NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2. - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-31, 02:12   #1711
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 873
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

The Office - czy odważą się i dorzucą brytyjski oryginał? Amerykańskie The Office jest dobre z zastrzeżeniem, że trzeba przetrwać pierwsze odcinki i się dostroić do tego rodzaju poczucia humoru. Nie mam wyjścia, muszę lubić, bo to jest Carell w rozkwicie. Natomiast wersja brytyjska jak dla mnie ma więcej głębi, jest miejscami bardziej gorzka, wręcz smutna.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-31, 06:53   #1712
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Obejrzalam Squid game . Nie rozumiem fenomenu tego serialu. Krew leje sie wiadrami . O jednym czasie znika iles setek ludzi , nikt ich nie szuka? Niby jakies przeslanie to ma niesc ale po co tyle odcinkow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dla mnie fenomen tego serialu też jest niezrozumiały. Niektóre odcinki strasznie mi się dłużyły


Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Nie oglądajcie pl The office. Cringe lvl 1000. Bolą mnie oczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nieprawda. Uważam, że polska wersja the office jest niezła. Byłam do niej mega negatywnie nastawiona, a okazało się, że jest całkiem spoko. Wprawdzie dla mnie najmniej ciekawy wątek jest między polskimi Jim i Pam, ale za to reszta postaci spoko.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 07:53   #1713
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Nie będę oglądać polskiego "The Office" i szczerze, to nie rozumiem, po co było robić tę wersję. Wiem, że powstały jakieś przeróbki innych krajów, ale to jednak serial, który zakończył swoją emisję prawie dekadę temu; każdy, kto też będzie próbował wcielić się w postać inspirowaną chociażby Michaelem, nie ma na to szans, ponieważ Carell był wybitny w tej roli.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
The Office - czy odważą się i dorzucą brytyjski oryginał? Amerykańskie The Office jest dobre z zastrzeżeniem, że trzeba przetrwać pierwsze odcinki i się dostroić do tego rodzaju poczucia humoru. Nie mam wyjścia, muszę lubić, bo to jest Carell w rozkwicie. Natomiast wersja brytyjska jak dla mnie ma więcej głębi, jest miejscami bardziej gorzka, wręcz smutna.
Bardzo się ucieszyłam, że Netflix wstawił "The Office", odświeżam sobie, chyba żaden serial aż tak mnie nie bawi. Z tym że nigdy nie widziałam pierwszego sezonu od początku do końca, zaczęłam od drugiego i dla mnie to była dobra decyzja, bo tak do dziewiątego sezonu uważam, że każdy był dobry. Niestety, w dziewiątym zepsuli kilku bohaterów, ale znowu finał był bardzo dobry.

Nie oglądałam niestety wersji brytyjskiej, ale Carell jako Michael Scott wzniósł się na wyżyny aktorstwa. I uważam, że w tym serialu jest tak akurat dramatycznych momentów, parę razy się wzruszyłam, ale ogólnie odpowiada mi to, że nie ma aż takiego nasilenia dramatu. Dzięki temu to taki serial, który mogę puścić, kiedy mam zły nastrój i wiem, że rzeczywiście mi go poprawi. Uważam natomiast, że wiele żartów, które padły wtedy, teraz już by nie przeszły.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 08:29   #1714
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Obejrzalam Squid game . Nie rozumiem fenomenu tego serialu. Krew leje sie wiadrami . O jednym czasie znika iles setek ludzi , nikt ich nie szuka? Niby jakies przeslanie to ma niesc ale po co tyle odcinkow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mnie się bardzo podobał, lubie takie psychologiczne zagrywki. Obejrzałam na początku, przed tym bumem, który teraz nastąpił.
Bohaterów nikt nie szukał, bo byli to często samotni ludzie albo coś mówili, że gdzieś wyjechali i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 08:46   #1715
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie będę oglądać polskiego "The Office" i szczerze, to nie rozumiem, po co było robić tę wersję. Wiem, że powstały jakieś przeróbki innych krajów, ale to jednak serial, który zakończył swoją emisję prawie dekadę temu; każdy, kto też będzie próbował wcielić się w postać inspirowaną chociażby Michaelem, nie ma na to szans, ponieważ Carell był wybitny w tej roli.



Bardzo się ucieszyłam, że Netflix wstawił "The Office", odświeżam sobie, chyba żaden serial aż tak mnie nie bawi. Z tym że nigdy nie widziałam pierwszego sezonu od początku do końca, zaczęłam od drugiego i dla mnie to była dobra decyzja, bo tak do dziewiątego sezonu uważam, że każdy był dobry. Niestety, w dziewiątym zepsuli kilku bohaterów, ale znowu finał był bardzo dobry.

Nie oglądałam niestety wersji brytyjskiej, ale Carell jako Michael Scott wzniósł się na wyżyny aktorstwa. I uważam, że w tym serialu jest tak akurat dramatycznych momentów, parę razy się wzruszyłam, ale ogólnie odpowiada mi to, że nie ma aż takiego nasilenia dramatu. Dzięki temu to taki serial, który mogę puścić, kiedy mam zły nastrój i wiem, że rzeczywiście mi go poprawi. Uważam natomiast, że wiele żartów, które padły wtedy, teraz już by nie przeszły.
To ja mam inne odczucia co do tego serialu. Jestem na drugim sezonie i co kolejny odcinek, to jest mi smutno i przykro, bo Michael tak desperacko pragnie uwagi i zainteresowania, a go nie otrzymuje... Fakt, dookoła dzieje się sporo zabawnych rzeczy, dialogów, spojrzeń, no ale jest mi strasznie przykro z powodu tego szefa. I przez to ten serial nie jest dla mnie takim rozweselaczem i rozluźniaczem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 12:09   #1716
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
To ja mam inne odczucia co do tego serialu. Jestem na drugim sezonie i co kolejny odcinek, to jest mi smutno i przykro, bo Michael tak desperacko pragnie uwagi i zainteresowania, a go nie otrzymuje... Fakt, dookoła dzieje się sporo zabawnych rzeczy, dialogów, spojrzeń, no ale jest mi strasznie przykro z powodu tego szefa. I przez to ten serial nie jest dla mnie takim rozweselaczem i rozluźniaczem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No cóż, Michael jest na pewno tragikomiczną postacią, wiele razy mnie irytował, wiele razy mi było go też żal, ale - postaram się bez spoilerów - przechodzi pewną przemianę w ciągu serii, odnajduje też to, czego pragnął, dorasta nawet, więc jak zna się całą fabułę, to patrzy się na to trochę inaczej.
Nie jest też tak, że bohaterom na sobie nie zależy, wbrew pozorom wszyscy mają silne więzi - widać to szczególnie pod koniec serii. Warto też obejrzeć sobie wpadki z planu, Steve - oprócz świetnie odegranej roli - ogólnie się wydaje bardzo życzliwą i wesołą osobą, wszyscy aktorzy mieli ze sobą świetny kontakt i chemię (i to się naprawdę rzadko zdarza, bo mieliśmy to w "Przyjaciołach" czy "How I met...", ale jednak główna obsada była mniejsza). I koniec końców to jest sitcom, bohaterowie są celowo przerysowani, nie można też wszystkiego traktować zbyt serio, choć rozumiem, że dla niektórych ten serial może wywoływać takie uczucie żenady bardziej niż rozbawienia, ale mnie to poczucie humoru odpowiada.

Wydaje mi się, że od sezonu 4 melodramatu jest mniej; wcześniej ten wątek Jima, Pam, Roya nie jest jak dla mnie zbyt wesoły, a wręcz trochę przytłaczający.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 16:39   #1717
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Obejrzalam Squid game . Nie rozumiem fenomenu tego serialu. Krew leje sie wiadrami . O jednym czasie znika iles setek ludzi , nikt ich nie szuka? Niby jakies przeslanie to ma niesc ale po co tyle odcinkow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biorąc pod uwagę że część musiała ukrywać się przed wierzycielami.
Czemu wiadrami. Właśnie nie jest taki ''brzydliwy'' ten film.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Aktorka grająca Love mnie wręcz irytuje , kojarze ją z Domu na Wzgórzu czy cos w ten deseń . Jest dla mnie totalnie aseksualna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Love wygląda świetnie ale jest w niej coś co mnie irytuje i dla mnie też jest t. aseksualna.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-02, 16:50   #1718
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę że część musiała ukrywać się przed wierzycielami.
Czemu wiadrami. Właśnie nie jest taki ''brzydliwy'' ten film.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Love wygląda świetnie ale jest w niej coś co mnie irytuje i dla mnie też jest t. aseksualna.
Moze i ladna ale to dla mnie taka Laura Ingels z Domku na prerii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 07:15   #1719
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Znalazłam na Netfliksie polski film „Enen”.
Bardzo dobry film, dawno film nie wzbudził we mnie takiej bezradności w określeniu swojego stanowiska w kwestii „ no i co tu teraz z tym wszystkim jak już się okazało”

Film się ciężko ogląda, jak to polskie filmy, w dodatk gra Szyc co dla mnie na ogół jest ciężkie do strawienia.
Ale bardzo warto.

No i na Nx opisali go jako … thiller No nie, to ani thiller, ani kryminał. To życie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 14:30   #1720
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 873
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Wykupiłam Amazon Prime. Kocham. Jedynie interfejs nieco mniej "poręczny", ale filmy i seriale wow.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 16:58   #1721
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

A ja na amazonie jakoś nic dla siebie nie znalazłam sensownego. Spodobał mi się jedynie "the man in the high castle", ale ostatecznie nie wytrwałam nawet do końca pierwszego sezonu. Potem poczytałam opinie i dałam sobie spokój.
Za to na netflixie aktualnie zachwycam się "Arcane". Nie mogę się doczekać ostatnich odcinków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-16, 11:14   #1722
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Wykupiłam Amazon Prime. Kocham. Jedynie interfejs nieco mniej "poręczny", ale filmy i seriale wow.
Amazon ma specjalne miejsce w moim sercu z uwagi na The marvelous mrs Maisel i The boys
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 14:09   #1723
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 873
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Amazon ma specjalne miejsce w moim sercu z uwagi na The marvelous mrs Maisel i The boys
Właśnie oglądam The Boys. Świetny serial.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 08:16   #1724
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Właśnie oglądam The Boys. Świetny serial.
Bardzo czekam na trzeci sezon
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 01:48   #1725
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 873
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Bardzo czekam na trzeci sezon
Jak to dobrze, że będzie. Teraz wzięłam się za Carnival Row. Również świetne i na szczęście będzie drugi sezon.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 09:49   #1726
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;88995716]A ja na amazonie jakoś nic dla siebie nie znalazłam sensownego. Spodobał mi się jedynie "the man in the high castle", ale ostatecznie nie wytrwałam nawet do końca pierwszego sezonu. Potem poczytałam opinie i dałam sobie spokój.
Za to na netflixie aktualnie zachwycam się "Arcane". Nie mogę się doczekać ostatnich odcinków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Też podobał mi się tylko Człowiek z wysokiego zamku. Poza zakończeniem, było kompletnie od czapy. Zaczęłam Fleabag, ale bohaterka mnie irytowała.
Poza tym oferta Amazonu jest dla mnie bardzo słaba, tym bardziej że wiele filmów jest tylko z niemieckim dubbingiem i do tego wiele z nich trzeba wykupić mimo posiadania prime.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 09:16   #1727
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jak to dobrze, że będzie. Teraz wzięłam się za Carnival Row. Również świetne i na szczęście będzie drugi sezon.
To mnie Carnival row w ogole nie lezy, nie wciagnelam sie w ten swiat
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 12:30   #1728
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 873
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To mnie Carnival row w ogole nie lezy, nie wciagnelam sie w ten swiat

Rozumiem. To jak z zauroczeniem - jest lub nie ma. Zaczęłam "Koło czasu"... i zrobiłam blech, wyłączam po 20 minutach. No nie mogę z tą pracą kamery, montażem i niektórymi kostiumami (wyglądającymi jakby je kupili w sklepie).
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 17:53   #1729
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Wciągnęłam się w The Sinner. Robię odcinek za odcinkiem, pochłonęłam prawie cały pierwszy sezon w dwa dni. Serial był ma mojej liście od dawna, dopiero teraz się zabrałam. Lubię takie
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-19, 21:56   #1730
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Wciągnęłam się w The Sinner. Robię odcinek za odcinkiem, pochłonęłam prawie cały pierwszy sezon w dwa dni. Serial był ma mojej liście od dawna, dopiero teraz się zabrałam. Lubię takie
Dwie serie byly super. Ciekawa jestem co powiesz na trzecia bo ja nie dalam jej rady skonczyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-20, 08:12   #1731
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Dwie serie byly super. Ciekawa jestem co powiesz na trzecia bo ja nie dalam jej rady skonczyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie to samo. dwie serie na naprawdę wysokim i równym poziomie, a trzecia... poddałam się chyba po 2 czy 3 odcinkach
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-20, 08:45   #1732
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
u mnie to samo. dwie serie na naprawdę wysokim i równym poziomie, a trzecia... poddałam się chyba po 2 czy 3 odcinkach
Ja tak samo, skończyłam jakoś na 3 odcinku i nie mogę się przemoc, żeby wrócić do skończenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 12:14   #1733
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Ja jestem w połowie Arcane Pięknie zrobione i ta muzyka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 13:10   #1734
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Ja jestem w połowie Arcane Pięknie zrobione i ta muzyka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oglądałam na bieżąco. Daj znać, jak skończysz, jak Ci się podobała całość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 14:26   #1735
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;89016174]Oglądałam na bieżąco. Daj znać, jak skończysz, jak Ci się podobała całość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Na pewno napiszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 14:55   #1736
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Obejrzałam niedawno Clickbait - znacie coś podobnego co trzyma w napięciu i ma jakiś motyw z social mediami? Albo coś w stylu Black Mirror? Przez pierwsze dwa odcinki Clickbait nie porwał mnie, ale potem trzyma w napięciu i zakończenie jest dosyć niespodziewane.
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-30, 23:18   #1737
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez theorema Pokaż wiadomość
Obejrzałam niedawno Clickbait - znacie coś podobnego co trzyma w napięciu i ma jakiś motyw z social mediami? Albo coś w stylu Black Mirror? Przez pierwsze dwa odcinki Clickbait nie porwał mnie, ale potem trzyma w napięciu i zakończenie jest dosyć niespodziewane.
Nie wiem, czy widziałaś, ale Na łeb na szyję z Czarnego lustra jest ciekawe moim zdaniem. Zasugerowałam się twoją opinią i włączyłam dwa odcinki Clickbait - na razie podoba mi się, rzeczywiście trzyma w napięciu.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 19:45   #1738
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Działa Wam Netflix na firefox? Cały czas pokazuje błąd, że nie mam aktualizacji, ale nie ma żadnej do zrobienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 20:53   #1739
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Działa Wam Netflix na firefox? Cały czas pokazuje błąd, że nie mam aktualizacji, ale nie ma żadnej do zrobienia
Cały czas działa na tej przeglądarce, siedziałam po 20, siedzę teraz i wszystko ok
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-07, 04:55   #1740
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Cały czas działa na tej przeglądarce, siedziałam po 20, siedzę teraz i wszystko ok
To ja już nie wiem, ale od 3 dni mam błąd i oglądam na Chrome

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-26 18:57:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.