,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę" - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-02, 07:16   #151
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Ja miałam dość podobne rozstanie po związku trwającym blisko dekadę. Tez się na koniec nasłuchałam jak to mnie nie kocha już niewiadomo ile, jak to go tłamsiłam, ze prezenty (a często sprawiał mi drogie prezenty) to było mechaniczne, ze jestem taka, owaka, ze moja wypłata to na waciki starcza, wszystko było we mnie złe i do dupy. Bardzo mi to zniszczyło samoocenę w tamtym momencie. Ale miał racje, nasz związek umierał już dobre kilka lat i trwał w zasadzie siła rozpędu. Autorko, przeszłam przez brzydkie rozstanie i powiem Ci, ze to mnie tak wzmocniło na polu relacji damsko męskich, ze nic mnie już nie zniszczy. Mąż mnie zostawi dla innej? Proszę bardzo, droga wolna, wole być sama niż z kimś kto mnie nie kocha. Odejdzie? Trudno. Znaczy to nie tak, ze nie będzie mi trudno czy złe. Jasne, ze będzie. Ale wiem, ze to minie i ze NIC mi się nie stanie. Życzę Ci takiego wzmocnienia. Dużo lepiej się żyje w związku z takim podejściem i bez strachu co to będzie jak mnie zostawi. Bo teraz wiem, ze wszystko będzie dobrze. Zajmij czymś glowe i nie analizuj nadmiernie. Ludzie kierują się w życiu swoim interesem, on miał taki i tak postąpił. Nie próbuj tego zrozumieć, to nie jest możliwe. Masz wpływ tylko na Twoje życie wiec na nim się skup. Unikaj typa, zablokuj jego treści i głowa do góry.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 09:44   #152
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez InVain Pokaż wiadomość
Niestety, takie myślenie teraz mam. Szkoda że nie można usunąć tego wszystkiego z pamięci.
Ty byś chciała usunąć, bo nadal kochasz, a on mógłby chcieć usunąć, bo nie kocha.
Jeśli nie oglądałaś to obejrzyj "Eternal Sunshine of the Spotless Mind".
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 13:04   #153
InVain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 364
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88176227]Ja miałam dość podobne rozstanie po związku trwającym blisko dekadę. Tez się na koniec nasłuchałam jak to mnie nie kocha już niewiadomo ile, jak to go tłamsiłam, ze prezenty (a często sprawiał mi drogie prezenty) to było mechaniczne, ze jestem taka, owaka, ze moja wypłata to na waciki starcza, wszystko było we mnie złe i do dupy. Bardzo mi to zniszczyło samoocenę w tamtym momencie. Ale miał racje, nasz związek umierał już dobre kilka lat i trwał w zasadzie siła rozpędu. Autorko, przeszłam przez brzydkie rozstanie i powiem Ci, ze to mnie tak wzmocniło na polu relacji damsko męskich, ze nic mnie już nie zniszczy. Mąż mnie zostawi dla innej? Proszę bardzo, droga wolna, wole być sama niż z kimś kto mnie nie kocha. Odejdzie? Trudno. Znaczy to nie tak, ze nie będzie mi trudno czy złe. Jasne, ze będzie. Ale wiem, ze to minie i ze NIC mi się nie stanie. Życzę Ci takiego wzmocnienia. Dużo lepiej się żyje w związku z takim podejściem i bez strachu co to będzie jak mnie zostawi. Bo teraz wiem, ze wszystko będzie dobrze. Zajmij czymś glowe i nie analizuj nadmiernie. Ludzie kierują się w życiu swoim interesem, on miał taki i tak postąpił. Nie próbuj tego zrozumieć, to nie jest możliwe. Masz wpływ tylko na Twoje życie wiec na nim się skup. Unikaj typa, zablokuj jego treści i głowa do góry.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]
Dziękuję ci za ten komentarz, chyba po prostu nie dociera do mnie że chciałam ratować coś co kulało od dawna. Boję się teraz że sobie z tym nie poradzę, że będę samotna i nikomu nie zaufam, że mnie nikt nie pokocha bo byłam ,,nie dość fajna". Przypominają mi się dobre i złe chwile, analizuje to co on i ja zrobiliśmy źle i właściwie dochodzę do wniosku że żadne nie było bez winy i chyba zaczynam akceptować to, że trzeba ruszyć dalej. Smutno, źle, ciężko ale mam nadzieję że najlepsze przede mną.


Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Ty byś chciała usunąć, bo nadal kochasz, a on mógłby chcieć usunąć, bo nie kocha.
Jeśli nie oglądałaś to obejrzyj "Eternal Sunshine of the Spotless Mind".
Masz rację, wciąż mam do tej osoby jakieś uczucia.

Filmu nie oglądałam ale już się za niego zabieram, dzięki
__________________
,,Wierzę w różowy kolor. Wierzę, że śmiech to najlepszy sposób na spalenie kalorii. Wierzę w całowanie się, w wiele pocałunków. Wierzę w to, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro też jest dzień i wierzę w cuda."



InVain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 14:24   #154
veni122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 44
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Przeczytałam Twój wątek. Wiesz, dziewczyny dobrze piszą. Właściwie to powinnaś się cieszyć że w końcu wyzwoliłaś się od tego buca. Ale to przyjdzie z czasem. To normalne, że jest Ci źle, że płaczesz, że tak Ci smutno. Jesteś wrażliwa i przeżywasz to po swojemu. Oby tylko nie trwało to za długo bo naprawdę szkoda łez na takiego palanta. Nie był Ciebie wart. Nos do góry. Lepiej że to się stało teraz niż za 10 lat. Jesteś jeszcze młoda! Dziewczyno!
veni122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 20:08   #155
InVain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 364
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez veni122 Pokaż wiadomość
Przeczytałam Twój wątek. Wiesz, dziewczyny dobrze piszą. Właściwie to powinnaś się cieszyć że w końcu wyzwoliłaś się od tego buca. Ale to przyjdzie z czasem. To normalne, że jest Ci źle, że płaczesz, że tak Ci smutno. Jesteś wrażliwa i przeżywasz to po swojemu. Oby tylko nie trwało to za długo bo naprawdę szkoda łez na takiego palanta. Nie był Ciebie wart. Nos do góry. Lepiej że to się stało teraz niż za 10 lat. Jesteś jeszcze młoda! Dziewczyno!
Dziękuję Jest mi źle, bo w tym związku były też dobre momenty i jestem świadoma tego że też nie byłam bez winy. Ale wierzę że każdy kolejny dzień przynosić będzie tylko lepsze i w końcu się od tych myśli uwolnię.
__________________
,,Wierzę w różowy kolor. Wierzę, że śmiech to najlepszy sposób na spalenie kalorii. Wierzę w całowanie się, w wiele pocałunków. Wierzę w to, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro też jest dzień i wierzę w cuda."



InVain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 20:42   #156
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez InVain Pokaż wiadomość
Dziękuję Jest mi źle, bo w tym związku były też dobre momenty i jestem świadoma tego że też nie byłam bez winy. Ale wierzę że każdy kolejny dzień przynosić będzie tylko lepsze i w końcu się od tych myśli uwolnię.

To jest taka klasyka to co piszesz... tez tak mówiłam. W każdym, nawet beznadziejnym na maksa związku, można znaleźć jakieś chwile na plus. Ale to nic nie znaczy. Daj osobie trochę czasu, odpocznij, rob dla siebie to na co masz ochotę, zobaczysz, ze minie. Mój tez najpewniej kręcił już z inna zanim odszedl na dobre, znał ja dłużej ode mnie! Mało tego, byliśmy zaręczeni i ostateczne rozstanie było na 2 tygodnie przed wielkim weselem dziewczyna, głowa do góry, to da się przetrwać. Teraz mam męża, dziecko a tamto to było minęło. I obecnie wręcz widzę same plusy tej sytuacji, bo jak pisałam, wzmocniło mnie to niesamowicie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-03, 10:53   #157
InVain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 364
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88177960]To jest taka klasyka to co piszesz... tez tak mówiłam. W każdym, nawet beznadziejnym na maksa związku, można znaleźć jakieś chwile na plus. Ale to nic nie znaczy. Daj osobie trochę czasu, odpocznij, rob dla siebie to na co masz ochotę, zobaczysz, ze minie. Mój tez najpewniej kręcił już z inna zanim odszedl na dobre, znał ja dłużej ode mnie! Mało tego, byliśmy zaręczeni i ostateczne rozstanie było na 2 tygodnie przed wielkim weselem dziewczyna, głowa do góry, to da się przetrwać. Teraz mam męża, dziecko a tamto to było minęło. I obecnie wręcz widzę same plusy tej sytuacji, bo jak pisałam, wzmocniło mnie to niesamowicie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]
Dzięki za słowa wsparcia mam nadzieję że i ja wyjdę z tego silniejsza i nie będę się zamykać na facetów - jak narazie czuję że z nikim nie potrafiłabym się związać.
__________________
,,Wierzę w różowy kolor. Wierzę, że śmiech to najlepszy sposób na spalenie kalorii. Wierzę w całowanie się, w wiele pocałunków. Wierzę w to, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro też jest dzień i wierzę w cuda."



InVain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-04, 11:37   #158
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 484
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Od tego jest okres randkowania i narzeczeństwa, że poznać się wzajemnie i zdecydować, czy chce się z tym kimś dzielić życie. On nie jest świnią i bucem dlatego, że odszedł. Jego prawo, jest wolnym człowiekiem. Nie byliście małżeństwem, więc jego nowa dziewczyna nikomu nic nie jest winna.
Bucem może okazać się, jeśli będzie katował Cię prośbami o spotkanie, żeby ponapawać się Twoim żalem i poczuć się jak król złamanych serc. Do tego nie powinnaś dopuścić. Odzyskaj szacunek do siebie i nie rozkminiaj jego posunięć w mediach społecznościowych. Może on w taki sposób, karmiąc się czyimś poniżeniem, robi sobie mentalnie dobrze? Taki rodzaj sadyzmu, wbrew pozorom częsty w życiu, kiedy potrzeba poprawić sobie humor, że jest ktoś, kto w razie czego czeka jak wierny pies. W doopie z koszulą czy innymi rzeczami, które zostały u niego. Jego już nie ma. Nie odbieraj, nie odpisuj na ewentualne zaczepki. Jak napatoczysz się na nową, to lekko uśmiechnij się i tyle.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 13:40   #159
InVain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 364
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Wczoraj wysłał mi zdjęcia rzeczy które zostawiłam (sam z siebie, nie prosiłam o to, nie odpisalam). Oczywiście że jego prawo stwierdzić że to nie to i odejść. Jego prawo zdradzić, przecież nie był moim mężem a laska nie jest niczemu winna, bo pewnie przedstawił mnie negatywnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,,Wierzę w różowy kolor. Wierzę, że śmiech to najlepszy sposób na spalenie kalorii. Wierzę w całowanie się, w wiele pocałunków. Wierzę w to, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro też jest dzień i wierzę w cuda."



InVain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 14:21   #160
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 484
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Jeśli kiedy spotkasz go przypadkiem i powie o tych rzeczach, to możesz powiedzieć, że nie są Ci potrzebne i nie chce Ci się po nie fatygować i może wyrzucić. Potem powiedz, że się spieszyć. Ex czasem sprawdza, czy jest jeszcze obiektem westchnień, więc pilnuj się
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 18:13   #161
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 277
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Ja to się dziwię że jeszcze go nie poblokowalas. Gdyby mnie mąż zostawił dla innej to nie chciałabym mieć z nim więcej do czynienia, zbyt bolesne by to dla mnie było. Ja bym jeszcze miała na głowie rozwód to myślę że też bym się kontaktowała tylko przez prawnika. Ty tego problemu nawet nie masz. Zablokuj go i znajomym powiedz ze nie chcesz nic o nim słyszeć póki co, uwierz będzie ten cały proces wtedy mniej bolesny.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-04, 18:39   #162
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez InVain Pokaż wiadomość
Wczoraj wysłał mi zdjęcia rzeczy które zostawiłam (sam z siebie, nie prosiłam o to, nie odpisalam). Oczywiście że jego prawo stwierdzić że to nie to i odejść. Jego prawo zdradzić, przecież nie był moim mężem a laska nie jest niczemu winna, bo pewnie przedstawił mnie negatywnie.
Do Ciebie serio nadal nie dociera, że to było ujowe praktycznie od początku? Robiłaś za poczekalnię. Za tyle zainwestowanego w to czasu możesz mieć pretensje akurat głównie do siebie, bo on przecież już w pewnym momencie nie udawał nawet sympatii.

Czemu go jeszcze nie zablokowałaś??
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 19:39   #163
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

napisz mu ze nie potrzebujesz tych rzeczy moze je wywalic i zablokuj
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 20:08   #164
veni122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 44
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez InVain Pokaż wiadomość
Wczoraj wysłał mi zdjęcia rzeczy które zostawiłam (sam z siebie, nie prosiłam o to, nie odpisalam). Oczywiście że jego prawo stwierdzić że to nie to i odejść. Jego prawo zdradzić, przecież nie był moim mężem a laska nie jest niczemu winna, bo pewnie przedstawił mnie negatywnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co za idiota. Jeszcze Cię męczy tym kontaktem. A tak BTW, w tych rzeczach było coś wartościowego? Coś do czego masz sentyment czy jakieś pierdoły?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
veni122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 21:21   #165
InVain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 364
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Nie, rzeczy o których totalnie zapomnialam i nie są mi potrzebne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,,Wierzę w różowy kolor. Wierzę, że śmiech to najlepszy sposób na spalenie kalorii. Wierzę w całowanie się, w wiele pocałunków. Wierzę w to, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro też jest dzień i wierzę w cuda."



InVain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 21:34   #166
veni122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 44
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez InVain Pokaż wiadomość
Nie, rzeczy o których totalnie zapomnialam i nie są mi potrzebne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko, wstydził by się. Ja bym mu napisała, że to co miałaś zabrać to już zabrałaś. Jeśli coś jeszcze wpadnie mu w rękę to niech wyrzuci. Oczywiście o ile jesteś pewna że faktycznie wzięłaś wszystko. A potem to zablokuj. Nie potrzebne Ci takie rozdrapywanie ran. Bez sensu. A tak przy okazji pooglądaj sobie kanał na Youtube #projektowanie szczęścia. Bodajże wczoraj polecono mi to na wizażu i powiem Ci że dawno nie widziałam tak konkretnych rzeczy na yt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
veni122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 14:09   #167
InVain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 364
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez veni122 Pokaż wiadomość
O matko, wstydził by się. Ja bym mu napisała, że to co miałaś zabrać to już zabrałaś. Jeśli coś jeszcze wpadnie mu w rękę to niech wyrzuci. Oczywiście o ile jesteś pewna że faktycznie wzięłaś wszystko. A potem to zablokuj. Nie potrzebne Ci takie rozdrapywanie ran. Bez sensu. A tak przy okazji pooglądaj sobie kanał na Youtube #projektowanie szczęścia. Bodajże wczoraj polecono mi to na wizażu i powiem Ci że dawno nie widziałam tak konkretnych rzeczy na yt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie odpisalam, zablokowałam. Ale co z tego skoro wciąż myślę o tym wszystkim. Nie potrafię sobie pomóc w tym momencie chociaż się staram, wychodzę do ludzi, zajmuje się tym co lubię, chodzę do pracy. To wszystko i tak siedzi w mojej głowie i chociaż wiem że nie powinnam to zastanawiam się i analizuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,,Wierzę w różowy kolor. Wierzę, że śmiech to najlepszy sposób na spalenie kalorii. Wierzę w całowanie się, w wiele pocałunków. Wierzę w to, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro też jest dzień i wierzę w cuda."



InVain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 14:27   #168
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Możesz sobie analizować do uśmiechniętej śmierci, albo dopuścić do świadomości, że ludzie bywają dziwni i popaprani, i nie do pojęcia.

Nie uzyskasz satysfakcjonującego wyjaśnienia i nie zrozumiesz cudzych motywacji, bo tak już jest. Tu się nie da zmierzyć, zważyć, to nie nauki ścisłe.


Dla przykładu, mój kolega z pracy, zapytany przeze mnie dlaczego robi rzeczy, które obracają się przeciwko niemu, odpowiedział "Bo ja już taki jestem". Jest żywym dowodem, że przysłowie "Jakim mnie Panie Boże stworzyłeś, takim mnie masz" jest ciągle aktualne.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 15:17   #169
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Autorko wątku,

Ja poradzę jedynie żeby nie skupiać się już na tym co źle poszło, czym zawiniłaś i co się u niego dzieje. Chroń samą siebie przed informacjami bo widać że się porównujesz i gdybasz.



Za to warto przemyśleć czego cie to doświadczenie nauczyło, jaka to jest lekcja życiowa dla ciebie. Z tym doświadczeniem iść do przodu jako mądrzejsza i silniejsza, a nie naiwna czy poszkodowana.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-05, 18:22   #170
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 484
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Daj sobie czas na żałobę po zawiedzeniu się, smutek i żal. Nie przeskoczysz tego etapu.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 22:11   #171
InVain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 364
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Myślicie, że zachowania które opisałam mogą być objawem narcyzmu? Teraz uświadamiam sobie ile cech przypisywanych osobowości narcystycznej on posiadał. Czytając o fazach związku z narcyzem miałam wrażenie że czytam o tym czego doświadczałam przez ostatnie lata i jakoś tak... lżej mi z tą świadomością. Ze świadomością, że to nie jest moja wina (fakt, moją winą jest to ze poświęciłam mu tyle czasu), że on się nie zmieni i a to, że ma kogoś nowego nie znaczy że ja byłam niewystarczająca.
__________________
,,Wierzę w różowy kolor. Wierzę, że śmiech to najlepszy sposób na spalenie kalorii. Wierzę w całowanie się, w wiele pocałunków. Wierzę w to, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro też jest dzień i wierzę w cuda."



InVain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 09:02   #172
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez InVain Pokaż wiadomość
Myślicie, że zachowania które opisałam mogą być objawem narcyzmu? Teraz uświadamiam sobie ile cech przypisywanych osobowości narcystycznej on posiadał. Czytając o fazach związku z narcyzem miałam wrażenie że czytam o tym czego doświadczałam przez ostatnie lata i jakoś tak... lżej mi z tą świadomością. Ze świadomością, że to nie jest moja wina (fakt, moją winą jest to ze poświęciłam mu tyle czasu), że on się nie zmieni i a to, że ma kogoś nowego nie znaczy że ja byłam niewystarczająca.
Tak na prawdę to nie ważne kim jest - czy faktycznie narcyzem czy "zwyczajnym" dupkiem czy jeszcze coś innego. Istotne jest to że nie byłaś w tym związku w pełni szczęśliwa, że on wtedy i teraz teraz zachowuje się jak gunwo.
Jesteś na dobrej drodze i tak trzymaj. Niedługo przejdzie ci rozkminianie i analizowanie jego osoby.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 17:57   #173
InVain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 364
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Tak na prawdę to nie ważne kim jest - czy faktycznie narcyzem czy "zwyczajnym" dupkiem czy jeszcze coś innego. Istotne jest to że nie byłaś w tym związku w pełni szczęśliwa, że on wtedy i teraz teraz zachowuje się jak gunwo.
Jesteś na dobrej drodze i tak trzymaj. Niedługo przejdzie ci rozkminianie i analizowanie jego osoby.
Masz rację, to nie ma znaczenia bo to nie było to ale chciałabym w przyszłości uniknąć natknięcia się na podobny ,,przypadek". Dlatego też, wiedząc że narcyzi postępują według pewnego schematu, chciałabym być może mieć opinię kogoś z zewnątrz czy faktycznie mojego eksa można było by to tej grupy zaliczyć.


Zablokowałam go na facebooku ale nie blokowałam jego numeru, przez jakiś czas nie było mnie w mieście i przedwczoraj dostałam od niego sms z zapytaniem czy jestem w domu (pewnie żeby oddać ciuchy które już wcześniej kazałam mu zostawić pod moją bramą albo przekazać moim rodzicom). Nie wytrzymałam i odpisałam że mnie nie ma i powtórzyłam to żeby ciuchy zostawił pod bramką, on na to że kiedy będę lub ,,jak może mnie złapać". Odpowiedziałam że nie widzę sensu żeby to robił i żeby zajął się sobą. On na to odpisał mi ,,dziękuję za rzeczową odpowiedź". Później weszłam w spam na facebooku i tam było kilka wiadomości od niego, wysłanych w przeciągu kilku dni, z zapytaniami czy jestem w domu, czy dalej mieszkam tam bo mnie złapać nie może i na facebooku też mnie nie ma. Czy to jest zachowanie narcyza który sprawdza czy mi dalej zależy? Czy wymyślam?
__________________
,,Wierzę w różowy kolor. Wierzę, że śmiech to najlepszy sposób na spalenie kalorii. Wierzę w całowanie się, w wiele pocałunków. Wierzę w to, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro też jest dzień i wierzę w cuda."



InVain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 18:05   #174
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez InVain Pokaż wiadomość
Masz rację, to nie ma znaczenia bo to nie było to ale chciałabym w przyszłości uniknąć natknięcia się na podobny ,,przypadek". Dlatego też, wiedząc że narcyzi postępują według pewnego schematu, chciałabym być może mieć opinię kogoś z zewnątrz czy faktycznie mojego eksa można było by to tej grupy zaliczyć.
Zablokowałam go na facebooku ale nie blokowałam jego numeru, przez jakiś czas nie było mnie w mieście i przedwczoraj dostałam od niego sms z zapytaniem czy jestem w domu (pewnie żeby oddać ciuchy które już wcześniej kazałam mu zostawić pod moją bramą albo przekazać moim rodzicom). Nie wytrzymałam i odpisałam że mnie nie ma i powtórzyłam to żeby ciuchy zostawił pod bramką, on na to że kiedy będę lub ,,jak może mnie złapać". Odpowiedziałam że nie widzę sensu żeby to robił i żeby zajął się sobą. On na to odpisał mi ,,dziękuję za rzeczową odpowiedź". Później weszłam w spam na facebooku i tam było kilka wiadomości od niego, wysłanych w przeciągu kilku dni, z zapytaniami czy jestem w domu, czy dalej mieszkam tam bo mnie złapać nie może i na facebooku też mnie nie ma. Czy to jest zachowanie narcyza który sprawdza czy mi dalej zależy? Czy wymyślam?
to zachowanie psychola który pragnie Twojej atencji.

Jemu na Tobie nie zależy, on pragnie Twojego zainteresowania.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 18:25   #175
InVain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 364
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;88206008]to zachowanie psychola który pragnie Twojej atencji.

Jemu na Tobie nie zależy, on pragnie Twojego zainteresowania.[/QUOTE]
No cóż, dokładnie tak samo uważam.
__________________
,,Wierzę w różowy kolor. Wierzę, że śmiech to najlepszy sposób na spalenie kalorii. Wierzę w całowanie się, w wiele pocałunków. Wierzę w to, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro też jest dzień i wierzę w cuda."



InVain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 18:28   #176
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez InVain Pokaż wiadomość
No cóż, dokładnie tak samo uważam.
zablokuj go wszędzie i nic od niego nie czytaj. Bedzie Ci lepiej.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-15, 17:29   #177
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Chyba nie da się stwierdzić, czy to narcyz, nie będąc psychiatrą lub psychologiem z prawdziwego zdarzenia. Ja myślę, że jest gorzej: to po prostu zwykła świnia, która najchętniej miałaby jednocześnie i nową dziewczynę, i Ciebie. I najlepiej, żebyście obie o niego zabiegały, bo którąkolwiek wybierze, zawsze będzie latał jednocześnie za tą drugą.

Jemu serio nie zależy ani na Twoim uczuciu, ani zainteresowaniu, ani zaangażowaniu. Zachowuje się jakby miał kilkanaście lat i myślał, że może robić co chce. Żenujące.

Serio, gdybyś nagle do niego teraz wróciła, wyznała mu miłość itp., wtedy zacząłby tej drugiej wysyłać wiadomości na Fejsie, że kiedy ją może zastać. No taki typ

Najgorzej, że przez to wszystko nie daje Ci zapomnieć i iść dalej. Typowy pies ogrodnika. Ja bym totalnie go olała.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-16, 10:21   #178
InVain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 364
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;88208458]Chyba nie da się stwierdzić, czy to narcyz, nie będąc psychiatrą lub psychologiem z prawdziwego zdarzenia. Ja myślę, że jest gorzej: to po prostu zwykła świnia, która najchętniej miałaby jednocześnie i nową dziewczynę, i Ciebie. I najlepiej, żebyście obie o niego zabiegały, bo którąkolwiek wybierze, zawsze będzie latał jednocześnie za tą drugą.

Jemu serio nie zależy ani na Twoim uczuciu, ani zainteresowaniu, ani zaangażowaniu. Zachowuje się jakby miał kilkanaście lat i myślał, że może robić co chce. Żenujące.

Serio, gdybyś nagle do niego teraz wróciła, wyznała mu miłość itp., wtedy zacząłby tej drugiej wysyłać wiadomości na Fejsie, że kiedy ją może zastać. No taki typ

Najgorzej, że przez to wszystko nie daje Ci zapomnieć i iść dalej. Typowy pies ogrodnika. Ja bym totalnie go olała.[/QUOTE]
Patrząc na jego zachowanie w związku i wielokrotne próby wzbudzenia we mnie zazdrości (w kilku przypadkach skuteczne, np. kontakty z eks, włóczenie się po nocach z koleżankami z pracy) stwierdzam, że na pewno nie zależało mu na mnie ale właśnie na atencji. Mojej i innych. Teraz też próbuje wzbudzić we mnie jakieś działanie poprzez ,,rzucanie" mi w twarz swoją nową dziewczyną. Świnia, fakt, mam nadzieje że koniec końców zostanie sam i nie zmarnuje czyjegoś życia.
__________________
,,Wierzę w różowy kolor. Wierzę, że śmiech to najlepszy sposób na spalenie kalorii. Wierzę w całowanie się, w wiele pocałunków. Wierzę w to, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro też jest dzień i wierzę w cuda."



InVain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-16, 10:51   #179
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez InVain Pokaż wiadomość
Patrząc na jego zachowanie w związku i wielokrotne próby wzbudzenia we mnie zazdrości (w kilku przypadkach skuteczne, np. kontakty z eks, włóczenie się po nocach z koleżankami z pracy) stwierdzam, że na pewno nie zależało mu na mnie ale właśnie na atencji. Mojej i innych. Teraz też próbuje wzbudzić we mnie jakieś działanie poprzez ,,rzucanie" mi w twarz swoją nową dziewczyną. Świnia, fakt, mam nadzieje że koniec końców zostanie sam i nie zmarnuje czyjegoś życia.
Zamiast go diagnozować, wyciągnij solidne wnioski na przyszłość i zastanów się również nieco nad sobą - dlaczego się godziłaś na to wszystko, dlaczego dokonywałaś niekorzystnych dla siebie wyborów. Tu wiele rzeczy nie zagrało i pewnie nadal nie gra, a to ryzyko że znowu zwiążesz się z gnojem. Hasło "pierwszy związek" nie wszystko tłumaczy. Masz wokół siebie ludzi, związki, coś wiesz o życiu. Ty w tym jednak tkwiłaś nie pół roku, czy rok, ale naprawdę długo.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-16, 12:23   #180
InVain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 364
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Zamiast go diagnozować, wyciągnij solidne wnioski na przyszłość i zastanów się również nieco nad sobą - dlaczego się godziłaś na to wszystko, dlaczego dokonywałaś niekorzystnych dla siebie wyborów. Tu wiele rzeczy nie zagrało i pewnie nadal nie gra, a to ryzyko że znowu zwiążesz się z gnojem. Hasło "pierwszy związek" nie wszystko tłumaczy. Masz wokół siebie ludzi, związki, coś wiesz o życiu. Ty w tym jednak tkwiłaś nie pół roku, czy rok, ale naprawdę długo.
Bo jestem za dobra, zawsze stawiam siebie i swoje potrzeby na końcu, bo nie lubię konfliktów. Wielokrotnie słyszałam że ,,przesadzam" i w to uwierzyłam - że to we mnie jest problem i że to ja stwarzam problemy z niczego. Teraz widzę że to nie były problemy z niczego i nie dam się już więcej manipulować. No i druga rzecz jest taka że naprawdę go kochałam, przecież nie był cały czas wrednym ch*jem. Związki dookoła mnie też nie są i nie były jakieś idealne, teraz patrząc z perspektywy stwierdziłabym nawet że toksyczne, ale wcześniej myślałam że to taka ,,norma". A diagnozowanie jego i naszego związku właśnie pozwoliło mi wyciągnąć pewne wnioski i teraz (o ile) będę kiedyś w związku i pojawi się pierwsza czerwona lampka w stosunku do zachowania partnera to nie będę tego ciągnąć myśląc że to jest normalne.
__________________
,,Wierzę w różowy kolor. Wierzę, że śmiech to najlepszy sposób na spalenie kalorii. Wierzę w całowanie się, w wiele pocałunków. Wierzę w to, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro też jest dzień i wierzę w cuda."



InVain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-29 14:24:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.