Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-29, 18:47   #1711
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kingusia888 Pokaż wiadomość
hmm.. nie dość że syntetyki, a o syntetycznych cameronach już jakaś dziewczyna się wypowiadała negatywnie, to jeszcze rzadkie...
Ja bym ich nie kupiła
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:50   #1712
tusian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 31
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

cześć dziewczyny, to znowu ja i kolejne pytanie.Czy któraś z was kochane reklamowała longi? Bardzo proszę o odp ponieważ chyba jednak będe jednak je reklamować i chciałabym znać ich podejście do takich rzeczy
tusian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 19:32   #1713
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sawusia49 Pokaż wiadomość
Postanowiłam jeszcze raz prosić,no nie wiem może o radę.
Jest to już musztarda po obiedzie,bo prosiłam o zwrot pieniędzy,ale te moje włoski były firmy La Trend.Nie wiem co to za firma,włoski były takie sztywne i proste.Zastanawia mnie fakt,że sprzedająca ciągle powtarza,że są to włosy naturalne.
wiem, dlatego też napisałam Ci i w tamtym wątku
chcemy Ci pomóc piszemy, co powinnas zrobic, olej subiektywną opinie sprzedawcy i żądaj zwrotu pieniędzy !! nie proś, juz za długo to trwa - napisałaś sprzedawcy ze idziesz na policję? a komentarz obiecaj pani np ze dostanei pozytywa jak odda forse a potem wymaluj jej nega ale nie przed


a propos zageszczania włosów, ja 2-3 tasmy nieraz wrzucałam na głowę i było ok, ale wtedy długość musiu byc równa z włosami, bo w innym przypadku wyjdzie komedia.
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 21:02   #1714
sawusia49
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 145
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
wiem, dlatego też napisałam Ci i w tamtym wątku
chcemy Ci pomóc piszemy, co powinnas zrobic, olej subiektywną opinie sprzedawcy i żądaj zwrotu pieniędzy !! nie proś, juz za długo to trwa - napisałaś sprzedawcy ze idziesz na policję? a komentarz obiecaj pani np ze dostanei pozytywa jak odda forse a potem wymaluj jej nega ale nie przed


a propos zageszczania włosów, ja 2-3 tasmy nieraz wrzucałam na głowę i było ok, ale wtedy długość musiu byc równa z włosami, bo w innym przypadku wyjdzie komedia.
Stosuję się do dobrych rad.Ale spór w allegro trwa 30 dni i dopiero po tym czasie zgłasza się sprawę na policję.O tym wszystkim poinformowałam już sprzedawcę.
Ale gryzą mnie te włoski bo gdzieś czytałam,że La Trend to syntetyki i tu bym prosiła o podpowiedz.
sawusia49 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 21:32   #1715
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tusian Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, to znowu ja i kolejne pytanie.Czy któraś z was kochane reklamowała longi? Bardzo proszę o odp ponieważ chyba jednak będe jednak je reklamować i chciałabym znać ich podejście do takich rzeczy
ja nie nie było takiej potrzeby są super a Twoim co stało się?

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
wiem, dlatego też napisałam Ci i w tamtym wątku
chcemy Ci pomóc piszemy, co powinnas zrobic, olej subiektywną opinie sprzedawcy i żądaj zwrotu pieniędzy !! nie proś, juz za długo to trwa - napisałaś sprzedawcy ze idziesz na policję? a komentarz obiecaj pani np ze dostanei pozytywa jak odda forse a potem wymaluj jej nega ale nie przed


a propos zageszczania włosów, ja 2-3 tasmy nieraz wrzucałam na głowę i było ok, ale wtedy długość musiu byc równa z włosami, bo w innym przypadku wyjdzie komedia.
dokładnie jeśli rozpuszczone to długość koniecznie musi być mniej więcej taka sama!
bo inaczej to a jeśli koczka to nie koniecznie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 21:33   #1716
honey6678
Raczkowanie
 
Avatar honey6678
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 166
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sawusia49 Pokaż wiadomość
Stosuję się do dobrych rad.Ale spór w allegro trwa 30 dni i dopiero po tym czasie zgłasza się sprawę na policję.O tym wszystkim poinformowałam już sprzedawcę.
Ale gryzą mnie te włoski bo gdzieś czytałam,że La Trend to syntetyki i tu bym prosiła o podpowiedz.

Ja mialam La Trend kupione za 300 zl w Anglii u ciapatych
Jest to mieszanka natutralnych z synetykami, a naturalne sa i tak bardzo slabej jakosci.

Po paru dniach konce wygladaja jak miotla, i trzba obciac.
honey6678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 21:40   #1717
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
Jennah najlepiej napisz wiadomość do Pani z longhair, wyślij zdjęcie swoich włosów i poproś o dobranie koloru
najlepiej ja pytałam i doradzili

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Jennah Pokaż wiadomość
Dziękuję Też mi się wydaje, że te dwa kolory mogłyby pasować tylko właśnie, który z nich. Napisałam na e-mail podany w kontakcie, zobaczymy, co odpiszą i czy w ogóle
odpisać na pewno odpiszą

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
kingusia888 jak na jeden raz to mogą być i syntetyki. Polecam te: http://allegro.pl/najgestszy-zestaw-...070144080.html

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------



Taśmy są geste ale wg mnie 2 to za mało nawet do zagęszczenia ;p Najlepiej będzie jak sobie zszyjesz taśmy i zrobisz np z czterech dwie.. Wtedy efekt powinien być już fajny
też myślę, że 2 mało i wyjdzie jakaś parodia

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To bedzie roboty a roboty
A Ty masz zestaw ilu gramowy?
widzialam zdjecia, efekt powalający
ja zszywałam 8 to dopiero robota ale porządnie to zrobiłam, bo jak na razie trzymają się odpukać...

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
dziekuję Ja mam 120 gram 55 cm z doczepiane.pl właśnie

a czy dużo pracy aż tak to nie wiem.. Ja sobie też przeszywałam taśmy, bo wszywałam do moich doczpianych stare camerony ( jakieś 30/40 gram może chyba 5 taśm bo nie wszystkie :P ) i zajęło mi to hmm.. 40 min no może godzinke
a mi parę dni bo szyłam na raty
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 22:02   #1718
nast55
Przyczajenie
 
Avatar nast55
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Hej mam pytanie co do pasemek clip in.
Na allegro są takie pojedyncze naturalne pasemka i jedno kosztuje koło 2 zł.. czy wiecie gdzie we Wrocławiu można takie kupić? Jakaś dziewczyna co przedłużała włosy mówiła coś o jakiej hurtowni .. gdzie taką mogę znaleźć we Wro? Z góry dzięki za pomoc
nast55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 00:33   #1719
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Witajcie, nie było mnie u was 3 dni, a juz tyle mam do nadrabiania;/
p.s wyjazd do Zakopanego jak najbardziej udany, jutro przeczytam co napisałyscie nowego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00406 (2296 x 1288).jpg (74,7 KB, 77 załadowań)
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 00:36   #1720
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04407.jpg (76,0 KB, 30 załadowań)
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 07:16   #1721
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
j

dokładnie jeśli rozpuszczone to długość koniecznie musi być mniej więcej taka sama!
bo inaczej to a jeśli koczka to nie koniecznie

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Witajcie, nie było mnie u was 3 dni, a juz tyle mam do nadrabiania;/
p.s wyjazd do Zakopanego jak najbardziej udany, jutro przeczytam co napisałyscie nowego
ależ tam piękniście super wizażowa fotka
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 08:01   #1722
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tusian Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, to znowu ja i kolejne pytanie.Czy któraś z was kochane reklamowała longi? Bardzo proszę o odp ponieważ chyba jednak będe jednak je reklamować i chciałabym znać ich podejście do takich rzeczy
tak, SceneQueene ma longi i jest zadowolona. przegladnij wczesniejsze strony, wklejała zdjecia równiez

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość


ależ tam piękniście super wizażowa fotka
Dziekuje bardzo

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Rybkamonia Pokaż wiadomość
kupilam doczepiane,mysle,ze juz chyba dzis nie dostane,dopiero po weekendzie ,jak tylko sprawdze je na termolokach to dam Ci znac
super, czekamy na relacje

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
a z kolorem włosów to jest tak, ze blondynki chca być brunetkami i odwrotnie mi sie np cały czas blond marzy
Ale mi TŻ nie pozwolił pewnie i ma racje... mi by w blond strasznie było...
dokładnie, ja przechodziłam juz przez etap" platynowej blondi" >> zdecydowanie lepiej czuje sie w ciemnych

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
Jak sama zauważyłaś wszystkie rozmawiamy o clipach, bo przedłuzanie na stałe wcale nie jest dobrym pomysłem Włosy bardzo sie zniszczą, do tego trzeba o nie naprawdę bardzo dbać, muszą być założone przez profesjonalistkę, bo inaczej moze być marnie a w dodatku to bardzo wysoki koszt, później uzupełnianie itd.. Mówisz że masz cienkie włosy.. Więc tym bardziej Ci odrazdę stałe przedłuzanie. Możesz za bardzo obciążyć swoje i będą wypadać, ogólnie niszczyć sie.
podpisuje wsie rękami i nogami

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez honey6678 Pokaż wiadomość
Ja mialam La Trend kupione za 300 zl w Anglii u ciapatych
Jest to mieszanka natutralnych z synetykami, a naturalne sa i tak bardzo slabej jakosci.

Po paru dniach konce wygladaja jak miotla, i trzba obciac.
jak miałam przedłuzane na stałe to pamietam ze miałam nimi robione, były ok, ale moze sie pogporszyły>> jak wiekszosc

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez tusian Pokaż wiadomość
cześ dziewczyny.Dzisiaj stalam się szczęśliwą,nieszczęśliwą posiadaczką klipów.I zaczęły się schody.Doradzcie co mam zrobić,żeby zrównać kolor.Sorry za foto ale dopinałam 1 szy raz i na szybko
aby "jakoś to wygladało" proponuje albo rozjasnic swoje wloski, albo przyciemnic clipy. widaz ze sa doczepione.
jak mam być szczera: nie podobaja mi sie te włoski>> strasznie marne

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Rybkamonia Pokaż wiadomość
NIE kupowac syntetykow szkoda pieniedzy.
---------------
zgadzam sie!!
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 14:09   #1723
tusian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 31
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

[QUOTE=xLADYx;31934359]ja nie nie było takiej potrzeby są super a Twoim co stało się?

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

moje są nie zszyte(nie wykończone) po bokach taśm i za każdym delikatnym pociągnięciem wychodzą kępkami,pełno ciemnych pasemek i cebulki na końcach.Jakieś felerne mi się trafiły i zastanawiam się jak tam wygląda reklamacja.Czy jest w ogóle sens je reklamować i bulić za przesyłki po 3 razu.Na meila nie odp

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------
Do Asiulka-22



moje czy clipy.Bo moje to wiem ale gęstość klipów mnie dziwi.A wagi nie mam

Edytowane przez tusian
Czas edycji: 2012-01-30 o 14:13
tusian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 14:12   #1724
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

[QUOTE=tusian;31945933]
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
moje czy clipy.Bo moje to wiem ale gęstość klipów mnie dziwi.A wagi nie mam
miałam na mysli clipy ze jakos ich mało jest:/
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 14:12   #1725
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tusian Pokaż wiadomość
ja nie nie było takiej potrzeby są super a Twoim co stało się?

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

moje są nie zszyte(nie wykończone) po bokach taśm i za każdym delikatnym pociągnięciem wychodzą kępkami,pełno ciemnych pasemek i cebulki na końcach.Jakieś felerne mi się trafiły i zastanawiam się jak tam wygląda reklamacja.Czy jest w ogóle sens je reklamować i bulić za przesyłki po 3 razu.Na meila nie odp

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------






aby "jakoś to wygladało" proponuje albo rozjasnic swoje wloski, albo przyciemnic clipy. widaz ze sa doczepione.
jak mam być szczera: nie podobaja mi sie te włoski>> strasznie marne

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------



moje czy clipy.Bo moje to wiem ale gęstość klipów mnie dziwi.A wagi nie mam
tego posta nie idzie rozszyfrować
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 15:13   #1726
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

[QUOTE=tusian;31945933]
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja nie nie było takiej potrzeby są super a Twoim co stało się?

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

moje są nie zszyte(nie wykończone) po bokach taśm i za każdym delikatnym pociągnięciem wychodzą kępkami,pełno ciemnych pasemek i cebulki na końcach.Jakieś felerne mi się trafiły i zastanawiam się jak tam wygląda reklamacja.Czy jest w ogóle sens je reklamować i bulić za przesyłki po 3 razu.Na meila nie odp

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------
Do Asiulka-22



moje czy clipy.Bo moje to wiem ale gęstość klipów mnie dziwi.A wagi nie mam
oj nie mam pojęcia jak wygląda reklamacja wiele razy u nich kupowałam jeszcze włoski w pasemkach pod zgrzewarkę, zawsze wszystko było ok, więc nie reklamowałam
dziwne bo zawsze szybko odpisują może zadzwoń i zapytaj po prostu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 18:18   #1727
tusian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 31
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

zadzwoniłam i gadałam z nimi.Odesłałam włosy i właśnie bidulki jadą w mrozie do warszawy...Dadzą znać.A włosy są rzadkie i znajoma fryzjerka z którą się zgadałam też się dziwiła że long hair takie strzępy mają Mam nadzieję że nie wtopiłam 160 zł w błoto bo się zabije i sorry za nie zrozumiałe wpisy ale nie umiem cytować postów.Blondynka....
tusian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 14:17   #1728
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

tusian pod każdą wypowiedzią masz takie przyciski "cytuj" "wielocytuj" i "odpowiedz" wystarczy nacisnąć wybrany Jak naciśniesz cytuj to nic nie kasuj tylko pisz dalej po tym co "sie wklei" do wiadomości ;p
Ot.. żadna sztuka
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 16:42   #1729
tusian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 31
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
tusian pod każdą wypowiedzią masz takie przyciski "cytuj" "wielocytuj" i "odpowiedz" wystarczy nacisnąć wybrany Jak naciśniesz cytuj to nic nie kasuj tylko pisz dalej po tym co "sie wklei" do wiadomości ;p
Ot.. żadna sztuka
dzięki
tusian jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 18:50   #1730
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

nie ma za co
cieszę się że pomogłam
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 21:33   #1731
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

WITAM jestem nowa w tym wątku i nie mam zielonego pojecia wiec zapytam mam wlosy dlugosci do twarzy minimum chcialabym je przedluzyc .. albo zakupic na allegro jak to bedzie wygladac co polecacie mi?
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 08:31   #1732
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

witaj Disnejova
Czy przegladałas wczesniejsze strony????
wszystko jest opisane, włoski które polecamy, zdjęcia....
na pewno polecamy naturalne nie syntetyki
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:35   #1733
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

czesc dziewczynki!
Wkoncu po ponad 10 dniach oczekiwania i mojej wielkiej niecierpliwosci
przyszly do mnie wloski od K8!
Pierwsze wrazenie... kurcze zaciemne chyba......
Ale jak wyjelam z opakowania to kolor bardziej mi sie podobal, jest ladny naturalny ale nie wiem czy pasuje do moich.....
a tak sie zlozylo ze siedze w lasnie z farba na glowie i nie moge porownac.....
zobaczymy za pol godziny...
Wloski odrazu zwazylam..
i razem z tekturowym opakowaniem waza 140 g..
wiec pewnie same okolo 125g.. wiec wagowo ok
chociaz nigdy nie mialam wlosow clip in i chyba chcialabym ich miec wiecej.. ale zobaczymy jak zdecyduje sie je zostawic i zalozyc...
co wiecej pisac...
nie wiem co z tym kolorem,
czy zostawic czy wymienic...
gdybym sie zdecydowala na zostawienie ich i okazalyby sie zaciemne w jaki sposob moge je jakos rozjasnic? nie uszkadzajac ich?
one maja cieply dosyc odcien.......
w jaki sposob moge go wybawic?
Plukanka srebrna?

aaa i jeszcze jedno wloski sa firmy Dniya Hair.. moze to cos komus mowi?

ponizej fotki..
ktore chyba nie oddaja dobrze koloru.. chyba pierwsze zdjecie najbardziej oddaje kolor ktory jest dosc cieply..

p.s przepraszam za chaotycznosc wpisu ale nie moge sie nacieszyc nimi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clipin.jpg (37,0 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clip3.jpg (42,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clip4.jpg (30,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clip5.jpg (34,3 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez dolcissimaa85
Czas edycji: 2012-02-02 o 11:39
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 12:47   #1734
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

tusian ja reklamowałam longi 2 lata temu kontakt błyskawiczny :P mój problem polegał na tym że po umyciu zrobiło sie siano a mialam je zaledwie tydzień odeslalam im a oni umyli je jeszcze raz, dali jakas odżywkę i zrobili specjalniedla mnie filmik jak mam je pielegnować jak myć itd :p do odeslanych wloskow dołączyli w gratisie ów odzywkę i szczotkę ^^ cóż mogę powiedzieć przekupili mnie tym gestem odzywki nigdy nie użyłam a szczotkę maltretuje do dzisiaj z obsługi byłam niezwykle zadowolona :P

Ale żeście się dziewczęta rozpisały
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:42   #1735
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

wysuszylam wloski, i moj nowy kolor nie rozni sie zbytnio od poprzedniego...
porownalam kolor z Clip in..
i jednak jest duza roznica......
i co tu zrobic..
moje wlosy maja raczej chlodny odcien.....
a Clipy sa jasne ale cieple..
Co mi radzicie?
rozjasnic w jakis sposob Clipy?
czy moze wymienic?
ale kolor 613 pewnie bedzie dla mnie i tak zajasny.....
chcialabym bardzo przymierzyc Clipy ale wymienic moge tylko nie uzywane....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clipimoje.jpg (29,4 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clipimoje2.jpg (25,2 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clipimoje22.jpg (27,2 KB, 80 załadowań)
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 14:34   #1736
fal_a
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 10
Question Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny!
Potrzebuje pomocy i podpowiedzi w sprawie przedłużenia i prostowania włosów. Mam w zamiarze wykonać zabieg keratynowego prostowania włosów i tak się zastanawiam czy później będzie można przedłużyć sobie włosy? Czy któraś z was robiła może te dwie rzeczy w krótkim czasie?
fal_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 14:37   #1737
tusian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 31
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
tusian ja reklamowałam longi 2 lata temu kontakt błyskawiczny :P mój problem polegał na tym że po umyciu zrobiło sie siano a mialam je zaledwie tydzień odeslalam im a oni umyli je jeszcze raz, dali jakas odżywkę i zrobili specjalniedla mnie filmik jak mam je pielegnować jak myć itd :p do odeslanych wloskow dołączyli w gratisie ów odzywkę i szczotkę ^^ cóż mogę powiedzieć przekupili mnie tym gestem odzywki nigdy nie użyłam a szczotkę maltretuje do dzisiaj z obsługi byłam niezwykle zadowolona :P

Ale żeście się dziewczęta rozpisały
mi nikt nie odp i nie dzwoni.Poczekam do jutra i sama zadzwonie.Ciekawe co wymyślili.Oby na moją korzyść bo mam stracha że nie uznają albo pozszywają je tylko i stwierdzą że są ok.
tusian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 15:20   #1738
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fal_a Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Potrzebuje pomocy i podpowiedzi w sprawie przedłużenia i prostowania włosów. Mam w zamiarze wykonać zabieg keratynowego prostowania włosów i tak się zastanawiam czy później będzie można przedłużyć sobie włosy? Czy któraś z was robiła może te dwie rzeczy w krótkim czasie?
a co przeszkadza jedno drugiemu?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 16:12   #1739
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a co przeszkadza jedno drugiemu?
chciałam to samo napisać

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
wysuszylam wloski, i moj nowy kolor nie rozni sie zbytnio od poprzedniego...
porownalam kolor z Clip in..
i jednak jest duza roznica......
i co tu zrobic..
moje wlosy maja raczej chlodny odcien.....
a Clipy sa jasne ale cieple..
Co mi radzicie?
rozjasnic w jakis sposob Clipy?
czy moze wymienic?
ale kolor 613 pewnie bedzie dla mnie i tak zajasny.....
chcialabym bardzo przymierzyc Clipy ale wymienic moge tylko nie uzywane....
może wyślij im email z zdjęciem(to 1 zdj.) to pomogą ci dobrać
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 17:29   #1740
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
wysuszylam wloski, i moj nowy kolor nie rozni sie zbytnio od poprzedniego...
porownalam kolor z Clip in..
i jednak jest duza roznica......
i co tu zrobic..
moje wlosy maja raczej chlodny odcien.....
a Clipy sa jasne ale cieple..
Co mi radzicie?
rozjasnic w jakis sposob Clipy?
czy moze wymienic?
ale kolor 613 pewnie bedzie dla mnie i tak zajasny.....
chcialabym bardzo przymierzyc Clipy ale wymienic moge tylko nie uzywane....
śliczne te clipy, ale rzeczywiście różne odcienie
clipów nie rozjaśnisz, bo się zniszczą, nie można ich rozjaśniać, wszędzie piszą. ale może spróbuj zmienić odcień swoich włosów- wybierz się z włoskami swoimi i clipami do fryzjera, ale dobrego- na pewno Ci doradzi.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.