchej atopowej, 30+ (z przebarwieniami pozapalnymi) oraz jakiś super krem do popękanych, wiecznie swędzących i piekących rąk, najlepiej natłuszczający bez alkoholu. Może Hauschka albo JMO maja coś godnego polecenia?
A żeby było kolorowo to w załączniku kilka moich nabytków, jak widać skupiłam się głównie na włosach - opisów dawać nie muszę, bo są Wam bardzo dobrze znane (kolejne zamówienie z Kaliny w drodze )
Piekne zakupy
Daj znac o efektach

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
o matko musze miec masło alverde!

witaj
śliczności nakupowałaś
co do kremu niestety nie pomogę - mam zupełnie innego ryjka.


A teraz moje ostatnie nabytki
- tonik luvos
- krem do twarzy kuomaye - to własnie w jego dostępność nie mogłam uwierzyć, ale mam napaliłam sie na niego strasznie okaze sie, czy słusznie.....
- płyn do demakijażu oczu coslys
- maseczki luvos
- próbki eco cosmetics (szampon i maska)
Zazdraszczam Moje chciejstwo sie tutaj rozkreca

A ja czekam sobie na moje zakupy z Melvity, cos w kulki leca, do dzis nie dostalam od nich ani jednego maila (nawet takiego automatycznego potwierdzajacego zakupy), na ich stronie moje zamowienie widnieje jako closed. No nic, daje im czas do konca tygodnia, pozniej bede ich nekac telefonami, bo na maile ode mnie nie odpowiadaja:/
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.