Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-16, 22:08   #1741
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość

nocne rozmowy o majonezie
nocne polakow rozmowy o majonezie
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 22:12   #1742
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
i przez was cieknie mi ślinka
idę zrobić sobie kanapki z majonezem i ogórkiem
wiedziałam, żeby tu nie zaglądać na noc, bo też zaraz po coś pomaszeruję O! Mam banana pod ręką
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 22:12   #1743
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
nocne polakow rozmowy o majonezie
ciężarnych
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 22:17   #1744
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
wiedziałam, żeby tu nie zaglądać na noc, bo też zaraz po coś pomaszeruję O! Mam banana pod ręką
ale zjesz go z majonezem chociaż no nie wiem, wyglądać może dziwnie
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 22:17   #1745
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

banana juz zjadlam ale bez majonezu

dobranoc kobitki nie pisac mi tu duzo do rana
__________________

Edytowane przez Cytrynka_Wawa
Czas edycji: 2011-11-16 o 22:19
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 22:19   #1746
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

też już zjadłam

Leżałam z mężem. przytulił się, fajnie, położył rękę na brzuchu. Dziecko zaczęło kopać a mąż chrapać
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 22:20   #1747
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
banana juz zjadlam

dobranoc kobitki nie pisac mi tu duzo do rana
ja też się żegnam , idę śnić o .....majonezie, chociaż nie wiem czy zasnę , bo moja faworyta z top model odpadła , ale na serio piękna była jak dla mnie
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 22:25   #1748
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

konia będziesz miała cala noc na rozmyślania o majonezie o top model
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 22:25   #1749
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

a ja ostatnio byłam taka pokrzywdzona bez majonezu i mamcia przysłała mi w paczce 7 słoików polskiego majonezu
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 22:29   #1750
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Was zostawić tutaj na trochę to GRZECH nadrabiam, nadrabiam a tu ciągle nowe strony Ale już prawie koniec

No to tak:

Po pierwsze: dzisiaj witamy się w 22 Tc !!

Po drugie: Miałam dzisiaj dokładne USG główka, mózg, brzuszek, udka - wszystko ok
A co do płci to proszę o kolor.... POMARAŃCZOWY Ponieważ dzidzia leży w poprzek i podkuliła nóżki tak,że nie było nic widać a do tego jeszcze między te dwie nóżki włożyła rączkę o i figa
Pani doktor miała wrażenie,że tam jest płasko czy;i dziewczynka, ale to tylko jej sugestia- nie miała dowodu,żeby potwierdzić

Co prawda mój syn odwracał się pupą do narodu a pani doktor miała również wrażenie,że coś tam dynda no i się sprawdziło. Może i teraz tak będzie.... W każdym razie kolejna wizyta 14.12 więc nadal jestem w niepewności A za jakieś 2 tyg test na obciążenie glukozą....
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 22:29   #1751
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
a ja ostatnio byłam taka pokrzywdzona bez majonezu i mamcia przysłała mi w paczce 7 słoików polskiego majonezu
kochana mama
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 23:16   #1752
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Do pasztetu z majonezem polecam jeszcze liść sałaty.
Ja majonez dodaję do wszystkich kanapek niemal. Jestem od niego uzależniona

ja majonez dodaje tylko czasami jak mam ochote
a mój TŻ wogóle nie lubi majonezu, jedynie co to jako tako sałatke z majonezem przełknie, a tak to nie...

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
no niestety to co dobre to najczęściej i kaloryczne, bo z całym szacunkiem do sałaty , ale majonezu nie przebije , ja uwielbiam dekoracyjny winiar ,

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

nocne rozmowy o majonezie

ja tak samo Winiary

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
wiedziałam, żeby tu nie zaglądać na noc, bo też zaraz po coś pomaszeruję O! Mam banana pod ręką
ja też mam banana pod ręką, ale jakoś nie jestem głodna (wyjątkowo)

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
ja też się żegnam , idę śnić o .....majonezie, chociaż nie wiem czy zasnę , bo moja faworyta z top model odpadła , ale na serio piękna była jak dla mnie

która ?? Dorota??
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 23:27   #1753
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Srodek nocy a wy o jedzeniu nadajecie
Pewnie bym pognala po lodowy po majonez ale jeszcze trawie kolacje.
Prosto z lotniska wpadlismy do kuchni rodzicow gdzie czekal nas wybor miedzy pierogami barszczem, nalesnikami z serem na slodko i bigosem Oczywiscie wybor padl na ... wszystkiego po 'trochu' Uwielbiam przyjezdzac do rodzinki w Polsce, zawsze sie wypase przez te pare dni jak w trakcie swiat. Dobranoc i do pogadania jutro!
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 23:30   #1754
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Oj bo się głodna zrobię
jutro planuję sałatkę i może jakieś ciasto...ale jakie sama nie wiem.
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 05:58   #1755
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Dobrze, ze jestem po sniadaniu i dopiero Was troche nadrobilam

My z mezem nie spimy dzisiaj od 4 bodajze


Wczoraj od poludnia bardzo zle sie czulam, plecy mnie mocno bolaly, tak ze nie umialam ani siedziec ani lezec... moj maz okazal sie kochany i jak wrocil z pracy to podal obiadek (przywiozl go z reszta ) i stwierdzil zebym nic sama w domu nie robila bo on bedzie robil w sobote i sprzatal i pranie itp

Ale ile dam rade tyle zrobie, jestem dopiero w 6 miesiacu wiec nie jest tak ciezko ... ale boje sie pomyslec co bedzie potem


Wczoraj rozgladalam sie orientacyjnie kiedy musialabym zameldowac sie w szpitalu do porodu i wypada na 34 tydzien Akurat w tym czasie bedzie organizowane spotkanie informacyjne dla rodzicow z oprowadzaniem po salach itp wiec wybierzemy sie z mezem i wtedy sie zameldujemy. Moj maz chce tez ze mna isc do SR kiedy ja mu powiedzialam ze nie chce (godziny wieczorne od 19 do 21 to ja juz przysypiam i generalnie mnie nie ma ) No ale obiecalam ze przemysle i moze bedziemy razem chodzic, bo samej to mi sie nie chce ani jechac ani zalatwiac ani nic
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 06:08   #1756
monika83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 378
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Witam o poranku, u Was też ppruszy snieg?
Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
Monika a w jakiej czesci Wawy mieszkasz? ja kupuje na grochowie w Szmizjerce ale to sieciowka wiec moze w innych tez znajdziesz cos fajnego
Ja z Żoliborza, ale juz znalazlam ze Szmizjerka jest tez na Al Solidarnosci, musze sie wybrac

Dziewczyny, czy macie jakies doswiadczenia z dzieckiem/fotelikiem samochodowym i samochodem 3-drzwiowym? Wlasnie poszukuje auta dla siebie i tych 3-drzwiowych jest zdecydowanie wiecej, ale wydaje mi sie ze znaczniew ygodniejsze bedzie 5 drzwiowe. Jak myslicie?

Wlasnie sie zastanawiam co dobrego zjesc na sniadanko, te tosty za mna chodza ale musialabym pobiec do sklepu po pieczywko tostowe... i pomaranczke bym zjadla a tez nie ma... A majonezu niestety nie lubie
monika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 06:34   #1757
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

witam,

co do sugerowania do lekarz owszem powiedział że najprawdopodobniej dziewczynka ale i tak mówię dziecię albo dziecko albo ono nie przyzwyczajam się do dziewczynki bo wiem że wszystko się może zdarzyc chociaż i ja i mój tata mamy niemal pewnośc że dziewczynka będzie ale jak się ciulik pokaże to też będzie super

idę śniadanko jakieś zrobic a od 12:30 lekarz przyjmuje więc się wybiorę z tymi wynikami
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 06:37   #1758
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez monika83 Pokaż wiadomość
Witam o poranku, u Was też ppruszy snieg?

Ja z Żoliborza, ale juz znalazlam ze Szmizjerka jest tez na Al Solidarnosci, musze sie wybrac

Dziewczyny, czy macie jakies doswiadczenia z dzieckiem/fotelikiem samochodowym i samochodem 3-drzwiowym? Wlasnie poszukuje auta dla siebie i tych 3-drzwiowych jest zdecydowanie wiecej, ale wydaje mi sie ze znaczniew ygodniejsze bedzie 5 drzwiowe. Jak myslicie?

Wlasnie sie zastanawiam co dobrego zjesc na sniadanko, te tosty za mna chodza ale musialabym pobiec do sklepu po pieczywko tostowe... i pomaranczke bym zjadla a tez nie ma... A majonezu niestety nie lubie
Moim zdaniem wsadzanie dziecka w fotelik na tylnym siedzeniu w aucie w ktorym z tylu nie ma drzwi jest meczace zarowno dla matki jak i dziecka.... moja tesciowa ma 3drzwiowe auto i raz je mialam i akurat kolezanke z jej dzieckiem bralam i zanim zamontowala fotelik, a potem wsadzila dziecko to byla spocona i zdenerwowana jak nie wiem ... mysle ze wygodniejsze o wiele jest 5drzwiowe auto
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 06:55   #1759
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Doberek
U mnie zima Szron i -5. Dobrze, że przykryłam szyby to skrobanie odpada a zaraz do pracy lecę

Powiedzcie mi czy skurcze to obejmują krocze czy brzuch też?

Wczoraj tak mnie bolało z prawej strony brzucha że ledwo dokończyłam mycie głowy
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 07:10   #1760
Zariah
Rozeznanie
 
Avatar Zariah
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 764
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

dzień dobry

oglądałam wyjątkowo tap madl i wyjatkowo laski nie byly nago no no. bylam pod wrazeniem braku golizny bo mam wrazenie że te dziewczyny były od pierwszego odcinka konsekwentnie rozbierane do naga jakby się producenci bali, że oglądalność spadnie jak biustem nikt nie zaświeci.

w każdym razie obejrzałam mniej więcej (w międzyczasie siedząc na ebayu ) i odpadła najpiękniejsza dziewczyna . Ładna i bardzo zgrabna. Reszta przeważnie wychudzona nieziemsko jest... no coż ja się nie znam zupełnie na świecie mody. ;/

co do programu "Porodówka" to mnie znacznie bardziej podoba się angielska wersja czyli "One born every minute"
Płakałam na każdym odcinku jak bóbr.

wrzucam LINKA DO ODCINKÓW

nie wiem czy Wam w Polsce odtworzy ale dziewczyny z UK na pewno mogą sobie obejrzeć. Polecam!
__________________





Zariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 07:22   #1761
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Zariah Pokaż wiadomość
dzień dobry

oglądałam wyjątkowo tap madl i wyjatkowo laski nie byly nago no no. bylam pod wrazeniem braku golizny bo mam wrazenie że te dziewczyny były od pierwszego odcinka konsekwentnie rozbierane do naga jakby się producenci bali, że oglądalność spadnie jak biustem nikt nie zaświeci.

w każdym razie obejrzałam mniej więcej (w międzyczasie siedząc na ebayu ) i odpadła najpiękniejsza dziewczyna . Ładna i bardzo zgrabna. Reszta przeważnie wychudzona nieziemsko jest... no coż ja się nie znam zupełnie na świecie mody. ;/

co do programu "Porodówka" to mnie znacznie bardziej podoba się angielska wersja czyli "One born every minute"
Płakałam na każdym odcinku jak bóbr.

wrzucam LINKA DO ODCINKÓW

nie wiem czy Wam w Polsce odtworzy ale dziewczyny z UK na pewno mogą sobie obejrzeć. Polecam!

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=33952 - to CI powinno dać odpowiedź.. Chodiz taki Tyszka z innym WOlińskim (obaj wyglądają jakby uciekli z cyrku) i wyzywają dziewczynę od wielorybów..
Oni w tym świecie mody po prostu promują opinię kogoś kto miał kompleks małych cycków i zrobił z teog trend wybiegowy.. Bo wtedy nie trzeba się bawić w linie biustu czy tam czegoś .. narysuje się prostą kreskę i już kreacja gotowa .. a tak to trzeba by się męczyć (umysłowo - bo to trzba proporcjonalnie rysować - więc trzba znać się na geometrii a projektanci to z reguły artyści a artyści i matematyka (której częścią jest geometria) to dwa różne światy
Co jest ogromną hipokryzją promuje się dizewczęta któe mają odciętą talię (czyli między cyckami a tyłkiem wgłębienie na maxa) a dyskryminuje się osoby z wielkimi cyckami czy pulchnym tyłkiem...
Jednym słowem - moda to przemysł dla półgłówków, nieuków i zakomplesionych chorych psychicznie ludzi.. PRzykład z własnego podwórka, ależ proszę bardzo.. wolny cytat z Anji RUbik: " Ja nie mam wady wymowy, może jedynie trochę seplenię" i tu uwaga... seplenienie to ja teraz pytam pani Anju czy pani padłą na głowę, rżnie głupa, czy mysli pani, że w Polsce to sami debile żyją????



dziewczyny czy myślicie, że 18 +3 to dobry moment na usg 3d??
chcialam zrobic TZ prezent na urodziny (a ma w przyszly czwartek) i wymyslilam, ze mu dam plyte na ktorej córunia do niego macha (ja czuje, ze to będzie córunia a on, że coś mi się kiełbasi ).. wiem, wiem, że z tym machaniem to taka przesada .. ale w sumei to nic innego nie przychodzi mi do głowy.. koszule krawaty, portfele, pióra, torby do pracy już przerabialiśmy a ja nie mam innego pomysłu ((
__________________

Edytowane przez kubusewa
Czas edycji: 2011-11-17 o 07:27
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 07:26   #1762
srubokretka
Raczkowanie
 
Avatar srubokretka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 115
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Dzień dobry!!!
Ja kawka i tosty Naresszcie. 2 juz pochłonęłam, pewnie polece dorobic....
srubokretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 07:35   #1763
Zariah
Rozeznanie
 
Avatar Zariah
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 764
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Donatella to ogólnie urodziwa jest bardzo
i widocznie jej zależy żeby w jej pokazach dziewczęta nie były zbyt atrakcyjne aby nie było zbyt dużego kontrastu między nią a modelkami

projektanci są w dużej mierze homosexualni i ok nie mam nic przeciwko. natomiast mam wrażenie, że z dziewcząt próbują zrobić unisexy czyli figura ni to chłopiec ni to dziewczynka. Ponieważ im podobają się szczupłe, płaskie męskie ciała to próbują kobiety przerobić na tą samą modłę

szkoda tylko, że potem trzeba przekonywać Polaków ustami Agnieszki Chylińskiej że "rozmiar 38 to nie wstyd"
Jak usłyszałam to padłam i zaczęłam się zastanawiać kto uważa, że ten rozmiar to wstyd?? ale jak oglądam tap madl to już wiem... masakra.
chyba za długo mieszkam w UK już bo tu 38 to rozmiar S/M (czyli small! lub medium) a 34 to chyba nawet kupić nie można w normalnych sklepach przeciętna brytyjka nosi 44-46 (nie mówię że to zdrowo!)
swoja drogą przeciętna Polka nosi 40/42 czyli normalny rozmiar ale projektanci starają sie tego nie zauważać

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
dziewczyny czy myślicie, że 18 +3 to dobry moment na usg 3d??
chcialam zrobic TZ prezent na urodziny (a ma w przyszly czwartek) i wymyslilam, ze mu dam plyte na ktorej córunia do niego macha (ja czuje, ze to będzie córunia a on, że coś mi się kiełbasi ).. wiem, wiem, że z tym machaniem to taka przesada .. ale w sumei to nic innego nie przychodzi mi do głowy.. koszule krawaty, portfele, pióra, torby do pracy już przerabialiśmy a ja nie mam innego pomysłu ((
troszkę wcześnie to 18+3 ale to fajny pomysł. chociaż mój TŻ by mi nie wybaczył gdybym bez niego poszła na 3d...
__________________





Zariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 07:38   #1764
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Zariah Pokaż wiadomość
Donatella to ogólnie urodziwa jest bardzo
i widocznie jej zależy żeby w jej pokazach dziewczęta nie były zbyt atrakcyjne aby nie było zbyt dużego kontrastu między nią a modelkami

projektanci są w dużej mierze homosexualni i ok nie mam nic przeciwko. natomiast mam wrażenie, że z dziewcząt próbują zrobić unisexy czyli figura ni to chłopiec ni to dziewczynka. Ponieważ im podobają się szczupłe, płaskie męskie ciała to próbują kobiety przerobić na tą samą modłę

szkoda tylko, że potem trzeba przekonywać Polaków ustami Agnieszki Chylińskiej że "rozmiar 38 to nie wstyd"
Jak usłyszałam to padłam i zaczęłam się zastanawiać kto uważa, że ten rozmiar to wstyd?? ale jak oglądam tap madl to już wiem... masakra.
chyba za długo mieszkam w UK już bo tu 38 to rozmiar S/M (czyli small! lub medium) a 34 to chyba nawet kupić nie można w normalnych sklepach przeciętna brytyjka nosi 44-46 (nie mówię że to zdrowo!)
swoja drogą przeciętna Polka nosi 40/42 czyli normalny rozmiar ale projektanci starają sie tego nie zauważać

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------



troszkę wcześnie to 18+3 ale to fajny pomysł. chociaż mój TŻ by mi nie wybaczył gdybym bez niego poszła na 3d...
dlateog mówię, że to światek taki dla zakomplesiałych .. bo nikt poza tymi ludźmi z branży tego nie włoży.. projektuje taki jeden z drugim ciuchy a prawda jest taka, że mało który ciuch jest do włozenia na wiecej niż jeden raz a oni mówią, że to stroje dla elity .. tia dla elity która jest w stanie zapłacić takiemu głupkowi za przerobienie kiecki z rozmiaru 0 do normy populacyjnej.


ja się mojego nie pytam czy chce czy nie... nie chcę aby mi dyktował dyktatorsko warunki jak mojej znajomej... na pierwsze usg poszłą z facetem na usg w sprawie płci poszła z facetem.. pozostałe usg z mamą i siostrą.. chyba by mnie pieron strzelił, gdybym miała leżeć jak mały ekranik przed taką wielką widownią.. Już raz to przechodziłam.. diagnozował mi lekarz przegrode a w tym czasie przylazłą stara pielegniarka a moj lekarz do niej .. pani patrzy pani zosiu bo to ewenement... taka przegroda .. a ja mialam to usg dopochwowe wtedy robione to sobie wyobrazcie moje zazenowanie :/
__________________

Edytowane przez kubusewa
Czas edycji: 2011-11-17 o 07:42
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:01   #1765
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Dzień dobry!
Cytat:
Napisane przez monika_krk Pokaż wiadomość
Ivonka dzięki. Jak będę wolna to wpadnę. A możesz mi napisać jak to było z tą echokardiografią? Bo pytałam jak to wygląda? Skierowanie trzeba mieć i gdzie się to robi?
Cześć Monia! Tutaj masz całą stronę o echokardiografii http://echokardiografia.ujastek.pl/ oczywiście trzeba mieć skierowanie od lekarza który ma kontrakt z NFZ. Trzeba tez mieć wskazania (na stronce poczytasz-ja miałam wadę wrodzoną u mojego brata). Ale zawsze możesz zapytać swojego lekarza i poprosić o skierowanie-że chcesz być pewna.
Jeśli będziesz się wybierała na to spotkanie trzeba zapisać się-wysłać maila(jest na stronce). Mam nadzieje że będzie fajnie


Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
dziewczyny czy myślicie, że 18 +3 to dobry moment na usg 3d??
chcialam zrobic TZ prezent na urodziny (a ma w przyszly czwartek) i wymyslilam, ze mu dam plyte na ktorej córunia do niego macha (ja czuje, ze to będzie córunia a on, że coś mi się kiełbasi ).. wiem, wiem, że z tym machaniem to taka przesada .. ale w sumei to nic innego nie przychodzi mi do głowy.. koszule krawaty, portfele, pióra, torby do pracy już przerabialiśmy a ja nie mam innego pomysłu ((
Kubusewa! A może po prostu weź go na to USG 3D! dla faceta to wielkie przeżycie, zwłaszcza że lekarz tłumaczy wszystko, nieraz każdy ruch itp. A ja oglądając płytkę z badania nie miałam już takich wrażeń jak wtedy. Po prostu wiele szczegółów na płytce może być dla niego niezrozumiałe-np. pomiary.

Zmykam na ćwiczenia dziewczyny
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:06   #1766
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!


Cześć Monia! Tutaj masz całą stronę o echokardiografii http://echokardiografia.ujastek.pl/ oczywiście trzeba mieć skierowanie od lekarza który ma kontrakt z NFZ. Trzeba tez mieć wskazania (na stronce poczytasz-ja miałam wadę wrodzoną u mojego brata). Ale zawsze możesz zapytać swojego lekarza i poprosić o skierowanie-że chcesz być pewna.
Jeśli będziesz się wybierała na to spotkanie trzeba zapisać się-wysłać maila(jest na stronce). Mam nadzieje że będzie fajnie

Kubusewa! A może po prostu weź go na to USG 3D! dla faceta to wielkie przeżycie, zwłaszcza że lekarz tłumaczy wszystko, nieraz każdy ruch itp. A ja oglądając płytkę z badania nie miałam już takich wrażeń jak wtedy. Po prostu wiele szczegółów na płytce może być dla niego niezrozumiałe-np. pomiary.

Zmykam na ćwiczenia dziewczyny
on już był ze mną dwa razy... także to odpada .. poza tym wole, żeby sobie oglądał w domu a nie mnie taką rozchełstaną na tym fotelu (tak mnie widział już raz a potem do mnie mówi ja wchodze a ty taka rozwalona .. to weźcie ) NIby to 3d nie jest dopochwowe ale ... przynajmniej będę wiedziała czy moje odczucia sie sprawdziły wcześniej niż on a poza tym on jest zajęty .. uczy się do egzaminu
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:14   #1767
Flowerbombka
Zadomowienie
 
Avatar Flowerbombka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 472
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Karolca dzięki za odp wczoraj

Gratuluje tym, które poznały płeć

Co do samochodu to z fotelikiem 3-drzwiowy to istna mordęga.

Co do Top Model to ja się obawiam że wygra ta Anka...niestety....
Flowerbombka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:18   #1768
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Hej
Tak tu ciagle mowa o jedzonku szczegolnie o zdrowej porze bo po 23 zwykle
A nikt nie mowi o wadze
Ja dzis rano stanelam...w sumie 9kg na plus
A ktora dziewczyna odpadla z top model bo nie ogladalam, zapomnialam


Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
A starsza Córcia odkryła dzisiaj ,że ściany są najlepsze do rysowania po nich kredkami . A tak się cichutko bawiła
Moj Filipek ostatnio preferuje drzwi
Na szczescie sa sosnowe i moge zetrzec papierem sciernym. Ostatnio gruba dluga kreche scieralam, a najlepsze ze nie wiem kiedy to zrobilnie pamietam zeby "latał" z dlugopisem
Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Was zostawić tutaj na trochę to GRZECH nadrabiam, nadrabiam a tu ciągle nowe strony Ale już prawie koniec

No to tak:

Po pierwsze: dzisiaj witamy się w 22 Tc !!

Po drugie: Miałam dzisiaj dokładne USG główka, mózg, brzuszek, udka - wszystko ok
A co do płci to proszę o kolor.... POMARAŃCZOWY Ponieważ dzidzia leży w poprzek i podkuliła nóżki tak,że nie było nic widać a do tego jeszcze między te dwie nóżki włożyła rączkę o i figa
Pani doktor miała wrażenie,że tam jest płasko czy;i dziewczynka, ale to tylko jej sugestia- nie miała dowodu,żeby potwierdzić

Co prawda mój syn odwracał się pupą do narodu a pani doktor miała również wrażenie,że coś tam dynda no i się sprawdziło. Może i teraz tak będzie.... W każdym razie kolejna wizyta 14.12 więc nadal jestem w niepewności A za jakieś 2 tyg test na obciążenie glukozą....
gratuluje byc moze dziewczynki!
Najwazniejsze ze wszystko dobrzePewnie na nast wizycie dzidzia dobrze sie obroci
Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Doberek
U mnie zima Szron i -5. Dobrze, że przykryłam szyby to skrobanie odpada a zaraz do pracy lecę

Powiedzcie mi czy skurcze to obejmują krocze czy brzuch też?

Wczoraj tak mnie bolało z prawej strony brzucha że ledwo dokończyłam mycie głowy
skurcze czuc na brzuszku, to takie troche nieprzyjemne twardnienie brzucha w jednym m-scu. Brzuch robi sie jak skala przez ok 30 sek-1 minuty.
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:18   #1769
engela
Raczkowanie
 
Avatar engela
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 458
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

hejo dziewczynki

kubusewa moim zdaniem i z tego co mi mówiły lekarki to za wcześnie. chyba,że tylko chcesz dziecko oglądać.
a po 20 tyg. lekarz może dokładnie zbadać dziecko i to jest powód tego badania. atrakcje wizualne dla nas to tylko dodatek.
engela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:21   #1770
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez engela Pokaż wiadomość
hejo dziewczynki

kubusewa moim zdaniem i z tego co mi mówiły lekarki to za wcześnie. chyba,że tylko chcesz dziecko oglądać.
a po 20 tyg. lekarz może dokładnie zbadać dziecko i to jest powód tego badania. atrakcje wizualne dla nas to tylko dodatek.
a jakie badanie da sie zrobic na 3d??
bo z teog co ja wiem to nie ma za dużo??
poza tym nawet jesli to tym lepiej dla mnei .. u mojego lekarza prowadzacego za wizyte z usg 2d place kolo 150 zl
a u tego pana co ide na usg 3d placi sie 100 zl i dostaje sie dvd
jesli przy okazji opowie mi o jakichs apsektach zdrowia to sie uciesze
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.