Sierpniowe Panny Młode cz.III - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-24, 20:32   #151
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

thea2, u nas tego nie ma i nie za bardzo się w tym orientuję co prawda, ale... Myślę, że albo dwie pary albo nikt. Tak będzie najlepiej. Jak weźmiesz starszego brata - będziesz niezadowolona, a jak młodszego - urazisz starszego. Wilk będzie syty i owca cała, jak weźmiesz obu. A jak chcesz zrezygnować, to tradycjonaliści będą musieli zrozumieć.

konczala Witaj!

Edytowane przez blueberry88
Czas edycji: 2011-05-24 o 20:34
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 20:33   #152
martitaw
Raczkowanie
 
Avatar martitaw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 313
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Macie druhny?
TŻci będą Was przenosić przez próg?
po wielu przygodach mam druhnę - jednak proste rozwiązania są najlepsze; odnośnie przenoszenia przez próg, to mój się zaklina, że mnie nie wniesie po schodach na górę nawet gdyby mnie miał przez ramię przerzucić - a ja przecież nic nie ważę
__________________
od 27.08.2011 jestem ŻONĄ SWOJEGO MĘŻA
http://s8.suwaczek.com/20110827290217.png
martitaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 20:45   #153
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
jusztyska, w kontekście brązu myślałam o czerwonych różach (jak już Ci pisałam w wątku o bukietach ). W kontekście niebieskiego chyba nawet się nie zastanawiałam.
Do mojej sukni musi być bukiet w mocnym kolorze. W ramach próby powklejałam dziś zdjęcia bukietów do zdjęcia sukni i nawet róż wyglądał blado.
Chcę wyglądać naturalnie, ale nie staro. Pójdę w naturalne kolory - może coś zmienimy w tym makijażu, hmm... Obgadam to jeszcze z moją rodzinną makijażystką. Pomęczę ją za dwa tygodnie, jak będę w rodzinnym mieście.

Wyobraziłam sobie siebie w takiej sukience
Będziesz pięknie wyglądać jako MŁODA ŻONA.


Macie druhny?
TŻci będą Was przenosić przez próg?
ja też muszę mieć intesywny kolor bukietu, stąd wybór padł na czerwień
a co do makijazu jeszcze, to ja też zdecyduję się pewnie na brązy, mimo, że oczy mam ciemno brązowe rozmawiałam ze znajomą wizażystką i powiedziała mi, że niby jest tendencja, że się nie maluje brązowookich w brązach, ale stwierdziła, ze jeśli chcę mieć delikatny makijaż to jak najbardziej, ewentualnie zgaszony róż

nie wyobrażam sobie wesela bez przeniesiena przez próg moja chudzinka będzie musiała jakoś dać radę;>

a co do druhny, to czym różni się druhna od świadkowej? ;>
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 20:58   #154
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

W zasadzie miałam na myśli takie druhny, wiecie, tak samo ubrane z mniejszą wersją bukietu ślubnego PMki itd.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

A jakie pozostałe Sierpniówki mają oczka i makijaże?
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 21:04   #155
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
W zasadzie miałam na myśli takie druhny, wiecie, tak samo ubrane z mniejszą wersją bukietu ślubnego PMki itd.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

A jakie pozostałe Sierpniówki mają oczka i makijaże?
aaaaa to u mnie będzie tylko świadkowa z mniejszą wersją bukietu
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 21:09   #156
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
W zasadzie miałam na myśli takie druhny, wiecie, tak samo ubrane z mniejszą wersją bukietu ślubnego PMki itd.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

A jakie pozostałe Sierpniówki mają oczka i makijaże?
A ja mam zielone oczka, a makijaż w brązach i czerni- taki noszę na co dzień (na co dzień mam dość mocny makijaż- mocno podkreślone oczy, dlatego do ślubu mam tylko trochę delikatniejszą wersję ) Co prawda nie jestem tak w 100 % zadowolona z mojego próbnego makijażu, ale nie będę chyba jednak zmieniać makijażystki, bo nie jest źle. Zdaję sobie sprawę, że w kwestii makijażu jestem bardzo wybredna i ciężko będzie mi dogodzić Ewentualnie, gdy coś mi się nie będzie podobało dam makijażystce wskazówki i i tak będzie po mojemu. Już wstawiałam mój próbny makijaż, ale wstawię raz jeszcze Na pewno brwi zrobię sobie po mojemu, czyli wyrównam i przyciemnię, przed próbnym nie chciałam kombinować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia SDC11337.jpg (15,8 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia SDC11338.jpg (34,8 KB, 55 załadowań)
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 22:44   #157
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
A ja byłam z mamą w sklepie z materiałami i u krawcowej mama kupiła sobie materiał na kostium na poprawiny i ja też kupiłam na sukienkę, w załączniku wzór sukienki oczywiście koronka będzie troszkę inna... ale fason będzie taki jak na fotce
Fajny fason. Taki pasujący do młodej żony i świetny pomysł z taką koronką na wierzchu

Cytat:
Napisane przez pati1750 Pokaż wiadomość
wy jaki będziecie mieć pierwszy taniec?
My jeszcze nie zdecydowaliśmy do końca. Wahamy się między Iris - Goo Goo Dolls a Tylko ja i ty - Dżemu. Zaliczyliśmy już kurs tańca, coby się nauczyć jakoś ruszać do muzyki, planujemy jakąś jedną czy dwie lekcje już do tej jednej piosenki, bo co z tego, że razem się ładnie zgrywamy, jak mamy słuch jakby nam słoń na ucho nadepnął i czasem nierówno wchodzimy w rytm. A co z tego wychodzi - lepiej nie mówić

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Butów nigdy za wiele
Dzięki. Chciałabym zobaczyć te "wkrętki".
No właśnie ja myślałam o kwiatku po ściągnięciu welonu, ale fryzjer i ci co widzieli dokładnie fryzurę z tyłu stanowczo odradzali. Coś małego, co zabłyśnie...
Oczywiście, że nigdy nie za wiele. Tylko Łoś narzeka, że moje buty to się chyba p*** w szafie, bo co chwilę to ich więcej się robi... Ale podobno dobre małżeństwo ma stosunek butów 9:1 (wiadomo, kto przeważa)
Przykładowe wkrętki z all:
http://allegro.pl/wkretki-duze-dzety...621083257.html
http://allegro.pl/wkretki-do-wlosow-...627816958.html
Wybierałabym sugerując się tym, co będziesz mieć w uszach/na szyi/w bukiecie. A jeśli nie kwiatek, to może jakiś ładny stroiczek delikatny? Mi się np. bardzo podobają takie, co wyglądają trochę jak pająki

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Wiecie co, mam taki problem, a już w sumie nie mam czasu, żeby się nad tym zastanawiać, muszę coś postanowić.
Ja bym osobiście zrezygnowała z takiej funkcji. Swoją drogą dałaś mi trochę do myślenia, bo początkiem sierpnia mamy być z Łosiem starostami na weselu u jego kolegi. I ja byłam święcie przekonana, że to to samo co świadek... A teraz już nie wiem jakie obowiązki ma taki starosta???

Cytat:
Napisane przez konczala Pokaż wiadomość
Sukienka będzie szyta na wzór dwóch tzn. góra z pierwszej, a dół z drugiej. W talii chce mieć szarfę w kolorze fioletowym. Ogólnie sukienka ma sprawić żeby było mnie więcej bo jestem niska (157cm) i szczupła.
Sukienki bardzo ładne obie, tylko nie rozumiem. Chcesz princeskę z górą od klasycznej, czy dół klasyczny a górę od princeski?

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Macie druhny?
TŻci będą Was przenosić przez próg?
Druhna u mnie = świadkowa
Ale możliwe, że będę mieć małego kuzynka do noszenia obrączek. Tzn. zastanawiam się czy tak wydziwiać, czy nie...
Oczywiście, że mnie będzie przenosił przez próg. Spróbowałby nie. Tylko Łoś zapowiada, że mnie weźmie przez ramię i zadkiem do przodu wniesie....

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
a co do druhny, to czym różni się druhna od świadkowej? ;>
Na tym naszym podkarpaciu to jakieś inne nazewnictwo chyba obowiązuje. Bo ani starostów od świadków nie odróżniam, ani druhny od świadkowej. Tylko jak by się wtedy świadek nazywał - druh?

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
A jakie pozostałe Sierpniówki mają oczka i makijaże?
Na swój kolor oczu mówię jasnoburosraczkowaty. Zależnie od dnia, nastroju, wysokości słońca i prędkości wiatru na Alasce mam albo zielone, albo brązowe albo takie nijakobure. Jeśli chodzi o makijaż, to lubię malować oczy, dlatego często to robię. Lubię eksperymentować i łączyć różne kolorki (np. mój ostatni hit - pudrowy róż i intensywna zieleń - taki ładny orient wychodzi). Ale na wielkie okazje stawiam na smokey, czarne, fioletowe, niebieskie, brązowe. I na ślub też coś takiego planuję. Tylko chyba trochę delikatniej niż na co dzień, ale nadal wyraźnie. Bladości do mnie nie przemawiają.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 22:53   #158
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Paula, dla mnie starości nie mają żadnej funkcji, oprócz stania w kościele, ale na niektórych weselach to oni zajmują się np. roznoszeniem alkoholu ( u nas będzie robił to mój tato). W małopolsce (a przynajmniej w moim regionie) są druhny, drużbowie (męski odpowiednik druhny, nie druh ) i starości właśnie. Druhna/Drużba to u nas to samo co świadek
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 23:13   #159
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
drużbowie
Dokładnie tego słowa mi brakowało. A taki piękny kwiatek w ślubnym słownictwie mi wyszedł... Taki "harcerski"
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 05:43   #160
BebiBebi
Rozeznanie
 
Avatar BebiBebi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 654
GG do BebiBebi
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Ja będę sie sama malować
Najlepiej się czuję w kolorach fioletowych, więc taki delikatny makijaż sobie zrobię
__________________




BebiBebi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 06:06   #161
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez pati1750 Pokaż wiadomość
na pewno ciekawie by to wyglądało tak oryginalnie chciałabym to zobaczyć a do jakiej piosenki?
jeszcze nie wiem, ale miałoby sie zaczynać jakims wolmyn tańcem a potem przejscie na rock&roll

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Paula, dla mnie starości nie mają żadnej funkcji, oprócz stania w kościele, ale na niektórych weselach to oni zajmują się np. roznoszeniem alkoholu ( u nas będzie robił to mój tato). W małopolsce (a przynajmniej w moim regionie) są druhny, drużbowie (męski odpowiednik druhny, nie druh ) i starości właśnie. Druhna/Drużba to u nas to samo co świadek
u nas się jeszcze na nich mówi: starsi
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 07:05   #162
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

u nas świadkowie czy drużbowie nazywani są również jako pierwsi. Czyli kobieta to moja pierwsza a mężczyzna to pierwszy
__________________
szczęśliwa żona
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 07:41   #163
sanderek5
Raczkowanie
 
Avatar sanderek5
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 249
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Oj To u nas są po prostu świadkowie i tak się mówi Żadni starości/starsi/pierwsi
Mojej świadkowej chyba zamiast bukietu zamówię taką "bransoletę" z kwiatem na rękę Bo musi mieć wolne ręce, żeby odbierać prezenty itd i Pani w kwiaciarni powiedziała, że tak teraz coraz częściej Młodzi robią
__________________
Zaręczeni od 17.08.2009
Szczęśliwi małżonkowie od 20.08.2011
sanderek5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 07:55   #164
konczala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
W zasadzie miałam na myśli takie druhny, wiecie, tak samo ubrane z mniejszą wersją bukietu ślubnego PMki itd.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

A jakie pozostałe Sierpniówki mają oczka i makijaże?
U mnie na szczęście są tylko świadkowie Świadkowa będzie jedna i będzie miała mniejszy bukiet taki jak ja
Makijaż planuje fioletowy ze względu na szarfę a poza tym lubię ten kolor, a oczy mam szaroniebieskie
Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość

Sukienki bardzo ładne obie, tylko nie rozumiem. Chcesz princeskę z górą od klasycznej, czy dół klasyczny a górę od princeski?
Chce princeskę z górą klasyczną i koniecznie dekolt w serduszko

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez sanderek5 Pokaż wiadomość
Oj To u nas są po prostu świadkowie i tak się mówi Żadni starości/starsi/pierwsi
Mojej świadkowej chyba zamiast bukietu zamówię taką "bransoletę" z kwiatem na rękę Bo musi mieć wolne ręce, żeby odbierać prezenty itd i Pani w kwiaciarni powiedziała, że tak teraz coraz częściej Młodzi robią
Ta bransoletka bardzo ładnie wygląda. Ostatnio byłam u siostry świadkową i całe szczęście że miałam bukiet to nie miałam dylematu jak trzymać ręce i ładnie wg mnie wygląda na zdjęciach jak świadkowa też trzyma mały bukiecik
konczala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 08:09   #165
Kaja83
Raczkowanie
 
Avatar Kaja83
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 105
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

JennyAniolek ślub mamy 6.08 o 16.00

pati1750 my też się uczymy tańczyć, chyba zdecydujemy się na walca angielskiego do jakiejś polskiej piosenki

blueberry88 jesli chodzi o makijaż to ja jeszcze nie miałam próbnego więc nie wiem jak będę pomalowana, ale na co dzień maluje się dosyć mocno i też chciałabym tak być pomalowana w dniu ślubu, mam brązowe oczy i ostatnio znalazłam tak pomalowaną PM w jakimś reportażu ślubnym: http://marekkrolik.com/ i bardzo mi się spodobało, ogólnie sukienkę też będę mieć w podobnym stylu więc myslę że będzie pasować. Jak myślicie?

thea2 bardzo fajny maikjaż, jesli lubisz mocniejszy to może warto też wypróbować jak wyglądałabyś w takim do sukienki? Moja koleżanka w dniu ślubu zrobiła sobie bardzo delikatny makijaż mimo że zawsze robi mocny i była niezadowolona. Tym bardziej że sukienkę miała delikatną i mogła pozwolić sobie na mocniejszy. Ja jeszcze nie byłam na próbnym ale od razu powiem koszmetyczce jak chcę być pomalowana. W końcu to mój dzień a nie innych osób które uważają że lepiej skromnie, delikatnie bo do ślubu nie pasuje.

Poza tym wczoraj kupiłam kolczyki do sukienki: cyrkonie z kryształkami. Jest do nich też zawieszka ale zastanawiam się czy do mojej sukienki będzie pasowała. Jest delikatna i fajnie wygląda z kolczykami, ale chcę mieć jeszcze szeroką bronsoletkę z cyrkonii. Jak myślicie jak to będzie wyglądać do mojej sukienki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5940_sweetHeart2011.jpg (26,3 KB, 30 załadowań)
Kaja83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 08:42   #166
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość

A ja byłam z mamą w sklepie z materiałami i u krawcowej mama kupiła sobie materiał na kostium na poprawiny i ja też kupiłam na sukienkę, w załączniku wzór sukienki oczywiście koronka będzie troszkę inna... ale fason będzie taki jak na fotce
Bardzo ładna

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
my zatanczymy do piosenki Czerwonych Gitar "słowo jedyne ty" nie planujemy uczyc sie zadnego układu, zatanczymy tak jak potrafimy

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------


My tak samo, zatańczymy po prostu... nasz pierwszy taniec, tak normalnie jak potrafimy.

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Macie druhny?
TŻci będą Was przenosić przez próg?
Ja nie mam druhen, świadkowie będą u nas płci męskiej, więc druhen zero.

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
A ja mam zielone oczka, a makijaż w brązach i czerni- taki noszę na co dzień (na co dzień mam dość mocny makijaż- mocno podkreślone oczy, dlatego do ślubu mam tylko trochę delikatniejszą wersję ) Co prawda nie jestem tak w 100 % zadowolona z mojego próbnego makijażu, ale nie będę chyba jednak zmieniać makijażystki, bo nie jest źle. Zdaję sobie sprawę, że w kwestii makijażu jestem bardzo wybredna i ciężko będzie mi dogodzić Ewentualnie, gdy coś mi się nie będzie podobało dam makijażystce wskazówki i i tak będzie po mojemu. Już wstawiałam mój próbny makijaż, ale wstawię raz jeszcze Na pewno brwi zrobię sobie po mojemu, czyli wyrównam i przyciemnię, przed próbnym nie chciałam kombinować
Ładny, piękne rzęsy.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 08:49   #167
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
A ja byłam z mamą w sklepie z materiałami i u krawcowej mama kupiła sobie materiał na kostium na poprawiny i ja też kupiłam na sukienkę, w załączniku wzór sukienki oczywiście koronka będzie troszkę inna... ale fason będzie taki jak na fotce
śliczna

Cytat:
Napisane przez pati1750 Pokaż wiadomość
dziewczyny pochwalę się Wam, że mamy z moim narzeczonym pierwszą lekcję tańca za sobą i powiem szczerze że nie było źle mamy trochę skomplikowany układ ale myślę że damy rade. Tańczymy walca angielskiego.. a wy jaki będziecie mieć pierwszy taniec? i do jakiej piosenki? buziaki dla wszystkich sierpniowych Panien Młodych


mi się podobają 2 piosenki:
* Czerwone Gitary "Wezmę Cię ze sobą"
* Anna Jantar "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc"

Cytat:
Napisane przez konczala Pokaż wiadomość
Hejmoge też sie dołaczyć?
Ślubuje 13.08 o 17. Ze spraw załatwionych to mamy:
-sala (ciasta i tort w cenie )
-zespół
-kamerzysta
-fotograf
-zamówione obrączki (w tym tygodniu powinny być gotowe)
-zaproszenia dziś dostałam wiec zostaje zrobić mapki dojazdu i je rozdać
-do fryzjerki mam zadzwonić 2 tygodnie przed i się umówić na próbna
-sukienka zacznie się szyć pod koniec czerwca, buty już mam
-sukienka na poprawiny kupiona
-piosenka na pierwszy taniec wybrana, pozostaje nauczyć się tańczyć
Witaj na wątku
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 09:20   #168
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez sanderek5 Pokaż wiadomość
Oj To u nas są po prostu świadkowie i tak się mówi Żadni starości/starsi/pierwsi
Mojej świadkowej chyba zamiast bukietu zamówię taką "bransoletę" z kwiatem na rękę Bo musi mieć wolne ręce, żeby odbierać prezenty itd i Pani w kwiaciarni powiedziała, że tak teraz coraz częściej Młodzi robią
u mnie świadkowa będzie miała bukiet, bo i tak zostawimy go potem w kościele przy ołtarzu więc nie będzie miała problemu z odbieraniem prezentów

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
mi się podobają 2 piosenki:
* Czerwone Gitary "Wezmę Cię ze sobą"
* Anna Jantar "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc"
mnie też się podobają te dwie piosenki ale z pierwszej tekst do nas nie pasuje troszkę a druga wg TŻ za wolna...:P więc zostało na "Słowo jedyne Ty", początkowo miała być piosenka "Magiczne słowa", ale TŻ uważa, że w piosence muzyka jest dość wolna, za to pan śpiewa szybko, a że tanczyc się powinno do muzyki a nie do słów, to wg niego wyjdzie to za wolno jak na nas... :P a ufam mu, w naszym związku to on prowadzi w tańcu i on ma słuch i wyczucie rytmu, czego mu zazdroszczę:P

Cieszę się, że podoba Wam się moja kiecuszka podobał mi się jeszcze jeden wzór... ale nie znalazłam odpowiedniego materiału na nią, ponoć najlepszy były jedwab lub delikatna satynka ale może jeszcze poszukam
podoba mi się też ta na drugim zdjęciu, ale mam już jedną bardzo podobną... uwielbiam sukienki i buty też i tak jak Paula pisała u nas stosunek ilości butów to faktycznie 9:1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukeinka-na-poprawiny-2.jpg (9,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kiecka-popr3.jpg (16,3 KB, 23 załadowań)
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 09:38   #169
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

jusztyska, w tą pierwszą sama bym chętnie wskoczyła
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 09:43   #170
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
jusztyska, w tą pierwszą sama bym chętnie wskoczyła
no mnie się podoba niesamowicie jest taka zwiewna i dziewczęca
choć mi to pasuje dodawać sobie lat czasem... bo 25 na karku, a wszyscy myślą że 18 jeszcze nie mam na jedno to się cieszyć powinnam, ale jak już w każdym barze pytają mnie o dowód i w sklepie też, to lekka przesada zresztą nawet w USC jak byłam coś zapytać o dokumenty do ślubu konkordatowego, to pani się dziwiła, że taka młoda dziewczyna na mąż wychodzi, sugestia, że w ciąży jestem:P po czym jak coś tam sprawdzała i poprosiła o dowód, to się zadziwiła, że już tyyyle lat mam :P
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 10:11   #171
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
no mnie się podoba niesamowicie jest taka zwiewna i dziewczęca
choć mi to pasuje dodawać sobie lat czasem... bo 25 na karku, a wszyscy myślą że 18 jeszcze nie mam na jedno to się cieszyć powinnam, ale jak już w każdym barze pytają mnie o dowód i w sklepie też, to lekka przesada zresztą nawet w USC jak byłam coś zapytać o dokumenty do ślubu konkordatowego, to pani się dziwiła, że taka młoda dziewczyna na mąż wychodzi, sugestia, że w ciąży jestem:P po czym jak coś tam sprawdzała i poprosiła o dowód, to się zadziwiła, że już tyyyle lat mam :P
jak bym czytała o sobie, 25 na karku moja siostra 18, a jak byłyśmy razem na basenie to do siostry powiedziała że na studentów nie ma zniżki a ode mnie chciała legitymację szkolnąale Tż mówi że to dobrze bo będzie miał dłużej młodą żonę
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 10:29   #172
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez sanderek5 Pokaż wiadomość
Mojej świadkowej chyba zamiast bukietu zamówię taką "bransoletę" z kwiatem na rękę Bo musi mieć wolne ręce, żeby odbierać prezenty itd i Pani w kwiaciarni powiedziała, że tak teraz coraz częściej Młodzi robią
Ja też tak robię, tzn. moja świadkowa będzie miała bukiet do kościoła (bo jeden podobno musi zostać pod ołtarzem - chyba, że nie musi, to w ogóle z niego zrezygnuję), a potem dostanie taką bransoletkę, żeby w razie czego było z czym zdjęcie zrobić...

Cytat:
Napisane przez konczala Pokaż wiadomość
Chce princeskę z górą klasyczną i koniecznie dekolt w serduszko
A, ok. To tym bardziej ślicznie! Ja będę też mieć princeskę z dekoltem w serduszko

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
podoba mi się też ta na drugim zdjęciu, ale mam już jedną bardzo podobną... uwielbiam sukienki i buty też i tak jak Paula pisała u nas stosunek ilości butów to faktycznie 9:1
Ta z drugiego zdjęcia jest przecudowna a z butami u mnie też się sprawdza...

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
choć mi to pasuje dodawać sobie lat czasem... bo 25 na karku, a wszyscy myślą że 18 jeszcze nie mam na jedno to się cieszyć powinnam, ale jak już w każdym barze pytają mnie o dowód i w sklepie też, to lekka przesada
Jakbym samą siebie słyszała. Ostatnio dano mi 16 lat, a znajomy ochroniarz mi powiedział, że gdyby nie to, że mnie zna, to by mnie w życiu na imprezę nie wpuścił bo wg niego jeszcze studenckiej legitymacji nie mam... A ja już za chwilę się jej pozbędę...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 10:35   #173
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
jak bym czytała o sobie, 25 na karku moja siostra 18, a jak byłyśmy razem na basenie to do siostry powiedziała że na studentów nie ma zniżki a ode mnie chciała legitymację szkolnąale Tż mówi że to dobrze bo będzie miał dłużej młodą żonę
Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Ja też tak robię, tzn. moja świadkowa będzie miała bukiet do kościoła (bo jeden podobno musi zostać pod ołtarzem - chyba, że nie musi, to w ogóle z niego zrezygnuję), a potem dostanie taką bransoletkę, żeby w razie czego było z czym zdjęcie zrobić...


A, ok. To tym bardziej ślicznie! Ja będę też mieć princeskę z dekoltem w serduszko


Ta z drugiego zdjęcia jest przecudowna a z butami u mnie też się sprawdza...


Jakbym samą siebie słyszała. Ostatnio dano mi 16 lat, a znajomy ochroniarz mi powiedział, że gdyby nie to, że mnie zna, to by mnie w życiu na imprezę nie wpuścił bo wg niego jeszcze studenckiej legitymacji nie mam... A ja już za chwilę się jej pozbędę...
hehe, to dobrze, że nie tylko ja tak mam

wiecie co, ja to jestem jednak niezdecydowana... sama się o to aż tak nie podejrzewałam zwykle nie mam problemu z podejmowaniem decyzji, a tu proszę, taki welon przysparza mi problemów...
po próbnej fryzurze stwierdziłam, ze welonu nie będzie (a welon zamówiłam już wcześniej na allegro i dostałam go...), a teraz weszłam na nk i znajoma dodała fotki ze swojego ślubu i tak sobie patrzyłam i zaczęłam zastanawiać się znowu czy aby nie wpiąć jednak welonu... w koncu raz w życiu ten welon się ma... i juz testowałam przed lustrem znowu... sama nie wiem...
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 11:18   #174
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Jak dla mnie welon koniecznie musi być (Ja mam akurat dwa krótki i długi bo suknia nie ma trenu) chociaż w świetle prawa od pół roku jestem już mężatką( ślub cywilny), jakoś nie wyobrażam sobie PMki bez welonu
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png

Edytowane przez agnes 20
Czas edycji: 2011-05-25 o 11:44
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 11:33   #175
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie welon koniecznie musi być (Ja mam akurat dwa krótki i długi bo suknia nie ma trenu) chociaż w świetle prawa od pół roku jestem już mężatką, jakoś nie wyobrażam sobie PMki bez welonu
Ja tak samo, zawsze chciałam mieć welon i nawet nie rozważałam innej opcji.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 12:38   #176
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie welon koniecznie musi być (Ja mam akurat dwa krótki i długi bo suknia nie ma trenu) chociaż w świetle prawa od pół roku jestem już mężatką( ślub cywilny), jakoś nie wyobrażam sobie PMki bez welonu
no ja niby też myślałam zawsze o welonie, stąd welon leży w mojej szafie... ale jak fryzjerka zrobiła mi próbną fryzurę, to szkoda mi było ją zasłaniać welonem... bo wpięcie od dołu w żaden sposób nie pasuje... echh, moze zastanowie się nad inną fryzurą...
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 12:49   #177
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Ojejku, ile nadrabiania Ale sie rozkrecilyscie sierpnioweczki

Cytat:
Napisane przez fitalasa Pokaż wiadomość

masz może zdjęcie tych dodatków do włosów?
Cytat:
Napisane przez monia_ch Pokaż wiadomość
a możesz wstawić jakieś zdjęcie z tymi wkrętkami z diamencikami, albo jakiegoś linka do tego??Ja mam właśnie ciemne włosy, brąz - gorzka czekolada i jestem otwarta na pomysły.
Mam dokladnie takie jak w linku plus zwykle male diamenciki. Na allegro jest tego cala masa- mozna sobie wybrac inny ksztalt albo perelki, od wyboru do koloru
http://allegro.pl/ozdobne-wkretki-z-...618858024.html

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość

Pojechaliśmy dziś z Łosiem szukać kamizelki do garniaka... oczywiście nigdzie nie mają fioletów, nawet samego materiału... Ale za to kupiłam buty Wiem, że niby już jedne mam, ale kocham kupować buty i nie mogłam się powstrzymać...
Pochwal sie butami Uwielbiam kupowac buty

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość


A ja byłam z mamą w sklepie z materiałami i u krawcowej mama kupiła sobie materiał na kostium na poprawiny i ja też kupiłam na sukienkę, w załączniku wzór sukienki oczywiście koronka będzie troszkę inna... ale fason będzie taki jak na fotce

Super. I ten dekolt na plecach...sliczna


Cytat:
Napisane przez pati1750 Pokaż wiadomość
dziewczyny pochwalę się Wam, że mamy z moim narzeczonym pierwszą lekcję tańca za sobą i powiem szczerze że nie było źle mamy trochę skomplikowany układ ale myślę że damy rade. Tańczymy walca angielskiego.. a wy jaki będziecie mieć pierwszy taniec? i do jakiej piosenki? buziaki dla wszystkich sierpniowych Panien Młodych
My napewno bez zadnych ukladow. Zwykly taniec-przytulaniec Nad piosenka jeszcze sie wachamy, ale prawdopodobnie wezmiemy Johna Secade

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Wiecie co, mam taki problem, a już w sumie nie mam czasu, żeby się nad tym zastanawiać, muszę coś postanowić. Otóż u nas jest taka tradycja, że na weselu są starości- ich rola ogranicza się tylko do stania w kościele- i tyle. No ale niemniej jednak zawsze w tym kościele są.
Problem polega na tym, że mam dwóch braci- obydwaj są starsi ode mnie. Jeden z nich jest najstarszy z nas, jeszcze przez kilka miesięcy mieszka ze mną w domu, ale mam z nim słabszy kontakt. Drugi natomiast jest młodszy od tamtego, nie mieszka ze mną, ale kontakt mamy super, naprawdę super. No i problem polega na tym, że nie wiem, którego brata z żoną poprosić o bycie tymi starostami... Bo serce podpowiada mi, żeby młodszego, ale z drugiej strony ten drugi jest starszy i mieszka ze mną w domu, więc boję się, że się obrazi. Innej pary niż któryś brat z żoną nie chcemy. No i nie wiem, co zrobić Chyba nie będziemy mieć starostów w ogóle (mojej mamie się ten pomysł nie podoba) albo będziemy mieć dwie pary... Dla mnie starości nie są potrzebni, więc chyba zrezygnuję w ogóle z tej "tradycji". Ale chciałabym, aby ktoś z boku spojrzał na tę sytuację. Co zrobiłybyście na naszym miejscu ? Wiem, że to w zasadzie żaden problem, ale nie chciałabym, aby ktoś poczuł się urażony (bo nawet jeśli ktoś nie chce pełnić tej funkcji to i tak w duszy może poczuć się urażony...).

konczala, cześć
Ja bym chyba odpuscila calkiem i nie miala starostow. Nikt nie poczuje sie urazony. A mamie wytlumacz jakie masz obawy i dlaczego wolalabys z tego pomyslu zrezygnowac

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość

Macie druhny?
TŻci będą Was przenosić przez próg?

Druhen nie mamy - tylko swiadka i swiadkowa.
No i przez prog koniecznie Co prawda jeszcze nie pytalam Tzta ale coz.... nie bedzie mial wyjscia jak mu sie wladuje na rece
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 13:08   #178
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

2 czesc nadrabiania


Znalazlam jeszcze troche inne ozdoby do wlosow, ktore tez moglyby fajnie sie prezentowac
http://allegro.pl/krysztalowe-szpilk...633819209.html

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość


A jakie pozostałe Sierpniówki mają oczka i makijaże?
ehhh ja to mam stresa co do makijazu, bo z probnego bylam totalnie niezadowolona
Mam brazowe oczy i lubie je w szarosciach albo fioletach. Jak powiedzialam o tym makijazystce to nalozyla mi brazy + zloto, ktorego nie znosze na oczach


Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
A ja mam zielone oczka, a makijaż w brązach i czerni- taki noszę na co dzień (na co dzień mam dość mocny makijaż- mocno podkreślone oczy, dlatego do ślubu mam tylko trochę delikatniejszą wersję ) Co prawda nie jestem tak w 100 % zadowolona z mojego próbnego makijażu, ale nie będę chyba jednak zmieniać makijażystki, bo nie jest źle. Zdaję sobie sprawę, że w kwestii makijażu jestem bardzo wybredna i ciężko będzie mi dogodzić Ewentualnie, gdy coś mi się nie będzie podobało dam makijażystce wskazówki i i tak będzie po mojemu. Już wstawiałam mój próbny makijaż, ale wstawię raz jeszcze Na pewno brwi zrobię sobie po mojemu, czyli wyrównam i przyciemnię, przed próbnym nie chciałam kombinować
Nie pamietam czy pytalam, czy to Twoje rzesy????? Cudne

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość

Oczywiście, że nigdy nie za wiele. Tylko Łoś narzeka, że moje buty to się chyba p*** w szafie, bo co chwilę to ich więcej się robi... Ale podobno dobre małżeństwo ma stosunek butów 9:1 (wiadomo, kto przeważa)

Swietny tekst Ale sie usmialam


Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
Ja będę sie sama malować
Najlepiej się czuję w kolorach fioletowych, więc taki delikatny makijaż sobie zrobię

O, sama bedziesz sie malowac??? Masz jakies doswiadczenie w tej dziedzinie? A kosmetyki planujesz jakies lepsze czy takie jakich na codzien uzywasz? No i co z trwaloscia takiego makijazu???

Pytam tak wnikliwie, bo tez myslalam zeby sama sie umalowac, ale wszyscy mi odradzaja. Co prawda specjalistka zadna nie jestem, ale tez nie chce za duzo kombinowac ze slubnym makijazem
Jedyne co, to wlasnie obawiam sie o trwalosc- jakby nie patrzec to kilkanascie godzin musi taki makijaz przetrwac, a mojego czesto po kilku godzinach juz nie widac


Cytat:
Napisane przez Kaja83 Pokaż wiadomość

Poza tym wczoraj kupiłam kolczyki do sukienki: cyrkonie z kryształkami. Jest do nich też zawieszka ale zastanawiam się czy do mojej sukienki będzie pasowała. Jest delikatna i fajnie wygląda z kolczykami, ale chcę mieć jeszcze szeroką bronsoletkę z cyrkonii. Jak myślicie jak to będzie wyglądać do mojej sukienki?

Moze pokaz zdjecie tej bizuterii to wtedy ocenimy



Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
no ja niby też myślałam zawsze o welonie, stąd welon leży w mojej szafie... ale jak fryzjerka zrobiła mi próbną fryzurę, to szkoda mi było ją zasłaniać welonem... bo wpięcie od dołu w żaden sposób nie pasuje... echh, moze zastanowie się nad inną fryzurą...

No ale welon bedziesz miala tylko do oczepin, pozniej sciagniesz.....
No i nawet na zdjeciach czy filmie tej fryzurki nie bedzie widac tak dokladnie.....
hmmm ja bym wziela welon - pozniej mozesz zalowac
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 15:23   #179
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
no mnie się podoba niesamowicie jest taka zwiewna i dziewczęca
choć mi to pasuje dodawać sobie lat czasem... bo 25 na karku, a wszyscy myślą że 18 jeszcze nie mam na jedno to się cieszyć powinnam, ale jak już w każdym barze pytają mnie o dowód i w sklepie też, to lekka przesada zresztą nawet w USC jak byłam coś zapytać o dokumenty do ślubu konkordatowego, to pani się dziwiła, że taka młoda dziewczyna na mąż wychodzi, sugestia, że w ciąży jestem:P po czym jak coś tam sprawdzała i poprosiła o dowód, to się zadziwiła, że już tyyyle lat mam :P
wygląd jak wygląd, ja sobie dopiero zdałam sprawę zę ja mam 26 lat, czuję się na 17; powoli zaczynam sobie w głowie zmieniać że niedługo będę mężatką i pora myśleć jak dorosła kobieta a nie dziewczynka może to przez to że dopiero studia kończe

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie welon koniecznie musi być (Ja mam akurat dwa krótki i długi bo suknia nie ma trenu) chociaż w świetle prawa od pół roku jestem już mężatką( ślub cywilny), jakoś nie wyobrażam sobie PMki bez welonu
można mieć jeszcze kapelusz, toczek woalkę, wianek, opaskę itp. Ja akurat będe mieć kapelusz i potem opaskę choć myśle zeby wypożyczyć welon do zdjęć
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 16:25   #180
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
taki welon przysparza mi problemów...
Na pewno jakoś się da ten welon tak wpiąć, żeby Ci nie przeszkadzał, a przy okazji ładnie wyglądał. Na oczepiny go ściągniesz i pokażesz kolejną część swojego PMkowego wizerunku - fantastyczną fryzurkę. Przynajmniej ja mam taki plan

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Pochwal sie butami Uwielbiam kupowac buty
Mama mnie właśnie uświadomiła, że jeszcze na poprawiny sobie muszę jakieś kupić Butki w załączniku. Przy okazji zdjęcie fryzurki z jakiegoś miesięcznika fryzjerskiego. Całkiem niegłupia.

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
wygląd jak wygląd, ja sobie dopiero zdałam sprawę zę ja mam 26 lat, czuję się na 17
A ja tam nie chcę się starzeć. Już mi z tym źle, że muszę się poważnie zachowywać i wogóle. Ostatnio dostałyśmy z koleżankami doła pt "Jestem stara, trzeba się hajtać, rodzić dzieci, pracować, a potem to już tylko umierać". A ja chcę jeszcze trochę pokorzystać z tego życia. Pozwiedzać świat, poskakać po kałużach... a tu trzeba być dorosłym...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0033.jpg (116,3 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0005.jpg (100,3 KB, 51 załadowań)
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.