Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-06, 21:48   #1681
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

na ulotce Cilestu ktory biore jest napisane, że w razie wymiotów nieprzerwanie brac 7 tabletek Cilestu, ale napisane jest, że w razie wymiotów w ciągu 3 godzin od przyjęcia tabletki, u mnie minęlo ponad 4 więc zastanawiam się czy to zastosować, gdyż od jutra powinnam właśnie zrobić 7 dniową przerwe i teraz jestem w kropce czy ma to sens, żeby nie robić przerwy tylko wziąć kolejne 7 tabletek tak "na wszelki wypadek"?

Edytowane przez kropelkaa
Czas edycji: 2010-12-06 o 21:50
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 21:51   #1682
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
na ulotce Cilestu ktory biore jest napisane, że w razie wymiotów nieprzerwanie brac 7 tabletek Cilestu, ale napisane jest, że w razie wymiotów w ciągu 3 godzin od przyjęcia tabletki, u mnie minęlo ponad 4 więc zastanawiam się czy to zastosować, gdyż od jutra powinnam właśnie zrobić 7 dniową przerwe i teraz jestem w kropce czy ma to sens, żeby nie robić przerwy tylko wziąć kolejne 7 tabletek tak "na wszelki wypadek"?
po ponad 4 godzinach tabletka już się na 100% wchłonęła, nie ma co sobie mieszać, rób normalnie przerwę.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 21:53   #1683
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
po ponad 4 godzinach tabletka już się na 100% wchłonęła, nie ma co sobie mieszać, rób normalnie przerwę.
no właśnie mysle, że po tych 4 godz chyba nawet 5 to już się wchłonęla i jest ok i nie musze tak robić dzięki za odp
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 10:35   #1684
edzia7217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 132
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
nic dziwnego, bo widzisz, tak się składa, że tabletki antykoncepcyjne służą zapobieganiu ciąży
Dzisiaj też zrobiłam test z rannego moczu, żeby się upewnić, też wyszedł negatywnie, jednak dziś jest 5 dzień przerwy i okresu nadal nie ma. Dlaczego, jak myślicie?
edzia7217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 10:50   #1685
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

test sie robi min 14 dni od wspolzycia zeby byl wiarygodny. Krwawie moze sie nie pojawic jednorazowo, za 2 razem trzeba znalezc przyczyne .

Wywolalam okres, wczoraj byla brazowa maz a teraz czuje delikatny bol brzucha i pojawila sie krew. Tozto chlopina sie ucieszy i bedzie mnie podrzucac
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 10:57   #1686
edzia7217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 132
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
test sie robi min 14 dni od wspolzycia zeby byl wiarygodny. Krwawie moze sie nie pojawic jednorazowo, za 2 razem trzeba znalezc przyczyne .

Wywolalam okres, wczoraj byla brazowa maz a teraz czuje delikatny bol brzucha i pojawila sie krew. Tozto chlopina sie ucieszy i bedzie mnie podrzucac
Ale Ci zazdroszczę, że dostałaś ten okres. Dzisiaj jest 18 dzień od wątpliwego współżycia, nie wiem już co o tym myśleć i nie wiem też czy w piątek mam zacząć nowe opakowanie, jeżeli okres do tego czasu nie pojawi się.
edzia7217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 11:51   #1687
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Tak, zacznij nowe op. U nas juz bylo wszystko porzadku, tz zalamany escapelle sie uspokoil, a tu klops, drugi raz gu,ke trafilo. Kompletnie sie rozkleil ze ciaza, ze wstyd. Znamy sie 2 miesiace wiec i mimo ciazy nie wzielabym slubu i nie zamieszkalaby z nim. u mnie w domu nie dam rady z dzieckiem. To spojrzenie rodzicow z wyrzutem doprowadziloby do poronienia. Dlatego ciesz sie ze masz tabsy. Ja do operacji mam m-c a tylko moge gumki
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 11:57   #1688
edzia7217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 132
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
Tak, zacznij nowe op. U nas juz bylo wszystko porzadku, tz zalamany escapelle sie uspokoil, a tu klops, drugi raz gu,ke trafilo. Kompletnie sie rozkleil ze ciaza, ze wstyd. Znamy sie 2 miesiace wiec i mimo ciazy nie wzielabym slubu i nie zamieszkalaby z nim. u mnie w domu nie dam rady z dzieckiem. To spojrzenie rodzicow z wyrzutem doprowadziloby do poronienia. Dlatego ciesz sie ze masz tabsy. Ja do operacji mam m-c a tylko moge gumki
Ok. To znaczy, że mogę być spokojna?
edzia7217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 12:07   #1689
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Gdybym miala taka sytuacje jak toja w ogole myslalabym o ciazy, nawet pomimo pominiec czy obnizenia skutecznosci.teraz gdy mam @ tz wznowi seks bo wczoraj powiedzial ze dopoki nie ma to narazie przerwa. My jestesmy przybotowani myslami na anglie i na zabieg bo na prawde na rodzicami mamy kilka lat. gdyby sie nam nie udalo to nie chce mieszkac z ciezarem z rodzina pod jednym dachem, bez pracy i marnymi alimentami. My jestesmy realistami
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 12:10   #1690
edzia7217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 132
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
Gdybym miala taka sytuacje jak toja w ogole myslalabym o ciazy, nawet pomimo pominiec czy obnizenia skutecznosci.teraz gdy mam @ tz wznowi seks bo wczoraj powiedzial ze dopoki nie ma to narazie przerwa. My jestesmy przybotowani myslami na anglie i na zabieg bo na prawde na rodzicami mamy kilka lat. gdyby sie nam nie udalo to nie chce mieszkac z ciezarem z rodzina pod jednym dachem, bez pracy i marnymi alimentami. My jestesmy realistami
Chyba literowka Ci sie wkradła, w mojej sytuacji wogole myslalabys o ciazy, czy nie myslalabys bo nie wiem czy dobrze zrozumialam?
edzia7217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 12:46   #1691
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Taki przypadek kiedy nie ma krwawienia jest opisany w ulotce. Za drugim razem skonsultu to z lekarzem.kiedy bralam tabletki a przedluzylam przerwe czy pominelam tabletke wspolzyjac bez zab, nawet w 6 dniu po antybiotyku nie myslalam o ciazy
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 12:55   #1692
edzia7217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 132
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
Taki przypadek kiedy nie ma krwawienia jest opisany w ulotce. Za drugim razem skonsultu to z lekarzem.kiedy bralam tabletki a przedluzylam przerwe czy pominelam tabletke wspolzyjac bez zab, nawet w 6 dniu po antybiotyku nie myslalam o ciazy
Trochę jakby bolą mnie jajniki i lekko brązowe coś zaczyna się tworzyć, ale nie wiem. Ale pojawia się i nagle znika

Edytowane przez edzia7217
Czas edycji: 2010-12-07 o 15:05
edzia7217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 17:02   #1693
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez edzia7217 Pokaż wiadomość
Dzisiaj też zrobiłam test z rannego moczu, żeby się upewnić, też wyszedł negatywnie, jednak dziś jest 5 dzień przerwy i okresu nadal nie ma. Dlaczego, jak myślicie?
Zawsze możesz też zrobić test z krwi
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 18:38   #1694
Miilkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Pytanie...

No więc mam do Was pytanie... Może one się wydać dla Was głupie, ale po prostu chcę się upewnić.
W lipcu uprawiałam petting z chłopakiem...No i kiedy wypłynęła sperma to on ją wytarł chusteczką (nie miał od tego mokrych palców), on się ubrał a ja tą chusteczkę wyrzuciłam, włączyłam film i dopiero wtedy on zaczął mnie pieścić...I się zastanawiam czy to możliwe, żeby przeniósł plemniki na palcu przez to, że wycierał członka? Pytałam o to lekarza na wpadce to powiedział mi, że w taki sposób nie mogłam zajść w ciążę, ale chciałam Was zapytać co o tym myślicie
Miilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 18:47   #1695
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Miilkaa Pokaż wiadomość
No więc mam do Was pytanie... Może one się wydać dla Was głupie, ale po prostu chcę się upewnić.
W lipcu uprawiałam petting z chłopakiem...No i kiedy wypłynęła sperma to on ją wytarł chusteczką (nie miał od tego mokrych palców), on się ubrał a ja tą chusteczkę wyrzuciłam, włączyłam film i dopiero wtedy on zaczął mnie pieścić...I się zastanawiam czy to możliwe, żeby przeniósł plemniki na palcu przez to, że wycierał członka? Pytałam o to lekarza na wpadce to powiedział mi, że w taki sposób nie mogłam zajść w ciążę, ale chciałam Was zapytać co o tym myślicie
matko, najpierw dowiedz się, skąd się biorą dzieci, a potem sie zabieraj za jakiekolwiek intymne sfery....

Nie, nie mogłaś tak zajść w ciążę!!!!
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:45   #1696
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

eeeee , w lipcu? i dopiero teraz ci sie przypomnialo? no niezle
skoro nie masz objawow ciazowych, (zakladam) ze masz okres to sie doszukujesz ciazy? pomijajac to ze tak sie w ciaze nie zachodzi
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 20:03   #1697
exceptionalgirl
Raczkowanie
 
Avatar exceptionalgirl
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 155
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Hej,zaczęłam się martwić.Dzisiaj z moim chłopakiem postanowiliśmy że będzie nasz pierwszy raz i było cudownie tyle że ja myślałam że on ma gumkę,a nie miał.Tak wiem, to mało dojrzałe,ale emocje poniosły... On mi mówi że wyciągnął i wgl,ale no martwię się.Okres powinnam mieć za jakieś 2-4 dni więc przed okresem jest mała szansa na zajscie w ciąże prawda ? Nie chciałabym popełnić takiej gafy,bo mam dopiero 16 lat.Teraz będę się bardziej pilnowała.
exceptionalgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 20:22   #1698
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez exceptionalgirl Pokaż wiadomość
Hej,zaczęłam się martwić.Dzisiaj z moim chłopakiem postanowiliśmy że będzie nasz pierwszy raz i było cudownie tyle że ja myślałam że on ma gumkę,a nie miał.Tak wiem, to mało dojrzałe,ale emocje poniosły... On mi mówi że wyciągnął i wgl,ale no martwię się.Okres powinnam mieć za jakieś 2-4 dni więc przed okresem jest mała szansa na zajscie w ciąże prawda ? Nie chciałabym popełnić takiej gafy,bo mam dopiero 16 lat.Teraz będę się bardziej pilnowała.
ląl, to tak po pierwsze. on ci powiedział że ma gumkę, czy założyłaś z góry, że to on ma się martwić zabezpieczeniem?

mała bo mała, ale szansa jest. każdy niezabezpieczony stosunek to szansa na ciążę

Miilkaa - a co, brzuch ci już zaczął rosnąć że się po 5 miesiącach zaczęłaś o to martwić? o.O
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 20:38   #1699
exceptionalgirl
Raczkowanie
 
Avatar exceptionalgirl
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 155
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Założyłam z góry że to on ma się właśnie tym zająć,ale głupia nie pomyślałam żeby o to zapytać,wszystko przez to niedoczekanie
Wiele kobiet uprawia seks `przerywany` przez długi czas i wszystko okej,ale ja i tak się martwię bo mój chłopak wiadomo że nie jest doświadczony.Ale skoro mówił że wyciągnął....Czekam z niecierpliwością na ten okres i nikomu nie polecam takiego seksu,chyba że ktoś jest bardzo pewny,bo dla mnie osobiście to jeden wielki stres
exceptionalgirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 20:40   #1700
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez exceptionalgirl Pokaż wiadomość
Założyłam z góry że to on ma się właśnie tym zająć,ale głupia nie pomyślałam żeby o to zapytać,wszystko przez to niedoczekanie
Wiele kobiet uprawia seks `przerywany` przez długi czas i wszystko okej,ale ja i tak się martwię bo mój chłopak wiadomo że nie jest doświadczony.Ale skoro mówił że wyciągnął....Czekam z niecierpliwością na ten okres i nikomu nie polecam takiego seksu,chyba że ktoś jest bardzo pewny,bo dla mnie osobiście to jeden wielki stres
Rozumiem, że pewny tego, że chce mieć dziecko? Bo inaczej pewności nigdy nie masz.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 20:53   #1701
Paulina6945
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Mam pewne wątpliwości, ostatni raz uprawiałam sex z chłopakiem pod koniec września, bez zabezpieczenia ( nie skończył we mnie). W październiku planowo dostałam okres, w listopadzie nie pojawił się w terminie spóźnił się 2 tygodnie ( miałam wtedy dość stresujące sytuacje być może dlatego) , ale dostałam. Jednak zauważyłam, że mój brzuch się zaokrąglił, czasem często czuje jak przemieszcza mi się jakaś kulka albo gula. Ale to raczej nie możliwe żebym była w ciąży??
Paulina6945 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 21:01   #1702
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Paulina6945 Pokaż wiadomość
Mam pewne wątpliwości, ostatni raz uprawiałam sex z chłopakiem pod koniec września, bez zabezpieczenia ( nie skończył we mnie). W październiku planowo dostałam okres, w listopadzie nie pojawił się w terminie spóźnił się 2 tygodnie ( miałam wtedy dość stresujące sytuacje być może dlatego) , ale dostałam. Jednak zauważyłam, że mój brzuch się zaokrąglił, czasem często czuje jak przemieszcza mi się jakaś kulka albo gula. Ale to raczej nie możliwe żebym była w ciąży??
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 21:22   #1703
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Paulina6945 Pokaż wiadomość
Mam pewne wątpliwości, ostatni raz uprawiałam sex z chłopakiem pod koniec września, bez zabezpieczenia ( nie skończył we mnie). W październiku planowo dostałam okres, w listopadzie nie pojawił się w terminie spóźnił się 2 tygodnie ( miałam wtedy dość stresujące sytuacje być może dlatego) , ale dostałam. Jednak zauważyłam, że mój brzuch się zaokrąglił, czasem często czuje jak przemieszcza mi się jakaś kulka albo gula. Ale to raczej nie możliwe żebym była w ciąży??
jak sądzisz że jesteś w ciąży i czujesz już ruchy dziecka to gratulacje, bo to chyba zazwyczaj koło 20 tygodnia się zaczyna
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 22:04   #1704
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

majac 2 miesiaczki , ludzie jeszcze doszukuja ciazy w sobie chryste

a ja sie ciesze ze mam krew - chyba jakas glupia jestem

taki czas ze mozna przytyc, a ta gulka to moze praca jelit?
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 22:47   #1705
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez exceptionalgirl Pokaż wiadomość
Założyłam z góry że to on ma się właśnie tym zająć,ale głupia nie pomyślałam żeby o to zapytać,wszystko przez to niedoczekanie
Wiele kobiet uprawia seks `przerywany` przez długi czas i wszystko okej,ale ja i tak się martwię bo mój chłopak wiadomo że nie jest doświadczony.Ale skoro mówił że wyciągnął....Czekam z niecierpliwością na ten okres i nikomu nie polecam takiego seksu,chyba że ktoś jest bardzo pewny,bo dla mnie osobiście to jeden wielki stres
Zakładaj dalej, że on ma prezerwatywę, to niedługo faktycznie będziemy Ci gratulować ... ciąży.
Nie licz w tej kwestii na partnera, bo może to doprowadzić do nieplanowanej ciąży.

Uprawia i zachodzi w ciążę, seks przerywany jest bardzo mało skuteczny jeżeli chodzi o działanie antykoncepcyjne.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 23:22   #1706
Larissis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 289
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

A ja nadal czekam na okres, już nie wiem, co mam myśleć. Z jednej strony nie dopuszczam do siebie myśli, że mogę być w ciąży, a z drugiej, że może jednak... Czasami mnie boli brzuch, piersi są nabrzmiałe ale nic czerwonego.. heh.
Larissis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 09:28   #1707
edzia7217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 132
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Ja też czekam na ten okres jak na zbawienie. Dziś już 6 dzień przerwy miedzy tabletkami, a tu nic, masakra!!!!! Mam taką schize juz na tym punkcie, że dziś znow sobie zrobilam test "sikany" i wyszedl negatywnie, ale na wszelki wypadek pojechalam tez do szpitala i zrobilam test z krwi, tylko musze czekac az do jutra!!!!!!!!! Jezu ja chyba zwariuje od tego czekania!!!!!!!!!! W piatek mam zaczac nowe opakowanie tabsow i nie wiem co robic!!!!!
edzia7217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 09:35   #1708
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez edzia7217 Pokaż wiadomość
Ja też czekam na ten okres jak na zbawienie. Dziś już 6 dzień przerwy miedzy tabletkami, a tu nic, masakra!!!!! Mam taką schize juz na tym punkcie, że dziś znow sobie zrobilam test "sikany" i wyszedl negatywnie, ale na wszelki wypadek pojechalam tez do szpitala i zrobilam test z krwi, tylko musze czekac az do jutra!!!!!!!!! Jezu ja chyba zwariuje od tego czekania!!!!!!!!!! W piatek mam zaczac nowe opakowanie tabsow i nie wiem co robic!!!!!
Zacząć, bo nie jestes w ciąży......
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 09:46   #1709
edzia7217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 132
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Zacząć, bo nie jestes w ciąży......
To jak tłumaczyć brak okresu? i od paru dni boli mnie brzuch i jajniki.

Edytowane przez edzia7217
Czas edycji: 2010-12-08 o 12:13
edzia7217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 09:52   #1710
ann30574
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Czesc dziewczyny.
sotsowalam plasrty evra 8 miesiecy. po odstawieniu spoznia mi sie okres ;/ ostatni mialam 3 listopa i do teraz ani sladu.
przez ostatni miesiac wspolzylam tylko jeden raz z zabezpieczeniem. nie wydaje mi sie ze molabym byc w ciazy choc ta mysl mnie przesladuje
co o tym sadziecie ? mialyscie podobny problem ;>

ponadto boli mnie pobrzusze juz od kilku dni..

Edytowane przez ann30574
Czas edycji: 2010-12-08 o 09:54
ann30574 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.