Buciki ślubne - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-01, 12:06   #1711
Karusiak
Przyczajenie
 
Avatar Karusiak
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: Buciki ślubne

odważna dziewczyna

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. Ja szukalam butow raczej niskich i 'otwartych' nawet nie zdawalam sobie sprawy jak cięzko znalezc buty na niskim obcasiku. W koncu znalazlam, moze po slubie jeszcze w nich kiedys wystapie bo nie sa super biale raczej kolor Ivory (chyba kosc sloniowa) i cale z satyny.
są piękne gdzie kupiłaś?
Karusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 16:16   #1712
Candy80
Raczkowanie
 
Avatar Candy80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź z widokiem
Wiadomości: 268
GG do Candy80
Dot.: Buciki ślubne

No, trzeba mieć dużą odwagę żeby wskoczyć w takie kolorowe butki Brawo, jestem pod wrażeniem. Ale wiecie co, znalazłam w necie taką stronkę o ślubie, gdzie po kliknięciu w katalog - buty - bardzo często wychodziły foty właśnie z takimi butkami. To strona amerykańska, więc u nich to już chyba nie robi takiego wrażenia i niesmaku jak jeszcze u nas ,co u niektórych tradycjonalistek
Słoneczko - mamy identyczne butki więc może powiedz - nie boisz się, że w takich całych zakrytych po prostu będzie man w noge za ciepło?? Bo przecież to środek lata...
__________________
Nasz Ślub
22 sierpnia 2009
Szczęśliwa żona swojego męża

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html

Edytowane przez Candy80
Czas edycji: 2009-07-01 o 16:18
Candy80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 17:55   #1713
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Buciki ślubne

dziekuje Karusiak, kupilam je w Uk w sklepie Debenham tu jest ich stronka, aczkolwiek nie moge odnalezc tych moich nie wiem czy juz ich nie maja czy jak oto stronka http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...10001_64498_-1
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 21:32   #1714
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Candy80 Pokaż wiadomość
No, trzeba mieć dużą odwagę żeby wskoczyć w takie kolorowe butki Brawo, jestem pod wrażeniem. Ale wiecie co, znalazłam w necie taką stronkę o ślubie, gdzie po kliknięciu w katalog - buty - bardzo często wychodziły foty właśnie z takimi butkami. To strona amerykańska, więc u nich to już chyba nie robi takiego wrażenia i niesmaku jak jeszcze u nas ,co u niektórych tradycjonalistek
Słoneczko - mamy identyczne butki więc może powiedz - nie boisz się, że w takich całych zakrytych po prostu będzie man w noge za ciepło?? Bo przecież to środek lata...
ja ślub mam we wrześniu i mam nadzieję że będzie upał a nie zimno......
wydaje mi się że w takich skórzanych butkach nie będzie gorąco, skóra jest cienka i jest to wycięcie, myślę że przetańczę całą noc- dla mnie buty są niesamowicie wygodne i wszystkim się podobają....
tylko trzeba pochodzić trochę w domu i rozchodzić je żeby były idealnie dopasowane do stopy
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 09:52   #1715
goferek_go
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 166
Dot.: Buciki ślubne

Dziewczyny kochane !
Jestem co prawda dopiero na etapie wybierania sukni i oczarowały mnie sukienki w tak zwanym greckim stylu. skromne, lekkie i zwiewne
Zastanawiam się jednak poważnie, jakie buty pasują do takiej sukienki, bo na wszystkich zdjęciach jakie przeglądałam butków oczywiście nie widać
Wydaje mi się, że tradycyjne czółenka ( czy jak się to profesjonalnie nazywa ) nie bardzo pasują,
pomóżcie
goferek_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 10:54   #1716
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Buciki ślubne

wydaje mi się ze do takiego stylu sukni bedą pasowały butki z okrągłym przodem i może bez pięty, bo całe to beda za ciężkie, może coś w arte di roma lub gatuzo? oni maja super butki
__________________
Synuś


Edytowane przez Sloneczko555xxx
Czas edycji: 2009-07-03 o 10:56
Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 13:20   #1717
jagss
Raczkowanie
 
Avatar jagss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez goferek_go Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane !
Jestem co prawda dopiero na etapie wybierania sukni i oczarowały mnie sukienki w tak zwanym greckim stylu. skromne, lekkie i zwiewne
Zastanawiam się jednak poważnie, jakie buty pasują do takiej sukienki, bo na wszystkich zdjęciach jakie przeglądałam butków oczywiście nie widać
Wydaje mi się, że tradycyjne czółenka ( czy jak się to profesjonalnie nazywa ) nie bardzo pasują,
pomóżcie

Skoro wybierasz sukienkę z szyfonu albo tiulu albo innej lekkiej tkaniny o prostym fasonie to zapewne ślub będzie latem? Jeśli tak to wybierz sandałki na obcasie - np. satynowe z jakimiś błyskotkami (kamieniami albo cyrkoniami).
jagss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 15:15   #1718
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez goferek_go Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane !
Jestem co prawda dopiero na etapie wybierania sukni i oczarowały mnie sukienki w tak zwanym greckim stylu. skromne, lekkie i zwiewne
Zastanawiam się jednak poważnie, jakie buty pasują do takiej sukienki, bo na wszystkich zdjęciach jakie przeglądałam butków oczywiście nie widać
Wydaje mi się, że tradycyjne czółenka ( czy jak się to profesjonalnie nazywa ) nie bardzo pasują,
pomóżcie
zdecydowanie sandalki
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 15:49   #1719
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Buciki ślubne

Ja mam lekką, zwiewną suknię z szyfonu, z rękawami również z szyfonu, ślub w sierpniu, ale mam skórzane buciki, obciągnięte koronką. Czółenka z okrągłym noskiem, bardzo pasują do sukni, lepiej niż sandałki, czy czółenka z czubem.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 16:53   #1720
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Ja mam lekką, zwiewną suknię z szyfonu, z rękawami również z szyfonu, ślub w sierpniu, ale mam skórzane buciki, obciągnięte koronką. Czółenka z okrągłym noskiem, bardzo pasują do sukni, lepiej niż sandałki, czy czółenka z czubem.
kazda sukienka jest inna i do kazdej pasuje cos innego
Ja nigdy bym nie zalozyla bucikow z okraglym noskiem bo sa nie w moim guscie ale za to zakladam sandalki bo pasuja do mojej sukienki i sie swietnie w nich czuje ale boje sie o stopy zrby mi ich nie zdeptali a konkretnie moje paluszki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07628.jpg (16,3 KB, 116 załadowań)
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12

Edytowane przez anialaura
Czas edycji: 2009-07-03 o 16:54
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 19:14   #1721
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez anialaura Pokaż wiadomość
kazda sukienka jest inna i do kazdej pasuje cos innego
Ja nigdy bym nie zalozyla bucikow z okraglym noskiem bo sa nie w moim guscie ale za to zakladam sandalki bo pasuja do mojej sukienki i sie swietnie w nich czuje ale boje sie o stopy zrby mi ich nie zdeptali a konkretnie moje paluszki
Buciki bardzo ładne i praktyczne. Wykorzystasz je każdego lata do każdej letniej sukienki.
Do mojej zwiewnej "elfickiej" pasowały okrągłe noski, czuby kategorycznie nie a sandałki ze względów praktycznych odpadły Zgadzam się, że nie do każdej sukni pasują każde buty, bo dobór odpowiednich, już nie tylko pod względem koloru, ale fasonu jest bardzo trudny.
ja mam ten krój, ale buty pokryte koronką.
670026120.jpg
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.

Edytowane przez karolca
Czas edycji: 2009-07-03 o 19:18
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 19:23   #1722
Candy80
Raczkowanie
 
Avatar Candy80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź z widokiem
Wiadomości: 268
GG do Candy80
Dot.: Buciki ślubne

Eno, Karolca, butki śliczniutkie naprawę. I nie mają takiego czuba jak zazwyczaj wszędzie sie spotyka
__________________
Nasz Ślub
22 sierpnia 2009
Szczęśliwa żona swojego męża

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html
Candy80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 21:26   #1723
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Candy80 Pokaż wiadomość
Eno, Karolca, butki śliczniutkie naprawę. I nie mają takiego czuba jak zazwyczaj wszędzie sie spotyka
Zgadzam sie
Az tak okragle nie sa
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 21:35   #1724
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Candy80 Pokaż wiadomość
Eno, Karolca, butki śliczniutkie naprawę. I nie mają takiego czuba jak zazwyczaj wszędzie sie spotyka
A Ty już chyba widziałaś te moje?
znalazłam swój post z nimi
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1237575650
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1237575650
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.

Edytowane przez karolca
Czas edycji: 2009-07-03 o 21:37
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 13:40   #1725
Candy80
Raczkowanie
 
Avatar Candy80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź z widokiem
Wiadomości: 268
GG do Candy80
Dot.: Buciki ślubne

No widziałam. I trochę Ci ich zazdroszczę gdybym jeszcze moich nie znalazła, ścigałabym Cię z wywiadem o tych bucikach
__________________
Nasz Ślub
22 sierpnia 2009
Szczęśliwa żona swojego męża

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html
Candy80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 17:06   #1726
goferek_go
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 166
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez jagss Pokaż wiadomość
Skoro wybierasz sukienkę z szyfonu albo tiulu albo innej lekkiej tkaniny o prostym fasonie to zapewne ślub będzie latem? Jeśli tak to wybierz sandałki na obcasie - np. satynowe z jakimiś błyskotkami (kamieniami albo cyrkoniami).
Ślub nie jest latem a w połowie października, ale powiem szczerze, że myślałam o sandałkach, balam sie tylko, że może nie bardzo pasują na slub Może gdzies znajdę odpowiednie
goferek_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 11:26   #1727
kasiuni_a
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiuni_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 2 818
Dot.: Buciki ślubne

Witam
Czy któraś z Was dziewczyny kupowała buty na stronie www.buty-slubne.net ? Spodobały mi się tam jedne, ale mało bardzo informacji mają na swojej stronie, np. nic na temat długości wkładki przy poszczególnych rozmiarach. A dodzwonić się jakoś do nich dziś nie mogę
__________________
DAWID
MIŁOSZ

Mel B 14/14 +
kasiuni_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 18:08   #1728
przepiekna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez jagss Pokaż wiadomość
fajne te butki - szczególnie te jasno różowe i będziesz mogła je nosić też po ślubie jeśli chodzi o obcas to różnica wysokości nie jest raczej wskazana - chyba że dobierzesz długość sukni do wyższych butów - wtedy suknia przy tych niższych obcasach będzie ciut przydługa ale moim zdaniem lepiej już jak jest ciut przydługa niż przykrótka
A będziesz miała jakieś dodatki do sukni w kolorze butów?

Cześć dziewczyny! Ja mam tez za niedługo ślub i szczerze mówiąc wybrałam kolor daleki od tradycyjnego. Ponieważ sukienka jest jasna, to zdecydowanie potrzebny jest jakiś jaskrawy element. Umnie tym elementem są buty wraz z torebką... Też samochodzik będzie w tym kolorze i kwiatuszki)))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04063.jpg (122,6 KB, 144 załadowań)
__________________


Edytowane przez przepiekna
Czas edycji: 2009-07-06 o 18:09
przepiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 18:29   #1729
jagss
Raczkowanie
 
Avatar jagss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez przepiekna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Ja mam tez za niedługo ślub i szczerze mówiąc wybrałam kolor daleki od tradycyjnego. Ponieważ sukienka jest jasna, to zdecydowanie potrzebny jest jakiś jaskrawy element. Umnie tym elementem są buty wraz z torebką... Też samochodzik będzie w tym kolorze i kwiatuszki)))

Uwielbiam róż i popieram pomysł z różowymi pantofelkami Na pewno będziesz wyglądała przecudnie Wiązanka też pewnie z różowymi różami?
jagss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 20:47   #1730
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Buciki ślubne

przepiekna wydaje mi sie ze ten bukiet powinien byc bardziej rozowy, jest watek o bukietach slubnych sa tam ekspertki moze Ci cos doradza
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 21:58   #1731
przepiekna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
przepiekna wydaje mi sie ze ten bukiet powinien byc bardziej rozowy, jest watek o bukietach slubnych sa tam ekspertki moze Ci cos doradza
Właśnie też myślałam, że róż ma być więcej i muszą być bardziej różowe, ale to już wybiorę jak będę bezpośrednio w kwiaciarni. Oczywiście chciałabym taki kolor w jakim są buty jednak jestem pewna, że będę musiała trochę poszukać. Pozatym, goździki też nie muszą być białe, lecz w kolorze ecru, ponieważ taka będzie sukienka. Jeszcze muszę zobaczyć w kwiaciarniach, ponieważ w sklepach internetowych jest dość mały wybór.
A jeszcze jedna ważna rzecz - nie chcę wydawać dużo pieniędzy na kwiaty, ponieważ jestem pewna, że nie mówiąc wyrazu "ślub" zmogę zaoszczędzić przynajmiej 50 %. To magiczne słówko naprawdę działa na ludzi - cena może podskoczyć nawet 2 razy od zwykłej, tak samo z fryzurą i makijażem.
__________________


Edytowane przez przepiekna
Czas edycji: 2009-07-06 o 22:00
przepiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 22:01   #1732
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Buciki ślubne

przepiekna ja za makijaż będę płaciła 30-35 zł, za fryzurkę z próbnym czesaniem niewiele więcej a kwiatów jeszcze nie wybrałam
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 22:02   #1733
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez przepiekna Pokaż wiadomość
Właśnie też myślałam, że róż ma być więcej i muszą być bardziej różowe, ale to już wybiorę jak będę bezpośrednio w kwiaciarni. Oczywiście chciałabym taki kolor w jakim są buty jednak jestem pewna, że będę musiała trochę poszukać. Pozatym, goździki też nie muszą być białe, lecz w kolorze ecru, ponieważ taka będzie sukienka. Jeszcze muszę zobaczyć w kwiaciarniach, ponieważ w sklepach internetowych jest dość mały wybór.
A jeszcze jedna ważna rzecz - nie chcę wydawać dużo pieniędzy na kwiaty, ponieważ jestem pewna, że nie mówiąc wyrazu "ślub" zmogę zaoszczędzić przynajmiej 50 %. To magiczne słówko naprawdę działa na ludzi - cena może podskoczyć nawet 2 razy od zwykłej, tak samo z fryzurą i makijażem.
i tutaj sie calkowicie zgadzam

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
przepiekna ja za makijaż będę płaciła 30-35 zł, za fryzurkę z próbnym czesaniem niewiele więcej a kwiatów jeszcze nie wybrałam
ja bukiet juz mam 135zl
makijaz 45zl
fryzurka jeszcze nie wiem
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 22:08   #1734
przepiekna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez anialaura Pokaż wiadomość
i tutaj sie calkowicie zgadzam

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------


ja bukiet juz mam 135zl
makijaz 45zl
fryzurka jeszcze nie wiem
Popieram))) Jestem pewna, ze będzie nawet lepiej, niż w najlepszych salonach Myślałam na początku, że kwaituszki kosztują najmniej, jednak okazało się inaczej...
Nie mów, że fryzurka na ślub i będzie normalna cena. Życzę udanej imprezy na weselu!
__________________


Edytowane przez przepiekna
Czas edycji: 2009-07-06 o 22:10
przepiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 22:10   #1735
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Buciki ślubne

za bukiet nie wiem czy drogo czy nie, nie orientowalam się w cenach mam nadzieję, że nie będzie drogo
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 11:02   #1736
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Buciki ślubne

ale chcąc wpiąć we włosy kwiaty lub welon to musisz powiedzieć o tym fryzjerce, czy robic probną fryzure, przecież nawet fryzjerka będzie sie bardziej starać, a jak pojde z welonem do kosmatyczki to przeciez nie powiem ze jestem gościem heheheehe

pozatym to kosmatyczki tez robia bardziej trwały makijaż ślubny niz zwykły okolicznościowy, ten makijaz ma przetrwac wszystkie calowania z gośćmi..... ja tam nie będe oszczędzać na swoim weselu bo 50 zl mnie nie uratuje jak zaoszcządzę, a może być ogromna różnica.....

to jest moje zdanie i rozumię że każdy ma inne......
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 15:51   #1737
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez przepiekna Pokaż wiadomość
Popieram))) Jestem pewna, ze będzie nawet lepiej, niż w najlepszych salonach Myślałam na początku, że kwaituszki kosztują najmniej, jednak okazało się inaczej...
Nie mów, że fryzurka na ślub i będzie normalna cena. Życzę udanej imprezy na weselu!
mnie czesze kolezanka w zakladzie wiec luzikkk
Ja rowniez zycze udanej zabawy
Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
ale chcąc wpiąć we włosy kwiaty lub welon to musisz powiedzieć o tym fryzjerce, czy robic probną fryzure, przecież nawet fryzjerka będzie sie bardziej starać, a jak pojde z welonem do kosmatyczki to przeciez nie powiem ze jestem gościem heheheehe

pozatym to kosmatyczki tez robia bardziej trwały makijaż ślubny niz zwykły okolicznościowy, ten makijaz ma przetrwac wszystkie calowania z gośćmi..... ja tam nie będe oszczędzać na swoim weselu bo 50 zl mnie nie uratuje jak zaoszcządzę, a może być ogromna różnica.....

to jest moje zdanie i rozumię że każdy ma inne......
Ja za slubny mam zaplacic 45zl razem z tymi utrwalaczmi od pocalunkow itd Kosmetyki firmy Inglot tyle zapamietalam

Ja ani kwaiatow ani welonu nie bede miala
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 16:01   #1738
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Buciki ślubne

Mnie też czesze koleżanka fryzjerka
maluje mnie przyjaciółka koleżanki też z utrwalaczami i innymi takimi, chociaż próbny makijaż przetrwał w gorący dzień godzin 5 i całą noc bez utrwalenia więc i tak jest dobrze

Mam nadzieję, że w TYM dniu też wszystko będzie na swoim miejscu. Ja nie wiem czy będę miała welon czy kwiatek albo inne ozdoby. Zobaczymy na próbnym
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 08:11   #1739
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez anialaura Pokaż wiadomość
mnie czesze kolezanka w zakladzie wiec luzikkk
Ja rowniez zycze udanej zabawy


Ja za slubny mam zaplacic 45zl razem z tymi utrwalaczmi od pocalunkow itd Kosmetyki firmy Inglot tyle zapamietalam

Ja ani kwaiatow ani welonu nie bede miala
Wszystko też kwestia, jaką się ma cere. Ja malowalam się sama, bez utrwalaczy, tylko fluid i puder. Wyszło świetnie, przetrwało zyczenia od gości i dotrwało do drugiego dnia.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:35   #1740
bujawoblokach
Raczkowanie
 
Avatar bujawoblokach
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 130
Dot.: Buciki ślubne

a oto moje buciki. jestem przeszczęliwa, bo są idealnie takie jak chciałam! ale naszukałam się, że hej

P1010072.jpg
bujawoblokach jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-19 15:54:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.