Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-07, 18:40   #1741
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez scotiii Pokaż wiadomość
w końcu jakaś odpowiedź niestety znalazłam tylko Inneovu prosze
Skład:
Wypełniacze (fosforan monowapniowy, celuloza, karboksymetyloceluloza sodowa usieciowana, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu), wyciąg z zielonej herbaty (27%, w tym katechiny min.30%), wyciąg z pestek winogron (11%, w tym katechiny co najmniej 20%), tauryna (11%), glukonian cynku, powłoka (polidekstroza, hydroksypropylometylocelu loza, talk), barwniki (E171, E104, E132), trójglicerydy średniołańcuchowe.

a na kilku forach kilka osób wypowiadało się że Kerastase to praktycznie ten sam skład, bo Inneov tak samo jak i Kerastase należy do produktów L'oreala. Byłam nastawiona na kupno pierwszego opakowania Densitive Kerastase i cementu ale skoro Inneov to to samo to jaki sens przepłacania? Jednak jak patrze na zdjęcie tej kobiety to serce mi mówi żeby kupić jednak Densitive:rolle yes:: rolleyes:
jej włosy są PIĘKNE!!!
Jeśli znalazłybyście skład Densitive Kerastase proszę o odpowiedź
jyyli, w aptece raczej nie... Musisz poszukać w internecie jakiegoś salonu fryzjerskiego, hurtowni fryzjerskiej itp. która miałaby produkty Kerastase (Ja znalazłam takową w pobliżu mojej miejscowowści i w niej kosztują 150 zł), albo zamówić w internecie np. na allegro . Natomiast tabletki Inneov (bodajże Gęstość włosów) ok. 80 zł.
Przydałby się skład tego drugiego, bo trochę ciężko cokolwiek o tym powiedzieć A też raczej głupio byłoby wydać tyle kasy, gdyby okazało się, że to bubel.
A co do Inneovu, to moim zdaniem nie opłaca się kupować. Ktoś gdzieś (niestety nie pamiętam gdzie, ale wydaje mi się, że Truskawkowawiosna to pisała. Ale mogę się mylić), że składniki zawarte w Inneovie można dostarczyć organizmowi w dużo tańszy sposób.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 18:44   #1742
sunkissed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 345
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Off topic

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-11-07 o 20:38 Powód: off topic i dublowanie postów
sunkissed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 16:46   #1743
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ktoś kojarzy tabletki Pilonyx?
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 18:03   #1744
sadusia90
Raczkowanie
 
Avatar sadusia90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 64
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja zamówiłam Vitapil w DOZ-ie, ponieważ ma duzo dobych opinii. Brałam przez 3 miesiące Belissę, ale nie widzę jakichś efektów dlatego zmieniam. Myślicie że powinnam zrobić jakąś przerwę mięzy tymi suplementami? Ostatnią tabletkę Belissy mam na środę, a Vitapil zaczęłabym w czwartek. Wolałabym nie robić przerwy bo strasznie mi teraz wypadają włosy i chcę temu zaradzić... Jak myślicie dziewczyny?
sadusia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 08:53   #1745
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Zamierzam kupic sobie jakies witaminki na włosy, bo o tej porze roku zawsze mam problem z ich wypadaniem, poza tym ostatnio mam naprawde wiele stresów i nerwów i tez na włosach widać efekty, wypadaja jak szalone. Jeszcze nie zdecydowałam sie na konkretne tabletki, mam do was tez pytanie, interesuje mnie to, czy biorac tabletki na włosy powoduja one szybszy albo większy wzrost włosów na innych częściach ciała niz głowa? Wyczytałam gdzies że np. na nogach włosy rosną do pewnej długości i żadne tabletki nie spowoduja większego ich wzrostu, ale moja kumpela twierdzi że odkąd bierze tabletki na włosy to na nogach odrastaja jej w bardzo szybkim tempie.
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 08:58   #1746
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
Zamierzam kupic sobie jakies witaminki na włosy, bo o tej porze roku zawsze mam problem z ich wypadaniem, poza tym ostatnio mam naprawde wiele stresów i nerwów i tez na włosach widać efekty, wypadaja jak szalone. Jeszcze nie zdecydowałam sie na konkretne tabletki, mam do was tez pytanie, interesuje mnie to, czy biorac tabletki na włosy powoduja one szybszy albo większy wzrost włosów na innych częściach ciała niz głowa? Wyczytałam gdzies że np. na nogach włosy rosną do pewnej długości i żadne tabletki nie spowoduja większego ich wzrostu, ale moja kumpela twierdzi że odkąd bierze tabletki na włosy to na nogach odrastaja jej w bardzo szybkim tempie.
tak , moze tak być co prawda włosy na nogach itp. nie bedą dłuższe ale mogą szybciej odrastać
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 09:38   #1747
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sadusia90 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam Vitapil w DOZ-ie, ponieważ ma duzo dobych opinii. Brałam przez 3 miesiące Belissę, ale nie widzę jakichś efektów dlatego zmieniam. Myślicie że powinnam zrobić jakąś przerwę mięzy tymi suplementami? Ostatnią tabletkę Belissy mam na środę, a Vitapil zaczęłabym w czwartek. Wolałabym nie robić przerwy bo strasznie mi teraz wypadają włosy i chcę temu zaradzić... Jak myślicie dziewczyny?
Zrób sobie chociaż tydzień przerwy, daj wątrobie odpocząć.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 09:38   #1748
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Czy ktoś może wypowiedzieć się czy olej z pestek dyni daje widoczny rezultat na włosach?
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 11:26   #1749
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 571
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez evitanna Pokaż wiadomość
czy ktoś może wypowiedzieć się czy olej z pestek dyni daje widoczny rezultat na włosach?
na pewno-poniewaz jest w składzie wielu drogich taletek dla włosów
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kiełbasy, cukru, słodyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 11:52   #1750
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Byłam własnie u dermatologa. Mam problem z wypadaniem włosów na tle łupieżu łojotokowego. Pani dr poleciła mi kupić Visaxinum lub Glamuren z uwagi na składnik o nazwie laktoferyna, który hamuje wydzielanie sebum, co ma opanować ten łojotok na skórze glowy, a w konsekwencji wypadanie.

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez eyee Pokaż wiadomość
na pewno-poniewaz jest w składzie wielu drogich taletek dla włosów
Ja zauważyłam go tylko w składzie jednego suplementu dla włosów tj. z firmy Klorane, taki dwufazowy produkt. Natimiast inne witaminki są "nakierunkowane" na prostatę
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 21:26   #1751
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Kurcze tyle jest tutaj wymienionych produktów, że człowiek oczopląsu dostaje i z całą pewnością nie będzie wiedział na co się zdecydować. Może zróbmy jakiś ranking, lub niech każda z nas wymienia pod swoim postem:
1- najlepszy wg Ciebie suplement wzmacniający włosy
2- najlepszy szampon i odżywka
3- jakieś domowe "czary-mary", które wzmacniają kosmyki

Tak może być bardziej czytelnie, bo np. ja nie mogę się już połapać w tym, co kto poleca, a dodam, że i ja zaczęłam się martwić, bo jeszcze niedawno włosy mi nie wylatywały, a kilka dni temu farbowałam je - od tego czasu myłam głowe już 3 razy i za każdym razem widze w odpływie wanny moje włosy ...............ps. dodam, że mialam farbowane włosy u fryzjera farbą Matrix.

to teraz może ja wymienie, to co mi pomagało (jeszcze przed tym wypadaniem włosów)
1- prolady z drożdżami i skrzypem
2- VILCACORA szampon wzmacniający (naturalny kosmetyk, który kupuje w sklepie z kosmetykami naturalnymi, bo w drogeriach go jeszcze nie widziałam)
3- olej rycynowy + żółtko + sok z cytryny + oliwa z oliwek= rewelacyjna maska na włosy, nafta kosmetyczna i płukanie umytych włosów naparem ze skrzypu polnego i pokrzywy (zamiennie)

Edytowane przez klaudia844
Czas edycji: 2009-11-10 o 21:29
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 12:52   #1752
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Revalid na piekne wlosy i paznokcie

Witam was. Mam pytanie, czy stosowalyscie juz suplement o nazwie Revalid? czy okazal sie skuteczny? Slyszalam ,ze jest naprawde dobry choc moze nie nalezy do najtanszych. Co o tym myslicie?
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 13:07   #1753
belle77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 10
Dot.: Revalid na piekne wlosy i paznokcie

Stosowałam ten suplement, ale szczerze mówiąc niewiele pomógł na włosy. Jedyną jego zaletą było to, że schudłam jakieś 3 kilo, bo na mnie działał jak środek przeczyszczający. No ale na każdego działa inaczej...
__________________
"Szczęście uśmiecha się do twardzieli, nie do marzycieli" - Doyle Brunson
belle77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 14:20   #1754
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Revalid na piekne wlosy i paznokcie

Ja dopiero wczoraj zaczęłam go brać, mam za sobą 5 tabletek, dziś jeszcze jedna po kolacji dam znać za miesiąc jak się spisuje na tle innych suplementów
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy
AG
real beauty is not about perfect hair,
Chanel and lipgloss,it's about being
a role model,standing out and being
beautiful on the inside.


http://ubierziumaluj.blogspot.com/
socialite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 16:07   #1755
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Revalid na piekne wlosy i paznokcie

Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
Witam was. Mam pytanie, czy stosowalyscie juz suplement o nazwie Revalid? czy okazal sie skuteczny? Slyszalam ,ze jest naprawde dobry choc moze nie nalezy do najtanszych. Co o tym myslicie?
proszę nie dublować wątków
łączę
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 16:16   #1756
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Revalid na piekne wlosy i paznokcie

Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
Witam was. Mam pytanie, czy stosowalyscie juz suplement o nazwie Revalid? czy okazal sie skuteczny? Slyszalam ,ze jest naprawde dobry choc moze nie nalezy do najtanszych. Co o tym myslicie?

stosowałam przez 3 msc bez przerwy i jestem z niego bardzo zadowolona , uratował mnie przed wypadnięciem resztek włosów
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 18:36   #1757
Andzia93
Raczkowanie
 
Avatar Andzia93
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 304
Dot.: Revalid na piekne wlosy i paznokcie

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
stosowałam przez 3 msc bez przerwy i jestem z niego bardzo zadowolona , uratował mnie przed wypadnięciem resztek włosów
hmm musze spróbować bo jak dotąd używam Belisse (2 miesiące) ale nie widze żadnych efektów
__________________
Dziś zrób to czego innym się nie chce, a jutro będziesz mieć to o czym inni tylko marzą.
Andzia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 11:41   #1758
JuliaJ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 429
Dot.: Revalid na piekne wlosy i paznokcie

Dziewczyny co polecacie skutecznego na wypadanie włosów ? Używałam już różnych rzeczy i nic mi nie pomaga Znacie coś naprawdę dobrego ?
Proszę o odpowiedź bo niestety nie mam czasu czytać całego wątku.
JuliaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 11:51   #1759
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Revalid na piekne wlosy i paznokcie

Podobno Inneov gęstość włosów działa, ale jest drogi.
Mi Bellisa nie pomogła.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 13:20   #1760
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

belissa to chyba wrecz przeciwnie-mi po niej zaczely wypadac.na szczescie juz sie uspokoilo....
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 13:24   #1761
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

odpowie ktoś? Jakie radzicie Kerastase Densitive czy Inneov Gęstość włosów?
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 15:09   #1762
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez scotiii Pokaż wiadomość
odpowie ktoś? Jakie radzicie Kerastase Densitive czy Inneov Gęstość włosów?
Podaj skłądy to może Ci ktoś odpowie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 15:14   #1763
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Podaj skłądy to może Ci ktoś odpowie
podawałam już wcześniej niestety składy Kerastase nie mogłam znaleźć

ZNALAZŁAM!!!


To jest skład Kerastase Densitive:
The ingredients are as listed from first to last as they are on the box:
Bulking Agent (Calcium Phosphates, Cellulose, Crosslinked Sodium Carboxy Methyl Cellulose, Magnesium Salts of Fatty Acids) Green Tea Extract (Camellia Sinensis L ) Kuntze Extr) (27% of which Polyphenol monomers min 30%) Grape Seed Extract (Vitus Vinifera L Var. Tinctoria Extr) (11% of which Polyphenol Monomers Min 20%) Taurine 11%) Zinc Gluconate, Glazing Agents (Hydroxypropyl Cellulose, Hydroxypropyl Methyl Cellulose, TALC, Sodium Carboxy Methyl Cellulose, Maltodextrin, Dextrose Monohydrate, Potassium Silicoaluminate) Anti-Caking Agent (Silicon Dioxide);COLOURS (E102, E171, E133, E132) Emulsifier (Soya Lecithin).

A to Inneov Gęstość włosów:
Skład:
Wypełniacze (fosforan monowapniowy, celuloza, karboksymetyloceluloza sodowa usieciowana, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu), wyciąg z zielonej herbaty (27%, w tym katechiny min.30%), wyciąg z pestek winogron (11%, w tym katechiny co najmniej 20%), tauryna (11%), glukonian cynku, powłoka (polidekstroza, hydroksypropylometylocelu loza, talk), barwniki (E171, E104, E132), trójglicerydy średniołańcuchowe.

Prosze doradźcie

Edytowane przez scotiii
Czas edycji: 2009-11-15 o 16:06
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 18:41   #1764
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

doradzicie?

Przeglądając tak pobieżnie składniki są bardzo podobne, minimalnie się różnią. Chyba, że te minimalne zmiany są bardzo istotne... Pomóżcie, bo ja się średnio znam na składnikach Prosiłyście żeby dodać składy obydwu tabletek. Na początku podałam tylko Inneovu, ale teraz znalazłam i Kerastase
Cena Kerastase jest prawie dwukrotnie większa, nie chce wydawać pieniędzy na marne.

Mam jeszcze coś takiego:


Z góry dzięki...

Edytowane przez scotiii
Czas edycji: 2009-11-16 o 18:47
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 18:46   #1765
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Jak na moje amatorskie oko to te tabletki są praktycznie identyczne.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 20:07   #1766
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Jak na moje amatorskie oko to te tabletki są praktycznie identyczne.
nie no beka.... one są IDENTYCZNE różnią sie tylko wypełniaczami a one nie maja de facto znaczenia....
a swoja drogą ja bym najpierw na włąsną reke prówowała znaleść same skłądniki aktywne - moze wyjdzie znacznie mniej pieniędzy podaje które to skłądniki aktywne :
wyciąg z zielonej herbaty (27%, w tym katechiny min.30%), wyciąg z pestek winogron (11%, w tym katechiny co najmniej 20%), tauryna (11%), glukonian cynku
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 21:25   #1767
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny nie załamujcie mnie...
a ja narobiłam sobie tyle nadziei tymi tabletkami Kerastase. Myślałam, że drogie znaczy dobre Moim włosom od dłuzszego czasu brakuje blasku, są suche i matowe. Nie zależało mi na tym żeby poprawić ich gęstość, ale zeby dodac im blasku... Jak zobaczyłam zdjecie dziecwyzny, która ich używała i miała włosy TAAAAAAAAAAAAAAAAK lśniące włosy to wiedziałam, że musze je mieć! Dodawałam to zdjęcie, jest na stronie wcześniej...

Załamałyście mnie... Czyli składy są identyczne? A może właśnie te odbrobine różniące się składniki mają wpływ na blask włosa? Jestem zdesperowana narobiłam soebie tyle nadziei


Patrzcie jak producenci łgają w żywe oczy... Identyczny skład a 2 razy droższa cena a właściwie więcej niż 2 razy...
Czyli wychodzi na to że byłabym naiwna gdybym je kupiła... W takim razie nie wiem czy jest sens wogóle kupowania jakichkolwiek tabletek... Może powinnam te pieniądze wydać na Cement (odżywke), bo może ona by mi pomogła utrzymać mój zamierzony blond...
Jestem tak zdesperowana, że biore pod uwage tylko drogie odżywki.


A stosowała, któraś z was te Inneov? Jakieś rezultaty? Większy blask włosa?

A może jest jeszcze jakiś argument na obrone Densitiva? <płacze>

Edytowane przez scotiii
Czas edycji: 2009-11-16 o 21:31
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 22:28   #1768
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
nie no beka.... one są IDENTYCZNE różnią sie tylko wypełniaczami a one nie maja de facto znaczenia....
a swoja drogą ja bym najpierw na włąsną reke prówowała znaleść same skłądniki aktywne - moze wyjdzie znacznie mniej pieniędzy podaje które to skłądniki aktywne :
wyciąg z zielonej herbaty (27%, w tym katechiny min.30%), wyciąg z pestek winogron (11%, w tym katechiny co najmniej 20%), tauryna (11%), glukonian cynku
Bodajże Truskawkowawiosna podawała dokładnie, czym można zastąpić Inneov, ale nie mam pojęcia nawet, w którym to mogło być wątku, żadnego punktu zaczepienia.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 22:44   #1769
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez scotiii Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie załamujcie mnie...
a ja narobiłam sobie tyle nadziei tymi tabletkami Kerastase. Myślałam, że drogie znaczy dobre Moim włosom od dłuzszego czasu brakuje blasku, są suche i matowe. Nie zależało mi na tym żeby poprawić ich gęstość, ale zeby dodac im blasku... Jak zobaczyłam zdjecie dziecwyzny, która ich używała i miała włosy TAAAAAAAAAAAAAAAAK lśniące włosy to wiedziałam, że musze je mieć! Dodawałam to zdjęcie, jest na stronie wcześniej...

Załamałyście mnie... Czyli składy są identyczne? A może właśnie te odbrobine różniące się składniki mają wpływ na blask włosa? Jestem zdesperowana narobiłam soebie tyle nadziei


Patrzcie jak producenci łgają w żywe oczy... Identyczny skład a 2 razy droższa cena a właściwie więcej niż 2 razy...
Czyli wychodzi na to że byłabym naiwna gdybym je kupiła... W takim razie nie wiem czy jest sens wogóle kupowania jakichkolwiek tabletek... Może powinnam te pieniądze wydać na Cement (odżywke), bo może ona by mi pomogła utrzymać mój zamierzony blond...
Jestem tak zdesperowana, że biore pod uwage tylko drogie odżywki.


A stosowała, któraś z was te Inneov? Jakieś rezultaty? Większy blask włosa?

A może jest jeszcze jakiś argument na obrone Densitiva? <płacze>
hmm a w zasadzie to co ty chcesz osiągnąć tymi tabletkami? one działaja rabiej na włos który wyrasta, jeśli masz suche włosy na długości to uderzaj w odpowiednia pielęgnację a nie tabletki....

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Bodajże Truskawkowawiosna podawała dokładnie, czym można zastąpić Inneov, ale nie mam pojęcia nawet, w którym to mogło być wątku, żadnego punktu zaczepienia.
Tez nie mam pojecia gdzie to mogło być... ale w aptekach napewno mozna dostać zieloną herbate i tauryne w tabletkach
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 05:23   #1770
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

scotiii, nie znam tabletek, które dodają blasku włosom, ale znam szampon, po którym włosy tak właśnie wyglądają.
Jest to szampon Henna z Hesh Herbal ( kupiony w indyjskim sklepie internetowym ). Moje włosy naprawdę po nim błyszczą
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.