O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-26, 20:06   #1711
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Kostek juz padł. Dzięki Bogu. U mnie zgaga. Masakra jakaś.

Mysia przespij się, odpocznij. Znam te ryki aż za dobrze 😐

Basia a Ty co.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale Ci dobrze ze juz śpi . Moja nadal bryka

No ja się denerwuje bo czekam na przesyłkę i ani jej nie ma ani nie ma żadnej informacji co z nią . Hybrydy mają mi przyjść

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Ze sprzatania udalo mi sie tylko zmyc naczynia i umyc zlew w kuchni Marcel odstawil po poludniu 40minut takiego ryku ze szok! Byl mega zmeczony a nie chcial spac. Dopiero w wozku na dworzu zasnal i potem w domu dosypial.Glowa mnie do tej pory boli. Zjadlam salatke i ide spac bo on tez juz spi. Oby jutro bylo lepiej bo...zwariuje.

Dobranoc
Odpocznij . Wyspisz się i będzie lepiej

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017

Edytowane przez b a r b a r a
Czas edycji: 2017-01-26 o 20:04
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 07:39   #1712
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cześć

Wyspałam sie. W nocy 3 karmienia i pobudka i 5.50
Ale dalej maruda z niego teraz zasnal przy cycku a ja boje sie Go odlozyc żeby sie nie obudził.

Jutro ide do fryzjera i mam zamiar kupic sobie jakies oleje i maski a co!
Tz dzisisj 3dzien dietki. Posiłki wyglądają super ale porcje małe. To jest 1500kcl. Ale zmotywowany jest mega jsk my zasypiamy z Mlodym on cwiczy albo idzie biegać.
Wiecie ze od urodzenia Marcela przytyl prawie 15kg... a dokładnie rok wczesniej tyle zgubil
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3


Edytowane przez mysia1986
Czas edycji: 2017-01-27 o 07:42
mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 07:51   #1713
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Witam
Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Cześć

Wyspałam sie. W nocy 3 karmienia i pobudka i 5.50
Ale dalej maruda z niego teraz zasnal przy cycku a ja boje sie Go odlozyc żeby sie nie obudził.

Jutro ide do fryzjera i mam zamiar kupic sobie jakies oleje i maski a co!
Tz dzisisj 3dzien dietki. Posiłki wyglądają super ale porcje małe. To jest 1500kcl. Ale zmotywowany jest mega jsk my zasypiamy z Mlodym on cwiczy albo idzie biegać.
Wiecie ze od urodzenia Marcela przytyl prawie 15kg... a dokładnie rok wczesniej tyle zgubil
Mysiu a może to od rzucenia palenia?W każdym razie trzymam kciuki za tż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 08:45   #1714
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Iza on nie rzucil.

Pierwsze oldlozeniw gada skczylo aie pobudka podejscie nr 2

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Kolejna proba tez nie udana. Pierdziele. Najgorsze ze zmeczony inie moge Go odlozyc bo jest histeria.
Kawy dożylnie poprosze i mocy herkulesa
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 10:23   #1715
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry, u nas dzisiaj dzień zaczął się fajnie. W dobrych humorach i oby tak zostało 😀 weszłam na wagę mam 55,5kg czyli waga która miałam gdy robiłam test.

Mysia o matko 15kg w tak krótkim czasie to dużo. Trzymam kciuki żeby wszystko poszło po jego myśli. Biegania ogromnie zazdroszczę. Wczoraj do spania założyłam stanik sportowy bo myślałam że mi cyce rozwali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 10:26   #1716
CoffeeHeaven
Zadomowienie
 
Avatar CoffeeHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 211
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!

dziewczyny ja zdycham... dosłownie.
Zatoki zapełnione, ja nie wiem człowiek smarka, a tego jeszcze więcej, ale człowiek nie koń, wszystko zniesie. Szumi w uszach, pierońska zima daje popalić. Nie mogę się już doczekać wiosny, zawsze wtedy człowiek wstaje bardziej radosny.


Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość

No ja się denerwuje bo czekam na przesyłkę i ani jej nie ma ani nie ma żadnej informacji co z nią . Hybrydy mają mi przyjść


Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
Wysyłka pocztą polską? jeśli tak, to zawsze z Nimi jest problem, czasem z USA szybciej paczki przychodzą

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Cześć

Wyspałam sie. W nocy 3 karmienia i pobudka i 5.50
Ale dalej maruda z niego teraz zasnal przy cycku a ja boje sie Go odlozyc żeby sie nie obudził.

Jutro ide do fryzjera i mam zamiar kupic sobie jakies oleje i maski a co!
Tz dzisisj 3dzien dietki. Posiłki wyglądają super ale porcje małe. To jest 1500kcl. Ale zmotywowany jest mega jsk my zasypiamy z Mlodym on cwiczy albo idzie biegać.
Wiecie ze od urodzenia Marcela przytyl prawie 15kg... a dokładnie rok wczesniej tyle zgubil
Profesjonalne maski od fryzjera są super, sama używam. Może Tż ztatusiał a tak na poważnie, jeśli go będziesz mobilzować na pewno się uda, samemu jest najgorzej się z tym borykać. Przydałaby się moc Herkulesa, ale nie wiem gdzie sprzedają...

Miłego dnia, dobrze, że już prawie weekend


---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, u nas dzisiaj dzień zaczął się fajnie. W dobrych humorach i oby tak zostało 😀 weszłam na wagę mam 55,5kg czyli waga która miałam gdy robiłam test.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Superowa waga z drugiej strony, jak same zupki wcinasz, bo nie da rady nic innego, to będziesz sexi mamuśka
__________________
CoffeeHeaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 10:57   #1717
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Witam się i ja

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Cześć

Wyspałam sie. W nocy 3 karmienia i pobudka i 5.50
Ale dalej maruda z niego teraz zasnal przy cycku a ja boje sie Go odlozyc żeby sie nie obudził.

Jutro ide do fryzjera i mam zamiar kupic sobie jakies oleje i maski a co!
Tz dzisisj 3dzien dietki. Posiłki wyglądają super ale porcje małe. To jest 1500kcl. Ale zmotywowany jest mega jsk my zasypiamy z Mlodym on cwiczy albo idzie biegać.
Wiecie ze od urodzenia Marcela przytyl prawie 15kg... a dokładnie rok wczesniej tyle zgubil
O to trochę przybrał. O sama bym sobie takie jedzonko zafundowała . Trzymam kciuki za tza

Cytat:
Napisane przez CoffeeHeaven Pokaż wiadomość
Hej!

dziewczyny ja zdycham... dosłownie.
Zatoki zapełnione, ja nie wiem człowiek smarka, a tego jeszcze więcej, ale człowiek nie koń, wszystko zniesie. Szumi w uszach, pierońska zima daje popalić. Nie mogę się już doczekać wiosny, zawsze wtedy człowiek wstaje bardziej radosny.




Wysyłka pocztą polską? jeśli tak, to zawsze z Nimi jest problem, czasem z USA szybciej paczki przychodzą



Profesjonalne maski od fryzjera są super, sama używam. Może Tż ztatusiał a tak na poważnie, jeśli go będziesz mobilzować na pewno się uda, samemu jest najgorzej się z tym borykać. Przydałaby się moc Herkulesa, ale nie wiem gdzie sprzedają...

Miłego dnia, dobrze, że już prawie weekend


---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------



Superowa waga z drugiej strony, jak same zupki wcinasz, bo nie da rady nic innego, to będziesz sexi mamuśka
Zdrówka kochana

No ta paczka akurat nie idzie poczta polaka . Wzięłam inpostem i teraz żałuję , dziś nich dzwonilam i się okazało ze paczka została cofnieta przez inpost . Szlak mnie trafia . Może dostane w poniedziałek dopiero .

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-27, 11:17   #1718
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Halo Halo!
Cytat:
Napisane przez Lila_27 Pokaż wiadomość
Yss co u Ciebie ???
O ktos mnie wywolal . Tak jak pisalam na fb, wszystko dobrze . Wczoraj kupilam sobie torebke przez internet i sie jaram jak glupia .

Ja was grzecznie czytam, nawet na biezaco jestem . Ja sie na farbowaniu wlosow nie znam, to sie nie wypowiem .
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 11:24   #1719
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez yssmay Pokaż wiadomość
Halo Halo!

O ktos mnie wywolal . Tak jak pisalam na fb, wszystko dobrze . Wczoraj kupilam sobie torebke przez internet i sie jaram jak glupia .

Ja was grzecznie czytam, nawet na biezaco jestem . Ja sie na farbowaniu wlosow nie znam, to sie nie wypowiem .
Koniecznie pokaż torebkę jak przyjdzie

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 16:57   #1720
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej !

Coffee to Was wzięło dziadostwo 😡 Zdrówka ! Też myślałam , ze to Twoje zdjęcie 😁

Mysiu skąd ja to znam ech Ale pociesze, ze teraz jest już ok😁 Budzi się tylko raz , czasem 2 😛 W dzień sporo czasu bawi się sam , a ja mam czas na wiele rzeczy 😉

Ruda to młoda daje popalić , no ale skoro się wrodzila w szaloną mamusie to co się dziwić 😉
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 17:28   #1721
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

W nocy spać nie mogę, max 5h snu, a w dzień jak zombie chodzę. Robię sobie drzemki, ale co to jest za spanie po 30min bo albo mi jest niewygodnie albo pies piszczy i mnie budzi :/

Mysia to się K. troszkę przytyło, ale ma kto go motywować więc szybko zgubi Jutro fryzjer i trochę odpoczniesz od Marcelka

Coffee ajj zatoki najgorsze co może być. Wygrzewaj żeby nie męczyły za bardzo A na wiosnę i ja czekam

Basia no czasami tak jest z tymi inpostami, kurierami, itp. Trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Ruda to Ty jeszcze nic nie przytylas? Ale Tobie dobrze!

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Lila, a Ty jak się czujesz Kochana?
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-27, 19:33   #1722
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Lila dziekuje za pocieszenie podziwam Cie serio. Czasem dostaje fiola i juz nie wiem co z nim zrobic. Jakie mialas sposoby na wyjce Natana??

Migotko ten etap to juz pewnie ciezki bardzo, dlatego tak slabo sie spi i w ogole funkcjonuje. No przytylo mu sie. Ona ma mega tendencje do tycia, a jak Maly sie urodzil to niebylo czasu na gotowanie na parze i zdrowe zarcie. Jadl w biegu co popadlo glownie fasr foody albo zapychal sie kanapkami.. no i jest jak jest. Ale! Dla mnie najwazniejsze jego zdrowie. Musze Go wypchnac na cholesterol i proby watrobowe bo to u niego kulalo jakis czas temu.

Maly spi tz gra a ja mleko sprobuje ściągnąć bo pewnie jak jutro wyskocze do fryzjera Gadzinie sie głód zalaczy
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 20:52   #1723
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mysia no właśnie pamiętam, że kiedyś u Twojego tż źle wychodziły te próby wątrobowe i nawet miałam pytać czy ta dieta też ze względu na to.
No nie powiem, że nie jest ciężko bo znowu zaczyna miednica dokuczać, no ale już coraz bliżej. Ba nawet torby spakowalam. Na koniec tylko kosmetyki dorzucę.
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 21:45   #1724
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Migotko no dieta to dla mnie zeby byl zdrowy a dla niego zeby byl chudy tak sobie on to tlumaczy.
Torba spakowana to najważniejsze! Odrazu ciut spokojniej sie czlowiek czuje o ile mozna sie czuc spokojnie przed porodem
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 22:34   #1725
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mysia niewazne jakie ma tłumaczenie, ważne żeby dieta pomogla na zdrowie no i kg przy okazji tej diety zrzuci Dobrze napisane o ile można czuć się spokojnie przed porodem Ale w sumie po spotkaniach z położną czuję się spokojniejsza Staram się nie panikować, tyle kobiet przez to przeszło to i ja dam radę- tak się pocieszam
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 22:59   #1726
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Migotka no pewnie ze dasz rade, kobiety są w stanie wytrzymać tyle ze szok. Torba juz spakowana to najważniejsze. Teraz spokojnie czekać na poród. Miednica boli bo maleńka ma coraz ciasniej, jeszcze trochę i będziecie wszyscy razem 😊😊😊 podejrzewam ze jak juz teraz zacznę tyć to będę się kulac a tego bym nie chciała 😢😢

Mysia juz do fryzjera? Ale Ci to futro szybko rośnie co 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Lila no szaleje, dzisiaj już jak się przypatrzylam to widać po brzuszku ze buszuje łobuziara jedna 😊a jak u Was? Jak Natuś?

Coffee na zatoki sprawdzony sposób od Migotki, rozgrzej sól na patelni i przeloz ja do skarpety i przyloz na czoło. Na prawdę pomaga 😊 ja jem mięso, nie zawsze ale jem. Mam 19tc a nadal mi nie wszystko pasuje. To jest najlepszy dowód na to ze każda ciąża jest inna 😊

Byliśmy na spacerze i u siostry, włączyła muzykę i tańczyłam z dzieciakami. A 8letnia Hanka do mnie " ciocia Ty to nawet z brzuchem super się ruszasz "😂😂😂 lecę do wyra. Miałam zrobić paznokcie, w sumie zdjelam hybryde ale następnej nie zrobiłam 😂 jutro tzn dzisiaj może zrobię. Dobranoc i dzień dobry 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 04:24   #1727
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

My sie witamy z 3 nocnego karmienia i standardowo pewnie juz po nim sie obudzi.

Migotko oczywiście ze dasz! W taki sam spodob ja dobie strwch przed porodem tlumaczylam.

Ruds a no rosnie futro! Jak jak mam ciut za długie u gory to się wkurzam. A idziemy we 3 z mama i siostra
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 07:13   #1728
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Ruda może nie będzie tak źle z tą wagą, a nawet jak troszkę przytyjesz to po porodzie szybko zrzucisz. Butki założysz i przed siebie

Mysia o babskie wyjście najlepsze
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 07:29   #1729
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Witam się . Miałam wczoraj wejść ale przyjechaliśmy o 22

Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Hej

W nocy spać nie mogę, max 5h snu, a w dzień jak zombie chodzę. Robię sobie drzemki, ale co to jest za spanie po 30min bo albo mi jest niewygodnie albo pies piszczy i mnie budzi :/

Mysia to się K. troszkę przytyło, ale ma kto go motywować więc szybko zgubi Jutro fryzjer i trochę odpoczniesz od Marcelka

Coffee ajj zatoki najgorsze co może być. Wygrzewaj żeby nie męczyły za bardzo A na wiosnę i ja czekam

Basia no czasami tak jest z tymi inpostami, kurierami, itp. Trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Ruda to Ty jeszcze nic nie przytylas? Ale Tobie dobrze!

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Lila, a Ty jak się czujesz Kochana?
Kochana juz coraz bliżej . Odpoczywaj kiedy będziesz mogła .

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Lila dziekuje za pocieszenie podziwam Cie serio. Czasem dostaje fiola i juz nie wiem co z nim zrobic. Jakie mialas sposoby na wyjce Natana??

Migotko ten etap to juz pewnie ciezki bardzo, dlatego tak slabo sie spi i w ogole funkcjonuje. No przytylo mu sie. Ona ma mega tendencje do tycia, a jak Maly sie urodzil to niebylo czasu na gotowanie na parze i zdrowe zarcie. Jadl w biegu co popadlo glownie fasr foody albo zapychal sie kanapkami.. no i jest jak jest. Ale! Dla mnie najwazniejsze jego zdrowie. Musze Go wypchnac na cholesterol i proby watrobowe bo to u niego kulalo jakis czas temu.

Maly spi tz gra a ja mleko sprobuje ściągnąć bo pewnie jak jutro wyskocze do fryzjera Gadzinie sie głód zalaczy
Ale Ci dobrze . Ja tez chce juz iść do fryzjera a to jeszcze tydzień .

Ściągaj ściągaj mleczko . I koniecznie pokaż się po .



Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Mysia niewazne jakie ma tłumaczenie, ważne żeby dieta pomogla na zdrowie no i kg przy okazji tej diety zrzuci Dobrze napisane o ile można czuć się spokojnie przed porodem Ale w sumie po spotkaniach z położną czuję się spokojniejsza Staram się nie panikować, tyle kobiet przez to przeszło to i ja dam radę- tak się pocieszam
Ciesze się ze czujesz się spokojniejsza . I ja jestem spokojniejsza bo torba spakowana



Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Migotka no pewnie ze dasz rade, kobiety są w stanie wytrzymać tyle ze szok. Torba juz spakowana to najważniejsze. Teraz spokojnie czekać na poród. Miednica boli bo maleńka ma coraz ciasniej, jeszcze trochę i będziecie wszyscy razem 😊😊😊 podejrzewam ze jak juz teraz zacznę tyć to będę się kulac a tego bym nie chciała 😢😢

Mysia juz do fryzjera? Ale Ci to futro szybko rośnie co 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Lila no szaleje, dzisiaj już jak się przypatrzylam to widać po brzuszku ze buszuje łobuziara jedna 😊a jak u Was? Jak Natuś?

Coffee na zatoki sprawdzony sposób od Migotki, rozgrzej sól na patelni i przeloz ja do skarpety i przyloz na czoło. Na prawdę pomaga 😊 ja jem mięso, nie zawsze ale jem. Mam 19tc a nadal mi nie wszystko pasuje. To jest najlepszy dowód na to ze każda ciąża jest inna 😊

Byliśmy na spacerze i u siostry, włączyła muzykę i tańczyłam z dzieciakami. A 8letnia Hanka do mnie " ciocia Ty to nawet z brzuchem super się ruszasz "😂😂😂 lecę do wyra. Miałam zrobić paznokcie, w sumie zdjelam hybryde ale następnej nie zrobiłam 😂 jutro tzn dzisiaj może zrobię. Dobranoc i dzień dobry 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i co się dziwić jak matka szaleje to i później i dziecko w brzuchu szaleje


My wczoraj Wiktoria zawiezlismy do mojego taty . Chciała tam bardzo zostać wiec dziadek pilnuje . Wanessa z tekstem ze i ona zostanie u dziadka. Ale jej nie zostawiliśmy . Następnym razem .


Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-28, 11:05   #1730
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry, ja od rana na herbacie i jabłku. Serio się wykończe, ciągle mi niedobrze.

Mysiaku pokaż się po. Jestem fanka Twoich fryzur 😀

Migotka mam nadzieje, ale w sumie kit z wagą, zdrowie Helenki ważniejsze 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 12:09   #1731
CoffeeHeaven
Zadomowienie
 
Avatar CoffeeHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 211
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Heja!

Ewcia - masakra z tym apetytem ale tak jak mówisz, babki są wszystko w stanie przejść w porównaniu z chłopami u mnie katar zatkał wszystkie dziury, brakuje, żeby oczami wychodził i jeszcze tak dla extra kumulacji, dziąsło mi nawala, które ledwo co podleczyłam, odsunęło się pieroństwo i na każde powietrze woła o pomstę do nieba jak żyć?

Mysia - coś w tym jest, ja sama przyznaje się, że z braku czasu wpieprzałam co popadnie, teraz wpieprzam same kremy, więcej duszonego niż smażonego i czuje się zupełnie inaczej, więc Tż na pewno za jakiś czas będzie Ci dziękował dobrze, że Marcelek ma taki apetyt, będzie zdrowo rósł.

Migotko - dasz radę na pewno, jesteś twarda babka, ja nie bałam się porodu, bardziej tego, czy zdążę poczuć "akurat te" skurcze co trzeba i czy zdążę na czas do szpitala, trochę chore, ale teraz już to wiem

Basiu - a Ty kiedy się wybierasz do fryzjera i już wiesz co robisz?

Yss - ja się tak jaram jak kupię sobie buty


Dziewczyny wiecie co dzisiaj robię na obiad??
Krem z pora i ziemniaków na mleku kokosowym
__________________
CoffeeHeaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 12:32   #1732
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Ruda no pewnie, zdrowie Helenki najważniejsze

Coffee o tych skurczach to też myślę czy na pewno będę wiedziała kiedy czas do szpitala Ale ja na szczęście mam blisko, 3 min samochodem Krem z pora uwielbiam, ale na mleku kokosowym jeszcze nie jadłam
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 16:45   #1733
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Coffee o mamo współczuję, ja mam we wtorek wizytę u dentysty i juz mam pełne gacie, nie znoszę tego 😢

Migotka ale masz super ze szpitalem. Ja mam ponad 20km ale spoko, damy rade 😀
Siostry P były, właśnie pojechały. Jakoś mnie zmulilo. Spać mi chce ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 17:04   #1734
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez CoffeeHeaven Pokaż wiadomość
Heja!

Ewcia - masakra z tym apetytem ale tak jak mówisz, babki są wszystko w stanie przejść w porównaniu z chłopami u mnie katar zatkał wszystkie dziury, brakuje, żeby oczami wychodził i jeszcze tak dla extra kumulacji, dziąsło mi nawala, które ledwo co podleczyłam, odsunęło się pieroństwo i na każde powietrze woła o pomstę do nieba jak żyć?

Mysia - coś w tym jest, ja sama przyznaje się, że z braku czasu wpieprzałam co popadnie, teraz wpieprzam same kremy, więcej duszonego niż smażonego i czuje się zupełnie inaczej, więc Tż na pewno za jakiś czas będzie Ci dziękował dobrze, że Marcelek ma taki apetyt, będzie zdrowo rósł.

Migotko - dasz radę na pewno, jesteś twarda babka, ja nie bałam się porodu, bardziej tego, czy zdążę poczuć "akurat te" skurcze co trzeba i czy zdążę na czas do szpitala, trochę chore, ale teraz już to wiem

Basiu - a Ty kiedy się wybierasz do fryzjera i już wiesz co robisz?

Yss - ja się tak jaram jak kupię sobie buty


Dziewczyny wiecie co dzisiaj robię na obiad??
Krem z pora i ziemniaków na mleku kokosowym
Ja dopiero a tydzień . A co zrobię chyba zdam się na fryzjerke
Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, ja od rana na herbacie i jabłku. Serio się wykończe, ciągle mi niedobrze.

Mysiaku pokaż się po. Jestem fanka Twoich fryzur 😀

Migotka mam nadzieje, ale w sumie kit z wagą, zdrowie Helenki ważniejsze 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O rany jak Cię meczy

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 20:40   #1735
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Ale mi się zachciało mohito. Kupiłam sprite i limonke u sobie popijam. Oczywiście bez alko 😁 ale mam 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-29, 08:19   #1736
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry

Ruda na szczęście mam blisko i w razie czego to tż może w każdej chwili coś podrzucić. Mamuśka już obiecała codzienną dostawę domowego jedzenia Czego to się nie wymyśli jak w ciąży ma się ochotę na coś dobrego

Mam dzisiaj w planach psa ściąć bo dziad okropnie już zarośnięty.
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-29, 09:02   #1737
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry, prawie do 1szej w nocy oglądam koncert Queen z 1986roku. Jestem zachwycona 💜

Migotka mojemu paznokcie rosną w zastraszającym tempie. Ale się boje mu sama ściąć. Przyjedzie P zabierze go do weta. Ale będziesz mieć dobrze , u nas to jedzenie w szpitalu wola o pomstę do nieba.

Helenka kręci się jak szalona, silna babka z niej. Nie wiem co ona tam za maratony biega ale kondycję ma niezła 😀 udanej niedzieli dziewczynki 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-29, 09:05   #1738
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Ruda kondycję Helenka ma po Tobie U nas tez jest okropne jedzenie w szpitalu, dlatego będę miała dostarczane z domu
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-29, 09:55   #1739
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Halo halo. Mysia zombi tz zombi. Nie wiem co w to dziecko wstapilo. Szatan jakis chyba padl teraz na szczescie, szum suszary włączony i spi. Leb mi peka...

Rudziaku silna dziewuszka po mamusi ja tez ten koncert ogladalam kiedyś nocy z tz. Swietny!

Migotko i dobrze sie ustawilas z zarelkiem :brzydla:

Jak mnie po porodzie zapytali co mi przywiezc do jedzenia to co powiedzialam?? Ze jedzenie mam w nosie poprosze podwojne espresso! To byla najpyszniejsza kawa w moim zyciu a potem jak juz dostalam kopa z kofeiny zarzyczylam sobie... faworki a najlepsze ze dostalam
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-29, 12:17   #1740
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mysia ale miałaś życzenia poporowdowe 😂😂😂 jakbyś nadal w ciąży była 😂😂😂 no Fredy wspaniały. I te jego stylizacje 💜 no kocham gościa 😊 to Młody Was testuje Łobuzer jeden ☺

Migotka oby nie była w nocy tak aktywna jak jej matka 😂😂😂

Zrobiłam pazury, nawet się umalowalam, wyspalo mnie okrutnie. Helenka resztki urody mi zabiera a nie mam zbyt czym szastac 😂😂😂 po obiedzie ruszamy na spacer i do siostry 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-17 07:52:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.