Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :) - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-07, 07:57   #1741
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Niezapominajka gdzie ruszasz? zakopane? obyś dojechała bez korków
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 08:19   #1742
pikaso
Zadomowienie
 
Avatar pikaso
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 088
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Właśnie taki urok dzieci ojoj mój póki co tfu tfu zdrowy. Trochę katar ma tylko. Pranie tez puściła mąż na zakupy zaraz jedzie a ja po ścielam łóżka i ogarnę trochę kurze . Nie wiem czemu często sprzątać mi się chce na weekend haha
.
No właśnie taki urok. Gorzej, że mąż dzisiaj w pracy do 19. Chociaż jak poproszę córcię, to da mi trochę odpocząć.


Co do sprzątania,to ja też często tylko w weekend. W tygodniu nie chce mi się. Tak to w weekend posprzątam i w tygodniu mogę zawalać chałupę.
pikaso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 08:26   #1743
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
Sugar,Pikaso,u mnie to samojak nie trzeba to wstaje wczesnie a niekiedy o 7"30 trudno go wzlec z łózka.poza tym mały narzeka na gardło..ciekawe czy wogole cos zje na obiad..

lori 20 dobrze ze nie dałas sobie wcisnac antybiotyku i ze wyszlas z tego.,a moze po prostu CRP mialas niskie i nie tzreba bylo?moje kolezanki abdaja dzieciom zanim pojda do lekarza i to pomaga w podljeciu decyzji przez lekarza czy jest wirus czy bakteria.dlaczego do kardiologa?masz problemy z sercem?

u mnie pranko wstawione,sniadanie zjedzone,tylko mysle co tu zrobic na obiad na dzis i jutro,..
oby nie rybe nie drob i nie mielone..
Kurcz moj tez dzis o 7 juz na nogach. W tyg ma problem,ze sie zwlec o 7:30 i jeczy,ze chce jeszcze spac,a w weekend jakby mogl to nie. Oby jutro mial litosc
Co do obiadu ja dzis mam wczorajszy zur a na drugie robie gulasz z kasza gryczana i ogorkami kiszonymi
Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
A mnie dzisiaj o 03.30 obudziła.... impreza u sąsiadów u góry . Głosna muzyka rozmowy przekleństwa i jeden wielki łomot, byłam tak zaspana ze nie mialam sily wstac i zadzwonic na policje.. kto normalny o tej porze robi imreze? . Idioci ala: ala: ala:

Dzisiaj TŻet przyjeżdza , biorę sie zaraz za sprzątanie, ogarnianie siebie i lece na małe zakupy .. A jutro wyjazd w góry

Miłego dnia
O witam w klubie. Moi nowi sasiedzi buraczani tez wczoraj mieli jakas posiadowe. Darli japy jakby wszyscy mieli problem ze sluchem. Drzwi standardowo zamykali tak subtelnie,ze chyba sasiedzi na parterze slyszeli. O 3 gromadnie wychodzili i przeciez jeszcze musieli sobie pogawedzic na klatce. Porazka!
Najgorsze,ze jak mnie obudzili to nie moglam zasnac...tak mi bylo niedobrze,brzuch zaczal ciagnac. Generalnie do 6 przekrecalam sie z boku na bok. W akcie desperacji wypilam lyka coli myslac,ze pomoze. O ja glupia...to juz mnie totalnie dojechalo.
Mam wrazenie,ze od tego antybiotyku mnie strasznie zoladek boli...a to jeszcze 5 dni brania i 3 tabsy dziennie...
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 08:27   #1744
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
A mnie dzisiaj o 03.30 obudziła.... impreza u sąsiadów u góry . Głosna muzyka rozmowy przekleństwa i jeden wielki łomot, byłam tak zaspana ze nie mialam sily wstac i zadzwonic na policje.. kto normalny o tej porze robi imreze? . Idioci

Dzisiaj TŻet przyjeżdza , biorę sie zaraz za sprzątanie, ogarnianie siebie i lece na małe zakupy .. A jutro wyjazd w góry

Miłego dnia
Mój Tż też dzisiaj przyjeżdża wiec trzeba by wstać i się ogarnąć
alle Ci zazdroszczę tego wyjazdu w góry ❤ ale co zrobić .. Można pomarzyć
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 08:28   #1745
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Noo dokładnie pomarzyć można ah ja mam do gór dużo kilometrów . Jak mieszkalam w Polsce to Miałam niedaleko w góry.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 08:37   #1746
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Hej niestety nie nadrobie. Melduje tylko, że żyje i witam nowe mamusie
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 09:19   #1747
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Dzień dobry mamusie !

To żeby Was pocieszyć to napiszę Wam że mój od 5.30 na nogach marzę o spaniu do 7
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 09:32   #1748
Niespodziewajka25
Rozeznanie
 
Avatar Niespodziewajka25
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 754
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Czyli widzę że nie tylko ja mam sąsiadów buraków

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Niezapominajka gdzie ruszasz? zakopane? obyś dojechała bez korków
Pod Zakopane , Do Rabki-Zdrój

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Dzień dobry mamusie !

To żeby Was pocieszyć to napiszę Wam że mój od 5.30 na nogach marzę o spaniu do 7
Ja wstaję zazwyczaj po 7 czasem o 8 ,, marzy mi sie pospać tyle ile ja chce a nie tyle ile chce moje dziecko
__________________
ADAŚ - 03.11.2012
CÓRCIA - tp. 15.08.2015
39/40
Niespodziewajka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 09:38   #1749
lori20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 44
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
lori 20 dobrze ze nie dałas sobie wcisnac antybiotyku i ze wyszlas z tego.,a moze po prostu CRP mialas niskie i nie tzreba bylo?moje kolezanki abdaja dzieciom zanim pojda do lekarza i to pomaga w podljeciu decyzji przez lekarza czy jest wirus czy bakteria.dlaczego do kardiologa?masz problemy z sercem?

u mnie pranko wstawione,sniadanie zjedzone,tylko mysle co tu zrobic na obiad na dzis i jutro,..
oby nie rybe nie drob i nie mielone..
Nie wiem jakie było CRP bo jak lekarka zobaczyła że miałam tydzień wcześniej morfologie robioną na ginekologii to stwierdziła, że żadnych badań mi nie będzie robić a po prostu zapytała czy chce antybiotyk, ja powiedziałam, że nie bo w końcu antybiotyk zawsze można wziąć w domu w razie wielkie potrzeby, a do szpitala poszłam właśnie, żeby uniknąć tego. Dla mnie te leczenie to trochę śmieszne, bo w sumie nie wiedza czy to wirus czy bakteria, a i tak każdemu dają antybiotyk no cóż... A jeśli chodzi o kardiologia, to dla tego że mam wrodzoną wadę serca, ubytek w przegrodzie międzykomorowej i niedomykalność dwóch zastawek i do tego tachykardia stąd ten kardiolog.

Jeśli chodzi o obiad, to u mnie dzisiaj spaghetti, bo chodzi już za mną od długiego czasu

Niespodziewajka25 zazdroszczę wyjazdu oj już nie pamiętam kiedy w górach byłam, dla mnie to drugi koniec Polski.

Dziewczyny też macie czasem takie uczucie ciągnięcia w podbrzuszu takiego trochę kłucia i jakby ciągnięcia na boki? Mam tak kilka razy w dniu i martwię się czy to normalne, ale nie chce też popaść w jakąś paranoję, a jak zaczynam mieć takie dolegliwości to od razu mam ochotę sięgać po nospę, ale wiem że to korzystne nie jest
lori20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 09:44   #1750
Niespodziewajka25
Rozeznanie
 
Avatar Niespodziewajka25
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 754
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Lori ja tam mieszkałam przez ostatnie półtora roku wiec to dla mnie żadna radocha no ale góry zimą piękne więc może chociaż Adaśko skorzysta
__________________
ADAŚ - 03.11.2012
CÓRCIA - tp. 15.08.2015
39/40
Niespodziewajka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 10:15   #1751
8katharina8
Rozeznanie
 
Avatar 8katharina8
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 762
GG do 8katharina8
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

witam się z rana!

zaczęłam 15-ty tydzień!

podczytuje Was ale nie nadążam za Wami

ja też dziś od 7 nie śpię, śniadanie z Tżem zjadłam jak przyszedł z pracy i już pranie zrobiłam, łazienkę sprzątnęłam, zaraz obiad wstawiam, bo na 14 z powrotem Tż do pracy
zero planów na dzisiejszy dzień, więc pewnie internet, książka i tv będą mi towarzyszyć, chyba, że coś się zmieni

roxana_lu szczęśliwej drogi! i oby samopoczucie się polepszyło

Niespodziewajka25
szczerze współczuję, ja tez mam takich sąsiadów, do końca roku też nam dawali nieraz w środku nocy popalić, ale jakoś chyba w styczniu im się dziecko urodziło i od tamtej pory tylko płacz słychać, czasami zapuszczą głośniej muzykę ale w dzień
zazdroszczę wyjazdu w góry miłego pobytu!

dziewczyny miłego dnia!
u nas dziś mroźno i mglisto i jeszcze zawieje i zamiecie zapowiadali
__________________
Lubisz kosmetyki AVON? Zamawiasz? A chciałabyś zamawiać taniej? Skontaktuj się ze mną a założę Ci konto w Avon i dołączę do swojego zespołu. Przekonaj się sama już teraz.

https://start.avonpolska.pl/storage/...banner-1-1.png
8katharina8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 10:23   #1752
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Wkoncu sie ogarnelam teraz tylko musze się przebrać i czekać na Tż bo grafik napięty trzeba jechać po odbiór obrączek i porozwozić zaproszenia wiec do wieczora nam zejdzie
Także życzę miłego dnia
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:09   #1753
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Wróciłaaaaam
Matko, coś tam poczytam, żeby nadrobić zaległości, ale nie wiem czy zdołam ogarnąć wszystkie posty...

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez lori20 Pokaż wiadomość

Dziewczyny też macie czasem takie uczucie ciągnięcia w podbrzuszu takiego trochę kłucia i jakby ciągnięcia na boki? Mam tak kilka razy w dniu i martwię się czy to normalne, ale nie chce też popaść w jakąś paranoję, a jak zaczynam mieć takie dolegliwości to od razu mam ochotę sięgać po nospę, ale wiem że to korzystne nie jest

no-spa jest w zupełności bezpieczna, więc jak czujesz silny ból, to nie wahaj się po nią sięgnąć ja teraz będąc w szpitalu nie czułam żadnych skurczy, a i tak podawali mi no spe - "bo to nie szkodzi" - tak usłyszałam... (a trafiłam tam z odwodnieniem)

Ja też czasami miewam bóle, ale moja gin twierdzi, że to przez to, że macica nadal się rozciąga, a przy pierwszej ciąży szczególnie to czuć

a tak w ogóle, to pochwalę Wam się, że mój pobyt w szpitalu miał też dobre strony Widziałam Maleństwo na USG i jest taaaaaki duży Nie wiem czy dobrze zapamiętałam (bo byłam na prawdę słaba), ale lekarka, która mnie badała mówiła, że waży już 146g O płeć nie pytałam z tego szoku i zmęczenia, ale w środę mam wizytę, więc może wtedy się dowiem a i serduszko Skarba biło 124/min

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:29   #1754
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Witam

Ja dziś totalnie nie wyspana - budziłam się 3 razy w nocy i potem nie mogłam zasnąć
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:39   #1755
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Wróciłaaaaam
Matko, coś tam poczytam, żeby nadrobić zaległości, ale nie wiem czy zdołam ogarnąć wszystkie posty...

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------




no-spa jest w zupełności bezpieczna, więc jak czujesz silny ból, to nie wahaj się po nią sięgnąć ja teraz będąc w szpitalu nie czułam żadnych skurczy, a i tak podawali mi no spe - "bo to nie szkodzi" - tak usłyszałam... (a trafiłam tam z odwodnieniem)

Ja też czasami miewam bóle, ale moja gin twierdzi, że to przez to, że macica nadal się rozciąga, a przy pierwszej ciąży szczególnie to czuć

a tak w ogóle, to pochwalę Wam się, że mój pobyt w szpitalu miał też dobre strony Widziałam Maleństwo na USG i jest taaaaaki duży Nie wiem czy dobrze zapamiętałam (bo byłam na prawdę słaba), ale lekarka, która mnie badała mówiła, że waży już 146g O płeć nie pytałam z tego szoku i zmęczenia, ale w środę mam wizytę, więc może wtedy się dowiem a i serduszko Skarba biło 124/min

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

ładna waga byłaś w szpitalu w którym planujesz rodzić ?
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:44   #1756
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Noo dokładnie pomarzyć można ah ja mam do gór dużo kilometrów . Jak mieszkalam w Polsce to Miałam niedaleko w góry.
Tak to jest albo w góry daleko albo nad morze.Ja w góry mam z 2h moze a nad morze 7?chyba cos koło tegoAle i tak wole góry
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:45   #1757
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
ładna waga byłaś w szpitalu w którym planujesz rodzić ?
tak Niestety mojej gin nie było akurat w tych dniach na zmianie...
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:45   #1758
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Witam

Ja dziś totalnie nie wyspana - budziłam się 3 razy w nocy i potem nie mogłam zasnąć
Też się budzę co noc ok 4 i tak sobie leże z godzine a ostatnio nawet 2:/ porażka'
Jeszcze mąż chrapie przerazliwie i tak mnie to rozprasza i rozbudza , trącam go ale nic z tego..

Edytowane przez Acka
Czas edycji: 2015-02-07 o 11:49
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:51   #1759
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
ładna waga byłaś w szpitalu w którym planujesz rodzić ?
Wiecie co... chyba mi się jednak coś pomieszało :p Bo w internecie czytam, że dziecko w 15 tc waży ok 50g... To raczej nie możliwe, żeby nasze ważyło 3x więcej Może 46g mówiła... już sama nie wiem
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 12:02   #1760
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
tak Niestety mojej gin nie było akurat w tych dniach na zmianie...
i jak warunki w szpitalu ? ogólnie jesteś zadowolona z opieki ?
tak mi się wydawało z tą wagą ale nie chiałam już pisać ale to i tak ładna waga
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 12:10   #1761
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
i jak warunki w szpitalu ? ogólnie jesteś zadowolona z opieki ?
tak mi się wydawało z tą wagą ale nie chiałam już pisać ale to i tak ładna waga
tzn ja leżałam na ginekologii, a jak urodzę, to będę na położnictwie mimo, że to jeden szpital, i właściwie jeden oddział, tylko podzielony na dwie części, to są jak dwa różne światy (a są naprzeciwko siebie) na ginekologii warunki, jak w każdym szpitalu - szału nie ma... za to oddział położniczy (tak jak porodówka) był odnawiany, więc jest lepiej Moja siostra rodziła tam i nie narzekała Poza tym na ginekologii leżałam już drugi raz i poznałam położne i większość pielęgniarek, które zmieniają się co jakiś czas (chyba co pół roku) i raz są na gin, raz na położ. I (prawie) wszystkie są bardzo, bardzo miłe

co do wagi, to tak jak pisałam... ja byłam tak słaba, że rozumiałam co drugie zdanie... i zapamiętałam coś 146, ale równie dobrze mogło to być 46
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 12:54   #1762
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Dzień dobry mamusie !

To żeby Was pocieszyć to napiszę Wam że mój od 5.30 na nogach marzę o spaniu do 7
szałowo moj jak mial 2 latka a nastapila zmiana czasu na zimowy to tez budzil mnie o 5tej az do wiosny i polprzytomna robilam mu kaszke bo on uwielbial je jesc,ale czego sie nie robi z milosci
sugar nie lubie sprzatac,wole gotować, ale musze max raz dziennie przeleciec korytarz mopem bo siwo i sie nosi przez remont,niestety jak sie chce cos miec to tzreba pocierpiec..
neispodziewajka tez chce w góry!

wlasnie wrocilam z domu rodzicow bo wzielam swoje spodnie ciazowe z zcasu jak chodzilam z Remkiem,,pasują
ale fajnie ze sa sztruksowe to cieplo mi bedzie i lzej bo juz mnie wszystkie cisna w pasie..dzidziol potzrebuje coraz wiecej miejsca..

Edytowane przez beatrix28
Czas edycji: 2015-02-07 o 12:56
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 13:22   #1763
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Hej

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Dlatego ja najpierw sprawdzę, czy mi się przyda i najwyżej kupię chyba nie ma co wariować z tymi sprzętami, które potem leżą
Jestem tego samego zdania. Jakoś nie jestem za kupowaniem wszystkiego co jest na rynku tylko tego, co może byc mi niezbędne. Żadnej niani, sterylizatorów do butelek nie mam zamiaru kupować. Tak jak wspomniałam inwestuję w laktator, bo jestem wręcz pewna, że będzie mi potrzebny(ale bardzo chętnie się rozczaruję .

O widzę, że zaczynasz kupować ciuszki, ale co się dziwić, jako one wszytskie wołają BIERZ MNIE TU I TERAZ

Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość

Dzisiaj TŻet przyjeżdza , biorę sie zaraz za sprzątanie, ogarnianie siebie i lece na małe zakupy .. A jutro wyjazd w góry

Miłego dnia
Ale masz fajnie ...... Ja tez chcę w góry .
Cytat:
Napisane przez pikaso Pokaż wiadomość


Co do sprzątania,to ja też często tylko w weekend. W tygodniu nie chce mi się. Tak to w weekend posprzątam i w tygodniu mogę zawalać chałupę.
No u mnie nie ma mowy o sprzątaniu tylko w weekend.
Np odkurzam co dzień i za godzinę już jest pełno okruchów na podłodze( synek ).

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Hej niestety nie nadrobie. Melduje tylko, że żyje i witam nowe mamusie
Witaj, jak u mamy ? Pewnie dogadza Wam jak tylko może

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
a tak w ogóle, to pochwalę Wam się, że mój pobyt w szpitalu miał też dobre strony Widziałam Maleństwo na USG i jest taaaaaki duży Nie wiem czy dobrze zapamiętałam (bo byłam na prawdę słaba), ale lekarka, która mnie badała mówiła, że waży już 146g O płeć nie pytałam z tego szoku i zmęczenia, ale w środę mam wizytę, więc może wtedy się dowiem a i serduszko Skarba biło 124/min

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Fajnie zobaczyć maleństwo

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość

wlasnie wrocilam z domu rodzicow bo wzielam swoje spodnie ciazowe z zcasu jak chodzilam z Remkiem,,pasują
ale fajnie ze sa sztruksowe to cieplo mi bedzie i lzej bo juz mnie wszystkie cisna w pasie..dzidziol potzrebuje coraz wiecej miejsca..
Tez mnie wszystko ciśnie w pasie. Kurtka za mała, nie moge się zasunąć, a drugiej nie będe kupowała, bo zaraz koniec zimy. Może od mamy pożyczę.
Kupiłam spodnie ciążowe miesiąc temu, ale sa ciut za duże na mnie, bo chciałam troszkę większe z myślą, że pupa mi urośnie, ale na szczęście na razie rośnie tylko brzuch. Pozostają mi tylko leginsy, no ale od 2 miesięcy chodzę w nich non stop i marzą mi się normalne spodnie.

W kwietniu idziemy na chrzciny średnio mi się to widzi, bo nie mam co założyć , do tego prezent eh... Tak w ogóle to impreza na 70 osób

Ale jestem dziś maruda ....
__________________
Synek
Córa

Edytowane przez fiona27
Czas edycji: 2015-02-07 o 13:25
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 13:42   #1764
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez 8katharina8 Pokaż wiadomość
witam się z rana!

zaczęłam 15-ty tydzień!

podczytuje Was ale nie nadążam za Wami

ja też dziś od 7 nie śpię, śniadanie z Tżem zjadłam jak przyszedł z pracy i już pranie zrobiłam, łazienkę sprzątnęłam, zaraz obiad wstawiam, bo na 14 z powrotem Tż do pracy
zero planów na dzisiejszy dzień, więc pewnie internet, książka i tv będą mi towarzyszyć, chyba, że coś się zmieni

roxana_lu szczęśliwej drogi! i oby samopoczucie się polepszyło

Niespodziewajka25
szczerze współczuję, ja tez mam takich sąsiadów, do końca roku też nam dawali nieraz w środku nocy popalić, ale jakoś chyba w styczniu im się dziecko urodziło i od tamtej pory tylko płacz słychać, czasami zapuszczą głośniej muzykę ale w dzień
zazdroszczę wyjazdu w góry miłego pobytu!

dziewczyny miłego dnia!
u nas dziś mroźno i mglisto i jeszcze zawieje i zamiecie zapowiadali



Ooo juz 15 tydzień ale daleko juz jesteś.


Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Wróciłaaaaam
Matko, coś tam poczytam, żeby nadrobić zaległości, ale nie wiem czy zdołam ogarnąć wszystkie posty...

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------




no-spa jest w zupełności bezpieczna, więc jak czujesz silny ból, to nie wahaj się po nią sięgnąć ja teraz będąc w szpitalu nie czułam żadnych skurczy, a i tak podawali mi no spe - "bo to nie szkodzi" - tak usłyszałam... (a trafiłam tam z odwodnieniem)

Ja też czasami miewam bóle, ale moja gin twierdzi, że to przez to, że macica nadal się rozciąga, a przy pierwszej ciąży szczególnie to czuć

a tak w ogóle, to pochwalę Wam się, że mój pobyt w szpitalu miał też dobre strony Widziałam Maleństwo na USG i jest taaaaaki duży Nie wiem czy dobrze zapamiętałam (bo byłam na prawdę słaba), ale lekarka, która mnie badała mówiła, że waży już 146g O płeć nie pytałam z tego szoku i zmęczenia, ale w środę mam wizytę, więc może wtedy się dowiem a i serduszko Skarba biło 124/min

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------




O jej dobrze ze juz wszystko ok. Pij więcej co do no spy u nas hej nie ma i lekarz nie mówił żeby coś brać w razie skończy tyle co ze jakby coś bolało to paracetamol mogę brać nie wiem czemu lekarze tak chętnie proponują żeby aż tyle brać tej no spy co za dużo to nie zdrowo.


Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
Tak to jest albo w góry daleko albo nad morze.Ja w góry mam z 2h moze a nad morze 7?chyba cos koło tegoAle i tak wole góry



nom w pl ze śląska gdzie mieszkalam miałam też kolo 2 3 godzin stąd kupa km . Ale do morza za to blisko. Ale obiecałam sobie ze jak pojedziemy do polski za jakiś czas to koniecznie w góry pójdziemy


Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
szałowo moj jak mial 2 latka a nastapila zmiana czasu na zimowy to tez budzil mnie o 5tej az do wiosny i polprzytomna robilam mu kaszke bo on uwielbial je jesc,ale czego sie nie robi z milosci
sugar nie lubie sprzatac,wole gotować, ale musze max raz dziennie przeleciec korytarz mopem bo siwo i sie nosi przez remont,niestety jak sie chce cos miec to tzreba pocierpiec..
neispodziewajka tez chce w góry!

wlasnie wrocilam z domu rodzicow bo wzielam swoje spodnie ciazowe z zcasu jak chodzilam z Remkiem,,pasują
ale fajnie ze sa sztruksowe to cieplo mi bedzie i lzej bo juz mnie wszystkie cisna w pasie..dzidziol potzrebuje coraz wiecej miejsca..
Ja tez wole gotować hehe
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:38   #1765
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Hej ! Melduje sie z miejsca docelowego. Padam z nóg a niby nic nie robiłam podróż dosc mecząca, brzuch mnie ciągnie dzisiaj niemiłosiernie. Planuje do samej kolacji wylegiwać sie dzis w łożku a po kolacji na basen popływać

Dobrze, ze nie piszecie zbyt duzo to jestem w stanie Was nadrabiać
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 15:03   #1766
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Hej ! Melduje sie z miejsca docelowego. Padam z nóg a niby nic nie robiłam podróż dosc mecząca, brzuch mnie ciągnie dzisiaj niemiłosiernie. Planuje do samej kolacji wylegiwać sie dzis w łożku a po kolacji na basen popływać

Dobrze, ze nie piszecie zbyt duzo to jestem w stanie Was nadrabiać
O super ze dojechałas no podróże są męczące.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 15:17   #1767
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
O super ze dojechałas no podróże są męczące.

Ja ogólnie uwielbiam podróże tylko, moge całymi dniami nawet za kierownica siedzieć natomiast ta ciąża dała sie we znaki tym razem...
Ale juz jest lepiej, odpoczywam sobie w łożku i cały dyskomfort zaczyna odpuszczać.
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 15:40   #1768
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość

O jej dobrze ze juz wszystko ok. Pij więcej co do no spy u nas hej nie ma i lekarz nie mówił żeby coś brać w razie skończy tyle co ze jakby coś bolało to paracetamol mogę brać nie wiem czemu lekarze tak chętnie proponują żeby aż tyle brać tej no spy co za dużo to nie zdrowo.
wiesz co.... mi właśnie nie wolno brać paracetamolu, bo jestem na niego uczulona... no niestety tak mam, że na ból ibuprofen mogę brać spokojnie, a apapu (który jest rzekomo najbezpieczniejszym lekiem) brać nie mogę czyli na ból w głowie zostaje mi w ciżąż zimny okład, bo ibuprofem jest zbyt niebezpieczny.
ja tam nikogo na no spę nie namawiam, bo jak jestem w domu, to sama ją sporadycznie biorę, ale jak ma silniejsze bóle to powinna, bo skurcze też nie są dobre dla dziecka... (tak mi lekarze tłumaczyli od początku)
__________________

Igorek


Edytowane przez mms_22
Czas edycji: 2015-02-07 o 15:57
mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 16:00   #1769
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
wiesz co.... mi właśnie nie wolno brać paracetamolu, bo jestem na niego uczulona... no niestety tak mam, że na ból ibuprofen mogę brać spokojnie, a apapu (który jest rzekomo najbezpieczniejszym lekiem) brać nie mogę czyli na ból w głowie zostaje mi w ciżąż zimny okład, bo ibuprofem jest zbyt niebezpieczny.
ja tam nikogo na no spę nie namawiam, bo jak jestem w domu, to sama ją sporadycznie biorę, ale jak ma silniejsze bóle to powinna, bo skurcze też nie są dobre dla dziecka... (tak mi lekarze tłumaczyli od początku)
Aha takie buty to nieciekawie masz .
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 16:02   #1770
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Aha takie buty to nieciekawie masz .
No niestety, ale cóż Głowa poboli, poboli i minie, a Maleństwo będzie cieszyło przez długie lata
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-21 18:59:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.