Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-17, 11:41   #1711
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Wstążeczka czy gumeczka??
Etui było zafoliowane??
Z góry dziękuję za odpowiedź

P.S. Piękne zamówienia Dziewczynki
Wstążka, niestety nie gumka, więc zamykając to mam stracha zawsze czy jej nie rozwalę I niestety etui nie było zafoliowane...
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:50   #1712
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
A ja mojego kuriera na pieszko ostatnio goniłam Wyszłam z domu i patrzę z daleka GLS i myślę, że pewnie do mnie. Na szczęście kurier guzdrała i zdążyłam wrócić. Kurier z GLS oczywiście nie dzwoni ani nie wysyła SMSa do mnie. Ogólnie z kurierami mam problem, bo nigdy nie mają reszty albo zostawiają u sąsiadów dlatego wolę paczkomaty. Dlaczego kurierzy rozwożą przesyłki wtedy, kiedy większość ludzi pracuje, tego nigdy nie zrozumiem.



Też z niecierpliwością czekam na ten odcień. Nawet dodatkowo licytowałam go na allegro u miss_reflection, ale niestety zapomniałąm kliknąć, ktoś mnie przelicytował. Nie wiem jak się komuś opłacało sprzedać tę pomadkę za 3zł.
Ja teraz mam przeboje z nowym listonoszem. To taki Człowiek Widmo. Jego nie ma, ale avizo w skrzynce znajduję. Dziś udało mi się go dorwać. Co prawda zapukał do drzwi- to już dużo, szanuję - ale po nanosekundzie wypisywał już avizo. Ja lecę z góry, po schodach lewoskrętnych, gubiąc za sobą bambosze, mało nóg nie łamiąc, otwierając drzwi widzę jego tył. Wołam i wołam, a ten nic. Podchodzę do furtki i krzyczę HALO, TU JESTEM! (przypomniał mi się od razu dowcip o wizycie u okulisty. Lekarz: proszę powiedzieć co za literkę pokazuję? Pacjent: a gdzie pan jest?). Facet speszony, jakby coś przeskrobał. I zaczyna się tłumaczyć. Znudzona pomyślałam: Dawaj pan paczkę i spadaj, ale powiedziałam tylko, że mało sobie nóg nie połamałam i cieszę się, że go widzę- tu :mój uroczy uśmiech z pietruszką między zębami. Facet zdębiał. Myślicie, że wróci?

No i DHL? od C.
Facet porządny, ale gdyby nie moje złote uszy, które usłyszały znajome trzaśnięcie drzwiami, chrzęst piasku pod stopami i złamaną gałązkę, no cóż, nie dane nam byłoby dziś dobić targu. Zwinnym szusem zjechałam po barierce- tak, tak - otworzyłam drzwi i mówię, że dom stoi od półrocza, drzwi pokojowe lezą w garażu i czekają na majstra, a dzwonek jest- ale trzeba go do prądu podłączyć. Dodaję, że miał szczęście i poprosiłam by następnym razem mocno pukał, bo nie mam pojęcia ile to jeszcze potrwa. Mam wrażenie, że to niekończąca się historia. Zgadnijcie, uciekł szybciej niż się zjawił.
Wiecie, na głodnego jakoś nie kontroluję ani myśli ani słów.

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Uff przeszłam antyplagiat, oddałam mgr do dziekanatu i aplikowałam o pracę
Brawo, brawo.

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Mam takie same odczucia, przy normalnych wielkościach jedyna szansa zużycia pomadki to jej zgubienie
Haha... ja niemal tak często jak gumki gubię właśnie pomadki, tyle, że ochronne.

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Ja nie cierpię mojego kuriera GLS. Jest tak beznadziejnie wredny, że ostatnio się z nim pokłóciłam przez telefon, bo prosiłam, żeby przyjechał chwilę po 15, bo dziecko z przedszkola odbieram, a on wiecie co cham jeden z 5 15 przyjechał, na szczęście moja mama była w domu. GLS unikam jak ognia, ewentualnie w pracy, ale to też rzadko, teraz czekam, kiedy przyjedzie z jakąś przesyłką do mnie do pracy, to ja mu dam w rekompensacie DPD, UPS i DHL mam cudownych kurierów i u mnie w mieście, jeżeli jest adres prywatny, to przyjeżdżają po 16, ewentualnie wcześniej się umawiają, ale to raczej w kwestii samego kuriera, a nie firmy.
A mnie się zawsze mylą CI KURIERZY. DPD Z DHL-em, DPD z DDP (jest coś takiego?) UPS I GLS tak samo. Wszystko trzyliterowe i podobne do siebie. Tylko z Siódemką mi łatwiej, ale oni jakoś do mnie nie przyjeżdżają.
W czasach kiedy mieszkałam na rogu ruchliwej ulicy, mając narożne okna, co chwilę dane mi było mijać wzrokiem jakiś wóz kurierski, z szybko bijącym sercem, kiedy czekałam na przesyłkę dla siebie, z prawie obojętnym kiedy się niczego nie spodziewałam. I gdyby mi teraz przyszło przypasować nazwę firmy do wozu, a co gorsza paczki ze sklepów do firm kurierskich, ludzie... może jedno trafienie i to przez przypadek.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:50   #1713
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Hej dziewczyny czytam Was cały czas, więc jestem z promocjami na bieżąco gratuluję wszystkich zamówień, tych mniejszych jak i tych większych

Ja od początku miesiąca kliknęłam tylko trzy razy

Mini zamówionko w D z mini pianką,
zapas wacików w S
I właśnie kliknęłam sobie prezent urodzinowy od męża
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:50   #1714
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Jeśli któraś z Was to miss_reflection z allegro, to proszę o kontakt na priv.

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ja teraz mam przeboje z nowym listonoszem. To taki Człowiek Widmo. Jego nie ma, ale avizo w skrzynce znajduję. Dziś udało mi się go dorwać. Co prawda zapukał do drzwi- to już dużo, szanuję - ale po nanosekundzie wypisywał już avizo. Ja lecę z góry, po schodach lewoskrętnych, gubiąc za sobą bambosze, mało nóg nie łamiąc, otwierając drzwi widzę jego tył. Wołam i wołam, a ten nic. Podchodzę do furtki i krzyczę HALO, TU JESTEM! (przypomniał mi się od razu dowcip o wizycie u okulisty. Lekarz: proszę powiedzieć co za literkę pokazuję? Pacjent: a gdzie pan jest?). Facet speszony, jakby coś przeskrobał. I zaczyna się tłumaczyć. Znudzona pomyślałam: Dawaj pan paczkę i spadaj, ale powiedziałam tylko, że mało sobie nóg nie połamałam i cieszę się, że go widzę- tu :mój uroczy uśmiech z pietruszką między zębami. Facet zdębiał. Myślicie, że wróci?
Po tym uśmiechu na pewno wróci
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-06-17 o 11:55
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:54   #1715
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Dzieki za info
A u wielu tych pań bylas? Dlaczego Karoline uwazasz za najlepsza?

Gdzie dokladniej odbywa sie caly zabieg? Maja jakis gabinet? I ile schodzi czasu- raczej kolo 30 czy 60min? Pytam bo na pociag bede musiala zdazyc
Wcześniej chodziłam do Kasi Bogdańskiej. Dużo w necie o niej pisano, że jest ekstra, ale ona w pewnym momencie zaczęła już tylko szkolenia prowadzić i ona poleciła mi Karolinę. Szczerze mówiąc to jestem z niej nawet bardziej zadowolona. Więc skoro dla mnie jest lepsza od najlepszej z najlepszych to wydaje mi się najlepsza hah

Brwi robią w sklepie przy stanowisku benefita, mi to akurat jakoś nie przeszkadza, chociaż niektórym może. A ogólnie trwa to ok. 30 min.
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:56   #1716
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Jeśli któraś z Was to miss_reflection z allegro, to proszę o kontakt na priv.


Po tym uśmiechu na pewno wróci
Ta, jest pietruszka- jest rosół.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:57   #1717
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-17, 12:01   #1718
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Dzięki dziewczyny z tej radości zapisałam się na jutro do fryzjerki i kosmetyczki (fartem miały okienka). Muszę się ładnie prezentować na zdjęciu w dyplomie
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:02   #1719
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Gotowe na wakacyjne szaleństwa? Przy zakupie za minimum 189zł otrzymacie od nas wakacyjną torbę #Collistar! Promocja obowiązuje od 18.06.2015 do wyczerpania zapasów! Tylko na Douglas.pl! KOD: SUN15


Info z fb.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 11401200_933163866703688_8119253214909228399_n.png (179,7 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez Aniia91
Czas edycji: 2015-06-17 o 12:05
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:03   #1720
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Ja nie cierpię mojego kuriera GLS. Jest tak beznadziejnie wredny, że ostatnio się z nim pokłóciłam przez telefon, bo prosiłam, żeby przyjechał chwilę po 15, bo dziecko z przedszkola odbieram, a on wiecie co cham jeden z 5 15 przyjechał, na szczęście moja mama była w domu. GLS unikam jak ognia, ewentualnie w pracy, ale to też rzadko, teraz czekam, kiedy przyjedzie z jakąś przesyłką do mnie do pracy, to ja mu dam w rekompensacie DPD, UPS i DHL mam cudownych kurierów i u mnie w mieście, jeżeli jest adres prywatny, to przyjeżdżają po 16, ewentualnie wcześniej się umawiają, ale to raczej w kwestii samego kuriera, a nie firmy.



To koniecznie daj znać jak wyjdzie



klask i:
pewnie, dam znac jak wyszlo takiemu laikowi jak ja jak ladnie wyjdzie to wstawie zdjecie
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam mój 'drobny upominek' z C za to, że zwalili zamówienie. Perfectly Real Makeup teint pełnowymiarowy 30 ml, odcień 14 i do tego nie purchawka. http://www.clinique.com.pl/product/1...KAD/index.tmpl
wow


kurcze, musze przedłuzyc sobie abonament, myslicie dziewczyny, ze ponizsze oferty sa dobre? ktora lepsza?
1. oferta bez telefonu- nielimitowane polaczenia i smsy w pl, internet 1gb -29,99zl
2. oferta z telefonem- sony xperia m4 aqua + 74,99 abonament, w tym 240minut wymienne na smsy, 0,5gb internetu.

pierwsza oferta chyba lepsza prawda?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:04   #1721
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pewnie, dam znac jak wyszlo takiemu laikowi jak ja jak ladnie wyjdzie to wstawie zdjecie

wow


kurcze, musze przedłuzyc sobie abonament, myslicie dziewczyny, ze ponizsze oferty sa dobre? ktora lepsza?
1. oferta bez telefonu- nielimitowane polaczenia i smsy w pl, internet 1gb -29,99zl
2. oferta z telefonem- sony xperia m4 aqua + 74,99 abonament, w tym 240minut wymienne na smsy, 0,5gb internetu.

pierwsza oferta chyba lepsza prawda?
Brałabym 1nkę
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-17, 12:05   #1722
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Wstążka, niestety nie gumka, więc zamykając to mam stracha zawsze czy jej nie rozwalę I niestety etui nie było zafoliowane...
A pędzelki były zabezpieczone ? Przepraszam, ze tak męczę
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:06   #1723
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Gotowe na wakacyjne szaleństwa? Przy zakupie za minimum 189zł otrzymacie od nas wakacyjną torbę ‪#‎Collistar‬! Promocja obowiązuje od 18.06.2015 do wyczerpania zapasów! Tylko na Douglas.pl! KOD: SUN15





EDIT: ooo ktoś mnie już ubiegł z tym info
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:06   #1724
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pierwsza oferta chyba lepsza prawda?
Jak bez telefonu, to może przejrzyj jeszcze ofertę Virgin Mobile lub Viking Mobile?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:10   #1725
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Fajnie wygląda ta torba Collistara, ale muszę zbierać na wakacje

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Uff przeszłam antyplagiat, oddałam mgr do dziekanatu i aplikowałam o pracę


---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pewnie, dam znac jak wyszlo takiemu laikowi jak ja jak ladnie wyjdzie to wstawie zdjecie

wow


kurcze, musze przedłuzyc sobie abonament, myslicie dziewczyny, ze ponizsze oferty sa dobre? ktora lepsza?
1. oferta bez telefonu- nielimitowane polaczenia i smsy w pl, internet 1gb -29,99zl
2. oferta z telefonem- sony xperia m4 aqua + 74,99 abonament, w tym 240minut wymienne na smsy, 0,5gb internetu.

pierwsza oferta chyba lepsza prawda?
Ja bym brała pierwszą
U mnie umowa się kończy w październiku i nie przedłużam przechodzę na kartę, bo abonament w moim przypadku to wyrzucanie kasy w błoto
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:16   #1726
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pewnie, dam znac jak wyszlo takiemu laikowi jak ja jak ladnie wyjdzie to wstawie zdjecie

wow


kurcze, musze przedłuzyc sobie abonament, myslicie dziewczyny, ze ponizsze oferty sa dobre? ktora lepsza?
1. oferta bez telefonu- nielimitowane polaczenia i smsy w pl, internet 1gb -29,99zl
2. oferta z telefonem- sony xperia m4 aqua + 74,99 abonament, w tym 240minut wymienne na smsy, 0,5gb internetu.

pierwsza oferta chyba lepsza prawda?
Ja polecam njumobile, placisz ile wygasz ale nie wiecej niz.. Np. 19 zł za rozmowy do komorkowych Miałam miesiąc, że zapłaciłam 9 zł a teraz płacę 19 zł mc a jak dużo używam internetu ( jest 2 gb LTE a potem.normalny bez limitu i chodzi bardzo dobrze ) to 38 zł.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:17   #1727
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Gotowe na wakacyjne szaleństwa? Przy zakupie za minimum 189zł otrzymacie od nas wakacyjną torbę ‪#‎Collistar‬! Promocja obowiązuje od 18.06.2015 do wyczerpania zapasów! Tylko na Douglas.pl! KOD: SUN15





EDIT: ooo ktoś mnie już ubiegł z tym info
No tak jak ja zrobiłam zamówienie z marnymi męskimi próbkami to oni teraz mi torbę pokazują ...
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:26   #1728
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
kurcze, musze przedłuzyc sobie abonament, myslicie dziewczyny, ze ponizsze oferty sa dobre? ktora lepsza?
1. oferta bez telefonu- nielimitowane polaczenia i smsy w pl, internet 1gb -29,99zl
2. oferta z telefonem- sony xperia m4 aqua + 74,99 abonament, w tym 240minut wymienne na smsy, 0,5gb internetu.

pierwsza oferta chyba lepsza prawda?
Ja miałam umowę ważną jeszcze 2 miesiące, 60 zł abonament, proponowali mi jakieś badziewia, wytłumaczyłam że przeglądam oferty i powyżej 29 za to co oferują to jest po prostu żart i w końcu mam teraz 25 zł, w tym 2 gb neta (ale to chyba na rok potem 1 albo 1,5, nie pamiętam) nielimitowane na komórki i smsy.
Ta oferta w 2 jest moim zdaniem kompletnie niekorzystna - oczywiście nie wiem w jaki sposób korzystasz z telefonu, ale transfer mały, ograniczona liczba darmowych minut/smsów - śmieszne trochę patrząc na rynek. O ile nie zależy Ci na tym konkretnym modelu telefonu to ja bym zupełnie tę ofertę olała.
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:30   #1729
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Brałabym 1nkę
tez tak mysle, ze to dobra oferta
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Jak bez telefonu, to może przejrzyj jeszcze ofertę Virgin Mobile lub Viking Mobile?
zaraz zerkne
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Fajnie wygląda ta torba Collistara, ale muszę zbierać na wakacje

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------





---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------



Ja bym brała pierwszą
U mnie umowa się kończy w październiku i nie przedłużam przechodzę na kartę, bo abonament w moim przypadku to wyrzucanie kasy w błoto
no ja musze tylko tel kupic, bo w obecnym nie mam neta (smartfon potłukłam, pisałam Wam kiedys)
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja polecam njumobile, placisz ile wygasz ale nie wiecej niz.. Np. 19 zł za rozmowy do komorkowych Miałam miesiąc, że zapłaciłam 9 zł a teraz płacę 19 zł mc a jak dużo używam internetu ( jest 2 gb LTE a potem.normalny bez limitu i chodzi bardzo dobrze ) to 38 zł.
tez spoko oferta ide ogladac
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-17, 12:32   #1730
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Dostałam C - pomadka nude jest se taka dla mnie, ale chubby stick i jest ogromy jak na gratisa
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:33   #1731
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Ja teraz jestem w plushu na kartę. Mam 2gb internetu i nielimitowane smsy za 15zł na 30dni, doladowuje kartą
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:34   #1732
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tez tak mysle, ze to dobra oferta

zaraz zerkne

no ja musze tylko tel kupic, bo w obecnym nie mam neta (smartfon potłukłam, pisałam Wam kiedys)

tez spoko oferta ide ogladac
A nie lepiej kupić telefon na all? W abonamencie spłacasz głównie telefon i wychodzi za kosmiczne pieniądze jak pomyślę, ile kasy utopiłam w abonamenty, to aż mnie ściska
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:35   #1733
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
A nie lepiej kupić telefon na all? W abonamencie spłacasz głównie telefon i wychodzi za kosmiczne pieniądze jak pomyślę, ile kasy utopiłam w abonamenty, to aż mnie ściska
Dokładnie ja mój kupiłam na all komputronika odebrałam w salonie
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:37   #1734
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja miałam umowę ważną jeszcze 2 miesiące, 60 zł abonament, proponowali mi jakieś badziewia, wytłumaczyłam że przeglądam oferty i powyżej 29 za to co oferują to jest po prostu żart i w końcu mam teraz 25 zł, w tym 2 gb neta (ale to chyba na rok potem 1 albo 1,5, nie pamiętam) nielimitowane na komórki i smsy.
Ta oferta w 2 jest moim zdaniem kompletnie niekorzystna - oczywiście nie wiem w jaki sposób korzystasz z telefonu, ale transfer mały, ograniczona liczba darmowych minut/smsów - śmieszne trochę patrząc na rynek. O ile nie zależy Ci na tym konkretnym modelu telefonu to ja bym zupełnie tę ofertę olała.
to fakt. w jakiej sieci jestes?
tzn ja telefon i tak musze kupic gdyby abonament byl nizszy za te parametry to wzielabym z telefonem, ale tak jak mowisz, za to co oferuja, te 75zl to duzo
obecnie mam mixa w orange (umowa sie wlasnie konczy) za ktorego place 59,99, w tym mam nielimitowane smsy do wszystkich sieci, za internet place max 20pln dzieki czemu 40zlmiesiecznie zostaje mi na rozmowy. no i to byla oferta z telefonem. wezme chyba ten za 29.99zl
ja wlasnie chce ten telefon ale abonament slaby. w play jeszcze nie ma tego telefonu. trudno
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:38   #1735
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
A pędzelki były zabezpieczone ? Przepraszam, ze tak męczę
Tak, każdy osobno zabezpieczony tą folią do odklejania. Myslałam, że całe etui będzie jakoś dodatkowo zapakowane, ale wystawione były już chyba odpakowane i konsultantka tylko takie mi przyniosła.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:42   #1736
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ja teraz jestem w plushu na kartę. Mam 2gb internetu i nielimitowane smsy za 15zł na 30dni, doladowuje kartą
ooo plush jeszcze, zapomnialam
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
A nie lepiej kupić telefon na all? W abonamencie spłacasz głównie telefon i wychodzi za kosmiczne pieniądze jak pomyślę, ile kasy utopiłam w abonamenty, to aż mnie ściska
tak, chce osobno kupic tel
ale np przy tym abonemancie za 74,99 to wlasnie w porownaniu z ta oferta bez tel jest nieco slabsza:
- przy ofercie z telefonem, przez 24msce zaplace 1800pln, sam ten telefon kosztuje 1300pln, czyli wychodzi 500pln za abonament, to daje 20,85pln/msc za abonament. to wole dolozyc dyszke i miec lepsze warunki abonamentowe (nie brac tel, tylko kupic za gotowke-poczekam az bedzie choc troszke tanszy)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:42   #1737
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Dostałam C - pomadka nude jest se taka dla mnie, ale chubby stick i jest ogromy jak na gratisa
Mini Chubby jest super i ma świetny kolor
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:46   #1738
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo plush jeszcze, zapomnialam

tak, chce osobno kupic tel
ale np przy tym abonemancie za 74,99 to wlasnie w porownaniu z ta oferta bez tel jest nieco slabsza:
- przy ofercie z telefonem, przez 24msce zaplace 1800pln, sam ten telefon kosztuje 1300pln, czyli wychodzi 500pln za abonament, to daje 20,85pln/msc za abonament. to wole dolozyc dyszke i miec lepsze warunki abonamentowe (nie brac tel, tylko kupic za gotowke-poczekam az bedzie choc troszke tanszy)
Może i wychodzi 20,85 ale nie masz wtedy nielimitowanych sms i rozmów
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:49   #1739
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Zawitał i u mnie kurier z C. Czy Wasze pomadki mają taki dziwny kolor na powierzchni jakby biały nalot, oszronienie i zmatowienie pomadka jest bez połysku?
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:52   #1740
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Zawitał i u mnie kurier z C. Czy Wasze pomadki mają taki dziwny kolor na powierzchni jakby biały nalot, oszronienie i zmatowienie pomadka jest bez połysku?
Ja mam tak na jednej - koralowej podejrzewam, że to od gorąca, bo przesyłka jechała w upały

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Szmineczki są z 2014r., więc nowiutkie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 08:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.