Mamy luty 2023 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-07-16, 09:48   #151
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy luty 2023

Jak byłam w 3 ciąży to do 23tygodnia mówili nam,że będzie 3 dziewczynka. Ludzie zaczęli serio gratulować dopiero jak się okazało,że to jednak chłopiec:P
A reakcja na 4 ciążę to w ogóle porażka. Baaardzo mało było pozytywnych opinii wśród znajomych. Rodzina podeszła raczej neutralnie, ale wszyscy wiedzieli,że chcemy mieć dużą rodzinę.

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-16, 11:26   #152
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamy luty 2023

Hitem było u mojej koleżanki, dziewczyna 34 lata, maja jednego synka i teraz jest w drugiej ciąży, powiedziała o ciąży mamie (koleżanka nie ma rodzeństwa, jej mama ma tylko ją), a mama z tekstem- ,,mam nadzieje ze to już ostatnie, chyba nie jesteś jakaś krowa rozpłodową?!” Masakra 😂 a koleżanka zawsze chciała mieć duża rodzine i planują jeszcze trzecie wiec serio nie ma sensu przejmować się komentarzami ludzi, bo człowiek by oszalał
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-16, 11:47   #153
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Hitem było u mojej koleżanki, dziewczyna 34 lata, maja jednego synka i teraz jest w drugiej ciąży, powiedziała o ciąży mamie (koleżanka nie ma rodzeństwa, jej mama ma tylko ją), a mama z tekstem- ,,mam nadzieje ze to już ostatnie, chyba nie jesteś jakaś krowa rozpłodową?!” Masakra a koleżanka zawsze chciała mieć duża rodzine i planują jeszcze trzecie wiec serio nie ma sensu przejmować się komentarzami ludzi, bo człowiek by oszalał
Serio masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-16, 16:05   #154
mloda11121999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 29
Dot.: Mamy luty 2023

Zmroziłyscie mi krew w żyłach tymi opowiadaniami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mloda11121999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-16, 19:44   #155
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy luty 2023

U nas teściowie bardzo się ucieszyli, moi rodzice byli trochę w szoku na początku, że jak to już kolejne? Pierwsze jeszcze nie ma 2 lat a już kolejne? Ale teraz strasznie się cieszą, potrzebowali chwili żeby zrozumieć, że rocznikowo to już 3 lata różnicy między dzieciakami a nie kilkanaście miesięcy. Większość znajomych też się ucieszyła jedynie znajomi z "branży" się martwią jak ja po 4 latach wrócę do zawodu. No trudno, jakoś dam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-17, 06:57   #156
nowa180321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
A to swoją drogą.

Za wcześnie, za późno, za mały odstęp, za duży odstęp, "jedynak? wyrośnie na egoistę!", "to kiedy staracie się o chłopca? he, he", "parka? no to wszystkie dzieci macie w domu!"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko moja pierwsza dwójką to parka i tekst mojej matki ,, masz już parkę to nie musisz kolejnych dzieci robić , co innego jakbyś miała dwie dziewczynki bądź chłopców ,, 🤦🏻☠♀️🤦🏻☠♀️ 🤬

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:57 ---------- Poprzedni post napisano o 05:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Jak byłam w 3 ciąży to do 23tygodnia mówili nam,że będzie 3 dziewczynka. Ludzie zaczęli serio gratulować dopiero jak się okazało,że to jednak chłopiec:P
A reakcja na 4 ciążę to w ogóle porażka. Baaardzo mało było pozytywnych opinii wśród znajomych. Rodzina podeszła raczej neutralnie, ale wszyscy wiedzieli,że chcemy mieć dużą rodzinę.

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka
U mnie to samo , przez co ja też czuję tą presję że jak to 4 dziecko 🥺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa180321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-17, 07:17   #157
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez nowa180321 Pokaż wiadomość
O matko moja pierwsza dwójką to parka i tekst mojej matki ,, masz już parkę to nie musisz kolejnych dzieci robić , co innego jakbyś miała dwie dziewczynki bądź chłopców ,, 🤦🏻♀️🤦🏻♀️ 🤬
A wtedy byś musiała? Ja zupełnie nie rozumiem, czemu "parka" to taki święty Graal pod względem "układu" rodziny. My mamy nadzieję na drugiego chłopaka

Co do "nie musisz", to spotkałam się z odpowiedzią "za ładne nam te dzieci wychodzą, żeby nie zrobić kolejnego" Albo "parka... nie parka... bez różnicy, rozmnażać ich ze sobą nie planuję ".


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-20, 12:21   #158
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Hop hop, co słychać?

My dziś jesteśmy po pierwszych prenatalnych Pełne wyniki za kilka dni, ale z samego USG raczej wszystko wygląda dobrze. I na 90% mamy drugiego chłopaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-20, 14:50   #159
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamy luty 2023

Wow już wiecie ? Ale szybko ! Który u Ciebie już tc? Ja dziś robiłam badania laboratoryjne, a w pt wizyta u lekarza.
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-20, 15:03   #160
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Wow już wiecie ? Ale szybko ! Który u Ciebie już tc? Ja dziś robiłam badania laboratoryjne, a w pt wizyta u lekarza.
11+5, chociaż dziś na USG wyszło 12+4 - zdziwiłam się, bo na wizycie potwierdzającej ciążę było spójnie z wyliczonym terminem 🤷
W poprzedniej ciąży na tym samym etapie mi trafnie określił płeć Jeszcze za ~dwa tygodnie mam iść, 5 sierpnia, żeby coś dokładniej sprawdził - śmiał się, że wtedy to już na 95% będzie pewnien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-20, 16:21   #161
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy luty 2023

Ale fajnie, pierwsze prenatalne, pierwsze poznane płcie, pierwsze ruchy. To wszystko teraz przed nami

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-20, 16:37   #162
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Ale fajnie, pierwsze prenatalne, pierwsze poznane płcie, pierwsze ruchy. To wszystko teraz przed nami

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka
A co do ruchów to jestem ciekawa, kiedy będę czuć. W tamtej ciąży czułam bardzo wcześnie (14 TC), ale miałam łożysko na tylnej ścianie. Teraz jest na przedniej, więc podobno statystycznie później się czuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-20, 18:58   #163
mloda11121999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 29
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Hop hop, co słychać?

My dziś jesteśmy po pierwszych prenatalnych Pełne wyniki za kilka dni, ale z samego USG raczej wszystko wygląda dobrze. I na 90% mamy drugiego chłopaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jejku, jak fajnie! Wam się chyba marzył chłopiec? Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mloda11121999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-20, 19:03   #164
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez mloda11121999 Pokaż wiadomość
Jejku, jak fajnie! Wam się chyba marzył chłopiec? Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, zdecydowanie nastawialiśmy się na drugiego chłopca Więc mam nadzieję, że obędzie się bez niespodzianek i na kolejnych badaniach tylko się dzisiejsza "diagnoza" potwierdzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-20, 20:12   #165
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Hop hop, co słychać?

My dziś jesteśmy po pierwszych prenatalnych Pełne wyniki za kilka dni, ale z samego USG raczej wszystko wygląda dobrze. I na 90% mamy drugiego chłopaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale super, gratulacje ️ Fajnie, że prenatalne masz już za sobą, troszkę możesz odetchnąć
Ja mam dopiero za 4 tyg, trochę się stresuję bo według OM będzie to już 13+2, oby nie było takiej niespodzianki jak u Was bo będą nici z badania Wcześniej nie ma jak bo lekarz na urlopie a potem 15 sierpień święto Może jednak gdzieś indziej się umówię wcześniej...
Co do płci - my mieliśmy z pierwszym dzieckiem na odwrót, dwóch lekarzy stwierdziło, że na 95% dziewczynka a tu bach, 1 kwietnia wyniki Harmony i chłopak Potem do końca ciąży świecił klejnotami żeby już nikt się nie pomylił 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-20, 20:41   #166
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
Ale super, gratulacje ️ Fajnie, że prenatalne masz już za sobą, troszkę możesz odetchnąć
Ja mam dopiero za 4 tyg, trochę się stresuję bo według OM będzie to już 13+2, oby nie było takiej niespodzianki jak u Was bo będą nici z badania Wcześniej nie ma jak bo lekarz na urlopie a potem 15 sierpień święto Może jednak gdzieś indziej się umówię wcześniej...
Co do płci - my mieliśmy z pierwszym dzieckiem na odwrót, dwóch lekarzy stwierdziło, że na 95% dziewczynka a tu bach, 1 kwietnia wyniki Harmony i chłopak Potem do końca ciąży świecił klejnotami żeby już nikt się nie pomylił 🤣
To ja z połówkowych miałam zdjęcie typu "dziecko usiadło tyłkiem na ksero"

Zakładam, że lekarz prowadzący i szpital będą się jednak trzymać terminu lutowego, skoro różnica jest poniżej tygodnia. Poprzednim razem przy pięciu dniach różnicy tak zrobili. Na ale dla prenatalnych CRL musi się mieścić w określonym zakresie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

A tak jeszcze luźno rzucę pytanie, zwłaszcza że jest nas niedużo - będziecie chciały zostać tutaj, czy na przykład przenieść się na Messengera? Z częścią dziewczyn z wrześniówek 2021 ostatecznie się przeniosłyśmy i pod pewnymi względami jest to wygodniejsza forma komunikacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-21, 05:50   #167
nowa180321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
To ja z połówkowych miałam zdjęcie typu "dziecko usiadło tyłkiem na ksero"

Zakładam, że lekarz prowadzący i szpital będą się jednak trzymać terminu lutowego, skoro różnica jest poniżej tygodnia. Poprzednim razem przy pięciu dniach różnicy tak zrobili. Na ale dla prenatalnych CRL musi się mieścić w określonym zakresie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

A tak jeszcze luźno rzucę pytanie, zwłaszcza że jest nas niedużo - będziecie chciały zostać tutaj, czy na przykład przenieść się na Messengera? Z częścią dziewczyn z wrześniówek 2021 ostatecznie się przeniosłyśmy i pod pewnymi względami jest to wygodniejsza forma komunikacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Messenger czy lepiej grupa na FB ? Super że wszystko ok na prenatalnych , ja mam w poniedziałek stres już coraz większy . No i chciałabym usłyszeć że będzie chłopak , ale pewnie płci nie zdradzi . Dzisiaj idę pobrać krew i już się stresuje , nie faktem pobrania a tym że spróbuję wejść bez kolejki Niby mam pierwszeństwo , ale zawsze szybciej serce bije .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa180321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-21, 06:57   #168
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez nowa180321 Pokaż wiadomość
Messenger czy lepiej grupa na FB ? Super że wszystko ok na prenatalnych , ja mam w poniedziałek stres już coraz większy . No i chciałabym usłyszeć że będzie chłopak , ale pewnie płci nie zdradzi . Dzisiaj idę pobrać krew i już się stresuje , nie faktem pobrania a tym że spróbuję wejść bez kolejki Niby mam pierwszeństwo , ale zawsze szybciej serce bije .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z mojego doświadczenia grupy na FB nie sprawdzają się przy kilku osobach.

Ja nie musiałam osobno iść na pobranie krwi, w tym miejscu akurat bezpośrednio przed wizytą wchodzi się do pielęgniarki, która waży, mierzy ciśnienie i pobiera krew

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-21, 08:35   #169
nowa180321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Z mojego doświadczenia grupy na FB nie sprawdzają się przy kilku osobach.

Ja nie musiałam osobno iść na pobranie krwi, w tym miejscu akurat bezpośrednio przed wizytą wchodzi się do pielęgniarki, która waży, mierzy ciśnienie i pobiera krew

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pobierałam na te pierwsze badania typu toxo różyczka itd. pobrali mi 9 ampułek krwii do pappy u mnie jest tak że najpierw USG , lekarz daje mi zlecenie na krew u niego place a później do laboratorium na kolejny dzień .

Co do grupy , to w późniejszym etapie jednak lepiej przejść , chociażby ze względu na zdjęcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa180321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-21, 09:17   #170
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez nowa180321 Pokaż wiadomość
Ja pobierałam na te pierwsze badania typu toxo różyczka itd. pobrali mi 9 ampułek krwii do pappy u mnie jest tak że najpierw USG , lekarz daje mi zlecenie na krew u niego place a później do laboratorium na kolejny dzień .

Co do grupy , to w późniejszym etapie jednak lepiej przejść , chociażby ze względu na zdjęcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziewięć Mnie się wydaje, że cztery czy pięć u mnie wtedy brali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-21, 19:27   #171
nowa180321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Dziewięć Mnie się wydaje, że cztery czy pięć u mnie wtedy brali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie też w szoku byłam i zapytałam czy nie za dużo tej krwi chce ode mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa180321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-22, 09:14   #172
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez nowa180321 Pokaż wiadomość
Ja pobierałam na te pierwsze badania typu toxo różyczka itd. pobrali mi 9 ampułek krwii do pappy u mnie jest tak że najpierw USG , lekarz daje mi zlecenie na krew u niego place a później do laboratorium na kolejny dzień .

Co do grupy , to w późniejszym etapie jednak lepiej przejść , chociażby ze względu na zdjęcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko, ja byłam dzisiaj i wzięli tylko 3
Dziewczyny jak samopoczucie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-22, 09:18   #173
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
O matko, ja byłam dzisiaj i wzięli tylko 3
Dziewczyny jak samopoczucie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciężko przy tych upałach Wczoraj było mi niedobrze, chociaż praktycznie wcale nie miewam w tej ciąży mdłości i nawet po paracetamolu bolała mnie głowa

Też dziś byłam na badaniach, ale tylko dwie fiolki były potrzebne, na morfologię i TSH. Gdyby nie ta moja tarczyca, to byłaby jedna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-22, 17:15   #174
mloda11121999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 29
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
O matko, ja byłam dzisiaj i wzięli tylko 3
Dziewczyny jak samopoczucie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie bardzo marnie. Mam takie mdłości, że ledwie funkcjonuje, jak mi przez weekend nie minie, to idę na zwolnienie od poniedziałku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mloda11121999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-22, 17:32   #175
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy luty 2023

U mnie chyba początek końca mdłości. Ale było kiepsko. Chyba najtrudniejszy początek ze wszystkich ciąż..

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-22, 20:58   #176
nowa180321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
O matko, ja byłam dzisiaj i wzięli tylko 3
Dziewczyny jak samopoczucie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie tragedia , te wysokie temperatury mnie dobijają , mam mega mdłości w pracy coraz ciężej wytrzymać po 12h a nocki są koszmarne . Mam ochotę wkoncu się przyznać że jestem w ciąży robić po 8h i dniówki 🥺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa180321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-23, 09:42   #177
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy luty 2023

Mnie też przez jakieś 3 tyg mega męczyły mdłości, ciężko było ogarniać synka i dom... Od kilku dni było lepiej a teraz od wczoraj znowu mnie mdli 🤢 Na liczniku zaraz 10 tydzień skończony, w pierwszej ciąży miałam mdłości jakoś właśnie do tego momentu i minęły, liczę, że teraz też tak będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez nowa180321 Pokaż wiadomość
U mnie tragedia , te wysokie temperatury mnie dobijają , mam mega mdłości w pracy coraz ciężej wytrzymać po 12h a nocki są koszmarne . Mam ochotę wkoncu się przyznać że jestem w ciąży robić po 8h i dniówki 🥺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym powiedziała, masz prawo w ciąży do pracy po 8h i tylko w dzień więc korzystaj z tego! Nie ma sensu robić coś ponad siły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-23, 17:52   #178
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamy luty 2023

Ja się mega kiepsko w tej ciąży czuje, cały czas po pracy śpię, głowa boli, mdłości, mąż ma mnie już dosyć
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-25, 07:50   #179
nowa180321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy luty 2023

Dzisiaj prenatalne , mam stresa a jeszcze dopiero o 20

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa180321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-25, 08:24   #180
mloda11121999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 29
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez nowa180321 Pokaż wiadomość
Dzisiaj prenatalne , mam stresa a jeszcze dopiero o 20

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale czemu masz stresa?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mloda11121999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 13:46:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.