Schudnij z Jillian Michaels - część IV - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-30, 19:11   #151
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cześć dziewczyny!

Mam dylemat- chcę zacząć Body revolution, ale za 2 tygodnie wyjeżdżam na tydzień i nie będę miała dostępu do komputera/telewizora= nie będę mogła ćwiczyć (jedynie biegać i pływać). Myślicie że jest sens teraz zaczynać czy lepiej poczekać do powrotu z wyjazdu? Proszę o radę
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 07:11   #152
OmletteDuFromage
Raczkowanie
 
Avatar OmletteDuFromage
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 42
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Ja zamierzam zacząć Ripped in 30, też wyjeżdżam za 2 tygodnie i osobiście wolę poczekać do powrotu, żeby na spokojnie zacząć. Póki co robię na zmianę NMTZ i Banish
OmletteDuFromage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 08:35   #153
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

dzięki, chyba też poczekam, wczoraj zrobiłam NMTZ- mój ulubiony trening <3
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 09:09   #154
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Ja wczoraj wróciłam do Shreda. Poprzednim razem nie miałam czasu, a potem się rozchorowałam. Także Shreda zaczynam od początku razem z 6w6p Mam nadzieję, że tym razem mi się uda
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 09:15   #155
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Ja wczoraj miałam zacząć 2 week ripped, ale nie miałam siły, więc zaczynam go dziś
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 11:35   #156
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Ja skończyłam Killer Buns. Powtórze sobie po 2 razy każdy lvl i biorę się za Hard Body
Jakby ktoś był ciekaw, to recenzja w moim dzienniku
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 11:46   #157
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

No i już po. Niespecjalnie mi się podoba, ale ujdzie
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-01, 11:56   #158
dorota_128
Zadomowienie
 
Avatar dorota_128
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Dzisiaj zaczęłam pierwszy dzień z Killer Buns&Thighs, chociaż to było bardziej przyglądanie się jak mam poprawnie wykonywać ćwiczenie niż samo ćwiczenie, to i tak plecy miałam mokre. Mam nadzieję, że regularne ćwiczenia poprawią wygląd moich ud i pośladków
A co polecacie na brzuch, żeby pozbyć się tłuszczyku? Ćwiczyłam z Mel B, czuję, że wzmocniły mi się mięśnie ale opona nadal jest
__________________
"Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane."


dorota_128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 12:41   #159
Ziggy_Stardust
Rozeznanie
 
Avatar Ziggy_Stardust
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 574
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez dorota_128 Pokaż wiadomość
A co polecacie na brzuch, żeby pozbyć się tłuszczyku? Ćwiczyłam z Mel B, czuję, że wzmocniły mi się mięśnie ale opona nadal jest
Bieganie Mi bardzo pomogło zredukować tkankę tłuszczową. Albo po prostu cardio (tylko mądrze), które sprawi Ci przyjemność. Jak powszechnie wiadomo, ćwiczenia na określoną partię mięśni nie spalają tłuszczu z tego obszaru, tłuszcz spala się mniej lub bardziej równomiernie z całego ciała, nie da się pozbyć go z jednego miejsca.
Skuteczne są też interwały, ale ja na przykład ich nie lubię.

Tymczasem melduję NMTZ Nie chciało mi się zacząć, ale jak już skończyłam 4 obwód, poczułam dumę i przypływ motywacji
__________________

Ziggy_Stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 13:42   #160
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Ziggy_Stardust Pokaż wiadomość

Tymczasem melduję NMTZ Nie chciało mi się zacząć, ale jak już skończyłam 4 obwód, poczułam dumę i przypływ motywacji
Ja od paru dni NMTZ znowu robię, ale od jutra chyba coś inengo, za mało mnie meczy ten trening. Zauwazyłam, ze dla mnie lepsze są krótsze ale intensywniejesze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 15:45   #161
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

OMG! Jest nowy wątek a mnie tu jeszcze nie było. Coż, po moim ostatnim wpisie miałam trochę problemów ze zdrowiem i nie ćwiczyłam chyba ze dwa tygodnie, nie zaglądałam do Was, żeby się nie wkurzać, że Wy jedziecie dalej a ja stoję w miejscu. Potem wróciłam do ripped in 30, ponieważ miałam tą przerwę więc postanowiłam się cofnąć do wcześniejszego levelu (2) , w zeszłym tygodniu go leciałam a teraz zrobiłam już 4 razy week 3, chociaż nadal go nie lubię.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-01, 15:56   #162
dorota_128
Zadomowienie
 
Avatar dorota_128
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Ziggy_Stardust Pokaż wiadomość
Bieganie Mi bardzo pomogło zredukować tkankę tłuszczową. Albo po prostu cardio (tylko mądrze), które sprawi Ci przyjemność. Jak powszechnie wiadomo, ćwiczenia na określoną partię mięśni nie spalają tłuszczu z tego obszaru, tłuszcz spala się mniej lub bardziej równomiernie z całego ciała, nie da się pozbyć go z jednego miejsca.
Skuteczne są też interwały, ale ja na przykład ich nie lubię.

Tymczasem melduję NMTZ Nie chciało mi się zacząć, ale jak już skończyłam 4 obwód, poczułam dumę i przypływ motywacji
Tak wiem, że tłuszcz nie spala się z tego miejsca co akurat chcemy Bieganie to nie jest moją ulubioną dyscypliną, wręcz jest najgorszą z możliwych. Z tego powodu piłam sobie rolki, jednak polskie chodniki nie są idealne. Muszę w jakiś inny sposób spalić ten tłuszcz
__________________
"Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane."


dorota_128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 17:04   #163
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
No i już po. Niespecjalnie mi się podoba, ale ujdzie
lepszy 2 niż 3

---
a ja dziś nie ćwiczę
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 17:38   #164
blueblue now
Rozeznanie
 
Avatar blueblue now
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 566
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez dorota_128 Pokaż wiadomość
Tak wiem, że tłuszcz nie spala się z tego miejsca co akurat chcemy Bieganie to nie jest moją ulubioną dyscypliną, wręcz jest najgorszą z możliwych. Z tego powodu piłam sobie rolki, jednak polskie chodniki nie są idealne. Muszę w jakiś inny sposób spalić ten tłuszcz
Próbuj z tym cardio nawet BFBM Jillian
Mi idzie coraz lepiej, widzę, że coraz mniej się męczę, tzn, nadal chce mi się umrzeć, ale nie aż tak jak na początku i robię coraz więcej ćwiczeń w trudniejszej formie co prawda kolana się trochę odezwały, ale wtedy odpuszczam 1 dzień i już i ta boska muzyczka z ostatniej rundy przed rozciąganiem w BFBM, jakby włączył się alarm, to dokładnie odzwierciedla to, co krzyczy do mnie ciało
blueblue now jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 19:29   #165
szkrabus30
Zadomowienie
 
Avatar szkrabus30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 783
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Dziewczyny caly czas was czytam ale nie pisze bo odpoczywam od Jillian i robie Insanity , potrzebowalam odmiany ale do Jillian wroce z pewnoscia
pozdrawiam
szkrabus30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 00:03   #166
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Zaczęłam dziś 2 level 30 day shreda i mam problem...generalnie cały level wydaje mi się łatwiejszy niż 1 aż do 3 circutu no ale mój problem polega na tym, że tu jest mnóstwo planków...a ja niestety mam lewą rękę i łokieć po potężnym złamaniu i te planki je zabijają, nie wiem czemu. Zaczyna mnie palić nerw (mam uszkodzony), blizna (która niestety jest keloidem) i sam staw. Próbuję jak mogę, może z czasem będzie lepiej, ale na razie nie dam rady, a nie chcę omijać tego levelu. Macie pomysł czym mogę zastąpić chociażby ostatni plank, ten z twistami, niby ABS-owy?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 07:03   #167
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

u mnie nadal yoga meltdown level 1.

trzymam dietę a do celu II (który upływa za tydzień) został mi niecały kilogram. kolano już odetchnęło więc może coś jeszcze dorzucę do jogi.
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 08:55   #168
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Skrotowo- to "wszystko co nie ma matki" oryginalna pisownia
Wszystko przetworzone wywalic, zas warzywa, owoce z cienka skórka tylko ekologiczne kupować, bo inaczej szkodliwe i pestycydy nas dopadna. Jaja, nabiał, drób - najlepiej u rolnika i pytac czy nie tuczy drobiu antybiotykami ...etc. jakos siebie nei widze, ajk latam po rolnikach i sie pytam i otrzymuje szczera odpowiedź

Generalnie najlepiej uprawiac wlasny ogródek warzywno-owocowy plus hodowac bydełko i inne takie
Zapomniec o tłuszczac trans, słodyczach, napojach gazowanych i innych takich umilaczach
Jesc na zasadze 4x4 czyli 4 lekkie posiłki dziennie co 4 godziny. Ponoc to najlepszy sposób zywienia. Bron boze nie podjadać w trakcie, bo to tylko rozwala nasz metabolizm
A i staracsię stosowac zasade "na pół" czyli połowa porcji
Ja tam mięsa nie jem to bydła nie musze chodować Ale jem dużo ryb i owoców morza, świeżych, to tez miało matkę więc może się liczy. No i staram się kupować lokalne. Na szczęście jajka eco można kupić już w supermarkecie u mnie a nabiał jadam z mleka owczego i koziego, podobno lepsze niż krowie, a mleko piję tylko migdałowe. Może nie będzie ze mną tak źle

Eh u mnie przerywa parę dni bo jestem tak zajęta organizacja wyjazdu że na nic nie mam czasu. No i zaraz miesiąc przerwy, ale się będę dużo ruszać to mam nadzieje ze nie przytyje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 11:56   #169
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Zaczęłam dziś 2 level 30 day shreda i mam problem...generalnie cały level wydaje mi się łatwiejszy niż 1 aż do 3 circutu no ale mój problem polega na tym, że tu jest mnóstwo planków...a ja niestety mam lewą rękę i łokieć po potężnym złamaniu i te planki je zabijają, nie wiem czemu. Zaczyna mnie palić nerw (mam uszkodzony), blizna (która niestety jest keloidem) i sam staw. Próbuję jak mogę, może z czasem będzie lepiej, ale na razie nie dam rady, a nie chcę omijać tego levelu. Macie pomysł czym mogę zastąpić chociażby ostatni plank, ten z twistami, niby ABS-owy?
"Russian twist" z obciążeniem? Albo "latarnią morską" z 6w6p?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 12:18   #170
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
"Russian twist" z obciążeniem? Albo "latarnią morską" z 6w6p?
Russian twist wygląda super, dziękuję

A myślicie, że kardio w planku, to ze skakaniem do przodu i do tyłu albo ze skakaniem nogami na boki mogę czymś innym zastąpić?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 12:54   #171
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Pajacyki na ugiętych nogach? Takie bez machania rękami Bo na prostych to za łatwe. Sa w Killer Buns, moze gdzies jeszcze, nie pamietam.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 12:55   #172
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Jezu jak mnie kolana bola po 2 levelu shreda :0 No normalnie sie nie da. Nie wiem co jest grane, bo pilnuj ich ustawienia, zeby nie wychodzily przed stope etc.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 13:17   #173
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Jezu jak mnie kolana bola po 2 levelu shreda :0 No normalnie sie nie da. Nie wiem co jest grane, bo pilnuj ich ustawienia, zeby nie wychodzily przed stope etc.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja shreda robiłam ok 4 lata temu i miałam ten sam problem. Coś w tym jest.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 13:49   #174
dorota_128
Zadomowienie
 
Avatar dorota_128
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez blueblue now Pokaż wiadomość
Próbuj z tym cardio nawet BFBM Jillian
Mi idzie coraz lepiej, widzę, że coraz mniej się męczę, tzn, nadal chce mi się umrzeć, ale nie aż tak jak na początku i robię coraz więcej ćwiczeń w trudniejszej formie co prawda kolana się trochę odezwały, ale wtedy odpuszczam 1 dzień i już i ta boska muzyczka z ostatniej rundy przed rozciąganiem w BFBM, jakby włączył się alarm, to dokładnie odzwierciedla to, co krzyczy do mnie ciało
Następnym razem włączę BFBM i zobaczę co to jest
__________________
"Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane."


dorota_128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 15:59   #175
Ma_kota_Ala
Raczkowanie
 
Avatar Ma_kota_Ala
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 52
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Kłaniam się!

Tak Was sobie podglądam od dłuższego czasu, aż stwierdziłam, że tak nie wypada, trzeba też coś napisać.

Tak więc - regularnie ćwiczę przeszło 4 miesiące, ale zabawę z aktywnością dywanową zaczęłam już rok temu. "Moją" pierwszą trenerką była oczywiście Ewa Chodakowska, jednak, cóż, szybko mi się znudziła (jak większości, z tego, co wyczytałam). Potem nie ćwiczyłam wcale, obudziłam się dopiero później. Zaczęłam od Mel B, potem przyszła Tiffany, a że kobieta zmienną jest, musiałam poszukać czegoś nowego. Wizaż pomógł , to tu wyczytałam o Fitness Blenderze i o Jillian właśnie. Trzy dni temu zaczęłam Ripped in 30 i 6 pack in 6 weeks, jako że mam wakacje, to i czasu więcej i motywacja większa
Na efekty oczywiście za szybko Mam jednak nadzieję, że po tym szalonym miesiącu zauważę większą różnicę niż po wcześniejszych ćwiczeniach (prawdę mówiąc jestem już mega sfrustrowana, bo ćwiczę i ćwiczę, jem z głową, a oponka dalej się trzęsie przy podskokach )
Będę meldować! (i dalej podglądać )
Ma_kota_Ala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 16:56   #176
blueblue now
Rozeznanie
 
Avatar blueblue now
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 566
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Jezu jak mnie kolana bola po 2 levelu shreda :0 No normalnie sie nie da. Nie wiem co jest grane, bo pilnuj ich ustawienia, zeby nie wychodzily przed stope etc.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mnie też bolały niestety, teraz przy BFBM też mnie zaczynają pobolewać odkąd ćwiczę dni pod rząd. Może ćwicz co drugi? Ja chyba wrócę do tego systemu

Cytat:
Napisane przez dorota_128 Pokaż wiadomość
Następnym razem włączę BFBM i zobaczę co to jest
Bardzo fajny trening, zamierzam go maltretować przez 30 dni, aż osiągnę doskonałość

Cytat:
Napisane przez Ma_kota_Ala Pokaż wiadomość
Kłaniam się!

Tak Was sobie podglądam od dłuższego czasu, aż stwierdziłam, że tak nie wypada, trzeba też coś napisać.

Tak więc - regularnie ćwiczę przeszło 4 miesiące, ale zabawę z aktywnością dywanową zaczęłam już rok temu. "Moją" pierwszą trenerką była oczywiście Ewa Chodakowska, jednak, cóż, szybko mi się znudziła (jak większości, z tego, co wyczytałam). Potem nie ćwiczyłam wcale, obudziłam się dopiero później. Zaczęłam od Mel B, potem przyszła Tiffany, a że kobieta zmienną jest, musiałam poszukać czegoś nowego. Wizaż pomógł , to tu wyczytałam o Fitness Blenderze i o Jillian właśnie. Trzy dni temu zaczęłam Ripped in 30 i 6 pack in 6 weeks, jako że mam wakacje, to i czasu więcej i motywacja większa
Na efekty oczywiście za szybko Mam jednak nadzieję, że po tym szalonym miesiącu zauważę większą różnicę niż po wcześniejszych ćwiczeniach (prawdę mówiąc jestem już mega sfrustrowana, bo ćwiczę i ćwiczę, jem z głową, a oponka dalej się trzęsie przy podskokach )
Będę meldować! (i dalej podglądać )
hej

mój pierwszy trening był z Mel B, później Chodakowska, ale to tylko raz skalpel, bo nuda i jakiś tam jeszcze, nie pamiętam już jak wpadłam na Jillian, ale to jest TO
Tobie też najgorzej leci sadło z brzucha? Ja mam już całkiem zgrabne i smukłe nogi, ręce, klatkę... a brzuch jak siedział, tak siedzi za to szczególnie szybko schudły mi łydki
blueblue now jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 17:03   #177
Ma_kota_Ala
Raczkowanie
 
Avatar Ma_kota_Ala
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 52
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

blueblue now:

Tak, nie chce się odczepić A męczę go i męczę. No i jeszcze ręce... Są mięśnie, szkoda, że te nietoperze skrzydełka również
Ma_kota_Ala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 20:39   #178
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Przedostatni dzien 3 lvla Ripped za mną, uffff, nie lubię tego ćwiczyć, ale jeszcze tyko jeden raz i będzie kolejny lvl, oby był łatwiejszy
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 22:29   #179
Ania-loczek
Raczkowanie
 
Avatar Ania-loczek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 442
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

jestem i ja w nowym wątku pozdrawiam Was
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=866626
Ania-loczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 22:56   #180
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Jeszcze 2 razy i lvl 3
Mam przyspieszony ripped, bo na weekend wyjeżdżam, więc robiłam teraz po 2 razy na dzień. Wykańcza
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-21 11:51:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.