Ugotowani na TVN - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-05, 00:01   #151
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Uważam że to świetny gest, zwłaszcza że obiad Kseni tez wszystkim smakował, ale miała najgorzej bo była pierwsza.
No gest super,ja też tak uważam.Jednak chyba nie miałby miejsca,gdyby np. nagroda mia la przypaśc na 2 osoby.A w sumie,czy to ważne?

Ja też uważam,że pierwsza osoba ma najgorzej,bo każdy surowo ocenia na początku,a na końcu dałby tej samej osobie więcej pkt,bo porównywałby np. do słabiej wypadających uczestników

A jeszcze moim zdaniem nie pomyśleli dobrze o rozwiązaniu kwestii wegeterianizmu.Jak ktos zrobi mięsne danie,to automatycznie dostanie mało pkt od jarosza-bez sensu.Niedługo dojdzie do tego, ze każdy dla bezpieczeństwa będzie przygotowywał dania zupełnie jarskie
Ciekawe,co jutro będą ichcić
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 09:10   #152
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Uważam że to świetny gest, zwłaszcza że obiad Kseni tez wszystkim smakował, ale miała najgorzej bo była pierwsza.

no mi się też gest spodobał, w ogóle ludzie jacyś fajni byli i "normalni" - żadnych fochów, czy specjalnego obgadywania za plecami - nuuuddaaa

201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 09:41   #153
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Ugotowani na TVN

mi się ten odcinek chyba najbardziej podobał z dotychczasowych. JAkby ci ludzie się znali od dawna, spotkania odbyły się w bardzo sympatycznej atmosferze bez "krętactwa" bez fochów przyjemnie był oto ogladać. A i jedzenie<które zresztą jest tu punktem najwazniejszym > bym od wszystkich zjadła.wg mnie utrzymali równy poziom,Kseni było mi troche szkoda jak potem sie okazało że ona zajeła neichlubne drugie miejsce,ale reguły są regułami. Pozostali nie musieli ale podjeli wspólną decyzję o równym podziale wygranej i tom i sie powiem szczerze spodobało. Myśle że oni mogą się nawet po programie spoytykac, bo tak jakoś najżyczliwiej było.

tak pierwszemu zawsze najtrudniej
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 21:42   #154
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Ugotowani na TVN

W dzisiejszym odcinku za to atmosfera była...gęsta.Jak zobaczyłam,że same baby,to juz sobie pomyślałam,że każda kolejna będzie wymyślałą powody,żeby "koleżance" mniej punktów dać.
No i przy stole-kazda "mmm,jakie dobre",a juz na osobności,przed kamerą :"to było nie tak,tamto juz w ogóle" hehe
I dania tez takie nieciekawe,choc może te kieszonki z fileta spróbuje kiedys zrobić...
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 09:06   #155
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Ugotowani na TVN

Szkoda że to był ostatni odcinek w tej serii ale mam nadzieję, że będą kolejne
Odcinek taki sobie Potrawy nie w moim stylu, atmosfera wśród kobiet była dość gęsta i widać że wszystkie za bardzo rywalizowały zamiast się dobrze bawić. Najbardziej denerwowała mnie ta blondynka w długich włosach, taka ą ę
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 09:12   #156
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Ugotowani na TVN

Ta blondynka powinna dostać w miskę , za robienie wszystkim i wszystkiemu dookoła zdjęć. Przecież to potwornie irytujące. Nie wyobrażam sobie zresztą wejść do czyjegoś domu i strzelać tam fotek, to poważne naruszenie czyjejś intymności, prywatności.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 09:40   #157
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ta blondynka powinna dostać w miskę , za robienie wszystkim i wszystkiemu dookoła zdjęć. Przecież to potwornie irytujące. Nie wyobrażam sobie zresztą wejść do czyjegoś domu i strzelać tam fotek, to poważne naruszenie czyjejś intymności, prywatności.
hehe może i masz rację tak od razu u nowo poznanych ludzi robić zdjęcia. Choć mnie aż tak te zdjęcia nie ruszały, bo nie raz na spotkaniach w gronie znajomych robi się jakieś fotki Jednak wiadomo, że rodzina i bliskie osoby to nie to samo co obcy ludzie.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 09:52   #158
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
I dania tez takie nieciekawe,choc może te kieszonki z fileta spróbuje kiedys zrobić...
Ja tam nic z tego bym nie zjadła. Nie wyglądało to apetycznie. Czemu tam, nie zrobią czegoś wege ? I takie to rozlazłe.
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 13:59   #159
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Ugotowani na TVN

Ostatni odcinek mi od strony kulinarnej nie w moich smakach, ale przynajmniej można się było z tych damulek pośmiać. Mieszane składy jakoś chyba lepiej mi pasują
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 14:09   #160
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Ugotowani na TVN

Po obejrzeniu odcinka ( który słabo pamiętam poza tym że w kazdym daniu był ser - nuda) powiem że chętnie obejrzałabym kolejną serię, w zasadzie zawsze po odcinku robię się głodna a wczoraj wyjątkowo nie.
Czekam na kolejny sezon, Almo do dzieła
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 14:20   #161
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Ugotowani na TVN

Wczorajszy odcinek jak dla mnie porażka,okropnie te kobity były,najpierw gadały jakie pyszne,a potem jazda,że to nie pasowało,tamto nie pasowało.
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 14:21   #162
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Ugotowani na TVN

Odcinek sprzed tygodnia był sympatyczny, mili ludzie, nie podkładali sobie świń i widać, że się dobrze razem bawili. Miło było na nich patrzeć Łosoś ze szpinakiem mnie kusi, aż wczoraj kupiłam szpinak...

Ostatni obejrzę jak wrzucą na VOD, nigdy nie pamiętam żeby obejrzeć w telewizji
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 14:26   #163
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Ugotowani na TVN

Lexie, już jest na VOD
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 20:40   #164
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ostatni obejrzę jak wrzucą na VOD, nigdy nie pamiętam żeby obejrzeć w telewizji
Zwykle oglądam powtórki we wtorek po Wojewódzkim koło 23 czy po 23 Choć dziś widziałam kawałek ale jakoś się nie skupiłam co te kobiety gotują, usłyszałam tylko, że jakaś blondynka nie jada ssaków, ale właściwie dlaczego to nie wiem.
Ten fragment co widziałam nie wciągnął mnie więc odcinek chyba nie należał do najlepszych. Obejrzę jutro cały to zobaczę czy zmienię zdanie.
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"




dotaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 22:02   #165
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Ugotowani na TVN

A ja się tej babce nie dziwię, jeśli chodzi o buty. U mnie to dziwne wkroczyć komuś do mieszkania w butach, ja zawsze je swoje obuwie ściągam i moi znajomi też.
Może dlatego mam taki odruch, bo sama mam w mieszkaniu drogą drewnianą podłogę i hiszpańskie kafelki, poza tym uważam łażenie po domu w butach za niehigieniczne i za źródło zabrudzeń.

Odcinek, w którym wszyscy podzielili się wygraną, z tą młodą dziewczyną w pięknym domu, a właściwie dworku, za bardzo sympatyczny i naprawdę udany. Oni wcale nie musieli się dzielić pieniędzmi, ale podzielili między wszystkich uczestników.
A z wczorajszego odcinku nic bym nie zjadła, bo wszyscy mięsiwo serwowali, którego nie jadam pod żadną postacią. Za to podobał mi się aparat tej blondynki i sceneria, w której robiła zdjęcia innym uczestniczkom. A Ania wygrała zasłużenie, gdyż moim zdaniem najlepiej sobie poradziła z kolacją i stworzyła najlepszą atmosferę. Taką najmniej napuszoną wg mnie. Bo ta blondynka fotografka za wszelką cenę starała się być miła. Ta babka starsza, bodajże Teresa, była dla mnie przerażająca, strasznie czepialska. A Aldona sprawiała wrażenie osoby z innej planety, mogła od razu powiedzieć o tym, że nie je ssaków, a nie odstawiać taką szopkę na ostatniej kolacji. I miała straszne te okulary.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 07:20   #166
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
A ja się tej babce nie dziwię, jeśli chodzi o buty. U mnie to dziwne wkroczyć komuś do mieszkania w butach, ja zawsze je swoje obuwie ściągam i moi znajomi też.
Może dlatego mam taki odruch, bo sama mam w mieszkaniu drogą drewnianą podłogę i hiszpańskie kafelki, poza tym uważam łażenie po domu w butach za niehigieniczne i za źródło zabrudzeń.

.
Wg zasad SV nie ściąga się butów ani nie należy tego wymagąć od gości a podawanie jako powód drogich hiszpańskich kafelków(kafelek ?) uważam za szczyt buractwa .

Mega higieniczne za to jest łażenie po domu w przepoconych skarpetach i kładzenie podkurczonych nóg na meblach typ fotel,czy sofa a jak sie ma buty to sie je trzyma na podłodze.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 07:28   #167
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Wg zasad SV nie ściąga się butów ani nie należy tego wymagąć od gości a podawanie jako powód drogich hiszpańskich kafelków(kafelek ?) uważam za szczyt buractwa .
zgadzam się
Jeszcze rozumiem zimą, gdy na dworze deszcz i śnieg i buty mamy mega ubłocone (wtedy można wziąć drugą parę na zmianę) ale w innych porach roku absolutnie nie kazałabym gościom ściągać obuwia. Wiadomo też że niektórzy już tak mają, iż zawsze ściągają więc jeśli ktoś bardzo chce to też nie mam z tym problemu.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 10:53   #168
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Ugotowani na TVN

Jak dla mnie ze ściąganiem butów zasada jest prosta: kiedy idę do znajomych, rodziny, buty ściągam, bo czuję się swodobnie. No chyba że to jakaś proszona impreza albo lato i mam czyste buty. U osób obcych: nie ściągam i g... mnie obchodzi droga podłoga czy płytki. Jaki jest sens instalowania podłogi, którą może zniszczyć chodzenie w butach? Nie lubię tego polskiego, pochodzącego ze wsi zwyczaju ściągania butów.

Okulary Aldony to chyba Raybany, z tego, co obczaiłam Faktycznie wyglądała w nich STRASZNIE, aż żal mi się jej chłopa zrobiło, że musi na nią codziennie patrzeć Ale chyba nikt dobrze w tym modelu nie wygląda.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 21:39   #169
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Okulary Aldony to chyba Raybany, z tego, co obczaiłam Faktycznie wyglądała w nich STRASZNIE, aż żal mi się jej chłopa zrobiło, że musi na nią codziennie patrzeć Ale chyba nikt dobrze w tym modelu nie wygląda.
ale są ostatnio strasznie modne i sporo dziewczyn w nich chodzi. Głównie w czarnych. masakra jakaś...

wiecie, że Ania pracowała kiedyś w TVNie?
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 21:54   #170
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Ugotowani na TVN

Nie wątpię w to, że okulary drogie, ale są straszne, rażą moje poczucie estetyki...
A Ania jakaś taka znajoma mi się wydawała... Co robiła w TVNie?
Natomiast co do butów, to uważam za niekulturalne wparowywanie komuś do mieszkania w butach, bo ludzie mają naprawdę drogie posadzki, drewniane podłogi, które można łatwo zniszczyć.
A skarpety przepocone zawsze można wyprać, natomiast bakterie naniesione z ulicy nie są miłą wizją. Ludzie plują na chodniki, rzygają, wchodzą w odchody, a potem tymi samymi butami wbijają na dywany/panele/kafelki.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 22:13   #171
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
A Ania jakaś taka znajoma mi się wydawała... Co robiła w TVNie?
była producentką, więc raczej się nie pokazywała
podobno pracowala przy produkcji takich programow jak: Granice i Druga Twarz
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 23:17   #172
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Ugotowani na TVN

Ale mimo to Ania wydaje mi się znajoma... Albo po prostu jest do kogoś podobna... W sumie ma klasyczną urodę...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 16:46   #173
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: Ugotowani na TVN

Jeżeli przychodzę do kogoś wystrojona i dostaję do przebrania obdarte kapcie to mam ochotę WYJŚĆ Co innego, gdy spotkanie jest luźne, nieoficjalne wtedy ściągam dla wygody, bo i strój niezobowiązujący. W bardzo złym tonie jest natomiast nakazywanie gościom ściągania obuwia. U mnie w domu czegoś takiego się nie praktykuje.
Podłoga powinna być do chodzenia nie do patrzenia. Co to za dom, w którym nie można się czuć swobodnie i na wszystko trzeba uważać, żeby nie porysować czy pobrudzić Zresztą drewniane podłogi pokrywa się odpowiednim utwardzającym lakierem i gitara.
Co do ostatniego odcinka, myślałam że przy 4 babkach będzie ostro a było nudno... Najlepszym odcinkiem był ten kręcony w Łodzi.
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 15:30   #174
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Ugotowani na TVN

Na bbc lifestyle o 12.25 w soboty leci Zapraszam do stołu, czyli orginalną angielska wersja ugotowanych

Widział ktoś dzisiejszy odcinek ?
Ludzie wydawali mi się tacy nieobyci,a zgrywali wielkie państwo - zabawne było,kiedy facet wąchał każdą potrawę przed jedzeniem wsadzając prawie nos do talerza ,
Ludzie sobie chamsko docinali przy stole , głośno krytykowali dania, i nie wiem czy tylko w tym odcinku tak było - ale każdy uczestnik zwracał uwagę czy całe danie było robione własnoręcznie - np. na deser ktoś dał lody w wafelku, to jeden uczestnik nie jadł bo wafelki były kupne a takie coś się nie liczy.

Nie wiem,czy to wymóg programu,czy widzimisię uczestników - ale dziwne, z grunty skreślać cała potrawę bo np. ktoś użył majonezu zamiast go samemu ukręcić.

Ale powiem że fajny odcinek, dużo się działo,ciekawe potrawy a ludzie bardzo czepialscy także emocje murowane

Sezonów jest 21 , na str bbc można zobaczyć online, ale tylko dla osób z Anglii,a szkoda..
Ale na YT można zobaczyć kilka odcinków

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠.com/programmes/come-dine-with-me



a, jeszcze jedno, naszła mnie rozkmina w stylu "co bym zrobiła gdy..."

W dzisiejszym odcinku w deserze owocowym jeden uczestnik w malinie znalazł mszycę i pająka.
I głośno to powiedział gospodyni, przy okazji rzucając aluzję że mogła się lepiej postarać...i że on zje wszystko oprócz malin i truskawek bo może coś jeszcze znajdzie:P
Gospodyni skonsternowana, reszta zaczęła sie wnikliwie deserowi przyglądać....ale chyba nikt nic nie zauważył.

Tak się zastanawiam,co bym zrobiła na jego miejscu....ale chyba bym głośno nie powiedziała o tych robakach...deser z wkładka może komuś smakował i może lepiej,żeby nie wiedział....no sama nie wiem.
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-12-11 o 15:54
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 16:20   #175
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Ugotowani na TVN

Ogladałam.. Tez mnie dobijala ta kobieta-- nie zje, bo ktos kupil w sklepie <np. te babeczki z czekolada>> Najlepsza byla to co chwalila sie jaka to ona wspoaniala, a najmniej glosow dostala...

Ja to bym chyba juz tego deseru nie zjadla...
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 19:29   #176
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Ugotowani na TVN

hm. jatez nie prosze gosci o sciagnie butow. ale co, jak jest mega chlapa a my mamy jasny dywan a nie kafelki, ktore mozna latwo wytrzec?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 20:10   #177
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
hm. jatez nie prosze gosci o sciagnie butow. ale co, jak jest mega chlapa a my mamy jasny dywan a nie kafelki, ktore mozna latwo wytrzec?
Ja od dłuzszego czasu zwracam uwage-nie po to sprzatam, aby miec brudno
...Ja zawsze sciagałam i sciagam jak jestem u kogos w domu i tego samego wymagam u siebie w domku
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 21:14   #178
kenio26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 892
Dot.: Ugotowani na TVN

Ja zawsze zdejmuję buty,jak do kogoś przychodzę,tak mi samej nawet wygodniej.
Za to jak np.ktoś do mnie ''wpada na chwilkę'' to sama mówię,żeby nie zdejmował(zdejmowała)butó w,ale oprócz pani ze spółdzielni,która przychodzi odczytać liczniki wszyscy zawsze zdejmują.
__________________
Jestem kobietą,a w nicku nie jest podany mój wiek()

Odwyk kosmetyczny od jutra
kenio26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 21:20   #179
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Ugotowani na TVN

czy możecie mi powiedzieć gdzie mogłąbym obejrzeć 4,5,6 odcinek z tej serii? przeszukuje internet ale nie widzę, oglądałam pozostałe odcinki i kusi mnie żeby pooglądać też te brakujące.
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 08:09   #180
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
czy możecie mi powiedzieć gdzie mogłąbym obejrzeć 4,5,6 odcinek z tej serii? przeszukuje internet ale nie widzę, oglądałam pozostałe odcinki i kusi mnie żeby pooglądać też te brakujące.
Chodzi o polską serię? Na VOD jest
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 18:42:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.